Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 631
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: bez_nazwy »

MAG siatki pisze: 27 lis 2023, o 21:46
bez_nazwy pisze: 27 lis 2023, o 20:44
MAG siatki pisze: 27 lis 2023, o 13:10

Michała już dawno tutaj nie ma. Dostał bana na stałe jeszcze w trakcie poprzedniego sezonu.
Jak to go nie ma? Logował się jakiś czas temu tutaj. Ale nie o jego starym koncie mowa tylko o nowym Michale :]
To musisz mnie oświecić, bo nie wiem o które konto chodzi. I mówię to całkiem serio.....
na konto michal1983 się logował wiec nie dostał żadnego bana, a poza tym nawet gdyby tego bana dostał to mógłby założyć nowe konto chociażby na smartfonie i korzystać z forum w pełni,
Poruszyłem temat z tego względu że zarzuciłeś komuś tam ze pisze jako inny użytkownik tylko pod "nowym" nickiem, a ja jestem tego samego zdania również co do tego, że michał1983 również udziela się tutaj na forum pod innym nickiem, między innymi dlatego że na starym koncie był na forum delikatnie mówiąc spalony i wyśmiany.
landka
Posty: 216
Rejestracja: 18 gru 2021, o 01:55
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: landka »

Ja trochę rozumiem brak motywacji u niektórych zawodników, zmęczenie materiału, zbyt duże nasycenie sezonu meczami o nic. Myślę, że Zaksa jako drużyna chyba już dawno nie czuła się tak bardzo "bezbronna" (być może nie jest to najtrafniejsze określenie, ale nie przyszło mi do głowy lepsze). Są osłabieni wyczerpującym sezonem kadrowym, utratą kontuzjowanych zawodników, brakiem zmienników na podobnym poziomie i czasu na odpoczynek oraz odbudowanie się. Wiadomo, że w sporcie zawsze powtarza się, że nigdy nie można lekceważyć przeciwnika, a każde spotkanie to odrębna historia. Ale nie oszukujmy się, że wychodząc na mecz z taką Częstochową czy Lwowem każdy w Zaksie będzie zmobilizowany na 100%. Czasem przepchnie się mecz sprytem, doświadczeniem. Ale nie zawsze. I tego czegoś im teraz brakuje. Takiego błysku. Myślę, że najbardziej będzie im jednak zależało na LM. Do reszty się przyłożą, ale czy to wystarczy na finały rozgrywek krajowych? Możliwe, że nie. Ale taki jest sport. Trudno też być zakładnikiem własnych sukcesów, murowanym faworytem czy drużyną, od której zawsze wymaga się cudów na boisku.
Awatar użytkownika
KentuckiFan
Posty: 395
Rejestracja: 29 maja 2011, o 21:33
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: KentuckiFan »

Także jestem wyrozumiały na sytuację w której się znaleźli. Nie jest tak, że ona jest jakaś wymyślona i istnieje wirtualnie. Syndromy zmęczenia mają zawodnicy Rzeszowa, Jastrzębia itp. Nawet sami sobie (vide Kochanowski) w zasadzie współczują i tej eksploatacji nikt nie neguje. Natomiast jak się coś cały czas powtarza i się tym cierpi to to potrafi dać bardzo negatywny efekt dla głowy, która jest takim centrum zarządzania. Chyba tak trochę właśnie jest. Oni to już przegadali... Zobaczymy jak wyjdzie mecz, w którym w zasadzie mobilizacja powinna byc na 110% czyli jutro z Turkami. Było/minęło, trzeba się otrzepać i wracać na tory mobilizacji, koncentracji i tej dobrej gry. Po powrocie z Turcji już 03.12. gramy z KGHM, potem Bogdanka - 06.12, Trefl - 10.12 i Projekt - 16.12.

Fajną rzecz powiedział w rozmowie z Polsatsport Mustafa M`Baye, "Trzeba podchodzić skupionym i skoncentrowanym a zarazem pójść po pełną pule punktów. Wiemy, że to może nam pomóc zaoszczędzić późniejszy dodatkowy wysiłek..."
Dyskutować zawsze warto.
bono
Posty: 3524
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: bono »

W zeszłym sezonie było podobnie(no może nie aż tak) - zmęczenie sezonem reprezentacyjnym, drobne kontuzje - Kaczmarek też tak wyglądał.
Na wieść o dołączeniu Bednorza zespół odżył i zaczął grać. Jednak za dużo ciężkich meczy w LM i w PO(Projekt, Resovia) i na finały z JW już nie było mocy.
Musi wrócić sprawny Janusz, Kluth żeby od czasu do czasu dać odetchnąć Kaczmarkowi + młody Rumun i zespół wróci do swojego grania.
Z całym szacunkiem ale z Gilem to będziemy się kopać po czole(nie tylko chodzi o rozgrywanie ale o blok, system obrony, zagrywkę)
Aktualnie jest chaos i zespół nie funkcjonuje normalnie.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 624
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: MAG siatki »

bez_nazwy pisze: 27 lis 2023, o 22:53
MAG siatki pisze: 27 lis 2023, o 21:46
bez_nazwy pisze: 27 lis 2023, o 20:44

Jak to go nie ma? Logował się jakiś czas temu tutaj. Ale nie o jego starym koncie mowa tylko o nowym Michale :]
To musisz mnie oświecić, bo nie wiem o które konto chodzi. I mówię to całkiem serio.....
na konto michal1983 się logował wiec nie dostał żadnego bana, a poza tym nawet gdyby tego bana dostał to mógłby założyć nowe konto chociażby na smartfonie i korzystać z forum w pełni,
Poruszyłem temat z tego względu że zarzuciłeś komuś tam ze pisze jako inny użytkownik tylko pod "nowym" nickiem, a ja jestem tego samego zdania również co do tego, że michał1983 również udziela się tutaj na forum pod innym nickiem, między innymi dlatego że na starym koncie był na forum delikatnie mówiąc spalony i wyśmiany.
Nie masz racji. Dzisiaj z nim rozmawiałem na WhatsAppie. Nie ma go tu na forum od wielu miesięcy. Nie występuje również pod innym nickiem. Nie mam najmniejszych powodów, żeby mu nie wierzyć. Gdyby nie został na stałe zbanowany, to zapewniam Cię, że bylibyśmy już świadkami jego komentarzy, a takowych tu nie widzę. Michał ma specyficzny styl pisania, szybko bym go rozpoznał. To tyle. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 624
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: MAG siatki »

Ostatecznie akcjonariusze zagłosowali za zmniejszeniem rozgrywek z 16 do 14 zespołów. Jak przekazał serwis siatka.org, za takim rozwiązaniem było 10 włodarzy klubów, przeciwko zagłosowało sześciu. Przegłosowane zmiany wejdą w życie od sezonu 2025/2026.
I to jest konkret !!! :D
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 631
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: bez_nazwy »

MAG siatki pisze: 28 lis 2023, o 16:25
bez_nazwy pisze: 27 lis 2023, o 22:53
MAG siatki pisze: 27 lis 2023, o 21:46

To musisz mnie oświecić, bo nie wiem o które konto chodzi. I mówię to całkiem serio.....
na konto michal1983 się logował wiec nie dostał żadnego bana, a poza tym nawet gdyby tego bana dostał to mógłby założyć nowe konto chociażby na smartfonie i korzystać z forum w pełni,
Poruszyłem temat z tego względu że zarzuciłeś komuś tam ze pisze jako inny użytkownik tylko pod "nowym" nickiem, a ja jestem tego samego zdania również co do tego, że michał1983 również udziela się tutaj na forum pod innym nickiem, między innymi dlatego że na starym koncie był na forum delikatnie mówiąc spalony i wyśmiany.
Nie masz racji. Dzisiaj z nim rozmawiałem na WhatsAppie. Nie ma go tu na forum od wielu miesięcy. Nie występuje również pod innym nickiem. Nie mam najmniejszych powodów, żeby mu nie wierzyć. Gdyby nie został na stałe zbanowany, to zapewniam Cię, że bylibyśmy już świadkami jego komentarzy, a takowych tu nie widzę. Michał ma specyficzny styl pisania, szybko bym go rozpoznał. To tyle. Pozdrawiam.
A jednak mam rację… nawet dzisiaj logował się na starym koncie. (pewnie dla zmyłki)
Załączniki
IMG_2004.png
PabloFX
Posty: 821
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:52
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: PabloFX »

bez_nazwy pisze: 28 lis 2023, o 17:35
MAG siatki pisze: 28 lis 2023, o 16:25
bez_nazwy pisze: 27 lis 2023, o 22:53
na konto michal1983 się logował wiec nie dostał żadnego bana, a poza tym nawet gdyby tego bana dostał to mógłby założyć nowe konto chociażby na smartfonie i korzystać z forum w pełni,
Poruszyłem temat z tego względu że zarzuciłeś komuś tam ze pisze jako inny użytkownik tylko pod "nowym" nickiem, a ja jestem tego samego zdania również co do tego, że michał1983 również udziela się tutaj na forum pod innym nickiem, między innymi dlatego że na starym koncie był na forum delikatnie mówiąc spalony i wyśmiany.
Nie masz racji. Dzisiaj z nim rozmawiałem na WhatsAppie. Nie ma go tu na forum od wielu miesięcy. Nie występuje również pod innym nickiem. Nie mam najmniejszych powodów, żeby mu nie wierzyć. Gdyby nie został na stałe zbanowany, to zapewniam Cię, że bylibyśmy już świadkami jego komentarzy, a takowych tu nie widzę. Michał ma specyficzny styl pisania, szybko bym go rozpoznał. To tyle. Pozdrawiam.
A jednak mam rację… nawet dzisiaj logował się na starym koncie. (pewnie dla zmyłki)
Jak masz taką obsesję na jego punkcie to wpadnij do Kędzierzyna na mecz, powspominacie stare czasy :]
Pomocniczka
Posty: 2144
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Pomocniczka »

Właśnie. Ja np. chlałem po meczu z tym słynnym (niedawno zmarłym) kibicem Skry.
Siekier
Posty: 302
Rejestracja: 15 lip 2008, o 01:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Siekier »

Wojtek Żaliński był gościem podcastu #VolleyTime 🔥

✅o mniejszej #PlusLiga
✅o komentarzu Macieja Jarosza
✅o rehabilitacji
✅o kontuzjach, które wypaczają wyniki
✅o tym jak stara szatnia radomska rozwiązywała problemy☠️

https://youtu.be/JNmch6ILBmc?si=ZAAWqWIB7lvncHHL
__________________________
Podcast #VolleyTime na YouTube: https://www.youtube.com/@VolleyTime/
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 631
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: bez_nazwy »

PabloFX pisze: 29 lis 2023, o 08:43
bez_nazwy pisze: 28 lis 2023, o 17:35
MAG siatki pisze: 28 lis 2023, o 16:25

Nie masz racji. Dzisiaj z nim rozmawiałem na WhatsAppie. Nie ma go tu na forum od wielu miesięcy. Nie występuje również pod innym nickiem. Nie mam najmniejszych powodów, żeby mu nie wierzyć. Gdyby nie został na stałe zbanowany, to zapewniam Cię, że bylibyśmy już świadkami jego komentarzy, a takowych tu nie widzę. Michał ma specyficzny styl pisania, szybko bym go rozpoznał. To tyle. Pozdrawiam.
A jednak mam rację… nawet dzisiaj logował się na starym koncie. (pewnie dla zmyłki)
Jak masz taką obsesję na jego punkcie to wpadnij do Kędzierzyna na mecz, powspominacie stare czasy :]
Obsesje to właśnie on ma na widok mojego nicku, cytując mnie wielokrotnie ,przetrzepał chyba moją całą aktywność na forum :]
Pomocniczka pisze: 29 lis 2023, o 08:47 Właśnie. Ja np. chlałem po meczu z tym słynnym (niedawno zmarłym) kibicem Skry.
Chyba chlałaś a nie chlałeś :D
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 624
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: MAG siatki »

bez_nazwy pisze: 28 lis 2023, o 17:35
MAG siatki pisze: 28 lis 2023, o 16:25
bez_nazwy pisze: 27 lis 2023, o 22:53
na konto michal1983 się logował wiec nie dostał żadnego bana, a poza tym nawet gdyby tego bana dostał to mógłby założyć nowe konto chociażby na smartfonie i korzystać z forum w pełni,
Poruszyłem temat z tego względu że zarzuciłeś komuś tam ze pisze jako inny użytkownik tylko pod "nowym" nickiem, a ja jestem tego samego zdania również co do tego, że michał1983 również udziela się tutaj na forum pod innym nickiem, między innymi dlatego że na starym koncie był na forum delikatnie mówiąc spalony i wyśmiany.
Nie masz racji. Dzisiaj z nim rozmawiałem na WhatsAppie. Nie ma go tu na forum od wielu miesięcy. Nie występuje również pod innym nickiem. Nie mam najmniejszych powodów, żeby mu nie wierzyć. Gdyby nie został na stałe zbanowany, to zapewniam Cię, że bylibyśmy już świadkami jego komentarzy, a takowych tu nie widzę. Michał ma specyficzny styl pisania, szybko bym go rozpoznał. To tyle. Pozdrawiam.
A jednak mam rację… nawet dzisiaj logował się na starym koncie. (pewnie dla zmyłki)
Szczerze mówiąc nie mam za bardzo ani czasu, ani ochoty reagować na tego typu wpisy, przez które - nie do końca rozumiem - co próbujesz osiągnąć ??? Od poprzedniego admina dostałbyś za to co najmniej ostrzeżenie za
pisanie nie na temat
Gdyby Michał był cały czas obecny na tym forum - do czego usilnie próbujesz nas przekonać - to zapewniam Cię, że nie pogrywałbyś sobie z nim w ten sposób. Przypominam Ci, że każde wejście - nawet na zbanowane konto - jest przecież logowane. Jeśli nadal masz w tej kwestii wątpliwości, to proszę o konsultację u admina, a w ostateczności u farmaceuty. Nie mam ochoty zajmować się tutaj personaliami i prowokacjami dotyczącymi forumowiczów. Uważam ten wątek za zamknięty. Zajmijmy się siatkówką, która przecież nas wszystkich łączy. Prawda ???

BEZ ODBIORU
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 631
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: bez_nazwy »

MAG siatki pisze: 29 lis 2023, o 13:17
bez_nazwy pisze: 28 lis 2023, o 17:35
MAG siatki pisze: 28 lis 2023, o 16:25

Nie masz racji. Dzisiaj z nim rozmawiałem na WhatsAppie. Nie ma go tu na forum od wielu miesięcy. Nie występuje również pod innym nickiem. Nie mam najmniejszych powodów, żeby mu nie wierzyć. Gdyby nie został na stałe zbanowany, to zapewniam Cię, że bylibyśmy już świadkami jego komentarzy, a takowych tu nie widzę. Michał ma specyficzny styl pisania, szybko bym go rozpoznał. To tyle. Pozdrawiam.
A jednak mam rację… nawet dzisiaj logował się na starym koncie. (pewnie dla zmyłki)
Szczerze mówiąc nie mam za bardzo ani czasu, ani ochoty reagować na tego typu wpisy, przez które - nie do końca rozumiem - co próbujesz osiągnąć ??? Od poprzedniego admina dostałbyś za to co najmniej ostrzeżenie za
pisanie nie na temat
Gdyby Michał był cały czas obecny na tym forum - do czego usilnie próbujesz nas przekonać - to zapewniam Cię, że nie pogrywałbyś sobie z nim w ten sposób. Przypominam Ci, że każde wejście - nawet na zbanowane konto - jest przecież logowane. Jeśli nadal masz w tej kwestii wątpliwości, to proszę o konsultację u admina, a w ostateczności u farmaceuty. Nie mam ochoty zajmować się tutaj personaliami i prowokacjami dotyczącymi forumowiczów. Uważam ten wątek za zamknięty. Zajmijmy się siatkówką, która przecież nas wszystkich łączy. Prawda ???

BEZ ODBIORU
Dlaczego piszesz takie kocopoły? Zaprzeczasz sam sobie, gadasz że go tu nie ma, nie zagląda, dostał bana… uważasz że zakładając nowe konto chociażby na smartfonie, powinien napisać post typu:

„cześć to ja michal1983, to moje nowe konto, bo stare mi zbanowali za nieodpowiednie zachowanie” :] :]

Zobacz jak proste jest sprawdzenie kiedy każdy z nas się logował. NA ZBANOWANE KONTO NIE DA SIĘ ZALOGOWAĆ. A nawet gdyby to jakim absurdem jest logować się na konto wiedząc że jest zbanowane :]

Ps nie było by tematu, gdybyś pierwszy nie poruszył tematu innego użytkownika jakoby podaje się za kogoś innego i pisze z innego konta.
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 624
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: MAG siatki »

A jak podpisuje się teraz Twój kolega Michał1983?
- to pytanie skierowałeś jak mniemam do mnie, zatem całkowicie niepotrzebnie wywołałeś tę dyskusję. Co do Vigo zastanawiałem się jedynie komu gość kibicuje i miałem przypuszczenia, że drużynie z Radomia, bo w opisie widnieje jako Czarny. Nic więcej.

Z Michałem przez cały czas komunikuję się za pośrednictwem WhatsAppa, zatem dobrze wiem jak wygląda sytuacja. Po drugie ja też miałem tu stałego bana, więc znam to z autopsji.

Otóż to, że ktoś został zbanowany na stałe, to jeszcze nie znaczy, że nie zagląda na to forum, chociażby po to, żeby poczytać co piszą inni. Ja tak robiłem przez dobre kilka miesięcy, wchodząc na Strefę Siatkówki mimo stałego bana. Oczywiście nie mogłem nic napisać, ale wejść tutaj, by poczytać innych, nikt nikomu wówczas nie zabraniał i obecnie też nie zabrania. Czy teraz zrozumiałeś ???

P.S. Skończyłem jakąkolwiek dyskusję na ten temat, bo szkoda mi na to czasu.
Ostatnio zmieniony 30 lis 2023, o 09:57 przez MAG siatki, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 631
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: bez_nazwy »

MAG siatki pisze: 30 lis 2023, o 09:44 Przestań się już kompromitować na tym forum. Po pierwsze z Michałem komunikuję się za pośrednictwem WhatsAppa, a nie prywatnych wiadomości na tym forum, ponieważ znamy się od niepamiętnych czasów i mamy na siebie namiar, mimo że Misiek od lat mieszka poza granicami Polski. Po drugie ja też miałem tu stałego bana i coś na ten temat wiem. W każdym razie więcej niż Ty.

Zatem to, że ktoś został zbanowany na stałe, to jeszcze nie znaczy, że nie zagląda na to forum, chociażby po to, żeby poczytać co piszą inni. Ja tak robiłem przez dobre kilka miesięcy, wchodząc na Strefę Siatkówki mimo stałego bana. Oczywiście nie mogłem nic napisać, ale wejść tutaj, by poczytać innych, nikt nikomu wówczas nie zabraniał i obecnie też nie zabrania. Czy teraz zrozumiałeś ???

P.S. Skończyłem jakąkolwiek dyskusję z Tobą, bo szkoda mi na to czasu.
Ale jaja :] jak grochem o ścianę, kompromitujesz się niczym ten Twój kolega. Ban stały = nie da się zalogować na konto, i nie widzisz treści forum jeśli masz zablokowane IP, jeśli masz zablokowaną nazwę uzytkownika= treść forum widzisz, ale zalogować się nie da. Twój kumpel ewidentnie jak na dłoni loguje się na swoje „stare” konto tutaj, a ty idziesz w zaparte jak wół.

Poza tym… co mnie interesuje jak się z nim komunikujesz? Możesz nawet pocztą gołębiową, mam to w głębokim poważaniu.

P.s ostatnia aktywnosc na forum naszego „ulubieńca” - 28 listopad, godz 7:53
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 624
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: MAG siatki »

bez_nazwy pisze: 30 lis 2023, o 09:54
MAG siatki pisze: 30 lis 2023, o 09:44 Przestań się już kompromitować na tym forum. Po pierwsze z Michałem komunikuję się za pośrednictwem WhatsAppa, a nie prywatnych wiadomości na tym forum, ponieważ znamy się od niepamiętnych czasów i mamy na siebie namiar, mimo że Misiek od lat mieszka poza granicami Polski. Po drugie ja też miałem tu stałego bana i coś na ten temat wiem. W każdym razie więcej niż Ty.

Zatem to, że ktoś został zbanowany na stałe, to jeszcze nie znaczy, że nie zagląda na to forum, chociażby po to, żeby poczytać co piszą inni. Ja tak robiłem przez dobre kilka miesięcy, wchodząc na Strefę Siatkówki mimo stałego bana. Oczywiście nie mogłem nic napisać, ale wejść tutaj, by poczytać innych, nikt nikomu wówczas nie zabraniał i obecnie też nie zabrania. Czy teraz zrozumiałeś ???

P.S. Skończyłem jakąkolwiek dyskusję z Tobą, bo szkoda mi na to czasu.
Ale jaja :] jak grochem o ścianę, kompromitujesz się niczym ten Twój kolega. Ban stały = nie da się zalogować na konto, i nie widzisz treści forum jeśli masz zablokowane IP, jeśli masz zablokowaną nazwę uzytkownika= treść forum widzisz, ale zalogować się nie da. Twój kumpel ewidentnie jak na dłoni loguje się na swoje „stare” konto tutaj, a ty idziesz w zaparte jak wół.

Poza tym… co mnie interesuje jak się z nim komunikujesz? Możesz nawet pocztą gołębiową, mam to w głębokim poważaniu.

P.s ostatnia aktywnosc na forum naszego „ulubieńca” - 28 listopad, godz 7:53
No comment :] :] :] :] :]
Awatar użytkownika
KentuckiFan
Posty: 395
Rejestracja: 29 maja 2011, o 21:33
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: KentuckiFan »

Koledzy... macie w okolicy 500 zamieszczonych odpowiedzi, robi to wrażenie, naprawdę :] . Temat obecności/nieobecności "osoby trzeciej" nie jest tematem tego wątku a obserwacja postępującej wymiany Waszych uprzejmości robi się męcząca, dajcie sobie "na zgodę" i skończcie proszę. Uzytkownicy wchodzą widząc nowy wątek i liczą, że będzie to jakaś nowa opiniotwórcza treść o merytorycznej zawartości, dajecie przykład innym.
Dyskutować zawsze warto.
McMatheo
Posty: 30
Rejestracja: 1 paź 2020, o 12:14
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: McMatheo »

Patrzę na wydarzenia spokojnie...
Robimy swoje. Jak zawsze
RAMIUS1983
Posty: 66
Rejestracja: 24 lip 2022, o 08:47
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: RAMIUS1983 »

Podobno Zaksa rozmawia z kimś na transfer na ten sezon bo nadal dużo kontuzji
KibicSiatki
Posty: 619
Rejestracja: 27 lut 2023, o 16:48
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: KibicSiatki »

RAMIUS1983 pisze: 2 gru 2023, o 19:54 Podobno Zaksa rozmawia z kimś na transfer na ten sezon bo nadal dużo kontuzji
Kluth w kadrze meczowej już był w meczu Ligi Mistrz , rozgrzewał się odbijał piłki czyli za jaki czas będzie przygotowany , żeby pojawić się na boisku.
Brakuje do powrotu Chitigoi to być może w styczniu wróci.
Oczywiście najbardziej brakuje Janusza i tu nie wiemy kiedy powróci.
Podobno to nic nie znaczy .Kadra wtedy byłaby większa niż 14 zawodników.
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 624
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: MAG siatki »

Panie i Panowie pobudka. Źle się dzieje w państwie duńskim. Maszyna się zacięła, a ja nie widzę póki co mechanika, który potrafiłby ją naprawić. Jakieś propozycje?
Awatar użytkownika
KentuckiFan
Posty: 395
Rejestracja: 29 maja 2011, o 21:33
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: KentuckiFan »

MAG siatki pisze: 7 gru 2023, o 11:56 Panie i Panowie pobudka. Źle się dzieje w państwie duńskim. Maszyna się zacięła, a ja nie widzę póki co mechanika, który potrafiłby ją naprawić. Jakieś propozycje?
Czas leczy rany. Wydaje mi się, że tutaj ten czas i konsekwencja w utrzymywaniu stanu "nie ryzykujemy więcej strat", będzie dobra. Można się śmiać, ale ja czuję, że podbicie nastąpi, tylko trzeba być mega cierpliwym.
Dyskutować zawsze warto.
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 624
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: MAG siatki »

KentuckiFan pisze: 7 gru 2023, o 12:30
MAG siatki pisze: 7 gru 2023, o 11:56 Panie i Panowie pobudka. Źle się dzieje w państwie duńskim. Maszyna się zacięła, a ja nie widzę póki co mechanika, który potrafiłby ją naprawić. Jakieś propozycje?
Czas leczy rany. Wydaje mi się, że tutaj ten czas i konsekwencja w utrzymywaniu stanu "nie ryzykujemy więcej strat", będzie dobra. Można się śmiać, ale ja czuję, że podbicie nastąpi, tylko trzeba być mega cierpliwym.
Obyś miał rację, bo na chwilę obecną trudno o optymizm. My naprawdę jako kibice ZAKSY wykazujemy się w tym momencie nadzwyczajną wręcz cierpliwością i opanowaniem.
Marcy$
Posty: 2084
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Marcy$ »

A niby co byście zrobili gdyby nie ta nadludzka cierpliwość i opanowanie?

Co roku była mowa o wąskim składzie. Dzięki trochę szczęściu, trochę przygotowaniu udało się dowieźć niewiarygodne sukcesu za co gratulacje.
Teraz tego nie ma. Współczuje ale... to tyle.
Patrol035
Posty: 368
Rejestracja: 30 mar 2019, o 08:28
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Patrol035 »

Marcy$ pisze: 7 gru 2023, o 13:05 A niby co byście zrobili gdyby nie ta nadludzka cierpliwość i opanowanie?

Co roku była mowa o wąskim składzie. Dzięki trochę szczęściu, trochę przygotowaniu udało się dowieźć niewiarygodne sukcesu za co gratulacje.
Teraz tego nie ma. Współczuje ale... to tyle.
Wąski skład? To teraz trzeba budować skład z 3 atakującymi, 3 rozgrywającymi, 6 przyjmującymi czy jak żeby wąsko nie było?
Semper fidelis
Marcy$
Posty: 2084
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Marcy$ »

Kiepskie rezerwy, rok temu nawet 3 przyjmujący póki Bednorz nie doszedł był słaby. A dowieźliście wszystko za co chwała.
Teraz macie wybitnego pecha - ale co innego miałby klub zrobić i co kibice by zrobili bez swojej cudownej cierpliwości? Wygwizdali?
Streeter
Posty: 7368
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Streeter »

Marcy$ pisze: 7 gru 2023, o 13:05 Dzięki trochę szczęściu, trochę przygotowaniu udało się dowieźć niewiarygodne sukcesu za co gratulacje.
Pytanie czy i czym tegoroczne przygotowania różniły się od poprzednich? Bo o ile u Janusza i Bednorza urazy zapewne są konsekwencją sezonu reprezentacyjnego, o tyle Kluth, Stępień czy Żaliński, którzy wypadli, to w zasadzie większość składu Zaksy, który przygotowywał się od początku cyklu w klubie. Oczywiście mogło się tak zdarzyć, że wszystkie trzy urazy były równie pechowe, co późniejszy Citigoia, ale może coś w przygotowaniach poszło nie tak?

Ale fakt, że taką kumulację urazów w jednej ekipie to ciężko sobie tak z głowy przypomnieć w naszej lidze. Do głowy przychodzą mi jedynie przypadki covidowe, gdzie pół ekipy zamknięto na kwarantannie, albo jakieś pojedyncze case'y typu grypa żołądkowa dosięgła 3/4 ekipy, wychodzimy tymi, co jakoś stoją. No ale te przypadki zazwyczaj dotyczyły jednego spotkania, a potem klub miał już do dyspozycji szerszy skład.

A co właściwie stało się Szymańskiemu? Tak się zastanawiam, czy On przyszedł z jakimś urazem, na który nikt nie zwrócił uwagi, czy na treningach już w Kędzierzynie coś się podziało?

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Marcy$
Posty: 2084
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Marcy$ »

Może fakt bycia Pietrzaka cały czas poza klubem?
Pomocniczka
Posty: 2144
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Pomocniczka »

Patrol035 pisze: 7 gru 2023, o 13:19
Marcy$ pisze: 7 gru 2023, o 13:05 A niby co byście zrobili gdyby nie ta nadludzka cierpliwość i opanowanie?

Co roku była mowa o wąskim składzie. Dzięki trochę szczęściu, trochę przygotowaniu udało się dowieźć niewiarygodne sukcesu za co gratulacje.
Teraz tego nie ma. Współczuje ale... to tyle.
Wąski skład? To teraz trzeba budować skład z 3 atakującymi, 3 rozgrywającymi, 6 przyjmującymi czy jak żeby wąsko nie było?
Oczywiście. Zaksa jechała po bandzie. Gdyby nie jechała, odpowiednio wcześniej zadbałaby o skład 26 osobowy i nie byłoby tych płaczów kibiców z oblężonej wierzy.
kuchcik77
Posty: 2347
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: kuchcik77 »

Jak to dobrze ze za 10miesiecy nie będziemy się musieli martwic o urazy Sliwkow Bednorzów Smithów czy Januszów...
Oby ten kolejny "Last Dance" miał jakieś pozytywne epizody..
Nagromadzenie przypadłości ogromne ale zakładając powrót Janusza na playoffs to jest szansa ze te dwa,cztery mecze zagrają optymalnym skladem.
Puchar wszyscy traktowali jak traktowali.. LM I tak byla na ostrzu noża w 3 ostatnich sezonach a cwiercfinal polskiej ligi będzie wymagający dla wszystkich ekip,nie tylko tych z miejsc 3do6

Wszyscy mają przesyt siatkówki az do kluczowych momentów a tak po prawdzie to ja im bardziej życzę medalu w Paryżu niż na polskich czy chyba berlinskich / final LM/ patkietach
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”