Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

biker74
Posty: 772
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 18:08
Płeć: M
Lokalizacja: SR

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: biker74 »

Padają różne nowe nazwiska, a w dzisiejszym Przeglądzie Sportowym był artykuł o obniżce zarobków siatkarzy Plusligi o 20%.
Wypowiadali się w tej sprawie prezesi Gorol i Gadomski. Siatkarze są na nie i napisane było też że niektórzy siatkarze przed wylotem do swoich krajów dostali do podpisania taką propozycje nie do odrzucenia.

Pojawił się artykuł na stronie:
https://www.przegladsportowy.pl/siatkow ... zy/wd59c1b
Ostatnio zmieniony 24 mar 2020, o 16:23 przez biker74, łącznie zmieniany 1 raz.
IISAC
Posty: 97
Rejestracja: 24 mar 2020, o 15:42
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: IISAC »

Kto przyjdzie do Olsztyna?
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

compact pisze:Jeśli rzeczywiście przyszedłby Sander, to kastrowanie takiego duetu na przyjęciu graniem Kacprem byłoby naprawdę zbrodnią... Gruszczyński podobno podpisał już w Olsztynie.
Tylko pytanie, kto teraz zostaje dla Skry z krajowych zawodników, jeśli Gruszczyński faktycznie byłby już zaklepany w Olsztynie... Żurek? Olenderek? Został ktoś wolny wgl lepszy? Bo na zagranicznego libero nie bardzo będą mogli sobie pozwolić z racji limitów. Chyba, że już takie mega babranie się w limity i liczenie, że cała trójka Filipiak, Kłos, Huber grałaby w większości spotkań w podstawie. Ktoś wspominał tutaj o Dananim, to byłoby dużo lepsze rozwiązanie jednocześnie odpuszczając sobie tego Losera, a na 3 środkowego zakontraktować kogoś typu Niemiec/Dryja/Szalacha, tylko pewnie mało realne.
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2351
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: jaet »

Tharaster pisze:
jaet pisze:
Szary Wilk pisze:Mam nadzieję, że Muzaj wybierze ofertę z Kemerova/Dinama/Trentino, a nie z Polski. W PlusLidze już się nagrał, czas na inne wyzwania. Pójście do Lube mega ryzykowne, bo oni pewnie poza Muzajem będą chcieli zostawić Rychlickiego do rywalizacji.
W Trento zagra Abdel Aziz, także darujmy sobie. Lube ze względu na limity postawi prawdopodobnie na Vettoriego w pierwszym składzie, dzięki czemu zrobi się miejsce dla Bienia. Z realnych rzeczy zostaje Rosja i Warszawa.
Na jakiej podstawie wnioskujesz, że w Lube chcą koniecznie grać parą Bieniek-Simon, a Kamila odstawić na boczny tor i grać przereklamowanym Vettorim na prawym?
Nie twierdzę, że chcą koniecznie grać na środku parą Simon - Bieniek, tylko że skoro postawią ponownie na parę atakujących o podobnych umiejętnościach, bo im się to mimo wszystko raczej w tym roku sprawdziło, a nie na jedno mega nazwisko typu Sokołov, to łatwiej im będzie rotować całym składem, jeżeli jednym z tych nazwisk będzie Vettori. Stan twierdzi, że to bzdura, ale ja mam inne zdanie na ten temat, pożyjemy zobaczymy ;).
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
tosterpro
Posty: 105
Rejestracja: 11 lut 2018, o 12:05
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: tosterpro »

filippiotro pisze:Na Sport Info News Siatkówka była informacja, że Skra jest zainteresowana Gruszczyńskim.
To ilu jest tych Gruszczyńskich? Jędrzej podpisał kontrakt w Olsztynie...
Marek908
Posty: 18
Rejestracja: 14 mar 2020, o 11:48
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Marek908 »

Plotka o Hernandezie w Zaksie to czyste brednie
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

tosterpro pisze:
filippiotro pisze:Na Sport Info News Siatkówka była informacja, że Skra jest zainteresowana Gruszczyńskim.
To ilu jest tych Gruszczyńskich? Jędrzej podpisał kontrakt w Olsztynie...
Ale to nie ja jestem autorem tego sport info news :D więc zapytaj jego kimkolwiek jest, jak widać autor mocno przestrzelił z tą informacją skoro mówicie, że Gruszczyński już klepnięty w Olsztynie. Tak spoglądam w statystyki Plusligi i libero Skry są odpowiednio na 42 i 46 miejscu... jeśli chodzi o % przyjęcia.
1.Potera 61,54%
2.Ruciak 58,08%
3.Popiwczak 57,62%
4.Mariański 57,25%
5.Watten 56,66%
6.Perry 53,82%
7.Zatorski 53,42%
8.Koga 52,48%
9.Wojtaszek 51,25%
10.K.Szymura 51,20%
11.Filipowicz 50,81%
12.Gruszczyński 50,34%
13.Olenderek 49,85%
14.Żurek 48,89%
15.Piechocki 47,47%
16.Milczarek 47,06%

Wynotowałem % przyjęcia tylko libero, aż do zawodników Skry...
krzychszp
Posty: 980
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:00
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: krzychszp »

na TT Binczyk napisał, że Szalpuk podobno wybiera się do poprzedniego klubu Sandera.
alimak
Posty: 438
Rejestracja: 8 lut 2009, o 10:54
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: alimak »

Tego młodszego? ;)
kamil1999
Posty: 5593
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

krzychszp pisze:na TT Binczyk napisał, że Szalpuk podobno wybiera się do poprzedniego klubu Sandera.
Którego? Na pewno to nie może być Moskwa. No chyba, że Deroo odchodzi. No chyba, że chodzi o Sadę i to by było prawdopodobne bo Szalpuk pewnie będzie chciał grać a to mu nie zapewni żaden czołowy klub z Polski, Rosji czy Włoch, ale Sada, która z roku na rok coraz mniej medialnych zawodników kontaktuje to już tak. A skoro Szalpuk miałby pójść do Sady to może powrót do Europy i mam nadzieję że do Polski lub Włoch Perrina? Który jest bardzo niedocenianym zawodnikiem bo nie jest wiele słabszy niż Sander.
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

krzychszp pisze:na TT Binczyk napisał, że Szalpuk podobno wybiera się do poprzedniego klubu Sandera.
Czyli Kwolo w Warszawce. ;)
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Lucarelli »

kamil1999 pisze:
krzychszp pisze:na TT Binczyk napisał, że Szalpuk podobno wybiera się do poprzedniego klubu Sandera.
Którego? Na pewno to nie może być Moskwa. No chyba, że Deroo odchodzi. No chyba, że chodzi o Sadę i to by było prawdopodobne bo Szalpuk pewnie będzie chciał grać a to mu nie zapewni żaden czołowy klub z Polski, Rosji czy Włoch, ale Sada, która z roku na rok coraz mniej medialnych zawodników kontaktuje to już tak. A skoro Szalpuk miałby pójść do Sady to może powrót do Europy i mam nadzieję że do Polski lub Włoch Perrina? Który jest bardzo niedocenianym zawodnikiem bo nie jest wiele słabszy niż Sander.
Dwie klasy słabszy zawodnik, oni nawet nie mieszkają w sąsiednich parafiach. Lol :]
ollo0
Posty: 383
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 18:07
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: ollo0 »

Ale czytajcie do końca Pan Bińczyk wraznie napisał ze to sa na ten moment tylko spekulacje o odejsciu Szalupy dzisiaj moze pojsc do Dynama jutro np dostanie telefony od Wawy czy Radomia np
kamil1999
Posty: 5593
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

filippiotro pisze:
krzychszp pisze:na TT Binczyk napisał, że Szalpuk podobno wybiera się do poprzedniego klubu Sandera.
Czyli Kwolo w Warszawce. ;)
To od początku była najbardziej prawdopodobna opcja ze zostanie, ale to dalej nic nie zamyka. Jeśli Warszawa podpisze Muzaja to może sobie pozwolić na obu przyjmujących a graczy którzy są wolni na tej pozycji jest sporo:Rossard, Perrin, Conte, Dzavoronok, Ferreira i wiele więcej.
kamil1999
Posty: 5593
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

Lucarelli pisze:
kamil1999 pisze:
krzychszp pisze:na TT Binczyk napisał, że Szalpuk podobno wybiera się do poprzedniego klubu Sandera.
Którego? Na pewno to nie może być Moskwa. No chyba, że Deroo odchodzi. No chyba, że chodzi o Sadę i to by było prawdopodobne bo Szalpuk pewnie będzie chciał grać a to mu nie zapewni żaden czołowy klub z Polski, Rosji czy Włoch, ale Sada, która z roku na rok coraz mniej medialnych zawodników kontaktuje to już tak. A skoro Szalpuk miałby pójść do Sady to może powrót do Europy i mam nadzieję że do Polski lub Włoch Perrina? Który jest bardzo niedocenianym zawodnikiem bo nie jest wiele słabszy niż Sander.
Dwie klasy słabszy zawodnik, oni nawet nie mieszkają w sąsiednich parafiach. Lol :]
To jest moja opinia. Sander na poziomie klubowym nie wzniósł się jeszcze na poziom Leona czy Kovacevicia. To jest ta półka tuż za tymi największymi. Półka na której w mojej opinii jest on, Deroo, Perrin czy Urnaut. Perrin podobnie jak Sander jest zawodnikiem który potrafi być liderem w ataku i równocześnie bardzo dobrze przyjmować. Lecz nie jest to zawodnik na superstara we Włoszech. Co najwyżej na uzupełnienie składu Cucine bądź Peruggi co i tak jest już czymś wielkim, ale bliżej Sanderowi do Perrina niż do Leona. Sam Perrin pewnie byłby wyżej ceniony gdyby był Brazulijczykiem lub Amerykaninem jak Sander a nie Kanadyjczykiem, choć i tak jest ich największą gwiazdą. Swoją drogą jak na razie mega dobre okno transferowe. Przychodzi Sander, Cebulj i mówi się o takich zawodnikach jak William czy Hernandez.
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

William i Hernandez to już raczej zdementowani.
gregory1228
Posty: 162
Rejestracja: 27 maja 2012, o 16:31
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: gregory1228 »

Pewnie zaraz wylejecie na mnie wiadro pomyj no ale...
Ekscytujemy się (ja też) dwoma zawodnikami Sander i Cebulji z czego Amerykanin ma mega nazwisko ale cały rok nie grał bo kontuzja a Słoweniec jest rezerwowym. Ja mam cichą nadzieję że jeszcze przyjdzie ktoś kto ten sezon miał rewelacyjny w topowym klubie w Europie:)
Tak w ogóle Bieniek na pewno zostaje Lube?
Jest szansa aby jednak Mariański odszedł z RR na rzecz powrotu Masłowskiego?
ciorny17
Posty: 8580
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: ciorny17 »

gregory1228 pisze:Pewnie zaraz wylejecie na mnie wiadro pomyj no ale...
Ekscytujemy się (ja też) dwoma zawodnikami Sander i Cebulji z czego Amerykanin ma mega nazwisko ale cały rok nie grał bo kontuzja a Słoweniec jest rezerwowym.
Conte jak przychodził do Bełchatowa z Krasnodaru, to po wyleczeniu też ładnie ligą zamiatał i w moim odczuciu obok Antigi, Bena, Grozera i Lipe to top5 obcokrajowców, którzy u nas grali. Niezależnie od wszystkiego, jak sezon się ziści, podobnie jak transfer Sandera, a Jankes będzie zdrowy to jest on kotem zdolnym poprowadzić Skrę do mistrzostwa. Ja tam się jaram.
Kłamca.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7985
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

filippiotro pisze:William i Hernandez to już raczej zdementowani.
Nom, moglibyście: a) poczekać z pisaniem o pewniakach w stosunku do transferów, które faktycznie są potwierdzone; b) śledzić newsy dotyczących zawodników, o których piszecie.
ciorny17 pisze:Conte jak przychodził do Bełchatowa z Krasnodaru
Conte z jednej strony przychodził w gorszej sytuacji (pierwsze pół sezonu miał stracone), ale z drugiej Sander lubi sobie zrobić krzywdę i grać z urazami, regularnie mu się to zdarza. Sportowo to niesamowite nazwisko.
Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Aquino »

Sander to kapitalny zawodnik i aż mi się nie chce wierzyć, że zagra na naszych parkietach. Ostatni tak dobrym siatkarzem był chyba Grozer albo Lipe.
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2351
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: jaet »

ciorny17 pisze:
gregory1228 pisze:Pewnie zaraz wylejecie na mnie wiadro pomyj no ale...
Ekscytujemy się (ja też) dwoma zawodnikami Sander i Cebulji z czego Amerykanin ma mega nazwisko ale cały rok nie grał bo kontuzja a Słoweniec jest rezerwowym.
Conte jak przychodził do Bełchatowa z Krasnodaru, to po wyleczeniu też ładnie ligą zamiatał i w moim odczuciu obok Antigi, Bena, Grozera i Lipe to top5 obcokrajowców, którzy u nas grali. Niezależnie od wszystkiego, jak sezon się ziści, podobnie jak transfer Sandera, a Jankes będzie zdrowy to jest on kotem zdolnym poprowadzić Skrę do mistrzostwa. Ja tam się jaram.
Nie zapominajmy o Konstantinovie i Abramovie. Obaj już może po swoim prime, ale zatrzęśli ligą okrutnie.
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
gregory1228
Posty: 162
Rejestracja: 27 maja 2012, o 16:31
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: gregory1228 »

Conte jak przychodził do Bełchatowa z Krasnodaru, to po wyleczeniu też ładnie ligą zamiatał i w moim odczuciu obok Antigi, Bena, Grozera i Lipe to top5 obcokrajowców, którzy u nas grali. Niezależnie od wszystkiego, jak sezon się ziści, podobnie jak transfer Sandera, a Jankes będzie zdrowy to jest on kotem zdolnym poprowadzić Skrę do mistrzostwa. Ja tam się jaram.[/quote]

Oczywiście masz racje to fakt :) no i jak najbardziej tez się jaram... Na pewno poziom nie tylko sportowy naszej ligi znacząco powędruje do góry... :):):)
kamil1999
Posty: 5593
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

filippiotro pisze:William i Hernandez to już raczej zdementowani.
Wiliam faktycznie. Ale Hernandez kiedy? I jeśli tak to gdzie przechodzi?
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

Gdzie trafi to nie wiem, chodziło mi o to, że już kilka osób pisało o tym, że to bzdury jakoby miał przejść do Zaksy.
mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: mmb »

gregory1228 pisze:Jest szansa aby jednak Mariański odszedł z RR na rzecz powrotu Masłowskiego?
Ale po co drużynie libero bez przyjęcia? :D
Adriano
Posty: 599
Rejestracja: 24 lut 2020, o 11:52
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Adriano »

Szalpuk ma ofertę z klubu zagranicznego ale nie chodzi o Dynamo Moskwa. Jest to Verona. Ale to by się nie zgadzało z tym co mówi Bińczyk bo Sander chyba nigdy nie grał w Veronie
alcio333
Posty: 113
Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:47
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: alcio333 »

Adriano pisze:Szalpuk ma ofertę z klubu zagranicznego ale nie chodzi o Dynamo Moskwa. Jest to Verona. Ale to by się nie zgadzało z tym co mówi Bińczyk bo Sander chyba nigdy nie grał w Veronie
Wszystko się zgadza. Sander był w Weronie 2 sezony.
kamil1999
Posty: 5593
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

filippiotro pisze:Gdzie trafi to nie wiem, chodziło mi o to, że już kilka osób pisało o tym, że to bzdury jakoby miał przejść do Zaksy.
Aha szkoda. Teraz tyle postów się pojawiło ostatnio, że nie mam czasu wszystkich czytać. Ten kto pisał o nim wydawał się bardzo pewny tego transferu, dlatego myślałem, że coś jest na rzeczy.
gregory1228
Posty: 162
Rejestracja: 27 maja 2012, o 16:31
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: gregory1228 »

mmb pisze:
gregory1228 pisze:Jest szansa aby jednak Mariański odszedł z RR na rzecz powrotu Masłowskiego?
Ale po co drużynie libero bez przyjęcia? :D
Z Poterą by się mogli zmieniać i całkiem fajne to by było rozwiązanie :)
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: drukjul »

Ciekawa, godzinna rozmowa z menadżerem Jakubem Malke, nie tylko o plotkach transferowych - z rynku polskiego, włoskiego i rosyjskiego, ale także możliwym wpływie koronawirusa na przyszłoroczne rozgrywki w tych krajach, czyli niewczesne rozważania na przykład o tym, w jakiej będzie formie, ile będzie wart, i ile może ważyć plusligowy siatkarz, a raczej siatkarz plus po pół roku dolce far niente, oraz także tym, czy dajmy na to taki Donald Trump pozwoli jesienią amerykańskim siatkarzom na przyjazd do Polski i grę w Pluslidze. https://soundcloud.com/sport-cast-25070 ... -sportcast

Pogłoska, że jest taki pomysł, aby do przyszłorocznych rozgrywek Plusligi zostały dokooptowywane aż dwa czołowe zespoły tegorocznych niedokończonych rozgrywek I ligi - Stal Nysa i BBTS, czyli że znów byśmy mieli aż 16 drużyn w tych rozgrywkach, również w tej rozmowie się pojawia.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”