AZS Olsztyn

Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Antos »

Ja bym apelowal o wstrzemiezliwosc.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3876
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: AZS Olsztyn

Post autor: tomasol »

Nikt tutaj nie popada w huraoptymizm ale skoro zaczęły się rozmowy z zawodnikami to znaczy, że jakieś finanse w klubie się pojawiły/pojawią. Napewno jest optymistyczniej niż jeszcze było przed tygodniem.
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2907
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: hubert »

No proszę, Delecta znalazła sponsora zarejestrowanego na Malcie, budżecik ma dopięty, grajków także a w Olsztynie ?
Zachowując ciągłość należy stwierdzić, że nazwa sponsora miała być podana na koniec maja 2008 roku (tak dwa tysiące ósmego !). Z tym sponsorem to tak jak z yeti: niby jest a nikt go nie widział. Nowe władze też drepczą w miejscu. Niech postawią sprawę jasno: jest sponsor i nazywa się tak i tak albo nie ma sponsora. Krótko i zwięźle. A tak czają się jakby na tego sponsora czyhała Skra, Dynamo Moskwa i Itas Diatec. A koniec końców okaże się, że sponsorem jest firma Henia z Mietkiem z siedzibą gdzieś na Lubelskiej za piątym magazyem PKP....
Jak w tym smutnym mieście można coś zorganizować jak k...wa problem temperatury w Uranii jest nierozwiązywalny od 10 lat.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Antos »

Apeluje o wstrzemiezliwosc.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Awatar użytkownika
kamyl
Posty: 6
Rejestracja: 29 kwie 2009, o 15:08
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: kamyl »

Antos pisze:Apeluje o wstrzemiezliwosc.
Powtarzasz się !!!
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Antos »

"Zarząd Spółki Akcyjnej pod nazwą Piłka Siatkowa AZS UWM S.A. w Olsztynie informuje, że od nowego sezonu barwy akademickiego klubu będą reprezentowali : Dawid Gunia i Tomasz Tomczyk.

Gunia to 22-letni środkowy, który w poprzednim sezonie reprezentował barwy AZS-u Częstochowa. Tomczyk gra na pozycji przyjmującego i poprzedni sezon spędził w zespole BBTS-u Bielska Biała, z którym walczył o awans do PlusLigi. Zawodnik znalazł się także w składzie reprezentacji Polski B.

Dawid Gunia:

Data urodzenia: 01.01.1987
Wzrost: 203
Zasięg w bloku: 319
Zasięg w ataku: 348

Poprzednie kluby : AZS Racibórz, Skra II Bełchatów, Resovia Rzeszów, AZS Częstochowa.

Tomasz Tomczyk:

Data urodzenia: 24.5.1986
Wzrost: 203
Zasięg w bloku: 315
Zasięg w ataku: 339

Poprzednie kluby: MOS Będzin, Energia Sosnowiec, BBTS Bielsko- Biała."

Jeszcze tylko drugi atakujacy i sklad mamy skompletowany.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Awatar użytkownika
dwrchuck
Posty: 137
Rejestracja: 9 lut 2008, o 23:39
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: dwrchuck »

Z takim składem ciężko się będzie utrzymać... Przydałby się solidny przyjmujący.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Nagor »

W końcu sobie gdzieś Gunia pogra :] Chyba, że Stańczuk go wygryzie, co bym wolał.
...
bob785
Posty: 234
Rejestracja: 25 kwie 2008, o 08:11
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: AZS Olsztyn

Post autor: bob785 »

Nagor pisze:W końcu sobie gdzieś Gunia pogra :] Chyba, że Stańczuk go wygryzie, co bym wolał.
W jednym z wywiadow Szyszko informujac o rozmowach z zawodnikami grajacymi w Olsztynie w poprzednim sezonie dal do zrozumienia (przynajmniej tak mi sie wydawalo), ze Kowalczyk bedzie rezerwowym. A teraz to juz tego rezerwowego ma starcie nie jestem pewien.
Kane
Posty: 111
Rejestracja: 25 kwie 2008, o 22:42
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Kane »

Widział ktoś moze w akcji tego Tomka T?? Bo chciałbym dowiedzieć się czy jest lepszy od takiego Chaberka np. Bo Gunia wiadomo jest juz w miare rozpoznawalny na naszym rynku.pozdr
Roan
Posty: 1094
Rejestracja: 19 kwie 2008, o 10:56
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Roan »

Gunia ostatni sezon miał bardzo przeciętny. Niestety wydaje mi się, że za młody jest na zmianę klubu co sezon i to odbiło się na jego postawie. W resovi prezentował się zupełnie przyzwoicie jak na debiut, a wcześniej słyszałem, że był w Skrze uznawany za bardzo perspektywicznego.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Chal »

Gunia rok temu w play-offach ośmieszał Grzyba i Możdżonka, w Czewie już tak dobrze nie było, ale mimo wszystko nadzieja jest. O Tomczyku wiele nie wiem, tyle, że to były atakier i to ten element jest u niego zdecydowanie silniejszą stroną, a to już dobrze świadczy, bo takiego przyjmującego nam brakowało. A skoro znalazł się wśród powołanych do kadry B, to i z przyjęciem musi sobie radzić co najmniej przyzwoicie. Pozostaje czekać na tych 2-3 zawodników zagranicznych i można zacząć myśleć o utrzymaniu.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Dee-Jay
Posty: 488
Rejestracja: 21 lut 2009, o 13:14
Lokalizacja: Żory

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Dee-Jay »

Kane pisze:Widział ktoś moze w akcji tego Tomka T?? Bo chciałbym dowiedzieć się czy jest lepszy od takiego Chaberka np. Bo Gunia wiadomo jest juz w miare rozpoznawalny na naszym rynku.pozdr
Nie wiem dlaczego działacze go zakontaktowali...ani dobry ani perspektywiczny...Już lepiej było Krzywieckiego sciągnąć albo innego juniora.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Arff »

A widziałeś go w akcji ??? Mi było to dane i obi niezłe wrażenie, jest to zawodnik z lepszym atakiem podstawowy przyjmujący lidera 1wszej ligi po rundzie zasadniczej :)
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Dee-Jay
Posty: 488
Rejestracja: 21 lut 2009, o 13:14
Lokalizacja: Żory

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Dee-Jay »

Arff pisze:A widziałeś go w akcji ??? Mi było to dane i obi niezłe wrażenie, jest to zawodnik z lepszym atakiem podstawowy przyjmujący lidera 1wszej ligi po rundzie zasadniczej :)
Jestem przekonany że będzie jednym ze słabszych punktów zespołu jesli wogole będzie grał w 6.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Nagor »

Dee-Jay pisze:
Arff pisze:A widziałeś go w akcji ??? Mi było to dane i obi niezłe wrażenie, jest to zawodnik z lepszym atakiem podstawowy przyjmujący lidera 1wszej ligi po rundzie zasadniczej :)
Jestem przekonany że będzie jednym ze słabszych punktów zespołu jesli wogole będzie grał w 6.
Też coś mi się tak wydaje. W dodatku ma zasięg Woickiego przy 203 cm... Walka z Częstochową w barażach się zbliża, chyba, że Mikołajczyk i spółka ograją Warszawę.
...
Awatar użytkownika
Bollo
Posty: 366
Rejestracja: 11 maja 2008, o 07:27
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Bollo »

To będzie grał Chaber parę razy mu wyszło :D. Jeszcze atakujący i Rozgrywający i ok.
Zlatan
Awatar użytkownika
Kay
Posty: 836
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:12
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Kay »

Zauważył ktoś, że jest również wzmianka o tym, że rozwiązali kontrakt z Szablewskim ? Można przypuszczać, że skoro nie chcieli młodego na ławce, to Oczko będzie pełnił rolę rezerwowego. Czyli może jakiś konkretny transfer na rozegranie ?
AZS Częstochowa
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Arff »

Drugim rozgrywającym będzie wychowanek Pietkiewicz, który wygryzł Szablewskiego z drugiego składu Olsztynian...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3876
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: AZS Olsztyn

Post autor: tomasol »

W zasięg Tomczyka (339 cm) coś nie chce mi się wierzyć, tym bardziej, że grał na ataku - nawet fajnie, że kupujemy perspektywicznych zawodników ale jeżeli chcemy myśleć o utrzymaniu to potrzeba co najmniej dwóch naprawdę dobrych zawodników - przyjęcie i środek, a jakby i jeszcze jeden dobry przyjmujący się trafił to też byłoby nienajgorzej.
Solaris
Posty: 137
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:03
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Solaris »

Rozegranie Oczko, Pietkiewicz ? Hmmm no to będziemy mieli jednego zawodnika do gry na tej pozycji.
JAKA LIGA TAKI MISTRZ !!
"Jak jest mocna zagrywka to przyjmujcie nad siebie, nie próbujcie dogrywać do siatki" M. Sordyl
Roan
Posty: 1094
Rejestracja: 19 kwie 2008, o 10:56
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Roan »

tomasol pisze:W zasięg Tomczyka (339 cm) coś nie chce mi się wierzyć, tym bardziej, że grał na ataku
Popatrz sobie w parametry np. Witczaka, a gra zupełnie przyzwoicie. Nie jest to kluczowe, ale niewątpliwie pomaga. Z takim zasięgiem świata jednak nie zwojuje.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Pele »

Niech po prostu gra, zasięg to nie wszystko. A poza tym to ciekawy zespół montuja działacze Olsztyna. Nie na medale ale ciekawe granie na pewno.
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
Bollo
Posty: 366
Rejestracja: 11 maja 2008, o 07:27
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Bollo »

pgm nowym sponsorem azs. Ciekawe ile dadzą.
Zlatan
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Antos »

50 tys. zl
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
ewa
Posty: 689
Rejestracja: 11 sty 2009, o 19:07
Płeć: K
Lokalizacja: Olsztyn

Re: AZS Olsztyn

Post autor: ewa »

Bollo pisze:pgm nowym sponsorem azs. Ciekawe ile dadzą.
Jeszcze rano nazwa firmy była na stronie AZS, ale teraz ... nie ma :o
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Antos »

Ale co, byl osobny komunikat o nowym sponsorze czy jak?
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
ewa
Posty: 689
Rejestracja: 11 sty 2009, o 19:07
Płeć: K
Lokalizacja: Olsztyn

Re: AZS Olsztyn

Post autor: ewa »

w miejscu gdzie jest logo miasta i napis "jesteśmy razem" było logo pgm! Ale już nie ma!
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: AZS Olsztyn

Post autor: maksik »

Antos pisze:50 tys. zl
:D :D :D :] :] :]
ewa pisze:w miejscu gdzie jest logo miasta i napis "jesteśmy razem" było logo pgm! Ale już nie ma!
pewnie dali grafikowi do poprawki bo słabo było czytelne ;)
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
mckinser
Posty: 54
Rejestracja: 16 maja 2009, o 13:55
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: mckinser »

Arff pisze:Drugim rozgrywającym będzie wychowanek Pietkiewicz, który wygryzł Szablewskiego z drugiego składu Olsztynian...
Z tego co słyszałem to Pietkiewicz też może odejść. Tak naprawdę to nic nie wiadomo o rozegraniu, kiedyś mówiło się przecież o Dobrowolskim ze Skry. Zobaczymy, ale wydaje mi się, że do Oczki będą musieli jednak kogoś dokupić. Może jakiś transfer z zagranicy? Lub młody, perspektywiczny rozgrywajacy?
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”