Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

kamil1999
Posty: 5584
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

Kluth swego czasu sporo punktów w naszej lidze trzaskał. Nie jest to byle jaki atakujący. Bardziej doświadczony niż Grygiel i choćby dlatego Zaksa potrzebuje jeszcze kogoś oprócz Filipa bo Kaczmarek jest po kontuzji. Baroti grał tylko dlatego bo Kaczmarek miał kontuzję. Ze zdrowym Kaczmarkiem nie powalczy. To był bardzo ograniczony atakujący. Korzystał z gry z Toniuttim, który mu idealne piłki posyłał. Kluth z Francuzem też sezon życia by pewnie był w stanie zagrać.

Swoją drogą aspirujący do gry w naszej lidze Berlin, się znów wzmacnia. Dołącza do nich Eder.
https://www.sueddeutsche.de/sport/volle ... -99-385565
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: barti522 »

kamil1999 pisze:Kluth swego czasu sporo punktów w naszej lidze trzaskał. Nie jest to byle jaki atakujący. Bardziej doświadczony niż Grygiel i choćby dlatego Zaksa potrzebuje jeszcze kogoś oprócz Filipa bo Kaczmarek jest po kontuzji. Baroti grał tylko dlatego bo Kaczmarek miał kontuzję. Ze zdrowym Kaczmarkiem nie powalczy. To był bardzo ograniczony atakujący. Korzystał z gry z Toniuttim, który mu idealne piłki posyłał. Kluth z Francuzem też sezon życia by pewnie był w stanie zagrać.
Bzdura. Kluth został po prostu zapamiętany w miarę dobrze bo kiedyś zdobył u nas w lidze 40pkt w Stoczni, ale to był jednorazowy wyskok, tak samo jak teraz Ziobrowski został najlepszym zawodnikiem spotkania w starciu przeciwko Skrze i to w Bełchatowie, a Gogol sam się nim zachwycał, że był nie do zatrzymania, tak strzelał po liniach i co z tego? To czyni go atakującym na miarę 2 najlepszych klubów w Polsce z 2 poprzednich lat? Mam serdecznie dość nasłuchiwania wieści transferowych odnośnie Ziobrowskiego czy Klutha w najlepszych klubach w Polsce podczas gdy w Turcji zagra Wallace czy Hernandez a w Słowenii Vucicevic... Kaczmarek to też nie jest żaden as, Baroti mógłby z nim śmiało nawiązać rywalizację, piszesz, że Baroti był ograniczonym atakującym? To popatrz na to jak ograniczony jest Kluth, to jest dopiero ograniczony atakujący, jeden z najgorszych technicznie zawodników jakich znam. Tak każdy może zagrać świetny sezon przy Toniuttim, Ziobrowski jakby przeszedł do Zaksy to normalnie by roztrzaskał tę ligę. Ja nie wiem skąd ty bierzesz wgl te teorie, ale są one kompletnie odrealnione od rzeczywistości, niedawno pisałeś, że Kaczmarek ma większy potencjał od Muzaja, popatrz co myślą o tym inni: https://twitter.com/jankozaur/status/12 ... 9610829824, ten post padł wtedy, kiedy wypisywałeś tutaj, że Muzaj wcale nie jest od nich lepszy i tyczył się Twojej osoby. Przez takie opinie to forum jest później właśnie wyśmiewane.
Wiec wychodzi na to, że wg Ciebie para Kaczmarek, Kluth byłaby taka sama jeśli nie lepsza niż Muzaj, Baroti co jest kompletną bzdurą i nieprawdą. Kluth był rezerwowym w Stoczni 2 sezony temu, później poszedł poodbijać chwilę piłkę w Izraelu, następnie w ubiegłym sezonie przyglądał się na treningach, jak atakuje Boyer, teraz kolejny raz ma trafić do klubu gdzie będzie rezerwowym, świetny pomysł na karierę siatkarską, tutaj jedynie mógłby liczyć na to, że Kaczmarek będzie miał problemy, ale jeśli tym razem obejdzie się bez nich to znowu spędziłby sezon na ławce a ma już 28 lat. Mam nadzieję, że pójdzie jednak do Bydgoszczy i tam niech pokaże najpierw, że będzie liderem zespołu na przestrzeni sezonu, a później gdyby awansowali może tam zostać na Plusligę. Generalnie z Klutha na pewno nie byliby zadowoleni kibice w Radomiu, gdyby miał do nich dołączyć a co dopiero w Zaksie. To co ty piszesz, że stukał punkty, to było ze 3 lata temu, ostatnio nie grał kompletnie nic, o Ziobrowskim też można powiedzieć, że stukał punkty w Lubinie bo przecież uzbierał ich całkiem spore hehe. Jedyny plus tego transferu, to że mieliby 3 i wtedy gdyby nie można było skorzystać z Kaczmarka, to byłaby para Kluth, Grygiel, ale wszyscy widzimy jak to wygląda i nie trzeba nic dodawać. Baroti miewał i słabsze i lepsze spotkania, ale generalnie na pewno nie można powiedzieć, że jakoś zawiódł, niektórzy bardzo wielbią tutaj statystyki, więc statystycznie Baroti wypadał jako jeden z najlepszych atakujących w Pluslidze a podczas meczu wyjazdowego Zaksy w Kemerowie był jednym z najlepszych zawodników jeśli nie najlepszym, a Pliński komentując ten mecz mówił coś w stylu, że w życiu nie spodziewał się, iż Węgier będzie w stanie zagrać mecz na takim poziomie z tak mocnym rywalem.
krzychszp
Posty: 979
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:00
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: krzychszp »

barti522 pisze:Mam serdecznie dość nasłuchiwania wieści transferowych odnośnie Ziobrowskiego czy Klutha w najlepszych klubach w Polsce podczas gdy w Turcji zagra Wallace czy Hernandez a w Słowenii Vucicevic...
I to zdanie pokazuje że plusliga może i dobrą ligą jest ale mówiąc łagodnie atakującymi nie stoi.
Oczywiście gdzies po części wynika to też z limitów.
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: barti522 »

krzychszp pisze: I to zdanie pokazuje że plusliga może i dobrą ligą jest ale mówiąc łagodnie atakującymi nie stoi.
Uważam dokładnie tak samo. Nie rozumiem tego za bardzo dlaczego do Zaksy i Vervy może dołączyć Kluth i Ziobrowski podczas gdy na rynku było tylu wolnych obcokrajowców, a jednych i drugich nie trzymały limity. Przecież w obecnej sytuacji to taki Torres też byłby wybawieniem dla jednych i drugich, a facet ląduje w Galatasaray. Dalej mógłby dołączyć np Egleskalns tymczasem my słyszymy o zawodnikach typu Kluth i Ziobrowski, którzy mogą przejść do 2 najlepszych zespołów z 2 ostatnich lat...
krzychszp pisze: Oczywiście gdzies po części wynika to też z limitów.
No a właśnie ani Zaksy ani Vervy limity nie trzymają, bo mają tylko po 2 obcokrajowców na ten moment.
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Matson »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 11 cze 2020, o 10:45 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: nie umiesz cytować, popatrz, jak robią to inni
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

barti522 pisze:
kamil1999 pisze:Kluth swego czasu sporo punktów w naszej lidze trzaskał. Nie jest to byle jaki atakujący. Bardziej doświadczony niż Grygiel i choćby dlatego Zaksa potrzebuje jeszcze kogoś oprócz Filipa bo Kaczmarek jest po kontuzji. Baroti grał tylko dlatego bo Kaczmarek miał kontuzję. Ze zdrowym Kaczmarkiem nie powalczy. To był bardzo ograniczony atakujący. Korzystał z gry z Toniuttim, który mu idealne piłki posyłał. Kluth z Francuzem też sezon życia by pewnie był w stanie zagrać.
Bzdura. Kluth został po prostu zapamiętany w miarę dobrze bo kiedyś zdobył u nas w lidze 40pkt w Stoczni, ale to był jednorazowy wyskok, tak samo jak teraz Ziobrowski został najlepszym zawodnikiem spotkania w starciu przeciwko Skrze i to w Bełchatowie, a Gogol sam się nim zachwycał, że był nie do zatrzymania, tak strzelał po liniach i co z tego? To czyni go atakującym na miarę 2 najlepszych klubów w Polsce z 2 poprzednich lat?
Kluth w swoim ostatnim sezonie w PLS, tj. 17/18 zdobył 399 pkt i grał na 47% w ataku (wd. strony PlusLigi) przy prawie 730 atakach. Potem trafił do Izraela (o tym sezonie nic nie wiem), a w poprzednim sezonie stał w kwadracie i oglądał wyczyny Boyer. Moim zdaniem, jest to mimo wszystko gracz na poziom PlusLigi - niekoniecznie Zaksy, co nie oznacza, że nie mógłby walczyć z Kaczmarkiem.
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: barti522 »

Matson pisze: Akurat opinia tego pana z Twittera bym się nie przejmował, sam gada kocopoły jak typowy użytkownik tego forum
Możliwe, ale akurat do tej opinii o Muzaju bym się jak najbardziej przychylił. Mam nadzieję, że to on będzie naszym 2 atakującym na Igrzyska Olimpijskie, a nie Konarski.
Vilgefortz pisze:Moim zdaniem, jest to mimo wszystko gracz na poziom PlusLigi - niekoniecznie Zaksy, co nie oznacza, że nie mógłby walczyć z Kaczmarkiem.
Mimo wszystko aż tak nisko Kaczmarka nie cenię żeby miał problemy w rywalizacji z Kluthem pod warunkiem, że będzie zdrowy. No właśnie w sezonie 17/18, później był:
sezon 18/19 nie grał w Stoczni + Izrael
sezon 19/20 nie grał w Weronie i to praktycznie wgl nic, on tam zdobył 8pkt przez cały sezon?
Teraz mamy sezon 20/21 i jak się tak zaczniemy cofać do 3 lat wstecz, to wyjdzie nam za chwilę, że Mika to też świetne wzmocnienie dla Gdańska. ;)
Same statystyki punktowe bywają mylące, Ziobrowski w 2 ostatnie sezony zdobył ponad 500pkt w Lubinie, a teraz przerwali mu sezon więc tego byłoby jeszcze więcej.
Ostatnio zmieniony 11 cze 2020, o 10:28 przez barti522, łącznie zmieniany 2 razy.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7955
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Matson pisze:Akurat opinia tego pana z Twittera bym się nie przejmował, sam gada kocopoły jak typowy użytkownik tego forum
Autor tego tweeta to jest aktywny użytkownik tego forum. ;)
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: barti522 »

WysokiPortorykanczyk pisze:Autor tego tweeta to jest aktywny użytkownik tego forum. ;)
No proszę bardzo, to nieźle, to że się zgadzam z nim akurat w tej kwestii nie oznacza, że w innych. W takim razie dosyć śmieszne jest notoryczne wyśmiewanie różnych użytkowników forum, co robi co chwilę na swoim profilu, jeśli jest tu jednym z nas. ;) Zaraz się okaże, że i Gałązka też siedzi tu razem z nami :D bo wydaje mi się, że Jaśkiewicz kiedyś coś wspominał, ale to już dawno temu, że także jest użytkownikiem tego forum hehe. Mam swój typ, który to może być użytkownik, ale może lepiej nie zdradzać. :) Niech Panowie sami się ujawnią. :]
Crosby
Posty: 188
Rejestracja: 13 sty 2017, o 15:21
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Crosby »

Jako drugi na prawym to dobra opcja dla zaksy bez dwóch zdań.
Rekkiuu
Posty: 55
Rejestracja: 19 kwie 2020, o 16:25
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Rekkiuu »

Skra dzisiaj ogłosi oficjalnie odejście najlepszego przyjmującego w Polsce Piotra Orczyka :]
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7955
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

barti522 pisze:Zaraz się okaże, że i Gałązka też siedzi tu razem z nami :D
Oczywiście, że siedzi, regularnie przepisuje informacje, pojawiające się na forum, na twitterze.
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: barti522 »

Crosby pisze:Jako drugi na prawym to dobra opcja dla zaksy bez dwóch zdań.
No jeśli brać pod uwagę Grygiel czy Kluth, to Kluth, ale ja jakoś kompletnie nie jestem przekonany, co do niego i nie wiem czy to dobry pomysł żeby tworzyć atak z zawodników, gdzie jeden jest po straconym sezonie, a 2 jedyne co to trenował w tej Weronie, był tam typowym graczem do treningu żeby zapełnić kimś miejsce na ławce rezerwowych i nie wydać na to zbyt dużo pieniędzy.
kamil1999
Posty: 5584
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

barti522 pisze: Bzdura. Kluth został po prostu zapamiętany w miarę dobrze bo kiedyś zdobył u nas w lidze 40pkt w Stoczni, ale to był jednorazowy wyskok, tak samo jak teraz Ziobrowski został najlepszym zawodnikiem spotkania w starciu przeciwko Skrze i to w Bełchatowie, a Gogol sam się nim zachwycał, że był nie do zatrzymania, tak strzelał po liniach i co z tego? To czyni go atakującym na miarę 2 najlepszych klubów w Polsce z 2 poprzednich lat? Mam serdecznie dość nasłuchiwania wieści transferowych odnośnie Ziobrowskiego czy Klutha w najlepszych klubach w Polsce podczas gdy w Turcji zagra Wallace czy Hernandez a w Słowenii Vucicevic... Kaczmarek to też nie jest żaden as, Baroti mógłby z nim śmiało nawiązać rywalizację, piszesz, że Baroti był ograniczonym atakującym? To popatrz na to jak ograniczony jest Kluth, to jest dopiero ograniczony atakujący, jeden z najgorszych technicznie zawodników jakich znam. Tak każdy może zagrać świetny sezon przy Toniuttim, Ziobrowski jakby przeszedł do Zaksy to normalnie by roztrzaskał tę ligę. Ja nie wiem skąd ty bierzesz wgl te teorie, ale są one kompletnie odrealnione od rzeczywistości, niedawno pisałeś, że Kaczmarek ma większy potencjał od Muzaja, popatrz co myślą o tym inni: https://twitter.com/jankozaur/status/12 ... 9610829824, ten post padł wtedy, kiedy wypisywałeś tutaj, że Muzaj wcale nie jest od nich lepszy i tyczył się Twojej osoby. Przez takie opinie to forum jest później właśnie wyśmiewane.
Wiec wychodzi na to, że wg Ciebie para Kaczmarek, Kluth byłaby taka sama jeśli nie lepsza niż Muzaj, Baroti co jest kompletną bzdurą i nieprawdą. Kluth był rezerwowym w Stoczni 2 sezony temu, później poszedł poodbijać chwilę piłkę w Izraelu, następnie w ubiegłym sezonie przyglądał się na treningach, jak atakuje Boyer, teraz kolejny raz ma trafić do klubu gdzie będzie rezerwowym, świetny pomysł na karierę siatkarską, tutaj jedynie mógłby liczyć na to, że Kaczmarek będzie miał problemy, ale jeśli tym razem obejdzie się bez nich to znowu spędziłby sezon na ławce a ma już 28 lat. Mam nadzieję, że pójdzie jednak do Bydgoszczy i tam niech pokaże najpierw, że będzie liderem zespołu na przestrzeni sezonu, a później gdyby awansowali może tam zostać na Plusligę. Generalnie z Klutha na pewno nie byliby zadowoleni kibice w Radomiu, gdyby miał do nich dołączyć a co dopiero w Zaksie. To co ty piszesz, że stukał punkty, to było ze 3 lata temu, ostatnio nie grał kompletnie nic, o Ziobrowskim też można powiedzieć, że stukał punkty w Lubinie bo przecież uzbierał ich całkiem spore hehe. Jedyny plus tego transferu, to że mieliby 3 i wtedy gdyby nie można było skorzystać z Kaczmarka, to byłaby para Kluth, Grygiel, ale wszyscy widzimy jak to wygląda i nie trzeba nic dodawać. Baroti miewał i słabsze i lepsze spotkania, ale generalnie na pewno nie można powiedzieć, że jakoś zawiódł, niektórzy bardzo wielbią tutaj statystyki, więc statystycznie Baroti wypadał jako jeden z najlepszych atakujących w Pluslidze a podczas meczu wyjazdowego Zaksy w Kemerowie był jednym z najlepszych zawodników jeśli nie najlepszym, a Pliński komentując ten mecz mówił coś w stylu, że w życiu nie spodziewał się, iż Węgier będzie w stanie zagrać mecz na takim poziomie z tak mocnym rywalem.
Sporo błędów. Kluth był podstawowym atakującym w Stoczni przed dwa sezony jeśli się nie mylę a w jednym z nich to był prawdziwym liderem(2016/2017). Jest to ograniczony technicznie atakujący, tak samo jak Baroti co też nie znaczy, że obaj są słabi. Obaj by byli za słabi na pierwszy skład Zaksy. Nie piszę, że od niego jest lepszy. Sądzę, że podobny poziom. Statystyki Kluth też miał dobre( około 48%) będąc pierwszą strzelbą zespołu. Baroti oczywiście, że nie zawiódł. Nie powiedziałem tego. Był nominalnym drugim atakującym. Sprawdził się. Ale to nie znaczy, że jest w stanie powalczyć o pierwszy skład. Ziobrowski w Zaksie to też by nie była złą opcja. Nie zatrudnią żadnej gwiazdy przecież. Nie stać ich. A w związku z niepewnym Kaczmarkiem, potrzebują kogoś ogranego. Mówisz, że prędzej widzisz młodego Francuza w Zaksie, ale nie wiesz ile z budżetu zostało Zaksie a ile Bydgoszczy. Wendt nie zagra w Zaksie tylko dlatego bo duży klub. No i mówimy o zawodnikach rezerwowych, więc nie wiem czemu wyskakujesz z tym, że fani Radomia nie byli by zadowoleni z Klutha? Oczywiście, że nie. Szukają podstawowego. Zaksa szuka rezerwowego. Nie rozumiem też co ma Muzaj do ewentualnego transferu Klutha, ale przecież napisałem ci o co mi wtedy chodziło. O ten mityczny potencjał, który ma Muzaj a który podobno nie ma Butryn. Po prostu pisałem, że potencjał to bardzo subiektywna rzecz i każdy w kimś innym może widzieć potencjał no bo jak to zwarzyć i zmierzyć? Dlaczego jednym mamy go odmawiać a innych ciągnąć za uszy bo mają ten potencjał jak to jest z Ziobrowskim? No i mówiłem, że to jest nie do zmierzenia jaki postęp uczynił Muzaj bo nie sprawdził się w zespole z czołówki i nie można z taką pewnością mówić, że jest już na pewno lepszy niż Kaczmarek/Konarski/Butryn i jest na poziomie Kurka. Tak jak oczekujemy od Butryna by udowodnił swój poziom w zespole z czołówki to niech to też zrobi Muzaj. I tu cie zdziwię, ale uważam, że na chwilę obecną Muzaj to lepszy atakujący niż Konarski czy Kaczmarek i jego wolałbym mieć w drużynie niż Kaczmarka. Ale uważam, że jest to na pewno kwestia do dyskusji z wyżej wymienionych argumentów. Można się śmiać, ale ja swoją opinię zawssze argumentuję, więc co w niej jest niemerytorycznego i sprawiającego, że forum schodzi na psy?
barti522 pisze: No jeśli brać pod uwagę Grygiel czy Kluth, to Kluth, ale ja jakoś kompletnie nie jestem przekonany, co do niego i nie wiem czy to dobry pomysł żeby tworzyć atak z zawodników, gdzie jeden jest po straconym sezonie, a 2 jedyne co to trenował w tej Weronie, był tam typowym graczem do treningu żeby zapełnić kimś miejsce na ławce rezerwowych i nie wydać na to zbyt dużo pieniędzy.
To już jest jakiś argument. Możesz mieć rację, że to ryzyko. Ale nie wiemy jaki Zaksa ma wybór(budżet). Pewnie gdyby mogła to zakontraktowałaby tego Torresa. W każdym razie potrzebują jak wody doświadczonego a taniego atakującego. I tu Kluth jest opcją idealną.
barti522 pisze: Same statystyki punktowe bywają mylące, Ziobrowski w 2 ostatnie sezony zdobył ponad 500pkt w Lubinie, a teraz przerwali mu sezon więc tego byłoby jeszcze więcej.
Dlatego, nasz kolega fan Wiedźmina podał tobie również statystykę skuteczności w której Kluth wyglądał przyzwoicie.
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: barti522 »

Argumentujesz opinie, no fajnie każdy jakoś argumentuje, Resoviak też argumentował wykrzyknikami, że Flavio może buty czyścić Jendrykowi :) tylko po prostu umniejszanie Muzajowi jest kompletnie bez sensu, a potencjał no fajnie, że ty widzisz większy u Kaczmarka tylko jesteś pewnie w bardzo niewielkim odsetku osób, które tak widzą i ta opinia w żaden sposób nie jest zgoda z prawdą. Tak samo jak to, że Kluth miałby być na tym samym poziomie co Baroti, jakoś mi się nie widzi, że byłby w stanie pociągnąć grę Zaksy na wyjeździe w Kemerowie, oczywiście Baroti to nie jest żaden asior, ale w obecnej sytuacji para Kaczmarek, Baroti wyglądałaby już całkiem nieźle i obawy o pozycję atakującego w tym klubie byłyby zapewne sporo mniejsze. Dużo błędów jest, ale w Twoich opiniach, doskonale pamiętam, że Kluth był podstawowym graczem Stoczni, ale raz że Stocznia to wtedy nie był żaden potentat tylko zespół środka czy nawet dołu tabeli i to było jeszcze w sezonach 17/18 czy 16/17 a 2 sezony temu, bo tak liczę, sezon temu ten który się zakończył kilka miesięcy temu, teraz zbliżamy się do nowego sezonu i 2 sezony temu, czyli wtedy jak w Stoczni był Kurek, na ławce Kluth a po rozpadzie klubu trafił do ligi izraelskiej. Nie twierdzę, że Kluth nie może grać w Pluslidze, bo w zespołach dołu tabeli pewnie byłby ciekawą alternatywą, ale nie jest to dla mnie żadna wielka alternatywa gdyby Kaczmarek był niedysponowany, a ja Ziobrowskiego za uszy nigdzie nie ciągnę, też uważam, że nie powinien grać w klubie z takimi aspiracjami jak Warszawa. Aczkolwiek generalnie jak z Twoich opinii można wywnioskować, że para Muzaj, Baroti nie byłaby w sumie jakoś zbytnio lepsza niż Kaczmarek, Kluth, to nie widzę sensu zbytnio dłużej dyskutować w tym temacie, bo prawdy nie ma w tym jakiejkolwiek. A co do skuteczności ataku, to było 3 lata temu, już pisałem, że może zaraz wyciągniemy statystyki Miki z tego okresu, gość nie grał nic wielkiego, tylko w Stoczni się pokazał te 3, 4 sezony temu, to wszystko, reszta to Izrael, Kęczanin Kęty, Suwałki 1-ligowe itp. Taki poziom klubów nie licząc Werony, gdzie nic nie grał i jak czytam teraz, że on miałby być idealną opcją dla Zaksy, to nie wiem czy się śmiać czy płakać.
P.S Widzę, że się zreflektowałeś co do Muzaja w końcu, no tak z tym, że jest lepszy obecnie i wołałoby się mieć jego w składzie niż innych polskich atakujących oprócz Kurka, to pewnie zdecydowana większość by się zgodziła.
Ostatnio zmieniony 11 cze 2020, o 11:43 przez barti522, łącznie zmieniany 1 raz.
Crosby
Posty: 188
Rejestracja: 13 sty 2017, o 15:21
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Crosby »

Jest jeszcze w razie czego Olek Śliwka na atak także spokojnie :D ;)
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: barti522 »

Crosby pisze:Jest jeszcze w razie czego Olek Śliwka na atak także spokojnie :D ;)
O to to dokładnie i nie zdziwiłbym się jakby potrzeba było grać w sytuacjach kryzysowych trójką przyjmujących podobnie jak w Warszawie, jeśli do jednych i drugich oprócz znanych nam już atakujących mieliby dołączyć Ziobrowski i Kluth. To tylko pokazuje, że w niektórych klubach na pozycji atakującego będzie spora niepewność i nie dam sobie wmówić, że pojawienie się Klutha jakoś diametralnie zmieniłoby tą sytuację.
kamil1999
Posty: 5584
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

Napisałeś, że był rezerwowym w Stoczni. Teraz piszesz, że doskonale pamiętasz, że był pierwszym atakującym... Ziobrowski to nie był żaden przytyk do ciebie tylko przykład tego jak to jest z tym potencjałem. Ok przyznam ci rację, że na tę chwilę Baroti byłby pewniejszy bo grał, ale Kluth ze Stoczni nie byłby od niego słabszy lub nie byłby dużo słabszy. A opcji pozostanie Barotiego w Zaksie oczywiście nie ma, więc to i tak bezsensowne dywagacje, który z nich jest lepszy. Klutha możemy porównać do Grygla i tu be wątpienia widać, że większe doświadczenie. A Zaksie grę w Kemerovie pociagnął przede wszystkim Semeniuk. Ich lider w tamtym sezonie, który był pierwszą armatą.
barti522 pisze: i nie dam sobie wmówić, że pojawienie się Klutha jakoś diametralnie zmieniłoby tą sytuację.
I dobrze bo Kluth to nie Hernandez, ale Kluth jednak choć odrobinę tę sytuację poprawi.
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: barti522 »

kamil1999 pisze: A Zaksie grę w Kemerovie pociagnął przede wszystkim Semeniuk. Ich lider w tamtym sezonie, który był pierwszą armatą.
Tak się składa, że w tamtym spotkaniu był 1pkt różnicy w zdobyczy punktowej między Semeniukiem i Barotim więc jak już to obaj pociągnęli, ale co tam jakiś ''spasiony'' Węgier mógł zagrać, jak ty twierdzisz, że to ograniczony atakujący na tym samym poziomie co Kluth, który nie grał na poważnie nigdzie w 1 składzie od 2 lat.
Ja nie wiem czego ty nie rozumiesz, Kluth był rezerwowym w sezonie kiedy był Kurek i Stocznia upadała, wtedy to był klub z czołówki i cały czas o tym piszę, a wcześniej był 1 atakującym w tym samym klubie, ale wtedy to był jeszcze zespół na niższych miejscach w tabeli ze zdecydowanie mniejszym potencjałem, tylko tyle i aż tyle. Więc licząc to przez ostatnie 2 sezony Kluth jedyne co grał, to ten epizod w Izraelu. Kończę z Tobą dyskusję, bo trzeba byłoby siedzieć tutaj cały dzień w to święto, a koniec końców po 30 długich postach jak to masz w zwyczaju robić praktycznie przy głębszej dyskusji z każdym użytkownikiem i tak doszedłbyś do tego samego wniosku co na początku, że potencjału Muzaja nie da się zmierzyć bo jest to nie do zmierzenia i nie da się ocenić, że ma go on większy niż Kaczmarek czy Filipiak bo jeszcze nic nie udowodnił w zespole z czołówki! To że praktycznie w pojedynkę wprowadził słaby zespół do play-offów, grając i na bardzo wysokich wartościach punktowych, jak i procentowych to jest wgl bez znaczenia, bo to żadna różnica czy nasza liga czy rosyjska. Naprawdę wierz dalej, że Kaczmarek ma największy potencjał, fajnie, tylko byłoby miło gdybyś tego nie wklepywał tutaj 10 czy 20 raz, bo już raczej wszyscy o tym wiedzą, że tak uważasz, jak widzisz nawet na Twitterze się Twoje dywagacje na ten temat rozniosły szerokim echem i jednak ludzie się chyba z Tobą za bardzo nie zgadzają w tej kwestii, ale wiem wiem doskonale tego nie da się zmierzyć i ty jak zwykle masz rację, cześć.
kamil1999
Posty: 5584
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

barti522 pisze:Ja nie wiem czego ty nie rozumiesz, Kluth był rezerwowym w sezonie kiedy był Kurek i Stocznia upadała, wtedy to był klub z czołówki i cały czas o tym piszę, a wcześniej był 1 atakującym w tym samym klubie, ale wtedy to był jeszcze zespół na niższych miejscach w tabeli ze zdecydowanie mniejszym potencjałem, tylko tyle i aż tyle. Więc licząc to przez ostatnie 2 sezony Kluth jedyne co grał, to ten epizod w Izraelu. Kończę z Tobą dyskusję, bo trzeba byłoby siedzieć tutaj cały dzień w to święto, a koniec końców po 30 długich postach jak to masz w zwyczaju robić praktycznie przy głębszej dyskusji z każdym użytkownikiem i tak doszedłbyś do tego samego wniosku co na początku, że potencjału Muzaja nie da się zmierzyć bo jest to nie do zmierzenia i nie da się ocenić, że ma go on większy niż Kaczmarek czy Filipiak bo jeszcze nic nie udowodnił w zespole z czołówki! To że praktycznie w pojedynkę wprowadził słaby zespół do play-offów, grając i na bardzo wysokich wartościach punktowych, jak i procentowych to jest wgl bez znaczenia, bo to żadna różnica czy nasza liga czy rosyjska. Naprawdę wierz dalej, że Kaczmarek ma największy potencjał, fajnie, tylko byłoby miło gdybyś tego nie wklepywał tutaj 10 czy 20 raz, bo już raczej wszyscy o tym wiedzą, że tak uważasz, jak widzisz nawet na Twitterze się Twoje dywagacje na ten temat rozniosły szerokim echem i jednak ludzie się chyba z Tobą za bardzo nie zgadzają w tej kwestii, ale wiem wiem doskonale tego nie da się zmierzyć i ty jak zwykle masz rację, cześć.
Zastanawiam się czy ty i Filippiotro to te same osoby. Podobny sposób dyskusji bym powiedział. No i znów jesteś bardzie aktywny akurat kiedy on ucichł. W każdym razie ktoś tu napisał temu użytkownikowi, że fajnie by było jakby czasami oprócz tego, że dużo pisze to też poczytał co pisze jego oponent w dyskusji. Gdybyś przeczytał, że moim zdaniem Zaksy na pewno nie stać na żadnego Torresa a nawet nie było stać na utrzymanie Barotiego(który pewnie na tą chwilę faktycznie byłby lepszą opcją) to byś się nie dziwił, że ten ławkowy w zeszłym sezonie czyli Kluth jest w mojej opinii idealną opcją. Jakbyś poczytał fragment w którym mówiłem co myślę o ocenach potencjału to byś nie twierdził, że uważam iż Kaczmarek ma większy potencjał. Jakbyś wtedy przeczytał co pisałem o Muzaju to byż nie twierdził, że wolałbym Kaczmarka. Ja zwykle mam rację? Miło, że tak sądzisz;) Ale ja tak nie uważam. Mam swoją opinię. Nie wiem czy prawidłową czy błędną a nie przekonuje mnie zdanie większości lecz fakty. Widziałem Muzaja, który bez presji grał wyśmienicie a później takiego które z presja sobie nie potrafił poradzić. Ja go chcę zobaczyć w zespole gdzie będzie presja. Może wtedy mi udowodni, że się mylę i że jest na poziomie Kurka. Ale ja też kończę dyskusję bo czy ty skończysz to nie wiem bo już drugi raz o tym piszesz. Bądź konsekwentny.
Miłego święta.
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: barti522 »

Ale wierz sobie w co chcesz.
Że Kaczmarek ma większy potencjał niż Muzaj (Tak pisałeś więc nie pisz teraz że było inaczej kiedy widzisz że nikt się z Tobą nie zgodził)
Że Kluth to ten sam poziom co Baroti
Że Bydgoszcz w 1 lidze może mieć dużo więcej pieniędzy na 1 atakującego niż Zaksa na 2
Że do Gdańska musi dołączyć ktoś na poziomie Vigrassa skoro nie trzymają ich limity a nie Seweryn Lipiński
I tak można by wymieniać, ja się zastanawiam czy ty właśnie kiedyś zaczniesz obiektywnie patrzeć na to jakie są fakty a nie bazować cały czas tylko i wyłącznie na swoich często mylnych przekonaniach a teraz już naprawdę żegnam i Tobie także polecam się przewietrzyć.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Diomedea
Posty: 4474
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Diomedea »

Przez takie opinie to forum jest później właśnie wyśmiewane.
Nie do konca moge sie zgodzic.
Kiedys były tu (i może sa, tylko zagubione) prawdziwe wiadowmosci insiderskie. Czesc z zarządow klubow, czesc od zawodnikow. Byly zwykle dyskretne, ze zrozumialych wzgledow.
Pisalo też sporo osób, ktore cos słyszały z klubu, czasem niedokładnie, czasem nastepowały zwroty w negocjacjach, ale informacje nie były zupelnie od czapy.
Dlatego niektorzy dziennikarze uważali je za wiarygodne zródło.

W tym roku sytuacja sie odwrociła. Temat stał sie miejscem zamieszczania wtórnych informacji z twittera, insta, fb.
Insiderzy, którzy nigdy nie bili sie o popularnosc, pozostali niezauważeni.
A dyskusja sie toczy o tym czy lepsze info ma twitterowiec x, czy Y.
Masowosc rzadko sprzyja podwyższaniu poziomu.
fantrento7
Posty: 83
Rejestracja: 17 mar 2020, o 07:24
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: fantrento7 »

Kadziewicz się chyba najadł szaleju pisząc, że Skra się osłabiła i będzie miała problemy z limitami.
Pisze, że będzie grał Filipiak kosztem Petkovica :]
Sander, Ebadipour, Petkovic, Łomacz, Bieniek, Kłos, Piechocki - gdzie tu problem ?
Atrykuł na Polsat Sport
Miszczu-xdd
Posty: 551
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Miszczu-xdd »

fantrento7 pisze:Kadziewicz się chyba najadł szaleju pisząc, że Skra się osłabiła i będzie miała problemy z limitami.
Pisze, że będzie grał Filipiak kosztem Petkovica :]
Sander, Ebadipour, Petkovic, Łomacz, Bieniek, Kłos, Piechocki - gdzie tu problem ?
Atrykuł na Polsat Sport
Kadziewicz pod niebiosa wychwala ciągle Wlazłego, dla niego nawet jeśli Mariusz miałby 70 lat i podpierał się na boisku kijkiem to byłby dalej światowej klasy zawodnik, bo przecież ileś tam lat temu grał kosmicznie i to jego kolega.
Jakoś opinie tego Pana, mnie przynajmniej mało interesują. Dla mnie Pan Kadziewicz to taki siatkarski Tomasz Hajto, ktoś go zatrudnił jako eksperta ale czasami mówi od rzeczy i często można się z tego pośmiać.
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: johnnyrotten »

Problem z limitami w Skrze może być. Mamy Sandera, Ebadipoura i Petkovicia. Załóżmy, że Petković wychodzi w szóstce, ale gra źle. Co w takiej sytuacji? Wchodzi Filipiak i Francisković - limity się zgadzają przy klasycznej podwójnej.

Ale jeżeli Filipiak ma być pierwszym i grać z Łomaczem, to klasycznej podwójnej już nijak się zrobić nie da, bo mamy 4 obcokrajowców i jedyna możliwość ominięcia limitu to zmiana Ebadipoura, Sandera lub Katicia na młodego Sawickiego.

Kto wymyślił tego Amerykanina i po co, to ja nie wiem, ale może się okazać, że chłopaczyna przyjedzie na wycieczkę. Może tyle dobrego dla budżetu Skry, że drogo się nie ceni. Logiki w tym ruchu nie widzę żadnej.

A ściśle w temacie transferowym:

JW prawdopodobnie jutro ogłosi nowego gracza, który w JW już występował. Domysły są różne - od Cichosza i Gierżota po Borucha i Kosoka :D
Kliper
Posty: 301
Rejestracja: 28 cze 2017, o 22:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Kliper »

Miszczu-xdd pisze:
fantrento7 pisze:Kadziewicz się chyba najadł szaleju pisząc, że Skra się osłabiła i będzie miała problemy z limitami.
Pisze, że będzie grał Filipiak kosztem Petkovica :]
Sander, Ebadipour, Petkovic, Łomacz, Bieniek, Kłos, Piechocki - gdzie tu problem ?
Atrykuł na Polsat Sport
Kadziewicz pod niebiosa wychwala ciągle Wlazłego, dla niego nawet jeśli Mariusz miałby 70 lat i podpierał się na boisku kijkiem to byłby dalej światowej klasy zawodnik, bo przecież ileś tam lat temu grał kosmicznie i to jego kolega.
Jakoś opinie tego Pana, mnie przynajmniej mało interesują. Dla mnie Pan Kadziewicz to taki siatkarski Tomasz Hajto, ktoś go zatrudnił jako eksperta ale czasami mówi od rzeczy i często można się z tego pośmiać.
Tak samo mi się kojarzy z Hajtem. Lepiej mi się słucha Drzyzgi i Lepy od Kadziewicza który wszystko najlepiej wie. Rozbawił mnie jak mówił o Kędzierskim o Filipiaku który według Kadziewicza nie był w piątce najlepszych atakujących.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Chal »

A po co Skra ma robić podwójną zmianę?
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
mi9901
Posty: 26
Rejestracja: 2 maja 2020, o 09:32
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: mi9901 »

Na Twitterze Skra wrzuciła zdjęcie USA z Mistrzostw Świata 2018 czyżby dziś potwierdzenie Sandera !!! ??? :D
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Kiepski »

johnnyrotten pisze: Kto wymyślił tego Amerykanina i po co, to ja nie wiem, ale może się okazać, że chłopaczyna przyjedzie na wycieczkę. Może tyle dobrego dla budżetu Skry, że drogo się nie ceni. Logiki w tym ruchu nie widzę żadnej.
Rozumie że kolega mówiąc to zapomniał dodać :]
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”