Verva Warszawa Orlen Paliwa 2019/2020

Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2019/2020

Post autor: Aquino »

Przecież Igor jest obecnie najlepiej przyjmujących zawodnikiem ligi.
Anula
Posty: 45
Rejestracja: 23 sty 2019, o 19:58
Płeć: K

Re: Projekt Warszawa 2019/2020

Post autor: Anula »

Aquino pisze:Przecież Igor jest obecnie najlepiej przyjmujących zawodnikiem ligi.
Oczywiście jesli grał do tej pory 5 stów i przyjął 16 razy, a Kevin 10 setów i przyjmował 67 razy.
Awatar użytkownika
Mario
Posty: 314
Rejestracja: 4 mar 2009, o 18:23
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2019/2020

Post autor: Mario »

"Przekręt" nadal nie ma podpisanej umowy ze sponsorem głównym, a jednak licencję dostał.
Ciekawe jaki budżetem i źródłami finansowania przekonał komisję licencyjną.
Takie cuda tylko w lidze z plusem :D
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2019/2020

Post autor: barti522 »

Anula pisze:
Aquino pisze:Przecież Igor jest obecnie najlepiej przyjmujących zawodnikiem ligi.
Oczywiście jesli grał do tej pory 5 stów i przyjął 16 razy, a Kevin 10 setów i przyjmował 67 razy.
Akurat Grobelny to jest bardzo wartościowa zmiana, chłopak zrobił spory postęp w ostatnim czasie. Zły przykład z tym Tillie, bo tutaj wskoczy Igor i nie będzie większego problemu, gorzej jak kontuzji doznałby Kwolek, wtedy zagraniczna para na przyjęciu wiąże się z tym, że na ławę musi powędrować ktoś z dwójki Brizard - Udrys, oczywiście mówię tutaj o przypadku, gdy ten 2 będzie już zdolny do gry. Na razie i tak na ataku gra Król chociaż lepszym pomysłem wydaje się gra na 3 przyjmujących, jednak Anastasi trzyma Grobelnego na podpórkę dla któregoś ze skrzydłowych.
DuszanKubica
Posty: 115
Rejestracja: 16 paź 2019, o 19:54
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2019/2020

Post autor: DuszanKubica »

Coś ten mistyczny „przyszły tydzień” bardzo się przedłuża. Chyba ze to jakaś tajemna nomenklatura i oznacza bliżej nieokreślony okres nie krótszy niż miesiąc albo i dwa.
Mario pisze:"Przekręt" nadal nie ma podpisanej umowy ze sponsorem głównym, a jednak licencję dostał.
Ciekawe jaki budżetem i źródłami finansowania przekonał komisję licencyjną.
Takie cuda tylko w lidze z plusem :D
Pewnie idzie pińondz na bieżące działanie przekręt-a/u od Andrzeja crlebryty z licencji za VS :]
uszat
adamow
Posty: 441
Rejestracja: 24 maja 2014, o 13:04
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2019/2020

Post autor: adamow »

Szampon093 pisze:
krzychszp pisze:Jak Jan Król wypadał w I lidze? Będzie duży problem z atakiem?
Nie oszukujmy się, dziura będzie..
Póki co jest dobrze łatana ;)
krzychszp pisze:Czyli raczej tak jak przewidywałem Projekt będzie drużyną ze środka tabeli, ale w kontekście tego co się wydarzyło najwazniejsze jest to że w ogóle grają.
Czyli raczej jak zwykle źle przewidywałeś ;)
firefoxkk pisze:Nic do chłopaka nie mam, ale jak nie dawno mówił w Prawdzie Siatki, Damian Schulz przeskok z 1 ligi do plusligi jest bardzo ciężki sam musial oduczyć się niektórych nawyków, a tutaj przychodzi presja zwyciężania w Warszawie i ciężko takim zawodnikiowi będzie zwojować pluslige... :| :| Coraz gorzej to w Projekcie wygląda... Nie daj boże jakaś kontuzja jednego z podstawej "6" i będzie mocne bicie się o play-offy :(
Co raz lepiej to w Projekcie wygląda i jest mocne bicie o pierwsze miejsce z Zaksą ;)
Aquino pisze:Nie no bez przesady. W memoriale Gołasia wygrali z Jastrzębiem 3-0 grając z Kowalczykiem na ataku, który swoją drogą zagrał całkiem nieźle bo na ponad 50% skuteczności. Jak ktoś wcześniej wspomniał Brizard będzie dużo grał środkiem i jakoś to pójdzie. Dla mnie to oni bez Udrysa będą gdzieś na miejscach 3-6 i spokojnie na play-off się załapią.
I nie był to przypadek bo w lidze też 3:0 wygrali ;)
DuszanKubica
Posty: 115
Rejestracja: 16 paź 2019, o 19:54
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2019/2020

Post autor: DuszanKubica »

Ktoś wie co z byłym Plusligowym klubem Onico Warszawa? Nie chodzi mi o Przekręt-a tylko o vice mistrza, ten klub bez zawodników. Ktoś, coś?
uszat
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2019/2020

Post autor: barti522 »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 11 lis 2019, o 22:01 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Cytowanie!!!
DuszanKubica
Posty: 115
Rejestracja: 16 paź 2019, o 19:54
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2019/2020

Post autor: DuszanKubica »

Co raz lepiej to w Projekcie wygląda i jest mocne bicie o pierwsze miejsce z Zaksą ;)
Usciślijmy, mocne bicie było z Zaksą w super pucharze. Wynik znamy. Póki co jest korespondencyjne granie o pozycje lidera w tabeli.
uszat
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2019/2020

Post autor: barti522 »

Wróci Udrys, to zobaczysz mocne bicie. :D Choćbyś nie wiem jak chciał zaklinać rzeczywistość, to Projekt liderem jak na razie, bez podstawowego atakującego i takie są fakty. ;)
DuszanKubica
Posty: 115
Rejestracja: 16 paź 2019, o 19:54
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2019/2020

Post autor: DuszanKubica »

Ja nie zaklinam rzeczywistości tylko pisze o fakcie. I nigdzie nie napisałem że Przekręt nie jest liderem. Grają dobrze, wygrywają mecze to i punkty są. Nikt nie odmawia tego chłopakom. Z resztą było by dziwne gdyby zespół mający w pierwszej 6 prawie samych kadrowiczów przegrywał „ogórkowe” spotkania ligowe.

Btw. Jak „wróci”? A ile grał zanim „odszedł”? Masz jakieś statystyki z jego gry w Warszawie? ;)
uszat
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2019/2020

Post autor: barti522 »

A to musiał grać w Warszawie, żeby być pewnym, iż podniesie on znacznie poziom gry w stosunku do Janka Króla? :D Novy Urengoj nie wystarczy? ;)
PabloFX
Posty: 821
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:52
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2019/2020

Post autor: PabloFX »

barti522 pisze:A to musiał grać w Warszawie, żeby być pewnym, iż podniesie on znacznie poziom gry w stosunku do Janka Króla? :D Novy Urengoj nie wystarczy? ;)
Plusliga juz nie takich weryfikowała
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2019/2020

Post autor: barti522 »

PabloFX pisze:
barti522 pisze:A to musiał grać w Warszawie, żeby być pewnym, iż podniesie on znacznie poziom gry w stosunku do Janka Króla? :D Novy Urengoj nie wystarczy? ;)
Plusliga juz nie takich weryfikowała
Niech weryfikuje dalej, w każdym razie chyba są dość mocne podstawy, aby twierdzić, że atakujący brązowego medalisty ligi rosyjskiej z zeszłego sezonu solidnie wzmocni zespół wskakując na miejsce atakującego Chrobrego Głogów. :D
DuszanKubica
Posty: 115
Rejestracja: 16 paź 2019, o 19:54
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2019/2020

Post autor: DuszanKubica »

Chodzi mi o mityczny „powrót”.
A w ogóle to może okazać się ze bez niego będziecie grali lepiej niż z nim. Równie dobrze „były atakujący Chrobrego Głogów” może okazać sie w lepszej dyspozycji. Nie dzielmy wiec skory na niedźwiedziu.

Powiem Ci szczerze ze odnoszę wrażenie iż ta cała afera wpłynęła na zawodników motywująco. Domniemuje że są pieniądze i chce im się po prostu grać. Bo to ze kadrowo jest dobrze było wiadomo. Wydaje mi się ze większość typując Warszawe poza czwórką (wliczając mnie) bardziej myślała o ewentualnym czarnym scenariuszu.
Zrobiono przekręt i grają. Dla zawodników, reprezentacji i kibiców to bardzo dobrze. Inne aspekty omówiliśmy już po stokroć.
uszat
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2019/2020

Post autor: barti522 »

DuszanKubica pisze: A w ogóle to może okazać się ze bez niego będziecie grali lepiej niż z nim. Równie dobrze „były atakujący Chrobrego Głogów” może okazać sie w lepszej dyspozycji. Nie dzielmy wiec skory na niedźwiedziu.
Wiesz no w sporcie wszystko może się wydarzyć, nawet to, że w spotkaniu Bydgoszczy z Zaksą, Kalembka będzie raz za razem czapował Smitha, a Gil zagra spotkanie życia i nakryje czapką Toniuttiego :D ja jednak wolę się trzymać bardziej realnych scenariuszy. ;)
DuszanKubica
Posty: 115
Rejestracja: 16 paź 2019, o 19:54
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2019/2020

Post autor: DuszanKubica »

No tak.

Jednak chodziło raczej o to ze Udrys nie zagrał jeszcze u nas nawet pół seta a to nie Leon czy Leal. Podobnie jak Parodi.
Gdyby tak było to jeden grał by dzisiaj w Rosji a drugi we Włoszech.
uszat
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2019/2020

Post autor: barti522 »

Ależ mój drogi on właśnie z Rosji przychodzi do Warszawy, nijako na zastępstwo po Kurku. Leonem nie jest, Lealem również, lecz Jankiem Królem także. ;) Serio trzeba udowadniać, że to bardzo duże wzmocnienie względem obecnego atakującego Projektu? przecież to nawet śmieszne nie jest.
DuszanKubica
Posty: 115
Rejestracja: 16 paź 2019, o 19:54
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2019/2020

Post autor: DuszanKubica »

Wyrazilem sie malo precyzyjnie.
Udrys nadal gral by w Rosji a Parodi we Wloszech.
uszat
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2019/2020

Post autor: barti522 »

Skąd wiesz jaki dostał kontrakt w Warszawie? dlaczego Tillie nie gra we Włoszech, czy Rosji, bo jest słaby? idąc Twoim tokiem myślenia, tak by wynikało. Podam Ci prosty przykład w zeszłym sezonie w KMŚ Novy Urengoj wygrał z Zenitem Kazań, a sam Udrys był najlepiej punktującym zawodnikiem tego spotkania, myślisz, że Króla stać byłoby na podobny wyczyn i z nim w składzie też ograliby Zenit? :D
DuszanKubica
Posty: 115
Rejestracja: 16 paź 2019, o 19:54
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2019/2020

Post autor: DuszanKubica »

Nie i ja nie mowie ze to zly zawodnik.
Tylko glupie wydaje mi sie takie szczeniackie odgrazanie "jak Udrys bedzie" to kury zaczna znosic jajka na twardo.
uszat
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2019/2020

Post autor: barti522 »

A dla mnie zdecydowanie głupsze wydaje się pisanie, iż z Udrysem gra może wyglądać gorzej niż z Królem. Prawdopodobnie gdyby miał jednak dołączyć do Zaksy, byłyby teksty, że to świetny atakujący, który przychodzi ze świetnego klubu o świetnych parametrach i wręcz rozsadzi tę ligę...
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2351
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Projekt Warszawa 2019/2020

Post autor: jaet »

DuszanKubica pisze:Wyrazilem sie malo precyzyjnie.
Udrys nadal gral by w Rosji a Parodi we Wloszech.
Udrys dostał w Warszawie większy kontrakt i stąd decyzja o przenosinach, bo nawet gdyby nie został w Fakiele, to pracę w Rosji znalazłby na 100%. Z Parodim jest już inaczej, zainteresowania w Serie A nie było żadnego, przynajmniej do momentu kontuzji Jaeschke.
Nie ma co zaklinać rzeczywistości, Warszawa z Udrysem będzie silniejsza niż bez Udrysa, ale wróci po kontuzji i nikt nie wie w jaką stronę to pójdzie.
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2019/2020

Post autor: drukjul »

jaet pisze:
DuszanKubica pisze:Wyrazilem sie malo precyzyjnie.
Udrys nadal gral by w Rosji a Parodi we Wloszech.
Udrys dostał w Warszawie większy kontrakt i stąd decyzja o przenosinach, bo nawet gdyby nie został w Fakiele, to pracę w Rosji znalazłby na 100%. Z Parodim jest już inaczej, zainteresowania w Serie A nie było żadnego, przynajmniej do momentu kontuzji Jaeschke.
Wbrew pozorom, to że Parodi miał problem ze znalezieniem klubu we Włoszech, a Udrys w Rosji może wynikać z identycznych powodów, czyli sporych obaw zainteresowanych klubów usługami obu siatkarzy dotyczących ich stanu zdrowia i czy wytrzymają oni trudy sezonu. W Rosji kluby, zwłaszcza kluby czołowe, grające nie tylko w lidze ale też i europejskich pucharach raczej nie podpisują kontraktów z zawodnikami z zagranicy, którzy na jakieś poważniejsze problemy zdrowotne aktualnie się skarżą, a przecież Udrys już w poprzednim sezonie w Fakiele wypadł z gry z powodu kontuzji na cały kluczowy okres play-off - zastępował go wtedy z konieczności na ataku Kljuka. Te problemy zdrowotne ciągnęły się za nim również latem, bo przez większość sezonu reprezentacyjnego (Liga Europejska, turniej kwalifikacyjny do Ligi Narodów w Słowenii) z powodu kontuzji Artur nie był dostępny dla trenera kadry Białorusi. Jak wiemy, wrócił do gry dopiero we wrześniu i uczestniczył w ME w grupie grającej w Słowenii, ale zaraz po tych mistrzostwach i rozegraniu zaledwie paru kilku spotkań i to w niepełnym wymiarze czasowym musiał poddać się operacji łąkotki. Można więc jednak zakładać, że były to nienowe problemy i Fakieł już pod koniec minionego sezonu o nich wiedział.
DuszanKubica
Posty: 115
Rejestracja: 16 paź 2019, o 19:54
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2019/2020

Post autor: DuszanKubica »

Udrys dostał w Warszawie większy kontrakt i stąd decyzja o przenosinach, bo nawet gdyby nie został w Fakiele, to pracę w Rosji znalazłby na 100%. Z Parodim jest już inaczej, zainteresowania w Serie A nie było żadnego, przynajmniej do momentu kontuzji Jaeschke
Nie do końca jest to prawda. Look up.

Dzięki @drukjul za naświetlenie sytuacji. Nie chciałem pisać bo nie mam pełnej wiedzy na ten temat.

Szkoda go trochę bo solidny zawodnik. Jeszcze stosunkowo młody. Parodi już swoje jednak pograł i wygrał.
uszat
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2351
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Projekt Warszawa 2019/2020

Post autor: jaet »

Ale ja wyraźnie napisałem, że Udrysa czekało w Rosji życie poza Fakiełem. Tam jednak atakujący o takim profilu będą zawsze mile widziani, nawet jeżeli wiązałoby się to z jakąś dozą ryzyka w kwestiach zdrowotnych. Natomiast sam zawodnik wybrał ofertę Warszawy z określonych powodów, dla których zresztą inny nowy nabytek Kevin Tillie nie uciekł w kryzysowym momencie do Werony, chociaż miał zielone światło.
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
DuszanKubica
Posty: 115
Rejestracja: 16 paź 2019, o 19:54
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2019/2020

Post autor: DuszanKubica »

Absolutnie się zgadzam. I jestem również zdania ze jeśli wszystko pójdzie normalną drogą to będzie w trójce najlepszych atakujących ligi. Hadrava, Petkovic i może nawet w porywach Kaczmarek to aktualnie konkurenci.

Jeśli zaś chodzi o finanse. Wiesz dobrze że gdyby któryś klub Rosyjski chciał go mieć to dzisiaj nie było by go w Warszawie bo nasze kluby są zwyczajnie bez szans w walce o zawodnika. Zaksa straciła Deroo który na nasze ligowe warunki miał bardzo wysoką gaże.
Dla ambitnych zawodników czołowe kluby naszej ligi mogą być atrakcyjne i punktować możliwością walili o realne trofea i na arenie międzynarodowej a nie plątać się gdzieś w środku tabeli.
uszat
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2351
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Projekt Warszawa 2019/2020

Post autor: jaet »

DuszanKubica pisze:Absolutnie się zgadzam. I jestem również zdania ze jeśli wszystko pójdzie normalną drogą to będzie w trójce najlepszych atakujących ligi. Hadrava, Petkovic i może nawet w porywach Kaczmarek to aktualnie konkurenci.

Jeśli zaś chodzi o finanse. Wiesz dobrze że gdyby któryś klub Rosyjski chciał go mieć to dzisiaj nie było by go w Warszawie bo nasze kluby są zwyczajnie bez szans w walce o zawodnika. Zaksa straciła Deroo który na nasze ligowe warunki miał bardzo wysoką gaże.
Dla ambitnych zawodników czołowe kluby naszej ligi mogą być atrakcyjne i punktować możliwością walili o realne trofea i na arenie międzynarodowej a nie plątać się gdzieś w środku tabeli.
Jeżeli mówimy o tych pierwszych 7-8 klubach w Rosji, to się zgadzam, dalej już niekoniecznie. No i to tak jak z Włochami i Polską, przy porównywalnych ofertach zawodnik zawsze wybierze słoneczne południe. Żeby go mieć, trzeba Włochów mocno przepłacić. Podobnie z Rosją ;).
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2019/2020

Post autor: Aquino »

Podobno Udrys nie zgłoszony do ligi mistrzów. Nieciekawie. W Prawdzie siatki twierdzili nawet, że białorusin może nie zagrać w Warszawie nawet jeśli klub przetrwa, choć sponsora jeszcze niema i nawet nie widać jakiegoś na horyzoncie.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2019/2020

Post autor: drukjul »

Aquino pisze:Podobno Udrys nie zgłoszony do ligi mistrzów. Nieciekawie.
Łatwo sprawdzić https://www.cev.eu/Competition-Area/Com ... 68&ID=1193
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”