Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

lobmar
Posty: 761
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: lobmar »

pewniak pisze:Przy stole wielkanocnym dowiedziałem się że AK nie odejdzie, ale nie będzie też trenerem. Wróci do funkcji Dyrektora sportowego, bo praca przez niego wykonana była świetna, ale nie wystarczyła na tak długo jak mówił o tym prezes Górski w radio w grudniu 2017. Nowy trener ma już gotową umowę do podpisania i to on będzie decydował o obsadzie pozostałych dwóch transferów (reszta jest już dograna). Wśród tych dwóch nowych graczy przewija się nazwisko Leona, który chce grać w Rzeszowie, ale pomimo zejścia z ceny to nadal jest dużo. Decyzję w tej kwestii na dniach ma podjąć właściciel Asseco. Jak nie, Leon pójdzie do Sankt Petersburga. :o

Ja jestem w szoku!
To nie o tego Leona chodzi.Będzie Leon w Resovii jako asystent trenera Kowala.Jest to ojciec Zibiego Bartmana.
ollo0
Posty: 383
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 18:07
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: ollo0 »

Podaj skład na ten przyszły sezon
Awatar użytkownika
ajsmen90
Posty: 151
Rejestracja: 29 kwie 2014, o 19:16
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: ajsmen90 »

W sumie odejście Kowala na inne stanowisko jest możliwe, bo patrząc na ostatnią frekwencję to chyba ludzie nie chcą Endrju na stanowisku trenera. Wiem, że Wielki Piątek był, ale i tak frekwencja biedna. A jak do szóstki nie wejdą to tym bardziej. A jak ludzie nie będą chodzić na mecze to i remont za chwile nie dojdzie do skutku chyba, że pojadą do Katarzyny Dowbor i ona powie: Wyremontujemy wasz dom. No, ale jak frekwencja spadnie to się można będzie przenieść na ROSiR.

No, ale Prima Aprilis więc wszystko traktować należy z dystansem.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: pewniak »

pewniak pisze:Przy stole wielkanocnym dowiedziałem się że AK nie odejdzie, ale nie będzie też trenerem. Wróci do funkcji Dyrektora sportowego, bo praca przez niego wykonana była świetna, ale nie wystarczyła na tak długo jak mówił o tym prezes Górski w radio w grudniu 2017. Nowy trener ma już gotową umowę do podpisania i to on będzie decydował o obsadzie pozostałych dwóch transferów (reszta jest już dograna). Wśród tych dwóch nowych graczy przewija się nazwisko Leona, który chce grać w Rzeszowie, ale pomimo zejścia z ceny to nadal jest dużo. Decyzję w tej kwestii na dniach ma podjąć właściciel Asseco. Jak nie, Leon pójdzie do Sankt Petersburga. :o

Ja jestem w szoku!
Oczywisty PRIMA APRILIS 8-) A może raczej myślenie życzeniowe :(
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Marcy$
Posty: 2085
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Marcy$ »

Buahaha... Kowalowi się "zdarzają" ale u Włocha na początku sezonu to tragedia ;)
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: leeon »

Górski będzie jechał zdartą płytą. Co mu pozostało, skoro popełnił ewidentne bledy.
Avenged_7x
Posty: 93
Rejestracja: 22 paź 2016, o 01:04
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Avenged_7x »

Szkoda, że Reska nie zagra w PO :< Przecież tak szykowali formę :D
#kowalout
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Pele »

Avenged_7x pisze:Szkoda, że Reska nie zagra w PO :< Przecież tak szykowali formę :D
Forma przyszykowana, ale trenera to środkowi w uja zrobili i się kontuzjowali
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Kiko
Posty: 278
Rejestracja: 20 kwie 2015, o 18:46

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Kiko »

Jak czytam forum SSPS Asseco Resovii to mi się niedobrze robi. Kilku (słownie dwóm) panom wydaje się, że pozjadali wszystkie rozumy, nikt nie ma racji oprócz nich. Zamiast budować i scalać brać kibicowską, to roz... ją w "drobny mak".
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: pewniak »

Kiko pisze:Jak czytam forum SSPS Asseco Resovii to mi się niedobrze robi. Kilku (słownie dwóm) panom wydaje się, że pozjadali wszystkie rozumy, nikt nie ma racji oprócz nich. Zamiast budować i scalać brać kibicowską, to roz... ją w "drobny mak".
Piszesz o represie, który zarzuca innym uzależnienie od krytyki Kowala, a sam robi dokładnie to samo, tylko w przeciwną stronę ?

Ja mam ogromny szacunek do wszystkich członków klubu kibica, za ich zaangażowanie. Ale boli mnie że nie widzą różnicy między byciem kibicem i klakierem. I każdy kto nie klakierzy jest hejterem, uzależnionym ujadaczem i na pewno nie ma takiej możliwości by ten kto krytykuje miał chociaż cząstkę racji.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: leeon »

To wszystko jeszcze bardziej śmierdzi jak spojrzeć na bardzo prawdopodobne znaczne zwiększenie budżetu klubu na przyszły sezon (plany transferowe wskazują na to). Czym jest obecny sezon?
kanimo

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: kanimo »

Wakacjami i odstresowaniem dla starego/nowego trenera. I moze drobnym uklonem w strone zniecierpliwionych kibicow. :D

Jak nie ma trenera Kowala to po co inwestowac. Dyrektor sportowy glupi nie jest zeby dla byle jakich trenerow wydawac grube pieniadze a sponsor podobnie. :]
Ostatnio zmieniony 8 kwie 2018, o 08:59 przez kanimo, łącznie zmieniany 1 raz.
Kiko
Posty: 278
Rejestracja: 20 kwie 2015, o 18:46

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Kiko »

pewniak pisze:
Kiko pisze:Jak czytam forum SSPS Asseco Resovii to mi się niedobrze robi. Kilku (słownie dwóm) panom wydaje się, że pozjadali wszystkie rozumy, nikt nie ma racji oprócz nich. Zamiast budować i scalać brać kibicowską, to roz... ją w "drobny mak".
Piszesz o represie, który zarzuca innym uzależnienie od krytyki Kowala, a sam robi dokładnie to samo, tylko w przeciwną stronę ?

Ja mam ogromny szacunek do wszystkich członków klubu kibica, za ich zaangażowanie. Ale boli mnie że nie widzą różnicy między byciem kibicem i klakierem. I każdy kto nie klakierzy jest hejterem, uzależnionym ujadaczem i na pewno nie ma takiej możliwości by ten kto krytykuje miał chociaż cząstkę racji.
Tak, pisze m.in. o Represie.
kibic_siatki
Posty: 2608
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: kibic_siatki »

Wszyscy się śmiali z Resovii i postawili na niej krzyżyk w tym sezonie, a zanosi się, że wejdą do play-offów z 6 miejsca. To byłby numer jakby z 6 miejsca zrobili MP, tak jak kiedyś z 4. :]
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: reeman »

Jeżeli wygra 2 razy za 3 to będzie 5 miejsce
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Noworoczny »

kibic_siatki pisze:Wszyscy się śmiali z Resovii i postawili na niej krzyżyk w tym sezonie, a zanosi się, że wejdą do play-offów z 6 miejsca. To byłby numer jakby z 6 miejsca zrobili MP, tak jak kiedyś z 4. :]
Płacą za to 11 do 1 a wg mnie to i tak łaskawie dla RR.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: ursula127 »

kibic_siatki pisze:Wszyscy się śmiali z Resovii i postawili na niej krzyżyk w tym sezonie, a zanosi się, że wejdą do play-offów z 6 miejsca. To byłby numer jakby z 6 miejsca zrobili MP, tak jak kiedyś z 4. :]
tak byłby duży numer, tym bardziej ,że nie mają ku temu żadnych argumentów siatkarskich.
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: pewniak »

kibic_siatki pisze:Wszyscy się śmiali z Resovii i postawili na niej krzyżyk w tym sezonie, a zanosi się, że wejdą do play-offów z 6 miejsca. To byłby numer jakby z 6 miejsca zrobili MP, tak jak kiedyś z 4. :]
Wygrajmy dzisiaj za 3 punkty i za tydzień ze Szczecinem i może wtedy zacznijmy wybiegać do przodu.
Kiedyś wygrywaliśmy sezony przed pierwszą kolejką, teraz przegrywamy np. z Kielcami gdy się na to nie zanosi.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
kuchcik77
Posty: 2347
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: kuchcik77 »

Jesli trafia w polfinale na Zakse, grajaca jak w ostatnim czasue i RR zagra tak jak w wygranym meczu w Kentaki to....kurs na złoto 11do1wydaje sie atrakcyjny....choc w tej polskiej mizerii mimo wszystko wyzsze szanse daje lwom i pszczolom

Takich dwoch co teraz nie zagraja...
Ostatnio zmieniony 8 kwie 2018, o 11:50 przez kuchcik77, łącznie zmieniany 1 raz.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: pewniak »

kuchcik77 pisze:Jesli trafia w polfinale na Zakse, grajaca jak w ostatnim czasue i RR zagra tak jak w wygranym meczu w Kentaki to....kurs na złoto 11do1wydaje sie atrakcyjny....choc w tej polskiej mizerii mimo wszystko wyzsze szanse daje lwom i pszczolom
A przypomnij mi, kto grał w Kentucky na środku Resovii...........
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: qtp »

leeon pisze:To wszystko jeszcze bardziej śmierdzi jak spojrzeć na bardzo prawdopodobne znaczne zwiększenie budżetu
Budżet na obecny sezon został zmniejszony tylko o 15% (zgodnie z słowami łysego), to dalej czołówka PL, dla czego wyszło takie coś? Chyba nikt do końca nie wie.
Co do teorii spiskowych... Zmiany w składzie były pewne jeszcze na długo przed decyzją o chwilowym rozstaniu z Kowalem. Miałem okazje rozmawiać z nim gdzieś w okolicy końcówki lata 2016r i już wtedy mówił że to ostatni TAKI sezon (Ivovice, Schmity). I o ile w tym pierwszym roku skompromitowali się ze składem całkowicie(większość wybierał Kowal, mając w perspektywie ważny kontrakt), to wygląda że na to że wyciągneli wnioski i trzymając się tych wytycznych Górala(więcej Polaków, kilku swoich młodych) na przyszły sezon skład będzie już rozsądny.
TommyLeeJones
Posty: 1672
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: TommyLeeJones »

qtp pisze:Budżet na obecny sezon został zmniejszony tylko o 15% (zgodnie z słowami łysego), to dalej czołówka PL, dla czego wyszło takie coś? Chyba nikt do końca nie wie.
Tylko o 15% z ilu? Bo jeśli z tych mitycznych 20 milionów... Ale załóżmy ostrożnie, że to było w szczytowym okresie 12 milionów. Zmniejszono o 15% ~ wyjdzie, tak pi razy drzwi około 10 milionów. Kluby to nie banki, kasy nie trzymają, tylko wydają. Zatem wniosek jest bardzo prosty - paru gości jest ostro przepłaconych.
Kiko
Posty: 278
Rejestracja: 20 kwie 2015, o 18:46

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Kiko »

Coś czuję, że Resovii trafiła się perełka w postaci Chinenyeze.
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: reeman »

Tylko,żeby go nie popsuli
Kiko
Posty: 278
Rejestracja: 20 kwie 2015, o 18:46

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Kiko »

Dokładnie
Avenged_7x
Posty: 93
Rejestracja: 22 paź 2016, o 01:04
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Avenged_7x »

leeon pisze:To wszystko jeszcze bardziej śmierdzi jak spojrzeć na bardzo prawdopodobne znaczne zwiększenie budżetu klubu na przyszły sezon (plany transferowe wskazują na to). Czym jest obecny sezon?
Zamykaniem ust mniejszym sponsorom i robieniem z kibiców idiotów :)
#kowalout
Jolly
Posty: 747
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 07:57

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Jolly »

Kto ciekawy składu Resovii na kolejny sezon niech zajrzy na stronę GC Nowiny. Wzmocnienia będą, że ho ho...
jupi_1991
Posty: 357
Rejestracja: 6 kwie 2015, o 21:39
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: jupi_1991 »

Jakoś nie chce mi się wierzyć, że zapłacili odstępne za młodego Francuza, a teraz się go mają pozbyć mimo kontraktu 1+2. Tym bardziej, że ostatnie jego mecze były bardzo dobre.
gabres96
Posty: 87
Rejestracja: 17 maja 2017, o 16:04
Płeć: K

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: gabres96 »

Też mi się wydaje że będą chcieli zostawić Francuza :)
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”