Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

gregy69
Posty: 381
Rejestracja: 4 kwie 2013, o 09:30

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: gregy69 »

foksvy pisze:Perry nie chcę zostać, że chcą go zamienić na średniego Potere? Z tego co czytam na forum atakujący z Polski, środkowi też na przyjęciu dwóch zagranicznych, rozegranie polskie, także limitów jako takich nie będzie... A lepszego od Perrego wśród Polaków nie znajdą
Po tej plotce o Poterze, z ciekawości zajrzałem na stronę Plusligi, żeby zobaczyć ranking najlepiej przyjmujących. Okazało się, że Potera jest jego liderem. Oczywiście wiem, że to tylko statystyka i tylko % przyjęcia pozytywnego.
Nie wiem jak on wygląda w obronach, nie śledziłem jego gry.
perykles
Posty: 263
Rejestracja: 14 maja 2016, o 18:58
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: perykles »

Jak dla mnie Potera w tym sezonie jest w top 3 libero w Pluslidze
Wilinho10
Posty: 132
Rejestracja: 25 maja 2010, o 12:23
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Wilinho10 »

Ja się jeszcze zastanawiam czy jakieś kluby PlusLigi nie będą szukały wzmocnień w... Krispol 1 lidze. Takie nazwiska jak Wierzbicki, Łaba, Pasiński, Gąsior czy Cedzyński mogą być ciekawym dodatkiem do składu w nowym sezonie.

Oczywiście na miejsca 3 lub 4 w zespołach, bo do pierwszej szóstki to trochę średnio. :)
Gandalf
Posty: 239
Rejestracja: 23 kwie 2018, o 11:34
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Gandalf »

Ja bym na miejscu Resovi ściągnął Jędrzeja Gruszczyńskiego a nie Potere Żurka czy zostawiać Mariańskiego. A tak w ogóle cały cyrk w Rzeszowie z libero zaczął się w momencie jak się pozbyli Ignaczaka. Potem był już szereg dziwnych decyzji oddanie Wojtaszka ściąganie Ruska czy Mariańskiego
Kiko
Posty: 278
Rejestracja: 20 kwie 2015, o 18:46

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Kiko »

Gandalf pisze:Ja bym na miejscu Resovi ściągnął Jędrzeja Gruszczyńskiego a nie Potere Żurka czy zostawiać Mariańskiego. A tak w ogóle cały cyrk w Rzeszowie z libero zaczął się w momencie jak się pozbyli Ignaczaka. Potem był już szereg dziwnych decyzji oddanie Wojtaszka ściąganie Ruska czy Mariańskiego
Też bym brał Gruszczyńskiego, ma chłopak potencjał i gdy trafi pod odpowiednią rękę to zaliczy duży progres.
Resofan
Posty: 1424
Rejestracja: 7 lip 2008, o 19:39
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Resofan »

Kiko pisze:
Gandalf pisze:Ja bym na miejscu Resovi ściągnął Jędrzeja Gruszczyńskiego a nie Potere Żurka czy zostawiać Mariańskiego. A tak w ogóle cały cyrk w Rzeszowie z libero zaczął się w momencie jak się pozbyli Ignaczaka. Potem był już szereg dziwnych decyzji oddanie Wojtaszka ściąganie Ruska czy Mariańskiego
Też bym brał Gruszczyńskiego, ma chłopak potencjał i gdy trafi pod odpowiednią rękę to zaliczy duży progres.
Pisanie o "odpowiedniej ręce" w kontekście Resovii zakrawa na żart.
Jakkolwiek passus ten należy merytorycznie i metodologicznie do tomu drugiego, antycypujemy go szkicowo w tym miejscu ze względu na ścisłe powiązanie z korelacją i regresją.
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: johnnyrotten »

Gandalf pisze:Ja bym na miejscu Resovi ściągnął Jędrzeja Gruszczyńskiego a nie Potere Żurka czy zostawiać Mariańskiego. A tak w ogóle cały cyrk w Rzeszowie z libero zaczął się w momencie jak się pozbyli Ignaczaka. Potem był już szereg dziwnych decyzji oddanie Wojtaszka ściąganie Ruska czy Mariańskiego
Gruszczyński podobno do Olsztyna idzie. A Potera to bardzo solidny libero, kolejny sezon w czołówce jeżeli chodzi o przyjęcie, więc byłaby to niezła opcja. Miejsce dla zagranicznego się zwolni, to ważna rzecz.
lipa210
Posty: 407
Rejestracja: 6 kwie 2015, o 21:11
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: lipa210 »

weary_skier pisze:
Jest coś na rzeczy ze Skrą i Loserem?
Według mnie szkoda limitów na takiego środkowego, nawet jeśli odejdzie Kochanowski to jest jeszcze Kłos i Huber. Niech lepiej wyciągną jego kolege z reprezentacji Argentyny- libero Dananiego.
tomkasz
Posty: 88
Rejestracja: 2 paź 2008, o 08:45
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: tomkasz »

Przecież Skra ma libero.
lipa210
Posty: 407
Rejestracja: 6 kwie 2015, o 21:11
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: lipa210 »

tomkasz pisze:Przecież Skra ma libero.
Nie bawią mnie te żarty już od jakiś 3-4 lat gdy uświadomiłem sobie, że jakiej padaki by Piechocki nie grał to i tak nie będzie nowego libero dopóki sam nie będzie chciał odejść. Ale co wiosnę marzę, że może będzie chciał sprawdzić się gdzieś indziej i w końcu trafi do Bełchatowa jakiś porządny libero.
choe
Posty: 218
Rejestracja: 2 mar 2020, o 14:31
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: choe »

choe pisze:Bartłomiej Bołądź przedłuży kontrakt w Ślepsku Malow Suwałki. Na liście beniaminka bardzo ciekawe nazwiska. Więcej na ten temat w przyszłym tygodniu. Kilka ofert zależy od końcowego wyniku klubu w sezonie 2019/2020.
Według moich informacji Bartłomiej Bołądź przedłużył kontrakt ze Ślepskiem Malow Suwałki, a z klubem rozmawiaja m.in.:
- Michal Masny, który chce zagrać w barwach beniaminka, mający zastąpić chimerycznego Joshuę Tuanigę,
- Bartosz Mariański, mający zastąpić nierównego Adriana Stańczaka.

Przewidywane są wzmocnienia na pozycji przyjmującego i środkowego + możliwy kolejny ruch m.in. z Resovii. Jak mówią menadżerowie nie brakuje chętnych do gry w Suwałkach z uwagi na stabilność płac i dobre warunki do trenowania.
kamil1999
Posty: 5601
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

Chcą się pozbyć Tuanigi bo nierówny a zostawiają Bołądzia w sytuacji gdy na rynku na pewno pojawi się trochę polskich nazwisk?
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: leeon »

lipa210 pisze:
tomkasz pisze:Przecież Skra ma libero.
Nie bawią mnie te żarty już od jakiś 3-4 lat gdy uświadomiłem sobie, że jakiej padaki by Piechocki nie grał to i tak nie będzie nowego libero dopóki sam nie będzie chciał odejść. Ale co wiosnę marzę, że może będzie chciał sprawdzić się gdzieś indziej i w końcu trafi do Bełchatowa jakiś porządny libero.
A po co? Przecież on wygryzl Tille ze skladu :] :] :]
tosterpro
Posty: 105
Rejestracja: 11 lut 2018, o 12:05
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: tosterpro »

kamil1999 pisze:Chcą się pozbyć Tuanigi bo nierówny a zostawiają Bołądzia w sytuacji gdy na rynku na pewno pojawi się trochę polskich nazwisk?
Limity, limity, limity. Przyzwoity Polak na każdej pozycji jest wart więcej niż solidny obcokrajowiec. Więc jak średniej klasy klub jak Suwałki może wziąć średniej klasy polskiego atakującego jak Bołądzia, to się nie zastanawia. Jak wolny będzie Ivan Zajcev za pół darmo i nie będzie kichał, to go jakoś upchają dzięki temu :D Co do Masnego to podobne rozumowanie przyświeca działaczom.
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Matson »

Czy jakieś nowe info się pojawiają co do transferów? Niby wszystkie karty rozdane a coś dziwnie mało konkretów :D
kibic37
Posty: 21
Rejestracja: 10 kwie 2017, o 17:40
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kibic37 »

choe pisze:
choe pisze:Bartłomiej Bołądź przedłuży kontrakt w Ślepsku Malow Suwałki. Na liście beniaminka bardzo ciekawe nazwiska. Więcej na ten temat w przyszłym tygodniu. Kilka ofert zależy od końcowego wyniku klubu w sezonie 2019/2020.
Według moich informacji Bartłomiej Bołądź przedłużył kontrakt ze Ślepskiem Malow Suwałki, a z klubem rozmawiaja m.in.:
- Michal Masny, który chce zagrać w barwach beniaminka, mający zastąpić chimerycznego Joshuę Tuanigę,
- Bartosz Mariański, mający zastąpić nierównego Adriana Stańczaka.

Przewidywane są wzmocnienia na pozycji przyjmującego i środkowego + możliwy kolejny ruch m.in. z Resovii. Jak mówią menadżerowie nie brakuje chętnych do gry w Suwałkach z uwagi na stabilność płac i dobre warunki do trenowania.
Chłopie nie kłam i nie pisz zdur co do Masnego- sam powiedział,ze chce zostać w 1 lidze w Bydgoszczy i szybko awansować do plusligii i Jurkiewicz też powiedział,ze skład ma być mocny i już zabierają sie za pracę nad przyszłym sezonem.
SzyMis12788
Posty: 72
Rejestracja: 29 lut 2020, o 14:11
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: SzyMis12788 »

Waliński łączony z GIEKSĄ, ależ perełkę znalazłem
warszawiak94
Posty: 1
Rejestracja: 12 mar 2020, o 18:54

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: warszawiak94 »

Matson pisze:Czy jakieś nowe info się pojawiają co do transferów? Niby wszystkie karty rozdane a coś dziwnie mało konkretów :D
W Warszawie odnośnie przyszłego sezonu wymienia się takie nazwiska:
Luburic, Bartman, Uriarte, Kozłowski, Kwolek, Tillie, Łukasik, Grobelny, Nowakowski, Wrona, Niemiec, Kowalczyk, Wojtaszek, Jaglarski.
Ostatnio zmieniony 12 mar 2020, o 19:39 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: zgodnie z Regulaminem posiadanie wielu kont na tym Forum nie będzie tolerowane - wszystkie zostały zbanowane
Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Aquino »

Luburic byłby ok ale po co nam Bartman???
Gandalf
Posty: 239
Rejestracja: 23 kwie 2018, o 11:34
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Gandalf »

Nie zdziwił bym się jakby Schulz wylądował pod skrzydłami AA. A tak nawiasem mówiąc zastanawiałem się gdzie ten większy budżet Resovi na przyszły sezon. Butryn i Ziobrowski dużo tańsi niż Bartman i Schulz. Woicki tańszy od Shoji. To na przyjęcie by tyle walili? Ale z takim atakiem jest po co inwestować w Cebuli? Czy na libero Jenie ściągają że pieniędzy na lepszego atakującego nie ma?
przemik
Posty: 1609
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: przemik »

warszawiak94 pisze:
Matson pisze:Czy jakieś nowe info się pojawiają co do transferów? Niby wszystkie karty rozdane a coś dziwnie mało konkretów :D
W Warszawie odnośnie przyszłego sezonu wymienia się takie nazwiska:
Luburic, Bartman, Uriarte, Kozłowski, Kwolek, Tillie, Łukasik, Grobelny, Nowakowski, Wrona, Niemiec, Kowalczyk, Wojtaszek, Jaglarski.
Trochę zmodyfikuje tą listę
Luburic, Uriarte, Kozłowski, Kwolek, Tillie, Łukasik, Grobelny, Nowakowski, Wrona, Kowalczyk, Wojtaszek, Jaglarski
a od siebie dodam
Kochanowski - dla mnie cały czas sprawa otwarta, chociaż KK bardziej prawdopodobny
William - to byłby hit
Konarski - Verva zlozyła mu ofertę... ale pewnie Dawid wykorzystuje ją tylko po to żeby podbić stawkę w JW.

Osobiscie uwazam... ze Schulz jest rozwojowy i pasowalby do składu.... i moglby się fajnie odbudować u AA.
___
Noworoczny Kibic Siatki
pwpl97
Posty: 356
Rejestracja: 21 lut 2019, o 13:01

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: pwpl97 »

Gandalf pisze:Nie zdziwił bym się jakby Schulz wylądował pod skrzydłami AA. A tak nawiasem mówiąc zastanawiałem się gdzie ten większy budżet Resovi na przyszły sezon. Butryn i Ziobrowski dużo tańsi niż Bartman i Schulz. Woicki tańszy od Shoji. To na przyjęcie by tyle walili? Ale z takim atakiem jest po co inwestować w Cebuli? Czy na libero Jenie ściągają że pieniędzy na lepszego atakującego nie ma?
Schulz w Olsztynie podpisany.
przemik
Posty: 1609
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: przemik »

pwpl97 pisze:
Gandalf pisze:Nie zdziwił bym się jakby Schulz wylądował pod skrzydłami AA. A tak nawiasem mówiąc zastanawiałem się gdzie ten większy budżet Resovi na przyszły sezon. Butryn i Ziobrowski dużo tańsi niż Bartman i Schulz. Woicki tańszy od Shoji. To na przyjęcie by tyle walili? Ale z takim atakiem jest po co inwestować w Cebuli? Czy na libero Jenie ściągają że pieniędzy na lepszego atakującego nie ma?
Schulz w Olsztynie podpisany.
Hmm.. a Hadrava gdzie... pewnie w Warszawie....
___
Noworoczny Kibic Siatki
towalowli
Posty: 224
Rejestracja: 12 lut 2019, o 09:57

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: towalowli »

Z tym Schulzem nie musi być plota wcale - Hadravy w Olsztynie nie będzie, więc miejsce jest jak najbardziej. Do tego uwalnia się jedno miejsce dla obcokrajowca.
Kiepski
Posty: 791
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Kiepski »

Plotki, plotki, a tak naprawdę nie wiadomo w obecnej sytuacji na świecie jak bedzie ze sponsorami i budżetami klubów i czy wogole dojdzie do niektórych transferów. Tak naprawdę to w tej chwili ciężko powiedzieć jak na jesieni wszystko to będzie wyglądało
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: reeman »

Kolcz_ps
Posty: 430
Rejestracja: 7 paź 2011, o 18:55
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Kolcz_ps »

reeman pisze:http://supernowosci24.pl/nowe-szaty-asseco-resovii/
Łapanki ciąg dalszy
W większości to są już plotki które pojawiły się na tym forum. Można powiedzieć że jedyne nowe nazwisko to estoński środkowy.

Jeśli ten skład się potwierdzi to mamy w końcu odejście od równej "12" co dla mnie już jest plusem. Krystalizuje się "6" w postaci Komenda, Butryn, Cebulj, Szerszeń/Taht, Hain, Kosok(?) I Potera. Czy ten skład jest taki słaby na cel którym jest pierwszą "8" ? Bo taki według mnie będzie cel na najbliższy sezon

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
kamil1999
Posty: 5601
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

No i wydaje mi się, że to w końcu jest to. Brak równej szóstki no i ambitni zawodnicy, którzy jeszcze robią na swoje nazwisko w tym jedna konkretna gwiazda Europejskiej siatkówki. Choć dziwi mnie to, że ten skład podobno jest droższy niż ten sprzed sezonu. Chyba to wina tych słabych sezonów właśnie i gracze za podobne pieniądze wolą Skrę czy Mediolan. No i w końcu w Rzeszowie będzie para środkowych(Estonczyk i Hain), która potrafi atakować. To jest skład na pierwszą ósemkę i to jest skład, który ma przyszłość bo jest bardzo rozwojowy i tak też powinno być.
Wilinho10
Posty: 132
Rejestracja: 25 maja 2010, o 12:23
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Wilinho10 »

Kolcz_ps pisze:
reeman pisze:http://supernowosci24.pl/nowe-szaty-asseco-resovii/
Łapanki ciąg dalszy
W większości to są już plotki które pojawiły się na tym forum. Można powiedzieć że jedyne nowe nazwisko to estoński środkowy.

Jeśli ten skład się potwierdzi to mamy w końcu odejście od równej "12" co dla mnie już jest plusem. Krystalizuje się "6" w postaci Komenda, Butryn, Cebulj, Szerszeń/Taht, Hain, Kosok(?) I Potera. Czy ten skład jest taki słaby na cel którym jest pierwszą "8" ? Bo taki według mnie będzie cel na najbliższy sezon

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Timo Tammemma, czy ktoś może coś wiecęj o gościu powiedzieć ?

Przeglądnąłem na szybko internet w jego temacie i jakieś akcje video. Liczby we Francji ma nawet ciekawe, dodatkowo to podstawowy środkowy lidera tej ligi. Po obejrzeniu video (choć wiadomo ,że to nie jest do końca żaden wyznacznik) stwierdzam ,że napewno ze dwie klasy lepszy środkowy od Kosoka czy Krulickiego. Mocna zagrywka z wyskoku, atakuje po kierunkach i to mocno, a nie tak jak to było w tym sezonie. :D W bloku też dobre liczby.

Czy przyszedłby tutaj dograć za dobre pieniążki i "poodcinać kupony", czy może zostawiłby tutaj trochę serducha. Tego to nikt nie wie.

Niby chłop mógłby chcieć się jeszcze pokazać bo to trochę "No Name" ale sami wiemy jak to tutaj wygląda. :D

Komenda, Butryn, Cebulij, Szerszeń/Taht, Hain, Tammemma, Potera. Cel, odbudowa morale i Play-offy. Ja to kupuje. :)
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1588
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: lukecik »

Libero i środek to średnia półka, przy sympatii do Komendy - rozegranie również, aczkolwiek - mam nadzieję - z dużym marginesem poprawy. Wszyscy powinni swoje dać i gwarantować pewien solidny poziom. Natomiast jeśli Szerszenia, Butryna i Cebulja nie dotknie syndrom Schulza, to skład prezentuje się całkiem sympatycznie. O medalach marzyć raczej nie ma prawa i pytanie, czy taki skład, biorąc pod uwagę rzekomo podwyższone nakłady finansowe, jest adekwatny do oczekiwań, które panują w Rzeszowie. Brakuje takiego efektu wow, choć Cebulja to chyba chciałby mieć każdy zespół w lidze.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”