Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Awatar użytkownika
nikt wazny
Moderator
Moderator
Posty: 1531
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 10:16
Płeć: M
Lokalizacja: Opole

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: nikt wazny »

dezerter pisze:
johnnyrotten pisze: Bartman jest przymierzany do Filipa na atakującego. Nie wierzę w to, że po raz kolejny w swojej karierze będzie zmieniał pozycję.
https://m.youtube.com/watch?v=NwVLnZcQl5M (9 - białe koszulki)
Gdzie ten Zibi poszedł...
granie jak na w-f
Ale jedno wiem po latach,
prawdę musisz znać i Ty.
Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy...
dezerter
Posty: 1274
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: dezerter »

nikt wazny pisze:
dezerter pisze:
johnnyrotten pisze: Bartman jest przymierzany do Filipa na atakującego. Nie wierzę w to, że po raz kolejny w swojej karierze będzie zmieniał pozycję.
https://m.youtube.com/watch?v=NwVLnZcQl5M (9 - białe koszulki)
Gdzie ten Zibi poszedł...
granie jak na w-f
A jaki ładny brzuszek urósł... :]
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: reeman »

johnnyrotten pisze:@iron

Też jestem ciekaw. To tak, jakbym ja miał pretensje, że płacąc rachunki za prąd dorzucam się do kontraktów Atanasijevicia i Sandera... Albo tankujący na Orlenie finansują milionową gażę Kwolka itd.

Te spółki, mimo że państwowe, muszą sobie jakoś robić reklamę i eksponować markę, a sport jest bardzo dobrą dziedziną. Gdyby tak nie było, kolego @reeman, to Asseco wycofałoby się dawno z koszykówki w Gdyni i siatkówki w Rzeszowie. Jak widać, jest to na tyle korzystne, że się nie wycofują.
Dzisiaj opublikowano sprawozdanie z 2020 JSW 1,5mld strat, którą podatnicy będą musieli pokryć
Szary Wilk
Posty: 8051
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Szary Wilk »

Ewolucja Zibiego Bartmana

2012 -> Najlepszy atakujący ligi światowej
2021 -> Granie na sali gimnastycznej w Emiratach na poziomie szkolno-amatorskim i kontrakt na nowy sezon jako zmiennik w I lidze polskiej

On ma niespełna 34 lata. Po 2013 to już był zjazd za zjazdem. W jego karierze tylko zabrakło jakiegoś epizodu w Rumunii albo Czechach, chociaż Emiraty to i tak dużo słabsza liga od powyższych.

A jego rówieśnik - Jakub Jarosz, który był jego zmiennikiem i graczem z teoretycznie dużo mniejszym potencjałem, ma kolejny niezły sezon w PlusLidze za sobą, jako pierwszy atakujący. A rok temu grał nawet w Play Off :D

Zibi, co tam się z tobą stało?
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7988
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Bartman się posypał fizycznie, ot co tajemnica, on już w wieku 25-26 lat miał problem żeby przez dłuższy czas być zdrowym i w formie, nie ma co go za to krytykować. Pamiętam pierwsze 10 meczów w Jastrzębiu w sezonie 2011/2012 - 60% ataku, lider drużyny, a potem do końca sezonu jazda na blokadach i przeciętna gra przez kolano (?), albo kontuzja z meczu z Bułgarią z tego samego roku i Euro z głowy, a wtedy był w wieku Semeniuka czy Kwolka, i z czasem było tylko gorzej. Dla gracza, który w dużej mierze bazował na dynamice, przy przeciętnej technice, to jednak było za dużo. A że teraz odcina kupony, to już jego prawo, zapracował na to.
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: barti522 »

Szary Wilk pisze: 2021 -> Granie na sali gimnastycznej w Emiratach na poziomie szkolno-amatorskim i kontrakt na nowy sezon jako zmiennik w I lidze polskiej
Oj widzę, że twittera to kolega chyba nie śledzi. :) Jakiś czas temu padła odpowiedź samego Bartmana, pod postem Gałązki jakoby Zbyszek miał zagrać w Gwardii Wrocław i brzmiała ona następująco:

''Chłopie nie wiem co bierzesz, ale to musi być naprawdę dobry towar, nie pierwszy raz głupoty wypisujesz.''

To pokazuje, ile jest warte sugerowanie się wpisami niektórych użytkowników twittera, jako transfery dokonane, a tak sobie myślę, że pewnie ty, czy ja byśmy chętnie na tych salach gimnastycznych pograli, za tyle kasy ile oni tam dostają. :) Lata lecą, jednemu zawodnikowi szybciej ulatuje forma, drugiemu później, myślę, że nie ma co ich za to wyśmiewać, że chcą sobie jeszcze dorobić przed emeryturą.
Vaud
Posty: 640
Rejestracja: 3 kwie 2009, o 12:05
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Vaud »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 18 mar 2021, o 19:55 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: zupełnie nie na temat
Dziesiąte miejsce w typerze F1 sezonu 2016 portalu v10.pl ;)
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: iron »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 19 mar 2021, o 10:51 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: zupełnie nie na temat
No sympathy for fools...
kamil1999
Posty: 5595
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

https://sportklub.rs/ostali-sportovi/od ... -zavjircu/
Kolejne potwierdzenie transferu Urosa.
Swoją drogą to podobno Vibo kontraktuje w przyszłym sezonie Douglasa.
Będzie tam grać Douglas, Flavio, Nischida, z tego co pisał Wysoki, również Maurizio Souza.
Brakuje miejsce w takim zestawieniu dla Borgesa. Czyżby jednak Radom?
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: johnnyrotten »

@kamil 1999

A czy przypadkiem w jego kontekście nie pojawiał się jeszcze jeden klub? Bodajże były to Suwałki. Ślepsk miał niby brać Loeppky'ego, ale może ma jakieś inne opcje w zanadrzu, jeśli Kanadyjczyk chce zostać we Włoszech, o czym sam mówi?
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7988
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Nic takiego nie pisałem. Mauricio Borges to pewniak, Douglas dogaduje ostatnie szczegóły.
kamil1999
Posty: 5595
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

WysokiPortorykanczyk pisze:Nic takiego nie pisałem. Mauricio Borges to pewniak, Douglas dogaduje ostatnie szczegóły.
A faktycznie. Teraz sprawdziłem i też pisałeś o Dauglasie. Zamiast Dauglas Souza to zrozumiałem Mauricio Souza:)
Swoją drogą ciekawe gdzie środkowy trafi?
Podobno w Brazylii też nie zostanie.
Ostatnio zmieniony 18 mar 2021, o 21:22 przez kamil1999, łącznie zmieniany 1 raz.
kamil1999
Posty: 5595
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

johnnyrotten pisze:@kamil 1999

A czy przypadkiem w jego kontekście nie pojawiał się jeszcze jeden klub? Bodajże były to Suwałki. Ślepsk miał niby brać Loeppky'ego, ale może ma jakieś inne opcje w zanadrzu, jeśli Kanadyjczyk chce zostać we Włoszech, o czym sam mówi?
Jeśli mnie pamięć nie myli to w kontekście Suwałk padło nazwisko tego Brazylijczyka z Sady. Leao? Tak się nazywał? Nie jestem do niego przekonany. Surowy technicznie zawodnik. Już lepszy były Ferreira o którym też się mówiło w kontekście jakiegoś polskiego klubu. Ferreira w sensie ten Brazylijczyk co grał w Sorze we Włoszech.
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: johnnyrotten »

@kamil 1999

Joao Rafael? Nie wiem, jak on sobie radził ostatnio w Europie, ale zawsze jest to pewniejsza opcja niż branie gracza prosto z Brazylii. Chociaż Ademar odpalił.

Ciekaw jestem tego Irańczyka w Olsztynie, bo Wysoki pisał, że to największy talent w tamtejszej lidze. W kadrze chyba nie grał, ale Semeniuk w naszej też przecież nie zadebiutował. ;)
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Vilgefortz »

johnnyrotten pisze:
Joao Rafael? Nie wiem, jak on sobie radził ostatnio w Europie
Grał w Sienie z Kędzierskim i Petko
43,2% skutecznego ataku, 27,9 perfekcyjnego przyjęcia, 31 asów, 24 bloki
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7988
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

johnnyrotten pisze:Ciekaw jestem tego Irańczyka w Olsztynie, bo Wysoki pisał, że to największy talent w tamtejszej lidze. W kadrze chyba nie grał, ale Semeniuk w naszej też przecież nie zadebiutował.
Nie pisałem, że to największy talent w tamtejszej lidze, bo tego nie wiem, pisałem, że to odkrycie tego sezonu, bo w playoffach w zespole wicemistrza Iranu, Urmii, zdobywał zdecydowanie najwięcej punktów w swojej drużynie, a obok niego na skrzydłach grali Porya Yali i Morteza Sharifi, czyli liderzy złotej drużyny juniorów Iranu (odpowiednika naszej drużyny z Kwolkiem i Kochanowskim, mistrzów świata kadetów i juniorów), a także reprezentanci dorosłej drużyny narodowej, podczas gdy ten Salehi chyba nigdy na poważnie w pierwszej, seniorskiej drużynie nie grał. Czy będzie to miało przełożenie na jego karierę w Europie i występy w seniorskiej reprezentacji - szczerze nie wiem, bo fakt, że ta Urmia przegrała finały było chyba dużą niespodzianką.

Joao Rafael ma dobry sezon w Taubate, a Rodriguinho wcale nie jest surowym technicznie zawodnikiem, obaj są lepsi od Ademara.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Vilgefortz »

WysokiPortorykanczyk pisze:
Joao Rafael ma dobry sezon w Taubate, a Rodriguinho wcale nie jest surowym technicznie zawodnikiem, obaj są lepsi od Ademara.
Atak 55%(173/317), przyjęcie pozytywne 55%(109/197), 10 asów, 5 bloków
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7988
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Rodriguinho ma zostać w Sadzie btw.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Vilgefortz »

WysokiPortorykanczyk pisze:Rodriguinho ma zostać w Sadzie btw.
Pasini napisał dzisiaj o Alanie w Monzie (jeśli z Rychlickim nie pyknie) - szkoda, że nikt z Polski się nie pokusił o Brazylijczyka. Już abstrahując, że w tym sezonie lepiej gra młodszy z braci - Darlan
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7988
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Darlan nie gra lepiej od Alana, ale nie będę się nad tym rozwodzić, bo to nie ten wątek, Brazylijczycy (ostatni raz wczoraj) kilkukrotnie pisali, że w Sadzie poza Conte zostanie cały wyjściowy skład (Alan ma ważny kontrakt), więc do rewelacji Pasiniego podchodziłbym z dystansem. Tzn. to pewnie nieprawda, bo Daniel Bortoletto (mocny dziennikarz) jakoś wczoraj pisał na swojej stronie, że porażka w ćwierćfinale ligi nie będzie mieć znaczenia dla składu Sady w przyszłym sezonie.
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: barti522 »

kamil1999 pisze: W sumie sporo racji w tym co piszesz. Możliwe też, że jako kibic patrzę na ten transfer bardziej optymistycznie i dlatego jestem przekonany, ze może znów zagrać swój prime. Pewnie obecnie(głównie ze względu na wiek) to Sander będzie atrakcyjniejszym siatkarzem niż Urnaut. Niemniej nawet jeśli przyjmiemy, że obecnie lepszy siatkarsko jest Sander to dalej obaj to bardzo wysoka europejskia półka i opinie w stylu, że Urnaut to siatkarz nie pewny a wiele osób kręci na niego nosem są co najmniej zastanawiające. On już swoje udowodnił. Myślę, że wszyscy wiemy na co go stać. A jest ten transfer traktowany tak jakby przyszedł tutaj junior z ligi francuskiej. Urnaut to gwiazda.
Myślę, że nikt tutaj nie traktuje Urnauta, jak juniora z ligi francuskiej, ale nie jest on też w tym momencie gwiazdą. Tak jak pisał WysokiPortorykanczyk, Urnaut od 3 lat nie pokazał nic w klubowej siatkówce, co miałoby nas uprawniać do twierdzenia, że jest obecnie lepszy niż Szymura więc te opinie, że to transfer niepewny są raczej dość trafne. Niepewny to znaczy, że tak samo może się jeszcze odbudować i będzie transferem dobrym, jak również może się nie odbudować, bo w formie nie był już dość długo i wtedy transfer może okazać się niezbyt dobry. Co do tego, że on już udowodnił i wszyscy wiemy na co go stać, to można stwierdzić, że pokazywał na co go stać w przeszłości, nie jest jednak tak, że jeśli zawodnik był bardzo mocny X czas temu, to musi tak być obecnie i jeśli trafi do naszej ligi w wieku 33 lat, to będzie w stanie ją zawojować i stać się jej gwiazdą. Ja osobiście mocno powątpiewam czy Urnaut jeszcze kiedykolwiek wróci do swojej gry z okresu prime, co nie oznacza, że jeśli będzie prezentował 80% tamtych możliwości, to nadal nie może być wartościowym zawodnikiem w naszej lidze, bo jak najbardziej może. Jednak ciężko twierdzić, że jest się przekonanym, aby on miał wrócić do swojej najlepszej formy, nie kierując się sympatią klubową skoro od jakiegoś czasu nie ma do tego podstaw.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Vilgefortz »

Ale w tym poście podejmujesz ryzyko każdego transferu - każdy może zagrać jak w swoim prime lub nie.

Co do ,,niepewności" Urnauta - da poziom zbliżony do Louatiego lub znacznie wyższy i od dyskusja, jest na pewno graczem z większym potencjałem w ofensywie niż Francuz
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: barti522 »

Vilgefortz pisze:Ale w tym poście podejmujesz ryzyko każdego transferu - każdy może zagrać jak w swoim prime lub nie.
No zupełnie nie, jeśli widzimy, że ktoś gra tak świetnie, jak Semeniuk od dłuższego czasu, to mamy chyba prawo zakładać z dużym prawdopodobieństwem, że transfer kogoś takiego będzie udany. Jak widzimy, że ktoś gra tak jak Urnaut od dłuższego czasu to mamy prawo twierdzić, że transfer niesie za sobą dozę niepewności i zobaczymy co wyniknie z przyjścia tego zawodnika. Nikt też zdaje się nie twierdził, że Urnaut miałby być gorszy niż Louati.
Ostatnio zmieniony 19 mar 2021, o 12:45 przez barti522, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Vilgefortz »

barti522 pisze:
Vilgefortz pisze:Ale w tym poście podejmujesz ryzyko każdego transferu - każdy może zagrać jak w swoim prime lub nie.
No zupełnie nie, jeśli widzimy, że ktoś gra tak świetnie, jak Semeniuk od dłuższego czasu, to mamy chyba prawo zakładać z dużym prawdopodobieństwem, że transfer kogoś takiego będzie udany. Jak widzimy, że ktoś gra tak jak Urnaut od dłuższego czasu to mamy prawo twierdzić, że transfer niesie za sobą dozę niepewności i zobaczymy co wyniknie z przyjścia tego zawodnika.
To jest postawa czysto obronna tezy. Przykłady Halaby, Szerszenia czy Filipiaka z tego sezonu pokazują, że wybitny poprzedni sezon nie warunkuje dobrej gry w kolejnym.
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: johnnyrotten »

@Vilgefortz

Akurat podałeś trzy przykłady łatwe do skontrowania. Filipiak, Halaba i Szerszeń stracili sezon przez urazy i można by równie dobrze gdybać o ich potencjalnej formie w pełnym zdrowiu.

Ogromna szkoda, że Skra odpuszcza Bartka. Moim zdaniem Halaba spokojnie mógłby także grać w Bełchatowie, dzięki czemu Tavares grałby zamiast Łomacza. Przykład Semeniuka czy Grobelnego pokazuje, że nie musisz mieć szóstki supergwiazd, ale warto czasem wpuścić gracza, który ma coś do udowodnienia. Skra idzie niestety w drugą stronę i stawia na nazwiska.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Vilgefortz »

johnnyrotten pisze:
Akurat podałeś trzy przykłady łatwe do skontrowania. Filipiak, Halaba i Szerszeń stracili sezon przez urazy i można by równie dobrze gdybać o ich potencjalnej formie w pełnym zdrowiu.
No to nie wiem, Łukasik w Zaksie po wicemistrzostwie, czy czysto żartownie Zibi po MVP w Argentynie :] Chciałem zwyczajnie pokazać, że trudno ocenić jasno jaki będzie transfer, zwłaszcza, że nie mamy statystyk Urnauta z 1,5 sezonu w Chinach
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: johnnyrotten »

@Vilgefortz

Skoro tak, to mogę się zgodzić, choć są lepsze przykłady. Chociażby Ben Tara i Jimenez nie byli ścisłą czołówką ligi francuskiej, a zagrali w Polsce świetny sezon. Z kolei Trinidad wybrany najlepszym rozgrywającym tamtejszej ligi dopiero po 5 miesiącach zaczął grać w miarę akceptowalnie. Są też transfery, które mniej więcej trafiają w nasze oczekiwania, np. Louati i Al Hachdadi - solidnie, ale bez szału.
Diomedea
Posty: 4513
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Diomedea »

Akurat w Argentynie to Bartman mial chyba bardzo dobry sezon dwa lata wczesniej, a ten ostatni gorszy. A ze jego problemem jest fizyka i frustracja, to z kazdym rokiem bedzie gorzej. To byl transfer wysokiego ryzyka.
Z Lukasikiem podobnie jak z Szerszeniem i Filipiakiem-przeciez on polegl przez kontuzje.

Nie zgodze sie tez, ze obecny potencjal Urnauta jest wyzszy nie Louatiego. Louati bedzie sie jeszcze sporo rozwijal.
Niekoniecznie bedzie to casus Rossarda po odejsciu z Reski, ale jest to zawodnik na krzywej wznoszacej, z racji wieku i tego co pokazal jak odnalazl sie w zespole i mial troche pewnosci gry.
Ostatnio zmieniony 19 mar 2021, o 12:16 przez Diomedea, łącznie zmieniany 1 raz.
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: barti522 »

Vilgefortz pisze: To jest postawa czysto obronna tezy. Przykłady Halaby, Szerszenia czy Filipiaka z tego sezonu pokazują, że wybitny poprzedni sezon nie warunkuje dobrej gry w kolejnym.
Oczywiście, że zdarzają się takie przypadki i nigdy nie można mieć 100% pewności, jak dany zawodnik zaprezentuje się za rok. Jednak jeśli widzimy, że Butryn grał bardzo dobrze w Radomiu, gra bardzo dobrze w Rzeszowie, to mamy prawo sądzić, że bardzo dobrze zagra również w Olsztynie. Jeśli Semeniuk grał bardzo dobrze w Zaksie rok temu, gra bardzo dobrze obecnie, to gdyby czysto teoretycznie przeszedł do Lube, to pod warunkiem, że nie zjadłaby go presja, również mielibyśmy prawo sądzić, że zagra tam bardzo dobrze. Jeśli inny gracz z kolei gra przeciętnie w tym sezonie, grał przeciętnie w poprzednim, a kiedyś grał bardzo dobrze, mamy prawo zatem zakładać, że takowy transfer niesie za sobą dozę niepewności. Na czymś musimy opierać te swoje tezy o poszczególnych zawodnikach, a nie tylko lubię JW, to transfer mocny. Ja przykładowo, gdyby Tillie miał dołączyć do Warszawy, odniósłbym się do niego w taki sposób, że być może okaże się jeszcze niezły, jak wróci do przyzwoitej dyspozycji, w zeszłym roku takie rozwiązanie z Kwolkiem działało dobrze, więc istniałoby prawdopodobieństwo, że może i za rok dobrze by to wyszło. Jednak jeśli Tillie przyjedzie w słabej formie, jaką prezentuje obecnie we Włoszech i nie poprawi jej na długości sezonu, nadal będzie miał bardzo niski wskaźnik w ataku, czy też problemy w innych elementach, to transfer może okazać się niezbyt udany i nie twierdziłbym, że Tillie to byłby z założenia bardzo dobry ruch tylko dlatego, że kiedyś był mocny, a ja sympatyzuję z Warszawą. Transfer byłby dosyć ryzykowany, a zapewne odbyłby się za niemałe pieniądze, czyli podobnie jak transfer Urnauta. Tak Urnaut, jak Tillie to zawodnicy o uznanym nazwisku i nikt z nich raczej tych wspomnianych juniorów z ligi francuskiej nie powinien robić, transfery ryzykowne ze względu na obecną formę, istnieje więc ryzyko czy zdołają się odbudować, ale gdyby to nastąpiło, to w dalszym ciągu mogą być dobrymi rozwiązaniami dla naszych klubów i to staraliśmy się głównie przedstawić.
Ostatnio zmieniony 19 mar 2021, o 12:35 przez barti522, łącznie zmieniany 2 razy.
Diomedea
Posty: 4513
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Diomedea »

A ja wroce do swojego ulubionego tematu.
O Gierzocie juz wiemy, o Kapicy tez.
Mysle, ze kluby z dolu/srodka nie powinny stracic na zakontraktowaniu Markiewicza na 4tego srodkowego.
Podobnie z rezerwowymi atakujacymi. Dulski moze niekoniecznie tak gotowy jak niektorzy ze zlotych juniorow, szczegolnie fizycznie, ale od Ziobrowskiego nie powinien byc gorszy na drugiego.
Mam nadzieje, ze jesli Warszawa zostanie w podobnym skladzie, to moze dolaczyc na drugiego (badz trzeciego atakujacego, zgodnie z tradycja) Gomulka.
Dla tych co nie kojarza -zawodnicy wychodzacy z juniora, dwaj pierwsi po Spale.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”