PlusLiga 2018/2019 - 6 kolejka

WolskiPatriota
Posty: 355
Rejestracja: 13 paź 2018, o 07:42
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 6 kolejka

Post autor: WolskiPatriota »

Jarosz:
"Out, boisko, out, po bloku"
Awatar użytkownika
Gerrard
Posty: 417
Rejestracja: 13 kwie 2016, o 20:09
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 6 kolejka

Post autor: Gerrard »

hahahahahahahah Bieniek jaka wiązanka hahahahahahahahahahah
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 6 kolejka

Post autor: ursula127 »

Śliwka robaczywka 1/11 w ataku 8-)

i znowu hejt ulubionego zawodnika .
Całe forum, nic jakosci , samo chamstwo i głupota
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: PlusLiga 2018/2019 - 6 kolejka

Post autor: iron »

Zaksa nie grając nic przechodzi spokojnie Jastrzębie.

Hejt? Olek sam się hejtuje swoją grą. A gwoli ścisłości to czyj to ulubiony zawodnik?
No sympathy for fools...
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: PlusLiga 2018/2019 - 6 kolejka

Post autor: Pele »

MAcie staty?? bo mi się strona ze statystykami z Kędzierzyna nie otwiera
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: PlusLiga 2018/2019 - 6 kolejka

Post autor: Hirako »

Gerrard pisze:hahahahahahahah Bieniek jaka wiązanka hahahahahahahahahahah
Złoto za gifa z tym momentem :D
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
wieloryb_wacek
Posty: 371
Rejestracja: 18 sie 2018, o 15:01

Re: PlusLiga 2018/2019 - 6 kolejka

Post autor: wieloryb_wacek »

Nie no, ale żeby przy Toniuttim i Zatorskim wykręcić 12% w ataku to trzeba być szczególnie uzdolnionym xD
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: PlusLiga 2018/2019 - 6 kolejka

Post autor: weary_skier »

Nigdy nie zrozumiem forsowania na stanowisku eksperta nudziarza Wójtowicza lub marudę Jarosza kosztem np. Dacewicza.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 6 kolejka

Post autor: aezakmi »

Śliwka trzyma przyjęcie, nie robi błędów, a nawet jak nie skończy ataku, to jeszcze nie oznacza, że Zaksa traci punkt.
Dzisiaj trochę spełnia rolę Buszka. W poprzednich meczach ofensywnie dużo lepiej, ale z przyjęciem gorzej. Dzisiaj, jak na razie - odwrotnie.
slimak
Posty: 58
Rejestracja: 27 kwie 2018, o 20:54
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 6 kolejka

Post autor: slimak »

Nie mogę patrzec na zachowanie Kaczmarka. Zauważyłem to już na meczu w Olsztynie, Santilli coś kłócil się z sędzia a Kaczmarek go przedrzeznial i pokazywał żeby wziął Challenge. Teraz z jastrzebiem jakąś długa akcja i się jastrzębie kłóci że było po bloku a on pokazuje żeby brali challenge i się do nich pruje. Hain kiwa w aut z trudnej pilki i Kaczmarek praktycznie wysmiewa rywala i się uśmiecha jak debil. Nikt mnie tak nie irytuje jak on, żałosne to jest.
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 6 kolejka

Post autor: Lucarelli »

Niestety Kaczmarek i Śliwka nic nie kończą, ale te śmiechy z Zaksy w wykonaniu niektórych userów przy prowadzeniu 2:0 są conajmniej śmieszne żeby nie powiedzieć dosadniej.
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: PlusLiga 2018/2019 - 6 kolejka

Post autor: iron »

Lucarelli pisze:Niestety Kaczmarek i Śliwka nic nie kończą, ale te śmiechy z Zaksy w wykonaniu niektórych userów przy prowadzeniu 2:0 są conajmniej śmieszne żeby nie powiedzieć dosadniej.
Nie z zaksy tylko samego Śliwki. A generalnie to pokazuje słabość JW.
No sympathy for fools...
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 6 kolejka

Post autor: Chal »

Po poprzednim sezonie trudno się im dziwić.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
bono
Posty: 3546
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: PlusLiga 2018/2019 - 6 kolejka

Post autor: bono »

Wynik dobry, gra średnia - na ligę mistrzów świata wystarcza ;)
Zaksa zdecydowanie gra mistrzostwo świata - blok-obrona-atak-powtórzenie akcji-atak.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 6 kolejka

Post autor: Lucarelli »

Wspaniale gra dzisiaj Zaksa w obronie, zresztą Jastrzębie też wygląda dobrze w tym elemencie.
Chal pisze:Po poprzednim sezonie trudno się im dziwić.
Możesz rozwinąć?
Ostatnio zmieniony 7 lis 2018, o 22:15 przez Lucarelli, łącznie zmieniany 1 raz.
WolskiPatriota
Posty: 355
Rejestracja: 13 paź 2018, o 07:42
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 6 kolejka

Post autor: WolskiPatriota »

Słabiutki mecz obu drużyn. Ale Jastrzębie już kompletna słabość.

Zresztą sam fakt, że ich Oliva musi ratować daje dużo do myślenia.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 6 kolejka

Post autor: Chal »

GSW po 73-9 też później często gęsto wbijali szpilki. I ich wzorem teraz ZAKSY w tym rola, żeby zamknąć dzióbki.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
WolskiPatriota
Posty: 355
Rejestracja: 13 paź 2018, o 07:42
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 6 kolejka

Post autor: WolskiPatriota »

Dobra, śmiałem się z Olivy a on w 5 minut wykonał tyle samo przekonujących ataków i zagrywek co Fromm przez cały mecz.
knightrider
Posty: 926
Rejestracja: 15 sie 2017, o 14:35
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 6 kolejka

Post autor: knightrider »

WolskiPatriota pisze:Dobra, śmiałem się z Olivy a on w 5 minut wykonał tyle samo przekonujących ataków i zagrywek co Fromm przez cały mecz.
Raczej De Giorgi jest mocno uprzedzony. Wystawia Olivę dopiero gdy mecz/mecze są przegrane mimo gry non stop piachu Fromm czy Konarski.
Robert77
Posty: 354
Rejestracja: 28 lut 2016, o 17:20

Re: PlusLiga 2018/2019 - 6 kolejka

Post autor: Robert77 »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 7 lis 2018, o 22:49 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: nie na temat
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: PlusLiga 2018/2019 - 6 kolejka

Post autor: iron »

knightrider pisze:
WolskiPatriota pisze:Dobra, śmiałem się z Olivy a on w 5 minut wykonał tyle samo przekonujących ataków i zagrywek co Fromm przez cały mecz.
Raczej De Giorgi jest mocno uprzedzony. Wystawia Olivę dopiero gdy mecz/mecze są przegrane mimo gry non stop piachu Fromm czy Konarski.
Dzisiaj mógł zrobić różnicę. Wcześniej....
No sympathy for fools...
kibic_siatki
Posty: 2608
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 6 kolejka

Post autor: kibic_siatki »

Wybór MVP meczu pokazuje jak ważne jest przyjęcie w zespole: Śliwka, gdy miał obok siebie Masłowskiego, to często najgorzej przyjmował w zespole, jak stoi obok Zator, to należy do najlepszych w tym elemencie. Poukładana gra Zaksy wystarcza na każdego w Lidze z +. Zobaczymy co pokażą w LM, gdzie jest bardziej ofensywna gra skrzydłowych, zespołów włoskich.
Statystyk do tej pory nie ma, ale w JW 2 zawodników nie bilansowało się: Fromm w przyjęciu i Lyneel w ataku, w przypadku Zaksy jedynym słabym punktem był Śliwka w ataku.
aziente
Posty: 274
Rejestracja: 21 kwie 2012, o 10:02
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 6 kolejka

Post autor: aziente »

ursula127 pisze:
Śliwka robaczywka 1/11 w ataku 8-)
i znowu hejt ulubionego zawodnika .
Całe forum, nic jakosci , samo chamstwo i głupota
Chciałbym odeprzeć atak, zwłaszcza nie zgadzam się, że należę do przedstawicieli "chamstwa i głupoty" ;).
Hejt - (1.1) neol. pot. obraźliwy lub pełen agresji komentarz zamieszczony w Internecie
(1.2) neol. pot. działanie w Internecie przejawiające złość, wrogość, nienawiść wobec kogoś

Związek frazeologiczny "śliwka robaczywka" przedstawia złość, wrogość, nienawiść? czy jest obraźliwy lub pełen agresji? W mojej subiektywnej opinii nie jest nacechowany w ten sposób. Forum jest to miejsce, gdzie dzielić się można swoimi przemyśleniami na określony temat. Ja chciałem podzielić się z czytelnikami swoim spostrzeżeniem, że Aleksander Śliwka w pewnym momencie gry zanotował statystyki w ataku na poziomie 1 skończonej piłki na 11 prób, co moim skromnym zdaniem jest wynikiem tragicznym. Temat wałkowany tysiąc razy, pokrótce: jeden z aktualnie najlepszych rozgrywających po swojej stronie, dopasowanie rozgrywającego do przyjmującego (przyspieszanie, granie nisko i szybko, w siatkę) et cetera.

Podkreślił to również komentator, mówiąc mniej więcej "Śliwka świetnie w przyjęciu, natomiast w ataku zgodnie z przewidywaniami, 12%". Mamy go wspierać psychicznie? to nie jest odpowiednie miejsce na to, myślę, że 99% profesjonalistów w ogóle nie czyta forów, bo nie ma czasu na takie błahe sprawy. Później skończył kilka piłek i to pod rząd, dołożył asa, więc pewnie w statystykach nie będzie tak tragicznie ;) Poza tym mam na myśli przede wszystkim humorystyczne znaczenie 9% w ataku tak bardzo utytułowanego młodego zawodnika, nie zaś jego upokorzenie. Jak Oliva miał 2/16 to też, z przymrużeniem oka, pomyślałem sobie, że stać go na trochę więcej ;)
Kibice AZS Olsztyn pamiętają Samuela Tuia 27%, nikt nie mówił o hejcie tylko szydził z całą grupą :D

Statystyki są gdzieś? na portalach społecznościowych? czy trzeba czekać, jak na wyniki wyborów?
WolskiPatriota
Posty: 355
Rejestracja: 13 paź 2018, o 07:42
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 6 kolejka

Post autor: WolskiPatriota »

kibic_siatki pisze:Wybór MVP meczu pokazuje jak ważne jest przyjęcie w zespole: Śliwka, gdy miał obok siebie Masłowskiego, to często najgorzej przyjmował w zespole, jak stoi obok Zator, to należy do najlepszych w tym elemencie. Poukładana gra Zaksy wystarcza na każdego w Lidze z +. Zobaczymy co pokażą w LM, gdzie jest bardziej ofensywna gra skrzydłowych, zespołów włoskich.
Statystyk do tej pory nie ma, ale w JW 2 zawodników nie bilansowało się: Fromm w przyjęciu i Lyneel w ataku, w przypadku Zaksy jedynym słabym punktem był Śliwka w ataku.
Rok temu też miała wystarczyć, a ledwo co przebrnęli przeciętny Olsztyn, nie mówiąc już o laniu w finale.
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 6 kolejka

Post autor: Skrzypek »

@aziente, pomóc Ci w obronie przed atakiem ursula127?

Ok, pomogę. ;) Kacper Piechocki miał dobry początek sezonu, ale ostatnie dwa mecze bardzo słabe. Gdyby trenerem Skry był Rezende, prawdopodobnie rozszarpałby Kacpra za wychodzenie ze swojej strefy przyjęcia i wskakiwanie przed kolegów. To, co zrobił przy jednej z zagrywek Schuza to grzech ciężki libero. Piechocki wyszedł ze swojej strefy, skoczył na Szalpuka, a Schulz spokojnie, lekką, rotacyjną zagrywką zaserwował tam, gdzie jeszcze przed chwilą stał Kacper. Piłka wpadła w puste boisko i musiała poczuć się bardzo samotna...
adamow
Posty: 441
Rejestracja: 24 maja 2014, o 13:04
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 6 kolejka

Post autor: adamow »

Szkoda tego dzisiejszego meczu w kontekście przełamania Sovii :< Pierwszy set pechowo przegrany na przewagi, w drugim zdecydowane zwycięstwo i trzeci znów na przewagi - spokojnie mogło być 3:0 dla Sovii i to na hali Mistrzów Polski.
W ogóle jakby tak spojrzeć na dotychczasowe mecze Sovii to faktem jest, że nie błyszczą ale inne drużyny grają niewiele lepiej. Spokojnie Rzeszowianie mogli już mieć nawet 4-5 zwycięstw w tych sześciu meczach. Chyba jedynie ze Stocznią, ewentualnie z Politechniką nie byli w stanie wygrać a w pozostałych meczach ewidentnie szczęście im nie dopisało :(
No cóż było minęło pierwsze koty za płoty. Dobrze, że to dopiero początek ligi i w kontekście walki o MP nie będzie to mieć większego znaczenia bo i tak o wszystkim zdecydują play-offy.
Kolejna okazja na przełamanie jeszcze bardziej zacna - 100 rocznica niepodległości i na Podpromiu lider tabeli. Będzie komplet publiczności i oby Sovia tradycyjnie pokazała swój patent na Zaksę.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: PlusLiga 2018/2019 - 6 kolejka

Post autor: Noworoczny »

WolskiPatriota pisze:
kibic_siatki pisze:Wybór MVP meczu pokazuje jak ważne jest przyjęcie w zespole: Śliwka, gdy miał obok siebie Masłowskiego, to często najgorzej przyjmował w zespole, jak stoi obok Zator, to należy do najlepszych w tym elemencie. Poukładana gra Zaksy wystarcza na każdego w Lidze z +. Zobaczymy co pokażą w LM, gdzie jest bardziej ofensywna gra skrzydłowych, zespołów włoskich.
Statystyk do tej pory nie ma, ale w JW 2 zawodników nie bilansowało się: Fromm w przyjęciu i Lyneel w ataku, w przypadku Zaksy jedynym słabym punktem był Śliwka w ataku.
Rok temu też miała wystarczyć, a ledwo co przebrnęli przeciętny Olsztyn, nie mówiąc już o laniu w finale.
Zaxa jak głupia znowu wygrywa mecz, co przybliża ją do tragicznego końca na finiszu rozgrywek. Co gorsza, Skra również dała się ponieść temu szaleństwu i też wygrała. Jedynie Resovia w tym sezonie wie, jak należy budować formę na finały i spokojniutko się do nich przygotowuje.
Zawodnik, który nigdy by nie grał w pluslidze, gdyby nie był Polakiem (bo jest za słaby) dziś ani razu nie zablokowany i bez błędu w ataku. Dokłada asa i dwa bloki punktowe i kończy z ratio plus 7. I to wszystko tylko dzięki temu, że przebiegli przeciwnicy pozwalają mu nabijać staty, żeby uśpić jego (i jego trenera) czujność.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 6 kolejka

Post autor: ursula127 »

Skrzypek pisze:@aziente, pomóc Ci w obronie przed atakiem ursula127?

po pierwsze - to nie było personalnie do @aziente - autor cytatu był wycięty - a ogólnie o forum i forumowiczach
po drugie - uderz w stół a nożyce się odezwą
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 6 kolejka

Post autor: drukjul »

ursula127 pisze:
po pierwsze - to nie było personalnie do @aziente - autor cytatu był wycięty - a ogólnie o forum i forumowiczach
po drugie - uderz w stół a nożyce się odezwą
Wiesz, jest też inne bardzo dobrze znane i adekwatne polskie przysłowie "na złodzieju czapka gore". Jesteś w stanie wskazać jakiś swój merytoryczny wpis na forum powiedzmy za ostatnie pół roku, który odnosiłby się do konkretnego meczu i do samej siatkówki, a nie do tego co ktoś inny na forum wcześniej napisał? Byłbym bardzo zdziwiony...
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PlusLiga 2018/2019 - 6 kolejka

Post autor: grzegorzg »

Znajdzie sie i inne - nie sądzmy ludzi swoją miarą...
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”