Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

PGE
Posty: 164
Rejestracja: 6 maja 2009, o 19:14

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: PGE »

Roan pisze:
madlark pisze: Z JW odszedł Samica i tyle. Jest niezły, ale to nie gwiazda, raczej bardzo solidny gracz.
Jest większą gwiazdą niż wszystkie które do tej pory dołączyły do PL razem wzięte.
A no i szkoda faktycznie Hernadeza...
Nie zgodze się z Tobą do końca. Samica nie jest wprawdzie światowej klasy gwiazdą pokroju Giby, Dante, ale na warunki
PLS był gwiazdą, ale największą nie był. Antiga jest siatkarskim profesorem, zdecydowanie lepszym zawodnikiem, mial
zdecydowanie mniej slabszych meczow od Samicy, ktory notabene byl zmieniany srednio co dwa mecze.
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: KadrO »

PGE pisze:
Roan pisze:
madlark pisze: Z JW odszedł Samica i tyle. Jest niezły, ale to nie gwiazda, raczej bardzo solidny gracz.
Jest większą gwiazdą niż wszystkie które do tej pory dołączyły do PL razem wzięte.
A no i szkoda faktycznie Hernadeza...
Nie zgodze się z Tobą do końca. Samica nie jest wprawdzie światowej klasy gwiazdą pokroju Giby, Dante, ale na warunki
PLS był gwiazdą, ale największą nie był. Antiga jest siatkarskim profesorem, zdecydowanie lepszym zawodnikiem, mial
zdecydowanie mniej slabszych meczow od Samicy, ktory notabene byl zmieniany srednio co dwa mecze.
Akurat w tym sezonie Samica bił na głowę Antigę. Powód ? Antiga przez pół sezonu miał kontuzję. 2 sprawa, Samica w JW odgrywał kluczową rolę, a Antiga ? Przyjęcie, obrona i ważne piłki. Ale jakoś nie wierzę, że gdyby to Antiga grał w JW zamiast Samicy w zeszłym sezonie to nie zdobylibyśmy nawet tego 3 miejsca.
Zlatanov
Posty: 240
Rejestracja: 28 cze 2008, o 20:55

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Zlatanov »

Dajcie z tym spokoj juz... To nie jest tak bardzo istotne chyba a na pewno nie w temacie o traansferach...
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Pele »

Na szczęście w ZAKSIE juz koniec transferów bo skompletowali skład
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
zbyszek_2013
Posty: 678
Rejestracja: 16 lut 2008, o 22:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: zbyszek_2013 »

"Dopóki nie miałem Internetu nie wiedziałem, że na świecie żyje tylu idiotów" - Stanisław Lem.
Awatar użytkownika
winiarska13
Posty: 21
Rejestracja: 17 maja 2009, o 23:40
Płeć: K

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: winiarska13 »

madlark pisze: No wreszcie ktoś postawił właściwa diagnozę: Przyjście do PLS, to koniec zawodnika.
1. Taki Guma np. wrócił no i bida.
2. Dante i inne gwiazdy nie zrobiły tego błędu.
3. Jest jeszcze Zbyszek B. ale on się nie liczy bo wracał przez Turcję
4. Jak Trefl mógł osiągnąć sukces, skoro oparł się na wracających (Kadziewicz, Bednaruk), a Zanuto to kosztowało kontuzje
5. Gdyby K. Stelmach nie wrócił to ZAKSA mogła byc mistrzem
6. itd..
Mam nadzieję że nie jesteś studentką medycyny.
W urzędzie pytali czemu nie odbierasz paszportu?
a Ty co , student rzeszowskiej akademii dobrego humoru ? jak widzę poziom nauki w niej nie za wysoki ...
Jestem kibicem od wielu , wielu lat, przezyłam sporo w swoim kibicowskim zyciu i wiele widziałam dlatego od pewnego czasu interesuje mnie tylko i wyłącznie kadra narodowa, a nasz Plus Liga , jakze wspaniała "trzecia liga Europy" nie znajduje mojego uznania . Mozesz to skomentowac jak chcesz , nie bardzo mnie to interesuje.
Wracając do Winiarskiego, to zawodnik w pełni ukształtowany, zgadza się...ale zeby nie spasc z pewnego poziomu trzeba grac z najlepszymi tak jak to miało miejsce do tej pory. Wiem o jego problemach zdrowotnych, ale wierzę też, że odpowiedni odpoczynek i opieka lekarska zregenerują go na sezon reprezentacyjny, aby w nim mógł pokazac się z jak najlepszej strony tak jak to robi w lidze włoskiej . Powrot do Polski oczywiscie dał by mu trochę oddechu, ale z drugiej strony rozgrywanie jednego na dziesiec pojedynku na w miare wysokim poziomie to chyba zbyt mało jak na ambicje tego chłopaka. Czy rola ewentualnego kapitana Trento sprawi, że Michał bedzie wiecej atakował ??? raczej nie, tam role na boisku są ustalone od poczatku... Michał jest trzecim strzelcem Trentino i podporą w przyjęciu, spec od czarnej roboty - jak mówi Zorzi . Ciężar zdobywania punktów spoczywa na barach Mateja i Leo , a ze obaj zostaja na kolejny sezon wiec raczej nic w tej materii się nie zmieni.
I jeszcze tak na koniec ...kiedyś zawodnicy marzyli o grze w klubach takich jak Sisley Treviso, marzyli żeby zagrac w najlepszej lidze swiata, teraz słyszę jak to marzeniem nszych młodych przyszłosciowych jest gra w Skrze Bełchatów ...w żoładku się przewraca od samego słuchania . Bez odbioru. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
dwrchuck
Posty: 137
Rejestracja: 9 lut 2008, o 23:39
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: dwrchuck »

Jeśli nie doszłoby do podpisania umowy, to klub chciał sięgnąć albo po Brazylijczyka Daivisona, albo Słowaka Lukasa Divisa (23, 202).
Wg mnie on byłby lepszym zakupem niż Grucha, kolejny "prawie emeryt" w Bydgoszczy.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: lucass90 »

Jeśli nie doszłoby do podpisania umowy [z Piotrem Gruszką] , to klub chciał sięgnąć albo po Brazylijczyka Daivisona, albo Słowaka Lukasa Divisa (23, 202). Ten pierwszy ostatni rok spędził w rumuńskim Tomisie Konstanca. Divis to czołowy przyjmujący mistrza Niemiec VfB Friedrichshafen.
Pewnie zaraz posypią się na mnie gromy, ale osobiście uważam, że bydgoscy działacze zdecydowali się na najsłabszy wybór, z możliwych...
AZS CZĘSTOCHOWA!
AZS0601
Posty: 56
Rejestracja: 29 lip 2008, o 11:49
Płeć: K
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: AZS0601 »

Dzisija i zarząd AZS Cze-wa potwierdził poje info z przed kilku tyg o trenerze Wagnerze...Nie wiem czy to jest dobry rucha ale cóż... teraz w ciągu kilku dni maja być transfery ale z panem Pakoszem to kto wie:P
AZS!AZS!AZS! Częstochowa oczywiście xD
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: lucass90 »

AZS0601 pisze:...teraz w ciągu kilku dni maja być transfery ale z panem Pakoszem to kto wie:P
Czyli ta informacja nie jest "z góry" ?
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
mbor3k
Posty: 533
Rejestracja: 27 kwie 2009, o 12:07
Płeć: M
Lokalizacja: Resovia

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: mbor3k »

Gruszka w Bydgoszczy... Nie lepiej było do razu Divisa zamiast Pana Piotra ??? Ale skład i tak imponujący i bezwzględnie wzmocniony 8-) Bydzia powalczy o trofea ;)
To co oczywiste, przeczytaj jeszcze raz.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: lucass90 »

mbor3k pisze:Gruszka w Bydgoszczy... Nie lepiej było do razu Divisa zamiast Pana Piotra ??? Ale skład i tak imponujący i bezwzględnie wzmocniony 8-) Bydzia powalczy o trofea ;)
Może na medal jeszcze nie mają składu, ale o Europejskich Pucharach mogą spokojnie myśleć. Jedyne czego teraz brakuje tej drużynie, to zgrania.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Pit
Posty: 37
Rejestracja: 13 wrz 2008, o 09:02
Płeć: M
Lokalizacja: Radom

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Pit »

Skład Jadaru skompletowany.Kaczmarek podpisał na 2 lata.
LUKASJUS
Posty: 85
Rejestracja: 1 cze 2009, o 13:55
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: LUKASJUS »

Z Gruszką to racja ze mogli na obcokrajowca postawic,zwłaszcza ze Divis gra w Viedrigshafen. No ale i tak skład na powalczenie maja.Tylko czy zdaza sie zgrac??
girlonthebridge
Posty: 103
Rejestracja: 27 lut 2008, o 23:11
Płeć: K

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: girlonthebridge »

Divis z tego, co wiem (z wiadomych przyczyn) nie byłby jakis bardzo chetny grac w Polsce, po tym jaka kariere w Polsce mial jego brat. Nawet kiedys na Memo mówił, że nie chce grać u nas.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Guilder »

No ja zamiast tego kanarka brałbym Divisa, no ale jak się zdecydowali już na Gruszkę to może sypacza z zagranicy ściągną. Jeśli ktoś ogarniający by wszedł na tą pozycję, to przy dobrej dyspozycji pary Gruszka-Szymański (bądź co bądź ta para miała duży wkład w ogranie Rosji na MŚ, czyli możliwości są) europejskie puchary spokojnie.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Antos »

Slabe przyjecia, slaba obrona zespolu z Bydgoszczy. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
mati510
Posty: 55
Rejestracja: 4 kwie 2009, o 07:13
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: mati510 »

a Kaczmarek z Resovii przeszedł do Jadaru ...
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: kevinpsb »

http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosc ... tkie.36240 Po przeczytaniu nie mam słow do Pana Pakosza.... Dobrze że nie jestem kibicem AZS-u bo nie wiem jakbym to przeżył...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
dziq
Posty: 359
Rejestracja: 6 maja 2008, o 21:07

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: dziq »

to na co jeszcze czekamy
Skra -gwiazda przyjęcia ?
Resovia - komplet (choc niewielkie ruchy na ataku i przyjęciu możliwe)
JSW-dwóch tajemniczych stranieri
Zaksa-komplet
Czewa-2 na przyjęcie + 1 atak + 2 rozagranie
Olsztyn-oj ty to wiele niewiadomych
Delecta -komplet (jeśli Woicki na 100%)
W-wa- 1 przyjęcie
Jadar-komplet
Wieluń- 1przyjęcie
Podsumowując prawie połowa ligi zakonczyła kompletowanie składów na przyszły sezon . Najgorsza sytucja jak narazie wAzs-ach (z wyjątkiem Warszawy) co nie oznacza, że nie można jeszcze znależć fajnych grajków na rynku
Awatar użytkownika
Crooge
Posty: 296
Rejestracja: 26 wrz 2007, o 17:43
Płeć: M
Lokalizacja: Jabłonna/Warszawa
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Crooge »

ja tam jestem kibicem AZS i się ciesze ;] teraz tylko pozostaje czekac na potwierdzenie info o zakontraktowaniu Panasa w Warszawie. Dla tej paki zawodników Radzio będzie najlepszym trenerem
To AZS.. To AZS dzisiaj graaaa
Żaden inny, żaden inny
a AZS Warszawa
Polibudo śpiewamy Ci,
będziemy z Toba aż do końca naszych dni
Polibudo my wierzymy,
bo najważniejsza w naszym życiu jesteś Ty..
AZS0601
Posty: 56
Rejestracja: 29 lip 2008, o 11:49
Płeć: K
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: AZS0601 »

lucass90 pisze:
AZS0601 pisze:...teraz w ciągu kilku dni maja być transfery ale z panem Pakoszem to kto wie:P
Czyli ta informacja nie jest "z góry" ?
Ale co rozumiesz przez słowo "z góry"??
AZS!AZS!AZS! Częstochowa oczywiście xD
PGE
Posty: 164
Rejestracja: 6 maja 2009, o 19:14

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: PGE »

Nie zgodze się z Tobą do końca. Samica nie jest wprawdzie światowej klasy gwiazdą pokroju Giby, Dante, ale na warunki
PLS był gwiazdą, ale największą nie był. Antiga jest siatkarskim profesorem, zdecydowanie lepszym zawodnikiem, mial
zdecydowanie mniej slabszych meczow od Samicy, ktory notabene byl zmieniany srednio co dwa mecze.
Akurat w tym sezonie Samica bił na głowę Antigę. Powód ? Antiga przez pół sezonu miał kontuzję. 2 sprawa, Samica w JW odgrywał kluczową rolę, a Antiga ? Przyjęcie, obrona i ważne piłki. Ale jakoś nie wierzę, że gdyby to Antiga grał w JW zamiast Samicy w zeszłym sezonie to nie zdobylibyśmy nawet tego 3 miejsca.
Nie bądź śmieszny. Antiga nabawił się kontuzji, lecz gdy tylko stał się zdrowy, wyszedł na parkiet i pokazywał klasę, natomiast
Samica w co drugim meczu platał dobrą grę, ze słabą i często był zmieniany, Antiga zaś w całym sezonie może góra cztery razy.
Poza tym Samica był jednym z liderów drużyny, jednak popełniał sporo błędów i nawalił w finałowym meczu Challange. Antiga
grał z finezją i skutecznością, pamiętamy mecz z Iskrą i Dynamem...
osnazfsb

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: osnazfsb »

Osobiscie jestem wielkim fanem Antigi ale nie mozna zapominac ze w najwazniejszym fragmencie sezonu, gdy podczas finału PP i rewanzu z Iskra trzeba było grac co 3 dni to Antiga grał wtedy jak siatkarski emeryt wyraznie przymulony nadmiarem spotkan do rozegrania. Moim zdaniem, poprzedni sezon miał jednak troche lepszy choc wynikało to z faktu ze tak doswiadczony zawodnik moze trafic z forma na z góry okreslony termin playoffów i kupionego FF LM.
Z drugiej strony Samica grał zdecydowanie bardziej w kratke i chyba zdarzyło mu sie troche za duzo słabych spotkan zeby go uwazac za gwiazde pierwszego formatu. W kazdym razie z Antiga jak dla mnie rywalizacje o miano pierwszego Francuza +Ligi (:D)przegrał

Swoja droga szkoda Panasa w AZS dziwne posuniecie Pakosza jak dla mnie
Ostatnio zmieniony 1 cze 2009, o 17:41 przez osnazfsb, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: lucass90 »

AZS0601 pisze:
lucass90 pisze:
AZS0601 pisze:...teraz w ciągu kilku dni maja być transfery ale z panem Pakoszem to kto wie:P
Czyli ta informacja nie jest "z góry" ?
Ale co rozumiesz przez słowo "z góry"??
No od kogoś wiarygodnego, najlepiej blisko związanego z klubem. Chciałbym, żebyś miał rację, bo częstochowscy kibice będą od dzisiaj już coraz bardziej niecierpliwi... ;)
AZS CZĘSTOCHOWA!
AZS0601
Posty: 56
Rejestracja: 29 lip 2008, o 11:49
Płeć: K
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: AZS0601 »

Ale co rozumiesz przez słowo "z góry"??[/quote]

No od kogoś wiarygodnego, najlepiej blisko związanego z klubem. Chciałbym, żebyś miał rację, bo częstochowscy kibice będą od dzisiaj już coraz bardziej niecierpliwi... ;)[/quote]

No wiesz ja tez się bardzo niecierpliwie an transfery ale to raczej z petycja do pana Pakosza;/ A co do transferów to nie spodziewalabym sie cudów alee może jakiś spózniony prezent na dzień dziecka będzie:D
AZS!AZS!AZS! Częstochowa oczywiście xD
Bartex
Posty: 567
Rejestracja: 2 lip 2008, o 15:41
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Bartex »

dziq pisze:to na co jeszcze czekamy
Skra -gwiazda przyjęcia ?
Resovia - komplet (choc niewielkie ruchy na ataku i przyjęciu możliwe)
JSW-dwóch tajemniczych stranieri
Zaksa-komplet
Czewa-2 na przyjęcie + 1 atak + 2 rozagranie
Olsztyn-oj ty to wiele niewiadomych
Delecta -komplet (jeśli Woicki na 100%)
W-wa- 1 przyjęcie
Jadar-komplet
Wieluń- 1przyjęcie
Podsumowując prawie połowa ligi zakonczyła kompletowanie składów na przyszły sezon . Najgorsza sytucja jak narazie wAzs-ach (z wyjątkiem Warszawy) co nie oznacza, że nie można jeszcze znależć fajnych grajków na rynku

A jakie gwiazdy przyjecia zostaly na rynku ?
ja wam mówię - jest dobrze.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: maksik »

Bartex pisze:
dziq pisze:to na co jeszcze czekamy
1.Skra -gwiazda przyjęcia ?
(...)
2.Delecta -komplet (jeśli Woicki na 100%)
(...)

1 A jakie gwiazdy przyjecia zostaly na rynku ?
Ad 1. Patrz -->> karuzela ;)
Ad.2 komplet ;)
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
Magda_AZS
Posty: 205
Rejestracja: 15 maja 2009, o 13:35
Płeć: K
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Magda_AZS »

dziq pisze: Czewa-2 na przyjęcie + 1 atak + 2 rozagranie
2 na rozegranie? a po co?
dziq
Posty: 359
Rejestracja: 6 maja 2008, o 21:07

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: dziq »

Magda_AZS pisze:
dziq pisze: Czewa-2 na przyjęcie + 1 atak + 2 rozagranie
2 na rozegranie? a po co?
sory pomyłka w druku
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”