Plusliga 2017/18 - kolejka 29

DeRosa
Posty: 140
Rejestracja: 19 maja 2017, o 23:09
Płeć: M

Re: Plusliga 2017/18 - kolejka 29

Post autor: DeRosa »

ursula127 pisze:czy Onico ma szanse wypaść z szóstki?
Czarni to całkiem mocna drużyna a mecz w piątek 13go
Kto wie, kto wie, jakby wszystko prze***rali do 0...
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Plusliga 2017/18 - kolejka 29

Post autor: pewniak »

W sumie ja jedyne nadzieje na wejscie do 6-tki Resovii upatrywałem właśnie w kalendarzu Onico. NIe sądziłem, że JW i Olsztyn coś jeszcze stracą.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
DeRosa
Posty: 140
Rejestracja: 19 maja 2017, o 23:09
Płeć: M

Re: Plusliga 2017/18 - kolejka 29

Post autor: DeRosa »

pewniak pisze:W sumie ja jedyne nadzieje na wejscie do 6-tki Resovii upatrywałem właśnie w kalendarzu Onico. NIe sądziłem, że JW i Olsztyn coś jeszcze stracą.
juz 0-2, jeszcze się okaże że Onico wypadnie

Noworoczny, dużo osob typowało Cuprum?
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Plusliga 2017/18 - kolejka 29

Post autor: ursula127 »

pewniak pisze:
ursula127 pisze:czy Onico ma szanse wypaść z szóstki?
Oczywiście. Ale dzisiaj i za tydzień w Radomiu musi stracić w sumie 4 punkty
Jeden już stracili
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
DeRosa
Posty: 140
Rejestracja: 19 maja 2017, o 23:09
Płeć: M

Re: Plusliga 2017/18 - kolejka 29

Post autor: DeRosa »

ursula127 pisze:
pewniak pisze:
ursula127 pisze:czy Onico ma szanse wypaść z szóstki?
Oczywiście. Ale dzisiaj i za tydzień w Radomiu musi stracić w sumie 4 punkty
Jeden już stracili
No, nawet jak tu wygrają 3-2 to pewnie wRadomiu polegną z walecznymi hutnikami za 3 pkt
DeRosa
Posty: 140
Rejestracja: 19 maja 2017, o 23:09
Płeć: M

Re: Plusliga 2017/18 - kolejka 29

Post autor: DeRosa »

Jak na razie w 3 secie dzielnie sobie radzi Onico, 10-4
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Plusliga 2017/18 - kolejka 29

Post autor: ursula127 »

wyścig ślimaków Resovia Skra to dziecieca zabawa przy tym co się dzieje wczoraj dzisiaj i co się może wydarzyć za tydzień :x
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
kuchcik77
Posty: 2347
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Plusliga 2017/18 - kolejka 29

Post autor: kuchcik77 »

Mialem mapisac wlasnie ze poprzednie lata to takie oreludium, przedbieg wyscigu slimakow, rosyjska ruletka, betek, zabawa z,prezentem w Kocham Cie Polsko...komu zrobi buuum
mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Plusliga 2017/18 - kolejka 29

Post autor: mmb »

Wybornie, emocje do ostatniego meczu! :D

Obrazek

A ostatnia kolejka:

Radom - WWA
Resovia - Szczecin
Olsztyn - Będzin
Jastrzębie - Kielce
Ostatnio zmieniony 8 kwie 2018, o 21:15 przez mmb, łącznie zmieniany 1 raz.
Gierek
Posty: 273
Rejestracja: 16 lip 2014, o 18:58
Płeć: M

Re: Plusliga 2017/18 - kolejka 29

Post autor: Gierek »

I zaczyna się robić ciekawie, bo ONICO Warszawa u siebie przegrywa 1:3 z Cuprum Lubin. Jak dla mnie myślę, że w następnej kolejce Warszawa nie będzie miała łatwo u radomian.
aziente
Posty: 273
Rejestracja: 21 kwie 2012, o 10:02
Płeć: M

Re: Plusliga 2017/18 - kolejka 29

Post autor: aziente »

pretendenci są faworytami swoich meczów, kto popuści w zbroję?
najpewniejszy mecz przed Jastrzębiem, bez formy, bez gwiazd, drugim garniturem powinni zdobyć 3 punkty, zwłaszcza u siebie,
Szczecin dostał turbodoładowanie w postaci sponsora i deklaracji pieniężnych, pytanie tylko, czy turbo w silniku 1.3 cdti będzie na tyle wymierne żeby mogło na autostradzie wyprzedzić klekoczącą się resovię w automacie, w którym działa tylko jeden bieg?
czarni z Vinciciem hulają, każdy z nas pomyślał "ahaś, grają u siebie, handicap dziwnej, własnej hali", ale to nie wszystko, oni grają tak, jak pozwala przeciwnik. Warszawa naciśnie to wygra, ale.. pytanie, gdzie znajduje się onico, zbliżają się do grzbietu amplitudy, czy do doliny fali?
Indykpol ma przed sobą szerokie horyzonty, ostatni mecz, u siebie, Pliński w formie, Andringa do 60% perf dodaje 60% w ataku, martwią dolegliwości atakującego i środkowego. Oby sami sobie nie zatrzasnęli kluczyków do auta w samochodzie.
to są emocje! :D :D
Ostatnio zmieniony 8 kwie 2018, o 21:25 przez aziente, łącznie zmieniany 1 raz.
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Plusliga 2017/18 - kolejka 29

Post autor: ursula127 »

mmb pisze:Wybornie, emocje do ostatniego meczu! :D

Obrazek
wybornie? to tragedia :x
drużyny które będą walczyć o medale nie potrafią swobodnie wygrać ważnego meczu z outsiderami :x
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Plusliga 2017/18 - kolejka 29

Post autor: Michal5 »

Życzę porażki w Radomiu za 3.
gregy69
Posty: 381
Rejestracja: 4 kwie 2013, o 09:30

Re: Plusliga 2017/18 - kolejka 29

Post autor: gregy69 »

Michal5 pisze:Życzę porażki w Radomiu za 3.
Taki wynik dałby niebywały komfort w niedzielę JW, Olsztynowi oraz Resovii. Każdej z wymienionych drużyn wystarczyłby 1 pkt w ostatnim meczu.
adamow
Posty: 441
Rejestracja: 24 maja 2014, o 13:04
Płeć: M

Re: Plusliga 2017/18 - kolejka 29

Post autor: adamow »

Onico strasznie skomplikowało sobie sprawę ale miejmy nadzieję, że wszystko się skończy pomyślnie dla stołecznej drużyny bo z całej czwórki walczącej o awans do playoff obok Sovii to właśnie Warszawa najbardziej na to zasługuje. Miejmy nadzieje, że w ostatniej kolejce Radom i Szczecin w odróżnieniu od Lubina będę potrafiły się zachować jak należy i zagrają spokojnie bez forsowania się na robienie jakichś niespodzianek, w końcu grają już o pietruszkę.
Re_soviaczka
Posty: 501
Rejestracja: 10 lis 2017, o 12:02
Płeć: K

Re: Plusliga 2017/18 - kolejka 29

Post autor: Re_soviaczka »

Jak należy?
To chyba właśnie Lubin zagrał jak należy, nie olewając tego meczu. A mógł.
gregy69
Posty: 381
Rejestracja: 4 kwie 2013, o 09:30

Re: Plusliga 2017/18 - kolejka 29

Post autor: gregy69 »

adamow pisze:Onico strasznie skomplikowało sobie sprawę ale miejmy nadzieję, że wszystko się skończy pomyślnie dla stołecznej drużyny bo z całej czwórki walczącej o awans do playoff obok Sovii to właśnie Warszawa najbardziej na to zasługuje. Miejmy nadzieje, że w ostatniej kolejce Radom i Szczecin w odróżnieniu od Lubina będę potrafiły się zachować jak należy i zagrają spokojnie bez forsowania się na robienie jakichś niespodzianek, w końcu grają już o pietruszkę.
Myślisz, że tzw derby Mazowsza (administracyjnie, bo geograficznie Radom nie leży na Mazowszu), to mecz o pietruszkę dla Czarnych ? :D
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Plusliga 2017/18 - kolejka 29

Post autor: Chal »

adamow pisze:Miejmy nadzieje, że w ostatniej kolejce Radom i Szczecin w odróżnieniu od Lubina będę potrafiły się zachować jak należy i zagrają spokojnie bez forsowania się na robienie jakichś niespodzianek, w końcu grają już o pietruszkę.
xD
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
aziente
Posty: 273
Rejestracja: 21 kwie 2012, o 10:02
Płeć: M

Re: Plusliga 2017/18 - kolejka 29

Post autor: aziente »

każdy chce być bielskiem urywającym seta skrze!
kanimo

Re: Plusliga 2017/18 - kolejka 29

Post autor: kanimo »

Derby Mazowsza zawsze byly z gazem. Ale mimo specyficznej hali to PW tam wygrywala. Tylko nie da sie wygrac z 1 skrzydlowym.
Gdzie forma Niko, jakakolwiek, niekoniecznie dobra? Czemu tak zenujaco slabo gra Wlodarczyk? Juz sie pozegnal z zespolem?
Brak wzglednie normalnych zastepcow (emeryt i brak czwartego) na przyjeciu juz dal sie we znaki ale to nie koniec. Zmiana na Samike to zadna zmiana.
Oj cos czuje, ze zaplaci Oniko za sposob skompletowania zespolu. Kompletna amatorka zeby zaczynac sezon praktycznie z 2 przyjmujacych.

I jest ciekawie.
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Plusliga 2017/18 - kolejka 29

Post autor: kevinpsb »

ursula127 pisze: wybornie? to tragedia :x
drużyny które będą walczyć o medale nie potrafią swobodnie wygrać ważnego meczu z outsiderami :x
Pfuu... Jestem wstanie pokazać że FC Barcelona, czyli chyba najlepsza sportowa drużyna 21 wieku nie potrafiła wygrać meczu z outsiderami.
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: Plusliga 2017/18 - kolejka 29

Post autor: mily66 »

adamow pisze:Onico strasznie skomplikowało sobie sprawę ale miejmy nadzieję, że wszystko się skończy pomyślnie dla stołecznej drużyny bo z całej czwórki walczącej o awans do playoff obok Sovii to właśnie Warszawa najbardziej na to zasługuje. Miejmy nadzieje, że w ostatniej kolejce Radom i Szczecin w odróżnieniu od Lubina będę potrafiły się zachować jak należy i zagrają spokojnie bez forsowania się na robienie jakichś niespodzianek, w końcu grają już o pietruszkę.
Na co zasługuje? Co za brednie, w sporcie nie ma medali za zasługi. ONICO zagra zapewne o nico.
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Plusliga 2017/18 - kolejka 29

Post autor: drukjul »

kanimo pisze:Derby Mazowsza zawsze byly z gazem. Ale mimo specyficznej hali to PW tam wygrywala. Tylko nie da sie wygrac z 1 skrzydlowym.
Gdzie forma Niko, jakakolwiek, niekoniecznie dobra? Czemu tak zenujaco slabo gra Wlodarczyk? Juz sie pozegnal z zespolem?
Brak wzglednie normalnych zastepcow (emeryt i brak czwartego) na przyjeciu juz dal sie we znaki ale to nie koniec. Zmiana na Samike to zadna zmiana.

Oj cos czuje, ze zaplaci Oniko za sposob skompletowania zespolu. Kompletna amatorka zeby zaczynac sezon praktycznie z 2 przyjmujacych.
Ja bym nie miał nawet specjalnych pretensji, że zaczęli sezon z trzema przyjmującymi, w tym z Samicą, który właściwie kończy już karierę zawodniczą, co że w połowie grudnia uznali, że idzie im tak już tak świetnie w lidze, że już nie warto dalej szukać tego czwartego przyjmującego do uzupełnienia składu, tylko lepiej może zaangażować Piotrka Gacka do pracy pijarowej. A kiedy w profesjonalnym, wyczynowym klubie sportowym czysty PR, zaczyna przysłaniać cele sportowe to przeważanie nie wróży to niczego dobrego. Skutek jest więc taki, że narobili stołecznym kibicom sporo apetytu i naprodukowali oczekiwań rzeczywiście całkiem dobrą w połowie rundy zasadniczej, awansując do finału Pucharu Polski i zajmując przez kilka dobrych kolejek pozycję wicelidera za plecami ZAKS-y, ale jesteśmy dziś świadkami ta cała mocno przegrzana w grudniu-styczniu para idzie teraz w gwizdek, a parowóz zatrzymał się pod opuszczonym semaforem. I nawet maszynista Antiga minę ma mocno nietęgą i nie wygląda na człowieka, który ma jeszcze kontrolę nad sytuacją.

Zaraz po historii z wyrostkiem Bartka Kwolka i po tym jak dotarły do nas informację o stanie zdrowia Vernona-Evansa przestrzegałem, że zajmujące wtedy jeszcze pozycję wicelidera Onico i mając wydawałoby się solidną, kilkunastopunktową jeszcze wtedy przewagę punktową na przykład nad Olsztynem, ma w tej sytuacji olbrzymie szanse wypadnięcia poza szóstkę, bo w takim mocno zdekompletowanym składzie drużynie trudno jest nawet na co dzień solidnie trenować i to się niestety teraz potwierdza. Warszawski zespół w tym momencie na własne życzenie znalazł się pod ścianą. W Radomiu, jeżeli myślą o awansie nie mogą stracić już żadnego punktu, a z tą formą jaką ostatnio prezentują będzie o to z pewnością niezwykle ciężko. Zawodnicy Antigi, aby myśleć o sukcesie od pierwszej minuty muszą gryźć boisko, a może przede wszystkim nie bać się porażki i od początku zacząć tam ryzykować zagrywką. Siądzie im ta zagrywka w Radomiu - to może będzie szansa na happy end i w ostatniej chwili podczepią się do odjeżdżającego już z peronu VI pociągu. Nie siądzie - mówi się trudno. Zostaną, jak teraz stoją pod opuszczonym semaforem i dalej w tym sezonie już nie pojadą. Natomiast zagrywając tak bojaźliwie i do tego popełniając tyle błędów przy łatwych zagrywkach jak dziś z Lubinem, spotkania z Radomiem w ich hali na pewno nie mają szansy wygrać.

PS. Radom to historycznie jednak Małopolska, a nie Mazowsze, więc to w sumie żadne derby. ;)
kanimo

Re: Plusliga 2017/18 - kolejka 29

Post autor: kanimo »

Zalezy jak daleko siegac wstecz. Kibice to nie historycy i dla nich jest to derby Mazowsza.
W mlodziezowce tez Radom gra jako Mazowsze.
Zreszta oni chyba dystansuja sie od Malopolski a w kazdym razie nie przepadaja za Kielcznami. :D

Moze Onico jeszcze cos ugra. Szanse zblizone jak Zaksy z Fryderykami. Trzeba gryzc boisko.

O Gacku to nie wiedzialam. Kasa w bloto. Dyrektor Sportowy powinien za to odpowiedziec. Przegial Guma troche z tym skokiem na kase i stolki.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Plusliga 2017/18 - kolejka 29

Post autor: drukjul »

kanimo pisze:

Moze Onico jeszcze cos ugra. Szanse zblizone jak Zaksy z Fryderykami. Trzeba gryzc boisko.
ZAKS-a nad Jeziorem Bodeńskim ma jednak chyba trochę większe. Wbrew temu co się ostatnio mówi, hala w Friedrichshafen nie zawsze bywała dużym atutem tej drużyny w meczach u siebie. Sam Heynen zresztą tego osobiscie doświadczył, przegrywając w ubiegłym roku z Berlin Recycling Volleys walkę o tytuł w decydującym meczu właśnie we własnej hali. Natomiast Radom, szczególnie w tym sezonie, to wybitnie drużyna głównie własnego boiska i przyjezdnym gra się tam bardzo ciężko. Ale dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe - zespół Onico jeszcze nie znalazł się na ślepym torze, choć zrobił ostatnio naprawdę wiele, aby się tam znaleźć. :|
kanimo

Re: Plusliga 2017/18 - kolejka 29

Post autor: kanimo »

Zobaczymy. Jak pisalam PW wygrywala kiedys w Radomiu ale to byly "wilki Bednaruka" .
Szkoda wysilku Kwolka, ktory w drugim roku gry jest motorem napedowym, pierwsza opcja w ataku i czesto niestety jedyna opcja, poza srodkiem.
Zolta kartka dla zarzadu. Jak nie mieli pomyslu/kasy to mogli nie rozstawac sie z Halaba. A wyglada tak, ze zaoszczedzili na placy dla przyjmujacego, zeby zatrudnic kolege.
Czasu na znalezienie jakiegos sensownego gracza bylo sporo. Grajek o poziom wyzszy od Samiki to jednak jest do znalezienia, nie chodzilo o zaden swiatowy top. Kompletna amatorka.

Tak sie zastanawialam od poczatku sezonu jak oni trenowali. Dopiero teraz sie dowiedzialam, ze z Janikowskim. ;)
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Plusliga 2017/18 - kolejka 29

Post autor: grzegorzg »

kevinpsb pisze:Pfuu... Jestem wstanie pokazać że FC Barcelona, czyli chyba najlepsza sportowa drużyna 21 wieku nie potrafiła wygrać meczu z outsiderami.
Kevin, miło Cię znowu czytac, ale siatkówka to jednak trochę inny sport, chociaż zapewne sport. ;)

Jako kibic siatkówki i naszej ligi, zrobiłem sobie wczoraj wielka krzywdę - obejrzałem dwa sety meczu Lube vs Modena. Po tym mam zupełnie inny obraz tej naszej siatkówki. Przede wszystkim, to zauważalna róznica w błedach, tam wiekszośc akcji wygrywa się elementami gry siatkarskiej, a nie błędami.To dlatego Espadon był tak wysoko, i dlatego ostatnio wygrał z szyldem Oliva i s-ka. Przyznam, że pozniejsze oglądanie meczu Onico z Lubinem jawi się jak jakis koszmar. Nawet te dwa jaśniejsze światełka w tunelutego wrazenia nie zatarły, przy czym Kaczmarek to dla mnie podstawa w reprze, a Kwolkowi wielkiej kariery nie wróżę. Ale obym się mylił, a nawet bardzo chętnie.

Co do tego porównania szans, również uważam, że Zaksa ma znacznie wieksze szanse.Ba, jest jednak murowanym faworytem dwumeczu.
DeRosa
Posty: 140
Rejestracja: 19 maja 2017, o 23:09
Płeć: M

Re: Plusliga 2017/18 - kolejka 29

Post autor: DeRosa »

Jak myslicie Zawiercie sie zepnie z Kielcami czy raczej puszcza rezerwy bo myslalem nad postawieniem na nich
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Plusliga 2017/18 - kolejka 29

Post autor: Szampon093 »

aziente pisze:każdy chce być bielskiem urywającym seta skrze!
O tym samym pomyslalem..
Awatar użytkownika
jimiq
Posty: 776
Rejestracja: 1 mar 2013, o 12:25
Płeć: M

Re: Plusliga 2017/18 - kolejka 29

Post autor: jimiq »

grzegorzg pisze:
kevinpsb pisze:Pfuu... Jestem wstanie pokazać że FC Barcelona, czyli chyba najlepsza sportowa drużyna 21 wieku nie potrafiła wygrać meczu z outsiderami.
Kevin, miło Cię znowu czytac, ale siatkówka to jednak trochę inny sport, chociaż zapewne sport. ;)

Jako kibic siatkówki i naszej ligi, zrobiłem sobie wczoraj wielka krzywdę - obejrzałem dwa sety meczu Lube vs Modena. Po tym mam zupełnie inny obraz tej naszej siatkówki. Przede wszystkim, to zauważalna róznica w błedach, tam wiekszośc akcji wygrywa się elementami gry siatkarskiej, a nie błędami.To dlatego Espadon był tak wysoko, i dlatego ostatnio wygrał z szyldem Oliva i s-ka. Przyznam, że pozniejsze oglądanie meczu Onico z Lubinem jawi się jak jakis koszmar. Nawet te dwa jaśniejsze światełka w tunelutego wrazenia nie zatarły, przy czym Kaczmarek to dla mnie podstawa w reprze, a Kwolkowi wielkiej kariery nie wróżę. Ale obym się mylił, a nawet bardzo chętnie.

Co do tego porównania szans, również uważam, że Zaksa ma znacznie wieksze szanse.Ba, jest jednak murowanym faworytem dwumeczu.


Nie zgodze sie z Tobą.
Oglądałem Lube-Modena wczoraj.
Fakt mecz bardzo zacięty, ale błędów popełnili mnóstwo, szczegolnie Sokolov.
Bez punktu w tie breaku przy poprawnie podbitej pilce przez Christensona. Ilosc flotow w aut w ost partii masakra.
Jedna jest roznica.
Oba zespoly potrafia niesamowicie sie skupic w koncowkach setow.
Tego brakuje w naszej lidze.
I jeszcze jedno. Obaj rozgrywacze grali jedno do znudzenia...primo tempo lub rozciagniecie na drugą linię. Obaj...
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”