Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Vilgefortz »

jaet pisze:Nie no kolego, czepianie się siły ognia na skrzydłach przy takich nazwiskach jak Kovacević i Conte, to już w naszych warunkach malkontenctwo hard level.
Urosa nie śmiem się czepiać, ale co do Facu (pomimo 56% skuteczności w Brazylii) mam obiekcje - niemniej nadal dobry zawodnik, który da swoje zespołowi.

Ciekawi zagrywka Aluronu - Uros i Conte zbyt asodajni nie są, spory potencjał zagrywki na ataku i rozegraniu (przy Tavaresie), środkowi flotujący (i hybryda Szalachy hah).

Prezes Baran powiedział Przeglądowi, że skład realnie na 4-5 miejsce, po ruchach z Portugalczykiem i Konarem stawiam ich jednak w linii drugiej ,,pretendentów medalowych" ze Skrą i Zaksą
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
KrzysztofRatajski
Posty: 185
Rejestracja: 18 lut 2021, o 16:05
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: KrzysztofRatajski »

Zgadza się ją nigdy nie rozumiałem zachwytów nad Malinowskim typowy średni atakujący ligowy do walki o medale ciężko (choć patrz warszawa jeszcze słabsi byli)

A już komiczne jest pisanie że Konarski pasuje do Conte i Uroda bo oni są dobzi w ataku ludzie atakujący ma atakować a nie być 3 opcja xD
Tu by pasował Filipiak do tej drużyny zamiast Konarskiego
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2351
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: jaet »

Vilgefortz pisze:
jaet pisze:Nie no kolego, czepianie się siły ognia na skrzydłach przy takich nazwiskach jak Kovacević i Conte, to już w naszych warunkach malkontenctwo hard level.
Urosa nie śmiem się czepiać, ale co do Facu (pomimo 56% skuteczności w Brazylii) mam obiekcje...
Wybacz i nie piszę tego złośliwie, ale zawsze się pod nosem uśmiecham jak ktoś na tym forum próbuje sadzić eksperckie opinie na temat siatkarza grającego szmat czasu w tak odległej lidze jak brazylijska. Rozumiem, że można się podeprzeć papierowymi statystykami, ale wiadomo jak to czasami ze statystykami bywa. Zresztą jak sam zauważasz, te akurat Facu nadal bronią.
A sprawa druga - piszesz, że Urosa nie śmiesz się czepiać, a z nich dwóch to akurat Serb rok parkietu nie powąchał, tak że...
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Vilgefortz »

jaet pisze: Wybacz i nie piszę tego złośliwie, ale zawsze się pod nosem uśmiecham jak ktoś na tym forum próbuje sadzić eksperckie opinie na temat siatkarza grającego szmat czasu w tak odległej lidze jak brazylijska. Rozumiem, że można się podeprzeć papierowymi statystykami, ale wiadomo jak to czasami ze statystykami bywa. Zresztą jak sam zauważasz, te akurat Facu nadal bronią.
Ze mnie żaden ekspert w zakresie Brazylii, bo brazylijską ligę śledzę tylko liczbami. tutaj to szerzej może sie wypowiadać o tamtej lidze tylko Wysoki. Widziałem jeden mecz Facu w tym sezonie, więc jakoś specjalnie nie mogę oceniać - mam obawy o problemy porównywalne do Al Hachdadiego, ale obiektywnie przyjęcie ma inne prawa w ataku niż młotek. Ogólnie szanuję za transfer, fajnie, że wraca do PLS.

A co do Urosa - go akurat w Chinach podczas dwutygodniowej ligi można było zobaczyć, przychudł, ale wyglądał świeżo. Szczerze zazdroszczę Zawierciu, że go wyciągnęli :< ;)
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2351
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: jaet »

Vilgefortz pisze: A co do Urosa - ... Szczerze zazdroszczę Zawierciu, że go wyciągnęli :< ;)
Spokojnie, Ptoki będą miały bardzo fajne przyjęcie. Pod Benem to wszystko może zaskoczyć nie gorzej, niż w Zaksie i piszę to całkiem poważnie. IMHO Tomek Fornal ma papiery na jeszcze poważniejsze granie niż Kamil Semeniuk, bo ma dodatkowo te 6-7 cm więcej, a skillsami nie ustępuje. Daj mu jeszcze ze 2 lata, a zobaczysz.
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
Awatar użytkownika
ddarekk69
Posty: 222
Rejestracja: 16 cze 2009, o 21:22
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: ddarekk69 »

Ptaszki ćwierkają, że Dustin Watten i Janek Nowakowski w nowym sezonie zagrają w Politechnice Lublin.
Siatkówka to coś więcej niż tylko gra... to pasja!
Szary Wilk
Posty: 8036
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Szary Wilk »

I to są fajne transfery. Myślę, że Grzegorz Pająk też mógłby zostać jako jedynka. To niezły rozgrywający, można poszukać mu kogoś do konkurencji. Ciekawe jak z atakującym. Niby Ziobrowski wyciągnął Lublin w 1 lidze, ale już się nie sprawdził w PlusLidze. Może też do rywalizacji Bociek-Ziobrowski? Julien Lyneel chyba jest wolny, ale u niego to problem, bo kontuzje.


Trevor Clevenot w Ziraacie Bankasi Ankara. Szkoda, że żaden klub z PlusLigi o niego mocno nie powalczył, przynajmniej nie słyszałem. Szczerze mówiąć, to dziwię się, że idzie do Turcji. Ziraat co prawda został mistrzem Turcji i gra bardzo fajną siatkówkę, ale wydawało mi się, że Clevenot ma trochę większe ambicje i jest na tyle dobrym siatkarzem, by grać z powodzeniem w lidze włoskiej.

No, ale biorąc pod uwagę jego karierę we Włoszech: Piacenza-->Mediolan--->Piacenza, to trochę wiało nudą.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3242
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Kicu »

Również czytałem o Wattenie w Lublinie. Transfer bardzo na plus.
Pająk z tego co mi wiadomo zostaje. Moim zdaniem jeden z bardziej niedocenionych sypaczy w Polsce. Osobiście stawiam go wyżej niż Łomacza.
Mignął mi też kilka dni temu komentarz Sobali w social media sugerujący, że on również zostaje.
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Tharaster »

Na prawe skrzydło w Lublinie przymiarki są pod Damiana Schulza
Awatar użytkownika
ddarekk69
Posty: 222
Rejestracja: 16 cze 2009, o 21:22
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: ddarekk69 »

Nie ma tematu Schulza w Lublinie.

W drużynie zostają Pająk, Sobala, Romać i Stajer. Prawdopodobne jest również pozostanie Kuby Wachnika.
Siatkówka to coś więcej niż tylko gra... to pasja!
Szary Wilk
Posty: 8036
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Szary Wilk »

Czyli Ziobrowski najpewniej odchodzi? Bo duet Ziobrowski-Romać byłby chyba najsłabszą parą atakujących w PlusLidze ostatnich lat.

Sobala i Wachnik to zapewne dlatego, że trzeba jakiś trzon utrzymać, ale też raczej nie do szóstki, bo to nie jest poziom PlusLigi. A szkoda, bo Wachnik się nawet zapowiadał.
Awatar użytkownika
ddarekk69
Posty: 222
Rejestracja: 16 cze 2009, o 21:22
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: ddarekk69 »

Szary Wilk pisze:Czyli Ziobrowski najpewniej odchodzi? Bo duet Ziobrowski-Romać byłby chyba najsłabszą parą atakujących w PlusLidze ostatnich lat.
Ziobrowski idzie do Suwałk.
Siatkówka to coś więcej niż tylko gra... to pasja!
Tommy
Posty: 81
Rejestracja: 13 maja 2021, o 14:20
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Tommy »

Jakub Peszko ? może ktoś ma informację czy zostaje ?
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1587
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: lukecik »

Muszę powiedzieć, że im dłużej o tym myślę, to bardziej się przekonuję do zakontraktowania Konarskiego w Zawierciu. Na początku byłem bardzo sceptycznie nastawiony, bo mam głowie obraz Dawida z Radomia, gdzie wizualnie wyglądał katastrofalnie, zwłaszcza przeciwko mocniejszym ekipom, choć może statystycznie na przestrzeni sezonu aż tak źle nie wypadł. Może to radomskie otoczenie, gdzie od początku nic nie działało i drużyna ciągle pikowała mu zaszkodziło i sam popadł w marazm. W Zawierciu, gdzie aspiracje są ogromne i do gry będzie miał o niebo lepszych partnerów, może pokaże, że jeszcze potrafi grać na bardzo dobrym poziomie.
Mam tylko nadzieję, że nie będzie pobierał kokosów i że jego pensja będzie adekwatna do roli w drużynie, żeby przy ewentualnym niewypale nikt w klubie nie pukał się w głowę, że są do tyłu miliony monet..
Awatar użytkownika
Artem
Posty: 423
Rejestracja: 8 maja 2017, o 13:33
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Artem »

ddarekk69 pisze:Nie ma tematu Schulza w Lublinie.

W drużynie zostają Pająk, Sobala, Romać i Stajer. Prawdopodobne jest również pozostanie Kuby Wachnika.
Jest. Jego transfer jest bardzo realny.
Awatar użytkownika
ddarekk69
Posty: 222
Rejestracja: 16 cze 2009, o 21:22
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: ddarekk69 »

Artem pisze:
ddarekk69 pisze:Nie ma tematu Schulza w Lublinie.

W drużynie zostają Pająk, Sobala, Romać i Stajer. Prawdopodobne jest również pozostanie Kuby Wachnika.
Jest. Jego transfer jest bardzo realny.
Mam inne informację, ale zobaczymy co się zmaterializuje.
Siatkówka to coś więcej niż tylko gra... to pasja!
Awatar użytkownika
ddarekk69
Posty: 222
Rejestracja: 16 cze 2009, o 21:22
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: ddarekk69 »

Tommy pisze:Jakub Peszko ? może ktoś ma informację czy zostaje ?
Na ten moment to 50/50.
Siatkówka to coś więcej niż tylko gra... to pasja!
pwpl97
Posty: 356
Rejestracja: 21 lut 2019, o 13:01

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: pwpl97 »

ddarekk69 pisze:Ptaszki ćwierkają, że Dustin Watten i Janek Nowakowski w nowym sezonie zagrają w Politechnice Lublin.
Są od Michalaka wiec bardzo prawdopodobne.
asps
Posty: 399
Rejestracja: 13 maja 2021, o 16:11
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: asps »

Skoro Schulz odpada to może Bociek ?
Tommy
Posty: 81
Rejestracja: 13 maja 2021, o 14:20
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Tommy »

Słyszałem też o Tomas Rousseaux w LUK
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: iron »

pwpl97 pisze:
ddarekk69 pisze:Ptaszki ćwierkają, że Dustin Watten i Janek Nowakowski w nowym sezonie zagrają w Politechnice Lublin.
Są od Michalaka wiec bardzo prawdopodobne.
Klepnięte.

Transferowa ofensywa beniaminka trwa. To jakie nazwiska się przewijają to szok ;) ale nie zawsze nawet ich budzet da radę.

O Szulcu nie słyszałem. Jedynie Malina i Filipiak.
No sympathy for fools...
lipa210
Posty: 407
Rejestracja: 6 kwie 2015, o 21:11
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: lipa210 »

Ja słyszałem o przyjściu kogoś z Suwałk więc Tomas Rousseaux pasuje do tej informacji.
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: qtp »

iron pisze:Transferowa ofensywa beniaminka trwa. To jakie nazwiska się przewijają to szok ;) ale nie zawsze nawet ich budzet da radę.
A kto sponsoruje tą zabawe? Tak jak w przypadku lewoskrętów miasto wykłada miliony?
lipa210
Posty: 407
Rejestracja: 6 kwie 2015, o 21:11
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: lipa210 »

qtp pisze:
A kto sponsoruje tą zabawe? Tak jak w przypadku lewoskrętów miasto wykłada miliony?
Głównymi sponsorami LKPSu est deweloper LUK, Politechnika też jest sponsorem, oczywiście miasto i pod koniec sezonu do sponsorów dołączyły Azoty Puławy plus kilku mniejszych miejscowych firm współpracuje w ramach jakiegoś sponsoringu.
Tommy
Posty: 81
Rejestracja: 13 maja 2021, o 14:20
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Tommy »

lipa210 pisze:Ja słyszałem o przyjściu kogoś z Suwałk więc Tomas Rousseaux pasuje do tej informacji.
Dokładnie tak samo słyszałem. Potwierdzam
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: iron »

qtp pisze:
iron pisze:Transferowa ofensywa beniaminka trwa. To jakie nazwiska się przewijają to szok ;) ale nie zawsze nawet ich budzet da radę.
A kto sponsoruje tą zabawe? Tak jak w przypadku lewoskrętów miasto wykłada miliony?
W przypadku czego?

O zaciągu z Suwałk jeszcze nie słyszałem. Ale przywija się kolejne nazwisko z Zawiercia.
No sympathy for fools...
Awatar użytkownika
ddarekk69
Posty: 222
Rejestracja: 16 cze 2009, o 21:22
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: ddarekk69 »

qtp pisze:
iron pisze:Transferowa ofensywa beniaminka trwa. To jakie nazwiska się przewijają to szok ;) ale nie zawsze nawet ich budzet da radę.
A kto sponsoruje tą zabawe? Tak jak w przypadku lewoskrętów miasto wykłada miliony?
Właściciel firmy LUK (deweloper) jest bardzo mocno zafiksowany na siatkówkę w Lublinie i z tego co się orientuję to w minionym sezonie to głównie on wykładał kasę na niemałe kontrakty zawodników. Także i w tym sezonie na pewno nie będzie szczędził pieniędzy, które na pewno ma m.in. z uwagi na cenę jego mieszkań, które oferuje.
Siatkówka to coś więcej niż tylko gra... to pasja!
Awatar użytkownika
ddarekk69
Posty: 222
Rejestracja: 16 cze 2009, o 21:22
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: ddarekk69 »

iron pisze:
pwpl97 pisze:
ddarekk69 pisze:Ptaszki ćwierkają, że Dustin Watten i Janek Nowakowski w nowym sezonie zagrają w Politechnice Lublin.
Są od Michalaka wiec bardzo prawdopodobne.
Klepnięte.

Transferowa ofensywa beniaminka trwa. To jakie nazwiska się przewijają to szok ;) ale nie zawsze nawet ich budzet da radę.

O Szulcu nie słyszałem. Jedynie Malina i Filipiak.
Chyba jednak Malinowski, Filipiak odpada.
Siatkówka to coś więcej niż tylko gra... to pasja!
miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: miro1905 »

A czy Rouseaux nie wraca do Katowic?
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Vilgefortz »

Petkovic w Wawie - jeśli to nie fejk.
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”