PlusLiga 2018/19 mecze o złoto i o brąz

VolleyFan10
Posty: 418
Rejestracja: 10 kwie 2017, o 10:37
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/19 mecze o złoto i o brąz

Post autor: VolleyFan10 »

Jeden z najgorszych sezonów Plusligi od lat.. Muzaj nie wytrzymuje meczów o stawkę, a jego ostatnia akcja to podsumowanie jego występu. Dobrze, że ten sezon już się skończył.
Szary Wilk
Posty: 8032
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/19 mecze o złoto i o brąz

Post autor: Szary Wilk »

1 bardzo słaby mecz i już hieny wyżywają się na Muzsju. Jeszcze wam ten chłopak pokaże
Ronin05
Posty: 114
Rejestracja: 27 kwie 2019, o 15:57
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/19 mecze o złoto i o brąz

Post autor: Ronin05 »

batmanowski pisze: Szkoda, że nie widziałem ponownie wychodzących kibiców podczas dekoracji. Szkoda, szkoda... :(

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka
Zobaczysz za rok ;)
Tylko nie mam pewności, czy w finale, czy ktoś inny zepnie pośladki i ich wyrzuci już w półfinale.

W ogóle to nie pisz o farcie, bo cię zjedzą. Bo przecież wałki sędziowskie Maroszka i Pindrala, wypadnięcie Kurka i Kwolka, dziwne reakcje PLS, nieporadne Zawiercie i samobójczy transfer medyczny Muzaja to żadne szczęście.
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3876
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: PlusLiga 2018/19 mecze o złoto i o brąz

Post autor: tomasol »

Najlepszy zespół sezonu zasadniczego mistrzem Polski, choć te mistrzostwo narodziło się w bólach i kontrowersji. Niemniej uważam, że ZAKSA na tytuł zasłużyła. Warszawie zabrakło argumentów, w sumie to taki zespół siatkarskich drwali raczej, brakuje techniki i spokoju.
ZAKSA podobnie jak rok temu nie był w szczycie formy, ale tym razem był lepszy atakujący i lepiej reagował za zmianami Gardini. No kto z was przypuszczał, że dużą część decydującego o mistrzostwie meczu Deroo spędzi na ławce ??? Plus manewr z Zawiercia.
Brawo dla nowego mistrza, brawa dla nowego wicemistrza.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: PlusLiga 2018/19 mecze o złoto i o brąz

Post autor: Noworoczny »

Jeden z najlepszych sezonów, wysoki poziom. Mistrz mistrz Kędzierzyn!
Ostatnio zmieniony 4 maja 2019, o 18:55 przez Noworoczny, łącznie zmieniany 1 raz.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PlusLiga 2018/19 mecze o złoto i o brąz

Post autor: leeon »

Na szczęście sezon się skończył. Zaksa wygrała choć poziomem gry nie powalała. Gdyby nie plaga w Warszawie dziś pewnie byłby inny mistrz. Liga zalicza kolejny sezon obniżki poziomu. Czy ta tendencja się zmieni? Malo prawdopodobne
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/19 mecze o złoto i o brąz

Post autor: aezakmi »

Gratulacje dla Zaksy Kędzierzyn-Koźle za tytuł mistrzowski.
Kaczmarek dał radę, w przeciwieństwie do Torresa. Techniką można wiele.
Ostatnio zmieniony 4 maja 2019, o 18:57 przez aezakmi, łącznie zmieniany 1 raz.
Maximus2
Posty: 279
Rejestracja: 4 paź 2016, o 14:20
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/19 mecze o złoto i o brąz

Post autor: Maximus2 »

Sezon zakończony. Można powiedzieć... wreszcie. Zaczął się on skandalem ze Stocznią a kończy niesmakiem w finale. Ale zapewne panowie zarządzający siatkówką w wyśmienitych nastrojach.
dromen
Posty: 21
Rejestracja: 11 cze 2017, o 09:46
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/19 mecze o złoto i o brąz

Post autor: dromen »

Gratulacje dla mistrza Polski
dodonek
Posty: 1059
Rejestracja: 27 maja 2009, o 12:29
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/19 mecze o złoto i o brąz

Post autor: dodonek »

Gratulacje dla obu ekip.
Gardini jak dla mnie trener sezonu.Jeszcze za nim Kędzierzyn zatęskni. Pokazał klasę w całym sezonie i całe szczęście nie czyta tego forum tylko robi swoje a zwłaszcza pokazał w PO co znaczy wykorzystać drużynę i nie trzymać się stereotypów.
Muzaj to strzał Onico sobie w kolano. Potencjał Maciek ma ogromny i miejmy nadzieję że z Rosji wróci mocniejszy psychicznie.
Dla Szymury nagroda. Nie wiem jaka bo to przejście do pierwszej szóstki nie było wynikiem tylko kontuzji innych. Jak dla mnie to cichy ojciec sukcesu ZAKSY.
Szkoda Pencheva że sobie idzie.
Liga w tym sezonie bardzo ciekawa. Dużo się działo.
I na koniec...
Czy to na pewno ostatni mecz tego sezonu czy czekamy na jakieś sprawy sądowe? ;)
Ciekawy jestem wywiadów.
Dziękuję.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3242
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: PlusLiga 2018/19 mecze o złoto i o brąz

Post autor: Kicu »

leeon pisze:Na szczęście sezon się skończył. Zaksa wygrała choć poziomem gry nie powalała. Gdyby nie plaga w Warszawie dziś pewnie byłby inny mistrz. Liga zalicza kolejny sezon obniżki poziomu. Czy ta tendencja się zmieni? Malo prawdopodobne
Gdyby kózka nie skakała...
Gdyby nie Stocznia to Warszawa pewnie zakończyłaby sezon dawno temu.

26:4 - bilans meczów ZAKSY w tym sezonie. To chyba wystarczające podsumowanie.
Awatar użytkownika
b^free
Posty: 315
Rejestracja: 21 sty 2014, o 14:50
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/19 mecze o złoto i o brąz

Post autor: b^free »

leeon pisze:Na szczęście sezon się skończył. Zaksa wygrała choć poziomem gry nie powalała. Gdyby nie plaga w Warszawie dziś pewnie byłby inny mistrz. Liga zalicza kolejny sezon obniżki poziomu. Czy ta tendencja się zmieni? Malo prawdopodobne
ale musi boleć. AŁA!

GDYBY Stocznia nie upadła, Kurka by nie było w Warszawie. Dziś pewnie byłoby inny finalista.
GDYBY Skra/Resovia zrobiła lepsze transfery dziś pewnie byłaby wyżej.
Garp
Posty: 600
Rejestracja: 18 mar 2012, o 20:46
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/19 mecze o złoto i o brąz

Post autor: Garp »

Brawo ZAKSA ! Należało się ! Wygrała drużyna, który potrafi wychodzić z tarapatów, powtarzalna, solidna, dobrze poukładana. Brawo brawo brawo ! Tytuł wraca do Kędzierzyna ! Osobne brawa dla Szymury ! Szkoda, że odchodzi...
Ronin05
Posty: 114
Rejestracja: 27 kwie 2019, o 15:57
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/19 mecze o złoto i o brąz

Post autor: Ronin05 »

aezakmi pisze:Gratulacje dla Zaksy Kędzierzyn-Koźle za tytuł mistrzowski.
Kaczmarek dał radę, w przeciwieństwie do Torresa. Techniką można wiele.
To nie jest tak, że Torres nie dał rady a Kaczmarek już tak.
Przypomnij sobie ile razy Torres był zmuszony do atakowania z sytuacyjnych piłek na potrójnym bloku. To był efekt bombardowania na zagrywce Skry.

Zaksa nie wygrała tym, że ma lepszy skład niż rok temu. Bo nie ma. Forma też ciut słabsza.
Zaksa wygrała tym, że Onico w tym składzie to nie Skra z zeszłego roku. Taka jest smutna prawda odnośnie naszej ligi.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PlusLiga 2018/19 mecze o złoto i o brąz

Post autor: leeon »

Boleć? E tam jakoś hejterem Zaksy nie byłem nigdy. Nawet po wale z pierwszego meczu. Jak ktoś nie widzi jakie problemy mieli z mocno oslabionym Onico to winszuję...
Ostatnio zmieniony 4 maja 2019, o 19:02 przez leeon, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mario
Posty: 314
Rejestracja: 4 mar 2009, o 18:23
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/19 mecze o złoto i o brąz

Post autor: Mario »

ZAKSA mistrzem dzięki kontuzjom w ONICO? A może raczej ONICO na farcie zostało wicemistrzem, bo gdyby w Stoczni nie zabrakło kasy, to Kurek i Penchew w ogóle by do Wawy nie trafili. A wtedy to ONICO powalczyłoby z Radomiem o 5 miejsce :D
batmanowski
Posty: 434
Rejestracja: 15 cze 2013, o 11:09
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/19 mecze o złoto i o brąz

Post autor: batmanowski »

Ronin05 pisze:
batmanowski pisze: Szkoda, że nie widziałem ponownie wychodzących kibiców podczas dekoracji. Szkoda, szkoda... :(

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka
Zobaczysz za rok ;)
Tylko nie mam pewności, czy w finale, czy ktoś inny zepnie pośladki i ich wyrzuci już w półfinale.

W ogóle to nie pisz o farcie, bo cię zjedzą. Bo przecież wałki sędziowskie Maroszka i Pindrala, wypadnięcie Kurka i Kwolka, dziwne reakcje PLS, nieporadne Zawiercie i samobójczy transfer medyczny Muzaja to żadne szczęście.
To jest właśnie szczęście. :)

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka
Ronin05
Posty: 114
Rejestracja: 27 kwie 2019, o 15:57
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/19 mecze o złoto i o brąz

Post autor: Ronin05 »

Mario pisze:ZAKSA mistrzem dzięki kontuzjom w ONICO? A może raczej ONICO na farcie zostało wicemistrzem, bo gdyby w Stoczni nie zabrakło kasy, to Kurek i Penchew w ogóle by do Wawy nie trafili. A wtedy to ONICO powalczyłoby z Radomiem o 5 miejsce :D
To też. Onico też jest dosyć przypadkowe gdyby brać pod uwagę tylko ten sezon i jego przebieg.
Ale taki jest obraz ligi w tym sezonie. Obaj finaliści najsłabsi od lat. Podejrzewam, że w poprzednich sezonach żaden z nich nie grałby w finale.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7978
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: PlusLiga 2018/19 mecze o złoto i o brąz

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Kuriozalny był ten sezon jako całość, ale dobrze, że tak skończyły się te finały, bo nawet jedna wygrana (tzn. druga) Warszawy powodowałaby duży niesmak (albo mogłaby powodować), gdyby np. skończyło się w czterech meczach. Dwie długości przed wszystkimi Zaksa na dystansie całego roku.
batmanowski
Posty: 434
Rejestracja: 15 cze 2013, o 11:09
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/19 mecze o złoto i o brąz

Post autor: batmanowski »

Mario pisze:ZAKSA mistrzem dzięki kontuzjom w ONICO? A może raczej ONICO na farcie zostało wicemistrzem, bo gdyby w Stoczni nie zabrakło kasy, to Kurek i Penchew w ogóle by do Wawy nie trafili. A wtedy to ONICO powalczyłoby z Radomiem o 5 miejsce :D
Zawsze mogła Zaksa kogoś kupić no ale po co wzmacniać drużynę. :)

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka
batmanowski
Posty: 434
Rejestracja: 15 cze 2013, o 11:09
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/19 mecze o złoto i o brąz

Post autor: batmanowski »

dodonek pisze:Gratulacje dla obu ekip.
Gardini jak dla mnie trener sezonu.Jeszcze za nim Kędzierzyn zatęskni. Pokazał klasę w całym sezonie i całe szczęście nie czyta tego forum tylko robi swoje a zwłaszcza pokazał w PO co znaczy wykorzystać drużynę i nie trzymać się stereotypów.
Muzaj to strzał Onico sobie w kolano. Potencjał Maciek ma ogromny i miejmy nadzieję że z Rosji wróci mocniejszy psychicznie.
Dla Szymury nagroda. Nie wiem jaka bo to przejście do pierwszej szóstki nie było wynikiem tylko kontuzji innych. Jak dla mnie to cichy ojciec sukcesu ZAKSY.
Szkoda Pencheva że sobie idzie.
Liga w tym sezonie bardzo ciekawa. Dużo się działo.
I na koniec...
Czy to na pewno ostatni mecz tego sezonu czy czekamy na jakieś sprawy sądowe? ;)
Ciekawy jestem wywiadów.
Ty tak serio z tym Gardinim?

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka
Papito13
Posty: 619
Rejestracja: 25 mar 2019, o 01:03
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/19 mecze o złoto i o brąz

Post autor: Papito13 »

Ależ dziwny sezon. Chyba dobrze, że już się skończył i miejmy nadzieję, że następnym będzie jednak lepszy.

Ciekawe co teraz w Kędzierzynie zrobią z Gardinim?
greatworldofvolley
Posty: 131
Rejestracja: 18 maja 2018, o 14:37
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/19 mecze o złoto i o brąz

Post autor: greatworldofvolley »

Nie rozumiem o co wam chodzi z Muzajem. Grał dobrze, jak zwykle gorzej w końcówki, w ostatnim secie zszedł z poziomu, ale ogólnie całe playoffy zagrał przyzwoicie. Jak dla mnie Łukasik beznadziejny, czekam na tego Tillie. Najgorzej chyba to wyglądało kiedy Penchev był pierwszą opcją w ataku. To już było straszne, żeby typowo defensywny przyjmujący był pierwszym rozwiązaniem. Brawa dla Zaksy.
Ronin05
Posty: 114
Rejestracja: 27 kwie 2019, o 15:57
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/19 mecze o złoto i o brąz

Post autor: Ronin05 »

I cyk, zaraz wiadomość o przedłużeniu kontraktu z Gardinim :]

Przyszły sezon będzie testem dla Zaksy. Jeśli nie postawią się Warszawie grającej w pełnym składzie to ich tegoroczne mistrzostwo będzie pewnie traktowane jako dzieło przypadku i... Maroszka 8-)
dodonek
Posty: 1059
Rejestracja: 27 maja 2009, o 12:29
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/19 mecze o złoto i o brąz

Post autor: dodonek »

batmanowski pisze:
dodonek pisze:Gratulacje dla obu ekip.
Gardini jak dla mnie trener sezonu.Jeszcze za nim Kędzierzyn zatęskni. Pokazał klasę w całym sezonie i całe szczęście nie czyta tego forum tylko robi swoje a zwłaszcza pokazał w PO co znaczy wykorzystać drużynę i nie trzymać się stereotypów.
Muzaj to strzał Onico sobie w kolano. Potencjał Maciek ma ogromny i miejmy nadzieję że z Rosji wróci mocniejszy psychicznie.
Dla Szymury nagroda. Nie wiem jaka bo to przejście do pierwszej szóstki nie było wynikiem tylko kontuzji innych. Jak dla mnie to cichy ojciec sukcesu ZAKSY.
Szkoda Pencheva że sobie idzie.
Liga w tym sezonie bardzo ciekawa. Dużo się działo.
I na koniec...
Czy to na pewno ostatni mecz tego sezonu czy czekamy na jakieś sprawy sądowe? ;)
Ciekawy jestem wywiadów.
Ty tak serio z tym Gardinim?

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka
Oczywiście.
Dziękuję.
Awatar użytkownika
Hrabia_Monte_Christo
Posty: 137
Rejestracja: 17 kwie 2019, o 19:25
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/19 mecze o złoto i o brąz

Post autor: Hrabia_Monte_Christo »

Ronin05 pisze:I cyk, zaraz wiadomość o przedłużeniu kontraktu z Gardinim :]

Przyszły sezon będzie testem dla Zaksy. Jeśli nie postawią się Warszawie grającej w pełnym składzie to ich tegoroczne mistrzostwo będzie pewnie traktowane jako dzieło przypadku i... Maroszka 8-)
Warszawie?
Już znasz uczestników kolejnego finału? :)

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
Ronin05
Posty: 114
Rejestracja: 27 kwie 2019, o 15:57
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/19 mecze o złoto i o brąz

Post autor: Ronin05 »

Nie napisałem, że to musi być starcie finałowe. Bo to takiego może nie dojść, jeśli Skra wróci na swój poziom albo Jastrzębie coś dołoży. Wtedy Zaksa będzie się martwić meczem o 3 miejsce a nie finałem.
Awatar użytkownika
Hrabia_Monte_Christo
Posty: 137
Rejestracja: 17 kwie 2019, o 19:25
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/19 mecze o złoto i o brąz

Post autor: Hrabia_Monte_Christo »

Ronin05 pisze:Nie napisałem, że to musi być starcie finałowe. Bo to takiego może nie dojść, jeśli Skra wróci na swój poziom albo Jastrzębie coś dołoży. Wtedy Zaksa będzie się martwić meczem o 3 miejsce a nie finałem.
Nie Zaksa, niech Jastrzębie, Skra oraz Onico się martwią :)

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
kkoozlak
Posty: 28
Rejestracja: 13 kwie 2019, o 16:02
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/19 mecze o złoto i o brąz

Post autor: kkoozlak »

Ronin05 pisze:I cyk, zaraz wiadomość o przedłużeniu kontraktu z Gardinim :]

Przyszły sezon będzie testem dla Zaksy. Jeśli nie postawią się Warszawie grającej w pełnym składzie to ich tegoroczne mistrzostwo będzie pewnie traktowane jako dzieło przypadku i... Maroszka 8-)
Tak drużyna która przez 4 ostatnie lata za każdym razem grała w finale i 3 razy ten finał wygrała, zdobyła w tym sezonie mistrzostwo z przypadku :D [ściana]
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: PlusLiga 2018/19 mecze o złoto i o brąz

Post autor: Hirako »

Zakso dziękuję za wszystko. Byliście wielcy, niezależnie od tego co się działo.

Szymurka, Bieniu trzymam kciuki za grę w nowych klubach. Ale wróćcie jeszcze do nas :D
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”