Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

kamil1999
Posty: 5587
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

przemik pisze:
boftek pisze:https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/20 ... ref=slider

Ciekawe informacje. Czyli wygląda na to, że tak jak wspominali Pan Lepa i Mielewski Warszawa może mieć całkiem dobry skład. Cięcia też wydają się dość spore. Tak patrząc czysto finansowo nie mając żadnych przecieków wygląda na to, że pomimo 13 miejsca na 14 zespołów to moim zdaniem Rzeszów wygląda trochę jak raj.
Głupszego artykułu juz dawno nie czytałem. I te pytajniki w tytule dla zdobycia paru klików.

A ten cały Malke to jest jakis nie do końca normalny albo jego słowa wypaczył autor tekstu (Robert Małolepszy).
"Bartosz podpisał kontrakt na nowy sezon z klubem z Warszawy. Teraz czekamy na ruch działaczy. Wierzę, że wszystko ułoży się jak należy – znów dodaje wymijająco Malke."

Jaki ruch działaczy ? Skro podpisał nową umowę.
Klasyczne podgrzewanie atmosfery... albo... niechcący wygadał się bez wiedzy Kwola i teraz ratuje sie jakimi słownym slalomem.
Ja to interpretuję tak, że podpisał umowę. Może przed kłopotami związanymi z kwarantanną. No i oczekuje iż klub wywiaze sie z umowy. Pewnie nie chce obniżenia kontraktu.
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

Wrzucam tutaj tweet Filipa Korfantego, bo stąd pochodzi wiedza o irańskim przyjmującym.

,,Amirhossein Esfandiar mówi, że ma 2 oferty z polskich klubów. Ma też propozycje z Francji i Korei, ale chciałby zagrać w PlusLidze. To mierzący 209 cm 21-letni irański przyjmujący, MVP mistrzostw świata juniorów z 2019 roku i kadetów z 2017.''

Może Bednaruk albo Fronckowiak chcieliby go wyciągnąć?
Kolcz_ps
Posty: 430
Rejestracja: 7 paź 2011, o 18:55
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Kolcz_ps »

przemik pisze:
boftek pisze:https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/20 ... ref=slider

Ciekawe informacje. Czyli wygląda na to, że tak jak wspominali Pan Lepa i Mielewski Warszawa może mieć całkiem dobry skład. Cięcia też wydają się dość spore. Tak patrząc czysto finansowo nie mając żadnych przecieków wygląda na to, że pomimo 13 miejsca na 14 zespołów to moim zdaniem Rzeszów wygląda trochę jak raj.
Głupszego artykułu juz dawno nie czytałem. I te pytajniki w tytule dla zdobycia paru klików.

A ten cały Malke to jest jakis nie do końca normalny albo jego słowa wypaczył autor tekstu (Robert Małolepszy).
"Bartosz podpisał kontrakt na nowy sezon z klubem z Warszawy. Teraz czekamy na ruch działaczy. Wierzę, że wszystko ułoży się jak należy – znów dodaje wymijająco Malke."

Jaki ruch działaczy ? Skro podpisał nową umowę.
Klasyczne podgrzewanie atmosfery... albo... niechcący wygadał się bez wiedzy Kwola i teraz ratuje sie jakimi słownym slalomem.
Sprawa jest prosta. Wynegocjowali kontrakt, Kwolek podpisał a klub jeszcze nie, czyli wszystko zależy od klubu czy będzie mieć kasę czy nie.
Może pogłoski o możliwych problemach z domknięciem budżetu są prawdziwe i klub stara się szukać kasy. Zaraz może się okazać że Warszawa będzie chciała renegocjować ten kontrakt na co Kwolek już nie koniecznie musi się zgodzić

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
gregory1228
Posty: 162
Rejestracja: 27 maja 2012, o 16:31
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: gregory1228 »

Waszym zdaniem jest klub w + lidze które może zyskać na tym kryzysie? Zawiercie? Suwałki? a może Rzeszów? bo w przypadku top4 już przestałem sie łudzić na top transfery...
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: johnnyrotten »

gregory1228 pisze:Waszym zdaniem jest klub w + lidze które może zyskać na tym kryzysie? Zawiercie? Suwałki? a może Rzeszów? bo w przypadku top4 już przestałem sie łudzić na top transfery...
Myślę, że kluby, które wymieniłeś, mogą wykorzystać sytuację. Skoro w kontekście Suwałk wymienia się Mikę, Szalpuka czy Walińskiego, to znaczy, że albo oni schodzą z oczekiwań, albo klub wyjdzie suchą stopą po kryzysie. Obstawiam to drugie.

Jeżeli Resovia nie ma jeszcze podpisanych umów z dwoma Estończykami, o których się mówiło, to mogłaby się według mnie pokusić o jakiegoś topowego przyjmującego do pary z Cebuljem, by nie trwonić limitów na środkowego. Skoro Sander jest niepewny w Skrze, to może on? A jak nie, to po prostu przeczekać tych, co pójdą do Azji i Rosji i polować na gości typu Defalco. Z takimi jak on już prędzej by można było podpisać kontrakt dwu- czy trzyletni. To o wiele bardziej logiczne niż emeryci na takich umowach, co widzieliśmy ostatnio.
miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: miro1905 »

johnnyrotten pisze:
gregory1228 pisze:Waszym zdaniem jest klub w + lidze które może zyskać na tym kryzysie? Zawiercie? Suwałki? a może Rzeszów? bo w przypadku top4 już przestałem sie łudzić na top transfery...
Myślę, że kluby, które wymieniłeś, mogą wykorzystać sytuację. Skoro w kontekście Suwałk wymienia się Mikę, Szalpuka czy Walińskiego, to znaczy, że albo oni schodzą z oczekiwań, albo klub wyjdzie suchą stopą po kryzysie. Obstawiam to drugie.

Jeżeli Resovia nie ma jeszcze podpisanych umów z dwoma Estończykami, o których się mówiło, to mogłaby się według mnie pokusić o jakiegoś topowego przyjmującego do pary z Cebuljem, by nie trwonić limitów na środkowego. Skoro Sander jest niepewny w Skrze, to może on? A jak nie, to po prostu przeczekać tych, co pójdą do Azji i Rosji i polować na gości typu Defalco. Z takimi jak on już prędzej by można było podpisać kontrakt dwu- czy trzyletni. To o wiele bardziej logiczne niż emeryci na takich umowach, co widzieliśmy ostatnio.
Jako fan Resovii liczę mocno na Kwolka w Rzeszowie. Jesli Resovia faktycznie chce wrócić do ścisłego topu to nie z Szerszeniem czy Tahtem w 6.
biker74
Posty: 772
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 18:08
Płeć: M
Lokalizacja: SR

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: biker74 »

Giełda transferowa z katowickiego Sportu.
https://sportdziennik.com/plusliga-cisza-przed-burza/
towalowli
Posty: 224
Rejestracja: 12 lut 2019, o 09:57

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: towalowli »

filippiotro pisze:Wrzucam tutaj tweet Filipa Korfantego, bo stąd pochodzi wiedza o irańskim przyjmującym.

,,Amirhossein Esfandiar mówi, że ma 2 oferty z polskich klubów. Ma też propozycje z Francji i Korei, ale chciałby zagrać w PlusLidze. To mierzący 209 cm 21-letni irański przyjmujący, MVP mistrzostw świata juniorów z 2019 roku i kadetów z 2017.''

Może Bednaruk albo Fronckowiak chcieliby go wyciągnąć?
W wątku Olsztyna wspomniano, że blisko podpisania jest "egzotyczny" przyjmujący. Ktoś rzucił nazwisko Ishikawa, ale może to nie Japończyk, tylko właśnie on? Szlak Persom Seyed już przetarł.
przemik
Posty: 1599
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: przemik »

To by było na tyle jesli chodzi o rewelacje Pasiniego
https://www.przegladsportowy.pl/siatkow ... wy/m8pdppc
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2020, o 20:56 przez przemik, łącznie zmieniany 1 raz.
___
Noworoczny Kibic Siatki
krzychszp
Posty: 980
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:00
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: krzychszp »

Teraz ciekawe co będzie ze Skrą, o Sanderze mogą zapomieć. Wątpie żeby udało im się utrzymać Ebadipoura.
mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: mmb »

biker74 pisze:Giełda transferowa z katowickiego Sportu.
https://sportdziennik.com/plusliga-cisza-przed-burza/
Po co ta "Francja" przy Szerszeniu skoro gra już jako Polak?
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: skrowiec »

Przecież praktycznie wszędzie są lub będą cięcia... a moim zdaniem najbardziej przegrani to będą Ci którzy podpisali kontrakty z zawodnikami licząc na to że przyszły sezon będzie taki sam jak miniony. Jak widać informacje nt sponsorowania dociera do klubów dość późno/ lub za późno, a efekt wszędzie może być podobny.
Zawodnicy są świadomi tego że przyszły sezon będzie chudszy pod względem płac nie zależnie czy będą grać w polsce czy we włoszech, za chwile się okaże że Rosja też dostanie po dupie i koło się zatoczy.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7978
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

przemik pisze:To by było na tyle jesli chodzi o rewelacje Pasiniego
https://www.przegladsportowy.pl/siatkow ... wy/m8pdppc
No, ale o Anastasim to Pasini napisał, cytuję: ''Anastasi zostaje?''.
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2351
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: jaet »

WysokiPortorykanczyk pisze:
przemik pisze:To by było na tyle jesli chodzi o rewelacje Pasiniego
https://www.przegladsportowy.pl/siatkow ... wy/m8pdppc
No, ale o Anastasim to Pasini napisał, cytuję: ''Anastasi zostaje?''.
No dokładnie. Spora część tutejszych forumowiczów ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem i traktuje każdorazowo wrzuty Pasiniego jak wyrok. A chłop najczęściej tylko sygnalizuje jakiś temat, nie przesądzając finalnych rozwiązań.
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
kamil1999
Posty: 5587
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

Sprawa jasna. Pasini zdobył informację, że z powodu ciec budżetowym odchodzi Tillie. Dalej to po prostu dywagacje tak jak to robimy na forum my czy tak jak to robią polsatowi eksperci.
lauba
Posty: 17
Rejestracja: 1 lis 2009, o 22:30
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: lauba »

https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/20 ... ref=slider

Może nie stricte związane z siatkówką, ale kierunek Japonia może wcale nie być taki oczywisty. Być może Plusliga jakoś na tym zyska. Póki co chyba najwiecej może zyskać liga rosyjska, bo na draft koreański nie wszyscy sie załapią, juz nie mówić o sensie tego draftu, patrząc przez pryzmat Jarosza kilka lat temu..Paskudnie wplywa ten wirus na sport, siatkówke..nie widze tutaj "wygranych"
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

biker74 pisze:Giełda transferowa z katowickiego Sportu.
https://sportdziennik.com/plusliga-cisza-przed-burza/
Wg tej giełdy:
Seyed w Jastrzębiu
Pająk w Lublinie
Kozub może odejść z Gdańska
Mariański odchodzi z Resovii i jest w kręgu zainteresowań Suwałk
Czarnowski może odejść z Zawiercia
Kosok w kręgu zainteresowań Zawiercia
Perry i Gregorowicz w kręgu zainteresowań Będzina

Tylko pytanie na ile to prawdziwe informacje, gdyż są tam jeszcze takie kwiatki, jak Ferreira w Jastrzębiu, czy ponowne wypychanie Kwolka do Resovii, w co akurat nie bardzo wierzę.
Pawel9221
Posty: 1191
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Pawel9221 »

filippiotro pisze:
biker74 pisze:Giełda transferowa z katowickiego Sportu.
https://sportdziennik.com/plusliga-cisza-przed-burza/
Wg tej giełdy:
Seyed w Jastrzębiu
Pająk w Lublinie
Kozub może odejść z Gdańska
Mariański odchodzi z Resovii i jest w kręgu zainteresowań Suwałk
Czarnowski może odejść z Zawiercia
Kosok w kręgu zainteresowań Zawiercia
Perry i Gregorowicz w kręgu zainteresowań Będzina

Tylko pytanie na ile to prawdziwe informacje, gdyż są tam jeszcze takie kwiatki, jak Ferreira w Jastrzębiu, czy ponowne wypychanie Kwolka do Resovii, w co akurat nie bardzo wierzę.
Troszkę delikatnie zejdę z tematu Plusligi ,Tu akurat potwierdzę, Pająk oraz Romać w Lublinie sa już zaklepani, jedną nogą jest dogadany Wachnik, negocjują z Peszko i Ruciakiem. Zostają kluczowi zawodnicy po za Wierzbickim ( ale jak wspomniałem przychodzi Romać) Fenomenem jak wspomnialem wczesniej Lkpsu ( Lubelski Klub przyjaciol siatkowki) jest, to że ten klub powstał praktycznie 6 lat temu i bardzo mocno się rozwija, ( cos status Zawiercia) , bo zarządzają nim młodzi prężni prezesi ( byli siatkarze ) ,dla których liczy się coś więcej niż same pieniądze , tylko chcą zbudować siatkówke na bardzo wysokim poziomie. Lublin to byłby dobry ośrodek na dużą siatkowkę.
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

Mariusz Wlazły w karuzeli transferowej na głównej stronie pojawił się w kręgu zainteresowań Warszawy. :D
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3242
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Kicu »

Sylski pisze:Lublin nie ma kasy na pluslige, miasto biedne,prywatni sponsorzy nie dadzą takiej kasy dużej na siatkówkę. Owszem, warunki są dobre, kibiców pełno co pokazał chociażby żużel, globus spoko hala, jednak to wszystko za mało. OcZywiście życzę im hak najlepiej u byłbym pierwszy w kolejce po karnet, ale póki co to tylko marzenia. Pod wzgledem kibiców, lokalizacji, to całkiem łakomy kąsek dla Polsatu. Pożyjemy zobaczymy.
Co do wszystkich plotek transferowych-wiem, że nic nie wiem bo wirus.
Jest Perła, Herbapol czy choćby okoliczny Black Red White. Także sponsorzy mogliby się znaleźć. Podlaskie i Suwałki dały radę to myślę, że Lubelszczyzna tym bardziej powinna sobie poradzić.

W sumie trochę mnie dziwi, że Grzesiek Pająk jest tak niedoceniany w PlusLidze i ma wylądować na jej zapleczu.
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

Grzyb w wywiadzie mówił, że Muzaj bardzo chciał grać w Warszawie, prowadzili negocjacje, ale nie udało się spiąć tego finansowo. Natomiast Wlazły dogadał się co do swojego kontraktu jeszcze przed epidemią, nie chciał zdradzić jaki to klub, no ale można założyć, że był to Trefl o którym mówił, iż należy do grupy drużyn, które czekają co wydarzy się z ich budżetem. Dodał jeszcze, iż Mariusz dostał kilka ofert. Może zatem ta kasa, która nie wystarczyła na Muzaja ze względu na wysokie oferty finansowe z Rosji, starczyłaby na Wlazłego, który w Gdańsku też raczej nie miał co liczyć na kokosy i jeśli tam by się posypało, to będą chcieli wypchnąć Mańka do Warszawy. :)
Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Aquino »

Udrys podobno zostaje więc utrzymywanie pary Wlazły- Udrys byłoby kompletnie bez sensu. Z tego co mówił Mielewski to Verva szuka tylko dopełnienia do Białorusina.
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

Gdzie tak mówił? bo z tego co pamiętam w Prawdzie Siatki, to mówili tylko, że negocjowany jest cały czas kontrakt z jakąś zmianą dla Udrysa. Negocjowany, a nie, że to już jest sprawa przesądzona.
Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Aquino »

przemik pisze:
Aquino pisze:Według Prawdy Siatki zostaje:
Kwolek,Wrona, Nowakowski i Udrys(chociaż z Białorusinem mogłem źle usłyszeć)
odchodzi: Tillie, Brizard, Niemiec
przychodza: Trynidad, Lemański i negocjują z Szalpukiem
Niestety słyszałeś dobrze... ale sprawa nowego atakujacego w Warszawie nie jest zamknięta.

Wg mnie Kadziewicz mowil też, że Kędzierzyn wyjdzie bardziej poobijany z "kryzysu" niż Warszawa.
Właśnie nie do końca rozumiem o co chodzi z tą zmianą dla Udrysa. Czy chodzi o zmiennika jako drugiego atakującego. Czy kogoś kto go zastąpi. Ja, podobnie jak przemik odczytałem to jako szukanie rezerwowego atakującego. Ale mogę się mylić.
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

To zdanie wypowiedział Lepa, a nie Mielewski i moim zdaniem chodziło o to, że kontrakt jest negocjowany z jakąś zmianą, czyli redukcją zarobków w porównaniu do tego co miał w tym sezonie, gdyż był podobno graczem wysokobudżetowym i jeśli miałby zostać, to za mniejsze pieniądze, na tej zasadzie.
Pawel9221
Posty: 1191
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Pawel9221 »

filippiotro pisze:To zdanie wypowiedział Lepa, a nie Mielewski i moim zdaniem chodziło o to, że kontrakt jest negocjowany z jakąś zmianą, czyli redukcją zarobków w porównaniu do tego co miał w tym sezonie, gdyż był podobno graczem wysokobudżetowym i jeśli miałby zostać, to za mniejsze pieniądze, na tej zasadzie.
Czy znasz może co faktycznie się dzieję w Radomiu? Jeśli jesteś tą osobą , o której myślę, że jesteś :D
fantrento7
Posty: 83
Rejestracja: 17 mar 2020, o 07:24
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: fantrento7 »

Myślę, że nasza liga stoi w miejscu od 2014 roku lub cofa się w rozwoju, jak czytam, że Uriarte i Grankin mieli propozycję z PlusLigi, a wybrali opcje dużo słabszych lig.
Co roku tracimy największe gwiazdy, przychodzą coraz słabsze nazwiska - takie, które nie łapią się do dobrych europejskich klubów łatamy i przepłacamy w naszych potęgach typu Skra, W-wa, Resovia słabych zawodników.
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

Pawel9221 pisze:
Czy znasz może co faktycznie się dzieję w Radomiu? Jeśli jesteś tą osobą , o której myślę, że jesteś :D
Nic konkretnego nie słyszałem o Radomiu oprócz tego, że zostać mieli: Kędzierski, Firszt, Ostrowski, Grzechnik, czy Masłowski. Z finansami może nie być najlepiej. Duża zagadka odnośnie składu na przyszły sezon.
kamil1999
Posty: 5587
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

fantrento7 pisze:Myślę, że nasza liga stoi w miejscu od 2014 roku lub cofa się w rozwoju, jak czytam, że Uriarte i Grankin mieli propozycję z PlusLigi, a wybrali opcje dużo słabszych lig.
Co roku tracimy największe gwiazdy, przychodzą coraz słabsze nazwiska - takie, które nie łapią się do dobrych europejskich klubów łatamy i przepłacamy w naszych potęgach typu Skra, W-wa, Resovia słabych zawodników.
Grankin nie bez powodu wyleciał za słabą grę z Dinamo i teraz bardzo słaba gra w Berlinie, ale zostaje bo nazwisko, Uriarte to z kolei ogólnie bardzo przeceniany siatkarz. Przecież ciąglę jest tak samo. Gwiazdy przychodzą, gwiazdy odchodzą i nigdy za wiele ich nie było. Teraz też parę miało przyjść: Sander, Hernandez, powrót Bieńka był możliwy. Mogł to wszystko pokrzyżować koronawirus, ale nie można powiedzieć, że liga się osłabia jak przed problemami plotki wskazywały na to, że każdy zespół z czołówki i wiele średniaków sie wzmocni.
A co do Radomia to miał zostać jeszcze Ruciak. Skoro może trafic do Lubina to nie jest dobrze z Radomiem.
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

fantrento7 pisze:Myślę, że nasza liga stoi w miejscu od 2014 roku lub cofa się w rozwoju, jak czytam, że Uriarte i Grankin mieli propozycję z PlusLigi, a wybrali opcje dużo słabszych lig.
Co roku tracimy największe gwiazdy, przychodzą coraz słabsze nazwiska - takie, które nie łapią się do dobrych europejskich klubów łatamy i przepłacamy w naszych potęgach typu Skra, W-wa, Resovia słabych zawodników.
Za to gdyby Szalpuk zdecydował się na Warszawę, to w klubach ze ścisłej czołówki wytworzyłaby się bardzo interesująca rywalizacja na przyjęciu, jeśli chodzi o miejsca w składzie reprezentacji.

Szalpuk - Kwolek
Semeniuk - Śliwka
Fornal - Szymura
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”