Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4625
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: niepoinformowany »

MAG siatki pisze: 20 gru 2022, o 09:00Skoro piszę, że Bednorz jest już w ZAKSIE klepnięty, to tak jest.
Tak, na pewno. Jak napisałeś to pewniejsze niż oficjalka ze strony klubowej.
MAG siatki pisze: 20 gru 2022, o 09:00 Ja wiem, że brzmi to trochę nieprawdopodobnie,
No raczej tak (nie chodzi mi o sam transfer, od dawna się spekuluje gdzie trafi Bednorz od stycznia).
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3242
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Kicu »

Jeśli Prezes wymyślił sobie już przed sezonem, że nie pozyska nikogo sensownego i ściągnie Bednorza (ew. innego zawodnika) w styczniu, no to szacun. Trochę kasy zaoszczędzone, a na najważniejszą część sezonu skład wzmocniony. Choć tak naprawdę nie do końca podobają mi się takie rzeczy, to jednak wszystko odbywa się zgodnie z regulaminem.
Nie rozumiem natomiast po co był ściągany Bułgar. Chłopak się spalił na początku, teraz na parkiet prawie nie wchodzi, zaraz wróci Huber, dojdzie Bednorz i pozostanie mu podziwianie meczów z trybun.
hottakesbot
Posty: 1063
Rejestracja: 30 paź 2022, o 21:48
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: hottakesbot »

Kicu pisze: 20 gru 2022, o 10:48 Nie rozumiem natomiast po co był ściągany Bułgar. Chłopak się spalił na początku, teraz na parkiet prawie nie wchodzi, zaraz wróci Huber, dojdzie Bednorz i pozostanie mu podziwianie meczów z trybun.
Wspaniala reklama polskiej ligi dla mlodych zawodnikow z potencjalem. Szczegolnie, ze jak sie kogos wypozycza, to raczej po to, zeby gral. Monza pewnie zachwycona, ze puscili goscia na lawke, skoro mogl byc tez na lawce u nich.
Awatar użytkownika
firefoxkk
Posty: 315
Rejestracja: 29 kwie 2014, o 17:40
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: firefoxkk »

Kicu pisze: 20 gru 2022, o 10:48 Jeśli Prezes wymyślił sobie już przed sezonem, że nie pozyska nikogo sensownego i ściągnie Bednorza (ew. innego zawodnika) w styczniu, no to szacun. Trochę kasy zaoszczędzone, a na najważniejszą część sezonu skład wzmocniony. Choć tak naprawdę nie do końca podobają mi się takie rzeczy, to jednak wszystko odbywa się zgodnie z regulaminem.
Nie rozumiem natomiast po co był ściągany Bułgar. Chłopak się spalił na początku, teraz na parkiet prawie nie wchodzi, zaraz wróci Huber, dojdzie Bednorz i pozostanie mu podziwianie meczów z trybun.
Jakiś plan na niego był, tylko ktoś nie popatrzył ze on bardziej jest atakującym niz przyjmującym w poprzednich sezonach. Co oglądam jakieś sociale u Shojiego, jak serwuja to bułgar stoi po drugiej stronie i uczy się przyjmować od 2-3 miesięcy.

Co do plotek o Bieńka to nie wierzę, skąd niby Grupa Azoty z tym ich budżetem miałaby mieć finanse na taki transfer, jak od paru lat ściągają młodych za mniejsze pieniądze, jak wpisujący się w tą politykę Poręba.
buzinga
Posty: 1295
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: buzinga »

niepoinformowany pisze: 20 gru 2022, o 10:39
No raczej tak (nie chodzi mi o sam transfer, od dawna się spekuluje gdzie trafi Bednorz od stycznia).
Transfer Bednorza do Zaksy był nierealny na początku sezonu. Bartek wołał tak dużo przez wzgląd na kontrakt w Chinach. Co on będzie szedł np do Skry i tracił lukratywny kontrakt w Azji przecież nawet Piacenza nie oferowała mu tak dużych zarobków. Teraz sytuacja jest inna, Kędzierzyn rywalizuje/rywalizował o niego zapewne z Modeną i Skrą. Spokojnie stać ich na złożenie porównywalnej finansowo oferty. Pope ponoć dostał z klubu z Opolszczyzny lepsze warunki niż z Włoch. Bednorz może mocno sugerować się grą w LM, ani Modena ani Skra w tych rozgrywkach nie biorą udziału. A z rejestracją nie będzie problemu tak jak problemu nie miała 2 lata temu Perugia z Muzajem jak przed końcem sezonu zwolniła go Ufa.
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3944
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Klugenhammer »

Kicu pisze: 20 gru 2022, o 10:48 Jeśli Prezes wymyślił sobie już przed sezonem, że nie pozyska nikogo sensownego i ściągnie Bednorza (ew. innego zawodnika) w styczniu, no to szacun. Trochę kasy zaoszczędzone, a na najważniejszą część sezonu skład wzmocniony.
Dla mnie to raczej desperacka próba ratowania tego sezonu i podreperowania wizerunku prezesa, a nie jakiś zawczasu przemyślany plan. Zalatuje to wszystko straszną prowizorką, zupełnie nie pasującą do dotychczasowego stylu działania klubu.
Nawet jeśli ten Bednorz okazałby się prawdą, to i tak w przyszłym sezonie już go w koszulce ZAKSy nie zobaczymy. Poszukiwania przyjmującego zaczną się więc od nowa i wolałbym żeby Szpaczek na tym właśnie się teraz koncentrował.
kamil1999
Posty: 5593
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: kamil1999 »

firefoxkk pisze: 20 gru 2022, o 10:52

Co do plotek o Bieńka to nie wierzę, skąd niby Grupa Azoty z tym ich budżetem miałaby mieć finanse na taki transfer, jak od paru lat ściągają młodych za mniejsze pieniądze, jak wpisujący się w tą politykę Poręba.
Gdy ściągali Kochana ze Skry to też mało kto wierzył.
Klugenhammer pisze: 20 gru 2022, o 11:10
Dla mnie to raczej desperacka próba ratowania tego sezonu i podreperowania wizerunku prezesa, a nie jakiś zawczasu przemyślany plan. Zalatuje to wszystko straszną prowizorką, zupełnie nie pasującą do dotychczasowego stylu działania klubu.
Nawet jeśli ten Bednorz okazałby się prawdą, to i tak w przyszłym sezonie już go w koszulce ZAKSy nie zobaczymy. Poszukiwania przyjmującego zaczną się więc od nowa i wolałbym żeby Szpaczek na tym właśnie się teraz koncentrował.
Być może prawda jest po środku i na początku chcieli ściągnąć kogoś na cały sezon, ale gdy się okazało, że gwiazdy nie trafią to postanowili skorzystać z regulaminu i ściągnąć kogoś po sezonie w Chinach a pieniądze zaoszczędzić i nie kontraktować jakichś Esfendiarów a tylko Karjagina do treningu.
buzinga
Posty: 1295
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: buzinga »

Klugenhammer pisze: 20 gru 2022, o 11:10
Dla mnie to raczej desperacka próba ratowania tego sezonu i podreperowania wizerunku prezesa, a nie jakiś zawczasu przemyślany plan. Zalatuje to wszystko straszną prowizorką, zupełnie nie pasującą do dotychczasowego stylu działania klubu.
Nawet jeśli ten Bednorz okazałby się prawdą, to i tak w przyszłym sezonie już go w koszulce ZAKSy nie zobaczymy. Poszukiwania przyjmującego zaczną się więc od nowa i wolałbym żeby Szpaczek na tym właśnie się teraz koncentrował.
Przemyślałem to na spokojnie i chyba faktycznie był taki plan od dłuższego czasu. Tzn jak już im nie wypaliło ze sprowadzeniem w/w Pope'a. Wcześniej Zaksa traciła czas na "negocjacje" z klasowymi zawodnikami myśląc, że wygranie LM będzie dodatkowym argumentem w negocjacjach. A jak widać najskuteczniejszym dodatkowym argumentem jest poprawienie finansowe dotychczasowej oferty. Do rzeczy Bułgar od początku był traktowany jako gracz do treningów. Młody jest, a może jakimś przypadkiem jeszcze zaskoczy, tak zapewne myślano. A jak nie zaskoczy to przecież przyjdzie Bednorz albo jakiś Dzeszki w styczniu i też będzie cacy. Ogólnie nie podoba mi się taka polityka transferowa, dlatego przeoczyłem ten scenariusz przy wypożyczeniu Karjagina. Mając na uwadze jego dobre występy w młodzieżowych rozgrywkach błędnie wydawało mi się, że Zaksa chce go ogrywać dla własnego zysku. A tu chodziło o jak najtańszy ruch, który otworzy perspektywy do ściągnięcia kogoś w środku sezonu i nie jest to żaden majstersztyk, bo nie wiadomo w jakiej dyspozycji przyjdzie ten ktoś i czy będzie zdrowy. A widać po Olku ile czasu trzeba, żeby przy tak intensywnym sezonie zawodnik wrócił do żywych. Od stycznia to nowy nabytek musi być zdrowy i gotowy do zgrywania się z drużyną, bo decydująca faza sezonu tuż tuż.
hottakesbot
Posty: 1063
Rejestracja: 30 paź 2022, o 21:48
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: hottakesbot »

kamil1999 pisze: 20 gru 2022, o 11:13 Być może prawda jest po środku i na początku chcieli ściągnąć kogoś na cały sezon, ale gdy się okazało, że gwiazdy nie trafią to postanowili skorzystać z regulaminu i ściągnąć kogoś po sezonie w Chinach a pieniądze zaoszczędzić i nie kontraktować jakichś Esfendiarów a tylko Karjagina do treningu.
Nie brzmi to prawdopodobnie, bo to zaklada, ze Zaksa wiedziala duzo wczesniej, ze Bednorz pojdzie do Chin, a o ile pamietam dosc pozno zostalo to potwierdzone, bo mial rozne oferty na stole i dlugo nie bylo wiadomo, gdzie wyladuje. Kontrakty dogaduje sie w normalnych okolicznosciach kilka miesiecy wczesniej, wiec nie sadze zeby to byl ten przypadek.
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: jinx »

buzinga pisze: 20 gru 2022, o 11:33
Klugenhammer pisze: 20 gru 2022, o 11:10
Dla mnie to raczej desperacka próba ratowania tego sezonu i podreperowania wizerunku prezesa, a nie jakiś zawczasu przemyślany plan. Zalatuje to wszystko straszną prowizorką, zupełnie nie pasującą do dotychczasowego stylu działania klubu.
Nawet jeśli ten Bednorz okazałby się prawdą, to i tak w przyszłym sezonie już go w koszulce ZAKSy nie zobaczymy. Poszukiwania przyjmującego zaczną się więc od nowa i wolałbym żeby Szpaczek na tym właśnie się teraz koncentrował.
Przemyślałem to na spokojnie i chyba faktycznie był taki plan od dłuższego czasu. Tzn jak już im nie wypaliło ze sprowadzeniem w/w Pope'a. Wcześniej Zaksa traciła czas na "negocjacje" z klasowymi zawodnikami myśląc, że wygranie LM będzie dodatkowym argumentem w negocjacjach. A jak widać najskuteczniejszym dodatkowym argumentem jest poprawienie finansowe dotychczasowej oferty. Do rzeczy Bułgar od początku był traktowany jako gracz do treningów. Młody jest, a może jakimś przypadkiem jeszcze zaskoczy, tak zapewne myślano. A jak nie zaskoczy to przecież przyjdzie Bednorz albo jakiś Dzeszki w styczniu i też będzie cacy. Ogólnie nie podoba mi się taka polityka transferowa, dlatego przeoczyłem ten scenariusz przy wypożyczeniu Karjagina. Mając na uwadze jego dobre występy w młodzieżowych rozgrywkach błędnie wydawało mi się, że Zaksa chce go ogrywać dla własnego zysku. A tu chodziło o jak najtańszy ruch, który otworzy perspektywy do ściągnięcia kogoś w środku sezonu i nie jest to żaden majstersztyk, bo nie wiadomo w jakiej dyspozycji przyjdzie ten ktoś i czy będzie zdrowy. A widać po Olku ile czasu trzeba, żeby przy tak intensywnym sezonie zawodnik wrócił do żywych. Od stycznia to nowy nabytek musi być zdrowy i gotowy do zgrywania się z drużyną, bo decydująca faza sezonu tuż tuż.
Popea, czy drugiego Bułgara?;)
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
buzinga
Posty: 1295
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: buzinga »

jinx pisze: 20 gru 2022, o 12:12
Popea, czy drugiego Bułgara?;)
Bez przesady Pope wyglądał bardzo ciekawie w spotkaniach z seniorami w LN. Teraz siedzi na ławce w Modenie. Ciężko powiedzieć na co go stać, bo tam chyba raczej o limity chodzi. Z resztą ostatnio Modena nie jest najlepszym miejscem do rozwoju dla młodych zawodników.
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: jinx »

Mi chodziło, ze mógł być dogadywany inny Bulgar.
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
buzinga
Posty: 1295
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: buzinga »

jinx pisze: 20 gru 2022, o 12:33 Mi chodziło, ze mógł być dogadywany inny Bulgar.
Oj przepraszam, nie zrozumiałem. Myślałem, że się nabijasz ;) Nikołow był nierealny i chyba Zaksa pytała o niego nieco wcześniej. Junior czekał na ofertę z Włoch, a jakby ta nie nadeszła to grałby dalej w NCAA. Polski kierunek nie był nawet rozpatrywany w jego przypadku.
kamil1999
Posty: 5593
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: kamil1999 »

O tego Nikołowa to ponoć nawet Lwów pytał.
Ale nawet gdyby był realny to nie jest to zawodnik na 1 skład Zaksy.
Na razie jeszcze zbyt drewniany i jeśli Lube uważa, że jest gotowy na wielkie granie to ich sprawa.
To może być zawodnik na wielkie granie w przyszłości a nie na teraz
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7983
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Nikołow miał ciężkie wejście w sezon, gdzie był rzucany na atak etc., od jakiegoś czasu gra bardzo dobrze. Za rok to już będzie bardzo mocny przyjmujący, ale nie wiem jakie to ma znaczenie, bo tak jak pisze @buzinga - nie było na niego szans i nie będzie.

Koncepcja, że Zaksa specjalnie z tym Karjaginem, żeby wziąć kogoś z Chin, jest mocno naiwna biorąc pod uwagę, że tam późno opublikowano format i terminarz rozgrywek.
Szary Wilk
Posty: 8040
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Szary Wilk »

Bednorz ma jeszcze ofertę od pewnego włoskiego klubu i to na dłużej. I znając jego preferencje, może ją wybrać.
ciorny17
Posty: 8580
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: ciorny17 »

Szary Wilk pisze: 20 gru 2022, o 14:45 Bednorz ma jeszcze ofertę od pewnego włoskiego klubu i to na dłużej. I znając jego preferencje, może ją wybrać.
Modene dość mocno za genitalia ściskają limity. Więc na ten sezon raczej odpada.
Kłamca.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7983
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

ciorny17 pisze: 20 gru 2022, o 16:31 Modene dość mocno za genitalia ściskają limity. Więc na ten sezon raczej odpada.
Nieszczególnie, ostatnio grają duetem włoskich środkowych i mają miejsce na siódmego obcokrajowca w składzie/czwartego obcokrajowca w wyjściowym składzie. Czy coś takiego planują - nie wiem, nie wiem. Drugie/trzecie miejsce w tabeli też nie wygląda niezachęcająco. Nawet w pucharach w rewanżu z Izmirem wyszli dwoma włoskimi środkowymi i Krick wchodził z ławki gdy mieli już 5-0 w dwumeczu, a jest jeszcze czwarty włoski środkowy do ew. rotacji.
Dziubsonik
Posty: 46
Rejestracja: 21 gru 2022, o 12:23
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Dziubsonik »

Większość kibiców Zaksy jest zbyt surowa w swoich ocenach. Od początku sezonu Zaksa zmaga się ciągle z urazami i Sammelvuo ma problem praktycznie przed każdym meczem.Jak wszyscy dojdą do siebie to napewno sama gra będzie wyglądała efektywniej , ale co to da to zobaczymy pewnie dopiero w playoffach. Mnie osobiście martwi tylko jedna rzecz związana z ogromnym obciążeniem Marcina Janusza. Chłopak po wczorajszym meczu miał od razu badania EKG w karetce bo narzekał na serce (jakieś skórcze ). Przy tym napiętym terminarzu widać że jego organizm potrzebuje odpoczynku. Tu jest wydaje się że największy problem do rozwiązania dla sztabu.
Awatar użytkownika
KentuckiFan
Posty: 395
Rejestracja: 29 maja 2011, o 21:33
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: KentuckiFan »

Dziubsonik pisze: 21 gru 2022, o 12:54 Większość kibiców Zaksy jest zbyt surowa w swoich ocenach. Od początku sezonu Zaksa zmaga się ciągle z urazami i Sammelvuo ma problem praktycznie przed każdym meczem.Jak wszyscy dojdą do siebie to napewno sama gra będzie wyglądała efektywniej , ale co to da to zobaczymy pewnie dopiero w playoffach. Mnie osobiście martwi tylko jedna rzecz związana z ogromnym obciążeniem Marcina Janusza. Chłopak po wczorajszym meczu miał od razu badania EKG w karetce bo narzekał na serce (jakieś skórcze ). Przy tym napiętym terminarzu widać że jego organizm potrzebuje odpoczynku. Tu jest wydaje się że największy problem do rozwiązania dla sztabu.
Myślę, że ten "hejt" nie jest skierowany w stronę zawodników, jako wykonawców, ale włodarzy klubu, osób zarządzających. Wiemy, że ZAKSA nie jest tak mocna jak w roku ubiegłym i to sobie zdaje sprawę chyba każdy. Brak Semena, kumulacja kontuzji powodujących dłuższą czy chwilową niedyspozycję - Huber, Śliwka, Staszewski, Smith, Kaczmarek, prawda. Takim "potencjałem" udało się bardzo dobrze przejść pierwszą rundę, którą zakończyliśmy chyba tylko 3 porażkami - ja potrafię to docenić, jestem dumny i naprawdę super. Żadnym grzechem głównym nie jest pisanie, że aktualny styl zostawia wiele do życzenia, bo zostawia. Ten bierze się z tego, że zarząd klubu nie wypełnił luki. Ja rozumiem, nie chcę nikogo obrażać więc napiszę, że np. do klubu X może nie chcieć przyjść jakiś znany, doświadczony gracz czy zdolny junior, ale nie do końca wierzę, że do Mistrza Polski i zdobywcy Ligi Mistrzów trafić nie chciał jeden czy drugi. Mistrz Polski, klub, który gra na 3 frontach (Liga. Liga Mistrzów, Puchar Polski) powinien mieć w składzie ze 2-3 rokujących juniorów. Możesz ich ogrywać, możesz pewnie wypożyczyć z opcją "odebrania" w razie potrzeby. Możesz wysłać do drużyny siostrzanej na ogrywanie, ale masz. My nie mamy opcji, to pokpiono i to się mści a sezonu nie zatrzymamy więc to może już tylko eskalować.
Dyskutować zawsze warto.
Arw165
Posty: 1447
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Arw165 »

Wg Prawdy siatki Janusz, Śliwka i Kaczmarek mieliby przedłużyć kontrakty jeszcze o rok (tj. do 2025).
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 625
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: MAG siatki »

Arw165 pisze: 27 gru 2022, o 08:56 Wg Prawdy siatki Janusz, Śliwka i Kaczmarek mieliby przedłużyć kontrakty jeszcze o rok (tj. do 2025).
Tylko się cieszyć. To akurat bardzo dobre wieści. Mam nadzieję, że te chłopaki będą mogli liczyć na jakieś wsparcie (chodzi o wyrwę po Kamilu) bo bez wzmocnień na tej pozycji będzie krucho.
Patrol035
Posty: 370
Rejestracja: 30 mar 2019, o 08:28
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Patrol035 »

Oby teraz przyszło potwierdzenie z klubu, bo to naprawdę świetne wieści. Oczywiście można im zarzucić, że aktualnie są pod formą i część użytkowników tego forum nie kryje z tego powodu zadowolonona. Ale trzeba pamiętać, że przyjdzie czas, że wrócą do swojej dyspozycji i pokażą na co ich stać. No i tak jak mówią poprzednicy, trzeba uzupełnić lukę po Semeniuku kimś młodym, ale już coś potrafiącym grać.
Semper fidelis
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 868
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Jacek »

Być może było i przegapiłem a jeżeli nie to mam pytanie. Wczoraj w czasie transmisji meczu ligi włoskiej na Polsacie padła informacja, że Karjagin nie gra w ZAKSIE bo ma kontuzję. Ktoś coś więcej może napisać?
buzinga
Posty: 1295
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: buzinga »

Patrol035 pisze: 27 gru 2022, o 12:19 Oby teraz przyszło potwierdzenie z klubu, bo to naprawdę świetne wieści. Oczywiście można im zarzucić, że aktualnie są pod formą i część użytkowników tego forum nie kryje z tego powodu zadowolonona. Ale trzeba pamiętać, że przyjdzie czas, że wrócą do swojej dyspozycji i pokażą na co ich stać. No i tak jak mówią poprzednicy, trzeba uzupełnić lukę po Semeniuku kimś młodym, ale już coś potrafiącym grać.
Jest takie natężenie kalendarza klubowego, że oczekiwanie w stosunku do zawodników grania na maksa w każdym meczu jest irracjonalne. Pisałem to już przed sezonem i się powtórzę. Trzeba grać dobrze wtedy kiedy rozstrzygają się losy sezonu czyli PO, faza pucharowa LM itd. Jak ktoś chce żyłować zespół od początku to wymyślił właśnie przepis na katastrofę. Ogólnie jedyne co mnie zastanawia w przypadku Zaksy to zdrowie. Jak chłopaki dojadą do PO fizycznie to zobaczymy błysk w oku i będzie dobrze, gorzej jak tuż przed PO całkowicie się połamią. Oby nie, jakoś nie marzę o oglądaniu za kilka miesięcy w biało-czerwonej koszulce Fabiana Drzyzgi ;)
Patrol035
Posty: 370
Rejestracja: 30 mar 2019, o 08:28
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Patrol035 »

@Buzinga, dlatego ja nikogo nie oceniam, bo sezon trwa, nikt jeszcze nic nie wygrał i nie przegrał, a w wielu klubach według kibiców już trenerzy powinni być za burtą.
Semper fidelis
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 625
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: MAG siatki »

Kto się jutro wybiera na meczyk z Zawierciem ??? Będzie MEGA atmosfera !!!
Awatar użytkownika
firefoxkk
Posty: 315
Rejestracja: 29 kwie 2014, o 17:40
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: firefoxkk »

MAG siatki pisze: 29 gru 2022, o 19:37 Kto się jutro wybiera na meczyk z Zawierciem ??? Będzie MEGA atmosfera !!!
Tez na to liczę. Dawno nie było dobrego rywala na Azotach, zeby zapełnić halę.

Druga sprawa co był mecz to wtorek-sroda 20:30, jak z Olsztynem i niestety nie było kolorowo.

Bardziej z ciekawostki, coś tam jutro na hali ogłoszą? W znaczeniu przedłużenie kontraktu Janusza Śliwki?
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: michal1983 »

Więc do jutra ;)
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
Diomedea
Posty: 4507
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Diomedea »

Patrol035 pisze: 27 gru 2022, o 12:19 Oby teraz przyszło potwierdzenie z klubu, bo to naprawdę świetne wieści. Oczywiście można im zarzucić, że aktualnie są pod formą i część użytkowników tego forum nie kryje z tego powodu zadowolonona. Ale trzeba pamiętać, że przyjdzie czas, że wrócą do swojej dyspozycji i pokażą na co ich stać. No i tak jak mówią poprzednicy, trzeba uzupełnić lukę po Semeniuku kimś młodym, ale już coś potrafiącym grać.
Juz tych pierd... nie da sie czytac.
Prosze o cytaty. Koniec z klamstwami.
Podstawowy rozgrywajacy reprezentacji ma problemy z sercem, a Ty takie oszczerstaw wypisujesz.
No sa pod forma i nie oni jedni. Szpital byl w Lublinie, szpital byl i w Warszawie, snujace sie po parkiecie bez srodkowych JW. W zasadzie w formie jest jedynie Reska. Pozostale zespoly topu, oparte o kadrowiczow sa mocno pod forma.
Klania sie granie 2x w tygodniu, brak wypoczynku, brak treningu.
Sezon reprezentacyjny plynnie przechodzi w sezon klubowy i z powrotem w reprezentacyjny.
Zawodnicy zaczna wyjezdzac do innych lig, by nie grac w tak zabojczym dla organizmu rytmie.
Poza Gierzotem nie ma zadnych mlodych zdolnych ogranych i jeszcze dlugo nie bedzie, przynajmniej na przyjeciu.

Zawiercie tez nie powala. Mozna miec nadzieje na dobry mecz jutro, lecz wieksze prawdopodobienstwo ze moze to byc mecz brzydki i szarpany.
Zaksa niestety lawke od JW ma slabsza, a dzisiaj pociagneli gre min Tervaporti, Szymura i Dryja.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”