Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Mate »

Kędzierzyn wzmocnił się i to bardzo. Bądźmy poważni, ale Szczygieł nie był mistrzem środka, a Lewis po kontuzji już nie był taki zwinny. Jedynie osłabieniem jest strata Novotnego, ale jeżeli Witczak utrzyma formę z poprzedniego sezonu to można powiedzieć, że jakość ataku nie spadła.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
ddarekk69
Posty: 222
Rejestracja: 16 cze 2009, o 21:22
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: ddarekk69 »

Stawiał bym jednak, że na ataku będzie grał Jarosz, choć by pod kontem reprezentacji, a Witczak zostanie mocnym zmiennikiem. Takie są moje przypuszczenia. 8-)
Siatkówka to coś więcej niż tylko gra... to pasja!
Awatar użytkownika
Kay
Posty: 836
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:12
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Kay »

ddarekk69 pisze:Stawiał bym jednak, że na ataku będzie grał Jarosz, choć by pod kontem reprezentacji, a Witczak zostanie mocnym zmiennikiem. Takie są moje przypuszczenia. 8-)
Wydaje mi się, że będzie grał ten, który jest lepszy. Nawet Stelmach nie będzie kierował się reprezentacją. Tu jest klub, tu są pieniądze, tu są oczekiwania. Nie ma szlachetnych pobudek... :P
AZS Częstochowa
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: KadrO »

Kay pisze:
ddarekk69 pisze:Stawiał bym jednak, że na ataku będzie grał Jarosz, choć by pod kontem reprezentacji, a Witczak zostanie mocnym zmiennikiem. Takie są moje przypuszczenia. 8-)
Wydaje mi się, że będzie grał ten, który jest lepszy. Nawet Stelmach nie będzie kierował się reprezentacją. Tu jest klub, tu są pieniądze, tu są oczekiwania. Nie ma szlachetnych pobudek... :P
Racja. Ja sam przed sezonem nie daję nawet cienia szansy Jaroszowi w rywalizacji z Witczakiem.
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Antos »

Byc moze Skra sobie zastrzegla w umowie wypozyczenia ze Jarosz musi zagrac w ilus tam % spotkan (setow, minut itp). Bo po cholere by wypozyczali gdyby Jarosz mial caly sezon przesiedziec na lawce.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Awatar użytkownika
Fein
Posty: 659
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 16:14
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Fein »

Nagor pisze: Sorry Fein, ale walka o utrzymanie czeka Was na 80%. Nie zrobiliście praktycznie żadnego wzmocnienia, a inne drużyny się bardzo wzmocniły - Radom, Bydgoszcz między innymi. Sprawa rostrzygnie się między Wieluniem, Olsztynem a Czewą.
Radosław Panas - dla mnie najlepszy trener w Polsce . Wystarczy .
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Elgarten »

Nagor pisze:Rooneya z chęcią bym zobaczył w PLS, szansa dla skry, która szuka przyjmującego z atakiem. Jednak wolałbym go w innym klubie.
Niestety w nadchodzącym sezonie nie zobaczymy Rooneya w Polsce. Sean przedłużył kontrakt z Fakiełem, a co ciekawe jego rzekome przenosiny do Panathinaikosu okazały się kompletną bzdurą. Amerykanin nie miał zamiaru w ogóle przenosić się do Grecji.
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: madlark »

Antos pisze:Byc moze Skra sobie zastrzegla w umowie wypozyczenia ze Jarosz musi zagrac w ilus tam % spotkan (setow, minut itp). Bo po cholere by wypozyczali gdyby Jarosz mial caly sezon przesiedziec na lawce.
Pensję Jaroszowi płaci KK, więc dla Skry to wszystko jedno czy Jarosz gra czy nie. Wiadomo lepiej żeby się ogrywał.
Wypożyczyli bo dla niego nie było miejsca w składzie.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
abramov
Posty: 239
Rejestracja: 27 cze 2009, o 16:20
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: abramov »

Kiedy kończy się karuzela transferowa?????
Pit
Posty: 37
Rejestracja: 13 wrz 2008, o 09:02
Płeć: M
Lokalizacja: Radom

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Pit »

W połowie rundy zasadniczej.
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: kevinpsb »

madlark pisze:
Antos pisze:Byc moze Skra sobie zastrzegla w umowie wypozyczenia ze Jarosz musi zagrac w ilus tam % spotkan (setow, minut itp). Bo po cholere by wypozyczali gdyby Jarosz mial caly sezon przesiedziec na lawce.
Pensję Jaroszowi płaci KK, więc dla Skry to wszystko jedno czy Jarosz gra czy nie. Wiadomo lepiej żeby się ogrywał.
Wypożyczyli bo dla niego nie było miejsca w składzie.
jest wiecej niz prawdopodobne ze Skra zastrzegła sobie cos takiego w umowie wypozyczenia!
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
kuba_miszczu
Posty: 150
Rejestracja: 27 maja 2008, o 00:02
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: kuba_miszczu »

kevinpsb pisze:
madlark pisze:
Antos pisze:Byc moze Skra sobie zastrzegla w umowie wypozyczenia ze Jarosz musi zagrac w ilus tam % spotkan (setow, minut itp). Bo po cholere by wypozyczali gdyby Jarosz mial caly sezon przesiedziec na lawce.
Pensję Jaroszowi płaci KK, więc dla Skry to wszystko jedno czy Jarosz gra czy nie. Wiadomo lepiej żeby się ogrywał.
Wypożyczyli bo dla niego nie było miejsca w składzie.
jest wiecej niz prawdopodobne ze Skra zastrzegła sobie cos takiego w umowie wypozyczenia!
Wątpie żeby coś takiego było bo jak mozna dać grać słabszemu zawodnikowi (czysto teoretycznie mowiac) a lepszy bedzie siedzial na ławce bo tak ma w umowie jeden z nich
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: KadrO »

kevinpsb pisze:
madlark pisze:
Antos pisze:Byc moze Skra sobie zastrzegla w umowie wypozyczenia ze Jarosz musi zagrac w ilus tam % spotkan (setow, minut itp). Bo po cholere by wypozyczali gdyby Jarosz mial caly sezon przesiedziec na lawce.
Pensję Jaroszowi płaci KK, więc dla Skry to wszystko jedno czy Jarosz gra czy nie. Wiadomo lepiej żeby się ogrywał.
Wypożyczyli bo dla niego nie było miejsca w składzie.
jest wiecej niz prawdopodobne ze Skra zastrzegła sobie cos takiego w umowie wypozyczenia!
CO obchodzi Skrę Jarosz ? Zero potencjału w nim. Ten zawodnik daleko nie zajdzie.
Awatar użytkownika
dwrchuck
Posty: 137
Rejestracja: 9 lut 2008, o 23:39
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: dwrchuck »

Tylko, że Jarosz miał kontrakt ze Skrą na dwa lata, to i tak do niej nie wróci. Więc nie wiem po co Skra chciałaby żeby zagrał ileś % meczów.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: madlark »

dwrchuck pisze:Tylko, że Jarosz miał kontrakt ze Skrą na dwa lata, to i tak do niej nie wróci. Więc nie wiem po co Skra chciałaby żeby zagrał ileś % meczów.
Wg mnie to Jarosz chciał iść do KK żeby się pokazać, jeśli dalej chce być brany pod uwagę w Skrze (za rok).
Tak naprawdę dla niego albo pokaże się w tym sezonie z bardzo dobrej strony albo nikt specjalnie o niego zabiegał nie będzie. :]
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
abramov
Posty: 239
Rejestracja: 27 cze 2009, o 16:20
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: abramov »

No i koniec Ligi Światowej. Mają się teraz wyjaśnić wszystkie transfery przynajmniej tak już kiedyś słyszałem.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Nagor »

Podobno Biereżko zostaje w Rosji.
...
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: lucass90 »

Nagor pisze:Podobno Biereżko zostaje w Rosji.
W Dynamie Moskwa.
AZS CZĘSTOCHOWA!
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: KadrO »

Koniec LŚ, dalej nie znamy transferu(ów) Jastrzębskiego. To wpadłem na taki pomysł. Może zrobimy listę zawodników, takich LEPSZYCH, którzy są bez klubu, grają na przyjęciu, no i taki podrzędny warunek - ofensywny przyjmujący :D
blaise
Posty: 1253
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:44
Płeć: M
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: blaise »

KadrO pisze:Koniec LŚ, dalej nie znamy transferu(ów) Jastrzębskiego. To wpadłem na taki pomysł. Może zrobimy listę zawodników, takich LEPSZYCH, którzy są bez klubu, grają na przyjęciu, no i taki podrzędny warunek - ofensywny przyjmujący :D
już wychodziłem z tą propozycją, ale sam już nie wiem czy na pewno JW ściągnie jeszcze jakiś dobrych zawodników do pierwszej '6', bo za długo to już trwa..
.
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: KadrO »

blaise pisze:
KadrO pisze:Koniec LŚ, dalej nie znamy transferu(ów) Jastrzębskiego. To wpadłem na taki pomysł. Może zrobimy listę zawodników, takich LEPSZYCH, którzy są bez klubu, grają na przyjęciu, no i taki podrzędny warunek - ofensywny przyjmujący :D
już wychodziłem z tą propozycją, ale sam już nie wiem czy na pewno JW ściągnie jeszcze jakiś dobrych zawodników do pierwszej '6', bo za długo to już trwa..
Właśnie to jest pytanie ...

A tak "apropo" bloga :D Od 2 dni pojawił się nowy news :
Berezhko do Jastrzębia

Będąc w Belgradzie zapytaliśmy rosyjskiego zawodnika gdzie będzie występował w najbliższym sezonie

"Wszystko wskazuje na to, że w tym samym zespole co mój przyjaciel Paweł Abramov"
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: lucass90 »

KadrO pisze:
A tak "apropo" bloga :D Od 2 dni pojawił się nowy news :
Berezhko do Jastrzębia

Będąc w Belgradzie zapytaliśmy rosyjskiego zawodnika gdzie będzie występował w najbliższym sezonie

"Wszystko wskazuje na to, że w tym samym zespole co mój przyjaciel Paweł Abramov"

No to teraz pozostaje nam wybrać, czy wierzymy pani redaktor z v24 :
Jurij Bierieżko odpowiedział naszej redaktorce, że na kolejny sezon zostaje w Moskwie, więc do Polski z całą pewnością się nie przenosi.
Czy tym bajkopisarzom z blog-pierdoły-siatkarskie-pl...
AZS CZĘSTOCHOWA!
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: KadrO »

lucass90 pisze:
KadrO pisze:
A tak "apropo" bloga :D Od 2 dni pojawił się nowy news :
Berezhko do Jastrzębia

Będąc w Belgradzie zapytaliśmy rosyjskiego zawodnika gdzie będzie występował w najbliższym sezonie

"Wszystko wskazuje na to, że w tym samym zespole co mój przyjaciel Paweł Abramov"

No to teraz pozostaje nam wybrać, czy wierzymy pani redaktor z v24 :
Jurij Bierieżko odpowiedział naszej redaktorce, że na kolejny sezon zostaje w Moskwie, więc do Polski z całą pewnością się nie przenosi.
Czy tym bajkopisarzom z blog-pierdoły-siatkarskie-pl...
No więc... Oba źródła są dla mnie bardzo niewiarygodne, to już więc kwestia kto "miał" "rację" :D
mikolaj
Posty: 47
Rejestracja: 25 cze 2009, o 17:21
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: mikolaj »

Ja nie wierzę blogowi ale tym bardziej nie wierzę v24. Tacy z nich redaktorzy jak ze mnie - juz to widzę jak portal v24 swoim "redaktorom" zorganizował bilety do Belgradu. Prawdopodobnie szanowna pani redaktor to nawet nie wie jak Berezhko wygląda :D

Czemu pewien portal siatkarski oszukuje kibiców ?

W rozmowie z Jurijem Berezhko zapytaliśmy się czy rozmawiał jeszcze z kimś polski. Usłyszeliśmy długie "Nieee". Dlaczego więc jeden z portali siatkarskich znany z wielu gaf i wpadek twierdzi że rozmawiał z Jurijem na temat jego wyimaginowanego pozostania w Moskwie ?

Hahahaha :D Czyżby stracie dwóch plotkarskich gigantów ? blog vs v24 :D
-Kogo szukacie?-
-Jezusa z Nazaretu(...)-
LUKASJUS
Posty: 85
Rejestracja: 1 cze 2009, o 13:55
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: LUKASJUS »

No tak,czyli bardziej prawdopodobne,ze ktos piszacy na tym blogu byl osobiscie w belgradzie. Jakas paranoja.Bedzie tak jak z winiarskim:biedak juz na stole operacyjnym lezal a blog podaje informacje ze za 2 tygodnie zagra w Gdynii. Domyslam ze jastrzebie kupi dwoch sredniakow na rezerwe.a pierwsza szustka to Łomacz, Yudin, Czarnowski, Nowik, Abramov i Hardy. Tak to sie pewnie skonczy.
mikolaj
Posty: 47
Rejestracja: 25 cze 2009, o 17:21
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: mikolaj »

No tak,czyli bardziej prawdopodobne,ze ktos piszacy na tym blogu byl osobiscie w belgradzie. Jakas paranoja.Bedzie tak jak z winiarskim:biedak juz na stole operacyjnym lezal a blog podaje informacje ze za 2 tygodnie zagra w Gdynii. Domyslam ze jastrzebie kupi dwoch sredniakow na rezerwe.a pierwsza szustka to Łomacz, Yudin, Czarnowski, Nowik, Abramov i Hardy. Tak to sie pewnie skonczy.
Gwoli ścisłosci - z tego co na mówiącym tylko najszczerszą prawdę blogu piszę to to, że winiarski zagra na euro. :P
-Kogo szukacie?-
-Jezusa z Nazaretu(...)-
blaise
Posty: 1253
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:44
Płeć: M
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: blaise »

LUKASJUS pisze:No tak,czyli bardziej prawdopodobne,ze ktos piszacy na tym blogu byl osobiscie w belgradzie. Jakas paranoja.Bedzie tak jak z winiarskim:biedak juz na stole operacyjnym lezal a blog podaje informacje ze za 2 tygodnie zagra w Gdynii. Domyslam ze jastrzebie kupi dwoch sredniakow na rezerwe.a pierwsza szustka to Łomacz, Yudin, Czarnowski, Nowik, Abramov i Hardy. Tak to sie pewnie skonczy.
jeżeli już im wierzymy to są to dziennikarze-więc czemu mieliby nie gościć w Belgradzie..

czy oni naprawdę mówią prawdę czy są aż tak bezczelni? :D
zauważcie, że już parę ładnych dni działają i że tak powiem reagują na bodźce ze środowiska, czyli np. piszą to co dziś czy wcześniej, że wyborcza potwierdziła ich info. A nie, że podają ciągle tylko puste wpisy..
.
LUKASJUS
Posty: 85
Rejestracja: 1 cze 2009, o 13:55
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: LUKASJUS »

Najgorsze jest to, ze niektorzy sie na to nabieraja :D
abramov
Posty: 239
Rejestracja: 27 cze 2009, o 16:20
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: abramov »

Mi się wydaje że do jastrzębia przyjdą średniacy niestety bo szczeże to mi się niechce wierzyć bo za Abramova zapłacił Prymat a nie JSW i co dają im drugie 1000000 zł
Paveu
Posty: 170
Rejestracja: 25 maja 2009, o 19:08

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Paveu »

myśle ze juz wiecej nie bedzie na tym forum cytatów z tego bloga
AR
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”