Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1588
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: lukecik »

Kiko pisze:Szerszeń jest Polakiem i gra już na Polskiej licencji
Czy to oznacza, że mógłby już od tego lata grać dla reprezentacji bez jakiejś dwuletniej karencji, jak było w przypadku Leona?
Lynn
Posty: 971
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 22:28

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Lynn »

Przecież od dawna wiadomo, że żadnych karencji Szerszeń mieć nie będzie.
Heimlock
Posty: 628
Rejestracja: 29 lut 2020, o 15:29
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Heimlock »

A on chcę dla nas grać czy dla USA?
arek_614
Posty: 76
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 19:08
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: arek_614 »

Heimlock pisze:A on chcę dla nas grać czy dla USA?
Licencję można zmienić tylko raz, Szerszeń zmienił z francuskiej na polską- więc jeżeli będzie miał grać w jakiejkolwiek reprezentacji seniorskiej, to będzie to reprezentacja Polski.

Żeby nie było off-topu, nadal nie jest znana kwestia trenera Resovii na przyszły sezon, wiele z informacji tutaj zamieszczonych się sprawdzi, w tym także o dziwo parę nazwisk z artykułu z czwartkowych rzeszowskich Nowin :)
SzyMis12788
Posty: 72
Rejestracja: 29 lut 2020, o 14:11
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: SzyMis12788 »

arek_614 pisze:
Heimlock pisze:A on chcę dla nas grać czy dla USA?
Licencję można zmienić tylko raz, Szerszeń zmienił z francuskiej na polską- więc jeżeli będzie miał grać w jakiejkolwiek reprezentacji seniorskiej, to będzie to reprezentacja Polski.

Coś więcej?

Żeby nie było off-topu, nadal nie jest znana kwestia trenera Resovii na przyszły sezon, wiele z informacji tutaj zamieszczonych się sprawdzi, w tym także o dziwo parę nazwisk z artykułu z czwartkowych rzeszowskich Nowin :)
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2351
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: jaet »

Heimlock pisze:A on chcę dla nas grać czy dla USA?
A z jakiej niby czapy dla USA? Bo tam studiował? W grę wchodziła tylko kadra Polski lub Francji, bo ma też francuskie obywatelstwo.
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
Awatar użytkownika
mbor3k
Posty: 533
Rejestracja: 27 kwie 2009, o 12:07
Płeć: M
Lokalizacja: Resovia

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: mbor3k »

Heimlock pisze:Ciekaw jestem jak wygląda sytuacja Bienka. Chyba nie gra za dużo i pewnie chciałby zmienić klub.
Troszkę odpowiedzi znajdziesz np. tutaj:
https://sport.tvp.pl/46552863/igrzyska- ... ram-wywiad
To co oczywiste, przeczytaj jeszcze raz.
Heimlock
Posty: 628
Rejestracja: 29 lut 2020, o 15:29
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Heimlock »

mbor3k pisze:
Heimlock pisze:Ciekaw jestem jak wygląda sytuacja Bienka. Chyba nie gra za dużo i pewnie chciałby zmienić klub.
Troszkę odpowiedzi znajdziesz np. tutaj:
https://sport.tvp.pl/46552863/igrzyska- ... ram-wywiad
Dziękuję. No fajnie, że dobrze się tam czuję ale jednak w mojej opinii granie połowy meczy w sezonie klubowym w roku igrzysk jest słabe. W każdym razie z ciekawością zobaczę jak zaprezentuje się na kadrze. O Kubiaku też myślałem, że w lidze ogórkowej będzie się cofał i się myliłem.
Kiko
Posty: 278
Rejestracja: 20 kwie 2015, o 18:46

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Kiko »

arek_614 pisze:
Heimlock pisze:A on chcę dla nas grać czy dla USA?
Licencję można zmienić tylko raz, Szerszeń zmienił z francuskiej na polską- więc jeżeli będzie miał grać w jakiejkolwiek reprezentacji seniorskiej, to będzie to reprezentacja Polski.

Żeby nie było off-topu, nadal nie jest znana kwestia trenera Resovii na przyszły sezon, wiele z informacji tutaj zamieszczonych się sprawdzi, w tym także o dziwo parę nazwisk z artykułu z czwartkowych rzeszowskich Nowin :)
Przybliż proszę, ponieważ nie mam nowin
ollo0
Posty: 383
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 18:07
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: ollo0 »

Kiko pisze:
arek_614 pisze:
Heimlock pisze:A on chcę dla nas grać czy dla USA?
Licencję można zmienić tylko raz, Szerszeń zmienił z francuskiej na polską- więc jeżeli będzie miał grać w jakiejkolwiek reprezentacji seniorskiej, to będzie to reprezentacja Polski.

Żeby nie było off-topu, nadal nie jest znana kwestia trenera Resovii na przyszły sezon, wiele z informacji tutaj zamieszczonych się sprawdzi, w tym także o dziwo parę nazwisk z artykułu z czwartkowych rzeszowskich Nowin :)
Przybliż proszę, ponieważ nie mam nowin
Nowiny podawaly takvama cebulija i woickiego
Ostatnio zmieniony 7 mar 2020, o 15:36 przez ollo0, łącznie zmieniany 1 raz.
Wess
Posty: 201
Rejestracja: 12 maja 2014, o 16:01
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Wess »

arek_614 pisze: Żeby nie było off-topu, nadal nie jest znana kwestia trenera Resovii na przyszły sezon, wiele z informacji tutaj zamieszczonych się sprawdzi, w tym także o dziwo parę nazwisk z artykułu z czwartkowych rzeszowskich Nowin :)
Rzeszów to stan umysłu. Właściciel kontraktuje w lutym/marcu zawodników nie mając podpisanego trenera. Kto poważny przyjdzie trenować zawodników, których wybrał prezes? Dlatego np. Anastasi robi wyniki, bo sam sobie wybiera wojsko.
Jeżeli to prawda to amatorszczyzna pełną gębą.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: compact »

Nie macie wrażenia, że w tym roku cykl plotek transferowych jest następujący: świeże konto na forum, ktoś przepisuje to na twittera, konto na forum zostaje skasowane razem z postami xD, ktos inny robi konto i podaje skasowane informacje z forum via twitter xDD
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Son »

compact pisze:Nie macie wrażenia, że w tym roku cykl plotek transferowych jest następujący: świeże konto na forum, ktoś przepisuje to na twittera, konto na forum zostaje skasowane razem z postami xD, ktos inny robi konto i podaje skasowane informacje z forum via twitter xDD
Masz rację.
A jedynie czego się dowiedziałem w ostatnich dniach, to ze w Resovii już 4 nowych atakujących- Kurek, Butryn, Filipaiak, Ziobrowski plus aktualny kontrakt Bartmana. „Poza Kurkiem reszta pewna i podpisana!”Błagam...
Zaksa na maksa
kibic siatkowki
Posty: 60
Rejestracja: 27 sty 2020, o 22:23

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kibic siatkowki »

Son pisze: A jedynie czego się dowiedziałem w ostatnich dniach, to ze w Resovii już 4 nowych atakujących- Kurek, Butryn, Filipaiak, Ziobrowski plus aktualny kontrakt Bartmana. „Poza Kurkiem reszta pewna i podpisana!”Błagam...
To nie czytaj, nikt nie zmusza. ;)
Adriano
Posty: 601
Rejestracja: 24 lut 2020, o 11:52
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Adriano »

Muzaj jest podobno bardzo mocnym kandydatem do zastąpienia Poletajewa w Kuzbassie, który wybiera się do Zenita S-P.
Kiko
Posty: 278
Rejestracja: 20 kwie 2015, o 18:46

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Kiko »

Uważam, że nie ma szans na Kurka, a tym bardziej Muzaja.
Dla nas przyjście Butryna (biorąc pod uwagę jego znajomość/zgranie z Komendą) byłoby już olbrzymim wzmocnieniem. Przecież jesteśmy przedostatnią drużyną PlusLigi i tacy zawodnicy jak: Butryn, Ziobrowski, Komenda, Woicki, Szerszeń, Taht, Buszek to powód do radości.
Dijkstra
Posty: 166
Rejestracja: 26 kwie 2016, o 19:09
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Dijkstra »

Dołączając do dyskusji na temat wzmocnień drużyny Asseco Resovii Rzeszów osobiście uważam, iż idealnie jeśli chodzi o ich poziom gry wpasowali by się siatkarze tacy jak np: Simone Parodi, Mateusz Mika, Paweł Woicki, Dawid Gunia, Damian Boruch,Jakub Jarosz, Gonzalo Quiroga, Robert Milczarek.
Dlaczego akurat oni? ponieważ wyżej wymienieni gracze prezentują jakość którą ekipa Resovii ceni najbardziej.
dyletant
Posty: 5115
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: dyletant »

Son pisze:
compact pisze:Nie macie wrażenia, że w tym roku cykl plotek transferowych jest następujący: świeże konto na forum, ktoś przepisuje to na twittera, konto na forum zostaje skasowane razem z postami xD, ktos inny robi konto i podaje skasowane informacje z forum via twitter xDD
Masz rację.
A jedynie czego się dowiedziałem w ostatnich dniach, to ze w Resovii już 4 nowych atakujących- Kurek, Butryn, Filipaiak, Ziobrowski plus aktualny kontrakt Bartmana. „Poza Kurkiem reszta pewna i podpisana!”Błagam...
Jeszcze Boyer

A takie pytanie Dryja w Będzienie jest na wypożyczeniu, czy zmądrzał i uciekł z Rzeszowa?
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
SzyMis12788
Posty: 72
Rejestracja: 29 lut 2020, o 14:11
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: SzyMis12788 »

dyletant pisze:
Son pisze:
compact pisze:Nie macie wrażenia, że w tym roku cykl plotek transferowych jest następujący: świeże konto na forum, ktoś przepisuje to na twittera, konto na forum zostaje skasowane razem z postami xD, ktos inny robi konto i podaje skasowane informacje z forum via twitter xDD
Masz rację.
A jedynie czego się dowiedziałem w ostatnich dniach, to ze w Resovii już 4 nowych atakujących- Kurek, Butryn, Filipaiak, Ziobrowski plus aktualny kontrakt Bartmana. „Poza Kurkiem reszta pewna i podpisana!”Błagam...
Jeszcze Boyer

A takie pytanie Dryja w Będzienie jest na wypożyczeniu, czy zmądrzał i uciekł z Rzeszowa?
Transfer definitywny do Będzina, podpisał na rok
Szary Wilk
Posty: 8082
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Szary Wilk »

I tak skończy się na dwóch wyrównawnych i przeciętnych szóstkach XD Jak Resovia chce grać o medale, skoro chcą ściągać takich siatkarzy jak Takvam,Ziobrowski,Taht,Woicki XD Przecież to są siatkarze z dolnej połówki tabeli, ale Resovia to chyba lubi dołować, im się to podoba, to musi być jakiś fetysz. Do tego ustalanie składu przez prezesa, a nie trenera. Pozostawienie Buszka to też jaja.

Nawet jak przydjzie Cebulj, to Komenda wirtuozem nie jest, a para Cebulj-Szerszeń to może być strzelnica. Do tego wezmą jakieś Butryna czy Filipiaka. Z całym szacunkiem, to fajni atakujący, ale nie do drużyn aspirujących o grę o medale. Nierealne oczekiwania, duża presja i skończy się na 7-8 miejscu. I to będzie dobrze, bo kadra będzie właśnei na góra play off.
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2909
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: hubert »

Ja bym Woickiego nie skreślał. Zawodnik po zmianie klubu zawsze dostaje nowej motywacji. W Rzeszowie nie wypada po prostu źle grać i taki doświadczony zawodnik jak Woicki może wnieść dużo spokoju i stabilizacji w tak znakomitym klubie.
Jakby Resovii brakowało tak ze 2 tysiące na domknięcie tego transferu to ja chętnie wspomogę.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
treonik
Posty: 88
Rejestracja: 27 mar 2008, o 08:51

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: treonik »

Jeśli chodzi o Filipiaka w Resovii- to jest jest coś na rzeczy była prezentacja Philipiaka.
choe
Posty: 218
Rejestracja: 2 mar 2020, o 14:31
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: choe »

Bartłomiej Bołądź przedłuży kontrakt w Ślepsku Malow Suwałki. Na liście beniaminka bardzo ciekawe nazwiska. Więcej na ten temat w przyszłym tygodniu. Kilka ofert zależy od końcowego wyniku klubu w sezonie 2019/2020.
ollo0
Posty: 383
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 18:07
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: ollo0 »

choe pisze:Bartłomiej Bołądź przedłuży kontrakt w Ślepsku Malow Suwałki. Na liście beniaminka bardzo ciekawe nazwiska. Więcej na ten temat w przyszłym tygodniu. Kilka ofert zależy od końcowego wyniku klubu w sezonie 2019/2020.
kto jest na tej liscie ?
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: leeon »

Na pewno osoby zarejestrowane kilka dni temu wiedzą wszystko. Bo przecież pierwsze co się robi po otrzymaniu takiej informacji to rejestracja na siatka.org. :]
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: weary_skier »

Abstrahując od prawdziwości plotek, ale gdybyście byli dyrektorem sportowym i mielibyście wybierać między (zakładamy, że "kosztują" podobnie):
Filipiak vs Butryn
To na którego postawilibyście?
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
krzychszp
Posty: 980
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:00
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: krzychszp »

Butryn bez wahania
Marcy$
Posty: 2087
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Marcy$ »

W tej chwili dają dosyć podobne wartości swoim drużynom. Butryn historycznie pewniejszy, Filipiak z możliwościami rozwoju.
Wszystko kwestia stylu budowy oraz trenera. Pod AA nie bałbym się Filipiaka, rozwinąłby chłopaka.
gregy69
Posty: 381
Rejestracja: 4 kwie 2013, o 09:30

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: gregy69 »

weary_skier pisze:Abstrahując od prawdziwości plotek, ale gdybyście byli dyrektorem sportowym i mielibyście wybierać między (zakładamy, że "kosztują" podobnie):
Filipiak vs Butryn
To na którego postawilibyście?
Być może to błędny efekt skojarzeń, nie zawsze historia się powtarza, ale mam jakiś uraz do transferu atakującego po jednym bardzo dobrym sezonie, nomen omen w Gdańsku :D
Resovia ma już taki transfer na rozkładzie.
O Filipiaka przez jego 6 lat gry w Bydgoszczy nikt się jakoś nie zabijał. Są zawodnicy, którzy odpalają, gdy kilka czynników się zbiegnie: trener, rozgrywający, klimat w klubie i na hali itd itd. Gdy czynniki się zmienią, to nie umieją sie w tym odnależć i gasną. Schulz jest dla mnie tego najlpeszym przykładem.
Butryn bardziej sprawia wrażenia zawodnika, który gra swoje bez względu na okoliczności. Dlatego jeśli miałbym wybierać, postawiłbym na niego.
Marcy$
Posty: 2087
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Marcy$ »

gregy69 pisze:
Być może to błędny efekt skojarzeń, nie zawsze historia się powtarza, ale mam jakiś uraz do transferu atakującego po jednym bardzo dobrym sezonie, nomen omen w Gdańsku :D
Resovia ma już taki transfer na rozkładzie.
Biorąc pod uwagę kto w Resovii odpala to brakowałoby pozycji bez takich skojarzeń ;)
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”