Asseco Resovia 2018/2019

andrzej_k
Posty: 14
Rejestracja: 5 mar 2019, o 14:00

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: andrzej_k »

madlark pisze:
WysokiPortorykanczyk pisze:Schulz ma słaby sezon, ale u nas jak zwykle bardzo łatwo skreśla się zawodników po jednym, nieudanym sezonie.
Tylko dlaczego ma słaby sezon?
Może gra w reprezentacji tak na niego wpłynęła... coś słyszałem, ze Schulz miał spore problemy z kolanami juz pod koniec sezonu w Gdańsku, a teraz wyjątkowo nie miał czasu na regeneracje, bo po raz pierwszy grał na wakacjach w reprezentacji (nawet jeśli nie miał zbyt wiele występów w kadrze, no ale w teningach musiał prezentować się fajnie, skoro odpadł Kaczmarek i Muzaj, a on został i ponoć lepiej wyglądał niż Kaczmarek, a na początku nawet lepiej niż Kurek). Poza tym wydaje mi się,że jednak przy założeniu, że ma zostac na kolejny sezon, powinien dostawać jakieś szanse w ostatnich meczach, a nie wchodzłi nawet na poswojnej zmianie, czy na zmianę na pozycji za Jarosza. Nawet kiedy ten miał ewidentny kryzys ( jak choćby w ostatnim meczu, gdzie Kuba miał tylko 38% skuteczności i pare razy dostał ciężki blok, pomijając fakt, że ostatecznie dostał MVP, co moim zdaniem tu akurat bylo dosyć dziwną decyzją komisarza). Jak dla mnie to kwestia głównie zdrowotna, bo jednak w Treflu grał równo przez ostatnie sezony. Może faktycznie mentalnie też sobie nie poradził, ale wydaje mi się, że w następnym sezonie zagrał by o wiele lepiej. Chociaż mam wrażenie, że niestety został w Rzeszowie już skreslony i się nie przekonamy, czy dał by radę ciągnąć grę klubu w następnym sezonie, gdzie kadra, nie oszukujmy się, nie zapowiada się zbyt ciekawie. :(
jupi_1991
Posty: 357
Rejestracja: 6 kwie 2015, o 21:39
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: jupi_1991 »

Skoro plotkujecie o transferach to i ja sobie pozwolę.

Rozegranie: Komenda, Kozłowski(?)
Atak: Bartman, ?
Przyjęcie: Buszek, Łukasik, Szerszeń, ?
Środek: Kosok, Chynenyeze, Huber, ?
Libero: Mariański, Masłowski

Zobaczymy czy to o czym mówi się "na mieście" będzie mieć w jakimś stopniu odzwierciedlenie w rzeczywistości.
Kiko
Posty: 278
Rejestracja: 20 kwie 2015, o 18:46

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: Kiko »

Huber wpisuję się w zapowiedzi Ignaczaka, facet jest z podkarpacia i pewnie chętnie na dłużej by tu chciał zagościć. Osobiście chciałbym, żeby sięgnęli również po Szalachę, bo potencjał ma ogromny.
titerlitury
Posty: 349
Rejestracja: 19 lis 2008, o 20:02
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: titerlitury »

Chyba nie doczekamy się normalnego budowania drużyny w Rzeszowie. Najpierw potencjometr (wg słów p. Górala) na polskich zawodników, a działania i tak temu przeczyły. Teraz dalej patriotyczne tony, choć już zawężone do patriotyzmu lokalnego, czyli coś a'la "Resovia dla rzeszowiaków". Poszukiwania Huberów, Kozubów, resentymenty bartmanowsko-kosokowsko-grozerowe, może i są chwalebne ale chyba tylko dla celów chowu wsobnego i ambicji określonych walką o ostatnie wolne miejsce do play-off. Zero balansu. Szkoda, że to nie dano szansy na przyszły sezon trenerowi Cretu i budowania składu w oparciu o jego propozycje. Wygląda to tak, że poza A. Kowalem, każdy inny trener ma mierniutką pozycję w relacjach z zarządem klubu.
andrzej_k
Posty: 14
Rejestracja: 5 mar 2019, o 14:00

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: andrzej_k »

jupi_1991 pisze:Skoro plotkujecie o transferach to i ja sobie pozwolę.

Rozegranie: Komenda, Kozłowski(?)
Atak: Bartman, ?
Przyjęcie: Buszek, Łukasik, Szerszeń, ?
Środek: Kosok, Chynenyeze, Huber, ?
Libero: Mariański, Masłowski

Zobaczymy czy to o czym mówi się "na mieście" będzie mieć w jakimś stopniu odzwierciedlenie w rzeczywistości.
No jeśli tak miałby wyglądać faktycznie skład, to moim zdaniem (choć nie jestem ekspertem i może się myle), nie wyglada to za dobrze. Zwłaszcza gdy porówna się to zestawienie na przykład z zespołem z sezonu 2014/15. Jakie wtedy były nazwiska, a co jest/ma być teraz. Widać ewidentnie, że coś się zmieniło, i klub ma zupełnie inne cele niż jeszcze pare sezonów temu. :<
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: pewniak »

jupi_1991 pisze:Atak: Bartman, ?
Filip jest rzeszowiakiem jak się patrzy, a w Radomiu nie zanosi się na zakopanie topora wojennego z kibicami.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: Bartek O »

pewniak pisze: Filip jest rzeszowiakiem jak się patrzy, a w Radomiu nie zanosi się na zakopanie topora wojennego z kibicami.
Konflikt między Michałem Filipem a kibicami został już zażegnany. Bodaj na początku lutego czytałem wywiad z Michałem, w którym krótko odniósł się do tej bardzo nieprzyjemnej sytuacji. Mówił o "białej karcie" z obu stron.

Jeśli więc Michał miałby odejść z Radomia, to raczej nie z powodu niezgody z kibicami.
Miszczu-xdd
Posty: 551
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: Miszczu-xdd »

pewniak pisze:
jupi_1991 pisze:Atak: Bartman, ?
Filip jest rzeszowiakiem jak się patrzy, a w Radomiu nie zanosi się na zakopanie topora wojennego z kibicami.
Ziobrowski też związany z Rzeszowem xd
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: Tharaster »

Szerszeń raczej zostanie gdzieś wypożyczony na najbliższy sezon, żeby mógł w końcu gdzieś pograć i przyjdzie Sobański z Rousseaux, aczkolwiek nie chce mi sie wierzyć akurat w przyjście Sobańskiego, bo przyjście Rousseaux jest logiczne.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2806
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: Simao »

Rousseaux nie ma zagrywki, osobiscie, skoro juz obnizylismy loty, ja chcialbym w Resovii takich zawodnikow jak Komenda w miejsce Kozuba, Huber w miejsce Lemana, Filip w miejsce Jarosza i Marianski, szkoda limitow tracic na libero. Maslowskiemu jeszcze mozna dac szanse, to nasz i mlody, ale nie do pierwszego składu. Cały środek można by wymienić, nie widze nikogo, kogo moglibyśmy zostawić na tej pozycji. Podobnie rozegranie. Zostawilbym Schulza, nie jestem zwolennikiem powrotu Bartmana. To akurat moim zdaniem byly by zmiany na plus w porownaniu z drużyną w obecnym sezonie. Przyjęcie musi byc jakieś mocne nazwisko z zagranicy, przynajmniej jedno. Natomiast, jesli Rousseaux ma przyjść w miejsce Rossarda to ja nie mam pytan, chyba tylko walka o play offy. Buszek i Belg to zawodnicy na ławkę, skoro pisze sie że przyjdzie jeszcze Sobański, to ktorys z nich bedzie w 6. Tak więc o medalu można raczej zapomnieć. Zamiast Sobanskiego, dobrze byloby pozyskać Łukasika. Przydalby sie jeszcze jakis klasowy zawodnik, wychodzi na to, ze bedzie 4 sredniakow, czyli od kilku sezonow nic sie nie zmienia...
Ostatnio zmieniony 6 mar 2019, o 14:37 przez Simao, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2568
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: Murilo0 »

O jakim medalu my mówimy? Nie będziemy nawet faworytem do Play-offów z takim składem. Stawiam na miejsca 9-12. Przecież nawet Olsztyn się wzmacnia, nie mówiąc już o gonieniu Zawiercia czy Radomia. Wracamy do czasów, gdzie grał Łuka czy Hernandez. Będziemy się cieszyć z urwanych punktów zespołom z góry tabeli ;)
All work and no play makes Jack a dull boy...
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2806
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: Simao »

Zastanawia mnie jedna rzecz, czy naprawdę u nas w Rzeszowie jest tak słabo, że jedynie możemy liczyć na Asseco, Pana Górala. Skoro nie zalezy mu juz na walce o medale, to może wlaczyli by się inni sponsorzy, ktorzy by bardziej wsparli budzet, pokryli kilka kontraktów. To że u nas są, prawie zawsze byli zawodnicy przeplacani, nie wszyscy, ale duza część, to każdy wie, jakos trzeba bylo przyciągnąć do Kowala :D Jednak obecnie musi byc znacznie niższy budzet, patrząc po ewentualnych transferach. Chyba że, taki Bartman otrzyma taki kontrakt jak kilka lat temu gdy u nas występował. To w naszym klubie bardzo prawdopodobne...
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: Tharaster »

Osobiście sam nie wierze w Sobańskiego, nawet nie wiem kto nim rzucił pierwszy w środowisku, ale pasowałby do zaciągu z Katowic, jeśli zrobi sie wyrwa na przyjęciu po wypożyczeniu Szerszenia. Na obecne realia rzeszowskiej siatkówki stety czy niestety, wpasowuje sie tylko Łukasik, jeśli chodzi o pozycje przyjmującego.
VolleyFan10
Posty: 418
Rejestracja: 10 kwie 2017, o 10:37
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: VolleyFan10 »

Simao pisze:Rousseaux nie ma zagrywki, osobiscie, skoro juz obnizylismy loty, ja chcialbym w Resovii takich zawodnikow jak Komenda w miejsce Kozuba, Huber w miejsce Lemana, Filip w miejsce Jarosza i Marianski, szkoda limitow tracic na libero. Maslowskiemu jeszcze mozna dac szanse, to nasz i mlody, ale nie do pierwszego składu. Cały środek można by wymienić, nie widze nikogo, kogo moglibyśmy zostawić na tej pozycji. Podobnie rozegranie. Zostawilbym Schulza, nie jestem zwolennikiem powrotu Bartmana. To akurat moim zdaniem byly by zmiany na plus w porownaniu z drużyną w obecnym sezonie. Przyjęcie musi byc jakieś mocne nazwisko z zagranicy, przynajmniej jedno. Natomiast, jesli Rousseaux ma przyjść w miejsce Rossarda to ja nie mam pytan, chyba tylko walka o play offy. Buszek i Belg to zawodnicy na ławkę, skoro pisze sie że przyjdzie jeszcze Sobański, to ktorys z nich bedzie w 6. Tak więc o medalu można raczej zapomnieć. Zamiast Sobanskiego, dobrze byloby pozyskać Łukasika. Przydalby sie jeszcze jakis klasowy zawodnik, wychodzi na to, ze bedzie 4 sredniakow, czyli od kilku sezonow nic sie nie zmienia...
Buszek i Rousseaux to zawodnicy na ławke ? Chyba nie w Resovii. Belg to jeden z najlepszych zawodników na swojej pozycji w lidze, do tego walczak, krzyczy, skacze, motywuje kolegów więc ten transfer byłby naprawdę świetny. Poza tym nie wiem na kogo Wy liczycie ? Resovia od 2 sezonów ewidentnie ma niższy budżet i skończyły się czasy Grozerów, Ivoviciów czy Kurków. Żadne wielkie nazwisko w Rzeszowie się nie pojawi. Chodzą słuchy o powrocie Bartmana (32 lata, ze słabiutkiej ligi argentyńskiej). Każdy medal w przyszłym sezonie byłby wielkim sukcesem do tego przewijają się nazwiska: Sobański, Łukasik, Mariański, Kosok.. ewidentnie widać, że kasa obcięta.
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2568
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: Murilo0 »

Najciekawszy jest ten Kosok. Nie wiem co kieruje osobą która chce go ściągnąć do Rzeszowa, obecnie w składzie jest 3 lepszych od niego środkowych. Kosok jest średni/ słaby w każdym elemencie.
All work and no play makes Jack a dull boy...
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7983
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

VolleyFan10 pisze: ze słabiutkiej ligi argentyńskiej
Uprzejmie proszę na priv o linki, gdzie oglądasz ligę argentyńską. Osobiście mam z tym ogromne problemy, więc oglądnąłem jedynie mecze w ramach inauguracyjnego Copa Libertadores de Volei. Turnieju, który wygrał lider argentyńskiej ligi, Bolivar Voley, pokonując cztery najlepsze brazylijskie zespoły, i konkurencyjnego względem Mistrzostw Ameryki Południowej - gdzie niewiele zabrakło, a mielibyśmy argentyński finał między UPCN San Juan, a Obras Pocitos. Całkiem solidnie jak na słabiutkie rozgrywki.
jarek8dywan
Posty: 603
Rejestracja: 24 sie 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: jarek8dywan »

Bartek O pisze:Konflikt między Michałem Filipem a kibicami został już zażegnany. Bodaj na początku lutego czytałem wywiad z Michałem, w którym krótko odniósł się do tej bardzo nieprzyjemnej sytuacji. Mówił o "białej karcie" z obu stron.

Jeśli więc Michał miałby odejść z Radomia, to raczej nie z powodu niezgody z kibicami.
W mediach czesto mowi sie to, co wypada powidziec. Dla uspokojenia sytuacji mogl powiedziec ze jest git, kiedy nie jest. Druga sprawa, ze Filip z Czarnymi podpisywal dwuletnia umowe...

Poki co plotki transferowe w Rzeszowie powinny budzic niepokoj ich kibicow...
VolleyFan10
Posty: 418
Rejestracja: 10 kwie 2017, o 10:37
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: VolleyFan10 »

WysokiPortorykanczyk pisze:
VolleyFan10 pisze: ze słabiutkiej ligi argentyńskiej
Uprzejmie proszę na priv o linki, gdzie oglądasz ligę argentyńską. Osobiście mam z tym ogromne problemy, więc oglądnąłem jedynie mecze w ramach inauguracyjnego Copa Libertadores de Volei. Turnieju, który wygrał lider argentyńskiej ligi, Bolivar Voley, pokonując cztery najlepsze brazylijskie zespoły, i konkurencyjnego względem Mistrzostw Ameryki Południowej - gdzie niewiele zabrakło, a mielibyśmy argentyński finał między UPCN San Juan, a Obras Pocitos. Całkiem solidnie jak na słabiutkie rozgrywki.
Ja mieszkam w Argentynie, wszystkie mecze nagrywam na kasetę VHS, podaj adres to podeślę, przeanalizujesz sobie wszystko sam, nazwiska sobie spiszesz jakie tam występują i zobaczysz piękne hale.. włoska, polska, rosyjska, turecka, brazylijska, francuska a może i niemiecka.. wszystkie te ligi są mocniejsze od argentyńskiej. Więc co ? miałem napisać "z solidnej ligi argentyńskiej" ?
banksy
Posty: 23
Rejestracja: 19 sty 2019, o 14:26
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: banksy »

Simao pisze:Zastanawia mnie jedna rzecz, czy naprawdę u nas w Rzeszowie jest tak słabo, że jedynie możemy liczyć na Asseco, Pana Górala. Skoro nie zalezy mu juz na walce o medale, to może wlaczyli by się inni sponsorzy, ktorzy by bardziej wsparli budzet, pokryli kilka kontraktów. To że u nas są, prawie zawsze byli zawodnicy przeplacani, nie wszyscy, ale duza część, to każdy wie, jakos trzeba bylo przyciągnąć do Kowala Jednak obecnie musi byc znacznie niższy budzet, patrząc po ewentualnych transferach. Chyba że, taki Bartman otrzyma taki kontrakt jak kilka lat temu gdy u nas występował. To w naszym klubie bardzo prawdopodobne...
Dokladnie czas by sie prezes Ignaczak wykazal i przeszedl po firmach z podkarpacia z taca. Niech sobie wydrukuje jest lista 100 najwiekszych firm podkarpacia i dziala a nie tylko na pana Gorala liczy. Niestety nie mamy sponsora nalezacego do spolki skarbu panstwa. Miasto dalo 1 milion.
ps. Juz dajcie spokoj z tymi Sobanskimi , Kozlowskimi i Lukasikami . Jeden napisal a reszta powiela te bzdury.
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: Tharaster »

Murilo0 pisze:Najciekawszy jest ten Kosok. Nie wiem co kieruje osobą która chce go ściągnąć do Rzeszowa, obecnie w składzie jest 3 lepszych od niego środkowych. Kosok jest średni/ słaby w każdym elemencie.
Kosok jest obecnie numerem jeden w rankingu najlepszych blokujących ligi, Bartek Chinenyeze pasowałby z nim w tej układance, bo chyba już poprawił atak, no i sam też ma dobry blok. Nie twierdze jednak, że to dobry transfer, bo ani mi to Kosok sie nigdy nie kojarzył z jakimś charakterem, ani w pamięci jego spektakularne granie nie utkwiło na dłużej w głowie.
VolleyFan10
Posty: 418
Rejestracja: 10 kwie 2017, o 10:37
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: VolleyFan10 »

banksy pisze:
Simao pisze:Zastanawia mnie jedna rzecz, czy naprawdę u nas w Rzeszowie jest tak słabo, że jedynie możemy liczyć na Asseco, Pana Górala. Skoro nie zalezy mu juz na walce o medale, to może wlaczyli by się inni sponsorzy, ktorzy by bardziej wsparli budzet, pokryli kilka kontraktów. To że u nas są, prawie zawsze byli zawodnicy przeplacani, nie wszyscy, ale duza część, to każdy wie, jakos trzeba bylo przyciągnąć do Kowala Jednak obecnie musi byc znacznie niższy budzet, patrząc po ewentualnych transferach. Chyba że, taki Bartman otrzyma taki kontrakt jak kilka lat temu gdy u nas występował. To w naszym klubie bardzo prawdopodobne...
Dokladnie czas by sie prezes Ignaczak wykazal i przeszedl po firmach z podkarpacia z taca. Niech sobie wydrukuje jest lista 100 najwiekszych firm podkarpacia i dziala a nie tylko na pana Gorala liczy. Niestety nie mamy sponsora nalezacego do spolki skarbu panstwa. Miasto dalo 1 milion.
ps. Juz dajcie spokoj z tymi Sobanskimi , Kozlowskimi i Lukasikami . Jeden napisal a reszta powiela te bzdury.
No właśnie jakie Sobańskie i Łukasiki !? O Sokołowach i Juantorenach piszcie :]
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7983
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

VolleyFan10 pisze:Więc co ? miałem napisać "z solidnej ligi argentyńskiej" ?
Powiedzmy, że problemem Bartmana nie jest, że przyszedłby do Resovii z zespołu, który w Polsce grałby swobodnie o szóstkę.
pawcio006
Posty: 261
Rejestracja: 31 sty 2019, o 19:03
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: pawcio006 »

Akurat Łukasik to byłby dobry transfer. Znacznie lepszy od przepłaconego Miki.
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: iron »

W Resce zostaje Kozub plus jakiś młody jeszcze na sypę. Szału nie ma :|
No sympathy for fools...
Re_soviaczka
Posty: 501
Rejestracja: 10 lis 2017, o 12:02
Płeć: K

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: Re_soviaczka »

Kozub i Komenda? Żal kisić któregoś na ławie...
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2806
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: Simao »

Kozub to raczej pojdzie na wypożyczenie, chyba ze nie uda sie nikogo wartosciowego zakontraktowac. Moim zdaniem Komenda może być pierwszym. Najbardziej nie rozumiem i nie zrozumiem sensu zakontraktowania Bartmana. Żaden czołowy polski klub go nie chce. On juz szuka klubu na siatkarska emeryturę, gdzie jeszcze mógłby dostać niezły kontrakt. Gdzie takich jeleni znajdzie, oczywiscie Resovia. Na pewno na 2 lata, niektórzy dziennikarze juz piszą że będzie to hit transferowy. Normalnie tragikomedia.
Ostatnio zmieniony 8 mar 2019, o 01:53 przez Simao, łącznie zmieniany 1 raz.
kamil1999
Posty: 5593
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: kamil1999 »

To według mnie lepiej zatrzymać Shojiego niż kontraktować Komende. Jeszcze nie jest gotowy na grę w Resovii. Z Polaków to Drzyzga byłby najlepszą opcją.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7983
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Komenda to podobny poziom co Shoji, ma większy potencjał i polski paszport. Z tych wszystkich plotek to najlepsze nazwisko jakie przewija się w kontekście Rzeszowa.

Niby nie ma co komentować plotek, bo patrząc na nazwiska łączone z Resovią wygląda to trochę tak, jak gdyby skład kompletował ktoś, kto nie mia większego pojęcia co dzieje się w siatkówce poza Plusligą, a tak w ogóle to bardziej kilka lat temu niż teraz...

Och, wait.
kanimo

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: kanimo »

Nie sadze, zeby podobny.
Ma slabszy serwis.W bloku chyba porownywalni, Komenda ma wiecej blokow ale znacznie wiecej rozegranych setow, w bloku na set Kawika lepszy.
Schoji gra szybciej, Komenda dokladniej. Do wyborow mozna sie przyczepic do obu ale Komenda mlodszy.

Tez mysle, ze jeszcze z rok grania bez wiekszego obciazenia by sie Komendzie przydal.

... ano wlasnie. Dobre podsumowanie.
To zreszta charakterystyka czesci ekspertow, wiec czemu by nie jednego czy drugiego prezesa.
Kiko
Posty: 278
Rejestracja: 20 kwie 2015, o 18:46

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: Kiko »

WysokiPortorykanczyk pisze: Niby nie ma co komentować plotek, bo patrząc na nazwiska łączone z Resovią wygląda to trochę tak, jak gdyby skład kompletował ktoś, kto nie mia większego pojęcia co dzieje się w siatkówce poza Plusligą, a tak w ogóle to bardziej kilka lat temu niż teraz...

Och, wait.
Nie ma się co dziwić, bo skład dobiera sobie pan Góral, który nie ma bladego pojęcia o siatkówce, dlatego też zatrudnienia sobie posłusznych mu prezesów, którzy mają g do powiedzenia.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”