PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka IV

Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka IV

Post autor: Orduna »

Pawel9221 pisze: 15 paź 2022, o 17:32
Orduna pisze: 15 paź 2022, o 17:11 Już był w Warszawie taki jeden o którym również tak pisano. Moje TOP 1 najgorszych atakujących w Warszawie, a konkurencja jest duża.
Weber atakuje pozycję lidera póki co.
Myslalem ze po sezonie reprezentacyjnym szybko nie wrocisz, ale spoko i tak nikt nie bierze na serio Twoich blyskotliwych przemyslen, a ocenianie nowego gracza po 3 meczach gdzie potencjal zespolu na ten moment jest jaki jest to wielkie "xD"
Oho, czyli rozumiem Kaczmarek się przydał na MŚ dzięki jego świetnej grze zdobyliśmy złoto. A nie czekaj ;)
A jak na koniec sezonu Weber okaże się niewypałem to odszczekasz ?
Streeter
Posty: 7366
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka IV

Post autor: Streeter »

Już to gdzieś pisałem, ale powtórzę: z Weberem radzę się wstrzymać, przecież gość pół MŚ nie grał przez uraz. Na pewno nie jest jeszcze w pełni formy fizycznej. Może nie będzie to Grozer, ale bez przesady.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Pawel9221
Posty: 1190
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka IV

Post autor: Pawel9221 »

Orduna pisze: 15 paź 2022, o 17:45
Pawel9221 pisze: 15 paź 2022, o 17:32
Orduna pisze: 15 paź 2022, o 17:11 Już był w Warszawie taki jeden o którym również tak pisano. Moje TOP 1 najgorszych atakujących w Warszawie, a konkurencja jest duża.
Weber atakuje pozycję lidera póki co.
Myslalem ze po sezonie reprezentacyjnym szybko nie wrocisz, ale spoko i tak nikt nie bierze na serio Twoich blyskotliwych przemyslen, a ocenianie nowego gracza po 3 meczach gdzie potencjal zespolu na ten moment jest jaki jest to wielkie "xD"
Oho, czyli rozumiem Kaczmarek się przydał na MŚ dzięki jego świetnej grze zdobyliśmy złoto. A nie czekaj ;)
A jak na koniec sezonu Weber okaże się niewypałem to odszczekasz ?
A co ma do tego czy do mnie Kaczmarek? Lol, nigdy nie pisalem o nim, ze jest jakas wieksza wartoscia dodana w kadrze, pisalem, ze jako klubowy gracz jest bardzo dobry... Z tego co pamietam Ty po MS miales odszczekac, bo zakladales ze mozemy nie wyjsc z grupy po przegranej z Bulgaria:D a tu prosze jechany przez Ciebie Fornal czy Sliwka nie dali plamy. Pewnie zaraz napiszesz ze MS to byla kompromitacja, Bo tylko zloto sie liczylo
kamil1999
Posty: 5583
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka IV

Post autor: kamil1999 »

Jeśli Suwałki wygrają to Halaba MVP
Wybitny mecz
Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka IV

Post autor: Orduna »

kamil1999 pisze: 15 paź 2022, o 18:13 Jeśli Suwałki wygrają to Halaba MVP
Wybitny mecz
MVP oczywiście Łeber. Nikt nie podarował tyle punktów Sywalkom co on.
Bój się Vernon, masz godnego konkurenta ;)
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7951
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka IV

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Z tym Weberem to też pisałem, że miał dwa urazy na kadrze, ale z drugiej strony ten drugi uraz to chyba złamany palec u ręki, no i on miał taki sezon w Padwie i na kadrze, że jednak częściowo zgadzam się, że to mocny kot w worku, przynajmniej na ten sezon.

O ile z samą oceny Warszawy to bym się wstrzymał, to dla samego Firleja to nie był koniecznie dobry ruch.
kamil1999
Posty: 5583
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka IV

Post autor: kamil1999 »

Eksperci Polsatu śmieją się z sędziów siatkarskich z egzotycznych krajów, ale po prawdzie to powinni spojrzeć bardziej krytycznym okiem na naszych sędziów...
rocky
Posty: 1198
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka IV

Post autor: rocky »

ma ktoś stream resovii?
bialasqq
Posty: 92
Rejestracja: 22 gru 2016, o 20:00
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka IV

Post autor: bialasqq »

Pozwole sobie zacytować "Zamienił Firjel siekierkę na kisiel..." Firlej w tym zespole, przy takim przyjęciu i takiej grze w ataku swoich atakujących to na kadre pojedzie, ale Fabię Drzyzga...
Resofan
Posty: 1424
Rejestracja: 7 lip 2008, o 19:39
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka IV

Post autor: Resofan »

Czy Resovia jest na jakimś kanale oprócz Polsat Sport News? Akurat tego nie mam. O ile rozumiem, że Polsat na Polsat Sport transmituje finał MŚ Kobiet, to transmitowanie jakiegoś wiejskiego mordobicia na Polsat Sport Extra kosztem PLS-u uważam za skandal.
Jakkolwiek passus ten należy merytorycznie i metodologicznie do tomu drugiego, antycypujemy go szkicowo w tym miejscu ze względu na ścisłe powiązanie z korelacją i regresją.
Nuriel
Posty: 843
Rejestracja: 16 kwie 2021, o 21:45

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka IV

Post autor: Nuriel »

*wiejskie mordobicie" przynosi stacji wielokrotnie większe zyski niż jakaś siatkówka klubowa, która nie obchodzi nikogo.
I pisząc to nawet nie wiem co to za mordobicie, ale jestem przekonany, że każde generuje ogromne zyski.
Żaden to skandal, po prostu takie mamy realia i trzeba się z tym pogodzić.
Resofan
Posty: 1424
Rejestracja: 7 lip 2008, o 19:39
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka IV

Post autor: Resofan »

Nuriel pisze: 15 paź 2022, o 19:44 *wiejskie mordobicie" przynosi stacji wielokrotnie większe zyski niż jakaś siatkówka klubowa,
Jeśli nie przynosi zysków, to niech odstąpią innym. Canal+ w swojej historii nigdy nie wprowadził jakichś dziwnych fikołków kosztem Ekstraklasy, chociaż jej poziomu nawet nie da się nawet porównać do PlusLigi. Po jaką cholerę kupują prawa do transmisji, jeśli później ich nie wykorzystują?
Jakkolwiek passus ten należy merytorycznie i metodologicznie do tomu drugiego, antycypujemy go szkicowo w tym miejscu ze względu na ścisłe powiązanie z korelacją i regresją.
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 631
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka IV

Post autor: bez_nazwy »

Resofan pisze: 15 paź 2022, o 19:38 Czy Resovia jest na jakimś kanale oprócz Polsat Sport News? Akurat tego nie mam. O ile rozumiem, że Polsat na Polsat Sport transmituje finał MŚ Kobiet, to transmitowanie jakiegoś wiejskiego mordobicia na Polsat Sport Extra kosztem PLS-u uważam za skandal.
Wchodz sobie na strumyk.tv tam bedziesz miał co sobie zapragniesz
Awatar użytkownika
Mordimer Madderdin
Posty: 229
Rejestracja: 27 mar 2021, o 19:17
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka IV

Post autor: Mordimer Madderdin »

Co Fabian wrzucił Buckiemu przy remisie po 23 to nie mam słów.
Edit. Ogólnie Drzyzga gra jakoś lepiej dla oka niż wcześniej. Może odpoczynek od kadry podziałał na plus.
Fajny sklad, jeszcze Defalco za Cebulja ;)
Kapica mi zaczyna przypominać Kubę Novotnego.
Ostatnio zmieniony 15 paź 2022, o 20:10 przez Mordimer Madderdin, łącznie zmieniany 1 raz.
"Come on. Let's keep a little optimism here." Han Solo
Na forum od 2009
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 631
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka IV

Post autor: bez_nazwy »

Cuprum frajerzy tego seta
Arw165
Posty: 1429
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka IV

Post autor: Arw165 »

Ile można w siatkę serwować? Ciężko żałować Lubina.
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 631
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka IV

Post autor: bez_nazwy »

przy chłodnej głowie Cuprum pierwszy set powinni łyknąć bez problemu, drugi set również był do ugrania. Mizerna ta resovia, mam wrażenie że gdyby dostali pierwszego seta w gonga to powróciłby ich syndrom niemocy
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3869
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka IV

Post autor: tomasol »

Całkiem solidnie wyglądają Suwałki - para Halaba-Kujundzic daje radę, niezły środek, lekko szalony ale kreatywny rozgrywający. Tylko Filipiak daleki od jakiejkolwiek akceptowalnej dyspozycji. Starczyło na fatalną Warszawę, ale drugie zwycięstwo jest, i szansa na bardzo udany początek ligi, bo następni rywale Ślepska to Lwów, Katowice i Cuprum.

O Warszawie może nie pisać, bo po co kopać leżącego ;) . Na razie przejęła pałeczkę od Resovii w kategorii rozczarowanie sezonu. Ale to tak z przymrużeniem oka, bo sezon nie trwa jeszcze nawet miesiąc no i Projekt nie gra jeszcze w docelowym składzie.

Resovię też można by pochwalić za początek sezonu, ale trochę się męczy póki co z Lubinem (choć prowadzi 1:0 w meczu) i grała wyłącznie z dołem tabeli. Ale podejrzewam, że dla jej kibiców dobre i to. W świetnej formie póki co jest Cebulj.
PioterZJastrzebia
Posty: 1243
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka IV

Post autor: PioterZJastrzebia »

Resovia może i gra z dołem tabeli, ale mając na uwadze poprzednie sezony, to i takie mecze są doskonałą okazją do wpadek, których jednak Resovia się wystrzega. Także mimo tego, że na poważniejszą weryfikację przyjdzie dopiero czas, to można pochwalić.
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka IV

Post autor: qtp »

PioterZJastrzebia pisze: 15 paź 2022, o 21:05 Resovia może i gra z dołem tabeli, ale mając na uwadze poprzednie sezony, to i takie mecze są doskonałą okazją do wpadek, których jednak Resovia się wystrzega. Także mimo tego, że na poważniejszą weryfikację przyjdzie dopiero czas, to można pochwalić.
Dokładnie. Resovia gładko ogrywa niżej notowane zespoły. Tego nie było przez 5 (albo lepiej) ostatnich lat.
Poza tym w końcu grają fajną siatkówke, nie ma tego męczenia buły które było w poprzednich sezonach nawet przy wygranych.

Warszawie wypadło 2 podstawowych skrzydłowych, nie zespołu który po takich ciosach by się nie zachwiał.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2782
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka IV

Post autor: Simao »

bez_nazwy pisze: 15 paź 2022, o 20:44 przy chłodnej głowie Cuprum pierwszy set powinni łyknąć bez problemu, drugi set również był do ugrania. Mizerna ta resovia, mam wrażenie że gdyby dostali pierwszego seta w gonga to powróciłby ich syndrom niemocy
Dzisiaj Resovia nie grała za dobrze, brak kilku podstawowych graczy. Najważniejsze są trzy punkty, podstawowi gracze odpoczywają i regenerują się. W optymalnym zestawieniu oraz pełną motywacją zagramy kolejny mecz, teraz jest oszczędzanie sił i dochodzenie do pełni zdrowia. Celem jest pokazać swoją najlepszą siatkówkę w kolejnym meczu i zagrać o trzy punkty ze Skrą. Spokojnie możemy to wygrać za trzy, bo Skra nie gra wybitnej siatkówki, bazuje głównie na kilku indywidualnościach. W szczególności Bieniek i Atan. Najważniejsze to odrzucić Skrę od siatki i utrzymać własne przyjęcie na przyzwoitym poziomie. Wtedy możemy to wygrać za trzy punkty. Trzeba rozegrać taki mecz jak podczas PP w poprzednim sezonie. Wtedy Skra została rozbita zagrywką, Łomacz biegał po boisku, nie mógł grać środkiem co bardzo lubi, a skrzydłowi nie dali rady. Kluczem będzie odrzucić Skrę od siatki, wtedy jestem spokojny o wynik. Mamy możliwości i potencjał, aby to zrobić i zneutralizować ich atuty. Dla Skry ważne jest, aby w dobrej dyspozycji był Bieniek i Atan, inaczej ciężko będzie im wygrać ten mecz przy dobrej grze Resovii oczywiście. To jest pierwszy poważny test dla Resovii. Mam nadzieję, że damy radę, bo za chwilę jeszcze bardziej wymagające drużyny, ZAKSA i JW.
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 631
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka IV

Post autor: bez_nazwy »

Simao pisze: 15 paź 2022, o 22:34
bez_nazwy pisze: 15 paź 2022, o 20:44 przy chłodnej głowie Cuprum pierwszy set powinni łyknąć bez problemu, drugi set również był do ugrania. Mizerna ta resovia, mam wrażenie że gdyby dostali pierwszego seta w gonga to powróciłby ich syndrom niemocy
Dzisiaj Resovia nie grała za dobrze, brak kilku podstawowych graczy. Najważniejsze są trzy punkty, podstawowi gracze odpoczywają i regenerują się. W optymalnym zestawieniu oraz pełną motywacją zagramy kolejny mecz, teraz jest oszczędzanie sił i dochodzenie do pełni zdrowia. Celem jest pokazać swoją najlepszą siatkówkę w kolejnym meczu i zagrać o trzy punkty ze Skrą. Spokojnie możemy to wygrać za trzy, bo Skra nie gra wybitnej siatkówki, bazuje głównie na kilku indywidualnościach. W szczególności Bieniek i Atan. Najważniejsze to odrzucić Skrę od siatki i utrzymać własne przyjęcie na przyzwoitym poziomie. Wtedy możemy to wygrać za trzy punkty. Trzeba rozegrać taki mecz jak podczas PP w poprzednim sezonie. Wtedy Skra została rozbita zagrywką, Łomacz biegał po boisku, nie mógł grać środkiem co bardzo lubi, a skrzydłowi nie dali rady. Kluczem będzie odrzucić Skrę od siatki, wtedy jestem spokojny o wynik. Mamy możliwości i potencjał, aby to zrobić i zneutralizować ich atuty. Dla Skry ważne jest, aby w dobrej dyspozycji był Bieniek i Atan, inaczej ciężko będzie im wygrać ten mecz przy dobrej grze Resovii oczywiście. To jest pierwszy poważny test dla Resovii. Mam nadzieję, że damy radę, bo za chwilę jeszcze bardziej wymagające drużyny, ZAKSA i JW.
patrząc na dzisiejszy mecz i poprzednie w którym przeciwnicy pokazywali pazur nie byłbym takim śmiałym optymistą. Bo szczerze mówiąc Resovia nie dość źe grała z chyba najsłabszymi zespołami ligi to nie w każdym meczu zaprezentowała się OK, a dzisiejszy mecz był najlepszym tego przykładem. Moim zdaniem, jeśli skra zaprezentuje charyzmę i determinację, podobną do meczu jak ze Stalą to wynik pójdzie na ich korzyść. Oczywiście mogę się mylić ale tak to widzę, bo Resovia poza zwycięstwami z najsłabszymi nie pokazała niczego nadzwyczajnego żeby to było ich atutem do gry z mocniejszymi
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7951
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka IV

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

bez_nazwy pisze: 15 paź 2022, o 23:21Oczywiście mogę się mylić ale tak to widzę, bo Resovia poza zwycięstwami z najsłabszymi nie pokazała niczego nadzwyczajnego żeby to było ich atutem do gry z mocniejszymi
A można z Cuprum Lubin pokazać coś ''nadzwyczajnego"?

Aczkolwiek z tego co widziałem, rzeczywiście wygląda to nieźle, mała dawka, ale Resovia z poziomu stypiarzy w relacji zagrywka-obrona zatrzymała rywali na razie średnio na 44/25 procent, więc zaczęło się obiecująco, zwłaszcza biorąc pod uwagę absencje.
Przemyslaw
Posty: 792
Rejestracja: 19 kwie 2012, o 20:29

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka IV

Post autor: Przemyslaw »

Simao:
Resovia dzisiaj nie pokazała wszystkiego co ma, ani nie była w pełni zbilansowana. Należy jednak zauważyć fakt, że po prostu wygrywa, czego przez ostatnie lata brakowało. Traciła punkty byle jak i byle gdzie a potem ciężko było w tabeli.
Na chwilę obecną ciężko krytykować zespół, który w 4 meczach stracił seta i prowadzi w tabeli.
Oczywiście to początek sezonu, jeszcze bardzo dużo do rozegrania i wiele się zmieni. Nie mniej dawno takiego startu Resovia nie miała.

Bardzo mnie cieczy postawa Nysy, wicelider tabeli, szczerze to nie sądziłem, że z 4 pojedynków wygra dwa, bardzo miła niespodzianka, bardzo miły powiew świeżości.

Czekam na pierwsze zwycięstwo Lwowa, bardzo bym chciał, nie tylko ze względu na to co się obecnie dzieje na Ukrainie ale ogólnie na propagowanie siatkówki. Wówczas Polska liga mogłaby się stać taką Mega europejską, gdzie akces zgłosiłyby drużyny z Niemiec, Czech czy innych krajów.
kamil1999
Posty: 5583
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka IV

Post autor: kamil1999 »

Resovia, Resovią, ale i Cuprum, dziś bardzo ładnie zagrał
Gdyby trafił na słabszego przeciwnika to mógłby powalczyć.
Wraca Kapica a Berger w Cuprum jest tym kim miał być w Radomiu.
Brakuje na razie Ferensa, ale miewał przebłyski. O PO chyba nie powalczą, ale znów fajna drużyna do oglądania pewnie to będzie.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2782
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka IV

Post autor: Simao »

Przemyslaw pisze: 15 paź 2022, o 23:58 Simao:
Resovia dzisiaj nie pokazała wszystkiego co ma, ani nie była w pełni zbilansowana. Należy jednak zauważyć fakt, że po prostu wygrywa, czego przez ostatnie lata brakowało. Traciła punkty byle jak i byle gdzie a potem ciężko było w tabeli.
Na chwilę obecną ciężko krytykować zespół, który w 4 meczach stracił seta i prowadzi w tabeli.
Oczywiście to początek sezonu, jeszcze bardzo dużo do rozegrania i wiele się zmieni. Nie mniej dawno takiego startu Resovia nie miała.

Bardzo mnie cieczy postawa Nysy, wicelider tabeli, szczerze to nie sądziłem, że z 4 pojedynków wygra dwa, bardzo miła niespodzianka, bardzo miły powiew świeżości.

Czekam na pierwsze zwycięstwo Lwowa, bardzo bym chciał, nie tylko ze względu na to co się obecnie dzieje na Ukrainie ale ogólnie na propagowanie siatkówki. Wówczas Polska liga mogłaby się stać taką Mega europejską, gdzie akces zgłosiłyby drużyny z Niemiec, Czech czy innych krajów.
Dokładnie, jednak prawdziwa weryfikacja to będą najbliższe kilka meczy. Pierwsza taka poważna próba to mecz ze Skrą. Na pewno cieszy to, że Resovia wygrywa pewnie mecze, gdzie jest faworytem, co przez kilka ostatnich sezonów nie było tak oczywiste. Wszyscy wiedzą jak to wyglądało. Na pewno aspiracje są medalowe, trzeba wygrywać bezpośrednie mecze z czołówką, inaczej nie będzie progresu w porównaniu z poprzednimi sezonami, jeśli wynik końcowy będzie po za pierwszą trójką. Z drugiej strony, nawet czwarte miejsce i półfinał byłby już jednak jakimś postępem.
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka IV

Post autor: barti522 »

Resovia bardzo dobry start sezonu i pozycja lidera po 4 kolejkach. Może rywale nie byli zbyt wymagający, ale jednak jest komplet punktów, co w ostatnich latach nie było takie oczywiste.
Cebulj po profesorsku wczoraj, 69% w ataku, 56% w przyjęciu. Do tego 3 asy i 2 bloki.
Nie bardzo są tutaj powody do narzekania, za dotychczasową postawę Resovii. ;)
Awatar użytkownika
Mordimer Madderdin
Posty: 229
Rejestracja: 27 mar 2021, o 19:17
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka IV

Post autor: Mordimer Madderdin »

Simao pisze: 15 paź 2022, o 22:34
bez_nazwy pisze: 15 paź 2022, o 20:44 przy chłodnej głowie Cuprum pierwszy set powinni łyknąć bez problemu, drugi set również był do ugrania. Mizerna ta resovia, mam wrażenie że gdyby dostali pierwszego seta w gonga to powróciłby ich syndrom niemocy
Dzisiaj Resovia nie grała za dobrze, brak kilku podstawowych graczy. Najważniejsze są trzy punkty, podstawowi gracze odpoczywają i regenerują się. W optymalnym zestawieniu oraz pełną motywacją zagramy kolejny mecz, teraz jest oszczędzanie sił i dochodzenie do pełni zdrowia. Celem jest pokazać swoją najlepszą siatkówkę w kolejnym meczu i zagrać o trzy punkty ze Skrą. Spokojnie możemy to wygrać za trzy, bo Skra nie gra wybitnej siatkówki, bazuje głównie na kilku indywidualnościach.
60% w ataku, 8 bloków, 6 asów, 3 sety - statystycznie to Resovia zagrała bardzo dobrze. Wygrywa wszystkie mecze, które ma obowiązek wygrać i robi to za 3pkt. Póki co wygląda dobrze.
Skra z całej czołówki chyba najłatwiejsza do przejścia. To będzie piękny pojedynek środkowych. Kluczowe znaczenie dla rzeszowian będzie miała postawa rozgrywającego. Jeżeli Fabian utrzyma poziom, będzie dużo biegał, to jestem spokojny o wynik. Ważne jest, aby utrudnić przyjęcie Skrze.
"Come on. Let's keep a little optimism here." Han Solo
Na forum od 2009
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2782
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka IV

Post autor: Simao »

Mordimer Madderdin pisze: 16 paź 2022, o 07:01
Simao pisze: 15 paź 2022, o 22:34
bez_nazwy pisze: 15 paź 2022, o 20:44 przy chłodnej głowie Cuprum pierwszy set powinni łyknąć bez problemu, drugi set również był do ugrania. Mizerna ta resovia, mam wrażenie że gdyby dostali pierwszego seta w gonga to powróciłby ich syndrom niemocy
Dzisiaj Resovia nie grała za dobrze, brak kilku podstawowych graczy. Najważniejsze są trzy punkty, podstawowi gracze odpoczywają i regenerują się. W optymalnym zestawieniu oraz pełną motywacją zagramy kolejny mecz, teraz jest oszczędzanie sił i dochodzenie do pełni zdrowia. Celem jest pokazać swoją najlepszą siatkówkę w kolejnym meczu i zagrać o trzy punkty ze Skrą. Spokojnie możemy to wygrać za trzy, bo Skra nie gra wybitnej siatkówki, bazuje głównie na kilku indywidualnościach.
60% w ataku, 8 bloków, 6 asów, 3 sety - statystycznie to Resovia zagrała bardzo dobrze. Wygrywa wszystkie mecze, które ma obowiązek wygrać i robi to za 3pkt. Póki co wygląda dobrze.
Skra z całej czołówki chyba najłatwiejsza do przejścia. To będzie piękny pojedynek środkowych. Kluczowe znaczenie dla rzeszowian będzie miała postawa rozgrywającego. Jeżeli Fabian utrzyma poziom, będzie dużo biegał, to jestem spokojny o wynik. Ważne jest, aby utrudnić przyjęcie Skrze.
Dokładnie, jestem dziwnie spokojny o Fabiana. Na pewno nie zabraknie mu motywacji i ambicji, po drugiej stronie jest Łomacz. Myślę, że będzie chciał coś udowodnić sobie i środowisku siatkarskiemu :D
Statystycznie Resovia wygra dobrze, praktycznie we wszystkich elementach, może graliśmy z rywalami z drugiej części tabeli. Jednak ze Ślepskiem raczej nikt nie będzie miał łatwo i przyjemnie.
Tak na marginesie, Cebulj po słabym meczu i zmianie w poprzedniej kolejce wczoraj bardzo dobry mecz. Zdecydowany lider drużyny. Zwracam honor, pozytywne zaskoczenie, takiego Clemena chcę oglądać. Mam wrażenie, że poważna konkurencja i rywalizacja na pozycji dobrze na Niego wpływa. Nie ma już pewnego miejsca w 6 bez względu na grę. W szczególności pozytywnie mimo błędów zaskoczył mnie swoim przyjęciem, statystyki wyglądają naprawdę fajnie. Odnośnie przyjęcia to lekkie rozczarowanie Rossard, osobiście spodziewam się trochę lepszych statystyk Francuza w tym elemencie. Okazuje się, że najsłabiej w przyjęciu DeFalco, jednak to typowo ofensywny gracz. Zresztą młody jeszcze i mam nadzieję, że trochę poprawi przyjęcie.
Diomedea
Posty: 4462
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka IV

Post autor: Diomedea »

Coz, zobaczymy Fabiana biegajacego. Choc statystycznie Lubin ma dobry serwis, w statystykach nawet lepszy od Skry, (szczegolnie po wczorajszym meczu), Skra grala jednak z mocniejszymi przeciwnikami.
Gra Reski bardziej poukladana niz w zeszlym sezonie. Kochan w formie robi roznice, Rossard w przyjeciu i obronie rowniez. TJ na jego miejscu nie bedzie upgradem. A Cebul jest w swietnej formie. IMHO na obecny moment sklad przyjecia optymalny.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”