PlusLiga 2019/2020 - 10. kolejka: 14-12-2019

kanimo

Re: PlusLiga 2019/2020 - 10. kolejka: 14-12-2019

Post autor: kanimo »

Ball-2, 03. Zwinny maluszek ;)
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 10. kolejka: 14-12-2019

Post autor: johnnyrotten »

kanimo pisze:Ball-2, 03. Zwinny maluszek ;)
On i Zagumny to raczej przykłady, że pomimo wzrostu można rozgrywać w szybkim tempie ;) Ale dosyć tych dygresji, bo żaden z nich w tej kolejce nie zagra (no, ten drugi może z kamienną twarzą zostać wychwycony na trybunach co najwyżej 8-) )
Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 10. kolejka: 14-12-2019

Post autor: Aquino »

MVP trochę na wyrost. Bo 8 punktów i 50% ataku wrażenia nie robi. Kwolo zasługiwał zdecydowanie bardziej. Udrys też fajnie 60% i 13 punktów.
Oglądając dzisiejszy mecz pojawiła mi się myśl w głowie, że Tillie byłby lepszym libero niż przyjmującym. Już któryś mecz z rzędu nie radzi sobie kompletnie w ataku ale w przyjęciu i obronie jest wszędzie i robi za trzech.
Awatar użytkownika
pietrus72
Posty: 534
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:14
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 10. kolejka: 14-12-2019

Post autor: pietrus72 »

Za nami półmetek 10 kolejki ,niespodzianek nie było ale,,,było blisko w meczu w Suwalkach i Jastrzębiu ,mecze zakończyły się tie breakami ,moje przewidywania w każdym meczu jest o jeden set za mało albo za dużo :], nie oglądałem meczu JW z Katowicami ale po wpisach forumowych więcej głośno było o Wanio :)niż o całym meczu ,była spekulacja w challenge o piłkę autową /na stronie Polsatu Sport już o tej sprawie spekulowano/no i kolejny tie-break przegrany przez GKS.
Mecz Zaksy oglądałem w TV /siła wyższa po raz kolejny-urodziny siostrzeńca ,dobrze że dzieciaki nie oglądali bajek :) / :<
Bardzo dobry mecz przyjmujących ,Baroti coraz lepiej ,trochę spokoju przy zagrywce,plusem tego meczu jest że Grbić rotuje składem niż Gardini w poprzednim sezonie. Wejście Smolarczyka ,Wardy i Banacha to też plus w tym meczu.Olsztyn gra nierówno w każdym meczu ,siła zespołu to Hadrava i Żaliński,ale to za mało na pokonanie mistrza.
Wieczorny mecz VERVY z Treflem to mecz kolejki,goście mogli zdobyć punkty w ty meczu ale końcówki niestety jakby brakowało im werwy żeby zakończyć dzieło ,bo faktycznie Verva była do ugryzienia w tym spotkaniu.
Jutro kolejne mecze,zobaczymy co zrobi Resovia z Zawierciem /nie umie z nimi grać /Czarni natomiast z pszczółkami spróbują urwać pkt a na koniec szansa Będzina z Lubinem ale tutaj także słabe H2H gospodarzy.Zobaczymy :D
Maniac`18
Posty: 97
Rejestracja: 3 lut 2019, o 18:04
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 10. kolejka: 14-12-2019

Post autor: Maniac`18 »

Trzeba pochwalić Wojtaszka- co on za robotę tam robi, to tego statystyki nie oddają. Piłki po 110-120km/h przyjęte na nos rozgrywającego, asekuracja ataku i obrona to klasa światowa- dzisiaj MVP. Tam gdzie Filipiak zwykle w poprzednich meczach robił różnicę zagrywką, wymuszając bezpośrednie błędy, jak dzisiaj ten jeden na Tillie, tak ogólnie był bezproduktywny.
Cały zespół dziś popełnił za dużo błedów w zagrywce, a to jest ich kluczowy element w grze, do tego gdy masz przed sobą tak dobrze funkcjonujący blok (Nowakowski, Wrona, Brizard) to naprawdę można stracić motywację- która jest kolejnym kluczowym elementem gry Gdańszczan.
kanimo

Re: PlusLiga 2019/2020 - 10. kolejka: 14-12-2019

Post autor: kanimo »

Wojtaszek, niby juz dojrzaly zawodnik. A jaki skok jakosciowy w przyjeciu w porownaniu do stanu sprzed 2-3 lat. :D
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2568
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 10. kolejka: 14-12-2019

Post autor: Murilo0 »

kanimo pisze:Wojtaszek, niby juz dojrzaly zawodnik. A jaki skok jakosciowy w przyjeciu w porownaniu do stanu sprzed 2-3 lat. :D
Tutaj nie da się ukryć, ręka Heynena jest bardzo widoczna.
All work and no play makes Jack a dull boy...
dyletant
Posty: 5105
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 10. kolejka: 14-12-2019

Post autor: dyletant »

Kicu pisze:
Son pisze:I znowu Baroti gra bardzo dobrze. Znakomity transfer :)
Jestem podobnego zdania. Dawno w ZAKS-ie nie było tak dobrego rezerwowego atakującego. Początki miał cięzkie, ale im więcej gra, tym lepiej sobie radzi. Nie wiadomo jak będzie z formą Kaczmarka po powrocie, jednak łatwo nie będzie miał, żeby z powrotem wbić się do 6-stki.
Jednak pod jeszcze większym wrażeniem jestem gry Semeniuka. Ależ ten chłopak dojrzał. Tak jak Śliwka potrafi zagrać kapitalny mecz, a w kolejnym gra piach, tak Semen cały czas trzyma równą, wysoką formę.
Uważnie obserwowałem dziś grę tego zawodnika. Skończył 11 z 20 piłek, ale z 6-7 to dostał takie ciasteczka na pojedynczy blok, że mógł tylko zapytać, w którym kierunku uderzyć, z takich trudniejszych piłek skończył może z 2-3, z czego jedną gubiąc tempo i wykorzystując kompletnie nasze nieogarnięcie w obronie. Zagrywka średnia i z małym pożytkiem, w bloku jak na te warunki facet jest po prostu dziurą, trochę ewenement. Do tego bardzo surowy technicznie, obrony, dogrania przebijanych piłek bardzo niedokładne. Na ustawionym bloku już tak nie pohasał.
Ok jak na zmiennika to całkiem porządny wkład w drużynę, ale jesli ZAKsa chce się liczyć w grze na 3 fronty, to absolutnie Węgier nie daje gwarancji takiej jakości.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4623
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 10. kolejka: 14-12-2019

Post autor: niepoinformowany »

Mazur z wczoraj:

"Andrzej Grzyb"

"Rozgrywający Piotr Nowakowski"

"Dobrze w przyjęciu Wojtaszek" - to po zagrywce Udrysa w Olenderka
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
cyklotyk
Posty: 4
Rejestracja: 15 gru 2019, o 09:47
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: PlusLiga 2019/2020 - 10. kolejka: 14-12-2019

Post autor: cyklotyk »

To je się przywitam ! :)
Lubię dużo pisać, co zaraz się okaże. ;-)

Byłem już kilka razy w tym sezonie na meczach Verwy (dawniej Projekt ;) ), a wczoraj na meczu w Warszawie. Na żywo nawet lepiej to widac niż w TV, że Warszawa przyjęciem stoi. Wojtaszek i Tilie przyjmują Brizardowi "na nos", a Kwolek "w okolice nosa". Jestem ciekaw, jak sobie poradzą z Leonem i jego kolegami, bo tam idą prawdziwe bomby. Z Benfiką już tak różowo na przyjęciu nie było. ;)

Kwolek chyba trochę zmęczony sezonem. Przerwa świąteczna dobrze mu zrobi.

Verwa zwykle bardzo słabo zaczyna sety. Tak było i teraz. We wszystkich Trefl prowadził 3-4 punktami na początku.

Udrys gra jak w zwolnionym tempie i w czasie, gdy on robi jeden krok taki np. Tilie jest w stanie paść, powstać i wyskoczyć nad siatkę. ;) Ale zasięg ma faktycznie imponujący. Raz uderzył jakieś 30-40 cm nad blokiem. I jest dość powtarzalny. Myślę, że to nie jest jeszcze 100% jego możliwości.
Ktoś tu wspominał Vernona. On, w porównaniu z Udrysem, był szybki jak rakieta. I bardzo fajnie bronił tym swoimi rękami jak skrzydła wiatraka.
Ale dla Verwy Udrys wydaje się idealnym uzupełnieniem. Można mu spokojnie zagrać ratunkowego farfocla pod sufit, w tym czasie drużyna zdąży wypić kawę, odpocząć, przeczytać książkę i urządzić naradę z trenerami w sprawie schematu obrony w przypadku, gdyby jednak Udrysa wybronili. A Udrys jakoś to ogarnie.
Siatkówka faktycznie robi się bardzo szybka i zwinna, a le jednak taki np. Leon z zasięgiem pod lampy, też ma rację bytu. ;-)

Verwa, od poczatku sezonu, z powodu braku rasowego atakujacego, wykształciła sobie wiele ciekawych i szybkich wariantów na siatce. Szczególnie bardzo odsunięte granie z parą środkowy-skrzydłowy. Rozgrywający daje szybką, płaską piłkę z około 4m, a oni stoją obok siebie. Wydaje się, że obaj mogą spokojnie zaatakować, co ładnie "wkręca" blok.
Wczoraj para Nowakowski-Tilie zagrała tak kilka razy i super to wygląda.

A w Treflu zawiedli Halaba i Filipiak. Jacyś tacy "bez prądu".

PS. Mi akurat Wanio nie przeszkadza. A nawet lubię słuchać tych jego "bon-motów". :)
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 10. kolejka: 14-12-2019

Post autor: Son »

dyletant pisze:
Kicu pisze:
Son pisze:I znowu Baroti gra bardzo dobrze. Znakomity transfer :)
Jestem podobnego zdania. Dawno w ZAKS-ie nie było tak dobrego rezerwowego atakującego. Początki miał cięzkie, ale im więcej gra, tym lepiej sobie radzi. Nie wiadomo jak będzie z formą Kaczmarka po powrocie, jednak łatwo nie będzie miał, żeby z powrotem wbić się do 6-stki.
Jednak pod jeszcze większym wrażeniem jestem gry Semeniuka. Ależ ten chłopak dojrzał. Tak jak Śliwka potrafi zagrać kapitalny mecz, a w kolejnym gra piach, tak Semen cały czas trzyma równą, wysoką formę.
Uważnie obserwowałem dziś grę tego zawodnika. Skończył 11 z 20 piłek, ale z 6-7 to dostał takie ciasteczka na pojedynczy blok, że mógł tylko zapytać, w którym kierunku uderzyć, z takich trudniejszych piłek skończył może z 2-3, z czego jedną gubiąc tempo i wykorzystując kompletnie nasze nieogarnięcie w obronie. Zagrywka średnia i z małym pożytkiem, w bloku jak na te warunki facet jest po prostu dziurą, trochę ewenement. Do tego bardzo surowy technicznie, obrony, dogrania przebijanych piłek bardzo niedokładne. Na ustawionym bloku już tak nie pohasał.
Ok jak na zmiennika to całkiem porządny wkład w drużynę, ale jesli ZAKsa chce się liczyć w grze na 3 fronty, to absolutnie Węgier nie daje gwarancji takiej jakości.
Z Barotim jako pierwszym Zaksa straciła 5 setów w 6 spotkaniach (licząc puchary). Żaden zespół w lidze nie ma takiego bilansu w tym czasie. Przypomnę kto wspierał Zwierza w zeszłym sezonie. Sławek i Shaw... wtedy zle, teraz zle. Rozumiem, ze to martwienie się, ze nie da rady wynika jedynie z troski o dobro KK.
Zaksa na maksa
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4623
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 10. kolejka: 14-12-2019

Post autor: niepoinformowany »

Halaba i Filipiak zawiedli? Chyba niektórym na forum bardziej się przyda kubeł zimnej głowy niż dwójce tych zawodników ;) We dwóch mają całą ligę ogrywać? Halaba zaczął z 3/8 po pierwszym secie (kilka trudnych piłek dostał w tym secie), a skończył 12/23, słabiej niż zwykle w zagrywce, tak jak i Filipiak. Tyle, że wczoraj ich zagrywkę przyjmowali Kwolek, Tillie i Wojtaszek.

Groteskowo wyglądają te piłki do Udrysa. A jak już człowiek widzi te ekspresy do Halaby i Schotta to już w ogóle zastanawia się, czy to ta sama dyscyplina. Trochę sami sobie szkodzą. Da się zagrać płasko i szybko, ale wyżej. Zamiast tego mamy świeczki jak do Baranowa albo Połtawskiego. Chyba nie tędy droga.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
kanimo

Re: PlusLiga 2019/2020 - 10. kolejka: 14-12-2019

Post autor: kanimo »

cyklotyk pisze:To je się przywitam ! :)
Lubię dużo pisać, co zaraz się okaże. ;-)

Byłem już kilka razy w tym sezonie na meczach Verwy (dawniej Projekt ;) ), a wczoraj na meczu w Warszawie. Na żywo nawet lepiej to widac niż w TV, że Warszawa przyjęciem stoi. Wojtaszek i Tilie przyjmują Brizardowi "na nos", a Kwolek "w okolice nosa". Jestem ciekaw, jak sobie poradzą z Leonem i jego kolegami, bo tam idą prawdziwe bomby. Z Benfiką już tak różowo na przyjęciu nie było. ;)

Kwolek chyba trochę zmęczony sezonem. Przerwa świąteczna dobrze mu zrobi.

Verwa zwykle bardzo słabo zaczyna sety. Tak było i teraz. We wszystkich Trefl prowadził 3-4 punktami na początku.

Udrys gra jak w zwolnionym tempie i w czasie, gdy on robi jeden krok taki np. Tilie jest w stanie paść, powstać i wyskoczyć nad siatkę. ;) Ale zasięg ma faktycznie imponujący. Raz uderzył jakieś 30-40 cm nad blokiem. I jest dość powtarzalny. Myślę, że to nie jest jeszcze 100% jego możliwości.
Ktoś tu wspominał Vernona. On, w porównaniu z Udrysem, był szybki jak rakieta. I bardzo fajnie bronił tym swoimi rękami jak skrzydła wiatraka.
Ale dla Verwy Udrys wydaje się idealnym uzupełnieniem. Można mu spokojnie zagrać ratunkowego farfocla pod sufit, w tym czasie drużyna zdąży wypić kawę, odpocząć, przeczytać książkę i urządzić naradę z trenerami w sprawie schematu obrony w przypadku, gdyby jednak Udrysa wybronili. A Udrys jakoś to ogarnie.
Siatkówka faktycznie robi się bardzo szybka i zwinna, a le jednak taki np. Leon z zasięgiem pod lampy, też ma rację bytu. ;-)

Verwa, od poczatku sezonu, z powodu braku rasowego atakujacego, wykształciła sobie wiele ciekawych i szybkich wariantów na siatce. Szczególnie bardzo odsunięte granie z parą środkowy-skrzydłowy. Rozgrywający daje szybką, płaską piłkę z około 4m, a oni stoją obok siebie. Wydaje się, że obaj mogą spokojnie zaatakować, co ładnie "wkręca" blok.
Wczoraj para Nowakowski-Tilie zagrała tak kilka razy i super to wygląda.

A w Treflu zawiedli Halaba i Filipiak. Jacyś tacy "bez prądu".

PS. Mi akurat Wanio nie przeszkadza. A nawet lubię słuchać tych jego "bon-motów". :)

Dzieki za ciekawe obserwacje i argumenty.
Jasne, miejsce jest dla kazdego, byle byl wybitny. Dla Leona i dla niskiego atakujacogo jak Byer. Jest i dla Udrysa. Wysokie pilki beda zawsze, blokujacy chodza tez coraz szybciej, wiec nawet na troche szybszej to stabilky i czesto potrojny bedzie stal.

Mysle @niepoinformowany, ze "zawiedli" jest w cudzyslowiu. Wiekszosc uzytkownikow typowala Gdansk duzo nizej niz jest obecne, na pewno ponizej Katowic czy Reski. ja, obserwujac gre Halby w lidze niemieckiej sadzilam, ze w najlepszym wypadku beda sie ocierali o PO. Wyzej chyba nie dal ich nikt. Ale apetyt wzrasta w miare jedzenia a Warszawa, grajaca na 2 frontach i bez lawki na obu skrzydlach, pokazala chwile slabosci. Gdansk powalczyl z Mistrzem, wiec...

Zreszta sa to zawodnicy mlodzi i z duza mozliwoscia rozwoju. Optymisci licza, na rozwoj przyspieszony. Pociagnieci przez pozytywne emocje gdanszczanie moga wejsc poziom wyzej. Potem trzeba to ustabilizowac, co moze byc trudniejsze.
Ostatnio zmieniony 15 gru 2019, o 12:56 przez kanimo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4623
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 10. kolejka: 14-12-2019

Post autor: niepoinformowany »

Nie no, poniżej Katowic to ja nie typowałem. Tak liczyłem, że jak odpalą to powalczą o 8. miejsce, ale mniejsza o przewidywania przedsezonowe.

Przecież grali u siebie, są w gazie, pokazali już kilka razy, że potrafią świetnie grać, zaksa osłabiona - dlaczego mieli nie powalczyć? Ja liczyłem na więcej niż 1 set (taki wynik obstawiłem) z mistrzem, ale obecny wicemistrz nie wydaje się w moim odczuciu słabszy. Chociaż ten blamaż w Portugalii może bardzo dużo kosztować w LM i zacierać pozytywne wrażenie do tej pory.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 10. kolejka: 14-12-2019

Post autor: Son »

Jakie typy na 14:45? ;)
Zaksa na maksa
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: PlusLiga 2019/2020 - 10. kolejka: 14-12-2019

Post autor: Hirako »

Son pisze:Jakie typy na 14:45? ;)
Bez sensacji, 3 punkty dla Zawiercia ;)
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 10. kolejka: 14-12-2019

Post autor: Lucarelli »

Komenda zostanie utopiony w Rzeszowie niczym Schulz.
Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 10. kolejka: 14-12-2019

Post autor: Aquino »

Coś czuję,że jak Zawiercie przegra to Lebedew poleci. I tak już długo z nim wytrzymują
dyletant
Posty: 5105
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 10. kolejka: 14-12-2019

Post autor: dyletant »

Najsłabszym elementem Zawiercia na tą chwilę jest Lebedev.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Wilinho10
Posty: 132
Rejestracja: 25 maja 2010, o 12:23
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 10. kolejka: 14-12-2019

Post autor: Wilinho10 »

Nie chce na razie nic wyrokować, ale Resovia całkowicie inaczej wygląda przy Shojim niż przy Komendzie...
Garp
Posty: 600
Rejestracja: 18 mar 2012, o 20:46
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 10. kolejka: 14-12-2019

Post autor: Garp »

ktoś ma działający stream ?
Awatar użytkownika
Por.Columbo
Posty: 128
Rejestracja: 10 lis 2018, o 16:51
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 10. kolejka: 14-12-2019

Post autor: Por.Columbo »

Zawsze bardzo lubiłem Lebedewa, a Grześka Boćka nie da się nie lubić, ale to już kolejny mecz w którym Mark sabotuje zespół wystawiając Boćka.
krzychszp
Posty: 979
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:00
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 10. kolejka: 14-12-2019

Post autor: krzychszp »

Najlepszy set Resovii w sezonie?
dyletant
Posty: 5105
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 10. kolejka: 14-12-2019

Post autor: dyletant »

krzychszp pisze:Najlepszy set Resovii w sezonie?
W tym secie wrócili do normy.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
dedede
Posty: 524
Rejestracja: 19 maja 2017, o 13:46
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 10. kolejka: 14-12-2019

Post autor: dedede »

o co chodzi z tym graniem Boćkiem? Malinowski może nie jest w takiej formie jak na końcu tamtego sezonu, no ale i tak wyższy poziom niż Grzesiek jednak..
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 10. kolejka: 14-12-2019

Post autor: Son »

Zaraz z trybun do Piotrka zejdzie Joe Black i powie „już czas...”
Zaksa na maksa
witalis99
Posty: 143
Rejestracja: 17 gru 2017, o 14:27
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PlusLiga 2019/2020 - 10. kolejka: 14-12-2019

Post autor: witalis99 »

dedede pisze:o co chodzi z tym graniem Boćkiem? Malinowski może nie jest w takiej formie jak na końcu tamtego sezonu, no ale i tak wyższy poziom niż Grzesiek jednak..
Za chwilę Warta ma wyjazd do Bułgarii. Może Malinowski jest oszczędzany na europejskie puchary.
ciorny17
Posty: 8558
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 10. kolejka: 14-12-2019

Post autor: ciorny17 »

Abstrahując od dzisiejszego meczu, zjazd Schulza nie jest czyś normalnym. Niech ucieka z Resovii póki jeszcze pesel w miarę aktualny bo "gra" tam nie sprzyja mu nic a nic.

Nie wiem czy to przyszło Masnemu z wiekiem czy wcześniej nie zauważyłem, ale bardzo mocno ułożeniem ciała sygnalizuje grę przez plecy. Szczególnie podczas wystaw z wyskoku widać jak się odgina. Bociek cały czas nawet z rozegranych jedzie na podwójnym bloku.

Jedyne co w Rzeszowie cieszy, to powrót Lemańskiego do żywych. Bardzo fajnie chodzi w bloku i w ataku tak już nie możdżonkuje.

Ciesze się, że Jarosz ten mecz komentuje bo mam nadzieję, że nie dadzą go dzisiaj na Perugia vs Modena :D
Kłamca.
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 10. kolejka: 14-12-2019

Post autor: Michal5 »

ciorny17 pisze:Abstrahując od dzisiejszego meczu, zjazd Schulza nie jest czyś normalnym. Niech ucieka z Resovii póki jeszcze pesel w miarę aktualny bo "gra" tam nie sprzyja mu nic a nic.
Niech ucieka. Ile można oglądać gościa, który wygląda jakby grał cały czas za karę i jest na wszystkich obrażony bo musi grać w tej Resovii.
Garp
Posty: 600
Rejestracja: 18 mar 2012, o 20:46
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 10. kolejka: 14-12-2019

Post autor: Garp »

Son pisze:Zaraz z trybun do Piotrka zejdzie Joe Black i powie „już czas...”
A Ignaczaka jeszcze czasem kamera pokazuje? A swoją drogą ktoś tu wspominał, że "Komenda zostanie utopiony w Rzeszowie jak Szulc"... To ten gość telewizji nie ogląda, gazet nie czyta, że tam poszedł. Nie widział co to za klub... Przecież podobne porządki i marazm w Rzeszowie trwa już ze trzy sezony. Ja rozumiem emerytów - Możdżonka, Bartmana, ale taki perspektywiczny siatkarz, to chyba mierzy wyżej. No chyba, że uwierzył naiwnie w to co mu w klubie powiedzieli, że Resovia będzie w tym sezonie walczyć o medale (mówią tak co roku)...
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”