Resovia Rzeszów

ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: ldz »

od teraz Śliwka ma chyba jeszcze 2 lata kontraktu z RR? Już wspominałam, kłania się beznadziejne prowadzenie zawodnika, którego się sobie podpisało na długi okres.
w ogóle chyba strasznie nie doceniacie Resovii. Co z tego, że skład z tego roku był znacznie mocniejszy, jak większość zawodników pokazała może 70% swoich możliwości? Kto grał na maxa - Rossard i? Chyba tyle. Lepszy grający na pół gwizdka taki skład, jak był, czy trochę słabszy, ale dający z siebie 120%? A może nowy trener będzie w stanie ich zmotywować do takiej gry.
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pewniak »

Tak na dobrą sprawę bardzo ciężko jest ocenić, na podstawie zmian które zaszły, na co stać i co będzie grał ten zespół. Podawanie prognoz miejsc w momencie, gdy inne kluby jeszcze nie zamknęły składów to w ogóle abstrakcja. Jedyne co można zrobić to porównać Resovię samą do siebie.
Nominalnie zmiany - przepaść. Za Schmitta - Jarosz, za Drzyzgę - Kędzierski, za Jaeschke - Depowski, za Nowakowskiego - Perłowski. Skład złożony z tych pierwszych oraz z tych drugich powinno dzielić jakieś 10 miejsc w tabeli ligowej.
Sek w tym, że widzieliśmy co grały te "nazwiska" w minionym sezonie, a co za tym idzie realnie już ta przepaść staje się małą kotlinką lub nawet równiną względem wyżyn.
Ja osobiście najwięcej oczekuję od zmiany myśli szkoleniowej i liczę na to, że zawodnicy przeżyją prawdziwy szok, bo nagle ktoś ich zacznie motywować (sic!). Liczę na to, że Rossard stanie się liderem zespołu, ale nie samozwańczym, tylko dlatego, że wokół niego będzie funkcjonowała szóstka, on będzie miał o niebo większą pewność siebie i pokaże na co go stać.
Liczę na to, że Serniotti otworzy ponownie Lemańskiego i chłopak zacznie grać tak jak na początku sezonu. Liczę też na to, że nowy trener poprowadzi za rączkę Kędzierskiego, który będzie chłonął jak gąbka. Nie oczekuję wirtuozerii, a jedynie poprawność i solidność.
Inne kluby mają swoje problemy i zagwozdki z limitami. Mnie one nie interesują w kontekście Resovii. Najpierw posprzątajmy u siebie, a potem zaczniemy analizować przeciwników.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
RR228
Posty: 138
Rejestracja: 30 kwie 2017, o 17:06
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: RR228 »

ldz pisze:od teraz Śliwka ma chyba jeszcze 2 lata kontraktu z RR? Już wspominałam, kłania się beznadziejne prowadzenie zawodnika, którego się sobie podpisało na długi okres.
Chyba ma jeszcze rok. A poza tym czemu niby jego prowadzenie było beznadziejne? Przez ten jeden rok, co spędził na ławie? Jeszcze nie widziałem, żeby jeden sezon na rezerwie poważnie zaszkodził utalentowanemu zawodnikowi.
kanimo

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: kanimo »

Bylo beznadziejne z punktu widzenia Resovii. Bo wzieli zawodnika, ktory siedziel za bandami.
Gdyby zamiast siedzenia za bandami dostal kolejny rok gry to w minionym sezonie bylby w miejscu gdzie jest obecnie, lub dalej.

Do tego Kowal pozwolil sobie na krytyczne uwagi do Bednaruka dotyczace prowadzenia Sliwki. A potem pokazl, jak to trzeba zrobic. :] Obecnie , po 3 latach gry mogli by go spoko sciagnac i pewnie bylby jakas alternatywa, nawet wchodzac z lawki.

Chlopak strasznie sie uwstecznil, przez ten rok lawki. Te wszystkie wiesci o znaczacym poprawieniu przyjecia byly mysleniem zyczenowym. Wystarczy popatrzec na mecze z Warszawy i Olsztyna. 0 postepu.
Karierze jego nie zaszkodzi. Jak ma talent, to sie przebije.
dzordz1993
Posty: 298
Rejestracja: 4 maja 2016, o 10:35
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: dzordz1993 »

kanimo pisze:Bylo beznadziejne z punktu widzenia Resovii. Bo wzieli zawodnika, ktory siedziel za bandami.
Gdyby zamiast siedzenia za bandami dostal kolejny rok gry to w minionym sezonie bylby w miejscu gdzie jest obecnie, lub dalej.

Do tego Kowal pozwolil sobie na krytyczne uwagi do Bednaruka dotyczace prowadzenia Sliwki. A potem pokazl, jak to trzeba zrobic. :] Obecnie , po 3 latach gry mogli by go spoko sciagnac i pewnie bylby jakas alternatywa, nawet wchodzac z lawki.

Chlopak strasznie sie uwstecznil, przez ten rok lawki. Te wszystkie wiesci o znaczacym poprawieniu przyjecia byly mysleniem zyczenowym. Wystarczy popatrzec na mecze z Warszawy i Olsztyna. 0 postepu.
Karierze jego nie zaszkodzi. Jak ma talent, to sie przebije.
Pytanie czy on rzeczywiście się uwstecznil czy może to jest po prostu poziom którego przeskoczyć nie może? Ja sklaniam się ku tej drugiej teorii. Nigdy nie potrafiłem pojąć co ci wielcy eksperci widzą w takim Śliwce, Szalpuku czy Bednorzu. Dla mnie to zwykłe drewna. Takie samo zdanie mam o naszym przyszłym rozgrywającym Kędzierskim, nie zachwycał w poprzednich klubach, jeśli on ma być pierwszym rozgrywającym w klubie takim jak Resovia to ja wymiękam, serio, nadal licze na jakiegoś topowego grajka na tej pozycji. Tichacek i Drzyzga ponoć odchodzą.
Jolly
Posty: 747
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 07:57

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Jolly »

http://siatka.org/pokaz/nicolas-szersze ... la-polski/

Nie namawiał cię na przenosiny do Polski?

– Namawiał, ale na razie nie mogę nic oficjalnie powiedzieć.

AK już działa? 8-)
krzysiu
Posty: 5485
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: krzysiu »

Ale i tak raczej za rok bo musi skończyć studia ;)
Awatar użytkownika
KentuckiFan
Posty: 395
Rejestracja: 29 maja 2011, o 21:33
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: KentuckiFan »

Nazwisko jak najbardziej zobowiązuje go do występowania w każdym innym zespole PlusLigi oprócz Skry, bo w końcu szerszenie to naturalni wrogowie pszczół. No to może właśnie dlatego marzy o Resovii ;)
Dyskutować zawsze warto.
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Didek »

KentuckiFan pisze:Nazwisko jak najbardziej zobowiązuje go do występowania w każdym innym zespole PlusLigi oprócz Skry, bo w końcu szerszenie to naturalni wrogowie pszczół. No to może właśnie dlatego marzy o Resovii ;)
Pewnie coś w tym jest, choć bardziej może to, iż jego tata grał kiedyś w Resovii.
RR228
Posty: 138
Rejestracja: 30 kwie 2017, o 17:06
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: RR228 »

dzordz1993 pisze: Pytanie czy on rzeczywiście się uwstecznil czy może to jest po prostu poziom którego przeskoczyć nie może? Ja sklaniam się ku tej drugiej teorii. Nigdy nie potrafiłem pojąć co ci wielcy eksperci widzą w takim Śliwce, Szalpuku czy Bednorzu. Dla mnie to zwykłe drewna. Takie samo zdanie mam o naszym przyszłym rozgrywającym Kędzierskim, nie zachwycał w poprzednich klubach, jeśli on ma być pierwszym rozgrywającym w klubie takim jak Resovia to ja wymiękam, serio, nadal licze na jakiegoś topowego grajka na tej pozycji. Tichacek i Drzyzga ponoć odchodzą.
No właśnie zgadzam się z Tobą jeśli chodzi o Śliwkę, Szalpuka i Bednorza (o Kędzierskim na razie nie wyrobiłem sobie jeszcze zdania). Goście mają niestety poważne problemy ze swoją grą i nie są pewnym punktem swoich zespołów. Dużo muszą poprawić, żeby zostać choćby solidnymi ligowcami jak Żaliński. Moim zdaniem każdemu z nich przydałyby się ze dwa sezony za granicą, gdzie musieliby się zmierzyć z trochę inną rzeczywistością bo w Polsce młodym polskim zawodnikom jest po prostu za dobrze i od pewnego momentu przestają się rozwijać. Tym bardziej nie podoba mi się to, że pomimo bardzo przeciętnych umiejętności Szalpuk i Śliwka będą ciągnięci po LŚ kosztem lepszych graczy od siebie, bo to może sprawić, że zamiast się rozwijać uznają, że już są wystarczająco dobrzy. Mam nadzieję, że jednak to nie ten charakter, ale zawsze obawa jest.
ciorny17
Posty: 8561
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: ciorny17 »

RR228 pisze:
dzordz1993 pisze: Pytanie czy on rzeczywiście się uwstecznil czy może to jest po prostu poziom którego przeskoczyć nie może? Ja sklaniam się ku tej drugiej teorii. Nigdy nie potrafiłem pojąć co ci wielcy eksperci widzą w takim Śliwce, Szalpuku czy Bednorzu. Dla mnie to zwykłe drewna. Takie samo zdanie mam o naszym przyszłym rozgrywającym Kędzierskim, nie zachwycał w poprzednich klubach, jeśli on ma być pierwszym rozgrywającym w klubie takim jak Resovia to ja wymiękam, serio, nadal licze na jakiegoś topowego grajka na tej pozycji. Tichacek i Drzyzga ponoć odchodzą.
No właśnie zgadzam się z Tobą jeśli chodzi o Śliwkę, Szalpuka i Bednorza (o Kędzierskim na razie nie wyrobiłem sobie jeszcze zdania). Goście mają niestety poważne problemy ze swoją grą i nie są pewnym punktem swoich zespołów. Dużo muszą poprawić, żeby zostać choćby solidnymi ligowcami jak Żaliński. Moim zdaniem każdemu z nich przydałyby się ze dwa sezony za granicą, gdzie musieliby się zmierzyć z trochę inną rzeczywistością bo w Polsce młodym polskim zawodnikom jest po prostu za dobrze i od pewnego momentu przestają się rozwijać. Tym bardziej nie podoba mi się to, że pomimo bardzo przeciętnych umiejętności Szalpuk i Śliwka będą ciągnięci po LŚ kosztem lepszych graczy od siebie, bo to może sprawić, że zamiast się rozwijać uznają, że już są wystarczająco dobrzy. Mam nadzieję, że jednak to nie ten charakter, ale zawsze obawa jest.
No ja też nie wiem co ludzie w nich widzą. Co z tego, że Śliwka i Szalpuk ładnie, jako de facto juniorzy ciągnęli grę Politechniki grając jak na ich wiek przyzwoitą siatkówkę i ładną dla oka. Nie wiem też co ludzie widzą w Bednorzu, który praktycznie w pojedynkę półtora sezonu ciągną grę olsztynian a gdy był kontuzjowany to Indyki nie istniały. Też nie wiem co w drugiej części ubiegłego sezonu ludzie widzieli w Szalpuku, gdy ten w przypadku pikującej formy Żalińskiego trzymał w kupie Radom.

Nie wiem, naprawdę nie wiem.
Kłamca.
GMac
Posty: 93
Rejestracja: 30 sty 2017, o 09:25
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: GMac »

Resovia jest skazana na Śliwkę, nie ma już żadnego przyjmującego do wyciągnięcia.
Tichacek zostanie, coś działają z licencją.

Wielu ucieszy, że Filipeckiego zastąpić ma Włoch.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Szampon093 »

GMac pisze:Resovia jest skazana na Śliwkę, nie ma już żadnego przyjmującego do wyciągnięcia.
Tichacek zostanie, coś działają z licencją.

Wielu ucieszy, że Filipeckiego zastąpić ma Włoch.
Nic nie podziałają z licencją.
GMac
Posty: 93
Rejestracja: 30 sty 2017, o 09:25
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: GMac »

Szampon093 pisze:
GMac pisze:Resovia jest skazana na Śliwkę, nie ma już żadnego przyjmującego do wyciągnięcia.
Tichacek zostanie, coś działają z licencją.

Wielu ucieszy, że Filipeckiego zastąpić ma Włoch.
Nic nie podziałają z licencją.
Może to nie być potrzebne w przyszłym sezonie nawet.
RR228
Posty: 138
Rejestracja: 30 kwie 2017, o 17:06
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: RR228 »

GMac pisze:Resovia jest skazana na Śliwkę, nie ma już żadnego przyjmującego do wyciągnięcia.
Tichacek zostanie, coś działają z licencją.

Wielu ucieszy, że Filipeckiego zastąpić ma Włoch.
To na przyjęciu ma być Śliwka i Depowski, czy Śliwka zamiast Depowskiego?
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pewniak »

RR228 pisze:To na przyjęciu ma być Śliwka i Depowski, czy Śliwka zamiast Depowskiego?
Albo jeden albo drugi. Rossard, Perrin i Cebulj
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Lucarelli »

pewniak pisze:
RR228 pisze:To na przyjęciu ma być Śliwka i Depowski, czy Śliwka zamiast Depowskiego?
Albo jeden albo drugi. Rossard, Perrin i Cebulj
Skąd taka pewność co do Słoweńca?
ciorny17
Posty: 8561
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: ciorny17 »

Lucarelli pisze: Skąd taka pewność co do Słoweńca?
Rzeszowscy hakerzy sprawdzili jego historię przeglądania i na Google Street View oglądał Podpromie.
Kłamca.
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: jaet »

A co takiego wspaniałego Resovia może Cebuljowi zapewnić, że przebije chociażby Trento? Ani wyjątkowych pieniędzy, ani wyjątkowego stylu życia w przyjemnym klimacie, ani gry na najwyższym europejskim poziomie. Dla mnie szanse na to, że Słoweniec wyląduje w Polsce są niemal zerowe.
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: maciek77 »

Trento nie muszą przebijać bo nikt go już tam nie chce, wolą Urosa.
RR228
Posty: 138
Rejestracja: 30 kwie 2017, o 17:06
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: RR228 »

jaet pisze:A co takiego wspaniałego Resovia może Cebuljowi zapewnić, że przebije chociażby Trento? Ani wyjątkowych pieniędzy, ani wyjątkowego stylu życia w przyjemnym klimacie, ani gry na najwyższym europejskim poziomie. Dla mnie szanse na to, że Słoweniec wyląduje w Polsce są niemal zerowe.
Wiadomo, że nasza liga nie ma szans na gwiazdy jak Ngapeth, Juantorena, Sokołow, Michajłow czy Lucarelli, no ale bez przesady, że nawet na ściągnięcie grajka jak Cebulj nie ma żadnych szans. A co do Trento, to po pierwsze to wcale nie jest to szczególnie bogata drużyna, a po drugie Kovacević ma tam przyjść.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6840
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: leeon »

jaet pisze:A co takiego wspaniałego Resovia może Cebuljowi zapewnić, że przebije chociażby Trento? Ani wyjątkowych pieniędzy, ani wyjątkowego stylu życia w przyjemnym klimacie, ani gry na najwyższym europejskim poziomie. Dla mnie szanse na to, że Słoweniec wyląduje w Polsce są niemal zerowe.
Bez przesady. Kilka niezłych nazwisk się przez pls przewinęło.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: weary_skier »

Najprędzej to bedzie Perrin, Rossard, Śliwka i Depowski
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: mmb »

Kędzierski, Jarosz, Śliwka, Depowski, Lemański, Dryja, Masłowski.

I co, czujecie to? 8-)
RR228
Posty: 138
Rejestracja: 30 kwie 2017, o 17:06
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: RR228 »

weary_skier pisze:Najprędzej to bedzie Perrin, Rossard, Śliwka i Depowski
Oby nie. Bez jeszcze jednego przyzwoitego przyjmującego Resovia będzie mogła sobie zagrać co najwyżej o Puchar Podkarpacia, a nie o MP. No ale coś mi się nie chce za bardzo wierzyć, że Resovia nie ma kasy na jeszcze jednego niezłego przyjmującego, skoro realnie myślano o przedłużeniu kontraktu z Ivoviciem.
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: barti522 »

Na volleyball-movies.net Śliwka jest już w Gdańsku i raczej tak będzie bo nie będą go kisić w kwadracie znowu , a 4 przyjmujących to najprawdopodobniej 1.Cebulj 2.Perrin 3.Rossard 4.Depowski. W Trentino jest Lanza , przychodzi Uros a ma zostać Antonov więc nie ma już msc zbytnio dla Cebulja, raczej nie będą mieć całej czwórki, aż tak wyrównanej.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pewniak »

jaet pisze:A co takiego wspaniałego Resovia może Cebuljowi zapewnić, że przebije chociażby Trento? Ani wyjątkowych pieniędzy, ani wyjątkowego stylu życia w przyjemnym klimacie, ani gry na najwyższym europejskim poziomie. Dla mnie szanse na to, że Słoweniec wyląduje w Polsce są niemal zerowe.
Miejsce w pierwszej szóstce.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Didek »

Resovia to także okno na Rosję. Zagra dobrze to może spodziewać się dobrego kontraktu na wschodzie.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: weary_skier »

Didek pisze:Resovia to także okno na Rosję. Zagra dobrze to może spodziewać się dobrego kontraktu na wschodzie.
W sensie, że w Rosji nie mają RaiSport ani internetu?
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pewniak »

weary_skier pisze:
Didek pisze:Resovia to także okno na Rosję. Zagra dobrze to może spodziewać się dobrego kontraktu na wschodzie.
W sensie, że w Rosji nie mają RaiSport ani internetu?
Chyba raczej w sensie - Grozer, Zahorski i Ivovic utworzyli korytarz powietrzny, siatkarskie "okno pogodowe" z Rzeszowa na wschód :)
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”