Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: michal1983 »

bez_nazwy pisze: 18 gru 2022, o 23:37
Pełna zgoda !!! Choć raz myślimy podobnie.

Pozdrawiam i dobranoc.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
Awatar użytkownika
pietrus72
Posty: 534
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:14
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: pietrus72 »

Rzadko piszę ale forum codziennie przegladam co wróble cwierkają , włączę trzy grosze ... Poręba - na 100 % w Zaksie Huber Paszycki zostaną ,Smith kończy karierę, ewentualnie rok grania. Wiltenburg znak zapytania co przyszły sezon. Rejno chyba jeszcze pogra w Zawierciu ,bo on chyba zostal sprzedany a nie wypozyczony.Śliwka Kaczmarek Janusz jeszcze rok kontraktu czyli zostaną w przyszlym sezonie. Shoji chyba zostanie. Pożegnają się w końcu z rezerwa bo to skład na 1 ligę.Są podchody pod Gierzota. Staszewski i Zalinski nie wiadomo ile kontrakt przedłużony. Jeśli chodzi o Bednorza ,wątpię że przyjdzie do nas jak już były podchody do niego i odbili się jak mur🤣 Za wysoko ceni się 🤣Jaeschke niepewny w Zaksie. Wszyscy lukną plotki i stąd efekty 🤣
pwpl97
Posty: 355
Rejestracja: 21 lut 2019, o 13:01

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: pwpl97 »

pietrus72 pisze: 19 gru 2022, o 08:16 Rzadko piszę ale forum codziennie przegladam co wróble cwierkają , włączę trzy grosze ... Poręba - na 100 % w Zaksie Huber Paszycki zostaną ,Smith kończy karierę, ewentualnie rok grania. Wiltenburg znak zapytania co przyszły sezon. Rejno chyba jeszcze pogra w Zawierciu ,bo on chyba zostal sprzedany a nie wypozyczony.Śliwka Kaczmarek Janusz jeszcze rok kontraktu czyli zostaną w przyszlym sezonie. Shoji chyba zostanie. Pożegnają się w końcu z rezerwa bo to skład na 1 ligę.Są podchody pod Gierzota. Staszewski i Zalinski nie wiadomo ile kontrakt przedłużony. Jeśli chodzi o Bednorza ,wątpię że przyjdzie do nas jak już były podchody do niego i odbili się jak mur🤣 Za wysoko ceni się 🤣Jaeschke niepewny w Zaksie. Wszyscy lukną plotki i stąd efekty 🤣
Na 100% to byl do pewnego monentu. 😉
Awatar użytkownika
pietrus72
Posty: 534
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:14
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: pietrus72 »

Poręba jest wykupiony przez Zakse i będzie grał w sezonie 2023/24. Żadnych przesłanek nie ma i kropka. Potwierdzone. Tylko plotki że Juantorena czy Bednorz czy Jaeschke do Zaksy. Ktoś wymyślił zmiany Hubera czy kogoś tam ,siać zamęt?? Bieniek wróci do Włoch a nie do Zaksy ,wiem że podpadł u nas w klubie.
pwpl97
Posty: 355
Rejestracja: 21 lut 2019, o 13:01

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: pwpl97 »

pietrus72 pisze: 19 gru 2022, o 08:56 Poręba jest wykupiony przez Zakse i będzie grał w sezonie 2023/24. Żadnych przesłanek nie ma i kropka. Potwierdzone. Tylko plotki że Juantorena czy Bednorz czy Jaeschke do Zaksy. Ktoś wymyślił zmiany Hubera czy kogoś tam ,siać zamęt?? Bieniek wróci do Włoch a nie do Zaksy ,wiem że podpadł u nas w klubie.
Oczywiście że jest wykupiony ale do czasu,jeszcze chwila 😉 Bednorz na pewno w Zaksie po sezonie w Chinach. 🙂
Awatar użytkownika
pietrus72
Posty: 534
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:14
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: pietrus72 »

Wątpię z Bednorzem....chciał 500 tys za sezon to Zaksa odpuściła. Nie rozumiem że Poręba wykupiony i sprzedany 🤣
pwpl97
Posty: 355
Rejestracja: 21 lut 2019, o 13:01

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: pwpl97 »

pietrus72 pisze: 19 gru 2022, o 09:22 Wątpię z Bednorzem....chciał 500 tys za sezon to Zaksa odpuściła. Nie rozumiem że Poręba wykupiony i sprzedany 🤣
Zrób screena jak nie wierzysz i później napisz priv że miałem racje. 😉
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: jinx »

pwpl97 pisze: 19 gru 2022, o 09:19
pietrus72 pisze: 19 gru 2022, o 08:56 Poręba jest wykupiony przez Zakse i będzie grał w sezonie 2023/24. Żadnych przesłanek nie ma i kropka. Potwierdzone. Tylko plotki że Juantorena czy Bednorz czy Jaeschke do Zaksy. Ktoś wymyślił zmiany Hubera czy kogoś tam ,siać zamęt?? Bieniek wróci do Włoch a nie do Zaksy ,wiem że podpadł u nas w klubie.
Oczywiście że jest wykupiony ale do czasu,jeszcze chwila 😉 Bednorz na pewno w Zaksie po sezonie w Chinach. 🙂
Co takiego się stało, że się zes%#^ło??😂
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: michal1983 »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 19 gru 2022, o 18:48 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: użytkownik nie miał nic do powiedzenia w temacie wątku
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1587
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: lukecik »

pietrus72 pisze: 19 gru 2022, o 08:16. Rejno chyba jeszcze pogra w Zawierciu ,bo on chyba zostal sprzedany a nie wypozyczony.
Wypożyczony na 100%.
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 624
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: MAG siatki »

michal1983 pisze: 19 gru 2022, o 09:36 Muj borze, widzisz i nie gżmisz.

:]
Nawet nie przypuszczałem Michał, że to moje niewinne info o Bartku Bednorzu wywoła "tyle spekulacji" :] :] Krótko mówiąc, melduję po raz kolejny wykonanie zadania :] :] A przecież to dopiero początek zabawy. Powtórzę raz jeszcze, faworytami do medali nie byliśmy i nie jesteśmy. Ale przynajmniej napsujemy faworytom trochę krwi. Lada moment wróci Norbert, pozostałych - mam nadzieję - też ominą kontuzje. Reasumując, ten 2023 rok wcale nie musi być dla ZAKSY taki zły, czego sobie i wszystkim pozostałym Forumowiczom serdecznie życzę :D
Awatar użytkownika
pietrus72
Posty: 534
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:14
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: pietrus72 »

Pytanie kto wykupił Porębę z Zaksy...patrząc na wszystko od źródeł to dogadane z Zaksa i potwierdzone info. Kto sieje zamęt???🤔 na przyszły sezon Huber Poręba Paszycki Wiltenburg??? Smith jeszcze się skusi na rok grania. Kalembka out.
pwpl97
Posty: 355
Rejestracja: 21 lut 2019, o 13:01

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: pwpl97 »

pietrus72 pisze: 19 gru 2022, o 12:30 Pytanie kto wykupił Porębę z Zaksy...patrząc na wszystko od źródeł to dogadane z Zaksa i potwierdzone info. Kto sieje zamęt???🤔 na przyszły sezon Huber Poręba Paszycki Wiltenburg??? Smith jeszcze się skusi na rok grania. Kalembka out.
Czas pokaże kto ma racje.. 😉
Swistolinka
Posty: 281
Rejestracja: 18 kwie 2021, o 21:40
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Swistolinka »

pietrus72 pisze: 19 gru 2022, o 12:30 Pytanie kto wykupił Porębę z Zaksy...patrząc na wszystko od źródeł to dogadane z Zaksa i potwierdzone info. Kto sieje zamęt???🤔 na przyszły sezon Huber Poręba Paszycki Wiltenburg??? Smith jeszcze się skusi na rok grania. Kalembka out.
Wszystko było pisane wyżej, poczytaj :)
Ja mam nadzieję, że Dima zostanie.
Awatar użytkownika
Artem
Posty: 423
Rejestracja: 8 maja 2017, o 13:33
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Artem »

Jakoś w maju pisałem, że Poręba ma zostać środkowym Zaksy, później dochodziły mnie słuchy, że jest już tam podpisany, w lipcu przyszedł Paszycki i jak każdy widzi prezentuje się bardzo dobrze. Nie będzie w tym nic dziwnego jeśli zechcą go zostawić na dłużej. W temacie środkowych zmienia się jak w kalejdoskopie, co chwile napływają jakieś nowe informacje. Niedawno słyszałem, że ze Skry może odejść 2 środkowych, Huberowi kończy się chyba kontrakt w Zaksie a JW takich zawodników potrzebuje. Tutaj wszystko może się zmienić jeszcze wiele razy.
buzinga
Posty: 1279
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: buzinga »

Artem pisze: 19 gru 2022, o 13:04 Jakoś w maju pisałem, że Poręba ma zostać środkowym Zaksy, później dochodziły mnie słuchy, że jest już tam podpisany, w lipcu przyszedł Paszycki i jak każdy widzi prezentuje się bardzo dobrze. Nie będzie w tym nic dziwnego jeśli zechcą go zostawić na dłużej. W temacie środkowych zmienia się jak w kalejdoskopie, co chwile napływają jakieś nowe informacje. Niedawno słyszałem, że ze Skry może odejść 2 środkowych, Huberowi kończy się chyba kontrakt w Zaksie a JW takich zawodników potrzebuje. Tutaj wszystko może się zmienić jeszcze wiele razy.
Dlatego pewnie skończy się na wypożyczeniu Poręby do Skry. Jeśli zostanie Huber i Paszycki ciężko będzie się młodemu przebić do 6. Lepiej puścić go do Bełchatowa, bo przy prawdopodobnym odejściu Kłosa i Bieńka w Skrze jest potrzeba znalezienia 2 środkowych, w tym co najmniej jednego z polskim paszportem. A dla Zaksy głupotą byłoby pozbywanie się definitywne Mateusza. Oczywiście to tylko spekulacje, bo nie wiadomo jak na całą sprawę zapatruje się sam zawodnik. Jednak w hurtowe wykupowanie kontraktów przez Piechockiego nie wierzę, stąd koncepcja wypożyczenia.
Awatar użytkownika
pietrus72
Posty: 534
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:14
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: pietrus72 »

A takie buty...czyli wzięli Porębę i wypożyczają- jest sens ...chyba będą pilnować Hubera zeby go zatrzymać,bo ja też nie wiem na ile ma kontrakt a z Paszyckim to niezły duet na środku. Smith chyba będzie trzecim jak go skuszą jeszcze rok pograć. Kalembka będzie out. Holender mlody ,ma 25 lat.,więc ciekawe jak to wykorzystują jako czwartego środkowego. Rewelacji nie pokazuje ale może zaskoczy swoją grą, pytanie kto wymyslil go sciagac? Sammuelvo czy Szpaczek 🤣.
Tutaj potrzeba przyjmującego nr 2, rozgrywacza nr 2, libero nr 2 i atakującego nr 2. Bednorz ??? Będę zdziwiony jego przyjściem do Zaksy.
pwpl97
Posty: 355
Rejestracja: 21 lut 2019, o 13:01

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: pwpl97 »

pietrus72 pisze: 19 gru 2022, o 14:07 A takie buty...czyli wzięli Porębę i wypożyczają- jest sens ...chyba będą pilnować Hubera zeby go zatrzymać,bo ja też nie wiem na ile ma kontrakt a z Paszyckim to niezły duet na środku. Smith chyba będzie trzecim jak go skuszą jeszcze rok pograć. Kalembka będzie out. Holender mlody ,ma 25 lat.,więc ciekawe jak to wykorzystują jako czwartego środkowego. Rewelacji nie pokazuje ale może zaskoczy swoją grą, pytanie kto wymyslil go sciagac? Sammuelvo czy Szpaczek 🤣.
Tutaj potrzeba przyjmującego nr 2, rozgrywacza nr 2, libero nr 2 i atakującego nr 2. Bednorz ??? Będę zdziwiony jego przyjściem do Zaksy.
Żadne wypożyczenie nie wchodzi w gre.
kamil1999
Posty: 5583
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: kamil1999 »

Czepiania się Holendra trochę nie rozumiem. Był ściągany jako 4/5 środkowy i z takiej roli się wywiązuje.
Arw165
Posty: 1429
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Arw165 »

pietrus72 pisze: 19 gru 2022, o 14:07 Bednorz ??? Będę zdziwiony jego przyjściem do Zaksy.
Dziwiłoby cię przyjście w ogóle, nawet na kilka miesięcy czy myślisz też o następnym sezonie? Bo mi się wydawało, że on się ewentualnie pojawia raczej w kontekście tego pierwszego.
Awatar użytkownika
pietrus72
Posty: 534
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:14
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: pietrus72 »

Bednorz już był przymierzany do Zaksy,ale odbili się od niego jak usłyszeli ile chciał za kontrakt. Pisałem wyżej jaka kwota wchodziła.. tyle nazwisk przewinęło się związane z odejściem Semena. Kogo mamy? Wirtuoza Karyagina. A teraz nagle Bednorz ponownie...to jakbym słyszał o Juantorenie🤣 Jaeschke też temat zawinięty że przyjdzie że dogadany.. człowiek głupieje 🤣 wiadomo każdy ma problemy kadrowe w tym sezonie. Holender jest okey ,nie mam nic do zarzucenia ,jest mlody ale czasami dziwię w którymś meczu że Kalembka gra a nie on. Od 2 sezonow Kalembka jest tylko do treningów. Nagle gra...o szok...zdziwienie wśród kibiców. Z Porębą jestem zaskoczony.
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1808
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: hardy »

Pytanie czy Poręba ma wystarczający poziom sportowy na walkę o najwyższe trofea
buzinga
Posty: 1279
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: buzinga »

hardy pisze: 19 gru 2022, o 16:46 Pytanie czy Poręba ma wystarczający poziom sportowy na walkę o najwyższe trofea
Póki co nie. Ma szanse wskoczyć na taki jak ktoś z czołówki na niego postawi. Jeśli w Zaksie zostanie Huber z Paszyckim Poręba będzie siedział na ławce. Od tego postępu nie zrobi. Także lepiej na siłę go nie trzymać w klubie. Dziwi mnie tylko, że jeśli jest do wyciągnięcia to czemu przygląda się JW? Ja na miejscu prezesa Gorola biłbym się o niego ze Skrą dość zażarcie.
Szary Wilk
Posty: 8017
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Szary Wilk »

hardy pisze: 19 gru 2022, o 16:46 Pytanie czy Poręba ma wystarczający poziom sportowy na walkę o najwyższe trofea
ZAKSA z Rejno i Jastrzębie z Mscyrą sobie radzili. Poręba to kadrowicz. Na pewno szybciej z nim w składzie na środku, niż z Żalińskim na przyjęciu. Ciężko o lepszy transfer Polaka na tę pozycję, bo Hubera juz mają, a Bieniek i Kochan ciężcy do wyjęcia. Właściwie to uważam ten transfer za mega plus i jestem zaskocziny, że akurat ZAKSA go podpisała a nie Jastrzębie czy Resovia. A czy powyższe pogłoski sa prawdziwe, to się okaże.
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 624
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: MAG siatki »

buzinga pisze: 19 gru 2022, o 20:11
hardy pisze: 19 gru 2022, o 16:46 Pytanie czy Poręba ma wystarczający poziom sportowy na walkę o najwyższe trofea
Póki co nie. Ma szanse wskoczyć na taki jak ktoś z czołówki na niego postawi. Jeśli w Zaksie zostanie Huber z Paszyckim Poręba będzie siedział na ławce. Od tego postępu nie zrobi. Także lepiej na siłę go nie trzymać w klubie. Dziwi mnie tylko, że jeśli jest do wyciągnięcia to czemu przygląda się JW? Ja na miejscu prezesa Gorola biłbym się o niego ze Skrą dość zażarcie.
Można się bić. Ale coś za coś. Proponuję atrakcyjny dla obu stron barter. Przykładowo, chce Gorol klasowego środkowego? OK. To ja przypomnę, że ZAKSA w przyszłym sezonie będzie potrzebować klasowego przyjmującego. Zawsze można się zatem dogadać. Ale do tanga trzeba dwojga....
buzinga
Posty: 1279
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: buzinga »

MAG siatki pisze: 19 gru 2022, o 20:19

Można się bić. Ale coś za coś. Proponuję atrakcyjny dla obu stron barter. Przykładowo, chce Gorol klasowego środkowego? OK. To ja przypomnę, że ZAKSA w przyszłym sezonie będzie potrzebować klasowego przyjmującego. Zawsze można się zatem dogadać. Ale do tanga trzeba dwojga....
Poręba to materiał na klasowego środkowego. Jeszcze nim nie jest i nie wiadomo czy będzie. Nikt Ci w zamian nie odda Fornala. Jeśli chcesz się bawić w wymiany rodem z NBA to musisz w drugą stronę puścić np Janusza. A to dla Zaksy jest nieopłacalne.
buzinga
Posty: 1279
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: buzinga »

Szary Wilk pisze: 19 gru 2022, o 20:13
ZAKSA z Rejno i Jastrzębie z Mscyrą sobie radzili. Poręba to kadrowicz. Na pewno szybciej z nim w składzie na środku, niż z Żalińskim na przyjęciu. Ciężko o lepszy transfer Polaka na tę pozycję, bo Hubera juz mają, a Bieniek i Kochan ciężcy do wyjęcia. Właściwie to uważam ten transfer za mega plus i jestem zaskocziny, że akurat ZAKSA go podpisała a nie Jastrzębie czy Resovia. A czy powyższe pogłoski sa prawdziwe, to się okaże.
Ja bym wolał, żeby trafił do Kędzierzyna. Logika jest prosta. Mateuszowi najbardziej brakuje bloku. A w Kędzierzynie w tym elemencie zawodnicy rozwijają się najbardziej.Kochan, Huber, teraz nawet Paszycki mimo wieku blokuje jak dzik. Ze skrzydłowymi podobnie.
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 624
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: MAG siatki »

buzinga pisze: 19 gru 2022, o 20:24
MAG siatki pisze: 19 gru 2022, o 20:19

Można się bić. Ale coś za coś. Proponuję atrakcyjny dla obu stron barter. Przykładowo, chce Gorol klasowego środkowego? OK. To ja przypomnę, że ZAKSA w przyszłym sezonie będzie potrzebować klasowego przyjmującego. Zawsze można się zatem dogadać. Ale do tanga trzeba dwojga....
Poręba to materiał na klasowego środkowego. Jeszcze nim nie jest i nie wiadomo czy będzie. Nikt Ci w zamian nie odda Fornala. Jeśli chcesz się bawić w wymiany rodem z NBA to musisz w drugą stronę puścić np Janusza. A to dla Zaksy jest nieopłacalne.
Zgadzam się z Tobą. Jeśli "Ptoki" chcą w przyszłym sezonie opierać grę na podatnym na kontuzje weteranie, jakim jest Gladyr i wciąż mało doświadczonym zawodniku, jakim niewątpliwie jest Macyra i walczyć z nimi o najwyższe cele, to jest to oczywiście ich wybór. Nic mi do tego.

Natomiast co do sypacza, to powiem krótko. Jednego reżysera gry już nam z ZAKSY sprzątnęli i to w zupełności wystarczy. Musimy pamiętać, że mimo wszystko na rynku łatwiej o dobrego przyjmującego, niż o świetnego rozgrywającego, którym jest Janusz. Zatem dla Kędzierzyna - tak jak piszesz - byłoby to bardzo nieopłacalne.
Ostatnio zmieniony 20 gru 2022, o 09:08 przez MAG siatki, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 624
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: MAG siatki »

pietrus72 pisze: 19 gru 2022, o 09:22 Wątpię z Bednorzem....chciał 500 tys za sezon to Zaksa odpuściła. Nie rozumiem że Poręba wykupiony i sprzedany 🤣
Skoro piszę, że Bednorz jest już w ZAKSIE klepnięty, to tak jest. Ja wiem, że brzmi to trochę nieprawdopodobnie, ale mnie już nic w siatce nie zaskoczy. Pokazały to ostatnie miesiące :D Miłego dnia życzę.
Awatar użytkownika
firefoxkk
Posty: 315
Rejestracja: 29 kwie 2014, o 17:40
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: firefoxkk »

A można wiedzieć, czemu nagle temat Bednorza u ZAKSY? Od miesiąca mówiło się o Jaeschke, który niby juz był podpisany, a tu nagle taka zmiana o 180 stopni na Bednorza? Kaprys prezesa? Jednak środki na lepszy transfer od amerykanina, czy jakies inne okoliczności biorą udział?

Jaeschke, był ryzykowny, ale nie poziomem sportowym, bo za Karyagina to każdy więcej da drużynie, a bardziej aspekt ze ciągle praktycznie jest kontuzjowany, gdy trzeba grać najważniejsze mecze. :|
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”