Jastrzębski Węgiel 2019/2020

zwykly74
Posty: 213
Rejestracja: 14 lis 2013, o 00:33
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: zwykly74 »

Masz rację, przepraszam ;)
JW8127
Posty: 154
Rejestracja: 26 sty 2020, o 20:45
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: JW8127 »

zwykly74 pisze:Masz rację, przepraszam ;)

Przecież pisałem, że w maju przedłużenia, a w czerwcu nowe transfery
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: iron »

Przecież ten tajemniczy klub to Zawiercie, które zresztą zaproponowało najwięcej.
No sympathy for fools...
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: Vilgefortz »

iron pisze:Przecież ten tajemniczy klub to Zawiercie, które zresztą zaproponowało najwięcej.
Naprawdę? Czy to sarkazm? Tamtejsi kibice pisali w tygodniu, że wierzą w Kovačevića, Bieńka umieszczali w składzie. Tobie trochę wierzę, bo masz zawsze dobre info...
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Oskejt
Posty: 228
Rejestracja: 27 kwie 2020, o 10:34
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: Oskejt »

Moim zdaniem Gorol pośpieszył się za bardzo z Loutim. Teraz sam Prygiel powiedział, że zawodnicy z Włoch na których ich nie było stać 3 tygodnie temu, teraz są w ich zasięgu. To znaczy, że do Jastrzębia możnaby pozyskać kogoś ciekawego. Fajnie byłoby gdyby wykorzystali sytuację Katowic i zgarnęli Firleja. Zająłby miejsce Kampy w przyszłości. Jestem ciekaw kogo ściągną na atak. Jest jeszcze kilka ciekawych opcji.
Oskejt
Posty: 228
Rejestracja: 27 kwie 2020, o 10:34
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: Oskejt »

Vilgefortz pisze:
iron pisze:Przecież ten tajemniczy klub to Zawiercie, które zresztą zaproponowało najwięcej.
Naprawdę? Czy to sarkazm? Tamtejsi kibice pisali w tygodniu, że wierzą w Kovačevića, Bieńka umieszczali w składzie. Tobie trochę wierzę, bo masz zawsze dobre info...
Zawiercie jest dobrym klubem. Ubiegły sezony był fatalny, ale z roku na rok się wzmacniają. Urosz jest za duży, jak na hale w Zawierciu xD. Swoją drogą jestem ciekaw kiedy zbudują nową hale.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: Vilgefortz »

Oskejt pisze:Moim zdaniem Gorol pośpieszył się za bardzo z Loutim. Teraz sam Prygiel powiedział, że zawodnicy z Włoch na których ich nie było stać 3 tygodnie temu, teraz są w ich zasięgu. To znaczy, że do Jastrzębia możnaby pozyskać kogoś ciekawego. Fajnie byłoby gdyby wykorzystali sytuację Katowic i zgarnęli Firleja. Zająłby miejsce Kampy w przyszłości. Jestem ciekaw kogo ściągną na atak. Jest jeszcze kilka ciekawych opcji.
Kto wie, co z tym Louatim. Jest dużo znaków zapytania... Głównie na środku siatki. Co do rozegrania, Kampa i Tervaportti będą ciekawą parą, o ile obydwoje trafią do JW.
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: ursula127 »

Vilgefortz pisze: Co do rozegrania, Kampa i Tervaportti będą ciekawą parą, o ile obydwoje trafią do JW.
a który z nich jest kobietą?
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1494
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: Biciut »

Wg. mnie ciekawą opcją byłby... Wlazły w JW. Uwalnia limity, Bucki i tak swoje zagrał przy Konarze i do tego możliwość kontraktu Irańczyka na środek siatki :o
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: compact »

Z perspektywy kibica Skry byłaby to naprawdę świetna opcja
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: Vilgefortz »

Biciut pisze:Wg. mnie ciekawą opcją byłby... Wlazły w JW. Uwalnia limity, Bucki i tak swoje zagrał przy Konarze i do tego możliwość kontraktu Irańczyka na środek siatki :o
Ja jednak z Polaków to celowałbym w Muzaja lub Butryna (skoro Resovia decyduje się na Boyer). Opcja z zagranicznym atakującym jest dla mnie do zaakceptowania, jeśli klub zatrzyma Szalachę lub pozyska Bieńka. Z Wlazłym to obecnie wiadomo jak jest... :P :]
Ostatnio zmieniony 3 maja 2020, o 18:04 przez Vilgefortz, łącznie zmieniany 1 raz.
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: iron »

Vilgefortz pisze:
iron pisze:Przecież ten tajemniczy klub to Zawiercie, które zresztą zaproponowało najwięcej.
Naprawdę? Czy to sarkazm? Tamtejsi kibice pisali w tygodniu, że wierzą w Kovačevića, Bieńka umieszczali w składzie. Tobie trochę wierzę, bo masz zawsze dobre info...
Żaden sarkazm.
No sympathy for fools...
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: Vilgefortz »

Ciekawe czy wszystkie poważne transfery wypłynęły poprzez media... Może włodarze szykują jakiś ciekawy transfer niespodziankę... hahaha
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
JW8127
Posty: 154
Rejestracja: 26 sty 2020, o 20:45
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: JW8127 »

Vilgefortz pisze:Ciekawe czy wszystkie poważne transfery wypłynęły poprzez media... Może włodarze szykują jakiś ciekawy transfer niespodziankę... hahaha
Też mnie to ciekawi, Gorol na razie nic nie chciał powiedzieć, trzyma te transfery hermetycznie zamknięte. A myślę, że na kogoś ciekawego, nawet z Włoch, starczyłoby mu kasy
Oskejt
Posty: 228
Rejestracja: 27 kwie 2020, o 10:34
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: Oskejt »

Skoro tyle pieniędzy płacili Konarowi i ich zmarnowali bo Konar nic nie grał to może kogoś super wyciągną. Byłbym za Uroszem Kovaceviciem, który nie ma kosmicznefo kontraktu pomijając fakt, że i tak musi z niego zejść. Tak, wiem że limity, ale jeśli przyjdzie Serb to można odpuścić Seyeda i zrobić polski środek. Na pozycji atakujacego sytuacja jest ciekawa, z Polaków wolny jest Muzaj, Filipiak, Butryn, a z zagranicznym graczy Bakun ( 35 lat, więc ryzyko, ale poziom trzyma), Hernandez, Torres i lubiany przezemnie Amir Gafour. Myślę, że są to ciekawe opcje. Ewentualnie wolny jest Bruno Lima, ale to niższa pułka pomijając fakt, że ma on potencjał.
kamil1999
Posty: 5595
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: kamil1999 »

Tylko budżet Jastrzębia się zmniejszył jak mówił prezes i to nie jest tak, że za pieniądze za Konarskiego ktoś może przyjść.
Uros do Jastrzębia nie przyjdzie. Jeżeli do jakiegoś klubu PlusLigi to chyba do tego Zawiercia, ale to i tak mało prawdopodobna opcja. Nie wiem też czy Marokańczyk nie jest już podpisany.
Oskejt
Posty: 228
Rejestracja: 27 kwie 2020, o 10:34
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: Oskejt »

Ta do Zawiercia xD. Jestem ciekaw co by robił na tej hali. Tam przyjdzie Halaba i jakiś Orczyk itd. Możliwe, że przyjdzie Kovacevic, ale Nikola jeśli w ogóle jeszcze gra xD.
Jeśli al hahdadi przychodzi i tervaporti to w sumie te trasfery średnie. Nie wykorzystali w ogóle pandemii, tylko jak najszybciej zrobili skład, żeby było. Z tym składem Jastrzębie może pomarzyć o np i stawiam, że zajmą jakieś 3/4 miejsce ( będzie zależało to od tego czy Resovia odpali o od vervy) w najgorszym wypadku 5 miejsce.
Kurcze lipa bo osobiście lubię, jak są jeszcze jakieś niewiadome, a w Jastrzębiu wychodzi na to, że o wszystkim wiemy. O Zaksie też wszystko wiemy bo Ci wiecznie oszczędzają, czy jest korona, czy go nie ma, więc Hernandeza nie będzie. Pamiętam, jak Zaksa z dwa lata temu dostała budżet 19 mln, a patrząc na trasfery i przedłużenia to nwm czy z połowę tego wykorzystali.
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: jinx »

Oskejt pisze:Ta do Zawiercia xD. Jestem ciekaw co by robił na tej hali. Tam przyjdzie Halaba i jakiś Orczyk itd. Możliwe, że przyjdzie Kovacevic, ale Nikola jeśli w ogóle jeszcze gra xD.
Jeśli al hahdadi przychodzi i tervaporti to w sumie te trasfery średnie. Nie wykorzystali w ogóle pandemii, tylko jak najszybciej zrobili skład, żeby było. Z tym składem Jastrzębie może pomarzyć o np i stawiam, że zajmą jakieś 3/4 miejsce ( będzie zależało to od tego czy Resovia odpali o od vervy) w najgorszym wypadku 5 miejsce.
Kurcze lipa bo osobiście lubię, jak są jeszcze jakieś niewiadome, a w Jastrzębiu wychodzi na to, że o wszystkim wiemy. O Zaksie też wszystko wiemy bo Ci wiecznie oszczędzają, czy jest korona, czy go nie ma, więc Hernandeza nie będzie. Pamiętam, jak Zaksa z dwa lata temu dostała budżet 19 mln, a patrząc na trasfery i przedłużenia to nwm czy z połowę tego wykorzystali.
19 mln hahahahahaha
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: Vilgefortz »

Oskejt pisze:Ta do Zawiercia xD. Jestem ciekaw co by robił na tej hali. Tam przyjdzie Halaba i jakiś Orczyk itd. Możliwe, że przyjdzie Kovacevic, ale Nikola jeśli w ogóle jeszcze gra xD.
Jeśli al hahdadi przychodzi i tervaporti to w sumie te trasfery średnie. Nie wykorzystali w ogóle pandemii, tylko jak najszybciej zrobili skład, żeby było. Z tym składem Jastrzębie może pomarzyć o np i stawiam, że zajmą jakieś 3/4 miejsce ( będzie zależało to od tego czy Resovia odpali o od vervy) w najgorszym wypadku 5 miejsce.
Kurcze lipa bo osobiście lubię, jak są jeszcze jakieś niewiadome, a w Jastrzębiu wychodzi na to, że o wszystkim wiemy. O Zaksie też wszystko wiemy bo Ci wiecznie oszczędzają, czy jest korona, czy go nie ma, więc Hernandeza nie będzie. Pamiętam, jak Zaksa z dwa lata temu dostała budżet 19 mln, a patrząc na trasfery i przedłużenia to nwm czy z połowę tego wykorzystali.
Al Hachdadi i Tervaportti to średnie transfery? Świetny atakujący + solidny fiński rozgrywający jako zmiennik to bardzo dobre transfery. Niewiadome pojawiają się na środku...
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Oskejt
Posty: 228
Rejestracja: 27 kwie 2020, o 10:34
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: Oskejt »

No nwm. Pozbycie się lynnela najprawdopodobniej + przepłacenie za loutiago. Po czym stwierdzasz, że Al haddadi to świetny atakujący? Potrafił wygryźć go 36 letni rywal z klubu. We Włoszech coś tam grał, ale Bełchatowski Grozer w serie A był najlepiej punktujący graczem, a w pl średnio gra. Więc wstrzymałbym się z tym entuzjazmem rozpoczęcia ligi. Tervaporti jest ok, tylko czy nie lepiej wziąć Firleja lub jakiegoś młodego sypacza polskiego? Chociaż tu mi obojętne, chodzi mi o atak.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: Vilgefortz »

Oskejt pisze:No nwm. Pozbycie się lynnela najprawdopodobniej + przepłacenie za loutiago. Po czym stwierdzasz, że Al haddadi to świetny atakujący? Potrafił wygryźć go 36 letni rywal z klubu. We Włoszech coś tam grał, ale Bełchatowski Grozer w serie A był najlepiej punktujący graczem, a w pl średnio gra. Więc wstrzymałbym się z tym entuzjazmem rozpoczęcia ligi. Tervaporti jest ok, tylko czy nie lepiej wziąć Firleja lub jakiegoś młodego sypacza polskiego? Chociaż tu mi obojętne, chodzi mi o atak.
Firlej to jeszcze gra w Katowicach i nie ma co dzielić skóry na niedźwiedziu. Marokańczyk stracił pozycję na rzecz Visotto, który mimo wieku nadal jest bardzo dobrym atakującym... Szczerze, Al Hachdadi to nie jest szczyt marzeń, ale w porównaniu z Konarskim może być większym odciążeniem przyjmujących.
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Oskejt
Posty: 228
Rejestracja: 27 kwie 2020, o 10:34
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: Oskejt »

jinx pisze:
Oskejt pisze:Ta do Zawiercia xD. Jestem ciekaw co by robił na tej hali. Tam przyjdzie Halaba i jakiś Orczyk itd. Możliwe, że przyjdzie Kovacevic, ale Nikola jeśli w ogóle jeszcze gra xD.
Jeśli al hahdadi przychodzi i tervaporti to w sumie te trasfery średnie. Nie wykorzystali w ogóle pandemii, tylko jak najszybciej zrobili skład, żeby było. Z tym składem Jastrzębie może pomarzyć o np i stawiam, że zajmą jakieś 3/4 miejsce ( będzie zależało to od tego czy Resovia odpali o od vervy) w najgorszym wypadku 5 miejsce.
Kurcze lipa bo osobiście lubię, jak są jeszcze jakieś niewiadome, a w Jastrzębiu wychodzi na to, że o wszystkim wiemy. O Zaksie też wszystko wiemy bo Ci wiecznie oszczędzają, czy jest korona, czy go nie ma, więc Hernandeza nie będzie. Pamiętam, jak Zaksa z dwa lata temu dostała budżet 19 mln, a patrząc na trasfery i przedłużenia to nwm czy z połowę tego wykorzystali.
19 mln hahahahahaha
Co cb tak śmieszy? Budżet z 2017 bodajże, wtedy Skra miała 14, a jsw chyba 10. Przeczytaj sobie artykuł w którym podano budżety części klubów. Zaksa ma libero i sypacza z najwyższymi kontraktami w lidze. Śliwka i reszta nie ma niskich.
Zaksa ma największą ilość sponsorów bo około 68, a główny sponsor jest bardzo mocny i od tego roku dzięki nowemu projektowi Azoty będą zarabia jeszcze więcej około 4 miliardów na rok.
Oskejt
Posty: 228
Rejestracja: 27 kwie 2020, o 10:34
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: Oskejt »

Przepraszam, około 61, ale trochę im doszło od tamtego czasu.
W 2015/16 budżety Zaksy i Resovii wyniosły 18-20 mln.
Zaksa ma pieniądze tylko jedt bardzo oszczędza. Dopiero zapewne, jak Świder zobaczy, że skład nic nie wygrał bo był za slaby to wtedy sięgnie głębiej.
A Resovia to inna bajka bo prywatny sponsor, więc jak na polskie warunki jest to budżet z gumy. Jeśli chce właściciel Asecco to może rzucić więcej pieniędzy.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: Vilgefortz »

Oskejt pisze: A Resovia to inna bajka bo prywatny sponsor, więc jak na polskie warunki jest to budżet z gumy. Jeśli chce właściciel Asecco to może rzucić więcej pieniędzy.
To już zostało przerobione w temacie z transferami. Każdy klub musi zachowywać się oszczędnie, nawet Rzeszów...
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: miro1905 »

Vilgefortz pisze:
Oskejt pisze: A Resovia to inna bajka bo prywatny sponsor, więc jak na polskie warunki jest to budżet z gumy. Jeśli chce właściciel Asecco to może rzucić więcej pieniędzy.
To już zostało przerobione w temacie z transferami. Każdy klub musi zachowywać się oszczędnie, nawet Rzeszów...
Może lepiej przestań zajmować się budżetem klubu z Rzeszowa, tylko zainteresujcie się własnym.
Oskejt
Posty: 228
Rejestracja: 27 kwie 2020, o 10:34
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: Oskejt »

Wiem, sory za tą rozpiskę z budżetami. Nwm tylko czm każdy się denerwuje jak powie się o Rzeszowie. Jakiś kompleks Rzeszowa? W ostatnich latach nic nie grają, a budżet nie ten co kiedyś. Chciałem tylko pokazać, że Zaksa w dobie bez korona ma jeden z największych budżetów najczęściej i wcale Resovia nie deklasuje jej.

Jastrzębie źle z budżetem nie stoi. Nie mogę tylko przeżyć, jak tyle kasy można było wydać na Konara, który grał przeciętnie.
W ogóle ostatnio mało plotek wokół Jastrzębia. Wie ktoś coś nowego?
JW8127
Posty: 154
Rejestracja: 26 sty 2020, o 20:45
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: JW8127 »

Mam nadzieję, że Gorol coś ogarnie, bo jak tam dalej pójdzie to max 5 miejsce będzie...
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: Vilgefortz »

JW8127 pisze:Mam nadzieję, że Gorol coś ogarnie, bo jak tam dalej pójdzie to max 5 miejsce będzie...
To przemyślenie pobudził Drzyzga w RR? My mamy fajne rozegranie (Kampa, Tervaportti), a Boyer tam pewnie nie będzie...
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
JW8127
Posty: 154
Rejestracja: 26 sty 2020, o 20:45
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: JW8127 »

Vilgefortz pisze:
JW8127 pisze:Mam nadzieję, że Gorol coś ogarnie, bo jak tam dalej pójdzie to max 5 miejsce będzie...
To przemyślenie pobudził Drzyzga w RR? My mamy fajne rozegranie (Kampa, Tervaportti), a Boyer tam pewnie nie będzie...
Ogólnie, po tym, co do tej pory wiadomo
Oskejt
Posty: 228
Rejestracja: 27 kwie 2020, o 10:34
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: Oskejt »

Boyera może nie być, ale jest wielu wolnych atakujących. Pewnie po któregoś sięgną. Na Reske nie ma co się oglądać wypalą lub nie. Jednak moim zdaniem narazie nie jest u nas kolorowo.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”