Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

foksvy
Posty: 16
Rejestracja: 15 lip 2019, o 10:08
Płeć: K

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: foksvy »

Bardzo ciekawy wywiad z Adamem Góralem, prezesem firmy Asseco https://www.przegladsportowy.pl/siatkow ... ssion=true
jarek8dywan
Posty: 605
Rejestracja: 24 sie 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: jarek8dywan »

Zjechal Komende, ze jeszcze nic nie wygral i nie umie grac pod presją, dlatego zakontraktowali Drzyzge. Ale Butryn to dobry atakujacy do szostki... czym sie rozni dotychczasowa kariera Karola od Marcina? Wydaje mi się, ze brak tu konsekwencji w mysleniu. Oczywiście uważam Butryna za dobrego gracza... i poniekąd wyjasnia sie, ze koncepcja wyrownanej 14 to wcale nie jest obsesja Kowala, tylko wlasnie Gorala.

Nie do końca chce mi się wierzyc, ze obecny skład Resovii jest tanszy od ubiegłorocznego
kamil1999
Posty: 5595
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

Jesli chodzi o argumentację Górala to może ją bronić to, że Komenda się nie sprawdził w zespole, który gra pod presją a Butryn jeszcze nie miał okazji. Chodź ja bym to odczytywał tak, że po prostu chce uzasadniać chaotyczne ruchy. Nagle się pojawiła okazja na Drzyzgę to go zakontraktowali. A tego nie powie przecież.
barti522 pisze: Nikt ich nie deprecjonuje, Szary Wilk słusznie zauważył, że tamta para była lepsza od obecnej, mówimy o tym, jak grał Tillie wtedy, nie o tym jak wypadł obecnie. ,,Jeśli Semeniuk utrzyma formę'' no a jeśli nie utrzyma? Pewności tutaj nie ma, do Deroo po 3/4 udanego sezonu nie ma co go zdecydowanie porównywać, tam nie było zastanawiania się, tylko z góry można było zakładać, że facet będzie jednym z najlepszych w lidze na swojej pozycji, jeśli nie najlepszym. ,,Na tym forum jest prowadzona narracja'' po pierwsze nikt nie pisze, że jest słaby aczkolwiek może inni patrzą też na inne rzeczy niż suche statystyki i teraz tak pisałeś w jednym przypadku, że Baroti to ten sam poziom co Kluth, gdzie Baroti znacznie lepiej wypada od Klutha statystycznie, tak Ci pasuje czy chciałbyś żeby tak było, to tak pisałeś, jeśli jest odwrotna sytuacja i ktoś nie do końca docenia zawodnika, który wypada dobrze statystycznie, a Tobie pasuje, aby go doceniać i wychwalać, to rzucasz tekstami typu, na tym forum panuje narracja, może panuje własnie bardziej obiektywna narracja niż Twoje oceny, gdyż masz skłonność do oceniania zawodników po 1 udanym sezonie, iż są świetni i stawiania ich na na równi z graczami, którzy udowadniali to na przestrzeni lat, tak jak teraz Semeniuk vs Deroo.
1)Słyszałem już tutaj wiele opinii o Śliwce jako plaskaczu czy drugim libero.
2)Statystyki byle kto nie robi. Statystyki zwłaszcza ataku są dużo lepszym kryterium niż oglądnięcie jednego słabszego meczu Śliwki. Ale nie oceniam na podstawie samych statystyk. Śliwka po prostu nieźle wygląda w ataku.
3)Ależ przyznaję ci rację z tym Kluthem. Choć podtrzymuję to, że dla Zaksy na DRUGIEGO to i tak niezła opcja.
4)Semeniuk nie grał pierwszego dobrego sezonu bo w Zawierciu grał również świetnie, ale trafił niestety na Walińskigo w życiowej formie i Ferreire, który po kontuzji również wrócił do formy. No i wcześniej nieźle pokazywał się w Zaksie. Przyczynił się do ogrania Trentino na wyjeździe jako młody i nikomu nie znany zawodnik. Ale pewnie co do niego jestem nieobiektywny, ale po prostu wierzę w rozwój tego siatkarza. Na tej samej zasadzie mówiłem, ze to on a nie Parodi i Łukasik będą grali i miałem rację.
5)Nie ma i nie było takiej możliwości by Zaksa miała ciągle Tillie z jego pierwswzego najlepszego sezonu. Tutaj może pamięć mnie trochę mylić, ale wydaje mi sie, że sama z niego zrezygnowała. Gdy miała Tiliego to wtedy on był w swoich najlepszych latach i dał to co mógł dać a teraz Śliwka powoli wchodzi w najlepsze lata dla przyjmującego. Zauważ, że teraz dopiero jest w tym wieku co Tillie gdy przychodził do Zaksy.
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: qtp »

jarek8dywan pisze:Nie do końca chce mi się wierzyc, ze obecny skład Resovii jest tanszy od ubiegłorocznego
Drzyzga = Schoji (miał wysoki kontrakt)
Woicki < Komenta
Domagała <<<Bartman
Butryn<Schulz
Cebula=Hoag
Szerszeń<<Marechal
Taht>Russo
Buszek<Buszek
Potera<Perry
Mariański=Mariański

O środkowych cieżko na razie pisać bo nie wiadomo czy przyjdzie Hain i czy pozbędą się Kosoka. Ale widać że Góral nie zmyśla, zresztą po co miał by to robić?
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Matson »

Przeczytajcie sobie wywiad z prezesem Maciagiem. Nie mówił ze kontrakty zawodników same w sobie są niższe tylko że usprawnił organizacyjnie co zaowocowało tym ze łączne wydatki są mniejsze. W funkcjonowaniu klubu to nie kontrakty generują największe koszty. W poprzednich sezonach niektórym zawodnikom klub wynajmował cały sezon hotel, wyjazdy do arlamowa i inne [cenzura] które w siatkówce nie są praktykowane a oni chcieli się pokazać jacy to nie są mili dla zawodników. Okazało się ze zawodnicy ich tylko doili i odchodzili wiec podejrzewam że to w tym polu poszukali oszczędności
zibibobi
Posty: 797
Rejestracja: 28 paź 2009, o 20:21
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: zibibobi »

Matson pisze: W funkcjonowaniu klubu to nie kontrakty generują największe koszty.
Akurat z tym stwierdzeniem się nie zgadzam. Ale to jest tylko moje przypuszczenie. Ok, zmiany organizacyjne, usprawnienie zarządzania i cięcie kosztów "zbędnych", cokolwiek by to miało oznaczać, mimo wszystko raczej nie maja takiego wymiaru finansowego jak kontrakty. Wszelkie kontrakty, nie tylko zawodników, ale całego zaplecza w tym m.in. sztabu szkoleniowego. A zarząd pewnie też za friko nie pracuje.
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Matson »

zibibobi pisze:
Matson pisze: W funkcjonowaniu klubu to nie kontrakty generują największe koszty.
Akurat z tym stwierdzeniem się nie zgadzam. Ale to jest tylko moje przypuszczenie. Ok, zmiany organizacyjne, usprawnienie zarządzania i cięcie kosztów "zbędnych", cokolwiek by to miało oznaczać, mimo wszystko raczej nie maja takiego wymiaru finansowego jak kontrakty. Wszelkie kontrakty, nie tylko zawodników, ale całego zaplecza w tym m.in. sztabu szkoleniowego. A zarząd pewnie też za friko nie pracuje.
Wystarczy przeczytać sprawozdania finansowe dostępne jak się chwile poszuka w internecie ;)
jarek8dywan
Posty: 605
Rejestracja: 24 sie 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: jarek8dywan »

qtp pisze: Ale widać że Góral nie zmyśla, zresztą po co miał by to robić?
Byc moze. Ale jest tez opcja, ze poprawia/buduje mlodemu PR. W ostatnich latach reputacja Resovii zostala nadszarpnieta, trzeba było wykladac coraz to wieksze pieniadze, by przekonac graczy do podpisania kontraktu, byc moze nawet ich przeplacac. Wielu dobrych zawodników majac dwie równorzędne oferty nie wybieralo Rzeszowa z uwagi na kwasne srodowisko, niezdrowa presje ze strony zarzadu, tak mozna bylo nieraz wyczytac miedzy wierszami w rozmowach. Z dobra reputacja latwiej i taniej jest budować druzyne i to jest fakt.

Natomiast co do porownan pensji, nie zgodze sie z kilkoma opcjami, ale tak naprawdę ani ja, ani Ty nie dysponujemy danymi by moc tu konkretnie dyskutowac. Jesli jednak to prawda, to swietnie poprzedni sklad nadplacili, przeplacili itd.
zibibobi
Posty: 797
Rejestracja: 28 paź 2009, o 20:21
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: zibibobi »

Matson pisze:
zibibobi pisze:
Matson pisze: W funkcjonowaniu klubu to nie kontrakty generują największe koszty.
Akurat z tym stwierdzeniem się nie zgadzam. Ale to jest tylko moje przypuszczenie. Ok, zmiany organizacyjne, usprawnienie zarządzania i cięcie kosztów "zbędnych", cokolwiek by to miało oznaczać, mimo wszystko raczej nie maja takiego wymiaru finansowego jak kontrakty. Wszelkie kontrakty, nie tylko zawodników, ale całego zaplecza w tym m.in. sztabu szkoleniowego. A zarząd pewnie też za friko nie pracuje.
Wystarczy przeczytać sprawozdania finansowe dostępne jak się chwile poszuka w internecie ;)
Dostępne sprawozdania finansowe Klubu, płatne zresztą, są za rok 2018.
Resofan
Posty: 1424
Rejestracja: 7 lip 2008, o 19:39
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Resofan »

jarek8dywan pisze: Natomiast co do porownan pensji, nie zgodze sie z kilkoma opcjami, ale tak naprawdę ani ja, ani Ty nie dysponujemy danymi by moc tu konkretnie dyskutowac. Jesli jednak to prawda, to swietnie poprzedni sklad nadplacili, przeplacili itd.
Nie bierzesz pod uwagę zasadniczego faktu - stawki płac na rynku spadły w stosunku do ubiegłego sezonu i to bardzo znacząco.
Jakkolwiek passus ten należy merytorycznie i metodologicznie do tomu drugiego, antycypujemy go szkicowo w tym miejscu ze względu na ścisłe powiązanie z korelacją i regresją.
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Matson »

Nie ma znaczenia z którego roku są sprawozdania, sprzed dwóch sezonów tez daje informacje jaka cześć budżetu stanowią płace zawodników
jarek8dywan
Posty: 605
Rejestracja: 24 sie 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: jarek8dywan »

Resofan pisze:Nie bierzesz pod uwagę zasadniczego faktu - stawki płac na rynku spadły w stosunku do ubiegłego sezonu i to bardzo znacząco.
Ok, racja. To jesli tak, to moim zdaniem tym bardziej pokazuje probe poprawy PR, bo nijak ma sie porownywanie ostatnich sezonow i zachwycanie sie oszczędnośca mlodego.
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: barti522 »

kamil1999 pisze: Semeniuk nie grał pierwszego dobrego sezonu bo w Zawierciu grał również świetnie, ale trafił niestety na Walińskigo w życiowej formie i Ferreire, który po kontuzji również wrócił do formy. No i wcześniej nieźle pokazywał się w Zaksie. Przyczynił się do ogrania Trentino na wyjeździe jako młody i nikomu nie znany zawodnik. Ale pewnie co do niego jestem nieobiektywny, ale po prostu wierzę w rozwój tego siatkarza. Na tej samej zasadzie mówiłem, ze to on a nie Parodi i Łukasik będą grali
Ale ty go porównujesz do Deroo, że może nie być różnicy, a to tak trochę dziwnie brzmi, że nie przebił się w Zawierciu, bo Waliński miał świetny sezon, czy Deroo tez mógłby się nie przebić? ;) Z tym Parodim to daj Pan spokój, to od początku wyglądało na bardzo dziwny transfer i nie byłem do niego przekonany od samego początku, facet z nazwiskiem, ale najlepsze lata już dawno za sobą a teraz ląduje w 2 lidze włoskiej i widać, jaki jest jego obecny poziom. Jak najbardziej się zgodzę, że Semeniuk jest od niego o wiele lepszy i lepiej było stawiać na niego niż na wiekowego Włocha, ale nie zgodzę się kompletnie, że on już miałby być na poziomie Deroo, jak sam zauważyłeś przegrał rywalizację z Walińskim i Ferreirą w Zawierciu, dopiero teraz miał taki super sezon, więc był to 1 sezon, Deroo miał takich sporo, dla mnie to nie ma co ich kompletnie na razie porównywać, nie ten czas i nie to miejsce. No a Śliwka może i się jeszcze rozwinie, nie mówię, że nie aczkolwiek jak patrzymy na wiek, to Kwolek i Fornal są 2 lata młodsi i oni to dopiero się mogą rozwinąć, równie dobrze za 2 lata mogą być w innym miejscu niż teraz Śliwka. Więc to takie gadanie po prostu, może się rozwinie, a może się nie rozwinie, okaże się w kolejnych sezonach.

Tak na chwilę odbiegnę od tematu, coraz więcej ciekawych nazwisk ląduje w Turcji. Hoag, Oliva, Vigrass, cała trójka w Fenerbahce.
kamil1999
Posty: 5595
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

Napisałem, że jest to osłabienie przecież. Ale nie aż tak duże jak się niektórym wydaje. Nie chcę ich zrównywać bo Deroo to był jeden z najlepszych zagranicznych nazwisk jakie kiedykolwiek się u nas pojawiły, ale wziąłem pod uwagę też wiek Semeniuka. Ja mu daje że swojej strony olbrzymi kredyt zaufania. Uważam, że będzie się rozwijał bez większych wtop i okresów stagnacji. I myślę, że on albo Fornal, ewentualnie jeszcze Kwolek, zastąpią Kubiaka w kadrze. Ale to nie podeprze niczym. Po prostu od 3 lat widzę w nim niesamowity potencjał. Szkoda Deroo. To był prawdziwy lider. Potrafił atakować po niemożliwym kierunku. Miał technikę ataku a do tego warunki fizyczne. Szkoda, że odszedł, ale Zaksa nie mogła już go dłużej utrzymywać. Już choćby Bieniek odszedł bo Deroo dostał podwyżkę i na niego nie starczyło. A oferta Moskwy dokończyła dzieła. Deroo u nas stał się wielkim graczem. Zaksa nie była w stanie go utrzymać. To jest minimalizm jak mówi Szary Wilk?
To jest rzeczywistość. I tak długo został. Semeniuk odciaży trochę budżet. A mimo tego już prezentuje poziom na medale mistrzostw Polski. Jako wychowanek będzie też związany z klubem i może zostać przez najlepsze lata kariery, które jeszcze nie nadeszły. Mając to wszystko w pamięci nie powinno się pisać, że Zaksa się jakoś niesamowicie osłabia. A już na pewno nie ma przyjęciu. Ono jest już mocne a do tego przyszłościowe. No i też sądzę, że Kwolek a już zwłaszcza Fornal rozwiną się lepiej niż Śliwka. Czeka nas niesamowite bogactwo jeśli chodzi o reprezentacje. Tak więc jeżeli i tak Deroo był nie do utrzymania to co miała zrobić Zaksa? Ściągnąć jakiegoś Hoaga czy Maara? Nie byli by koniecznie lepsi od Semeniuka a ten jest bardziej przyszłościowy i związany z klubem. Nie zawsze da się zatrzymać zawodnika a według mnie na przyjeciu Zaksa zrobiła najlepiej jak mogła. Niesamowicie Świderski umie prowadzić ten 4 budżet w lidze.
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: barti522 »

Zapytaj Szarego Wilka o minimalizm Zaksy, nie mnie, bo ja tego nie pisałem, więc może niech on Ci wytłumaczy, co miał na myśli. Nie wiem czy ktoś pisał, że Zaksa ma wyraźnie słabsze przyjęcie, chyba nie, po prostu słabsze niż wtedy. A to, że teraz nie mogliby mieć już takiego z wiadomych względów, Deroo się wypromował i odszedł do Rosji, jest poza zasięgiem finansowym to oczywiste. Ja tam nie uważam, że przyjęcie Zaksy jest słabe, bo jest dobre, tylko po prostu dla mnie bez porównania do tego co było z Deroo i to zauważalna różnica, ale dla mnie żaden przyjmujący w lidze w tym roku nie był na jego poziomie, więc to nie zarzut do Zaksy. Być może takim kimś jak Deroo dla Zaksy będzie teraz Sander dla Skry jeśli wróci do pełni swojej dyspozycji. Jak szukać mankamentów Zaksy to zdecydowanie bardziej na ataku, a nie na przyjęciu, co do tego budżetu to nie mam pojęcia czy oni mają 4 budżet w lidze, 5, czy 3 gdyż nie mam wglądu do budżetów poszczególnych klubów i ty chyba też nie, no chyba, że gdzieś jawnie było podane, że Zaksa ma mniejszy budżet obecnie niż np Jastrzębie, a ja nie widziałem takiej informacji to sorki. ;)
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3242
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Kicu »

Nie wiem czy był już poruszany tu ten temat, ale Semeniuk dostał ofertę z włoskiej Serie A. Nie zdecydował się jeszcze jednak na taki krok. Myślę, że nie dłużej jak za 2 lata tam wyląduje, czego mu życzę. Ciekawe jaki klub (albo kluby) się nim interesował.

https://nto.pl/kamil-semeniuk-czyli-jak ... 2-15023392
Awatar użytkownika
mbor3k
Posty: 533
Rejestracja: 27 kwie 2009, o 12:07
Płeć: M
Lokalizacja: Resovia

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: mbor3k »

Matson pisze:Przeczytajcie sobie wywiad z prezesem Maciagiem. Nie mówił ze kontrakty zawodników same w sobie są niższe tylko że usprawnił organizacyjnie co zaowocowało tym ze łączne wydatki są mniejsze. W funkcjonowaniu klubu to nie kontrakty generują największe koszty. W poprzednich sezonach niektórym zawodnikom klub wynajmował cały sezon hotel, wyjazdy do arlamowa i inne [cenzura] które w siatkówce nie są praktykowane a oni chcieli się pokazać jacy to nie są mili dla zawodników. Okazało się ze zawodnicy ich tylko doili i odchodzili wiec podejrzewam że to w tym polu poszukali oszczędności
Cześć. Właśnie dosyć ciekawy temat. Mówię o funkcjonowaniu klubu, ilości osób, które w nim pracowały/pracują, czym się zajmowały, np. w związku z dodatkami motywacyjnymi, nazwijmy to, zawodników oraz czy aby teraz nie zostały owe dodatki mocno zredukowane. Piję do choćby takiej informacji sprzed ponad miesiąca (nie wiem, czy się tutaj pojawiła):
https://twitter.com/Kat_Zieba/status/12 ... 9646899201
To co oczywiste, przeczytaj jeszcze raz.
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: skrowiec »

A tutaj żona Sandera "nieco" się wygadała. I chyba popsuła zabawę Skry z wyczekiwaniem ogłoszenia transferu.

https://www.instagram.com/p/CBZTLFFl230 ... rh1j56rpe3
kamil1999
Posty: 5595
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

Raczej to nic konkretnego nie mówi.
Awatar użytkownika
rzr
Posty: 611
Rejestracja: 12 lut 2013, o 22:11
Płeć: M
Lokalizacja: koło Rz

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: rzr »

No w jednym z komentarzy napisała że jadą do Polski więc raczej coś konkretnego mówi.
nie jest dobrze, co prawda nie jest też źle, można powiedzieć, że jest średnio
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7991
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Żona Sandera wygadała się w sprawie transferu, o którym każdy wie, że będzie miał miejsce? Wow. :)
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: skrowiec »

kamil1999 pisze:Raczej to nic konkretnego nie mówi.
Jeszcze w dodatku dziwnym zbiegiem okoliczności obserwuje konto skry na instagramie? :]
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Aranger »

A tutaj żona Sandera "nieco" się wygadała. I chyba popsuła zabawę Skry z wyczekiwaniem ogłoszenia transferu.

https://www.instagram.com/p/CBZTLFFl230 ... rh1j56rpe3
Przecież Skra kręci to prowo właśnie dlatego, że wszyscy wiedzą o tym transferze i w ten sposób puszcza oczko kibicom. Taki post żony Sandera pewnie jest im nawet na rękę i zabawa będzie trwać w najlepsze. Chociaż średnio mam pomysł, jak będzie można połączyć osobę Bartosza Filipiaka z Taylorem Sanderem, bo chyba tylko on został do ogłoszenia oprócz Amerykanina.
kamil1999
Posty: 5595
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

rzr pisze:No w jednym z komentarzy napisała że jadą do Polski więc raczej coś konkretnego mówi.
A to komentarzy nie widziałem, tylko ten wpis. Mój błąd.
Kliper
Posty: 301
Rejestracja: 28 cze 2017, o 22:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Kliper »

Podobna sytuacja Gasparini w znajomych na Fb Prygla.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7991
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Gasparini to od kilku lat przeciętniak ze świetną zagrywką, więc zdecydowanie lepiej dla Radomia, gdyby to okazał się przypadek.
Kliper
Posty: 301
Rejestracja: 28 cze 2017, o 22:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Kliper »

WysokiPortorykanczyk pisze:Gasparini to od kilku lat przeciętniak ze świetną zagrywką, więc zdecydowanie lepiej dla Radomia, gdyby to okazał się przypadek.
Też bym wolał kogoś innego i młodszego w tym tygodniu się okaże
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

PS pisze o Konarskim w Radomiu pfffff chytry parę razy traci zazwyczaj. Co ciekawe, potwierdza to prezes :)
PS. Oczywiście w kontekście rozmów
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: johnnyrotten »

Vilgefortz pisze:PS pisze o Konarskim w Radomiu pfffff chytry parę razy traci zazwyczaj. Co ciekawe, potwierdza to prezes :)
PS. Oczywiście w kontekście rozmów
To by było utarcie nosa Konarowi przez niewidzialną rękę rynku :D Jak piszesz - chytry dwa razy traci, więc będzie chytra baba z Radomia :] Bo nie uwierzę, że Biełgorod będzie jakoś się szarpał, skoro nie chciał wykupić Vucicevica z Lublany. Jeżeli ta opcja nie wypali, to Dawid na swoim pożegnaniu z JW może wyjść jak Zabłocki na mydle.
Kliper
Posty: 301
Rejestracja: 28 cze 2017, o 22:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Kliper »

Vilgefortz pisze:PS pisze o Konarskim w Radomiu pfffff chytry parę razy traci zazwyczaj. Co ciekawe, potwierdza to prezes :)
PS. Oczywiście w kontekście rozmów
Mówisz że prezes Czarnych potwierdza rozmowy z Konarem?
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”