Plotki transferowe na sezon 24/25

Adamde
Posty: 833
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Adamde »

Pani Ewa wiedze chyba bierze z krysztalowej kuli... Kiedys sie interesowalem co pisala, ale totalnie nic sie nie sprawdza. :)
Streeter
Posty: 7422
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Streeter »

Adamde pisze: 21 maja 2024, o 00:55 Pani Ewa wiedze chyba bierze z krysztalowej kuli... Kiedys sie interesowalem co pisala, ale totalnie nic sie nie sprawdza. :)
Wiesz plotki plotkami, czasem się nie sprawdzą, czasem coś padnie, czasem ktoś dla jaj coś puści i pójdzie echem. Ale samemu wrzucać info o Gorzowie a potem się dziwić, że ktoś pyta czy Schulz już nie w Gorzowie twierdząc że nigdy nie było takiego tematu, to już wyższa szkoła jazdy :D

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Streeter
Posty: 7422
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Streeter »

Adrian Kopij dołącza do Będzina, na przyjęciu pozostają Depowski oraz Koppers.

Póki co wygląda, że znów będzie "na bogato" :D
Adamde pisze: 22 maja 2024, o 01:05 Co z Juriciciem? Wikipedia twierdzi ze wraca do Chorwacji, moze ktos potwierdzic. Swietna robota w Gdansku (miejsce w tabeli plus ogrywanie mlodych), chetnie widzialbym go w Olsztynie.
Odpowiem tu, bo tu jest na to miejsce. Tak, Juricić będzie prowadził reprezentację Chorwacji, wydaje się, że będzie to póki co Jego główne zajęcie. Wypowiadał się o tym w jednym z wywiadów: "Cieszę się, że pewne sprawy w końcu się unormowały i mogę przyjąć zaproszenie do objęcia funkcji selekcjonera Chorwacji. Jestem za granicą od dawna, około 20 lat, więc często mogę powiedzieć, że nie jestem ani Francuzem we Francji, ani Chorwatem w Chorwacji. Ale dzięki temu wiele się nauczyłem i chcę przekazać tę wiedzę naszym graczom. Jestem ambitny, śledzę reprezentację Chorwacji i widzę postępy. Wiem jak to wszystko ulepszyć, mam wizję."

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
PioterZJastrzebia
Posty: 1249
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: PioterZJastrzebia »

Kolaković ucieka do Ankary?
Streeter
Posty: 7422
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Streeter »

PioterZJastrzebia pisze: 24 maja 2024, o 14:50 Kolaković ucieka do Ankary?
Póki co widziałem to tylko u Ewy, więc nie wiadomo.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
PioterZJastrzebia
Posty: 1249
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: PioterZJastrzebia »

Streeter pisze: 24 maja 2024, o 15:01
PioterZJastrzebia pisze: 24 maja 2024, o 14:50 Kolaković ucieka do Ankary?
Póki co widziałem to tylko u Ewy, więc nie wiadomo.

Streeter
Balcerzak też "potwierdza"
krzysiu
Posty: 5487
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: krzysiu »

Niesamowity dziad i ze nadal sie na niego nabierają
Marek907
Posty: 184
Rejestracja: 17 kwie 2020, o 12:32
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Marek907 »

Na Twitterze plotki o tragicznej sytuacji finansowej Zaksy i że Kurek oraz Janusz rozglądają się za nowymi klubami
Kudi
Posty: 118
Rejestracja: 21 sie 2012, o 10:52

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Kudi »

I wtedy wchodzi Skra cała na żółto czarno i mówi biere XD ech wolno mieć marzenia :)
Awatar użytkownika
uszat1983
Posty: 163
Rejestracja: 30 lis 2023, o 10:32
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: uszat1983 »

:]
Michal1983

Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 |
Streeter
Posty: 7422
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Streeter »

Nie wiem czy Marcin Janusz jest pamiętliwy, ale raczej 3 lat w Skrze nie wspomina jako arcy udane i rozwojowe, może więc czasem w hipotetycznej sytuacji tam nie chcieć :D poza tym już macie jedną legendę rozegrania, po co dwie :D

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
ciorny17
Posty: 8577
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: ciorny17 »

Michalak miał ponoć dostać zielone światło na szukanie klubów swoim podopiecznym z Zaksy.
Kłamca.
Awatar użytkownika
uszat1983
Posty: 163
Rejestracja: 30 lis 2023, o 10:32
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: uszat1983 »

24.05.2024 prezes Grupy Azoty, Adam Leszkiewicz.

Wypowiedzieliście umowę na sponsoring ZAKSY, dumy miasta i regionu. Czy to jest decyzja nieodwracalna?

– Nie, nadal będziemy się troszczyć o ZAKSĘ. Ważne jest to, że zasady prowadzenia działań sponsoringowych w Grupie Azoty przyjęte przez poprzedni zarząd Grupy Azoty stanowią, że działania w obszarze sponsoringu finansowego mogą być podjęte przez spółkę w przypadku kiedy to w roku obrotowym, poprzedzającym podjęcie takich działań, spółka zanotowała zysk operacyjny. Tymczasem za 2023 rok Grupa Azoty odnotowała rekordowy poziom strat. Stąd decyzja o wstrzymaniu finansowania ZAKSY, ale przecież nadal jesteśmy współwłaścicielem klubu. Chcę bardzo jasno powiedzieć czytelnikom „O!Polskiej” i kibicom ZAKSY: wyjście ze sponsoringu to nie jest działanie likwidacyjne klubu. Zostaniemy w klubie właścicielsko, będziemy aktywnie zachęcać inne firmy, również z Opolszczyzny, do dzielenia się tą odpowiedzialnością z nami i miastem, któremu bardzo dziękuję za zaangażowanie w klub. Jako Grupa Azoty, pomagamy zarządowi ZAKSY w poszukiwaniach nowych sponsorów, by wypełnić, przynajmniej przez jakiś czas, lukę, która powstała po naszym wyjściu ze sponsoringu. Sytuacja, którą zastaliśmy w Grupie Azoty powoduje, że w pierwszej kolejności naszym priorytetem jest wyprowadzenie całej Grupy na prostą. Raz jeszcze chcę podkreślić: to nie jest likwidacja siatkówki w Kędzierzynie-Koźlu. Przeciwnie, rozmowy, które zainicjowaliśmy z innymi partnerami, są obiecujące.




ZAK, perła Kędzierzyna Koźla, notuje pół miliarda straty, przy dwumiliardowych przychodach. To jednak robi wrażenie.
Michal1983

Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 |
hottakesbot
Posty: 1061
Rejestracja: 30 paź 2022, o 21:48
Płeć: K

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: hottakesbot »

Streeter pisze: 26 maja 2024, o 10:38 Nie wiem czy Marcin Janusz jest pamiętliwy, ale raczej 3 lat w Skrze nie wspomina jako arcy udane i rozwojowe, może więc czasem w hipotetycznej sytuacji tam nie chcieć :D poza tym już macie jedną legendę rozegrania, po co dwie :D

Streeter
Będzie mógł wycierać łzy spowodowane złymi wspomnieniami banknotami.
Arw165
Posty: 1444
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Arw165 »

A i współpraca z Cretu może być atrakcyjna.
Streeter
Posty: 7422
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Streeter »

Najpierw musiałby wygrać rywalizację z Łomaczem.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
uszat1983
Posty: 163
Rejestracja: 30 lis 2023, o 10:32
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: uszat1983 »

Marcin się nigdzie nie wybiera.
Michal1983

Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 |
Pomocniczka
Posty: 2176
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Pomocniczka »

ciorny17 pisze: 26 maja 2024, o 11:36 Michalak miał ponoć dostać zielone światło na szukanie klubów swoim podopiecznym z Zaksy.
Informacja od użytkownika nazwanego przez zawodnika kłamcą i oszczercą. Ostrożnie.
buzinga
Posty: 1292
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: buzinga »

ciorny17 pisze: 26 maja 2024, o 11:36 Michalak miał ponoć dostać zielone światło na szukanie klubów swoim podopiecznym z Zaksy.
To dziwne, bo Michalak ma dużo swoich podopiecznych, którzy są awizowani do gry w Zaksie w przyszłym sezonie. Nawet nie chodzi o Janusza, ale taki Szymański, Kubicki, Urbanowicz i Poręba to też z tego co kojarzę są jego klienci. Także plotka dość dziwna, bo wywnioskować by z niej można było, że to koniec klubu z Kędzierzyna i po ogłoszeniu przez klub pozostania Janusza musieliby zacząć wypowiadać swoje umowy pozostali sponsorzy. Trochę trudno uwierzyć w taki scenariusz, ale pożyjemy zobaczymy. Ja łudzę się, że Zaksa przetrwa ten trudny okres. Na pewno tym postem nie wlałeś zbyt dużo nadziei w serca kibiców klubu ;)
Streeter
Posty: 7422
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Streeter »

Fińska federacja podaje, iż Santeri Välimaa i Märt Tammearu w Barkomie.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
kamil1999
Posty: 5592
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: kamil1999 »

Streeter pisze: 26 maja 2024, o 19:16 Fińska federacja podaje, iż Santeri Välimaa i Märt Tammearu w Barkomie.

Streeter
A ten fin to jakiś duży talent? Czy raczej nie i tylko uzupełnieniem dla Petrovsa będzie?
Który btw mimo mych wątpliwości rozegrał bardzo solidny sezon
PioterZJastrzebia
Posty: 1249
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: PioterZJastrzebia »

Streeter pisze: 26 maja 2024, o 19:16 Fińska federacja podaje, iż Santeri Välimaa i Märt Tammearu w Barkomie.

Streeter
Pytanie czy Fin jako jedynka czy dwójka. Jeśli jedynka, to na razie słabiutko wygląda skład Barkomu, mimo fajnego Estończyka. Na razie klub pożegnał drugiego sypacza.
pwpl97
Posty: 356
Rejestracja: 21 lut 2019, o 13:01

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: pwpl97 »

A o plotce w postaci Kozłowskiego do KK ktoś słyszał może? I o tym,że Kubicki na wypożyczenie?
ciorny17
Posty: 8577
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: ciorny17 »

buzinga pisze: 26 maja 2024, o 18:52 Na pewno tym postem nie wlałeś zbyt dużo nadziei w serca kibiców klubu ;)
Nie ma zagrożenia, że Zaksa w rozgrywkach nie wystartuje czy coś.
Nie wiem na jakim etapie są rozmowy z nowym sponsorem, ale od dwóch tygodni status się nie zmienił i są w trakcie.
Pojawiły się nieoczywiste wydatki po stronie klubu, jak między innymi konieczność wypłacania kontraktu do końca dla fińskiego trenera, koszty rejestracji dodatkowych zawodników ich gaże itp. Kontrakty Kurka i Janusza będą w przyszłym roku najwyższe stąd taka informacja się pojawiła.

Już teraz nie pamiętam czy Bono czy inny użytkownik pisał o nowym sponsorze, to może rzuci info co jest na rzeczy, bo z pewnością to zamknie jakiekolwiek dyskusje.
Kłamca.
Streeter
Posty: 7422
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Streeter »

kamil1999 pisze: 26 maja 2024, o 19:49 A ten fin to jakiś duży talent?
Jedynie kojarzę, że dotąd grał w lidze fińskiej, głównie w klubie Hurrikaani Loimaa, który w tym sezonie zwyciężył rozgrywki ligowe i był tam podstawowym rozgrywającym (przynajmniej w tym sezonie, wcześniejszych nie sprawdzałem). Taka ciekawostka, że w sezonie 22/23 grał tam Kristers Dardzāns, więc grał razem z drugim atakującym Lwowa z minionego już sezonu.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
kamil1999
Posty: 5592
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: kamil1999 »

PioterZJastrzebia pisze: 26 maja 2024, o 19:52
Streeter pisze: 26 maja 2024, o 19:16 Fińska federacja podaje, iż Santeri Välimaa i Märt Tammearu w Barkomie.

Streeter
Pytanie czy Fin jako jedynka czy dwójka. Jeśli jedynka, to na razie słabiutko wygląda skład Barkomu, mimo fajnego Estończyka. Na razie klub pożegnał drugiego sypacza.
Kwestia jedynie jest taka czy będzie wyglądał z grubsza tak samo jak w zeszłym sezonie czy może lepiej.
Słabiej nie będzie wyglądał bo Kovalov, Tupczyj czy Szczurov zostają. Libero pewnie też. To już mamy ich trzon z poprzedniego sezonu. Szkoda Gueye, ale Fasteland to może być albo 1:1 albo niewielkie osłabienie, więc spoko. Z kolei Palonsky był najsłabszym punktem i Estończyk potencjalnie powinien być wzmocnieniem. Chociaż tu nie byłbym pewny czy na pewno odpali. W Belgii grał super, ale we Francji już nie równo. Czarne-biale. Więc zobaczymy jak się odnajdzie u nas.
Petrovs z kolei nie jest jakimś mega rozchwytywanym siatkarzem a z drugiej strony w Lwowie się odnalazł, więc jeśli Lwów nie ma ciekawszej opcji niż on to go zostawi i ten Fin może oznaczać właściwie 3 rzeczy.
Pierwszą to taką, że Petrovs zostaje a Fin jest powoli wprowadzany do składu z ławki, drugą że Petrovs odchodzi a Fin to jednak duży talent(względnie tak go odbierają władze Lwowa) i zostaje jedynką a 3 opcja to taka, że przychodzi lepszy rozgrywający od Łotysza a Fin na rezerwę po prostu. Ale stawiam na 1.
asps
Posty: 399
Rejestracja: 13 maja 2021, o 16:11
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: asps »

Pit Nowakowski oficjalnie poza Projektem i teraz pytanie - koniec kariery, czy jednak ktoś zaryzykuje i go zatrudni ? Jakieś plotki są o Treflu niby.
Adamde
Posty: 833
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Adamde »

Gdzie ida:
1. Cooper z Zawiercia?
2. Kedzierski?

I gdzie w koncu wylandowal Meljanac bo cos mi sie obilo o uszy ze z Korea nie pyklo?
Awatar użytkownika
uszat1983
Posty: 163
Rejestracja: 30 lis 2023, o 10:32
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: uszat1983 »

ciorny17 pisze: 26 maja 2024, o 11:36 Michalak miał ponoć dostać zielone światło na szukanie klubów swoim podopiecznym z Zaksy.
Banach i Kluth odchodzą, Resovia i Skra mogą już zarzucać sidła.
Michal1983

Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 |
Awatar użytkownika
uszat1983
Posty: 163
Rejestracja: 30 lis 2023, o 10:32
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: uszat1983 »

ciorny17 pisze: 26 maja 2024, o 11:36 Michalak miał ponoć dostać zielone światło na szukanie klubów swoim podopiecznym z Zaksy.
Kudi pisze: 26 maja 2024, o 09:31 I wtedy wchodzi Skra cała na żółto czarno i mówi biere XD ech wolno mieć marzenia :)
Czyżby już Skra i Resovia zgarnęła pierwsze łakome kąski?

Co na to pani Ewa?
Michal1983

Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 |
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”