Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

WROMEK
Posty: 110
Rejestracja: 10 lis 2012, o 12:17
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: WROMEK »

kuchcik77 pisze: 7 gru 2023, o 14:48 Jak to dobrze ze za 10miesiecy nie będziemy się musieli martwic o urazy Sliwkow Bednorzów Smithów czy Januszów...
Oby ten kolejny "Last Dance" miał jakieś pozytywne epizody..
Nagromadzenie przypadłości ogromne ale zakładając powrót Janusza na playoffs to jest szansa ze te dwa,cztery mecze zagrają optymalnym skladem.
Puchar wszyscy traktowali jak traktowali.. LM I tak byla na ostrzu noża w 3 ostatnich sezonach a cwiercfinal polskiej ligi będzie wymagający dla wszystkich ekip,nie tylko tych z miejsc 3do6

Wszyscy mają przesyt siatkówki az do kluczowych momentów a tak po prawdzie to ja im bardziej życzę medalu w Paryżu niż na polskich czy chyba berlinskich / final LM/ patkietach
Skąd info, że Janusz wróci na PO? Z tego co się orientuję, ma wrócić jeszcze w grudniu do grania...
KibicSiatki
Posty: 619
Rejestracja: 27 lut 2023, o 16:48
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: KibicSiatki »

WROMEK pisze: 7 gru 2023, o 14:58
kuchcik77 pisze: 7 gru 2023, o 14:48 Jak to dobrze ze za 10miesiecy nie będziemy się musieli martwic o urazy Sliwkow Bednorzów Smithów czy Januszów...
Oby ten kolejny "Last Dance" miał jakieś pozytywne epizody..
Nagromadzenie przypadłości ogromne ale zakładając powrót Janusza na playoffs to jest szansa ze te dwa,cztery mecze zagrają optymalnym skladem.
Puchar wszyscy traktowali jak traktowali.. LM I tak byla na ostrzu noża w 3 ostatnich sezonach a cwiercfinal polskiej ligi będzie wymagający dla wszystkich ekip,nie tylko tych z miejsc 3do6

Wszyscy mają przesyt siatkówki az do kluczowych momentów a tak po prawdzie to ja im bardziej życzę medalu w Paryżu niż na polskich czy chyba berlinskich / final LM/ patkietach
Skąd info, że Janusz wróci na PO? Z tego co się orientuję, ma wrócić jeszcze w grudniu do grania...
Wczoraj na meczu Chitigoi , Janusza , Bednorza, Smitha było widać tych zawodników w dresach. Co świadczy że być może przepracowali z fizjoterapeuta jednostkę treningową, ćwiczenia sprawnościowe, siłownię.
Chitigoi ma założoną jeszcze blokadę .
Powrót ich nastąpi w najbliższym czasie co będzie wielkim wzmocnieniem .
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1809
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: hardy »


Streeter pisze: A co właściwie stało się Szymańskiemu? Tak się zastanawiam, czy On przyszedł z jakimś urazem, na który nikt nie zwrócił uwagi, czy na treningach już w Kędzierzynie coś się podziało?

Streeter
Też mnie to zastanawia. Gość przyszedł awaryjnie, zagrał 2 mecze i tyle go widzieli. Coś jak Stępień - przy kontuzji Janusza, po 2 zagranych meczach znika.

buzinga
Posty: 1295
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: buzinga »

Ja słyszałem, że jak go Sammelvou zobaczył na treningu to poszedł do zarządu do Szpaczka i powiedział skąd wyście mi go wytrzasnęli. Chłopaki się wkurzyli i wysłali go z powrotem PKSem do Katowic ;)
Bruninho
Posty: 287
Rejestracja: 6 lip 2023, o 18:26
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Bruninho »

Szymański ma zapalenie gardła a tu teorie z kosmosu :o
KibicSiatki
Posty: 619
Rejestracja: 27 lut 2023, o 16:48
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: KibicSiatki »

Bruninho pisze: 7 gru 2023, o 22:29 Szymański ma zapalenie gardła a tu teorie z kosmosu :o
Na wielu wątkach wnikają w przypadłości absencji zawodników Zaksy . Najlepiej to chcieliby całą dokumentację zawodnika chorego zobaczyć.
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1809
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: hardy »

Nie chodzi o dokumentację medyczną, ale skoro kolejny mecz musi grać Zapłacki to kibice się zastanawiają co się dzieje z zawodnikami
Marek907
Posty: 184
Rejestracja: 17 kwie 2020, o 12:32
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Marek907 »

hardy pisze: 9 gru 2023, o 10:09 Nie chodzi o dokumentację medyczną, ale skoro kolejny mecz musi grać Zapłacki to kibice się zastanawiają co się dzieje z zawodnikami
Już tłumaczę, skoro Bednorz ma problem z mięśniami brzucha, Chitigoi uraz palca, Szymański zapalenie gardła, a Żaliński długotrwałą kontuzje, to gra Zapłacki :D

Klub nie jest też studnią bez dna że za każdego kontuzjowanego załatwi zastępce
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 625
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: MAG siatki »

Ja też słyszałem, że Szymański ma infekcję górnych dróg oddechowych. Taki mamy klimat i wiele osób teraz choruje. Jak pech to pech. Prawo serii... Niektórzy się zastanawiają, czy limit pecha na ten sezon już się wyczerpał ??? Trzeba by było wróżki zapytać 8-)
Streeter
Posty: 7437
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Streeter »

Marek907 pisze: 9 gru 2023, o 11:25 Już tłumaczę, skoro Bednorz ma problem z mięśniami brzucha, Chitigoi uraz palca, Szymański zapalenie gardła, a Żaliński długotrwałą kontuzje, to gra Zapłacki :D
Ale skoro nikt nie raczył poinformować dlaczego nie gra Szymański, to co dziwnego, że się ludzie zastanawiają? Nie każdy ma w domu szklaną kulę. Komunikaty medyczne w naszej ponoć najlepszej lidze świata to wciąż totalna abstrakcja.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Pomocniczka
Posty: 2176
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Pomocniczka »

Mówili na transmisjach.

Poza tym komunikatów medycznych nie ma celowo. Heynen nawet składu wyjściowego nie chciał podawać na pół godziny przed meczem.
bono
Posty: 3532
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: bono »

No ciekaw jestem czy jutro Sammelvuo dalej będzie oszczędzał niektorych zawodników kosztem PP czy gramy już na 100% nawet jak kogoś tam szczyka coś.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Streeter
Posty: 7437
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Streeter »

Pomocniczka pisze: 9 gru 2023, o 18:12 Poza tym komunikatów medycznych nie ma celowo. Heynen nawet składu wyjściowego nie chciał podawać na pół godziny przed meczem.
Tzn. z takimi wypadnięciami przed meczem to jasne, gdzieś już tu zresztą pisałem, że rozumiem, że nie informuje się przed meczem, o świeżo wypadniętym zawodniku, zawsze to jakiś element zaskoczenia dla rywala. Wypada Ci Janusz we wtorek, w środę grasz mecz, to lepiej żeby rywal nastawił się na Janusza i zaskoczył na rozgrzewce. Natomiast jak już takiego Szymańskiego nie ma, i wszyscy wiedzą że nie ma, no to nic by się raczej nie stało, gdyby ktoś w klubie ogłosił "zawodnika nie będzie 2 tygodnie z powodu choroby". Tak jak to jest w kopanej, do której ponoć chcemy równać.

A co do Heynena to nie zdziwiłbym się jak On pół godziny przed meczem sam tego składu jeszcze nie znał :D

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Pomocniczka
Posty: 2176
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Pomocniczka »

A jak się nie poda, to przeciwnik nie wie czy dwa czy cztery. Poza tym medycyna to nie matematyka. Nie wiesz, czy to będą dwa tygodnie czy nie dwa.
BartekNysa
Posty: 8
Rejestracja: 28 lip 2019, o 07:59

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: BartekNysa »

bono pisze: 9 gru 2023, o 20:39 No ciekaw jestem czy jutro Sammelvuo dalej będzie oszczędzał niektorych zawodników kosztem PP czy gramy już na 100% nawet jak kogoś tam szczyka coś.
Raczej w składzie meczowym zabraknie Zapłackiego, ten wczoraj grał w 2 lidze w Strzelcach mecz. Więc Bednorz lub Szymański będą już gotowi do gry.
Dziubsonik
Posty: 46
Rejestracja: 21 gru 2022, o 12:23
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Dziubsonik »

Zapłacki będzie na meczu i bedzie grał cały mecz w podstawie bo na przyjęciu zdrowy został tylko Śliwka
Awatar użytkownika
pietrus72
Posty: 534
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:14
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: pietrus72 »

Zapłacki nie moze byc w Gdańsku skoro w sobotę grali mecz,a kadra nie jedzie na mecz z ostatniej chwili, a w mediach juz piszą ze jedzie rezerwowy sklad :D
Dziubsonik
Posty: 46
Rejestracja: 21 gru 2022, o 12:23
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Dziubsonik »

Zapłacki miał dojechać. To oczywiste że nie jechał z drużyną skoro wczoraj grał mecz
Awatar użytkownika
pietrus72
Posty: 534
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:14
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: pietrus72 »

sklad na mecz: GIL -TAKVAM (KLUTH) ZAPLACKI ŚLIWKA WILTENBURG PASZYCKI SHOJI ...brak rezerwy :] nie ma Kaczmarka ,Szymanskiego,Bednorza, Chitigoia,Smitha,Janusza,Stępnia (ponoć zakonczenie kariery) praktycznie 3 pkt dla Trefla
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1588
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: lukecik »

Co się stało Stępniowi, że aż miałoby go to doprowadzić do zakończenia kariery? Coś z kolanem? Przecież gość jeszcze przed 30-stką jest.
Awatar użytkownika
KentuckiFan
Posty: 395
Rejestracja: 29 maja 2011, o 21:33
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: KentuckiFan »

lukecik pisze: 10 gru 2023, o 12:48 Co się stało Stępniowi, że aż miałoby go to doprowadzić do zakończenia kariery? Coś z kolanem? Przecież gość jeszcze przed 30-stką jest.
Pisali tutaj gdzieś wcześniej, że podobno ma zdiagnozowany kręgozmyk, który wyklucza uprawianie sportu na takich zawodowych obciążeniach.
Dyskutować zawsze warto.
Awatar użytkownika
pietrus72
Posty: 534
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:14
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: pietrus72 »

ma kręgozmyk ..problem z kregosłupem -Kręgozmyk to stan, w którym jeden kręg przesuwa się w stosunku do drugiego, do przodu. Uciążliwe
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1588
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: lukecik »

Ale masakra.
Pomocniczka
Posty: 2176
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Pomocniczka »

Przy kręgozmyku skoki nie są wskazane. Niektórzy by powiedzieli, że zakazane.
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1809
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: hardy »

I tego kręgozmyku sie nabawił grając 2 mecze?
Pomocniczka
Posty: 2176
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Pomocniczka »

Jak byłem mały, to chowałem głowę za krzesłem i myślałem, że rodzice mnie nie widzą.
KibicSiatki
Posty: 619
Rejestracja: 27 lut 2023, o 16:48
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: KibicSiatki »

Jedynie pozytyw z przegranego w meczu z Gdańskiem jest , to że Janusz dostał do grania 1 set , na wprowadzenie, żeby zobaczyć jak organizm wytrzyma obciążenia i czy nie ma negatywnych reakcji .
Przegrana powoduje , że załapanie się do 6 miejsca w tabeli, co premiuje się w eliminacjach do Finału Pucharu Polski , całkowicie oddala się wzięcia w nich udziału.Zaksa musiałaby wygrywać ostatnie mecze do końca pierwszej rundy ,a inne zespoły gubić punkty.
To pozostanie Liga Mistrzów i Liga.
Kaczmarek w dzisiejszym meczu dostał wolne ,żeby odpocząć przed wyjazdowym meczem w Belgii w Lidze Mistrzów, gdzie wróci także Smith, Bednorz, Szymański i większym wymiarze Janusz. Pewnie wszyscy wylecą jutro wszyscy razem do Belgii.
Zostanie do powrotu Chitigoi, ale to już pewnie w styczniu.
Do końca sezonu to kontuzja wykluczyła Zalinskiego, a Stępień niewiadomo czy jeszcze będzie grał i kontynuował karierę.
Awatar użytkownika
pietrus72
Posty: 534
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:14
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: pietrus72 »

Kaczmarek choroba ,Janusz ,nie ogladalem 1 seta jak wypadl . Smith tez nie wiadomo czy pojedzie do Belgii ,to samo Bednorz. Najgorzej wychodzi ze Takvam nie dorósł do grania w Zaksie ,Wiltenburg jest niby do treningu bo jest czwartym środkowym ale jego miejsce grania to Niemcy,Belgia i Holandia,w Zaksie za wysokie progi.Jedyny szacun to Zaplacki po meczu w sobote prawdopodobnie nocnym pociagiem do Gdanska dolączył do ekipy grając następnego dnia kolejne spotkanie.
landka
Posty: 229
Rejestracja: 18 gru 2021, o 01:55
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: landka »

Gdzieś czytałam, że Gil dostał podobno kontrakt tylko do końca roku, to chyba nie jest możliwe, skoro Stępień ma tak poważne problemy ze zdrowiem?
Streeter
Posty: 7437
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Streeter »

landka pisze: 10 gru 2023, o 21:40 Gdzieś czytałam, że Gil dostał podobno kontrakt tylko do końca roku, to chyba nie jest możliwe, skoro Stępień ma tak poważne problemy ze zdrowiem?
Nawet jeśli rzeczywiście coś takiego podpisali, to ten kontrakt można przedłużyć do końca sezonu. Być może w momencie kontaktu z Gilem liczono na powrót Stępnia.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”