Relacje TV z meczów PlusLigi

przemek16
Posty: 279
Rejestracja: 16 lip 2008, o 07:09
Płeć: M
Kontakt:

Re: Relacje TV z PLS (PlusLigi)

Post autor: przemek16 »

wystarczy, że sciągniesz ten program, poszukaj w googlach...
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Relacje TV z PLS (PlusLigi)

Post autor: evija »

http://www.ipla.pl stad mozna sciagnac program
http://www.ipla.tv tu informacje o programach, kolejnosc, katalog itd
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Relacje TV z PLS (PlusLigi)

Post autor: maksik »

W ten weekend na PS mamy system 2 + 2. Piątek i sobota +L a niedziela i poniedziałek +LK. Chudo.. Chociaż jeśli chodzi o Panów to rzeczywiście wybrali dość dobre (mam nadzieje) mecze bo te pozostałe 3 dość przewidywalne.
Ale za to przez cały weekend do - za przeproszeniem - zażygania będzie można oglądać jak się Polacy tłuką po maskach. Walka tysiąclecia lelum polelum..... :|
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Relacje TV z PLS (PlusLigi)

Post autor: evija »

Czyżby TVP chciała się na poważnie włączyć do walki o ligową siatkówkę ???

http://www.supervolley.pl/index.php?opt ... u&Itemid=7
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Relacje TV z PLS (PlusLigi)

Post autor: azsiak88 »

Moim zdaniem TVP podbija cenkę i nic wiecej. Polsat nie odpuści +ligi, za dużo w to włożył kasy, do tego dziennikarze którzy mają tylko posadę dzięki siatkówce. Gdyby odpukać Polsat zrezygnowałby poniósł by większe straty niż te 15 mln bo nie oszukujmy się, grono ludzi tylko dzięki siatkówce ma Cyfrowy Polsat. Jednym słowem blef - TVP jak i Polsatu.
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Relacje TV z PLS (PlusLigi)

Post autor: maksik »

evija pisze:Czyżby TVP chciała się na poważnie włączyć do walki o ligową siatkówkę ???

http://www.supervolley.pl/index.php?opt ... u&Itemid=7
Moim zdaniem z ich (TVP) strony to jest.. pic na wodę fotomontaż, srali muchy bedzie wiosna....,
a ze strony PS ...ten się śmieje ostatni co najwolniej kojarzy...
;)
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Relacje TV z PLS (PlusLigi)

Post autor: pk+ »

Wydaje mi się że 15mln to nie jest zawrotna kwota ani dla TVP ani dla Polsatu. Transmisje wielkich imprez sportowych typu MŚ, ME, Olimpiada kosztują sporo i trwają 2 tygodnie do miesiąca. Zgoda że MŚ w piłce nożnej mają sporo większą oglądalność niż mecze +Ligi, ale siatkówka to jest produktem na spokojnie 6-7 miesięcy, a jeśli doliczyć reprezentację to prawie cały rok... Sumaryczna oglądalność, możliwość sprzedawania reklam, no i słupki w ilości widzów są dla marketingowców bezcenne.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Relacje TV z PLS (PlusLigi)

Post autor: Arff »

A niech się biją o prawa :D pamiętajmy że cała wynegocjowana suma prawie w całości, bo w części 10/11, pójdzie na konto klubów, 1/11 dla PLPS :) a duża bańka dla tego Wielunia, Olsztyna czy Warszawy w przyszłym roku to jak zbawienie :) Myślę że w pewnym sensie i do pewnego stopnie dla telewizji, im więcej zapłacą, tym produkt będzie atrakcyjniejszy... bo dodatkowy milion dla każdego klubu to zdecydowanie silniejsza liga :)
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
todus
Posty: 936
Rejestracja: 25 maja 2008, o 19:10
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Relacje TV z PLS (PlusLigi)

Post autor: todus »

Arff pisze:A niech się biją o prawa :D pamiętajmy że cała wynegocjowana suma prawie w całości, bo w części 10/11, pójdzie na konto klubów, 1/11 dla PLPS :) a duża bańka dla tego Wielunia, Olsztyna czy Warszawy w przyszłym roku to jak zbawienie :) Myślę że w pewnym sensie i do pewnego stopnie dla telewizji, im więcej zapłacą, tym produkt będzie atrakcyjniejszy... bo dodatkowy milion dla każdego klubu to zdecydowanie silniejsza liga :)
Tylko czy oby na pewno każdy dostaje po tyle samo - po równo ?
Bo coś nie wydaje mi się...
"Wygrywanie oznacza brak strachu przed przegraną"
"Jeśli chcesz coś osiągnąć, pokaż, że możesz to zrobić" Ihos Hernandez
Resofan
Posty: 1424
Rejestracja: 7 lip 2008, o 19:39
Płeć: M

Re: Relacje TV z PLS (PlusLigi)

Post autor: Resofan »

Niekoniecznie duża bańka dla każdego. Zależy jak pieniądze będą dzielone. W lidze pożal się Boże kopaczy, pieniądze od Canal+ dzielone są w ten sposób, że część idzie rzeczywiście po równo dla każdego klubu, ale większość jest dzielona proporcjonalnie do ilości transmitowanych meczów z udziałem danej drużyny. Tak więc siłą rzeczy najwięcej dostają najsilniejsi, bo ich mecze są najatrakcyjniejsze i w związku z tym najczęściej transmitowane.

Poza tym nie sądzę, aby udało się uzyskać tak wielką kwotę. Polsat nie ma właściwie konkurencji - TVP tylko wrzeszczy, że jest zainteresowana a skończy się jak zwykle, Canal+ poszedł w kierunku nożnej i kosza a "N"-ka jest pod względem sportu podobna do TVP. Tak więc Polsat w efekcie zostanie sam na placu boju i wynegocjuje zdecydowanie korzystniejsze dla siebie ceny.
Jakkolwiek passus ten należy merytorycznie i metodologicznie do tomu drugiego, antycypujemy go szkicowo w tym miejscu ze względu na ścisłe powiązanie z korelacją i regresją.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Relacje TV z PLS (PlusLigi)

Post autor: maksik »

Zapewne to też jeśli dojdzie do skutku przeważy znacznie szalę na korzyść Polsatu
Ciekawe tylko czy będą musieli udostępnić tylko główny Polsat czy też kanały o tematyce sportowej i innej "robionej" przez platformę Polsatu.
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Relacje TV z PLS (PlusLigi)

Post autor: Arff »

Oczywiście, że kasa będzie dzielona proporcjonalnie do ilości transmisji... ale właśnie o to chodzi że TVP powiedziało że jak wykupi transmisje to będzie transmitować wszystkie mecze Plus ligi i Plud ligi kobiet, bo każdy oddział regionalny ma potrzebny do tego celu sprzęt... w tym zaznaczając, że ważniejsze transmisje odbywać się będą również w otwartych telewizjach TVP 1 i TVP 2 !!! Jeśli tak będzie, to ja jestem za TVP ... po prostu nie ma lepszego sposobu na wypromowanie czegoś, jak transmisja w najlepiej oglądalnych stacjach telewizyjnych w Polsce...

hehe.. trochę mnie poniosło i uciekłem od tematu :D W każdym bądź razie jeśli transmitowane będą wszystkie mecze to... hmmm... jak rozkładać się będzie kasa ??? Po równo ??? :D
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Relacje TV z PLS (PlusLigi)

Post autor: Antos »

Jesli maja byc puszczane wszystkie mecze z kolejki to tez jestem za TVP.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
eltomasso
Posty: 221
Rejestracja: 20 gru 2007, o 11:50

Re: Relacje TV z PLS (PlusLigi)

Post autor: eltomasso »

a ja mysle ze najprosciej bedzie jak TVP wezmie PlusLige kobiet wtedy Polsat wresz wroci przynajmniej do systemu z 3 meczami Plusligi.

Przy okazji zastanawiam sie nad jednym... mowi sie ze Plusliga warta jest 10 mln, a Plusliga Kobiet 5 mln... pada wiec pytanie... czy 3 mecz pod wzgledem ogladalanosci z Plusligi moze miec podobna widownie jak 2 mecz w Pluslidze Kobiet?

Czy dla Polsatu nie byloby jakims wyjsciem zrobic w Polsacie Sport mecze w stosunku 2 - 2 a ten 3 eci w Pluslidze dac w tv4?

Jakos nie chce mi sie wierzyc ze na tym 3 ecim nie daloby sie zarobic.
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Relacje TV z PLS (PlusLigi)

Post autor: KadrO »

eltomasso pisze:a ja mysle ze najprosciej bedzie jak TVP wezmie PlusLige kobiet wtedy Polsat wresz wroci przynajmniej do systemu z 3 meczami Plusligi.

Przy okazji zastanawiam sie nad jednym... mowi sie ze Plusliga warta jest 10 mln, a Plusliga Kobiet 5 mln... pada wiec pytanie... czy 3 mecz pod wzgledem ogladalanosci z Plusligi moze miec podobna widownie jak 2 mecz w Pluslidze Kobiet?

Czy dla Polsatu nie byloby jakims wyjsciem zrobic w Polsacie Sport mecze w stosunku 2 - 2 a ten 3 eci w Pluslidze dac w tv4?

Jakos nie chce mi sie wierzyc ze na tym 3 ecim nie daloby sie zarobic.
Jeśli Polsatowi tak bardzo zależy na siatkówce, to niech co najmniej 4 mecze lecą na Polsat Sport, w tym jeden z nich nawet na otwartym.

Druga sprawa. Oczywiste jest że 3 mecz pod względem oglądalności Plusligi, i tak jest więcej warty niż 2 Plusligi Kobiet. Taka jest teraz sytuacja. Ja np. oglądałem wszystkie mecze 1 kolejki (2 niestety całej nie mogłem), a jak dadzą panie, to nawet meczu nie będzie mi się chciało oglądać. Choćby to był hit kolejki. Choć może mnie jakiś atak nudy złapać. :D
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Relacje TV z PLS (PlusLigi)

Post autor: pk+ »

Ja trochę z innej beczki, w zeszłym sezonie Polsat się pochwalił że +Liga jest na tyle dobrym produktem że retransmisje zostały sprzedane zagranicę, bodaj do Anglii ale to chyba raczej dla emigrantów ale chyba także do jakichś innych państw. Czy ktoś wie czy w tym sezonie również - bo jeśli tak to pewnie za 150 euro tego nie sprzedali, tylko ciut więcej... :)
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Relacje TV z PLS (PlusLigi)

Post autor: Chal »

Ja wolę 5 kiepskich transmisji z meczów, niż 2 wspaniałe, kiedy z pozostałych 3 nie ma choćby urywków. Poza tym, to co mówił Arff - kasa, misiu, kasa, więcej pieniędzy za transmisje to więcej pieniędzy dla klasowych graczy. Za Polsatem płakać nie będę, jeśli stracą prawa, byle na rzecz TVP, a nie Orange Sport, bo to to jest dopiero kanał widmo ;)
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Relacje TV z PLS (PlusLigi)

Post autor: azsiak88 »

Dla mnie Polsat jest o tyle dobry bo mam ich dekoder, jeżeli TVP dostałoby prawa (czyt.kupiło), wiąże się to z ograniczonym dostępem do TVP Sport. I moim zdaniem większości ludziom o to głównie chodzi. Gdy TVP miała LŚ to pokazywała ją na bardzo dobrym poziomie i było to ładnych parę lat temu zatem teraz na pewno nie byłoby, jak nie jeszcze lepiej. A co do obsady ludźmi - TVP ma także dobrych komentatorów znających się na rzeczy (Dębowski), natomiast jeśli chodzi o ekspertów to może zwinąć ich z PS, bo jeśli Polsat utraci prawa to po jakiego będzie trzymał Mazura, Drzyzgę, Jarosza itd (Wójtowicza niech sobie wtedy zatrzymają, płakał nie będę :D ) jak tam nie będą mieli już co komentować w studiu? Czyli proponuje nie przesadzać nadmiernie na transmisję TVP, bo jednak reklamy Polsatu w przerwach technicznych to żenada i nic więcej i to mi baaaaaaaaaaaaaardzo nie odpowiadało na ME (choc też z drugiej strony nie wiadomo czy TVP nie zachowałaby się tak samo, ale to już gdybanie).
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Relacje TV z PLS (PlusLigi)

Post autor: Arff »

(choc też z drugiej strony nie wiadomo czy TVP nie zachowałaby się tak samo, ale to już gdybanie).
Mi tam reklamy w przerwach technicznych nie przeszkadzają, bo tak na prawdę taki jest cel przerwy technicznej, żeby można było w ich czasie emitować reklamy... ale akurat w tym wypadku wiadomo jak zachowałoby się TVP które ma ustawowy(tj. odgórny) zakaz przerywania programów reklamami... czyli na 101% nie emitowaliby reklam w czasie przerw technicznych :)
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Relacje TV z PLS (PlusLigi)

Post autor: lucass90 »

Arff pisze:
(choc też z drugiej strony nie wiadomo czy TVP nie zachowałaby się tak samo, ale to już gdybanie).
Mi tam reklamy w przerwach technicznych nie przeszkadzają, bo tak na prawdę taki jest cel przerwy technicznej, żeby można było w ich czasie emitować reklamy... ale akurat w tym wypadku wiadomo jak zachowałoby się TVP które ma ustawowy(tj. odgórny) zakaz przerywania programów reklamami... czyli na 101% nie emitowaliby reklam w czasie przerw technicznych :)
Ale Teleekspresem już by mogli... ;)
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Relacje TV z PLS (PlusLigi)

Post autor: azsiak88 »

lucass90 pisze:
Arff pisze:
(choc też z drugiej strony nie wiadomo czy TVP nie zachowałaby się tak samo, ale to już gdybanie).
Mi tam reklamy w przerwach technicznych nie przeszkadzają, bo tak na prawdę taki jest cel przerwy technicznej, żeby można było w ich czasie emitować reklamy... ale akurat w tym wypadku wiadomo jak zachowałoby się TVP które ma ustawowy(tj. odgórny) zakaz przerywania programów reklamami... czyli na 101% nie emitowaliby reklam w czasie przerw technicznych :)
Ale Teleekspresem już by mogli... ;)
Z tym Teleexpresem także przesadzacie ;) Nie łudźcie się że mecze byłyby pokazywane (wszystkie) w kanałach ogólnodostępnych, pewnie te weekendowe (sobota-niedziela) raczej tak, a godziny spotkań akurat z Teleexpresem nie kolidują.
Mnie np reklamy bardzo przeszkadzają, ponieważ w przerwie technicznej można posłuchać zdania komentatorów, gdzie np w meczu na jakiś wątek czau już nie ma.
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
friuli
Posty: 69
Rejestracja: 10 kwie 2009, o 09:33
Płeć: M

Re: Relacje TV z PLS (PlusLigi)

Post autor: friuli »

TVP ma także dobrych komentatorów znających się na rzeczy (Dębowski)
I ten jeden samotny biały żagiel Dębowski miałby obskoczyć wszystkie mecze w każdej kolejce? :D
Bo ja nie widzę absolutnie żadnego innego dziennikarza TVP, który chociaż miałby cokolwiek wspólnego z siatkówką. Chociaż wesoło by było gdyby mało komentującego Darka Szpakowskiego zaprząc do siatkówki. Chłop komentował przecież na igrzyskach wioślarstwo, kiedyś hokej na lodzie i curling, więc i z siatkówką by sobie poradził :D
W razie czego z emerytury ściągnąć Zydorowicza i mamy obsadę na każdą kolejkę.
A poważnie, jeśli TVP dostanie prawa do pokazywania polskiej ligi to będzie to tragedia narodowa dla polskiej siatkówki.
Można sobie kogoś transferować z Polsatu, ale to nie będzie to samo. Polsat parę ładnych lat pracował na obecny poziom relacji. Nie wierzę, że TVP jest w stanie zaspokoić gusta wybrednych jednak kibiców siatkarskich w ciągu roku czy nawet dwóch lat. Cudów nie ma.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Relacje TV z PLS (PlusLigi)

Post autor: madlark »

Chyba Polsat posłuchał tych wszystkich, którzy pisali, że nie chcą oglądać zmagań Pań o tytuł MP.
W niedzielę, żeby Wam się od nadmiaru siatki nie poprzewracało w głowie w TV4 będzie można podglądań zmagania rugby. Tak trzymać chłopaki :x
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Relacje TV z PLS (PlusLigi)

Post autor: evija »

Dla antyfanów Gosi Niemczyk wspaniała wiadomość. W związku z tym, że Gosia Niemczyk będzie grać w Organice Budowlani Łodź, nie będzie ona komentowała meczów PlusLigi Kobiet. Ciekawe kto wskoczy na jej miejsce? Być może częściej będzie to Dominika Leśniewicz, a może jakaś inna zawodniczka, nowa zajmie stanowisko komentatora - eksperta.
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Relacje TV z PLS (PlusLigi)

Post autor: Arff »

haha... na prawdę ??? :D To już nie ma w Polsce ciekawych juniorek ??? :D
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
mateo9
Posty: 316
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 19:45
Płeć: M

Re: Relacje TV z PLS (PlusLigi)

Post autor: mateo9 »

madlark pisze:Chyba Polsat posłuchał tych wszystkich, którzy pisali, że nie chcą oglądać zmagań Pań o tytuł MP.
W niedzielę, żeby Wam się od nadmiaru siatki nie poprzewracało w głowie w TV4 będzie można podglądań zmagania rugby. Tak trzymać chłopaki :x
przecez mecz Musyznianki widnieje w programie zarowno TV 4 jak i PS :D


leee bez Goski to juz nie o samo :] ale nie powiem z wielka przyjemnoscia beda ja ogladal na boisku ;)
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Relacje TV z PLS (PlusLigi)

Post autor: madlark »

mateo9 pisze:
madlark pisze:Chyba Polsat posłuchał tych wszystkich, którzy pisali, że nie chcą oglądać zmagań Pań o tytuł MP.
W niedzielę, żeby Wam się od nadmiaru siatki nie poprzewracało w głowie w TV4 będzie można podglądań zmagania rugby. Tak trzymać chłopaki :x
przecez mecz Musyznianki widnieje w programie zarowno TV 4 jak i PS :D
na tv.wp.pl jest 14.40
Polska Czechy Eliminacje Mistrzostw Świata w Nowej Zelandii
i tu http://www.tv.pl/home/dzien/2009-10-25/ ... na/0.xhtml
też
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Relacje TV z PLS (PlusLigi)

Post autor: lucass90 »

madlark pisze:Chyba Polsat posłuchał tych wszystkich, którzy pisali, że nie chcą oglądać zmagań Pań o tytuł MP.
W niedzielę, żeby Wam się od nadmiaru siatki nie poprzewracało w głowie w TV4 będzie można podglądań zmagania rugby. Tak trzymać chłopaki :x
A może by tak sprawdzać u źródła...? O 14:40 masz wpisaną PlusLigę Kobiet.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Relacje TV z PLS (PlusLigi)

Post autor: Mate »

Radio Polska Siatkówka :D - ciekawe, co wyjdzie z tego??
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Relacje TV z PLS (PlusLigi)

Post autor: madlark »

lucass90 pisze:
madlark pisze:Chyba Polsat posłuchał tych wszystkich, którzy pisali, że nie chcą oglądać zmagań Pań o tytuł MP.
W niedzielę, żeby Wam się od nadmiaru siatki nie poprzewracało w głowie w TV4 będzie można podglądań zmagania rugby. Tak trzymać chłopaki :x
A może by tak sprawdzać u źródła...? O 14:40 masz wpisaną PlusLigę Kobiet.
Fajne źródło dla nich od 14.40 do 17.00 jest 60 min
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”