Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Szary Wilk
Posty: 7958
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Szary Wilk »

To Warszawa chce chyba zajechać Kurka, jak mają grać duetem Tillie-Kwolek na przyjęciu...
greatworldofvolley
Posty: 131
Rejestracja: 18 maja 2018, o 14:37
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: greatworldofvolley »

Szary Wilk pisze:To Warszawa chce chyba zajechać Kurka, jak mają grać duetem Tillie-Kwolek na przyjęciu...
Akurat chyba Łukasik nie atakuje aż tak dużo i jest trzecią opcją wśród skrzydłowych więc obciążenie ataku w drużynie raczej się nie zmieni a patrząc w ten sposób to można stwierdzić że ONICO zajeżdża Kurka od początku. Bartek jest atakującym i to jednym z najlepszych na świecie, trzeba z tego korzystać :D poza tym Kwolek też nie jest oszczędzany (średnio 20 ataków na mecz przy 26 Kurka). Według mnie Tillie w formie (o ile rzeczywiscie przyjdzie) będzie sporym wzmocnieniem, bo dzieki poprawieniu przyjecia bedzie mozna czesciej wykorzystywac srodkowych wiec to moze tez troche pomoc
barti522
Posty: 1810
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: barti522 »

Zawiercie. . . . . pisze:Z ekipy trenera Roberto Santilliego na pewno odejdą środkowi – Grzegorz Kosok (przeniesie się do Asseco Resovii) oraz Dawid Gunia (do Aluron Virtu Warty Zawiercie).
Źródło: http://sportdziennik.pl/siatkowka-nowe-rozdanie/
Czyli Gunia za Rejno w Zawierciu, a wiadomo czy Gawryszewski, Kania, Swodczyk zostają? bo przydałoby się tutaj jakieś wzmocnienie ;)
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Szampon093 »

barti522 pisze:
Zawiercie. . . . . pisze:Z ekipy trenera Roberto Santilliego na pewno odejdą środkowi – Grzegorz Kosok (przeniesie się do Asseco Resovii) oraz Dawid Gunia (do Aluron Virtu Warty Zawiercie).
Źródło: http://sportdziennik.pl/siatkowka-nowe-rozdanie/
Czyli Gunia za Rejno w Zawierciu, a wiadomo czy Gawryszewski, Kania, Swodczyk zostają? bo przydałoby się tutaj jakieś wzmocnienie ;)
Jakoś o Zawiercie transferowo jestem spokojny. Co roku mądre, przemyślane ruchy.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1581
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: lukecik »

Kania i Gawryszewski podpisali na dwa lata, więc mają jeszcze rok kontraktu. Swodczyk pewnie też zostanie, bo gdzie mu będzie lepiej, pewnie też ze względu na partnerkę życiową, która pracuje w biurze klubu.
Średnio mi się ten Gunia widzi, nie jestem jego fanem, a jako że przyjdzie za Rejno, to nie jest to wzmocnienie żadne...
Zawiercie. . . . .
Posty: 15
Rejestracja: 3 mar 2019, o 10:06
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Zawiercie. . . . . »

Sześciu zawodników tylko miało podpisany kontrakt na rok. Wiele się mówi plotek o zakończeniu kariery sportowej , jednego z zawodników Jurajskich Rycerzy. A drugi zawodnik nie znajdzie miejsca w drużynie. Ale jak podkreślam to tylko plotki.
andrzej_k
Posty: 14
Rejestracja: 5 mar 2019, o 14:00

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: andrzej_k »

Gandalf pisze: Przyznał raz że odchodzi z Resovii bo chcę grać o medale i nie wyobraża sobie być dalej w zespole gdzie panuje taka atmosfera
Swoją droga to ciekawa jest sprawa tej „atmosfery” w rzeszowskiej drużynie. Już któryś z kolei siatkarz ma wypowiadać się w podobny sposób, jako by zła atmosfera w drużynie miała zniechęcać go do pozostania w zespole na kolejny sezon. Zastanawia mnie w takim razie kto/co robi tą złą atmosferę, skoro zmieniono prezesa, trenera już można powiedzieć 2 razy, a na przyszły sezon według plotek duża grupa zawodników ma odejść... Macie jakieś informacje/pomysły, o co tu chodzi dokładnie? ???
TheLinkin
Posty: 128
Rejestracja: 1 kwie 2012, o 13:15
Płeć: K

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: TheLinkin »

andrzej_k pisze:
Gandalf pisze: Przyznał raz że odchodzi z Resovii bo chcę grać o medale i nie wyobraża sobie być dalej w zespole gdzie panuje taka atmosfera
Swoją droga to ciekawa jest sprawa tej „atmosfery” w rzeszowskiej drużynie. Już któryś z kolei siatkarz ma wypowiadać się w podobny sposób, jako by zła atmosfera w drużynie miała zniechęcać go do pozostania w zespole na kolejny sezon. Zastanawia mnie w takim razie kto/co robi tą złą atmosferę, skoro zmieniono prezesa, trenera już można powiedzieć 2 razy, a na przyszły sezon według plotek duża grupa zawodników ma odejść... Macie jakieś informacje/pomysły, o co tu chodzi dokładnie? ???
Ryba psuje się od głowy.
Gandalf
Posty: 239
Rejestracja: 23 kwie 2018, o 11:34
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Gandalf »

Jungiewicz zostaje w Zaksie
JanuszzPodkarpacia
Posty: 400
Rejestracja: 17 mar 2015, o 14:16
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: JanuszzPodkarpacia »

Ktoś wie coś więcej na temat tego powrotu Conte do PLS? Kadziewicz na początku transmisji mówił, że jest taki temat,nie zdradzajac o który klub chodzi.
kamil1999
Posty: 5528
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: kamil1999 »

Jeśli Jastrzębie rozwiąże z Frommem to może dość duże nazwisko zakontraktować. Może jeszcze Resovia jeśli Rossard nie przedłuży, reszta raczej odpada.
karmel
Posty: 209
Rejestracja: 2 maja 2014, o 20:29
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: karmel »

A może Czarni, którzy żegnają podstawową parę przyjmujących.
Szary Wilk
Posty: 7958
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Szary Wilk »

Lyneel wobec transferu Fornala raczej odchodzi z Jastrzębia? Dziwie się, że Resovia go nie chce wziąć. Pasowałby jako defensywny przyjmujący+pozyskać ofensywnego.

Ferreira z Zawiercia to świetny grajek, może tu Jastrzębie czy Resovia powinny upatrywać transferu.
bartek1124
Posty: 4
Rejestracja: 17 maja 2018, o 14:39
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: bartek1124 »

Szary Wilk pisze:Lyneel wobec transferu Fornala raczej odchodzi z Jastrzębia? Dziwie się, że Resovia go nie chce wziąć. Pasowałby jako defensywny przyjmujący+pozyskać ofensywnego.

Ferreira z Zawiercia to świetny grajek, może tu Jastrzębie czy Resovia powinny upatrywać transferu.
Nie ma opcji, żeby Lyneel odszedł, w dodatku ma podpisany kontrakt jeszcze na nastepny sezon.
barti522
Posty: 1810
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: barti522 »

Lyneel zostaje, Fornal przychodzi , natomiast jedyna zagadka, czy Fromm także zostanie, możliwe, że tak i będą mieć 3 zawodników do wyboru na przyjęciu. Nie wiem skąd pomysł o odejściu Lyneela ;)
ollo0
Posty: 383
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 18:07
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: ollo0 »

Penchev i Hoag w kregu zainteresowan Resovii
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Szampon093 »

Tak jak to powiedział Fabian, każdy w tym roku jest w kręgu zainteresowań Resovii.
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Kiepski »

ollo0 pisze:Penchev i Hoag w kregu zainteresowan Resovii

Buszek, Penczew, Hoag i kto wtedy czwarty?Ten Belg z GKS? Z tej czwórki najlepiej przemawia do mnie Kanadyjczyk, Buszek jako uzupełnienie składu także może być, ale jeszcze ktoś lepszy by się przydał, taki "lider" wśród przyjmujących.
ollo0
Posty: 383
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 18:07
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: ollo0 »

Buszu/Penchev/Hoag/Ruso
APD87
Posty: 50
Rejestracja: 28 mar 2019, o 10:41
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: APD87 »

A może Conte o którym we wczorajszej transmisji wspominał Kadziewcz? Nie chciał zdradzić o jaki klub chodzi ale informował o tym jakby jego powrót do Plusligi był pewny
gregy69
Posty: 381
Rejestracja: 4 kwie 2013, o 09:30

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: gregy69 »

ollo0 pisze:Buszu/Penchev/Hoag/Ruso
Wciąż nie wiemy co z Rossardem. Temat Onico, z dnia na dzień staje się coraz mniej prawdopodobny, nie wiem zresztą czy nie został wykreowany tutaj na forum. Jeśli przyjdzie Tillie, definitywnie umrze.
Jakieś możliwości widzę w JW, ale nie wiem jak wygląda kontrakt Fromma.
Zaksa odpada, bo przy trójce Toniutti-Deroo-Smith, brak miejsca w szóstce. Skra podobnie. Tak naprawdę, to Rossard może nie mieć gdzie odejść, jeśli chce zostać w Polsce. I chyba jego wywiady to potwierdzają, jeszcze miesiąc temu nie zostałby za żadne pieniądze, a tydzień temu już rzekomo miał powiedzieć, że nie wyklucza nowego kontraktu z Resovią.
I tu rozwinę się w moich domysłach. Mimo chęci z obu stron, może nic z tego nie wyjść, bo Tibo będzie oczekiwał umowy na rok, a Igła zgodnie ze swoją filozofią związywania zawodników z Rzeszowem, będzie parł na 2-3 lata.
kader14
Posty: 665
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 14:08
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: kader14 »

Odnośnie Conte to nim zainteresowane jest JW oraz ONICO. Fromm w Jastrzębiu chyba w przyszłym sezonie nie pogra ,chyba że wykręci jakiś wynik play off
Mam nadzieję,że dożyje czasów,kiedy siatkarze staną na olimpijskim pudle
qtp
Posty: 2278
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: qtp »

gregy69 pisze: jeszcze miesiąc temu nie zostałby za żadne pieniądze,
A to jest kolejny mit wykreowany na forum...
Ciekawy temat z Conte, Zaksa już kiedyś robiła pod niego podchody, jakiś czas temu ktoś z KK pisł że ma być gwiazda do Deroo, może ten kierunek?
APD87
Posty: 50
Rejestracja: 28 mar 2019, o 10:41
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: APD87 »

qtp pisze:
gregy69 pisze: jeszcze miesiąc temu nie zostałby za żadne pieniądze,
A to jest kolejny mit wykreowany na forum...
Ciekawy temat z Conte, Zaksa już kiedyś robiła pod niego podchody, jakiś czas temu ktoś z KK pisł że ma być gwiazda do Deroo, może ten kierunek?
Raczej limity nie pozwolą Zaksie na Conte. Jaki sezon gra Conte w Brazyli ?
Szary Wilk
Posty: 7958
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Szary Wilk »

A jaki sezon ma teraz Conte w Brazylii? Jak z jego formą?
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Kiepski »

kader14 pisze:Odnośnie Conte to nim zainteresowane jest JW oraz ONICO. Fromm w Jastrzębiu chyba w przyszłym sezonie nie pogra ,chyba że wykręci jakiś wynik play off
Jeśli mam być szczery że jak padł temat Conte, to też właśnie przemknęło mi że chodzi o Jastrzębski. Czy w Chinach Lynnel nie grali z Conte w jednej drużynie?
Zresztą Conte pasuje do każdej drużyny z czołówki oprócz Skry. Z poza czołówki rzeczywiście jeszcze Resovii mogłoby zależyć na pozyskaniu Conte, bo im na przyjęciu też jest potrzebny "lider" w ataku, a takim bez wątpienia jest Conte. Chyba że rzeczywiście Rossard by został (w co wątpię).

Ps. Odnośnie Conte przemknęli mi jeszcze Czarni Radom. Skoro odchodzi ofensywny przyjmujący i symbol klubu Żaliński, a niby ma być większy sponsor to może właśnie oni sondują możliwość sprowadzenia Conte
Ostatnio zmieniony 28 mar 2019, o 12:42 przez Kiepski, łącznie zmieniany 1 raz.
APD87
Posty: 50
Rejestracja: 28 mar 2019, o 10:41
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: APD87 »

Kiepski pisze:
kader14 pisze:Odnośnie Conte to nim zainteresowane jest JW oraz ONICO. Fromm w Jastrzębiu chyba w przyszłym sezonie nie pogra ,chyba że wykręci jakiś wynik play off
Jeśli mam być szczery że jak padł temat Conte, to też właśnie przemknęło mi że chodzi o Jastrzębski. Czy w Chinach Lynnel nie grali z Conte w jednej drużynie?
Zresztą Conte pasuje do każdej drużyny z czołówki oprócz Skry. Z poza czołówki rzeczywiście jeszcze Resovii mogłoby zależyć na pozyskaniu Conte, bo im na przyjęciu też jest potrzebny "lider" w ataku, a takim bez wątpienia jest Conte. Chyba że rzeczywiście Rossard by został (w co wątpię).
Para Lyneel Conte prezentuje się znakomicie przynajmniej na papierze. Gładyra w następnym sezonie obejmą limity?Jeśli chodzi o Radom to gdzieś na TT przemknelo mi że blisko jest Cebluj
Szary Wilk
Posty: 7958
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Szary Wilk »

A co sądzicie o Brizardzie? Mnie kompletnie nie przekonuje. Zostaje, bo ma kontrakt. Według mnie jeśli Warszawę byłoby stać na ściągnięcie pary Conte-Uriarte, to były miód, jeśli są w formie. Oczywiście mało realne.
APD87
Posty: 50
Rejestracja: 28 mar 2019, o 10:41
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: APD87 »

Szary Wilk pisze:A co sądzicie o Brizardzie? Mnie kompletnie nie przekonuje. Zostaje, bo ma kontrakt. Według mnie jeśli Warszawę byłoby stać na ściągnięcie pary Conte-Uriarte, to były miód, jeśli są w formie. Oczywiście mało realne.
Jeden z najlepszych rozgrywających naszej ligi. Do tego świetna zagrywka i blok. To że Kurek gra jak gra to też zasługa Brizarda. Według mnie lepszy niż np Vincic. Ale to jest moje subiektywne zdanie
bartek1124
Posty: 4
Rejestracja: 17 maja 2018, o 14:39
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: bartek1124 »

APD87 pisze:
Kiepski pisze:
kader14 pisze:Odnośnie Conte to nim zainteresowane jest JW oraz ONICO. Fromm w Jastrzębiu chyba w przyszłym sezonie nie pogra ,chyba że wykręci jakiś wynik play off
Jeśli mam być szczery że jak padł temat Conte, to też właśnie przemknęło mi że chodzi o Jastrzębski. Czy w Chinach Lynnel nie grali z Conte w jednej drużynie?
Zresztą Conte pasuje do każdej drużyny z czołówki oprócz Skry. Z poza czołówki rzeczywiście jeszcze Resovii mogłoby zależyć na pozyskaniu Conte, bo im na przyjęciu też jest potrzebny "lider" w ataku, a takim bez wątpienia jest Conte. Chyba że rzeczywiście Rossard by został (w co wątpię).
Para Lyneel Conte prezentuje się znakomicie przynajmniej na papierze. Gładyra w następnym sezonie obejmą limity?Jeśli chodzi o Radom to gdzieś na TT przemknelo mi że blisko jest Cebluj
Gladyr na polskiej licencji
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”