Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

ollo0
Posty: 383
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 18:07
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: ollo0 »

Kiko pisze:
ollo0 pisze:wydaje mi sie ze w Resovii nie ma teamtu ani Hadaravy ani Boyera
Jak myślisz/wiesz czyj temat przewija się w Rzeszowie ?
tego to akurat nie wiem ale wątpie zeby poszli po Hadrave który juz swoje lata ma
Awatar użytkownika
mbor3k
Posty: 533
Rejestracja: 27 kwie 2009, o 12:07
Płeć: M
Lokalizacja: Resovia

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: mbor3k »

JW8127 pisze:Ponoć bliżej Jastrzębia jest w tej chwili [Szymura].
Geograficznie na pewno. ;)
PH3N-x pisze:Co do Resovii to powinni pomyśleć o Hainie, Boćku, Filipie czy Malinowskim, Szerszeniu albo Łukasiku.
Nie. Powinni pomyśleć w pierwszej kolejności nad trenerem, który to poskłada i do którego zawodnicy będą chcieli przyjść GRAĆ. To musi być gość z nazwiskiem, charyzmą, który po sezonie pod tytułem "Klapa po całości" pozbiera zespół i tchnie w klub drugiego ducha. W przeciwnym razie będzie po raz kolejny zbieranina klepiąca piłkę poniżej swoich możliwości, tylko złożona z "większych" nazwisk.
To co oczywiste, przeczytaj jeszcze raz.
Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Aquino »

Z przewidywań wychodzi, że najlepsze transfery zrobi JW i o dziwo Zaksa.
Ciekawie jak u nas sprawa z transferami. Kochan by się przydał a chodzą słuchy, że jednak wybiera Zaksę. No i nadal nie wiadomo kto za Udrysa na przyszły sezon.
ollo0
Posty: 383
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 18:07
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: ollo0 »

Aquino pisze:Z przewidywań wychodzi, że najlepsze transfery zrobi JW i o dziwo Zaksa.
Ciekawie jak u nas sprawa z transferami. Kochan by się przydał a chodzą słuchy, że jednak wybiera Zaksę. No i nadal nie wiadomo kto za Udrysa na przyszły sezon.
Jeszcze nie wiadomo co z Resovia o której jest zdecydowanie cicho jesli mówimy o transferach
JW8127
Posty: 154
Rejestracja: 26 sty 2020, o 20:45
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: JW8127 »

Aquino pisze:Z przewidywań wychodzi, że najlepsze transfery zrobi JW i o dziwo Zaksa.
Ciekawie jak u nas sprawa z transferami. Kochan by się przydał a chodzą słuchy, że jednak wybiera Zaksę. No i nadal nie wiadomo kto za Udrysa na przyszły sezon.
Z JW pewne jest tylko to, że zostaje Kampa, reszta to czyste plotki. Osobiście nie wierzę, że chcą Verheesa i Ferreirę. Ja bym rozejrzał się na wszelki wypadek za atakującym.
choe
Posty: 218
Rejestracja: 2 mar 2020, o 14:31
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: choe »

Kochanowski -> Grupa Azoty Zaksa Kędzierzyn-Koźle
Masłowski + Filipiak + Ziobrowski -> Asseco Resovia Rzeszów
ollo0
Posty: 383
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 18:07
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: ollo0 »

choe pisze:Kochanowski -> Grupa Azoty Zaksa Kędzierzyn-Koźle
Masłowski + Filipiak + Ziobrowski -> Asseco Resovia Rzeszów
Pewniak ?
themiel
Posty: 94
Rejestracja: 1 maja 2017, o 10:22
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: themiel »

ollo0 pisze:
choe pisze:Kochanowski -> Grupa Azoty Zaksa Kędzierzyn-Koźle
Masłowski + Filipiak + Ziobrowski -> Asseco Resovia Rzeszów
Pewniak ?
Resovia z takim skladem to pewniak do walki o utrzymanie, tu potrzeba głośnych nazwisk innaczej nie będzie ani wynikow ani kibicow.
Awatar użytkownika
pietrus72
Posty: 534
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:14
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: pietrus72 »

Kochanowski już raz był przymierzany do ZAKSY ,wybrał Skrę. Wątpię.
kamil1999
Posty: 5595
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

pietrus72 pisze:Kochanowski już raz był przymierzany do ZAKSY ,wybrał Skrę. Wątpię.
4 użytkowników podało to jako pewny transfer. Inni mówili o odejściu Wiśniewskiego. To Kochanowski w takim razie wydaje mi się prawdopodobnym ruchem zważywszy też, że gdzieś pieniądze za Deroo muszą pójść a pewnie na przyjmującego nie pójdą bo Semeniuk sobie radzi.
Awatar użytkownika
pietrus72
Posty: 534
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:14
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: pietrus72 »

Wiśniewski prawdopodobnie zostanie,więc nie wiem skąd użytkownicy mają pojęcie o Kochanie w Zaksie, skoro rozmawia z Vervą. On sam będzie decydował ,gdzie pójdzie.Smith moim zdaniem do końca sezonu będzie myślał nad nowym kontraktem,bo nie wiem na ile ma obecny.Rejno ponownie wypożyczą.Na przyjęciu jest dwóch pewniaków ,więc będzie dwójka nowych,Łukasik nie wiem na ile podpisał ale chyba na dwa lata,albo wypożyczą go.Trudno powiedzieć.
Plotki idą także z innych klubów np .Lemański do JW?? Olsztyn tez będzie zmodernizowany,kilku odjedzie,to samo już w składzie Visły będą zmiany,Odejdzie Filip,Masny,Szymura wraca do Zaksy.
JW8127
Posty: 154
Rejestracja: 26 sty 2020, o 20:45
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: JW8127 »

Kolejne plotki, tym razem z Zawiercia. Ma przyjść Rusek i Kochanowski (tak, tak, taka informacja). A odejdzie Koga
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7988
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

JW8127 pisze:Kolejne plotki, tym razem z Zawiercia. Ma przyjść Rusek i Kochanowski (tak, tak, taka informacja).
Juantorena też jeszcze nie przedłużył kontraktu z Civitanovą, bo ma propozycję z Zawiercia. Tak, tak, taka informacja, sotkamy się za kilka miesięcy i zobaczymy, kto miał rację.
JW8127
Posty: 154
Rejestracja: 26 sty 2020, o 20:45
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: JW8127 »

WysokiPortorykanczyk pisze:
JW8127 pisze:Kolejne plotki, tym razem z Zawiercia. Ma przyjść Rusek i Kochanowski (tak, tak, taka informacja).
Juantorena też jeszcze nie przedłużył kontraktu z Civitanovą, bo ma propozycję z Zawiercia. Tak, tak, taka informacja, sotkamy się za kilka miesięcy i zobaczymy, kto miał rację.
Oczywiście, że to mało prawdopodobne, ale plotki są plotkami.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7988
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

JW8127 pisze:Oczywiście, że to mało prawdopodobne, ale plotki są plotkami.
Nieprawda, Juantorena to niemal pewniak, ale jeszcze Civitanova próbuje go na ostatniej prostej przekonać. Tak, tak, taka informacja.
huta9912
Posty: 49
Rejestracja: 18 kwie 2017, o 21:35
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: huta9912 »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 2 mar 2020, o 20:53 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: zupełnie nie na temat
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Son »

Przystopujcie z tymi niektórymi plotkami, bo w dzień zrobiły się 3 strony, większość głupot.
Co to za plotka o Kochanowskim w zawierciu??

PS. Mój kot coś napomknął, o stworzeniu duetu z Allisonem na piasku, ale póki co nieoficjalnie, wiec nie podawajcie tego dalej...
Zaksa na maksa
Szary Wilk
Posty: 8051
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Szary Wilk »

Ciekawe, na ile do wyciągnięcia są tacy siatkarze jak poniżej. Pewnie szanse mizerne, ale jak na to spojrzeć z innej strony:

Uriarte - Gra w Argentynie, ma 30 lat i na pewno jeszcze jakieś ambicje, więc jest szansa na taki transfer, tutaj kasa powinna wystarczyć. Jeśli jest w formie, mógłby być dobrym zastępstwem dla Brizarda, a gdyby Warszawa miała kogoś lepszego, to również w naszej lidze są jeszcze kluby z jakimiś aspiracjami, które szukałyby sypacza. Wszystko zależy od budżetu, ale Warszawę na pewno byłoby stać na Argentyńczyka. Były plotki, że może podpisać w Olsztynie. Na ile prawdziwe - nie wiem.

Grankin - Szanse raczej małe, ale zawsze jakieś są. Grankin mógłby kosić duże siano w SuperLidze, ale gra drugi sezon w Berlinie i musi być jakaś przyczyna. Podobno dobrze tam płacą i głównym czynnikiem, dla którego nie ma tam gwiazd, jest słaba liga. Minus dla niego jest taki, że Berlin w europejskich rozgrywkach odpada bardzo szybko i to może się Rosjaninowi znudzić. Może Polska będzie jego przystankiem przed powrotem do Rosji? Wszak taka Warszawa to też duże, europejskie miasto, a pensja zapewne byłaby nie mała. Ewentualnie może skusi go taki Rzeszów, wizją dobrej pensji, pełnej hali (przy dobrych wynikach). Tutaj mógłby jeszcze wycisnąć z siebie tyle ile może i wrócić na kilka sezonów do swojej dobrej formy

Conte - Od 4 lat nie grał w Europie, więc może się stęsknił i chce jeszcze coś wygrać na kontynencie, gdzie siatkówka ma najwyższy poziom. Zdecydowanie dołączając do ZAKSY trafiłby do mocnego już wtedy klubu, który ma aptetyt na wygrywanie, tak samo Warszawa.

Boyer - Jego Werona gra poniżej oczekiwań, a on sam nie gra jakoś kosmicznie, według mnie transfer jest w miarę realny, tym bardziej, że giganci włoscy się nim nie interesują, a najlepsze polskie drużyny chętnie by go przygarnęły, bo u nas takiego atakującego w lidze nie ma. Tutaj w grę według mnie wchodziłaby jedynie Warszawa i jeśli Tillie zostałby w stołecznym klubie, to na pewno Boyer nie czułby się osamotniony i mógłby u nas trochę pograć.

Sander - Doznał kontuzji przed sezonem i do teraz się kuruje, sezon ma stracony i w najlepszym przypadku dołączy gdzieś na Play Off, więc PlusLiga byłaby dobrym przystankiem dla odbudowania formy. Tym bardziej, że najlepsze włoskie drużyny raczej by go świeżo po wyleczonym urazie po prostu nie chciały. Nie wiem tylko, na ile on jest dogadany z Dynamem Moskwa, ale chyba nie bardzo, skoro zostaje Deroo i możliwy jest do podpisania Kurek lub Sokołov, a to już wykorzystuje limity.

Kovacević - Tutaj nie bardzo wiem czy on zostaje w Trentino, bo przychodzi Lucarelli, ale miejsca chyba ustępuje Russell i on pewnie pójdzie do Modeny, więc sprawa wygląda tak, że jeśli może zostać w Trentino, to nigdzie się nie ruszy, ale jeśli nie, to może spróbowałby czegoś nowego, a na pewno do Modeny,Perugii czy Lube nie dołączy.



Na pewno "pierwszeństwo" w najlepszych transferach powinny mieć kluby o najwyższym budżecie, ale też te, które mają najlepszych trenerów i tutaj oba warunki mogą spełniać ZAKSA i Warszawa, bo tam są po prostu bardzo dobrzy szkoleniowcy. Zwłaszcza Grbić, który dla wielu jest jak dobry kumpel, może przyciągnąć ciekawe nazwiska.
JW8127
Posty: 154
Rejestracja: 26 sty 2020, o 20:45
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: JW8127 »

Son pisze:Przystopujcie z tymi niektórymi plotkami, bo w dzień zrobiły się 3 strony, większość głupot.
Co to za plotka o Kochanowskim w zawierciu??

PS. Mój kot coś napomknął, o stworzeniu duetu z Allisonem na piasku, ale póki co nieoficjalnie, wiec nie podawajcie tego dalej...
Dobrze, przepraszam, za bardzo się napaliłem z tym wszystkim.
Szary Wilk
Posty: 8051
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Szary Wilk »

leeon pisze:Co za bzdetny temat. Moderacja śpi czy co?

Dla ciebie bzdetny, bo wiesz, że Skra nikogo sensownego nie pozyska i dalej będą grać Mario i Junior :D
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: skrowiec »

Szary Wilk pisze:
leeon pisze:Co za bzdetny temat. Moderacja śpi czy co?

Dla ciebie bzdetny, bo wiesz, że Skra nikogo sensownego nie pozyska i dalej będą grać Mario i Junior :D
Dobra dobra... jeszcze nic nie jest pewne.... równie dobrze może się okazać że jednak Kochanowski zostanie jeden sezon w Bełchatowie a po nim wyjedzie za granicę. Wiem jedno.... koronawirus zrobił swoje w świecie siatkarskim i kierunkach Włoch.
kanimo

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kanimo »

Jesli to prawda, to kolejna glupota. Przy tej zarazliwosci to przyjdzie wszedzie. We Francji juz sa 2 ogniska. Zdaje sie ze w Czechach tez. Bac to sie powinny osoby po 50ce, a nie siatkarze.

Rzeczywiscie temat potwornie zasmiecony.


I nie chcialabym widziec Uriarte w Warszawie. A Urosa to pewnie zobaczymy po 35 roku zycia i bedzie wtady wielkim transferem, jak byl Matej w Szczecinie. Sandera pewnie wcale. Chyba, ze Brandona.

Moze warto toche poczekac na bardziej sprawdzone wiesci.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7988
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Sander to byłoby nazwisko w stylu Abramowa czy Conte, jak najbardziej realne.

Jeżeli ktoś miałby realnie na rynku transferowym stracić na koronawirusie, to tylko azjatyckie kluby, a i tak nie sądzę. To, co robi ścisła czołówka we Włoszech na rynku ma z kolei dla naszej ligi niewielkie znaczenie, a reszta jest do przelicytowania.
kamil1999
Posty: 5595
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

Travica w Peruggi a Baranowicz w Piacenzie czyli klubie, który tak jak Milan pretenduje do włączenia się do walki o medale. A raczej do powrotu do walki o nie. Zatem to jest większa szansa dla Onico na Wiliama i innych konkretnych grajków na sypie.
Sander tak na granicy realności według mnie, ale możliwy. Uros już nie no chyba, że w wieku 35 lat jak pisze Kanimo.
dyletant
Posty: 5113
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: dyletant »

Do Olsztyna przymierzany jest Hernandez, bo odejściu Hadravy na ławkę Resovi szukamy leworęcznych zawodników na literę H.

Trenerem ma zostać Paweł Borszcz, bo po odejściu Żurka liczba zup w drużynie musi się zgadzać.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2908
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: hubert »

dyletant pisze:Do Olsztyna przymierzany jest Hernandez, bo odejściu Hadravy na ławkę Resovi szukamy leworęcznych zawodników na literę H.

Trenerem ma zostać Paweł Borszcz, bo po odejściu Żurka liczba zup w drużynie musi się zgadzać.
Mam nadzieję, że nieprawda. Jaki był sens kontraktowania Kapicy na 3 lata ?
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Kiko
Posty: 278
Rejestracja: 20 kwie 2015, o 18:46

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Kiko »

dyletant pisze:Do Olsztyna przymierzany jest Hernandez, bo odejściu Hadravy na ławkę Resovi szukamy leworęcznych zawodników na literę H.

Trenerem ma zostać Paweł Borszcz, bo po odejściu Żurka liczba zup w drużynie musi się zgadzać.
Hadrava w Resovii ???? Nie widzę tego, kolejne przeszczepy, tym razem Hadrava+Woicki ???? To już bym wolał przeszczepić Filipiaka i Halabę.
TomekK-K
Posty: 16
Rejestracja: 23 lut 2020, o 08:18
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: TomekK-K »

Tak życzeniowo, to chętnie zobaczyłbym znów w K-K Tine Urnauta. Naprawdę solidny grajek i robił atmosferę. Nie wiem jak wygląda sytuacja z jego kontraktem, ale napewno jego przyjście byłoby wzmocnieniem
Szary Wilk
Posty: 8051
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Szary Wilk »

William jeszcze gra? On ma 41 lat. Po co sypacz na jeden sezon?
TomekK-K
Posty: 16
Rejestracja: 23 lut 2020, o 08:18
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: TomekK-K »

William to byłby napewno dobry krok marketingowy. Jak z jego dyspozycją sportową nie wiem
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”