AL-KO Superpuchar Polski 2023

Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2800
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: AL-KO Superpuchar Polski 2023

Post autor: Simao »

Dzisiaj przynajmniej nie ma na forum hejterów Tomka Fornala. To jest gracz kompletny, ciągle to powtarzam. Dzisiaj udowadnia też, że w formie posiada bardzo dobrą zagrywkę. Natomiast po tym meczu mogą pojawić się hejterzy ZAKSY oraz indywidualnie Kaczmarka, Śliwki i Bednorza. Życie nie znosi próżni...
JW wyciąga trochę pomocną dłoń przeciwnikowi.

Ps. Tak na marginesie to cieszy mnie liczba kibiców na hali :)
kamil1999
Posty: 5584
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: AL-KO Superpuchar Polski 2023

Post autor: kamil1999 »

Simao pisze: 3 lis 2023, o 19:06 Dzisiaj przynajmniej nie ma na forum hejterów Tomka Fornala. To jest gracz kompletny, ciągle to powtarzam. Dzisiaj udowadnia też, że w formie posiada bardzo dobrą zagrywkę. Natomiast po tym meczu mogą pojawić się hejterzy ZAKSY oraz indywidualnie Kaczmarka, Śliwki i Bednorza. Życie nie znosi próżni...
A on ma jakiś hejterów?
Przecież to koło Bednorza najbardziej lubiany przyjmujący na tym forum
Szary Wilk
Posty: 8027
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: AL-KO Superpuchar Polski 2023

Post autor: Szary Wilk »

kamil1999 pisze: 3 lis 2023, o 19:11
Simao pisze: 3 lis 2023, o 19:06 Dzisiaj przynajmniej nie ma na forum hejterów Tomka Fornala. To jest gracz kompletny, ciągle to powtarzam. Dzisiaj udowadnia też, że w formie posiada bardzo dobrą zagrywkę. Natomiast po tym meczu mogą pojawić się hejterzy ZAKSY oraz indywidualnie Kaczmarka, Śliwki i Bednorza. Życie nie znosi próżni...
A on ma jakiś hejterów?
Przecież to koło Bednorza najbardziej lubiany przyjmujący na tym forum
Hottakesbot i jej teksty o "wysokiej wersji Andringi"
kamil1999
Posty: 5584
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: AL-KO Superpuchar Polski 2023

Post autor: kamil1999 »

Aaa, ale to troll przecież
Specjalnie się na niego uparła/uparł bo to dość lubiany tu zawodnik

Ps. Co tu się dzieje
Chitigoi z Stępniem rozwalają Jastrzębie
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2800
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: AL-KO Superpuchar Polski 2023

Post autor: Simao »

kamil1999 pisze: 3 lis 2023, o 19:11
Simao pisze: 3 lis 2023, o 19:06 Dzisiaj przynajmniej nie ma na forum hejterów Tomka Fornala. To jest gracz kompletny, ciągle to powtarzam. Dzisiaj udowadnia też, że w formie posiada bardzo dobrą zagrywkę. Natomiast po tym meczu mogą pojawić się hejterzy ZAKSY oraz indywidualnie Kaczmarka, Śliwki i Bednorza. Życie nie znosi próżni...
A on ma jakiś hejterów?
Przecież to koło Bednorza najbardziej lubiany przyjmujący na tym forum
Jest tu jedna taka osoba, która zapadła mi w pamięć, wielka fanka Leona i hejterka Tomka Fornala, porównująca go do Andringi. Dlatego może mam trochę taki zakrzywiony obraz rzeczywistości.
Zrobił się świetny mecz, bardzo dobre wejście młodego Rumuna. Chłopak ma wielki potencjał.
Dokładnie Szary :)
dedede
Posty: 535
Rejestracja: 19 maja 2017, o 13:46
Płeć: M

Re: AL-KO Superpuchar Polski 2023

Post autor: dedede »

Faktem jest że obie drużyny przejechałyby się po Perugii..
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3240
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: AL-KO Superpuchar Polski 2023

Post autor: Kicu »

A w połowie seta miałem pisać, że można się rozejść i nic tu się nie wydarzy. Nieprawdopodobny powrót ZAKS-y, świetny Chitigoi, ale sporo też pomógł sam Jastrzębski. Mam wrażenie, że myślami już byli poza meczem i spodziewali się, że samo się wygra.
Teraz ZAKSA nakręcona. Pytanie czy Jastrzębie wróci do meczu. Wynik moim zdaniem otwarty.
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 624
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: AL-KO Superpuchar Polski 2023

Post autor: MAG siatki »

No cóż, jeśli 18-letni przyjmujący grający na ataku wraz z rezerwowym sypaczem odwracają losy w zasadzie już przegranego seta to jest to jakiś kosmos !!! Zobaczymy co będzie dalej....
kuchcik77
Posty: 2347
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: AL-KO Superpuchar Polski 2023

Post autor: kuchcik77 »

W tym roku obie ekipy noe mają szans z Perugia.....zagrac

Zaksa mentality Stępień and rumun
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: AL-KO Superpuchar Polski 2023

Post autor: qtp »

Ci kibice Zaksy to jednak nie najmądrzejs, bierze sędzia challang przy setowej a oni się drą drukarze, drukarze...
buzinga
Posty: 1287
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: AL-KO Superpuchar Polski 2023

Post autor: buzinga »

qtp pisze: 3 lis 2023, o 19:46 Ci kibice Zaksy to jednak nie najmądrzejs, bierze sędzia challang przy setowej a oni się drą drukarze, drukarze...
Ale to było ekstremalnie dziwne, bo sędzia bierze niby challange na siebie. Potem niby coś Sammelvuo wziął. A na koniec challangem odpowiada Mezndez, jak on miał już oba spalone wcześniej ;)
Delont
Posty: 410
Rejestracja: 1 gru 2021, o 20:23
Płeć: M

Re: AL-KO Superpuchar Polski 2023

Post autor: Delont »

Bardzo fajne wrażenie sprawia 2 rozgrywający JW. Mam wrażenie nawet, że dokładność piłek ma nie mniejszą dzisiaj od Francuza.
O Chitigoi (nie wiem jak odmienić) wszyscy będą dzisiaj mówić w superlatywach, ale jest na tyle młody, że trafią mu się i słabe mecze. Warto jednak w chłopaka inwestować, bo widać pewną dojrzałość jak na jego wiek - zagrywki mocne przeplatane skrótem, w ataku też z chłodną głową.
Mecz ma swoje fazy i widać, że forma to jeszcze u obu drużyn trochę jeździ.
kamil1999
Posty: 5584
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: AL-KO Superpuchar Polski 2023

Post autor: kamil1999 »

Co prawda ogarnął się Sedlacek w ataku(bo w przyjęciu od początku trzyma), ale coś Patry odpada. Nie wiem kiedy ostatnio atak skończył
Ciężko wygrać mecz jak tylko jeden skrzydłowy jest twoim pewnym punktem w ataku

Tak, ten Skruders i mi się podoba.
Bardzo dobra dokładność. Jesli chodzi o tempo to nie są to świeczki. IMO nie jest gorszy niż Fin, który był jednak przeceniany
Ale Hadravy za to może bardzo brakować.
Ostatnio zmieniony 3 lis 2023, o 19:59 przez kamil1999, łącznie zmieniany 1 raz.
dedede
Posty: 535
Rejestracja: 19 maja 2017, o 13:46
Płeć: M

Re: AL-KO Superpuchar Polski 2023

Post autor: dedede »

kuchcik77 pisze: 3 lis 2023, o 19:30 W tym roku obie ekipy noe mają szans z Perugia.....zagrac

Zaksa mentality Stępień and rumun
Dobrze dla Perugii...
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3240
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: AL-KO Superpuchar Polski 2023

Post autor: Kicu »

Jak ZAKSA to wygra to Chitigoi zdecydowanie MVP. Odmienił losy meczu. Jak wygra JW to chyba mimo wszystko Fornal, choć trochę "siadł" od trzeciego seta.
przemik
Posty: 1595
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: AL-KO Superpuchar Polski 2023

Post autor: przemik »

ZAKSa bez Janusza i z Chitigoiem doprowadza do tiebreaka.
Jesli JW to zmoczy to będzie frajerstwo tego roku.
Mieli 20-15 w trzecim secie.
___
Noworoczny Kibic Siatki
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: AL-KO Superpuchar Polski 2023

Post autor: grzegorzg »

buzinga pisze: 3 lis 2023, o 19:52
qtp pisze: 3 lis 2023, o 19:46 Ci kibice Zaksy to jednak nie najmądrzejs, bierze sędzia challang przy setowej a oni się drą drukarze, drukarze...
Ale to było ekstremalnie dziwne, bo sędzia bierze niby challange na siebie. Potem niby coś Sammelvuo wziął. A na koniec challangem odpowiada Mezndez, jak on miał już oba spalone wcześniej ;)
Nie mówiąc o tym, że naprawdę trzeba się postarać, żeby gwizdnąc rzuconą przy bloku...

Nie piszę tego bynajmniej dlatego, że było przeciwko Zaksie akurat. Raczej po raz n=ty zapłaczę nad naszymi sędziami...

Naprawdę nie wiem , jakmożma napisać, że coś komuś jezdzi, skoro niektórzy walczą, by przetrwać...
buzinga
Posty: 1287
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: AL-KO Superpuchar Polski 2023

Post autor: buzinga »

kamil1999 pisze: 3 lis 2023, o 19:56 Co prawda ogarnął się Sedlacek w ataku(bo w przyjęciu od początku trzyma), ale coś Patry odpada. Nie wiem kiedy ostatnio atak skończył
Ciężko wygrać mecz jak tylko jeden skrzydłowy jest twoim pewnym punktem w ataku
Jestrzębie same sobie zrobiło problem. Mieli 2-0 i 19-13 zamiast szanować grę, bo widać, że Zaksa miała problemy zaczęli popełniać masę błędów w szczególności w polu serwisowym. Tam przecież wystarczyło dać Stępniowi robić bobole i by się samo wygrało. A teraz JW idzie na porażkę, strasznie się zagotowali. Wydaje się, że jedyną szansą są problemy zdrowotne Śliwki. Zaksa nie ma zmiany na pozycji. Będzie ciekawy tie break.

PS lepszej okazji do gry młody Chitigoi nie mógł sobie wybrać. Niesamowity dzieciak, bo to jeszcze dziecko jest przecież. Szykuje się nie mniejsza dynamika rozwoju niż u Michielletto.
Vivo
Posty: 477
Rejestracja: 8 cze 2010, o 09:53
Płeć: M

Re: AL-KO Superpuchar Polski 2023

Post autor: Vivo »

qtp pisze: 3 lis 2023, o 19:46 Ci kibice Zaksy to jednak nie najmądrzejs, bierze sędzia challang przy setowej a oni się drą drukarze, drukarze...
Oglądałbyś mecz to sam byś się darł
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2800
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: AL-KO Superpuchar Polski 2023

Post autor: Simao »

Brakuje Hubera w JW. Powinni to zamknąć w trzech setach. Doprowadzili do tego na własne życzenie, coś jak Zawiercie ostatnio w Rzeszowie.
Tak na marginesie, jest duża publiczność i świetne widowisko, bardzo dobra promocja siatkówki :)
Ostatnio zmieniony 3 lis 2023, o 20:13 przez Simao, łącznie zmieniany 2 razy.
Delont
Posty: 410
Rejestracja: 1 gru 2021, o 20:23
Płeć: M

Re: AL-KO Superpuchar Polski 2023

Post autor: Delont »

JW odżyło, wynik tego jeszcze nie oddaje, ale ZAKSA zaczyna cieniować - grają już tylko sprytem, przebiciem, obiciem.
Klucz dla JW to teraz przebijać zagrywkę i nie robić błędów.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2800
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: AL-KO Superpuchar Polski 2023

Post autor: Simao »

Życie nie znosi próżni, kiedyś siatkarski świat w Polsce żył pojedynkami pomiędzy Resovią a Skrą. Obecnie jest tak w przypadku meczy ZAKSY z JW. Świadczy o tym chociażby publiczność na hali.
przemik
Posty: 1595
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: AL-KO Superpuchar Polski 2023

Post autor: przemik »

Szymura za Sedlaczka - ale to juz chyba po grzybach.
___
Noworoczny Kibic Siatki
kader14
Posty: 665
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 14:08
Płeć: M

Re: AL-KO Superpuchar Polski 2023

Post autor: kader14 »

Sedlacek to jest nieporozumienie, ja nie wiem kto wciska i kto się godzi na taki szrocik siatkarski, współczuję Fornalowi że z takim elementem musi grać
Mam nadzieję,że dożyje czasów,kiedy siatkarze staną na olimpijskim pudle
Delont
Posty: 410
Rejestracja: 1 gru 2021, o 20:23
Płeć: M

Re: AL-KO Superpuchar Polski 2023

Post autor: Delont »

Simao pisze: 3 lis 2023, o 20:18 Życie nie znosi próżni, kiedyś siatkarski świat w Polsce żył pojedynkami pomiędzy Resovią a Skrą. Obecnie jest tak w przypadku meczy ZAKSY z JW. Świadczy o tym chociażby publiczność na hali.
O tak, nie spodziewałem się, że po takim sezonie reprezentacyjnym, mnóstwo medali, imprez w kraju (dziewczyny i faceci), a tutaj takie dobre wydarzenie, pełna hala, głośno :)
landka
Posty: 219
Rejestracja: 18 gru 2021, o 01:55
Płeć: K

Re: AL-KO Superpuchar Polski 2023

Post autor: landka »

Nie oglądałam całego meczu, ale to dość ciekawe, że mecz ratują Zaksie rezerwowi, a ponoć ma najkrótszą ławkę w lidze :)
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3240
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: AL-KO Superpuchar Polski 2023

Post autor: Kicu »

Ależ kaca będzie miał Jastrzębski po tym meczu.
Ogólnie kawał meczu. Brawo dla obu drużyn! Powtarzam - dla mnie MVP Chitigoi.
Delont
Posty: 410
Rejestracja: 1 gru 2021, o 20:23
Płeć: M

Re: AL-KO Superpuchar Polski 2023

Post autor: Delont »

Pewnie na przestrzeni meczu MVP Bednorz, ale gdyby wziąć pod uwagę oczekiwania vs wkład to Chitigoi.
buzinga
Posty: 1287
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: AL-KO Superpuchar Polski 2023

Post autor: buzinga »

Kicu pisze: 3 lis 2023, o 20:22 Ależ kaca będzie miał Jastrzębski po tym meczu.
Ogólnie kawał meczu. Brawo dla obu drużyn! Powtarzam - dla mnie MVP Chitigoi.
Nie, Bednorz. Młody nie dostawał piłek jak był w drugiej linii na prawe skrzydło. Dał impuls doświadczonym kolegom, ale dało się zauważyć, że bardzo ostrożnie dozuje mu grę Stępień.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: AL-KO Superpuchar Polski 2023

Post autor: grzegorzg »

Chyba tak, ale kumple muszą mu coś postawic, no i młody zasłużył na szacun.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”