Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Siekier
Posty: 307
Rejestracja: 15 lip 2008, o 01:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Siekier »

Przyjmujący reprezentacji Polski i Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle - OLEK ŚLIWKA był I gościem podcastu #VolleyTime w 2024 roku🔥
To najdłuższy wywiad z Olkiem w sieci 😎

✅kulisy #GalaMistrzówSportu
✅fenomenalny rok 2023 dla polskiej siatkówki
✅trudny moment ZAKSY
✅jak młodzi powinni radzić sobie z hejtem i stresem❓
✅początki przyjaźni z Łukaszem Kaczmarkiem
✅anegdota o Dariuszu Szpakowskim
✅roli kapitana w kadrze i ZAKSIE

https://www.youtube.com/watch?v=C3XEcC5oGZQ
__________________________
Podcast #VolleyTime na YouTube: https://www.youtube.com/@VolleyTime/
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 625
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: MAG siatki »

Chętnie posłucham tego wywiadu, bo tych codziennych rewelacji o transferach i tego nieustannego bicia piany nie da się już dłużej czytać :] Rewolucja, rozbiór ZAKSY, to już koniec 8-) - chyba mam jakieś déjà vu, bo co roku czytam o tych marzeniach oraz pragnieniach, a potem i tak się odradzamy jak Feniks z popiołów. Ten sezon jest wyjątkowo trudny, a przyszłość nieco mglista, ale poczekajmy jeszcze trochę na dokonanie ostatecznych ocen.
Awatar użytkownika
MiroHero
Posty: 70
Rejestracja: 5 gru 2021, o 20:42
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: MiroHero »

KS Rodziniec, który awansował do 8 PP pokazał by więcej zaangażowania w grę niż Zaksa. Kaczmarek i Bednorz chyba zapomnieli jak się gra. Dość już zwalania na zmęczenie, kontuzje i CH....wie co jeszcze. Użalamy się, głaszczemy po głowie, klepiemy po plecach, że jesteśmy z nimi a niektórzy wychodzą na boisko już bez zaangażowania. A potem dymy, że należy się szacunek bo tyle zrobili dla klubu. Tak zrobili i nikt tego nie zapomina ale teraz to oni wyglądają jakby mieli w dupie ten klub. Kontrakty nowe zaklepane gdzie indziej to nie trzeba się starać
bono
Posty: 3546
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: bono »

Cóż trzeba upaść na dno żeby zacząć budować coś od nowa...
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Adriano
Posty: 601
Rejestracja: 24 lut 2020, o 11:52
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Adriano »

Tylko Zaksa ! Na zawsze i do końca !
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1069
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: mitam »

bono pisze: 11 sty 2024, o 20:33 Cóż trzeba upaść na dno żeby zacząć budować coś od nowa...
tylko kiedy wydaje się że to już czas na odbicie się od dna okazuje się że są jeszcze luzy....
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 625
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: MAG siatki »

MiroHero pisze: 11 sty 2024, o 20:10 KS Rodziniec, który awansował do 8 PP pokazał by więcej zaangażowania w grę niż Zaksa. Kaczmarek i Bednorz chyba zapomnieli jak się gra. Dość już zwalania na zmęczenie, kontuzje i CH....wie co jeszcze. Użalamy się, głaszczemy po głowie, klepiemy po plecach, że jesteśmy z nimi a niektórzy wychodzą na boisko już bez zaangażowania. A potem dymy, że należy się szacunek bo tyle zrobili dla klubu. Tak zrobili i nikt tego nie zapomina ale teraz to oni wyglądają jakby mieli w dupie ten klub. Kontrakty nowe zaklepane gdzie indziej to nie trzeba się starać
Mam dokładnie takie same odczucia jak Ty. Zgadzam się z każdym słowem. Kaczmarek i Bednorz dwie wielkie gwiazdeczki, które obrażają się nawet za merytoryczną krytykę na forach. A za co mamy ich chwalić? Za całkowity brak zaangażowania? Fani ZAKSY pojechali aż do Pireusu i co zobaczyli? Panowie jak się chcecie kompromitować, to róbcie to na własny rachunek, a nie przynoście wstydu kibicom i temu zasłużonemu klubowi.
bono
Posty: 3546
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: bono »

Heh Łukasz tyle wygrał z Zaksą i mógł z klasą odejść z klubu a tak to może być kojarzony personalnie z kimś kto się przyczynił do jego upadku.Cienka jest linia między niebem a piekłem.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
ZorKK
Posty: 68
Rejestracja: 28 paź 2010, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Katowice

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: ZorKK »

Ten prezes to ich w szatni na pewno opier.....lił? Zastanawiam się, bo niektórzy ostatnio grają jakby ich wykastrował.
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 625
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: MAG siatki »

ZorKK pisze: 11 sty 2024, o 21:45 Ten prezes to ich w szatni na pewno opier.....lił? Zastanawiam się, bo niektórzy ostatnio grają jakby ich wykastrował.
Też szedłbym tym tropem.... ;)
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2812
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Simao »

Zaczyna się robić nieciekawie, jeśli chodzi o polskie kluby. Resovia kompromituje się w LM, ale to nic nowego, tak przeważnie bywało. Niestety, ale przynajmniej w obecnym sezonie dołącza się ZAKSA...
Orzi
Posty: 805
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Orzi »

Simao pisze: 11 sty 2024, o 21:56 Zaczyna się robić nieciekawie, jeśli chodzi o polskie kluby. Resovia kompromituje się w LM, ale to nic nowego, tak przeważnie bywało. Niestety, ale przynajmniej w obecnym sezonie dołącza się ZAKSA...
Póki Rosji nie ma i tak nikt nas z drugiego miejsca w rankingu nie wyrzuci. Turcy najpierw musieliby przeciągnąć Niemców, a Niemcy mają jeden team który coś tam gra.
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 625
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: MAG siatki »

Simao pisze: 11 sty 2024, o 21:56 Zaczyna się robić nieciekawie, jeśli chodzi o polskie kluby. Resovia kompromituje się w LM, ale to nic nowego, tak przeważnie bywało. Niestety, ale przynajmniej w obecnym sezonie dołącza się ZAKSA...
No bo jak masz mieszankę wybuchową: plagę kontuzji, permanentne przemęczenie, zbyt wcześnie ujawniane transfery na przyszły sezon, konflikty wewnątrz klubu na linii Kaczmarek - prezes i tym samym zagęszczoną atmosferę, to raczej trudno o sukcesy. Za dobrze to wszystko wyglądało w ostatnich latach, a jak idzie za dobrze, to trzeba to spier....
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1069
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: mitam »

MAG siatki pisze: 11 sty 2024, o 22:02
Simao pisze: 11 sty 2024, o 21:56 Zaczyna się robić nieciekawie, jeśli chodzi o polskie kluby. Resovia kompromituje się w LM, ale to nic nowego, tak przeważnie bywało. Niestety, ale przynajmniej w obecnym sezonie dołącza się ZAKSA...
No bo jak masz mieszankę wybuchową: plagę kontuzji, permanentne przemęczenie, zbyt wcześnie ujawniane transfery na przyszły sezon, konflikty wewnątrz klubu na linii Kaczmarek - prezes i tym samym zagęszczoną atmosferę, to raczej trudno o sukcesy. Za dobrze to wszystko wyglądało w ostatnich latach, a jak idzie za dobrze, to trzeba to spier....
Powód jest jeden i to od kilku sezonów ...
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 633
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: bez_nazwy »

Po tym meczu odczuwam wątpliwości co do tej plagi kontuzji która w Kędzierzynie była..
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3944
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Klugenhammer »

Tak sobie myślę, że jednak Zatorski, Kochanowski i Toniutti w 2021 kończyli swój ostatni sezon w ZAKSie w zupełnie innym stylu. Też mieli już od dawna podpisane nowe kontrakty, też czekali na igrzyska olimpijskie. A jednak żaden z nich się nie oszczędzał, nie pozorował gry, nie oszukiwał kibiców. Zator to nawet w play offach grał ryzykując własnym zdrowiem, cały posklejany plastrami.

To tak w odpowiedzi na pytania, dlaczego kibice gwiżdżą później na niektórych byłych zawodników klubu, a innych witają brawami.
Ostatnio zmieniony 11 sty 2024, o 22:44 przez Klugenhammer, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 625
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: MAG siatki »

bez_nazwy pisze: 11 sty 2024, o 22:13 Po tym meczu odczuwam wątpliwości co do tej plagi kontuzji która w Kędzierzynie była..
A co sugerujesz, że wszyscy symulowali (symulują) ??? :] Nie popadajmy w przesadyzm !!! :] Jak wykonujesz zdjęcia rentgenowskie, USG, rezonans magnetyczny czy TK, to wszystkie te kontuzje i urazy widać jak na załączonym obrazku. Trudno symulować złamania, naderwanie mięśni czy ścięgien. Natomiast domyślam się w jakim kierunku zmierza Twój tok rozumowania, bo dziś faktycznie sprawiali wrażenie, jakby udawali, że grają. I grali tak, żeby broń Boże nie wygrać. Najwięcej zaangażowania wykazywał Paweł Brandt, ale on niestety nie może ich zastąpić.

Co zatem zademonstrowali dziś ci zawodnicy, którzy akurat byli zdolni wyjść na parkiet. Ano zademonstrowali brak wiary, a zwłaszcza ochoty do gry. Co najmniej jakby grali.... za darmo, charytatywnie, a przecież wiemy, że grają za niemały hajs. Kibicom, zwłaszcza tym, którzy pojechali wspierać ich do Grecji należą się PRZEPROSINY !!! !!! !!! Nie wiem, czy jesteście jeszcze zdolni do zmazania kolejnej plamy, ale jak nie jesteście, bo brak ku temu wystarczającej woli, to miejcie honor poprosić księgową w ZAKSIE, aby przeredagowała (zmniejszyła) Wasze kontrakty, a za zaoszczędzone pieniądze klub zakupi na następny sezon takich zawodników, którym będzie się chciało grać. Tylko, że transfery też trzeba przeprowadzać z głową, a w ostatnim czasie jest ich za mało, a jeśli już się pojawią, to trafione jak kulą w płot (patrz Szymański).
Patrol035
Posty: 370
Rejestracja: 30 mar 2019, o 08:28
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Patrol035 »

Bednorz mnie nie obchodzi. Nigdy go nie uważałem za kogoś kto patrzy na barwy. Ot najemnik.

Inaczej jest z Łukaszem. Tyle lat u nas był, tyle przeżywaliśmy razem sukcesów, u nas wszedł na najwyższym poziom, ZAKSA dała mu kontrakt mimo choroby. A jak on się odpłaca? Ja rozumiem, że może być z prezesem pokłócony, ale to znaczy, że ma nam kibicom pluć a twarz? Szkoda, że tak skończy się jego przygoda z ZAKSĄ. Mógł być tu legendą, a zostanie zapamiętany jako buc, któremu nie chce się grać i który ma gdzieś kibiców. Nie będę żałował gwizdów w przyszłym sezonie na niego. Możecie mnie wyzywać od chamow, ale Łukasz lepszy nie jest. Broniłem go jak atakował sędziego, broniłem jak rozrywał koszulkę, broniłem jak prowokował. Pałka się przegła jak to się mówi. Stracił mój szacunek totalnie.

Sezon dla ZAKSY chyba skończony. Bez tych dwóch powyżej będzie ciężko grać. Z ich zaangażowaniem pewnie lepiej nie będzie w tym sezonie. Smith i Śliwka wrócą to już będzie za późno na jakikolwiek ratunek.
Semper fidelis
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1069
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: mitam »

Patrol035 pisze: 11 sty 2024, o 23:07 Bednorz mnie nie obchodzi. Nigdy go nie uważałem za kogoś kto patrzy na barwy. Ot najemnik.

Inaczej jest z Łukaszem. Tyle lat u nas był, tyle przeżywaliśmy razem sukcesów, u nas wszedł na najwyższym poziom, ZAKSA dała mu kontrakt mimo choroby. A jak on się odpłaca? Ja rozumiem, że może być z prezesem pokłócony, ale to znaczy, że ma nam kibicom pluć a twarz? Szkoda, że tak skończy się jego przygoda z ZAKSĄ. Mógł być tu legendą, a zostanie zapamiętany jako buc, któremu nie chce się grać i który ma gdzieś kibiców. Nie będę żałował gwizdów w przyszłym sezonie na niego. Możecie mnie wyzywać od chamow, ale Łukasz lepszy nie jest. Broniłem go jak atakował sędziego, broniłem jak rozrywał koszulkę, broniłem jak prowokował. Pałka się przegła jak to się mówi. Stracił mój szacunek totalnie.

Sezon dla ZAKSY chyba skończony. Bez tych dwóch powyżej będzie ciężko grać. Z ich zaangażowaniem pewnie lepiej nie będzie w tym sezonie. Smith i Śliwka wrócą to już będzie za późno na jakikolwiek ratunek.
Za tamtym Łukaszem poszedłbym w ogień.
Swoje emocje pokazywal na parkiecie. Kiedy były porównywania go do Butryna skakałem każdemu do gardła...Ale przyszedł moment że chłop się pogubił... Wiele cierpliwości mają do niego ... Dla mnie wywalić z klubu nawet kosztem grania Kluthem do końca.
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 633
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: bez_nazwy »

MAG siatki pisze: 11 sty 2024, o 22:48
bez_nazwy pisze: 11 sty 2024, o 22:13 Po tym meczu odczuwam wątpliwości co do tej plagi kontuzji która w Kędzierzynie była..
ak wykonujesz zdjęcia rentgenowskie, USG, rezonans magnetyczny czy TK, to wszystkie te kontuzje i urazy widać jak na załączonym obrazku. Trudno symulować złamania, naderwanie mięśni czy ścięgien.
Ja tylko chcę dodać, (bez obrazy) ale chyba zbyt krótko na tym świecie żyjesz i nie słyszałeś co może się dziać w gabinetach lekarskich. Uważasz że lekarze specjaliści to święte krowy? Nie stać Śliwkę na owinięcie palca i sypnięcie kasą ortopedzie na taki albo owaki opis urazu? :] Ci którzy śpią, to proponuje obudzić się w teraźniejszych realiach
WysokiPortorykanczyk
Posty: 8004
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Gdy potężny Maciej Jarosz mówił z grubsza to samo, to ludzie ciskali w niego gromami - bohater, na którego nie zasługujemy, a potrzebujemy.

Oczywiście forma Zaksy leci na konto Sammelvuo, bo nie jest tak, że np. Bednorz oduczył się serwować po podpisaniu kontraktu z Resovią, ale ciężko powiedzieć na ile inny trener poradziłby sobie w okolicznościach w stylu 'muszę grać 19-letnim juniorem bez zmiany, który psuje wszystko czego się dotknie', z bardzo starym składem, który w pełnym składzie punktowo może trafić z formą na najważniejsze mecze niż grać fajnie cały rok, a co dopiero grając kadłubowymi lineupami cały sezon.

ps

A wszechmocny Łukasz Kaczmarek to niewątpliwie legenda sympatycznego klubu z Kędzierzyna, który w przyszłym sezonie powinien dostać piękne przywitanie od Zaksa family bez względu na rozwój tego sezonu.
Awatar użytkownika
MiroHero
Posty: 70
Rejestracja: 5 gru 2021, o 20:42
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: MiroHero »

mitam pisze: 11 sty 2024, o 23:19
Patrol035 pisze: 11 sty 2024, o 23:07 Bednorz mnie nie obchodzi. Nigdy go nie uważałem za kogoś kto patrzy na barwy. Ot najemnik.

Inaczej jest z Łukaszem. Tyle lat u nas był, tyle przeżywaliśmy razem sukcesów, u nas wszedł na najwyższym poziom, ZAKSA dała mu kontrakt mimo choroby. A jak on się odpłaca? Ja rozumiem, że może być z prezesem pokłócony, ale to znaczy, że ma nam kibicom pluć a twarz? Szkoda, że tak skończy się jego przygoda z ZAKSĄ. Mógł być tu legendą, a zostanie zapamiętany jako buc, któremu nie chce się grać i który ma gdzieś kibiców. Nie będę żałował gwizdów w przyszłym sezonie na niego. Możecie mnie wyzywać od chamow, ale Łukasz lepszy nie jest. Broniłem go jak atakował sędziego, broniłem jak rozrywał koszulkę, broniłem jak prowokował. Pałka się przegła jak to się mówi. Stracił mój szacunek totalnie.

Sezon dla ZAKSY chyba skończony. Bez tych dwóch powyżej będzie ciężko grać. Z ich zaangażowaniem pewnie lepiej nie będzie w tym sezonie. Smith i Śliwka wrócą to już będzie za późno na jakikolwiek ratunek.
Za tamtym Łukaszem poszedłbym w ogień.
Swoje emocje pokazywal na parkiecie. Kiedy były porównywania go do Butryna skakałem każdemu do gardła...Ale przyszedł moment że chłop się pogubił... Wiele cierpliwości mają do niego ... Dla mnie wywalić z klubu nawet kosztem grania Kluthem do końca.
Dobrze prawisz. Ja tak samo za tym gościem skoczyłbym w ogień. Tyle co on oddał serca klubowi to nie zliczysz. Jak go z kadry wyrzucali, w klubie dołował to zawsze wspierałem dobrym słowem. Nawet nie mam mu za złe, że do Jastrzębia odchodzi. Każdy szuka zmian w życiu, bo kiedyś zawsze nadejdzie mniejsze lub większe wypalenie. Lecz niestety to co dzisiaj się wydarzyło, wszytko przekreśla i z tego powodu mi cholernie przykro.
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1069
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: mitam »

bez_nazwy pisze: 11 sty 2024, o 23:29
MAG siatki pisze: 11 sty 2024, o 22:48
bez_nazwy pisze: 11 sty 2024, o 22:13 Po tym meczu odczuwam wątpliwości co do tej plagi kontuzji która w Kędzierzynie była..
ak wykonujesz zdjęcia rentgenowskie, USG, rezonans magnetyczny czy TK, to wszystkie te kontuzje i urazy widać jak na załączonym obrazku. Trudno symulować złamania, naderwanie mięśni czy ścięgien.
Ja tylko chcę dodać, (bez obrazy) ale chyba zbyt krótko na tym świecie żyjesz i nie słyszałeś co może się dziać w gabinetach lekarskich. Uważasz że lekarze specjaliści to święte krowy? Nie stać Śliwkę na owinięcie palca i sypnięcie kasą ortopedzie na taki albo owaki opis urazu? :] Ci którzy śpią, to proponuje obudzić się w teraźniejszych realiach
Lekko cie tu poniosło. Na tym świecie żyje już dość długo jednak podejrzewać Olka o takie rzeczy to wielka przesada. Ochłoń !!! Zawsze zawodnik może zgłosić że go coś boli i mimo kosmicznych badań dalej twierdzić że bol jest. Sprawa nie do udowodnienia ... Ale takie teorie spiskowe to już przesada
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 625
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: MAG siatki »

bez_nazwy pisze: 11 sty 2024, o 23:29
MAG siatki pisze: 11 sty 2024, o 22:48
bez_nazwy pisze: 11 sty 2024, o 22:13 Po tym meczu odczuwam wątpliwości co do tej plagi kontuzji która w Kędzierzynie była..
ak wykonujesz zdjęcia rentgenowskie, USG, rezonans magnetyczny czy TK, to wszystkie te kontuzje i urazy widać jak na załączonym obrazku. Trudno symulować złamania, naderwanie mięśni czy ścięgien.
Ja tylko chcę dodać, (bez obrazy) ale chyba zbyt krótko na tym świecie żyjesz i nie słyszałeś co może się dziać w gabinetach lekarskich. Uważasz że lekarze specjaliści to święte krowy? Nie stać Śliwkę na owinięcie palca i sypnięcie kasą ortopedzie na taki albo owaki opis urazu? :] Ci którzy śpią, to proponuje obudzić się w teraźniejszych realiach
Nie gniewaj się, ale nie przekonasz mnie do swojej hardcorowej wersji. Choć wiele już w życiu widziałem i przeżyłem, to przyznam, że takiego scenariusza nie powstydziliby się najlepsi autorzy powieści science fiction 8-) Ale nie bierz tego do siebie. Ja tylko przedstawiłem zupełnie inny punkt widzenia i tyle. Dobranoc.
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1809
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: hardy »

Chyba siatkarze czują że to co zagrali to była wielka kupa, ich media społecznościowe milczą od wczoraj.
Patrol035
Posty: 370
Rejestracja: 30 mar 2019, o 08:28
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Patrol035 »

hardy pisze: 12 sty 2024, o 09:59 Chyba siatkarze czują że to co zagrali to była wielka kupa, ich media społecznościowe milczą od wczoraj.
Jakoś mnie to nie dziwi. Wstydu sobie nie mało narobili. Ale może taki kubeł lodowatej wody się przyda.
Semper fidelis
spell
Posty: 234
Rejestracja: 18 lis 2008, o 07:50
Płeć: M
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: spell »

Patrol035 pisze: 12 sty 2024, o 13:12
Jakoś mnie to nie dziwi. Wstydu sobie nie mało narobili. Ale może taki kubeł lodowatej wody się przyda.
Oni już tej lodowatej wody w tym sezonie na siebie dużo przyjęli, a zmiany w grze nie widać :]
Patrol035
Posty: 370
Rejestracja: 30 mar 2019, o 08:28
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Patrol035 »

spell pisze: 12 sty 2024, o 15:48
Patrol035 pisze: 12 sty 2024, o 13:12
Jakoś mnie to nie dziwi. Wstydu sobie nie mało narobili. Ale może taki kubeł lodowatej wody się przyda.
Oni już tej lodowatej wody w tym sezonie na siebie dużo przyjęli, a zmiany w grze nie widać :]
Celowo napisałem lodowatej, a nie zimnej, bo właśnie wcześniej była zimna woda, ale wczoraj to była lodowata. Tak tragicznie dawno nie zagrali, gdzieś w czasach przed Fefowych dopiero takie mecze pamiętam.
Semper fidelis
KibicSiatki
Posty: 619
Rejestracja: 27 lut 2023, o 16:48
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: KibicSiatki »

To co robi Kaczmarek w tym sezonie to parodia , jego postawa to fochy jakby dziecku zabrać lizaka , niezadowolony , myśli że jest najważniejszy w klubie , tylko że Zaksa będzie dalej istniała bez niego , nastawienie do meczów ma luźne , nie przykłada się i takie nastawienie jest obniżką formy , sportowiec jak miś co najadł się na zimę i nie będzie zbędnych ruchów, bo jest zmęczony, przeciążony.
Przez sukcesy sportowe razem z Śliwka mógł zostać legendą klubu , a na zakończenie zostanie zapamiętany jako ściemniacz.
Rada do prezesa do trenera jak nie chce wykonywać swojej pracy , kontraktu należycie, to niech nie uczestniczy nawet w treningu z drużyną i sam niech sobie w końcu wypocznie.
Jest Kluth jaki jest , ale będzie grał z chęcią i przynajmniej będzie drużyna wygrywała.
Co Bednorza w tym sezonie też ściemnia, ale to najemnik sezonowy i w zeszym liczył się że załapie się do kadry , a dla niego kasa najważniejsza, z taką formą nie ma szans się załapać do 13 na Igrzyska Olimpijskie, bo będzie 4 przyjmujących, a na miejsce zasługuje Szalpuk w rezerwie.
Budżet Zaksy był z jednym najwyższych i nawet 3 miliony zostały z około 21 milionów przeznaczonego na sezon ,doszli nowi sponsorzy, zbudować skład na przyszłe sezony z zawodników, głodnych sukcesów i uzupełnić nimi skład co będą walczyć ,tworzyli na boisku jedność.
Awatar użytkownika
Citizen
Posty: 156
Rejestracja: 3 maja 2021, o 01:12
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Citizen »

Dzisiaj już na chłodno, bo po ostatnim meczu pisanie postów byłoby niewskazane.

Wiele zostało już napisane, więc nie ma co powielać, ale jedna myśl przyszła do głowy podczas oglądania ostatniego meczu, a mianowicie że przyjście Bednorza do ZAKSY zburzyło atmofere tej drużyny i być może pogrzebało cały jej klimat pod nazwą ZAKSA Family.

Jaki Bednorz jest to każdy widzi, a jak nie widzi to zawsze można wejść chociażby na jego media społecznościowe i zobaczyć, że poziom narcyzmu jest znacznie powyżej normy. Jego dotychczasowa historia klubowa natomiast jasno prowadzi do wniosku, że to raczej zawodnik w stylu najemnika, który kieruję się wyłącznie zarobkami.

Wiadomo, że jak przyszedł do ZAKSY, w okresie jej znacznych problemów i pociągnął tę drużynę do góry swoją wybitną grą (zwłaszcza zaraz po dołączeniu), co zaowocowało trzecim zwycięstwem w LM, którego nikt w połowie sezonu nie mógł przewidywać, to był szał i zadowolenie. Wiadomo również, że Bednorz to kumpel Kaczmarka, a jaki Kaczmarek jest też każdy widzi (zwłaszcza w ostatnim roku), bo to też zostało już wystarczająco obszernie opisane przez innych użytkowników. Tylko póki Kaczmarek był jedynym tego typu charakterem w ekipie, to wszystko działało i pewnie był jakoś tłumiony przez resztę zawodników, zwłaszcza przez Olka. Natomiast teraz jesteśmy w sytuacji, gdzie do Kaczmarka doszedł Bednorz i pojawił się jakiś konflikt w dużynie, a co gorsza na boisku nie ma ani Olka ani Smitha, który myślę że też trzymał w ryzach Kaczmarka wcześniej. No i w efekcie mamy co mamy, czyli dwóch gości którzy uwiedzieli sobie, że to oni teraz będą rządzić klubem, a nie Prezes czy sztab i nie ma autorytetów mogących ich hamować. Co więcej popodpisywali kontrakty z innymi klubami i teraz okazują totalny brak zaangażowania w grę klubu, co jest oznaką totalnego braku profesjonalizmu, który dziwi zwłaszcza w przypadku Kaczmarka i jego historii związanej z tym klubem i tego co klub i zawodnik sobie zawdzięczają.

Tak czy inaczej, wielu z nas tutaj miało słuszne obawy kiedy pojawiały się przed dwoma sezonami plotki, że do ZAKSY przymierza się Bednorza. Obawy te były przede wszystkim powodowane właśnie charakterem Bednorza, a nie jego umiejętnościami. Tylko optyka wszystkim nam się zmieniła, kiedy zobaczyliśmy Karjagina na boisku w miejsce Semeniuka, bo wtedy pozostało już tylko chęć ratowania się kimkolwiek trzymającym poziom, który mógłby grać obok Olka. Bednorz był zbawieniem, zwłaszcza że po wejściu do drużyny zaprezentował fenomenalny poziom.

Szukanie teraz winnego można chyba tylko sprowadzić do zawalenia przez klub zastępstwa za Semeniuka, bo od tego zaczęły się problemy. Zresztą o ile dobrze pamiętam, to już wtedy do ZAKSY był przymierzany Bednorz przez Szpaczka, więc generalnie tak czy inaczej on odpowiada za to, że złamał podstawową zasady, którymi klub kierował się w transferach w ostatnich latach, czyli dobieranie zawodników pod względem charakterologicznym. To nas wyróżniało pośród innych drużyn i to nam zapewniło wszystkie puchary w ostatnich latach. Niestety Szpaczek to nie Świder i pomimo tego, że może być dobrym managerem, to nie potrafi budować zespołu tak jak robił to Sebastian.

Nie wiem, co dalej ale jeżeli Śliwa odchodzi to uważam, że nie przejdziemy tego już suchą stopą i czas na chudsze lata. Szkoda mi tylko Marcina, bo widać że jemu dalej zależy. Mamy obecnie i na przyszły sezon najlepszego polskiego rozgrywającego i nie będziemy mogli tego wykorzystać, a co gorsza w przyszłym roku (jeżeli nie pojawi się perspektywa mocnej paki na przyszły sezon) to i Marcin pewnie odejdzie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”