Zaległe mecze 31.01 - 04.02

Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: Zaległe mecze 31.01 - 04.02

Post autor: Blanco »

Żeby Resovia mogła wygrać z Buszkiem z Zaksą, musiałaby mieć albo środek Skry, albo Cebujla w normalnej dyspozycji w ataku.

Wyciągnął Butryn Resovii tie-breaka. Mógł już to zrobić w czwartej partii, ale raz kiwnął niepotrzebnie (i poszła seria Smitha), raz wyrzucił z lewego (znowu!), raz wyrzucił z prawego. A to, co się zmieniło od drugiego seta, to liczba błędów Rzeszowa i Semeniuk i Śliwka jako pierwsze opcje w ataku (Kaczmarek przez 3 ostatnie sety zaatakował 12 razy).

Btw, to Zatorski tak źle przyjmował, czy to zagrywka Cebujla była naprawdę tak kosząca, jak ją opisywał Swędrowski?
bono
Posty: 3532
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Zaległe mecze 31.01 - 04.02

Post autor: bono »

Cienka jest granica między niebem a piekłem.
Dziś najgorszy na boisku Zator tylko 14 przyjęć w 5 setach i 5 błędów bezpośrednich.Semeniuk miał 41 odbiorów i tylko 1 bład.
Nawet Kaczmarek się trochę obronił zagrywką.

Świetny mecz taktycznie Resovii
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Zaległe mecze 31.01 - 04.02

Post autor: reeman »

Chciał się przypodobać nowemu pracodawcy ;)
Rysio z Klanu
Posty: 667
Rejestracja: 9 maja 2009, o 18:11
Płeć: M

Re: Zaległe mecze 31.01 - 04.02

Post autor: Rysio z Klanu »

Licznik ZAKSy zatrzymuje się na 23. Rekord Skry z 2011 - 24. zwycięstwa z rzędu szczęśliwie zachowany. Nie do końca wiem o jakim rekordzie który nikt nigdy nie pobije piszą kibice KK na Facebooku
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: Zaległe mecze 31.01 - 04.02

Post autor: Matson »

BuenoSausage pisze:
Matson pisze: choć nie zdziwię się jak nie wejdą do PO.
Raczej nierealne. Nie dość, że Sovia ma wyraźną punktową przewagę nad Suwałkami i Katowicami, to jeszcze Zawiercie, z którym sąsiaduje w tabeli ma równie trudny terminarz co Resovia, a forma Zawiercian w lesie.

Myślę, że Resovia wejdzie z 6. miejsca. Na piąte pewnie wskoczy Skra, która ma łatwiejszy terminarz.
Resovia w tym sezonie jest tak zmienna, że tak samo nie zdziwi mnie jej brak w PO jak i finał ligi bo wejdą nagle na trzy mecze do takiej formy jak przez dwa pierwsze sety z Zaksa, Skra, Warszawa. Nie rozumiem jak można tak świetnie grać przez dwa sety po czym zejść na poziom Radomia. Wiem że siatkówka jest zmienna, ale Resovia osiągnęła już w tej zmienności pewną regularność :D
bono
Posty: 3532
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Zaległe mecze 31.01 - 04.02

Post autor: bono »

reeman pisze:Chciał się przypodobać nowemu pracodawcy ;)
A ja myślałem że najważniejsza kasa :]
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Heimlock
Posty: 627
Rejestracja: 29 lut 2020, o 15:29
Płeć: M

Re: Zaległe mecze 31.01 - 04.02

Post autor: Heimlock »

Ciekawe czy Grbić będzie orać jedną szóstką do końca sezonu.

Brawo Butryn, pokazał klasę. O ile się sprawdzi to Olsztyn dokonał dobrego zakupu :P Cebulj niepewny w ataku ale też dokłada swoje i na pewno dużo dobrego robi zagrywką. Szerszeń już wchodzi na większe obroty, z nim Resovia będzie dużo groźniejsza.
BuenoSausage
Posty: 1559
Rejestracja: 25 wrz 2020, o 16:18
Płeć: M

Re: Zaległe mecze 31.01 - 04.02

Post autor: BuenoSausage »

Heimlock pisze:Ciekawe czy Grbić będzie orać jedną szóstką do końca sezonu.
Na to wygląda.
Kolejny mecz z Resovią już w środę, trochę nie wypada go odpuszczać po dzisiejszej porażce. Na Warszawę na koniec rundy zasadniczej pewnie też wyjdzie pierwszym składem.
Pozostałe można odpuścić, ale to ledwie ewentualne 3-4 spotkania do pogrania dla rezerwowych. A potem trzeba natychmiast wracać do podstawowej szóstki.

Zaksa nie ma rezerw i może się na tym nieźle przejechać na koniec seoznu.
Awatar użytkownika
MWi
Posty: 1072
Rejestracja: 12 maja 2012, o 22:12
Płeć: M

Re: Zaległe mecze 31.01 - 04.02

Post autor: MWi »

Nie wierzę, co piszę, ale fajnie gra dzisiaj Stępień.
Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: Zaległe mecze 31.01 - 04.02

Post autor: Blanco »

Heimlock pisze:Brawo Butryn, pokazał klasę. O ile się sprawdzi to Olsztyn dokonał dobrego zakupu :P
Co to za bzdury są w ogóle? :|
Matson pisze:Resovia w tym sezonie jest tak zmienna, że tak samo nie zdziwi mnie jej brak w PO jak i finał ligi bo wejdą nagle na trzy mecze do takiej formy jak przez dwa pierwsze sety z Zaksa, Skra, Warszawa. Nie rozumiem jak można tak świetnie grać przez dwa sety po czym zejść na poziom Radomia. Wiem że siatkówka jest zmienna, ale Resovia osiągnęła już w tej zmienności pewną regularność :D
Jak ma grać inaczej, jak w ataku gra na 1 i 3/4 zawodnika?
Riad69
Posty: 493
Rejestracja: 2 paź 2010, o 21:33
Płeć: M

Re: Zaległe mecze 31.01 - 04.02

Post autor: Riad69 »

Samym Lipińskim i zrywami Sasakiem Gdańsk tego nie wygra.
bono
Posty: 3532
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Zaległe mecze 31.01 - 04.02

Post autor: bono »

BuenoSausage pisze:
Heimlock pisze:Ciekawe czy Grbić będzie orać jedną szóstką do końca sezonu.
Na to wygląda.
Kolejny mecz z Resovią już w środę, trochę nie wypada go odpuszczać po dzisiejszej porażce. Na Warszawę na koniec rundy zasadniczej pewnie też wyjdzie pierwszym składem.
Pozostałe można odpuścić, ale to ledwie ewentualne 3-4 spotkania do pogrania dla rezerwowych. A potem trzeba natychmiast wracać do podstawowej szóstki.

Zaksa nie ma rezerw i może się na tym nieźle przejechać na koniec seoznu.
Grbić nie popełni błędu Gardiniego - na pewno będzie rotować na tyle ile się da.
Co do mitycznie powtarzanego braku rezerw - rezerwowi Rejno, Kluth, Staszewski, Prokopczuk czy Banach mocarzami nie są ale spokojnie odciążą podstawowych zawodników.
Dzisiaj jednak bardziej zmotywowana była Resovia i wygrała na styk - jednak 3 mecze w 3 dni w LM odcisnęły się na grze + mniejsza koncentracja(Zaksa w 2 pierwszych setach 20 błedów w 3 pozostałych 12)
Jeżeli w kolejnych 2-3 meczach będą porażki lub gra z dużą ilością blędów - bedzie można mówić o lekkim kryzysie i zmęczeniu sezonem.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Zaległe mecze 31.01 - 04.02

Post autor: johnnyrotten »

Blanco pisze:
Heimlock pisze:Brawo Butryn, pokazał klasę. O ile się sprawdzi to Olsztyn dokonał dobrego zakupu :P
Co to za bzdury są w ogóle? :|
Człowieku, czy możesz poza nieuprzejmością wobec innego użytkownika napisać coś więcej w takiej "ripoście"? Bo nie bardzo wiadomo, co jest według Ciebie bzdurą we wpisie Heimlocka - docenienie klasy Butryna czy też pochwała Olsztyna za zakontraktowanie Karola na przyszłe rozgrywki. Oba zdania raczej są trudne do podważenia.

Trochę merytorycznej treści by się przydało, jeśli się z kimś nie zgadzasz, bo to jest zwykły brak szacunku do adwersarza, co zaprezentowałeś.

PS. I naucz się pisać poprawnie nazwisko słoweńskiego przyjmującego Resovii. Cebulj. LJ na końcu, a nie odwrotnie.

Mimo wszystko pozdrawiam, choć nie łudzę się, że zmienisz swoje prowokacyjno-wyniosłe nastawienie do innych użytkowników forum.
Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: Zaległe mecze 31.01 - 04.02

Post autor: Blanco »

johnnyrotten pisze:....
No, powiało merytorycznością xD Skoro muszę tłumaczyć, to wytłumaczę:
a) wariant mniej optymistyczny - jeden z najlepszych atakujących ligi trafi do zespołu, który ostatni raz wyżej niż na 8 miejscu był 4 sezony temu.
b) wariant bardziej optymistyczny - medalista/finalista/najlepszy atakujący/MVP ligi trafi do zespołu, który...

I Heimlock o takim transferze pisze, że dobry, jeśli się sprawdzi.

Nie chce mi się tu wklejać linków, byś mógł zrobić ogólnopolskim redakcjom sportowym lekcje, jak się pisze nazwisko Słoweńca. Nie chce mi się też pisać o sytuacji Błaszczykowskiego i powodach, dla których miał na koszulce napisane Kuba.
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Zaległe mecze 31.01 - 04.02

Post autor: johnnyrotten »

Blanco pisze:Nie chce mi się też pisać o sytuacji Błaszczykowskiego i powodach, dla których miał na koszulce napisane Kuba.
To tylko świadczy o Twoim lenistwie i ogólnej ignorancji. A nieumiejętność zapisania bądź co bądź słowiańskiego nazwiska składającego się z sześciu liter to już chyba jakiś wtórny analfabetyzm. Nikt nie wymaga kopiowania znaku diakrytycznego nad C, ani wiedzy, że nazwisko to wymawia się Czebul, bo wygłosowa jota zanika w języku słoweńskim (w przeciwieństwie np. do serbskiego).

Oczekuję tylko elementarnego wyrazu szacunku do zawodnika, który już trochę meczów w naszej lidze zagrał. Może nie masz problemu, gdy ktoś przekręca Twoje nazwisko, ale ja bym miał.

Tyle w kwestii merytorycznej, którą podważyłeś w moim poście.

A co do Butryna, to jest to transfer będący pokłosiem działania klubu, który postanowił sprawdzić na własnej skórze prawdziwość powiedzenia "lepsze jest wrogiem dobrego". To raz. A druga rzecz to aspiracje Olsztyna, które mają znacznie wzrosnąć. Zapewne Butryn by nawet nie spojrzał na ofertę AZS-u, gdyby celem sportowym było wejście psim swędem do playoffu.

Pogłoski napawają optymizmem i to, że Olsztyn ma kryzys, nie oznacza, że z niego nie wyjdzie. Na tej samej zasadzie mógłbyś dyskredytować Cebulja czy Drzyzgę, że przyszli do drużyny, która miała dwa fatalne sezony ostatnio.

I naprawdę - może jak grochem o ścianę będę rzucał tymi apelami - ogarnij się trochę. Bo nikt nie będzie miał ochoty Ci odpisywać, jak tego nie zrobisz.
Heimlock
Posty: 627
Rejestracja: 29 lut 2020, o 15:29
Płeć: M

Re: Zaległe mecze 31.01 - 04.02

Post autor: Heimlock »

Blanco pisze:
Heimlock pisze:Brawo Butryn, pokazał klasę. O ile się sprawdzi to Olsztyn dokonał dobrego zakupu :P
Co to za bzdury są w ogóle? :|
Tak ćwierkają ptaszki. Zwróciłem na to uwagę z dwóch powodów:

1) Za szybko się dowiadujemy o takich rzeczach.
2) Jeżeli Resovia zdobędzie medal to pozbędą się swojego lidera. Przynajmniej aktualnie to Butryn jest liderem Resovii. I tak jak johnnyrotten wspomniał będzie to testowanie teorii "lepsze jest wrogiem dobrego". Ja dobrze życzę Resovii ale jak wcześniej wspominałem są inne pozycje, które wymagają wzmocnienia.
filipek88
Posty: 182
Rejestracja: 28 maja 2020, o 13:42
Płeć: M

Re: Zaległe mecze 31.01 - 04.02

Post autor: filipek88 »

Butryn podpisany na Warmii juz.
Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: Zaległe mecze 31.01 - 04.02

Post autor: Blanco »

johnnyrotten pisze:...
"Lenistwo, ignorancja, ogarnij się". Chyba coś ci się pomyliło, i to mocno.
Heimlock pisze:Brawo Butryn, pokazał klasę. O ile się sprawdzi to Olsztyn dokonał dobrego zakupu :P
versus
Heimlock pisze:Brawo Butryn, pokazał klasę. O ile się "to" sprawdzi to Olsztyn dokonał dobrego zakupu :P
Zmienia sens zdania to słowo "to", co, Heimlock? ;)
dyletant
Posty: 5111
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Zaległe mecze 31.01 - 04.02

Post autor: dyletant »

MWi pisze:Nie wierzę, co piszę, ale fajnie gra dzisiaj Stępień.
Przy dograniu owszem, fajne wybory i nawet czyścił siatkę albo robił 1/1 momentami, ale gra na prawe bardzo słaba, Schulz jak zwykle połowę piłek musiał ratować się kiwkami.
Tak jak pisałem, zeszła moja obawa przed dwumeczem z Gdańskiem, ale nie sądziłem, że będzie tak łatwo nawet w Uranii.
A najlepsze, że dziś mvp Gruszczyński nie zagrał nawet połowy tego co z JW, gdzie go nie wybrano. Komisarze oglądają u nas różne mecze.

Sasak ma niesamowitą windę w nogach, oby dalej się rozwijał.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Heimlock
Posty: 627
Rejestracja: 29 lut 2020, o 15:29
Płeć: M

Re: Zaległe mecze 31.01 - 04.02

Post autor: Heimlock »

Już rozumiem co Ci nie pasowało w pierwszej wypowiedzi Blanco :D

Chodziło o prawdziwość transferu, a nie "sprawdzenie się" czyli jakość Butryna.
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Zaległe mecze 31.01 - 04.02

Post autor: johnnyrotten »

Blanco pisze:
johnnyrotten pisze:...
"Lenistwo, ignorancja, ogarnij się". Chyba coś ci się pomyliło, i to mocno.
Skoro tak twierdzisz... Niestety, ale z każdym kolejnym postem, który zamieszczasz, utwierdzam się w przekonaniu, że jesteś jak forumowy troll. Nic nie dociera, wszystko wiesz najlepiej. Może jesteś trollem nieco bardziej elokwentnym i wprawnym erystycznie, ale to wiele nie zmienia. Powiedziałbym nawet, że to nawet gorsze niż typowy okaz.

Tym razem już nie pozdrawiam. Zacisnę zęby, Blanco, i nie będę polemizował nigdy więcej, bo jest to bezcelowe.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4625
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Zaległe mecze 31.01 - 04.02

Post autor: niepoinformowany »

Matson pisze: Ciekawe kiedy Szerszeń będzie w stanie grać cały mecz, bo dużo lepiej to z nim wyglada, z pełnym zdrowiem i formą na trzy sety a nie dwa pierwsze mogą być groźni, choć nie zdziwię się jak nie wejdą do PO.
Ciekawe jak? Spokojnie wejdą, obstawiam 5-6 miejsce. Na 4 może braknąć chociaż Gdańsk traci formę, ale Skra ma łatwiejszy terminarz. Zobaczymy.

Brawo drużyna. Nawet środkowi coś tam zaczynają grać, chociaż oczywiście odstają. Jest trzech koni na skrzydłach, oby tylko było zdrowie i forma i można walczyć. Ta drużyna na prawdę potrzebowała wzmocnienia na środku, libero, ew. jakiś mocny przyjmujący - nie kupuję tej zmiany Butryna na Muzaja. Karol jest skrojony pod Drzyzgę, nie widzę atakującego z którym współpraca byłaby lepsza. Do tego świetny charakter Karola, potężna i regularna zagrywka (ależ ciężka ręka + świetnie wchodzi "całym ciałem" w zagrywkę)". Ależ mi go będzie żal i to kolejny raz gdy Resovię opuszcza atakujący po świetnym sezonie. Przecież ze zdrowym Szerszeniem, Zatorem na libero, Kochanem na środku, gdy byłoby lepsze przyjęcie i Karol były odciążony mogłoby to wyglądać pięknie. Skoro już teraz, gdy często atakuje ~50 razy na mecz daje radę. Brawo Karol!
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
BuenoSausage
Posty: 1559
Rejestracja: 25 wrz 2020, o 16:18
Płeć: M

Re: Zaległe mecze 31.01 - 04.02

Post autor: BuenoSausage »

Rysio z Klanu pisze:Licznik ZAKSy zatrzymuje się na 23. Rekord Skry z 2011 - 24. zwycięstwa z rzędu szczęśliwie zachowany. Nie do końca wiem o jakim rekordzie który nikt nigdy nie pobije piszą kibice KK na Facebooku
Do rekordu to Zaksie jeszcze sporo brakło.
Rekord to 26 zwycięstw z rzędu Skry w roku 2014.

Złożyły się na to zwycięstwa w 4. ostatnich kolejkach rundy zasadniczej sezonu 13/14, 9 wygranych w play-offach sezonu 13/14, oraz 13 wygranych w rundzie zasadniczej sezonu 14/15.

No chyba, że weźniemy pod uwagę także Ligę Mistrzów. Wtedy Zaksa ma 29. zwycięstw rzędu (od porażki z Kuzbassem do porażki z Resovią).
Wtedy jest to rekord, bowiem Skra w 2014 zanotowała 28 zwycięstw z rzędu (26 liga + 2 Liga Mistrzów), przerwane pamiętnym meczem w Będzinie.
Ostatnio zmieniony 31 sty 2021, o 21:26 przez BuenoSausage, łącznie zmieniany 2 razy.
dyletant
Posty: 5111
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Zaległe mecze 31.01 - 04.02

Post autor: dyletant »

Resovia przełamuje ZAKse, nowe nie znałem :)

Mam wrażenie, że choćby Resovia miała spaść i wygrać tylko 1 mecz w sezonie to i tak wygra w Kentucky,
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
dezerter
Posty: 1274
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Zaległe mecze 31.01 - 04.02

Post autor: dezerter »

Rysio z Klanu pisze:Licznik ZAKSy zatrzymuje się na 23. Rekord Skry z 2011 - 24. zwycięstwa z rzędu szczęśliwie zachowany. Nie do końca wiem o jakim rekordzie który nikt nigdy nie pobije piszą kibice KK na Facebooku
Być może w ilości wygranych meczów pod rząd łącznie z pucharami. Nie wiem, tylko zgaduję.
Przemyslaw
Posty: 792
Rejestracja: 19 kwie 2012, o 20:29

Re: Zaległe mecze 31.01 - 04.02

Post autor: Przemyslaw »

Mecz ZAKSA-Resovia wcale nie był jakoś specjalnie porywający.
To, że Resovia ma potencjał wiedziało sporo osób od samego początku sezonu. Ale grają, jak grają. Czasami to ciężko wytłumaczyć i nie zwalać na kontuzję.
Natomiast ZAKSA...
Uważam, że ZAKSA będzie miała teraz dość duże problemy. To potężny, nasycony kot, z ogromną przewagą w rundzie zasadniczej. Motywacji może być brak. Jak się tak rozluźnią to przyjdą kolejne porażki przed PO. Wówczas mogą stracić na pewności siebie i kto wie czy są tak silni jak to się wydaje? Osobiście patrząc na personalia wcale nie górują nad trzema-czterema innymi zespołami. Są po prostu poukładani i to im daje siłę, jednak jak stracą koncentrację i będą się im zdarzały takie wypadki (bo tą z Rzeszowem uważam za wypadek przy pracy) to kto wie?
P.S. Drzyzga jeszcze kilo, może dwa mniej i w lidze nikt mu nie postawi podwójnego bloku (nie pisząc o sytuacyjnych piłkach).
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: Zaległe mecze 31.01 - 04.02

Post autor: Matson »

Przemyslaw pisze:Mecz ZAKSA-Resovia wcale nie był jakoś specjalnie porywający.
To, że Resovia ma potencjał wiedziało sporo osób od samego początku sezonu. Ale grają, jak grają. Czasami to ciężko wytłumaczyć i nie zwalać na kontuzję.
Natomiast ZAKSA...
Uważam, że ZAKSA będzie miała teraz dość duże problemy. To potężny, nasycony kot, z ogromną przewagą w rundzie zasadniczej. Motywacji może być brak. Jak się tak rozluźnią to przyjdą kolejne porażki przed PO. Wówczas mogą stracić na pewności siebie i kto wie czy są tak silni jak to się wydaje? Osobiście patrząc na personalia wcale nie górują nad trzema-czterema innymi zespołami. Są po prostu poukładani i to im daje siłę, jednak jak stracą koncentrację i będą się im zdarzały takie wypadki (bo tą z Rzeszowem uważam za wypadek przy pracy) to kto wie?
P.S. Drzyzga jeszcze kilo, może dwa mniej i w lidze nikt mu nie postawi podwójnego bloku (nie pisząc o sytuacyjnych piłkach).
Szczególnie wczoraj Tammema nie atakował 4 razy pod rząd na podwójnym, a Butryn co drugiej piłki :p . Wiem, czepiam się bo w takich meczach jak z Zaksa gra się to co aktualnie jest skuteczne, a nie zaskakujące, no i Toniutti też za bardzo nie gubił bloku, ale co z tego że Fabian szybko rozgrywa jak z lewego z takich piłek umie atakować tylko Szerszeń, a Cebulj się łamie bo ma na wysokości głowy albo półtora metra od siatki. Jedyny beneficjent szybkiej gry Drzyzgi to Butryn, który miał problemy na początku właśnie przez niedokładności Drzyzgi, co trzeba przyznać akurat mocno poprawił, ale na lewe dalej ta piłka nie lata.
Przemyslaw
Posty: 792
Rejestracja: 19 kwie 2012, o 20:29

Re: Zaległe mecze 31.01 - 04.02

Post autor: Przemyslaw »

Matson:
Poproszę przeczytaj całość co napisałem odnośnie Drzyzgi...
Fabian ma nadwagę, to widać, ilekroć traci kilo, dwa, trzy, gra dużo szybciej, dokładniej. Dobiega do piłek z 4-5 metra.
Nie mówię, że to jego lenistwo, że się źle prowadzi, może po prostu genetycznie ma takie problemy (tatuś to już pod 140kg podchodzi). Niemniej widać to gołym okiem na przestrzeni lat, że jak Fabian jest szczupły to lata na lewo i prawo, gra do lewego, przez plecy i nie ma znaczenia czy piłka jest metr czy dwa od siatki. Jak ma te kilka kilogramów więcej od razu to widać.
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: Zaległe mecze 31.01 - 04.02

Post autor: Tharaster »

Co do Fabiana, to mogę napisać z tego co ja tyle o ile się dowiedziałem, że to nie jest żadna kwestia kilogramów, tylko odzywają się do niego co jakiś czas problemy z kolanem, które już miał wcześniej przeczyszczane w 2017 roku.
Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: Zaległe mecze 31.01 - 04.02

Post autor: Blanco »

johnnyrotten pisze:
Blanco pisze:
johnnyrotten pisze:...
"Lenistwo, ignorancja, ogarnij się". Chyba coś ci się pomyliło, i to mocno.
Skoro tak twierdzisz... Niestety, ale z każdym kolejnym postem, który zamieszczasz, utwierdzam się w przekonaniu, że jesteś jak forumowy troll. Nic nie dociera, wszystko wiesz najlepiej. Może jesteś trollem nieco bardziej elokwentnym i wprawnym erystycznie, ale to wiele nie zmienia. Powiedziałbym nawet, że to nawet gorsze niż typowy okaz.

Tym razem już nie pozdrawiam. Zacisnę zęby, Blanco, i nie będę polemizował nigdy więcej, bo jest to bezcelowe.
Kolega chyba chce zagadać, tylko nie wie, jak to zrobić xD
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”