Plotki transferowe na sezon 24/25

WysokiPortorykanczyk
Posty: 7969
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

To niewątpliwie byłoby ciekawe, ale dobrze poinformowana przeważnie użytkowniczka @GolMar pisała, że Płotnicki zostaje w Perugii.
kamil1999
Posty: 5586
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: kamil1999 »

Jeśli to prawda, że Zawiercie złożyło mu propozycje to ciekawe co z Clevenot? Zawiercie z własnej woli na pewno by nie chciało zrezygnować, więc niewykluczone, że jednak Francuz odchodzi z Zawiercia. Choć niewykluczone też, że ta plotka to totalna ściema
granvorka
Posty: 756
Rejestracja: 24 wrz 2019, o 11:29
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: granvorka »

Gdyby się dało graćw Zawierciu składem Tavares-Butryn-Bieniek-Gladyr-Plotnicki-Clevenot-Perry, to nie byłoby czego zbierać z rywali, ale by się to oglądało, no ale Płotnickiego raczej nie będzie, a jeśli za Clevenota to upgrade, ale nie aż taki jak przy zdjęciu Kwolka.
hottakesbot
Posty: 1057
Rejestracja: 30 paź 2022, o 21:48
Płeć: K

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: hottakesbot »

Płotnicki i Kwolek to zdecydowanie za miękka para w ataku, jeszcze do tego Tavares, który nie umie grać ze środkowymi - dobrzy gracze, którzy do siebie zupełnie nie pasją. Jak Resovia.
Bruninho
Posty: 287
Rejestracja: 6 lip 2023, o 18:26
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Bruninho »

granvorka pisze: 27 sty 2024, o 22:37 Gdyby się dało graćw Zawierciu składem Tavares-Butryn-Bieniek-Gladyr-Plotnicki-Clevenot-Perry, to nie byłoby czego zbierać z rywali, ale by się to oglądało, no ale Płotnickiego raczej nie będzie, a jeśli za Clevenota to upgrade, ale nie aż taki jak przy zdjęciu Kwolka.
Liczymy do 3 panie kolego :)
granvorka
Posty: 756
Rejestracja: 24 wrz 2019, o 11:29
Płeć: M

Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: granvorka »

Tak, rozmarzyłem się.

Dobry trolling z tym miękkim Płotnickim. Brałbym go chyba do kadry na igrzyska nawet przed Leonem (którego też bym brał).

Zawiercie już teraz z tym Kwolkiem i Tavaresem nieumiejącym grać ze środkowymi byłoby mocnym kandydatem do wygrania LM, po wymianie Kwolka na lepszego - mocarze.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7969
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

granvorka pisze: 27 sty 2024, o 22:46 Tak, rozmarzyłem się.

Dobry trolling z tym miękkim Płotnickim. Brałbym go chyba do kadry na igrzyska nawet przed Leonem (którego też bym brał).

Zawiercie już teraz z tym Kwolkiem i Tavaresem nieumiejącym grać ze środkowymi byłoby mocnym kandydatem do wygrania LM, po wymianie Kwolka na lepszego - mocarze.
Płotnicki to taki Clevenot dający top zagrywkę + wyższy potencjał w ataku, lineup Tavares-Butryn-Bieniek-Kwolek-Płotnicki to poziom 'dostosowanego do ery' impaktu zagrywki w okolicach Dynamo TatTrans Gaz Kazań (Kosariew, Tietiuchin, Ball, Stanley) lub Trentino z Kazijskim i Juantoreną. Bo już Zenit Kazań miał te martwe obejścia z Wolwiczem czy innym Aszczewem pół dekady później, wciąż top-top oczywiście. A tu jeszcze Gladyr jest przecież.

Ale jednak myślę, że weteran @kamil1999 ma rację w czytaniu tego newsa i raczej bym zwracał uwagę na to, że Zawiercie szuka przyjmującego (mocny minus) niż to, że komuś tam złożyli ofertę. Ten Clevenot to może mieć w sumie 120% wartości na obecnym rynku, w porywach 200% jeśli jest jeszcze jakiś etacik w Japonii.
hottakesbot
Posty: 1057
Rejestracja: 30 paź 2022, o 21:48
Płeć: K

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: hottakesbot »

WysokiPortorykanczyk pisze: 27 sty 2024, o 22:52
granvorka pisze: 27 sty 2024, o 22:46 Tak, rozmarzyłem się.

Dobry trolling z tym miękkim Płotnickim. Brałbym go chyba do kadry na igrzyska nawet przed Leonem (którego też bym brał).

Zawiercie już teraz z tym Kwolkiem i Tavaresem nieumiejącym grać ze środkowymi byłoby mocnym kandydatem do wygrania LM, po wymianie Kwolka na lepszego - mocarze.
Płotnicki to taki Clevenot dający top zagrywkę + wyższy potencjał w ataku, lineup Tavares-Butryn-Bieniek-Kwolek-Płotnicki to poziom 'dostosowanego do ery' impaktu zagrywki w okolicach Dynamo TatTrans Gaz Kazań (Kosariew, Tietiuchin, Ball, Stanley) lub Trentino z Kazijskim i Juantoreną. Bo już Zenit Kazań miał te martwe obejścia z Wolwiczem czy innym Aszczewem pół dekady później, wciąż top-top oczywiście. A tu jeszcze Gladyr jest przecież.

Ale jednak myślę, że weteran @kamil1999 ma rację w czytaniu tego newsa i raczej bym zwracał uwagę na to, że Zawiercie szuka przyjmującego (mocny minus) niż to, że komuś tam złożyli ofertę. Ten Clevenot to może mieć w sumie 120% wartości na obecnym rynku, w porywach 200% jeśli jest jeszcze jakiś etacik w Japonii.
Myślę, że nie doceniasz impactu Michała Winiarskiego. A w bloku to chyba nie ma co porównywać Kwolka i Tavaresa do Balla i Tietiuchina. Najlepiej blokującym w takim zestawieniu Zawiercia byłby pewnie nadal Winiarski.
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1491
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Biciut »

Podbija stawkę kontraktu lub robią miejsce dla Śliwki w perugii
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7969
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Doceniam, Michał Winiarski to znakomity trener, wystarczy popatrzeć jak to się zestarzało: Konarski > Dulski w tym sezonie, Ufa z (przereklamowanym) Urosem poza playoffami ligi rosyjskiej, Mediolan, który właśnie grał tiebreaka z Perugią w prestiżowych rozgrywkach i rok temu otarł się o finały ligi włoskiej, zezłomowany 6-0, Niemcy z najlepszym rezultatem od lat gdy ich objął. Fakty, nie opinie (no, Konarski > Dulski w tym sezonie to opinia, ale ciężka do zakwestionowania). Jakbym miał szukać argumentów za przyjściem Płotnickiego, to właśnie praca z tym wspaniałym polskim trenerem. 8-) Szkoda, że to się pewnie nie stanie. :<
Biciut pisze: 27 sty 2024, o 23:35 Podbija stawkę kontraktu
Tier plotek:

1. Ewa Mac: Lavia czy Michieletto do Zaksy? [ANKIETA]
2. X interesuje się Y/X złożył ofertę Y.
3. Y trafi do X?

duża przerwa

4. Y trafi do X.

przerwa

5. Artem: Y trafi do X.

Chyba na razie jesteśmy na 2/5, bez szału.
Szary Wilk
Posty: 8027
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Szary Wilk »

Perugia nie puści Płotnickiego. Poza tym, skoro jest Clevenot, nie ma sensu robić transferu. Do wymiany byłby Kwolek. I tutaj transfer miałby sens, gdyby zamiast Perry'ego był polski libero. Może Kamil Szymura? Chociaż to oczywiście nie ta półka co Australijczyk.

//edit: Artem potwierdził, że Kwolek zostanie, więc dla mnie zwykły fejk z tym Płotnickim.
Resfan04
Posty: 133
Rejestracja: 19 lut 2021, o 19:08
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Resfan04 »

Szary Wilk pisze: 27 sty 2024, o 23:50 Perugia nie puści Płotnickiego. Poza tym, skoro jest Clevenot, nie ma sensu robić transferu. Do wymiany byłby Kwolek. I tutaj transfer miałby sens, gdyby zamiast Perry'ego był polski libero. Może Kamil Szymura? Chociaż to oczywiście nie ta półka co Australijczyk.

//edit: Artem potwierdził, że Kwolek zostanie, więc dla mnie zwykły fejk z tym Płotnickim.
To nie jest Fejk. Zawiercie szuka zagranicznego przyjmujacego, ponieważ Clevenot zmienia otoczenie i to nie jest już plotka czy przypuszczenie. Nawet sam Artem napisał, że pomimo tego, że Zawiercie chciało przedłużyć kontrakt z Clevenot juz jakis czas temu, ten nie podjął decyzji o pozostaniu w Zawierciu, a nie podjął bo wybiera sie gdzie indziej, stąd Płotnicki.
kamil1999
Posty: 5586
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: kamil1999 »

Resfan04 pisze: 28 sty 2024, o 00:07
Szary Wilk pisze: 27 sty 2024, o 23:50 Perugia nie puści Płotnickiego. Poza tym, skoro jest Clevenot, nie ma sensu robić transferu. Do wymiany byłby Kwolek. I tutaj transfer miałby sens, gdyby zamiast Perry'ego był polski libero. Może Kamil Szymura? Chociaż to oczywiście nie ta półka co Australijczyk.

//edit: Artem potwierdził, że Kwolek zostanie, więc dla mnie zwykły fejk z tym Płotnickim.
To nie jest Fejk. Zawiercie szuka zagranicznego przyjmujacego, ponieważ Clevenot zmienia otoczenie i to nie jest już plotka czy przypuszczenie. Nawet sam Artem napisał, że pomimo tego, że Zawiercie chciało przedłużyć kontrakt z Clevenot juz jakis czas temu, ten nie podjął decyzji o pozostaniu w Zawierciu, a nie podjął bo wybiera sie gdzie indziej, stąd Płotnicki.
Clevenot do Resovii i Płotnicki do Zawiercia to by były ruchy wzmacniające ligę bo Płotnicki choć nie zgadzam się, że byłby wzmocnieniem za Clevenota, który gra na razie najlepszy sezon życia tak osłabieniem by jednak chyba też nie był. A Resovia to by załatałą dziurę no i to zawsze + kolejny topowy zawodnik dla ligi, ale przypuszczam, że raczej by się skończyło na tym, że zyskała by Resovia a Zawiercie by skończyło z klasę gorszym zawodnikiem.
Ciekawe czy w tym kontekście transfer Rossarda nie nabiera nowego znaczenia. Jeśli by był jeszcze zdolny do rozegrania pełnego sezonu to może chcą spróbować tę opcję, ale możliwe, że Rossard bez klubu i po kontuzjach nie był po prostu zbyt drogi.
PS. Swoją drogą nie tak dawno jeszcze Rossard "wzmacniał" Piacenze zastępując Clevenot(bo jak dobrze rozumiem to Piacenza wolała Rossarda) a teraz Rossard zastępuje rezerwowego w Zawierciu. Mega zjazd.
WysokiPortorykanczyk pisze: 27 sty 2024, o 22:52
Ale jednak myślę, że weteran @kamil1999 ma rację w czytaniu tego newsa i raczej bym zwracał uwagę na to, że Zawiercie szuka przyjmującego (mocny minus) niż to, że komuś tam złożyli ofertę. Ten Clevenot to może mieć w sumie 120% wartości na obecnym rynku, w porywach 200% jeśli jest jeszcze jakiś etacik w Japonii.
Nie no jaki weteran:)
Ale zgadza się, informacja, że szukają przyjmującego nie powinna napawać optymizmem kibiców z Zawiercia.
bono
Posty: 3524
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: bono »

Francuz ma poważną ofertę z Mediolanu
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
przemik
Posty: 1595
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: przemik »

RR szykuje mocarną linię przyjęcia, a na rozegraniu - Kozub i Kędzierski ?
To jak to ma działać ?
___
Noworoczny Kibic Siatki
Resfan04
Posty: 133
Rejestracja: 19 lut 2021, o 19:08
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Resfan04 »

bono pisze: 28 sty 2024, o 10:32 Francuz ma poważną ofertę z Mediolanu
I nie tylko z Mediolanu.
Bruninho
Posty: 287
Rejestracja: 6 lip 2023, o 18:26
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Bruninho »

Leon chce grać w Polsce, rozmowy z Zaksą ponoć zaawansowane, prezes załatwił sponsora, który pokryje większość jego kontraktu ale ostatecznej decyzji nadal brak.
https://www.plusliga.pl/news/id/55533.html
granvorka
Posty: 756
Rejestracja: 24 wrz 2019, o 11:29
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: granvorka »

Gdyby Leon i Płotnicki jakimś cudem trafili do Polski, a Clevenot przeniósł się do Rzeszowa, z Plusligi exit tylko Śliwki i Defalco, z Włoch wielu więcej, ale by się porobiło. Epickie top 5, znowu się rozmarzyłem.
Bruninho
Posty: 287
Rejestracja: 6 lip 2023, o 18:26
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Bruninho »

Skąd w ogóle wziął się ten temat Clevenota w Rzeszowie? Oni chcą utrzymać Louatiego a i z tym mają ponoć problemy, tam może być prędzej gorzej niż lepiej niż właśnie poziom Louatiego.
Ludzie nie zdają sobie sprawy w jakim stopniu oni rozbili bank na Bednorza, do tego stopnia, że Bartek nawet nie czekał na oferty z Azji.
Awatar użytkownika
uszat1983
Posty: 160
Rejestracja: 30 lis 2023, o 10:32
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: uszat1983 »

granvorka pisze: 28 sty 2024, o 11:50 exit tylko Śliwki i Defalco…
Spokojnie z tym Śliwką.
Bruninho pisze: 28 sty 2024, o 11:42 Leon chce grać w Polsce, rozmowy z Zaksą ponoć zaawansowane, prezes załatwił sponsora, który pokryje większość jego kontraktu ale ostatecznej decyzji nadal brak.
https://www.plusliga.pl/news/id/55533.html
Ano. Generalnie może być zabawnie, również tu na forum, jeśli wszystko „się uda”. Nie chodzi mi tylko o Wilfredo.
Ostatnio zmieniony 28 sty 2024, o 12:23 przez uszat1983, łącznie zmieniany 1 raz.
Michal1983

Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 |
Resfan04
Posty: 133
Rejestracja: 19 lut 2021, o 19:08
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Resfan04 »

Bruninho pisze: 28 sty 2024, o 11:56 Skąd w ogóle wziął się ten temat Clevenota w Rzeszowie? Oni chcą utrzymać Louatiego a i z tym mają ponoć problemy, tam może być prędzej gorzej niż lepiej niż właśnie poziom Louatiego.
Ludzie nie zdają sobie sprawy w jakim stopniu oni rozbili bank na Bednorza, do tego stopnia, że Bartek nawet nie czekał na oferty z Azji.
Powiem Ci tylko tyle, sprawdzaj wiadomości w przyszłym tygodniu. Nie obraz sie ale twoje newsy sie lekko nie sprawdzaja. Wczoraj chyba pisałes cos o rozpadzie Warszawy, co zostało tu wysmiane, a chwilę pózniej Artem napisał o przedłużeniu Bołądzia. Z Clevenotem też radziłbym się bardzo mocno zastanowić, żeby nie było kolejnej twojej wtopy.
Bruninho
Posty: 287
Rejestracja: 6 lip 2023, o 18:26
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Bruninho »

Kolego, pisałem, że takie plotki się pojawiły w internecie, to nie była moja informacja. Podałem dalej plotkę, tyle.
Resfan04
Posty: 133
Rejestracja: 19 lut 2021, o 19:08
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Resfan04 »

Bruninho pisze: 28 sty 2024, o 12:37 Kolego, pisałem, że takie plotki się pojawiły w internecie, to nie była moja informacja. Podałem dalej plotkę, tyle.
Ok, rozumiem. Jak tak to przepraszam. Natomiast z Clevenotem radziłbym sie bardzo dobrze zastanowic i na razie wstrzymać z wygłaszaniem tez gdzie bedzie, a gdzie go nie bedzie.
Bruninho
Posty: 287
Rejestracja: 6 lip 2023, o 18:26
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Bruninho »

Resfan04 pisze: 28 sty 2024, o 12:40
Bruninho pisze: 28 sty 2024, o 12:37 Kolego, pisałem, że takie plotki się pojawiły w internecie, to nie była moja informacja. Podałem dalej plotkę, tyle.
Ok, rozumiem. Jak tak to przepraszam. Natomiast z Clevenotem radziłbym sie bardzo dobrze zastanowic i na razie wstrzymać z wygłaszaniem tez gdzie bedzie, a gdzie go nie bedzie.
Ja nie mam pojęcia gdzie Clevenot zagra panie kolego, na jego temat wygłaszałem jedynie moje prywatne opinie nie poparte żadnymi niejawnymi informacjami.
Jak ostatecznie skończy w Rzeszowie to zwracam honor i gratuluję. :)
RAMIUS1983
Posty: 66
Rejestracja: 24 lip 2022, o 08:47
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: RAMIUS1983 »

Bruninho pisze: 28 sty 2024, o 11:42 Leon chce grać w Polsce, rozmowy z Zaksą ponoć zaawansowane, prezes załatwił sponsora, który pokryje większość jego kontraktu ale ostatecznej decyzji nadal brak.
https://www.plusliga.pl/news/id/55533.html
Jest bardzo duża szansa. Znam sponsora bo pracuje dla niego i wiem że to zrobi
Szary Wilk
Posty: 8027
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Szary Wilk »

Clevenot odmówił Resovii z tego co wiem. Leona chce więcej niż 1 klub w Polsce. Skra może jeszcze zaskoczyć.
Bruninho
Posty: 287
Rejestracja: 6 lip 2023, o 18:26
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Bruninho »

Skrze wszyscy klasowi Polacy odmówili, ale definitywnie akurat Leon się skusi, widzę to :D
Miszczu-xdd
Posty: 551
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Miszczu-xdd »

Szary Wilk pisze: 28 sty 2024, o 14:47 Skra może jeszcze zaskoczyć.
Zagaduję, że chodzi o przyjęcie.. Jakaś podpowiedź? :D
hottakesbot
Posty: 1057
Rejestracja: 30 paź 2022, o 21:48
Płeć: K

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: hottakesbot »

Szary Wilk nie jest żadnym insiderem, tylko ma internetowych znajomych insiderów, z którymi rozmawia, a potem podaje info jako swoje.

A Resovia z Kozubem wygląda lepiej niż z Drzyzgą, fakt nie opinia. To że Kozub to nie jest rozgrywający na granie o medale Plusligi to inny temat.
Szary Wilk
Posty: 8027
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Szary Wilk »

hottakesbot pisze: 28 sty 2024, o 15:43 Szary Wilk nie jest żadnym insiderem, tylko ma internetowych znajomych insiderów, z którymi rozmawia, a potem podaje info jako swoje.

A Resovia z Kozubem wygląda lepiej niż z Drzyzgą, fakt nie opinia. To że Kozub to nie jest rozgrywający na granie o medale Plusligi to inny temat.
Oczywiście, że to nie moje info i zaznaczałem to więcej niż raz. Nie jestem insiderem. Nigdy nie piszę wszystko i piszę tylko te rzeczy, które są "blisko" i nie są nagięciem cudzego zaufania. Nie podaję źróła, bo wiem, że te osoby by sobie tego nie życzyły. Po prostu jak coś czasem wiem, to częścią się podzielę jakąś częścią, ale nigdy niczego nie podaję za pewnik i nie zdradzam zbyt wiele.

Ale skoro lecą już takie zarzuty w moim kierunku, to może dam sobie spokój z pisaniem czegokolwiek na temat plotek transferowych. Tyle, że poza Artemem wielu użytkowników, którzy czymś się podzielą, też nie są insiderami i wiedzą od kogoś.

Co do 2 części wypowiedzi - pełna zgoda.
Ostatnio zmieniony 29 sty 2024, o 08:51 przez Szary Wilk, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”