PlusLiga 2018/2019 - kolejka 5

Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - kolejka 5

Post autor: Verdungo »

Póki co to Olsztyn sam się wykańcza w 4 secie. Szkoda bo mógł wygrać drugą partię i mecz mógłby wyglądać inaczej.

PS. Zaksa obecnie wygląda dobrze tak jak w poprzednim sezonie na początku. Ciekawe jak długo pociągnie tak grając ;)
Ostatnio zmieniony 2 lis 2018, o 22:48 przez Verdungo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - kolejka 5

Post autor: madlark »

pozamiatane
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
jarek8dywan
Posty: 605
Rejestracja: 24 sie 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - kolejka 5

Post autor: jarek8dywan »

Oczy bolaly od przyjecia Zurka, a tu wchodzi Zablocki i miodzio :o
Ked
Posty: 504
Rejestracja: 3 lut 2014, o 02:08
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: PlusLiga 2018/2019 - kolejka 5

Post autor: Ked »

Ja pamietam takiego forumowicza, przybranego na pomarańczowo, który tak samo krytykował wszystko co kędzierzyńskie :)
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: PlusLiga 2018/2019 - kolejka 5

Post autor: Hirako »

3 punkty, komplet wygranych w tabeli;)

A reszta niech się bawi, buziaczki, dobranoc ;)
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
Awatar użytkownika
MWi
Posty: 1072
Rejestracja: 12 maja 2012, o 22:12
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - kolejka 5

Post autor: MWi »

Marcel Lux to dla mnie 100% odpowiednik Martina Sopko. No może zagrywkę ma słabszą. Niezły w ataku, słaby w przyjęciu, ale najważniejszą cechą jest niestabilność.
WolskiPatriota
Posty: 355
Rejestracja: 13 paź 2018, o 07:42
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - kolejka 5

Post autor: WolskiPatriota »

No to co na jutro?
Skra 3:1 Jastrzębie
Resovia 3:1 Będzin
Stocznia 3:0 Lubin
Moje typy.
Awatar użytkownika
pietrus72
Posty: 534
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:14
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - kolejka 5

Post autor: pietrus72 »

Zaksa zagrała trochę przeciętny mecz- tylko pkt dobre i wynik,Kaczmarek do wymiany już po 2 secie,trener wielki Gardini trzyma na boisku jak cholera,w tej chwili tylko trzech graczy ma dobry poziom formy- Deroo,Bieniek i Śliwka. Sacharewicz ma zadanie więcej blokować,właściwie obserwując spotkanie Gardini nie pogardzi rezerwą dla oddechu dla jakiekolwiek szóstkowego, jak na razie to Zaksa gra tak samo jak w zeszłym sezonie ,,wygrywać ile się da ,a potem totalna padaka w play-off czy finałach MP ...założę się że będzie tak samo jak w poprzednim sezonie.Gdyby AZS miał w swojej kadrze porządnego kilera oprócz Hadravy to walka z Zaksą wyglądała diametralnie inaczej niż obecnie,bo tylko postraszyli ich w dwóch setach,choć walczyli dzielnie to należą się brawa.
bono
Posty: 3546
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: PlusLiga 2018/2019 - kolejka 5

Post autor: bono »

Brak udzialu w KMŚ, mniej meczy w +L i szybsze odpadniecie w LM to jakies kilkanaście mniej meczy niz w zeszłym sezonie.Zamiana pół siatkarza Buszka na Śliwke (mimo dzisiaj słabszego meczu) jedjednan ak na +.Kaczmarek jak sie ogarnie to powinno wystarczyc na dobry wynik.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - kolejka 5

Post autor: Lucarelli »

Ilość hejtu wylewana na ZAKSĘ również przez jej tzw. kibiców to niezły kabaret.
knightrider
Posty: 926
Rejestracja: 15 sie 2017, o 14:35
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - kolejka 5

Post autor: knightrider »

Lucarelli pisze:Ilość hejtu wylewana na ZAKSĘ również przez jej tzw. kibiców to niezły kabaret.
No cisną mocno nie mając w tej chwili powodu. Kaczmarek i Śliwka wchodzą do drużyny w lepszym stylu niż większość nabytków Reski :] Wśród ekip wiadomo najmocniejsze skrzydła ma Stocznia do ofensywy, Cretu Reske prędzej czy później obudzi, Skra ma dołek ze względu na taki styl budowy drużyny bez takiego chociażby Marachala na ławce.
bono
Posty: 3546
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: PlusLiga 2018/2019 - kolejka 5

Post autor: bono »

A tam hejtów,
chodzi o to że patrząc na wyniki, grę i liczbę zwycięstw to Zaksa 4 sezon pod rząd jest najlepszą drużyną w +L(jak na razie) a w zeszłym sezonie poprzez złe zarządzanie nie umiała tego udokumentować. Dlatego na ewentualne rekordy zwycięstw, środowisko kędzierzyńskie patrzy już z dystansem.Niestety fani tej drużyny przyzwyczaili się do pewnego poziomu i są coraz bardziej wymagający co widać po wpisach. Lepsze to niż słodzenie i zaklinanie rzeczywistości ;)
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: PlusLiga 2018/2019 - kolejka 5

Post autor: Noworoczny »

Trzeba jednak zauważyć, że taktyka "wygrywaj wszystko, co się rusza od początku sezonu" przyniosła dwa tytuły majstra. Ona jest dobra, bo pod koniec sezonu, gdy awans do play offs z pierwszego miejsca jest zapewniony, można sobie spokojnie odpuścić kilka kolejek i wyszykować szczyt na finały, podczas, gdy ślimaki muszą ciągnąć na maxa, bo odpadną z wyścigu. Tyle, że Gardini tego szczytu nie potrafił wyszykować.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
TommyLeeJones
Posty: 1672
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: PlusLiga 2018/2019 - kolejka 5

Post autor: TommyLeeJones »

Dla mnie to bardziej Olsztyn przegrał, niż ZAKSA wygrała. Odezwało się typowo olsztyńskie frajerstwo w końcówkach. Dodatkowo Santilli robi totalną rozpierduchę zmianami w przyjęciu. Końcówka seta i zamiast Andrigi w drugiej linii zestawionego z Luxem na lewym, mamy przed oczami Kalinina ksywa "strzelnica" w defensywie i Kapelusa na lewym... Dramat, to jawny akt sabotażu.

Chociaż Kapelusowi trzeba oddać, że w ataku zagrał nieźle (13/20 + dwa błędy), tylko ten balonik jest dramatyczny, sam tak umiem zagrywać. Olsztyn najgorsze powinien mieć za sobą. Pietraszko jest lepszy od Wardy i dokłada ciężką zagrywkę (chociaż Warda wczoraj udźwignął ten temat), Andriga został już szeroko skomentowany. Tylko niech ktoś powie trenerowi, że wpuszczanie Kalinina na poprawę przyjęcia jest skuteczne jak gaszenie ognia benzyną.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: PlusLiga 2018/2019 - kolejka 5

Post autor: Pele »

pietrus72 pisze:Zaksa zagrała trochę przeciętny mecz- tylko pkt dobre i wynik,Kaczmarek do wymiany już po 2 secie,trener wielki Gardini trzyma na boisku jak cholera,w tej chwili tylko trzech graczy ma dobry poziom formy- Deroo,Bieniek i Śliwka. Sacharewicz ma zadanie więcej blokować,właściwie obserwując spotkanie Gardini nie pogardzi rezerwą dla oddechu dla jakiekolwiek szóstkowego, jak na razie to Zaksa gra tak samo jak w zeszłym sezonie ,,wygrywać ile się da ,a potem totalna padaka w play-off czy finałach MP ...założę się że będzie tak samo jak w poprzednim sezonie.Gdyby AZS miał w swojej kadrze porządnego kilera oprócz Hadravy to walka z Zaksą wyglądała diametralnie inaczej niż obecnie,bo tylko postraszyli ich w dwóch setach,choć walczyli dzielnie to należą się brawa.
Też jestem "wielbicielem" talentówtrenera ale przypomnę tylko, że Jungiewicz kontuzjowany więc ŁUkasz nie ma zmiennika
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
WolskiPatriota
Posty: 355
Rejestracja: 13 paź 2018, o 07:42
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - kolejka 5

Post autor: WolskiPatriota »

No i ruszyło, już Zaksa okrzyknięta najlepszą drużyną ligi.
A w play-offach tak jak rok temu, łomot.
Awatar użytkownika
pietrus72
Posty: 534
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:14
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - kolejka 5

Post autor: pietrus72 »

Dzisiaj zaczynamy kolejne apogeum siatkarskie w postaci trzech spotkań ,na pierwszy rzut oka to mecz w Jastrzębiu
JSW-Skra -moim zdaniem będzie walka w pierwszych dwóch setach ,jesli Skierka rozegra dobrze na przyjęciu i zagrywce to JSW będzie musialo troszkę podciągnąć swoją wyższość ,mimo że gra u siebie,na 18 spotkań tylko 6 razy wygrali gospodarze ,ostatnie dwa mecze było łupem JSW ,czuję tiebrak.
Drugi mecz dzisiejszej potyczki sobotniej kolejki odbędzie się w Rzeszowie: Resovia- Będzin...cóż napisać o tym meczu skoro obie drużyny bez zwycięstwa ,bez formy ,na dodatek zmiana trenera Kowala na Cretu ,trochę podniesie morale ekipy,trochę zejdzie czasu nim poukłada zespół spokojnym rytmem trenowania,psychiki,ale zobaczymy co dzisiaj pokażą z Będzinem ,jeśli będzie razić nieskuteczność możemy spodziewać się twardej walki na przewagi,Będzin musiałby z kosmosu wyciągnąć dwa sety na takim terenie skoro na 8 spotkań wszystkie wygrane po stronie Resovii.
Wieczorem to mecz Lubina ze Stocznią,tutaj kolejne spotkanie dream teamu Kurka i Kazijskiego ,po 1,5 godziny będzie po wszystkim ,bo nie wróżę ani dwóch setów dla Lubina ,ani przekroczenia pkt na przewagi w jakikolwiek secie tego meczu.Lubin gra u siebie,ale mówiąc nawiasem maksymalnie 22 pkt w secie to wykręcą na ich możliwości,Stocznia powoli się zgrywa,zwłaszcza Kurek jest w dobrej kondycji,Kazijski,Hoag itd,,,muszą jeszcze troszkę z Zygadło się zrozumieć.
Wracając do wczorajszego meczu w Olsztynie to prawda że kędzierzyńskie środowisko juz patrzy z dystansem na mecze Zaksy,to co zrobił Gardini w poprzednim sezonie nie napawa optymizmem ,a teraz po 5 kolejkach ponownie bez problemu prowadzą w tabeli,poczuć można że zawali ponownie najważniejszą część sezonu. Na portalu społecznościowym wszyscy gratulacje ,jesteście najlepsi,miasto lidera to ja bekam ze śmiechu :D bo nie mają pojęcia co wart jest drużyna,oni myślą że my dobrze gramy super jesteście wielcy itd,prawda taka że narzekali na Śliwkę że nie pasuje ,ale to jest pomysł Gardiniego ,widać że z Toniuttim dobrze się zgrywa,jest plus w stosunku do Buszka,Sacharewicz to półka niższa niż Bieniek,on ma zadanie jak najwięcej mieć bloków bo jest dobry w tym elemencie,Kaczmarek wczoraj słabiutki zaledwie 39 % skuteczności,Jungiewicz czy Koppers awaryjnie to nie ta liga,mi szkoda Szymury bo Śliwka i Deroo w tej chwili najlepsi na przyjęciu.Rezerwa słaba ,i to trener o tym wie ale jeszcze nie wie co będzie jak będzie kryzys haha...dlatego wyniki nie powalają mnie ,jest na razie dobrze,zobaczymy jak będzie walka w LM ,mamy dwie włoskie ekipy i jak do tego podejdą z tym walcząc na dwóch frontach.Eksperci wróżą Zaksę na 4 miescu na zakończeniu sezonu .
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: PlusLiga 2018/2019 - kolejka 5

Post autor: Noworoczny »

WolskiPatriota pisze:No i ruszyło, już Zaksa okrzyknięta najlepszą drużyną ligi.
A w play-offach tak jak rok temu, łomot.
Za kim jesteś Wolski?
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
zibibobi
Posty: 797
Rejestracja: 28 paź 2009, o 20:21
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: PlusLiga 2018/2019 - kolejka 5

Post autor: zibibobi »

Co niektórzy martwią się tym, że Zaksa, póki co ma 5 zwycięstw. Pewnie cieszyli by się bardziej, gdyby np. miała 1 punkt. Niech wygrywają ile się da. A Gardini nauczony ubiegłoroczną walką w PO, pewnie drugi raz nie popełni tego samego błędu. Przynajmniej mam taka nadzieję.
Garp
Posty: 600
Rejestracja: 18 mar 2012, o 20:46
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - kolejka 5

Post autor: Garp »

Myślę, że parę drużyn (zwłaszcza taka, co to ostatnio zmieniła trenera) chętnie by się zamieniło na miejsca i na formę z tak krytykowaną ZAKSĄ. Parę postów wyżej czytam, ze wyniki nie powalają. To ile mieli wygrywać, przepraszam? Po 4:0 w meczu ??? Gdyby grali jeszcze lepiej to by mówiono (niektórzy zresztą już tak mówią), że to szczyt formy a potem będzie tylko gorzej. Gdyby grali gorzej - że już zajechani przez Gardiniego. Skoro można grać dobrze, to grają, Miejsce w pierwszej dwójce da komfort grania w LM a potem przygotowań do Play Off. Mnie tam pasuje...
WolskiPatriota
Posty: 355
Rejestracja: 13 paź 2018, o 07:42
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - kolejka 5

Post autor: WolskiPatriota »

Garp pisze:Myślę, że parę drużyn (zwłaszcza taka, co to ostatnio zmieniła trenera) chętnie by się zamieniło na miejsca i na formę z tak krytykowaną ZAKSĄ. Parę postów wyżej czytam, ze wyniki nie powalają. To ile mieli wygrywać, przepraszam? Po 4:0 w meczu ??? Gdyby grali jeszcze lepiej to by mówiono (niektórzy zresztą już tak mówią), że to szczyt formy a potem będzie tylko gorzej. Gdyby grali gorzej - że już zajechani przez Gardiniego. Skoro można grać dobrze, to grają, Miejsce w pierwszej dwójce da komfort grania w LM a potem przygotowań do Play Off. Mnie tam pasuje...
Ale tu chodzi o to, że te mecze wiele nie znaczą.

Oczywiście, można sobie dzięki nim zagwarantować miejsce w półfinale bez grania dodatkowego play-offu z miejsc 3-6, ale chyba każdy wie, że to meczami w play-offach zdobywa się medale.

A tam już będzie granie na poważnie i wszyscy będą w swojej najlepszej formie, a nie tak jak teraz, gdzie w zasadzie wszyscy poza Zaksą są bez formy. A tam nie wróżę Zaksie sukcesu.
Awatar użytkownika
pietrus72
Posty: 534
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:14
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - kolejka 5

Post autor: pietrus72 »

ja powiem tak ...kibice do Zaksy podchodzą z dystansem ,tak jak juz wspomniałem wcześniej w poście ,to co zrobił Gardini w poprzednim sezonie przypominało granat z opóźnionym zapłonem ..i wyszło że zrobił się lej po tym granacie,teraz jest powtórka,zgadza się z tym że kadra jest poukladana,kosmetyczne poprawki do kadry,rezerwa gorsza z poprzednich lat,nie wiem jak on to wykorzysta kosztem szóstki przez caly sezon.W tej chwili nie martwi się tym ,bo wie że Bieniu,Śliwka,Deroo czy Toniutti mają stabilną formę po MŚ, potem zrobi siłkę i techniczne treningi że wpadniemy na mały zgrzyt w kolejce ,tyko pytanie które to spotkanie haha? tak jak rok temu z Reską .
Będzie narzekał że zabraknie mu czasu na treningi i schematy skoro kolejka za kolejką,,,każdy to zespół ma we krwi, teraz każdy ma swoje problemy, my na razie nie oglądamy się za tym co jest za nami,każdy walczy o pkt, mnie cieszy że rywale gubią pkt,,,a my także pogubimy pkt bo wiecznie nie będzie wygrywania,w tamtym sezonie rekord zwycięstw pod rząd,walka w KMŚ i LM euforia ale od pucharu Polski była czerwona lampka ...teraz może będzie mniej meczy ,ale zauważmy że kibic chce dobrej gry ,cieszyć się tym co grają, ale wczoraj nijako to wyszło mecz na przewagi poza 4 setem ,,widać Kaczmarek do zmiany ,ale widzicie Gardini nie ściągnął go z boiska- trzymał go ,,bo kto mial go zmieniać ?,wszedł na chwilę Koppers czyli przyjmujący haha..to jest właśnie bolączka jego twarzy ,,on wie dobrze że rezerwa jest słabsza albo może inaczej mysli niż my :D ,Sacharewicz to zmiennik Wiśni ,,dobrze zagrał ,kilka pkt na blokach i wystarczy bo to jego zadanie boiskowe, Kalembka ? nie powącha boiska moim zdaniem ,chyba że będzie szansa jak zrobimy odlot w lidze.I tyle. Zobaczymy dzisiaj co zrobi JSW z Pszczółkami ,to mnie interesuje,oraz Reska czy podniesie się po blamażu :D
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - kolejka 5

Post autor: aezakmi »

pietrus72 pisze:(...)prawda taka że narzekali na Śliwkę że nie pasuje ,ale to jest pomysł Gardiniego ,widać że z Toniuttim dobrze się zgrywa,jest plus w stosunku do Buszka,
Śliwka praktycznie nie musiał zgrywać się z Toniuttim, bo Francuz w kadrze grał z podobnymi zawodnikami - Lyneelem i Rossardem więc "proces" zgrania przebiegł bardzo szybko. Olek wczoraj zdobył najwięcej punktów atakiem w swoim zespole, podobnie było w meczu z Będzinem. A na 5 kolejek, tylko z Gdańskiem zszedł poniżej 50% w ataku, miał 43%. Był Buszek, to Francuz momentami kombinował, by nie wystawić mu piłki. Buszek w całym poprzednim sezonie plusligi na 28 meczów tylko 4 razy przekroczył granicę 10 punktów w ataku, a Śliwka w obecnym ma już 2 takie mecze. Teraz ten rozkład ataku zdaje się, że jest mniej przewidywalny - decydujące piłki można śmiało grać do każdego. Gra Zaksy jest bardziej drużynowa niż w poprzednim sezonie. Deroo nie jest tak mocno obarczony grą ofensywną swojego zespołu. Nie przemęczają się zbytnio, bo rozkład ataku jest równomierny. To może przynieść sukces. Ławka niby słaba, ale myślę, że w tym sezonie przyjdzie taki mecz, że wynik będzie sprawą drugorzędną i wtedy dostaną swoje szanse Jungiewicz, Szymura, Kalembka, może też Stępień. Wnioski zostaną wyciągnięte, meczy też będzie znacznie mniej. Spokojna rozczochrana, Zaksa gra na maxa i robi swoje.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PlusLiga 2018/2019 - kolejka 5

Post autor: leeon »

Skra dziś najprawdopodobniej ugra góra jednego seta.
mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - kolejka 5

Post autor: mmb »

@pietrus72:
JSW - Jastrzębska Spółka Węglowa
JW - Jastrzębski Węgiel
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - kolejka 5

Post autor: qtp »

zibibobi pisze:Pewnie cieszyli by się bardziej, gdyby np. miała 1 punkt.
Ja bym się na pewno nie martwił :P
Zaksa wygrała jeden mecz z zespołem na swoim poziomie i jeden trudny wyjazd po walce, nie wiem gdzie tu miejsce na sensacje czy szczyt formy, po prostu robią co do nich należy. Mają do tego dobry kalendarz bo trudniejsze spotkania przeplatane łatwymi więc nie będzie miejsca żeby wpaść w większy dołek.
leeon pisze:Skra dziś najprawdopodobniej ugra góra jednego seta.
Jastrzębie słabe ostatnio, jak Wlazłemu wejdzie serwis to może być w drugą strone
WolskiPatriota
Posty: 355
Rejestracja: 13 paź 2018, o 07:42
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - kolejka 5

Post autor: WolskiPatriota »

Ale Śliwka to zawsze był ekspert od słabych rywali i piłki ręcznej w jego atakach.
Zobaczymy co pokaże gdy wejdą do gry silniejsi przeciwnicy.
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - kolejka 5

Post autor: Verdungo »

5 kolejka, a Skra dalej gra padakę :] Nie widzę w ich grze pewności siebie, wyglądają jakby chcieli zejść z tego boiska.

PS. Skra bez zagrywki wygląda kiepsko.
Ostatnio zmieniony 3 lis 2018, o 15:12 przez Verdungo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: PlusLiga 2018/2019 - kolejka 5

Post autor: Hirako »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 3 lis 2018, o 15:32 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: pkt 23 reguaminu
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
Duzy
Posty: 151
Rejestracja: 18 wrz 2012, o 15:03
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - kolejka 5

Post autor: Duzy »

ma ktoś linka poratowac
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”