Plotki transferowe na sezon 24/25

Streeter
Posty: 7431
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Streeter »

Dalsze złota od Artema:

Fabian zostaje xD

Zawiercie zakupiło... Gladyra.

Nie wiem który ruch bardziej "hitowy".

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
przemik
Posty: 1602
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: przemik »

Napisał, też że jest opcja - Szymura w KK i niestety (dla niektorych), że Drzyzga prawdopodobnie zostanie w RR.
___
Noworoczny Kibic Siatki
KibicSiatki
Posty: 619
Rejestracja: 27 lut 2023, o 16:48
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: KibicSiatki »

buzinga pisze: 21 gru 2023, o 15:19
Szary Wilk pisze: 21 gru 2023, o 14:19
buzinga pisze: 21 gru 2023, o 12:14

Na ławkę za Klutha Filipiak to mega wybór. Jakby chciał oczywiście, bo przy takim Muzaju rezerwowy trochę sobie pogra, powiedziałbym że nawet więcej niż trochę. Chyba że Muzaj to też ściema. Hanes jest najbardziej przereklamowanym ze wszystkich Amerykanów. Nawet bardziej od Jendryka, a to jest sztuka. Szpaczek musiałby być naprawdę podwójnym agentem, żeby próbować w ten sposób rozmontowywać klub. Zaczynam się zastanawiać czy już faktycznie nie lepiej, żeby dał sobie buzi z Kaczmarkiem na przeprosiny i błagał o wybaczenie niż sondował Jankesa :D
A kto zapodał w ogóle temat Muzaja w ZAKSIE? ZAKSA będzie szukać atakującego i najlepiej Polaka, JEŚLI Kaczmarek odejdzie i być może Muzaj byłby jedną z opcji, ale informacje o transferze podał gość, który wcześniej wypisywał tu bzdury w stylu "Fornal na 100 procent w Skrze" albo "Zatorski w Skrze, Hawryluk w Resovii" :]
Przemik napisał, że Kaczmarek dogadany z JW i jako źródło podał twitter Artema, bez linka. Nie mam konta na twitterze za stary jestem na takie rzeczy ;) a tak poważnie mógł rzeczywiście ściemniać, bo dość dobrze kojarzę, że Przemik mocno "kibicuje" Zaksie.
Artem w jednej z odpowiedzi na temat Kaczmarka przekazał , że Kaczmarek ma propozycje z JW .
Kaczmarek być może ma więcej propozycji , tak samo jak przedłużenie kontraktu z Zaksą .
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7983
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

I jeszcze pisze o zainteresowaniu Kochanowskim przez Warszawę kolega @Artem.

Drzyzga 2026, bo limity, Cebulj zostanie, bo ma ważny kontrakt, a na drugie przyjęcie to zostanie hajs na jakiegoś Tillie - tak to widzę. 8-)
Mlody922
Posty: 61
Rejestracja: 23 mar 2019, o 17:59
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Mlody922 »

Drzyzgi nie mogą zostawić, znowu będą duże pieniądze niezły skład a nic nie ugrają z nim.....
Streeter
Posty: 7431
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Streeter »

WysokiPortorykanczyk pisze: 21 gru 2023, o 15:42 Drzyzga 2026, bo limity, Cebulj zostanie, bo ma ważny kontrakt, a na drugie przyjęcie to zostanie hajs na jakiegoś Tillie - tak to widzę. 8-)
Czyli kolejny sezon na straty.
WysokiPortorykanczyk pisze: 21 gru 2023, o 15:42 I jeszcze pisze o zainteresowaniu Kochanowskim przez Warszawę kolega @Artem.
Lisinac to przyszedł się poleczyć i wróci do Włoch, czy zostaje na przyszły? Taki środek Lisinac - Kochanowski to byłby kosmiczny. Chyba że się uda Nowakowskiego wskrzesić, to pewnie by wystarczył, ale tam już chyba przy tym zdrowiu ciężki temat na sensowne granie.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
bono
Posty: 3532
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: bono »

Linia w KK Śliwka,Szymurka,Szymański,Chitigoi - w sumie nie byłaby zła.Wręcz całkiem mocna.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: weary_skier »

WysokiPortorykanczyk pisze: 21 gru 2023, o 15:42 I jeszcze pisze o zainteresowaniu Kochanowskim przez Warszawę kolega @Artem.
To byłaby gorsza strata niż pozostawienie Drzyzgi. Fajna gra/passa w tatym seoznie długo siedizała na inydwidualnych umiejętnościach Kochana i Defalco.
Gdyby obu wymienić na graczy "trochę słabszych' jak jakis Kłos i Kwolek, to pewnie zamiast pierwszego miejsca po FZ byłoby piąte/szóste zdobyte po brawurowych tiebrakach z GKSami.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Pawel9221
Posty: 1192
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Pawel9221 »

To jesli Szymura ma odejść to kto za niego ? Gierżot ? Czy stawiamy na opcje z zagranicy ? Gdyby sie zmaterializowalo z Kaczmarkiem, to JW ma 2 wakaty na zagranicznego na przyjeciu i ataku. Chyba nie zakladamy, ze budujemy przyjecie obok Sedlacka
Orzi
Posty: 805
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Orzi »

Pawel9221 pisze: 21 gru 2023, o 16:07 To jesli Szymura ma odejść to kto za niego ? Gierżot ? Czy stawiamy na opcje z zagranicy ? Gdyby sie zmaterializowalo z Kaczmarkiem, to JW ma 2 wakaty na zagranicznego na przyjeciu i ataku. Chyba nie zakladamy, ze budujemy przyjecie obok Sedlacka
Chciałbym któregoś z Japończyków zobaczyć w Polsce. Raczej marzenia ściętej głowy, ale kto wie
buzinga
Posty: 1295
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: buzinga »

WysokiPortorykanczyk pisze: 21 gru 2023, o 15:42 I jeszcze pisze o zainteresowaniu Kochanowskim przez Warszawę kolega @Artem.

Drzyzga 2026, bo limity, Cebulj zostanie, bo ma ważny kontrakt, a na drugie przyjęcie to zostanie hajs na jakiegoś Tillie - tak to widzę. 8-)
Nie rozumiem, tzn ma być Bednorz, który właśnie miał te limity luzować. Chyba że jednak Bednorza nie będzie. Warszawa nie przelicytuje Resovii z Kochanem. Poza tym jest jeszcze w obiegu Huber w razie czego. Ciekawe ile kosztowało JW zatrzymanie Fornala i licytowanie się z Rzeszowem o Bena. Choć ja byłem pewny, że on miał kontrakt na dwa lata (tzn 1+1), ale to chyba nie był plus dodatni ;)
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: qtp »

WysokiPortorykanczyk pisze: 21 gru 2023, o 15:42 Cebulj zostanie, bo ma ważny kontrakt
Chyba przy przedłużaniu nie podali długości jego kontraktu. Mam nadziej że to był tylko jeden sezon, ale znając życie to może się skończyć tak jak piszesz :P
Streeter
Posty: 7431
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Streeter »

Pawel9221 pisze: 21 gru 2023, o 16:07 To jesli Szymura ma odejść to kto za niego ? Gierżot ?
Ja rozumiem, że padają tu często nazwiska z tak zwanej tylnej części ciała, ale raptem parę dni temu ogłoszono pozostanie Gierżota w Nysie, więc opierajmy te nazwiska z tylnej części ciała chociaż o to, co nie zostało dotąd zaklepane / potwierdzone.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Pawel9221
Posty: 1192
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Pawel9221 »

Streeter pisze: 21 gru 2023, o 16:58
Pawel9221 pisze: 21 gru 2023, o 16:07 To jesli Szymura ma odejść to kto za niego ? Gierżot ?
Ja rozumiem, że padają tu często nazwiska z tak zwanej tylnej części ciała, ale raptem parę dni temu ogłoszono pozostanie Gierżota w Nysie, więc opierajmy te nazwiska z tylnej części ciała chociaż o to, co nie zostało dotąd zaklepane / potwierdzone.

Streeter
Akurat troche nie rozumiem tej złośliwości, przeoczyłem ten fakt i tyle. Sama kandydatura nie byłaby wyjeta z kosmosu, lepiej racze postawic już na Gierżota nic Sedlacka. Fornal jak przychodzil do JW w podobnym wieku( moze mial ciut inny status talentu) był po wcale nie jakis rewelacyjnych sezonach w Radomiu
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7983
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

buzinga pisze: 21 gru 2023, o 16:57Nie rozumiem, tzn ma być Bednorz, który właśnie miał te limity luzować. Chyba że jednak Bednorza nie będzie. Warszawa nie przelicytuje Resovii z Kochanem. Poza tym jest jeszcze w obiegu Huber w razie czego. Ciekawe ile kosztowało JW zatrzymanie Fornala i licytowanie się z Rzeszowem o Bena. Choć ja byłem pewny, że on miał kontrakt na dwa lata (tzn 1+1), ale to chyba nie był plus dodatni ;)
Żartowałem (tzn. Drzyzga jeśli zostanie, to dlatego, że ma paszport + nie będzie nikogo ewidentnie lepszego do wzięcia), aczkolwiek np. odejście Kochanowskiego byłoby równoznaczne z obcokrajowcem na środku (a kto wie, Kochanowski ma 26 lat i zdążył już zagrać w Olsztynie, Skrze, Zaksie i Resovii). Za to wygląda na to, że Jastrzębie będzie mieć potężną bazę na dominatora, bo jakbym miał dodawać 2 do '2', które zostały wyrażone, to:

- Śliwka i/lub Kaczmarek out, za dużo nie-mocnych Polaków łączonych z Zaksą,
- JW z miejscem na zagranicznego środkowego,
- Zawiercie plus/minus to samo,
- Resovia chyba nie ma takiego przebicia jakby mogło się wydawać.

Fornal-Kaczmarek-Huber-Popiwczak to najlepsze combo rodzimych graczy do realnego podpisania w ramach Plusligi, poziom Zaksy właśnie.
Streeter
Posty: 7431
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Streeter »

Pawel9221 pisze: 21 gru 2023, o 17:13 Akurat troche nie rozumiem tej złośliwości, przeoczyłem ten fakt i tyle. Sama kandydatura nie byłaby wyjeta z kosmosu, lepiej racze postawic już na Gierżota nic Sedlacka.
To nie była złośliwość, tak tylko napisałem że zanim rzuci się nazwisko znikąd warto chociaż półminutowy research zrobić. Mamy wątek tradycyjny: Transfery i kontrakty na sezon 2024/2025 - Potwierdzone i jest tam póki co tylko potwierdzenie Gierżota :D

Że byłby dobrą opcją dla JW to się oczywiście zgadzam, ale bez sensu o tym dyskutować, jak tyle co przedłużył Nysę.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
bono
Posty: 3532
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: bono »

WysokiPortorykanczyk pisze: 21 gru 2023, o 17:20 Fornal-Kaczmarek-Huber-Popiwczak to najlepsze combo rodzimych graczy do realnego podpisania w ramach Plusligi, poziom Zaksy właśnie.
Do poziomu top Zaksy brakuje tylko i aż Śliwki - wtedy JW nie do ruszenia.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
KibicSiatki
Posty: 619
Rejestracja: 27 lut 2023, o 16:48
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: KibicSiatki »

Streeter pisze: 21 gru 2023, o 17:37
Pawel9221 pisze: 21 gru 2023, o 17:13 Akurat troche nie rozumiem tej złośliwości, przeoczyłem ten fakt i tyle. Sama kandydatura nie byłaby wyjeta z kosmosu, lepiej racze postawic już na Gierżota nic Sedlacka.
To nie była złośliwość, tak tylko napisałem że zanim rzuci się nazwisko znikąd warto chociaż półminutowy research zrobić. Mamy wątek tradycyjny: Transfery i kontrakty na sezon 2024/2025 - Potwierdzone i jest tam póki co tylko potwierdzenie Gierżota :D

Że byłby dobrą opcją dla JW to się oczywiście zgadzam, ale bez sensu o tym dyskutować, jak tyle co przedłużył Nysę.

Streeter
Ktos rzuci nazwiskiem gracza , że ma ofertę , powieli z tt ( bo sam nie ma żródła) , to już kibice swoich klubów tworzą zatwierdzają sobie skład z nim w jako pewne .
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1809
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: hardy »

Ogólnie na składy może mieć perspektywa zmian zarządów SSP. Wtedy nie koniecznie podpisane umowy będą miały poparcie w budżecie.
Streeter
Posty: 7431
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Streeter »

hardy pisze: 21 gru 2023, o 18:01 Ogólnie na składy może mieć perspektywa zmian zarządów SSP. Wtedy nie koniecznie podpisane umowy będą miały poparcie w budżecie.
Długoterminowe to może i tak, ale jak Nysa podpisała Gierżota tydzień temu, to raczej ma już pewny budżet na przyszły sezon.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1491
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Biciut »

Artem - na jaki okres podpisali nowe umowy w JW?
Paprykarz
Posty: 144
Rejestracja: 9 lut 2023, o 20:04
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Paprykarz »

Czekam na jakiś top z zagranicy b owidze ze czołowe polskie kluby to aby się wymieniają Polakami miedzy sobą a widze ze jedynie taki hit z zgranicy to potrafi prezproeadzix olsztyn albo lublin
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7983
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

WysokiPortorykanczyk pisze: 21 gru 2023, o 17:20 Fornal-Kaczmarek-Huber-Popiwczak to najlepsze combo rodzimych graczy do realnego podpisania w ramach Plusligi, poziom Zaksy właśnie.
Mendez zostaje w JW/Artem, tak że pzdr jak znajdą przysłowiowego Clevenota.
slawek93
Posty: 296
Rejestracja: 25 kwie 2021, o 13:19
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: slawek93 »

Jeden z trójmiejskich portali donosi że Kewin Sasak i Mikołaj Sawicki mają grać od przyszłego sezonu w Bogdance LUK Lublin. Czy to oznacza że w przypadku zakontraktowania Sasaka odchodzi Malinowski?
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7983
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

slawek93 pisze: 21 gru 2023, o 22:07 Jeden z trójmiejskich portali donosi że Kewin Sasak i Mikołaj Sawicki mają grać od przyszłego sezonu w Bogdance LUK Lublin. Czy to oznacza że w przypadku zakontraktowania Sasaka odchodzi Malinowski?
https://twitter.com/Arteem_05/status/17 ... 1603981805
landka
Posty: 229
Rejestracja: 18 gru 2021, o 01:55
Płeć: K

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: landka »

To co, Malinowski znowu na ławę? Bo chyba nie Sasak... Jakoś mi się to wszystko nie klei.
Orzi
Posty: 805
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Orzi »

landka pisze: 22 gru 2023, o 05:40 To co, Malinowski znowu na ławę? Bo chyba nie Sasak... Jakoś mi się to wszystko nie klei.
No też mnie to dziwi, na miejscu Malinowskiego poszukalbym jakiegoś klubu gdzie byłbym niekwestionowaną jedynka. Ale Lublin jest ambitny, więc pewnie chcą mieć mocną rezerwę niczym Warszawa
Streeter
Posty: 7431
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Streeter »

Ja tam bym się wstrzymał z jaraniem tym, że ktoś kogoś z Gdańska wyciągnął, bo Halaba, Lipiński, Filipiak też mieli ciągnąć swoje kluby po odejściu z Gdańska i żaden nie zagrał tak jak w Gdańsku.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
przemik
Posty: 1602
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: przemik »

Streeter pisze: 22 gru 2023, o 09:31 Ja tam bym się wstrzymał z jaraniem tym, że ktoś kogoś z Gdańska wyciągnął, bo Halaba, Lipiński, Filipiak też mieli ciągnąć swoje kluby po odejściu z Gdańska i żaden nie zagrał tak jak w Gdańsku.

Streeter
Wręcz zaliczyli regres.
___
Noworoczny Kibic Siatki
Awatar użytkownika
hvar
Posty: 113
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:21
Płeć: M
Lokalizacja: skądinąd

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: hvar »

Streeter pisze: 22 gru 2023, o 09:31 Ja tam bym się wstrzymał z jaraniem tym, że ktoś kogoś z Gdańska wyciągnął, bo Halaba, Lipiński, Filipiak też mieli ciągnąć swoje kluby po odejściu z Gdańska i żaden nie zagrał tak jak w Gdańsku.
Podobnie Ruben Schott też szału nie zrobił.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”