Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Robert77
Posty: 354
Rejestracja: 28 lut 2016, o 17:20

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Robert77 »

jaet pisze:
Robert77 pisze: ,, Szansę na tytuł mistrza'' - jeśli Kurek odejdzie, a Resovia i Skra się ogarną, to Onico może mieć problemy z wdrapaniem się do czwórki.
Mieli mega okazję zdobycia mistrza w tym sezonie z mega rozjechaną Zaksą, ale widocznie nie było im dane.
Odejście hamulcowego z Zaksy pozwoli wierzyć, że Mistrz Polski nie będzie już w kolejnych playoffach taki pokraczny i nieporadny.
No tak, bo jeżeli odejdzie Kurek, to z takim budżetem zostaną na ataku z Bołądziem :]. Nie no bądźmy poważni, odejdzie Kurek to przyjdzie Rychlicki. A jak poczytać Pasiniego i komentarze, to wiele osób wokół Lube wolałyby nawet Rychlickiego, niż Kurka. Onico personalnie się tak czy inaczej ogarnie.
A wątek z ograniem Zaksy nawet trudno skomentować. Jakbyś taki skład zobaczył przed sezonem, to byś powiedział że do 6 nie awansują, a Ty im brak mistrzostwa wypominasz :].
Czy naprawdę czytanie ze zrozumienie jest aż tak bardzo trudne?
1. Nie wypominam im braku mistrzostwa, lecz stwierdzam fakt, że dzięki dziwnym splotom okoliczności mieli być może niepowtarzalną szansę na jego zdobycie.
2. Tak, owszem, przed sezonem wachałbym się by umieścić ich w szóstce, ale zaciąg ze Stoczni wiele w układzie sił zmienił.
3. Można wiele o Kurku powiedzieć, ale porównywanie jego potencjału do Rychlickiego ( z całym szacunkiem dla Kamila) to siarczysty policzek.
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Hirako »

Ponoć w Gazecie Wyborczej pojawiło się info że do gry o stanowisko trenera Zaksy wszedł Zanini. Wcześniejsze ploty z Włoch mówią też o Grbiciu, a jeszcze inne pogłoski to Blain i Chadała.
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
Awatar użytkownika
rzr
Posty: 611
Rejestracja: 12 lut 2013, o 22:11
Płeć: M
Lokalizacja: koło Rz

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: rzr »

weary_skier pisze:Ostatnio nie jestem na bieżąco, ale czy w którymś wątku toczy się dyskusja, że Aluron Virtu aktualnie posiada dwójkę najlepszych menadżerów w Pluslidze?
Wyrównany skład w zarządzie :]
Ja się cieszę, że Górski został przy siatkówce, szkoda żeby taki manager odszedł ze środowiska.
nie jest dobrze, co prawda nie jest też źle, można powiedzieć, że jest średnio
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1587
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: lukecik »

Jakbyście mogli przybliżyć, co Zawiercie może zyskać na współpracy z Górskim, to byłbym wdzięczny.
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: jaet »

Robert77 pisze:
jaet pisze:
Robert77 pisze: ,, Szansę na tytuł mistrza'' - jeśli Kurek odejdzie, a Resovia i Skra się ogarną, to Onico może mieć problemy z wdrapaniem się do czwórki.
Mieli mega okazję zdobycia mistrza w tym sezonie z mega rozjechaną Zaksą, ale widocznie nie było im dane.
Odejście hamulcowego z Zaksy pozwoli wierzyć, że Mistrz Polski nie będzie już w kolejnych playoffach taki pokraczny i nieporadny.
No tak, bo jeżeli odejdzie Kurek, to z takim budżetem zostaną na ataku z Bołądziem :]. Nie no bądźmy poważni, odejdzie Kurek to przyjdzie Rychlicki. A jak poczytać Pasiniego i komentarze, to wiele osób wokół Lube wolałyby nawet Rychlickiego, niż Kurka. Onico personalnie się tak czy inaczej ogarnie.
A wątek z ograniem Zaksy nawet trudno skomentować. Jakbyś taki skład zobaczył przed sezonem, to byś powiedział że do 6 nie awansują, a Ty im brak mistrzostwa wypominasz :].
Czy naprawdę czytanie ze zrozumienie jest aż tak bardzo trudne?
1. Nie wypominam im braku mistrzostwa, lecz stwierdzam fakt, że dzięki dziwnym splotom okoliczności mieli być może niepowtarzalną szansę na jego zdobycie.
2. Tak, owszem, przed sezonem wachałbym się by umieścić ich w szóstce, ale zaciąg ze Stoczni wiele w układzie sił zmienił.
3. Można wiele o Kurku powiedzieć, ale porównywanie jego potencjału do Rychlickiego ( z całym szacunkiem dla Kamila) to siarczysty policzek.
Ad1. Jakie dziwne sploty? Wydarli awans JW z gardła, a w finale brakło zwyczajnie sportowo.
Ad2. Zaciąg ze Stoczni w finale sprowadził się do Penczeva, przy czym równocześnie odpadł Kwolek. Jeżeli coś się zmieniło względem początku sezonu, to in minus.
Ad3. Skoro to policzek, to wymierza go sam Fefe, poczytaj Pasiniego, ja jedynie cytowałem.
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: weary_skier »

lukecik pisze:Jakbyście mogli przybliżyć, co Zawiercie może zyskać na współpracy z Górskim, to byłbym wdzięczny.
Ciężko powiedzieć ile zyska, bo trudno zarzuć Kryspinowi Baranowi, że nie rozwija klubu harmonijnie. Może być tak, że brakuje mu czasu na prezesowanie w dwóch podmiotach i stąd powierzenie klubu w doświadczone ręce. Ja, pomimo ostatnich sezonów Resovii, mam o Górskim świetne zdanie. Dla mnie to menadżer, którego mocno wstrzymywała struktura właścicielska w RR i beton w zarządzie Plusligi. Na pewno w Zawierciu będzie porządek od dostawcy wody mineralnej po ubezpieczenie kontraktów. Ciężko powiedzieć czy jakkolwiek będzie można rozwiązać problem hali i udziału miasta.

Trochę dziwnie będzie go oglądać na Podpromiu, chociaż trudno sobie wyobrazić, żeby nie reagował na wydarzenia boiskowe w sposób profesjonalny.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
rzr
Posty: 611
Rejestracja: 12 lut 2013, o 22:11
Płeć: M
Lokalizacja: koło Rz

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: rzr »

Poza tym wydaje mi się że Górski potrafi utrzymywać dobre relacje ze sponsorami, więc spodziewałbym się pozyskania nowych i/lub zwiększenia nakładów od obecnych sponsorów.
nie jest dobrze, co prawda nie jest też źle, można powiedzieć, że jest średnio
kamien
Posty: 217
Rejestracja: 28 lut 2012, o 15:55

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: kamien »

jaet pisze: Ad1. Jakie dziwne sploty? Wydarli awans JW z gardła, a w finale brakło zwyczajnie sportowo.
Ad2. Zaciąg ze Stoczni w finale sprowadził się do Penczeva, przy czym równocześnie odpadł Kwolek. Jeżeli coś się zmieniło względem początku sezonu, to in minus.
Ad3. Skoro to policzek, to wymierza go sam Fefe, poczytaj Pasiniego, ja jedynie cytowałem.
mam jednak wrażenie że zaciąg ze Stoczni pomógł ONICO w zajęciu drugiego miejsca po RZ, bez nich może by się załapali do czołowej 6 , a może nie
reprezentacyny rozrywający:" gdyby wiosną 2020, w momencie przerwania rozgrywek, Warszawa lub Bełchatów były na pierwszym miejscu to mielibyśmy Mistrza Polski"
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: qtp »

lukecik pisze:Jakbyście mogli przybliżyć, co Zawiercie może zyskać na współpracy z Górskim, to byłbym wdzięczny.
Nic szczególnego. Nie wiem skąd takie zachwyty nad jego osobą, jego głównym zadaniem w Resovi było ślepe wykonywanie poleceń Górala (nie żeby Igła miał jakieś inne...), małe rzeczy na które mógł mieć realny wpływ (choć by obsłóga social media, administarcja strony, youtuba itp) zostały położone całkowicie.
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: jaet »

kamien pisze:
jaet pisze: Ad1. Jakie dziwne sploty? Wydarli awans JW z gardła, a w finale brakło zwyczajnie sportowo.
Ad2. Zaciąg ze Stoczni w finale sprowadził się do Penczeva, przy czym równocześnie odpadł Kwolek. Jeżeli coś się zmieniło względem początku sezonu, to in minus.
Ad3. Skoro to policzek, to wymierza go sam Fefe, poczytaj Pasiniego, ja jedynie cytowałem.
mam jednak wrażenie że zaciąg ze Stoczni pomógł ONICO w zajęciu drugiego miejsca po RZ, bez nich może by się załapali do czołowej 6 , a może nie
kamien pisze:
jaet pisze: Ad1. Jakie dziwne sploty? Wydarli awans JW z gardła, a w finale brakło zwyczajnie sportowo.
Ad2. Zaciąg ze Stoczni w finale sprowadził się do Penczeva, przy czym równocześnie odpadł Kwolek. Jeżeli coś się zmieniło względem początku sezonu, to in minus.
Ad3. Skoro to policzek, to wymierza go sam Fefe, poczytaj Pasiniego, ja jedynie cytowałem.
mam jednak wrażenie że zaciąg ze Stoczni pomógł ONICO w zajęciu drugiego miejsca po RZ, bez nich może by się załapali do czołowej 6 , a może nie
Bez 2 zdań masz rację, ale o tym nie rozmawialiśmy. Kolega wrzucił temat finału, a tam już personalnie Onico wyglądało, jak wyglądało.
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Son »

Wachnik wyjeżdża do Francji, grać w 2 lidze (jak podaje siatka.org) trochę szkoda. Miał kilka niezłych spotkań w PlusLidze, choć ostatni sezon jednak na minus. Boję się, że jednak tam przepadnie.
Zaksa na maksa
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: barti522 »

To szkoda, że nie idzie choćby do takich Suwałk... W tej francuskiej drużynie będzie grał razem z Romaciem. Jednocześnie już nie wiem, kto z polskich przyjmujących może przyjść do Radomia, Hebda?
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Bartek O »

Son pisze:Wachnik wyjeżdża do Francji, grać w 2 lidze (jak podaje siatka.org) trochę szkoda. Miał kilka niezłych spotkań w PlusLidze, choć ostatni sezon jednak na minus. Boję się, że jednak tam przepadnie.
Kuba miał problem z wywalczeniem sobie miejsca w podstawowym składzie drużyny Cuprum Lubin, więc może wyjazd do Francji dobrze mu zrobi? Może razem z Szymonem Romaciem wprowadzą Cambrai Volley do Ligue 1, a nasi rodacy będą najlepszymi graczami w lidze na swoich pozycjach? ;-).
barti522 pisze: Jednocześnie już nie wiem, kto z polskich przyjmujących może przyjść do Radomia, Hebda?
O transferach Czarnych kompletna cisza. Podobnie jak nic nie wiadomo o przyszłości Wojtka Włodarczyka ;-). Może jednak da się on namówić na powrót do PlusLigi? Ale to tylko i wyłącznie moje pobożne życzenie, bo ciarki mnie przechodzą na myśl o podstawowej parze przyjmujących Czarnych Radom w sezonie 2019-20. Nawet zakładając bardzo optymistyczny wariant, że ostatecznie trafi tam Nico Penchev.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Nagor »

Wyjazd do drugiej ligi francuskiej brzmi jak poddanie swojej kariery...
kamil1999
Posty: 5583
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: kamil1999 »

Jeśli chodzi o Czarnych to albo będzie Szerszeń albo obaj zagraniczni, na środku mogą sobie pozwolic na odstajacych zawodników.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Szampon093 »

Z Bydgoszczy odchodzi 12 zawodników.

Bartłomiej Lipiński, Bartosz Filipiak, Raphael Vinhedo Margarido, Nikola Kovacević, Michał Szalacha, Adam Kowalski, Patryk Akala, Jan Lesiuk, Piotr Sieńko, Maksim Morozau, Marcin Karakuła, Mateusz Witek.

Jedyni, którzy zostają:

Mateusz Siwicki, Paweł Gryc oraz Kacper Bobrowski.

Tak więc drużyna budowana od 0.
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Bartek O »

kamil1999 pisze:Jeśli chodzi o Czarnych to albo będzie Szerszeń albo obaj zagraniczni, na środku mogą sobie pozwolic na odstajacych zawodników.
Po pojawieniu się dzisiaj informacji o tym, że Dejan Vincic nadal będzie graczem Czarnych Radom pomyślałem sobie, że gdyby miał zostać również Pajenk, to ogłosiliby dwóch Słoweńców za jednym zamachem ;-). Liczę zatem, że będziesz miał rację i obaj przyjmujący będą zagraniczni. Wiąże się to prawda z odejściem wspomnianego Pajenka, ale zdecydowanie wolę nieco słabszy środek aniżeli to, żeby partnerem Nico na przyjęciu był Miłosz Hebda, Stanisław Wawrzyńczyk albo Jakub Radomski ;-).
krzysiu
Posty: 5485
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: krzysiu »

Takze na pewno Bydzia ma duze szanse na utrzymanie za rok..
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Szampon093 »

Bartek O pisze:
kamil1999 pisze:Jeśli chodzi o Czarnych to albo będzie Szerszeń albo obaj zagraniczni, na środku mogą sobie pozwolic na odstajacych zawodników.
Po pojawieniu się dzisiaj informacji o tym, że Dejan Vincic nadal będzie graczem Czarnych Radom pomyślałem sobie, że gdyby miał zostać również Pajenk, to ogłosiliby dwóch Słoweńców za jednym zamachem ;-). Liczę zatem, że będziesz miał rację i obaj przyjmujący będą zagraniczni. Wiąże się to prawda z odejściem wspomnianego Pajenka, ale zdecydowanie wolę nieco słabszy środek aniżeli to, żeby partnerem Nico na przyjęciu był Miłosz Hebda, Stanisław Wawrzyńczyk albo Jakub Radomski ;-).
Ogłaszanie zawodników ,, hurtowo" czy nawet parami jest niekorzystne z punktu marketingowego.
DelectaFan
Posty: 141
Rejestracja: 13 maja 2013, o 18:15
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: DelectaFan »

No to Bydgoszcz ciekawie się zapowiada, zastanawiam się tylko czy na owych zawodników nie było stać bydgoskiego zespołu, czy uznali, że są za słabi.
Obawiam się, że w przyszłym sezonie Chemik może prezentować poziom drużyny środka tabeli pierwszej ligi ☹️
kamil1999
Posty: 5583
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: kamil1999 »

Szampon093 pisze:
Bartek O pisze:
kamil1999 pisze:Jeśli chodzi o Czarnych to albo będzie Szerszeń albo obaj zagraniczni, na środku mogą sobie pozwolic na odstajacych zawodników.
Po pojawieniu się dzisiaj informacji o tym, że Dejan Vincic nadal będzie graczem Czarnych Radom pomyślałem sobie, że gdyby miał zostać również Pajenk, to ogłosiliby dwóch Słoweńców za jednym zamachem ;-). Liczę zatem, że będziesz miał rację i obaj przyjmujący będą zagraniczni. Wiąże się to prawda z odejściem wspomnianego Pajenka, ale zdecydowanie wolę nieco słabszy środek aniżeli to, żeby partnerem Nico na przyjęciu był Miłosz Hebda, Stanisław Wawrzyńczyk albo Jakub Radomski ;-).
Ogłaszanie zawodników ,, hurtowo" czy nawet parami jest niekorzystne z punktu marketingowego.
A jednak Resovia czy Olsztyn tak robi:) Myślę ,że pozostanie Pajenka nie ma sensu bo cały sezon miał bezbarwny a jest to drogi zawodnik ,który podpisał z Radomiem tylko na rok ,więc bardzo wątpię czy z nim przedłużą. Nie wykluczam ,że postawią na jakiegoś innego środkowego. Radom lubił zaskakiwać nazwiskami na tej pozycji to skoro mają mieć większy budżet to na rynku dostępni będą Sole czy Podrascanin albo Stanković. Niemniej nie wydaje mi się to możliwe ,że w Rdomiu z większym budżetem ofensywny miałby być Hebda ,który jest najlepszą opcją a który jest też nie pewny bo nie wiem czy już go Zawiercie nie podpisało.
DelectaFan pisze:No to Bydgoszcz ciekawie się zapowiada, zastanawiam się tylko czy na owych zawodników nie było stać bydgoskiego zespołu, czy uznali, że są za słabi.
Obawiam się, że w przyszłym sezonie Chemik może prezentować poziom drużyny środka tabeli pierwszej ligi ☹️
Morozov ,Filipiak ,Lipiński czy Vinhedo otrzymali raczej lepsze oferty a tacy zawodnicy jak Akala czy Lesiuk raczej nic nie wnoszą. Więc pewnie trochę tak i trochę tak.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Szampon093 »

Nie mówię, że ktoś tego nie robi, jednak z całym szacunkiem jednak czy te kluby są mistrzem marketingu?
Prezentacja drużyny z Olsztyna nowego trenera oraz zawodników uznaje jako delikatnie mówiąc słabą.
W przypadku Rzeszowa zmienia się prezes, zmienia się sposób organizacji czy wypowiedzi, które już na początku przeczą same sobie. Igła uczy się czegoś nowego.

Nie będę uczyć marketingu czy kogokolwiek pouczać jednak jeżeli ktoś zna zasady jak powinno to wyglądać to warto śledzić media społecznościowe Gdańska czy Bełchatowa bo stoją one na dobrym poziomie.
Vivo
Posty: 477
Rejestracja: 8 cze 2010, o 09:53
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Vivo »

No zwłaszcza Bełchatowa, gdzie jeśliby odwiedzać wyłącznie ich profil na TT, to można by dojść do wniosku, że w tym roku z tronu nie spadli :D
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Szampon093 »

Vivo pisze:No zwłaszcza Bełchatowa, gdzie jeśliby odwiedzać wyłącznie ich profil na TT, to można by dojść do wniosku, że w tym roku z tronu nie spadli :D
Bo tak powinno to wyglądać, jeżeli ktoś w tym siedzi. Negatyw w tej branży nie powinien istnieć.
Paragon
Posty: 294
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Paragon »

Obecnie Radom jest największą niewiadomą. Żaliński gdzieś wspominał, że Pajenk ma zostać, jednak jedyna szansa dla Radomia, aby walczyć o szóstkę, to zrezygnowanie z Pajenka i sprowadzenie dwóch bardzo silnych graczy zagranicznych na przyjęcie, kosztem środka.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Szampon093 »

Uptade Chemik:

Kacper Bobrowski wypożyczenie więc grono powiększa się do 13 zawodników.
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: barti522 »

kamil1999 pisze:Jeśli chodzi o Czarnych to albo będzie Szerszeń albo obaj zagraniczni, na środku mogą sobie pozwolic na odstajacych zawodników.
Żaliński bodajże na twitterze wspominał, że Pajenk ma zostać, a Szerszeń możliwe, że przyjdzie jednak przynajmniej na początku ligi ma być liczony jako obcokrajowiec więc nie do końca rozwiązywałby problem Czarnych z limitami.
greatworldofvolley
Posty: 131
Rejestracja: 18 maja 2018, o 14:37
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: greatworldofvolley »

Może jeżeli Pajenk rzeczywiście zostaje to wtedy oprócz ewentualnego Pencheva przyjdzie Szerszeń i jakiś inny zagraniczny przyjmujący i dwóch polskich środkowych. Wtedy kiedy Szerszeń dostanie polską licencje będą mieć dwie możliwości zbudowania składu i może właśnie idą drogą dwóch równych szóstek. Chociaż trochę nie do końca ma to sens i dalej wydaje mi się że Szerszeń pójdzie do Suwałk i właściwie żaden z tych siatkarzy jakichś ogromnych pieniędzy nie zarabia. Szkoda żeby marnowali swój potencjał w końcu mieli mieć mocniejszy skład a na razie nic na to nie wskazuje. Chyba że szykują jakieś wielkie niespodzianki ale na rynku jest co raz mniej zawodników i zaraz obudzą się z ręką w nocniku.
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: barti522 »

Szampon093 pisze: Jedyni, którzy zostają:

Mateusz Siwicki, Paweł Gryc
A Gryc to zamierza karierę kontynuować jako przyjmujący, czy wraca na atak?
kamil1999
Posty: 5583
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: kamil1999 »

greatworldofvolley pisze:Może jeżeli Pajenk rzeczywiście zostaje to wtedy oprócz ewentualnego Pencheva przyjdzie Szerszeń i jakiś inny zagraniczny przyjmujący i dwóch polskich środkowych. Wtedy kiedy Szerszeń dostanie polską licencje będą mieć dwie możliwości zbudowania składu i może właśnie idą drogą dwóch równych szóstek. Chociaż trochę nie do końca ma to sens i dalej wydaje mi się że Szerszeń pójdzie do Suwałk i właściwie żaden z tych siatkarzy jakichś ogromnych pieniędzy nie zarabia. Szkoda żeby marnowali swój potencjał w końcu mieli mieć mocniejszy skład a na razie nic na to nie wskazuje. Chyba że szykują jakieś wielkie niespodzianki ale na rynku jest co raz mniej zawodników i zaraz obudzą się z ręką w nocniku.
Myślę, że Czarni na pewno mają odpowiednie osoby już podpisane bo na co by mieli czekać tylko trzymają to w tajemnicy jak na razie. Szerszeń nie będzie mógł grać tylko w pierwszych kilku meczach jako Polak a jak on w końcu dojdzie i zostanie Pajenk to wtedy myślę, że nie będzie mowy o drugim zagranicznym przyjmującymi bo to było by babranie się w limity. Ja jeśli chodzi o skład Radomia liczę na parę Rossard-Penchev bo ten pierwszy mówił kiedyś, że z Polski odejdzie tylko z medalem, liczę na to, że nie była to gołosłowna wypowiedź.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”