Skra Bełchatów

Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: lucass90 »

Dennis Guilder pisze:
kevinpsb pisze:
Dennis Guilder pisze:W tego w pierwszej linii. Na pewno nie w libero. To tylko świadczy o tym, że także i rywale Skry widzą, że Gackowi ostatnio niespecjalnie idzie gra. Inna sprawa, że kogo Skra ma wziąć za niego? Tracić slot na obcokrajowca?
Bedzie w Skrze Zatorski...

Swoja droga kapitalnie w 3 secie w obronie grał Ignaczak...
O ile mnie pamięć nie myli to Zatorski właśnie z przyjęciem ma większe problemy, więc sytuacja niewiele się zmieni.
Faktycznie, Zatorski jest zaledwie pierwszym przyjmującym w lidze, mając najwyższy procent przyjęcia perfekcyjnego, jest ponad wszystkimi innymi libero w PlusLidze, więc na pewno jego przyjście do Skry będzie wiązało się z ogromną dziurą w przyjęciu... Do tego statystyki z wczorajszego meczu: przyjęcie pozytywne 83%, w tym perfekcyjne 63%... Kto to widział, żeby tak beznadziejnie przyjmować...?!
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Mate »

Jeżeli przyjęcie jest jego słabą stroną, a prowadzi w rankingach przyjęcia to ja się boję pomyśleć, co będzie za kilka lat :) . Zatorskiego powinniśmy porównywać do Verbova, bo Paweł jak Rosjanin świetnie przyjmuje i jest bardzo czujny w obronie.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Skra Bełchatów

Post autor: maksik »

Dennis Guilder pisze: O ile mnie pamięć nie myli to Zatorski właśnie z przyjęciem ma większe problemy, więc sytuacja niewiele się zmieni.
Sęk w tym właśnie, że nie MA tylko MIAŁ problemy z przyjęciem na co zwracałem uwagę w poprzednim sezonie. Jestem pod wielkim wrażeniem przede wszystkim postępów jakie robi Zator, bo miał braki w elemencie przyjęcia ale w tym sezonie nie ma na niego mocnych. O tym że jest świetny w obronie - (z Delectą trochę nerwowo momentami ale zdarza się) - to wiemy, zarówno o przewidywalności i jego szybkości na nogach oraz sprycie. Podziwiam go bardzo i chciałbym żeby już od następnego zgrupowania utarł nosa tym naszym "niezastapionym"..
Zresztą Lucass podsumował to wszystko bardzo trafnie. Obawiam się tylko, że i tak Skra Gacka mimo wszystko nie puści a i Zatora będzie chciała mieć u siebie - to byłby dramat dla obydwu a zwłaszcza dla tego drugiego.. Chyba że Czewę będzie stać na zamianę..
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
EddieMarchewka
Posty: 243
Rejestracja: 9 maja 2009, o 20:40
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: EddieMarchewka »

Mate pisze:Jeżeli przyjęcie jest jego słabą stroną, a prowadzi w rankingach przyjęcia to ja się boję pomyśleć, co będzie za kilka lat :) . Zatorskiego powinniśmy porównywać do Verbova, bo Paweł jak Rosjanin świetnie przyjmuje i jest bardzo czujny w obronie.
Z tymi sądami to bym jeszcze trochę poczekał. Ale na pewno Zatorski to materiał na libero światowej klasy.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Guilder »

lucass90 pisze:
Dennis Guilder pisze:(...)
O ile mnie pamięć nie myli to Zatorski właśnie z przyjęciem ma większe problemy, więc sytuacja niewiele się zmieni.
Faktycznie, Zatorski jest zaledwie pierwszym przyjmującym w lidze, mając najwyższy procent przyjęcia perfekcyjnego, jest ponad wszystkimi innymi libero w PlusLidze, więc na pewno jego przyjście do Skry będzie wiązało się z ogromną dziurą w przyjęciu... Do tego statystyki z wczorajszego meczu: przyjęcie pozytywne 83%, w tym perfekcyjne 63%... Kto to widział, żeby tak beznadziejnie przyjmować...?!
1. Jeśli myślisz, że ten pseudo-sarkazm jest zabawny, to muszę zgasić Twoje nadzieje.
2. Może faktycznie niespecjalnie precyzyjnie się wyraziłem. Wszak jednak pamiętam, że przy bardzo mocnych zagrywkach Zatorski zwykł mieć problem. Większe nie w sensie, że jest kompletną dupą w tym elemencie, tylko że idzie mu w tym gorzej niż np. w obronie. A że jest lepszy i tak od większości libero? To tylko świadczy lepiej o nim, i gorzej o reszcie. Zobaczymy jak się będzie spisywał, jeśli w tej Skrze wyląduje, bo wtedy zacznie się prawdziwe granie (regularnie LM, i ciągła presja wyniku).
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Jacko
Posty: 227
Rejestracja: 5 maja 2008, o 16:08
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Jacko »

Dennis Guilder pisze:2. Może faktycznie niespecjalnie precyzyjnie się wyraziłem. Wszak jednak pamiętam, że przy bardzo mocnych zagrywkach Zatorski zwykł mieć problem. Większe nie w sensie, że jest kompletną dupą w tym elemencie, tylko że idzie mu w tym gorzej niż np. w obronie. A że jest lepszy i tak od większości libero? To tylko świadczy lepiej o nim, i gorzej o reszcie. Zobaczymy jak się będzie spisywał, jeśli w tej Skrze wyląduje, bo wtedy zacznie się prawdziwe granie (regularnie LM, i ciągła presja wyniku).
To w czym problem ? Jest świetny w obronie i bardzo dobrze przyjmuje. Obecnie jest znacznie lepszy od Gacka, więc zamiast szukać kogoś za granicą ściągną sobie Zatorskiego.
Rzeczywiście nieprecyzyjnie się wyraziłeś, bo ja nie rozumiem o co Ci chodzi.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: lucass90 »

Dennis Guilder pisze:A że [Zatorski] jest lepszy i tak od większości libero? To tylko świadczy lepiej o nim, i gorzej o reszcie. Zobaczymy jak się będzie spisywał, jeśli w tej Skrze wyląduje, bo wtedy zacznie się prawdziwe granie (regularnie LM, i ciągła presja wyniku).
No tak, bo przecież zawsze najlepszy na świecie musi być Krzysio Ignaczak :D Dobrze byłoby się obudzić i zobaczyć, że mamy talent na miarę światową...
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Guilder »

lucass90 pisze:
Dennis Guilder pisze:A że [Zatorski] jest lepszy i tak od większości libero? To tylko świadczy lepiej o nim, i gorzej o reszcie. Zobaczymy jak się będzie spisywał, jeśli w tej Skrze wyląduje, bo wtedy zacznie się prawdziwe granie (regularnie LM, i ciągła presja wyniku).
No tak, bo przecież zawsze najlepszy na świecie musi być Krzysio Ignaczak :D Dobrze byłoby się obudzić i zobaczyć, że mamy talent na miarę światową...
Gdzie ja Ci o Ignaczaku pisałem? Nie przypisuj mi słów, które nie są mojego autorstwa.

Jacko: rzecz w tym, że przyjmuje świetnie do pewnego momentu. O ile dobrze pamiętam, to najgorzej mu idą mocne serwisy (tylko takie Jaroszowo-Wlazłowe po 120km/h a nie popierdółki Łomacza). Ogarnie to, to będzie fajnie. Do tej pory ja wolę nastawiać się pesymistycznie (zakładam od razu, że to będzie podstawowy libero w kadrze niedługo), żeby potem mieć miłą niespodziankę na MŚ, bądź też ME czy IO.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Skra Bełchatów

Post autor: azsiak88 »

Na zagrywkę 120 km/h i więcej nie ma mocnych i nikt mi nie wmówi że jest ona do opanowania, co z resztą potwierdzają komentatorzy. Jeżeli piłka idzie idealnie w przyjmującego to może i jest w stanie ją tylko zgasić, ale jeżeli idzie do boku to krzaki w małej hali albo sufit.
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Guilder »

Lecącą w niego zagrywkę dobry libero przyjmie nad siebie. Będzie to przyjęcie na 6-7 metr, ale możliwe do prowadzenia dalszej gry. Kiepski przyjmie na drugą stronę, bądź w trybuny.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
Mario
Posty: 314
Rejestracja: 4 mar 2009, o 18:23
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Mario »

maksik pisze: Obawiam się tylko, że i tak Skra Gacka mimo wszystko nie puści a i Zatora będzie chciała mieć u siebie - to byłby dramat dla obydwu a zwłaszcza dla tego drugiego..
100% że tak będzie. Nauczeni przykrymi doświadczeniami z tego sezonu będą chcieli mieć na każdą pozycję po 2 zawodników gotowych do gry, nawet na libero. Tyle że to Gato wyleci na trybuny.
Awatar użytkownika
dante_azs
Posty: 573
Rejestracja: 21 gru 2009, o 16:30
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: dante_azs »

Tylko, że nas w Częstochowie wcale to nie cieszy. Sam Zatorski najchętniej zostałby w AZS-ie, ale jak Piechocki łapska po niego wyciągnie już po tym sezonie, to nie będzie miał wyjścia, musi wrócić. Nie jestem do końca przekonany czy Paweł już od nowego sezonu powinien wracać do Skry czy może dopiero za rok. Z jednej strony niech chłopak się rozwija, co tu gadać, w Bełchatowie będzie miał na to wielką szansę, a i reprezentacja skorzysta. Ale będzie nieco żal. Siatkarz z niego bardzo dobry a i człowiek bardzo do rzeczy.
jacek05
Posty: 189
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: jacek05 »

Myślę, że Zatorskiego na drugiego libero ściągać jednak nie będą, podobnie jak przed tym sezonem nie ściągali za wszelką cenę Kłosa na trybuny.
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: kevinpsb »

jacek05 pisze:Myślę, że Zatorskiego na drugiego libero ściągać jednak nie będą, podobnie jak przed tym sezonem nie ściągali za wszelką cenę Kłosa na trybuny.
Po 1 Zatorski gra lepiej niz Gacek...
Po 2 Zatorskiego kontrakt jest ze 2 razy mniejszy...
Po 3 Zatorski ma 20 lat... wiec mozna patrzec przyszłosciowo ....
Po 4 Zatorski bedzie grał co raz lepiej...
Po 5 Gacek bedzie grał co raz gorzej...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Skra Bełchatów

Post autor: KChudz »

Zatorski powinien grać w pierwszym składzie Skry. Jest lepszy od Gacka, młody, no i tam mógłby się dalej rozwijać. Chociaż z tym rozwojem to może być różnie. Czasem gra w słabszym zespole powoduje potrzebę coraz lepszej gry. Gra obok dobrych przyjmujących i broniących nie wymusza zawsze dobrej gry, czasem powoduje regres. Igła po przejściu do Resovi jakby odżył. Gacek po przejściu do Skry jakby "osłabł". W słabszym zespole jest dużo więcej tzw. "trudnych" sytuacji a więc i nauki. Grając z Maryjuszem, Plińskim, Antigą nie będzie mógł odbierać ich atomowych serwów, wrednych flotów.
Vaud
Posty: 640
Rejestracja: 3 kwie 2009, o 12:05
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Vaud »

KChudz pisze: (...) Grając z Maryjuszem, Plińskim, Antigą nie będzie mógł odbierać ich atomowych serwów, wrednych flotów.
Dlaczego zaraz "wrednych"?. Raczej dopracowanych...
Dziesiąte miejsce w typerze F1 sezonu 2016 portalu v10.pl ;)
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Skra Bełchatów

Post autor: KChudz »

Vaud pisze:
KChudz pisze: (...) Grając z Maryjuszem, Plińskim, Antigą nie będzie mógł odbierać ich atomowych serwów, wrednych flotów.
Dlaczego zaraz "wrednych"?. Raczej dopracowanych...
Użyłem tego słowa w kontekście przyjmującego. To że są dopracowane i zawodnicy cały czas je poprawiają to widać "gołym okiem".
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: lucass90 »

Od samego początku nawet Drzyzga mówił, że Zatorski ma tzw. "czucie mięśniowe", pozwalające na dokładne przyjmowanie mocnych serwisów... Uważam, że gdy Paweł będzie w wieku Gacka czy Ignaczak, będzie się go stawiało w piątce najlepszych libero na świecie.
AZS CZĘSTOCHOWA!
eltomasso
Posty: 221
Rejestracja: 20 gru 2007, o 11:50

Re: Skra Bełchatów

Post autor: eltomasso »

Mysle ze w Belchatowie nikt nie ma watpliwosci ze Zatorski to pryszlosc Skry jak i "Polskry":) wiec nikt dlugo nie bedzie sie zastanawial. Powrot ten jednak moze byc odlozony w czasie gdy poprostu Gacek nie zawiedzie w najwazniejszych meczach(w koncu rok w Czewie na pewno Zatorskiemu by nie zaszkodzil). Plan ten jednak jest mniej prawdopodobny bo Zatorski obecnie gra bardzo dobrze i rowno a Gacek... no coz wszyscy widzieli osttani mecz. Gdy dodatkowo Gacek zawiedzie w jakims wazniejszym meczu szala goryczy moze sie przelac(mecz z Resovia szybko pojdzie w niepamiec bo nawet przy jego kiepskiej grze nic Resovi nie pomoglo).

Jesli Zator wroci do Belchatowa to mysle ze z Gackiem sie pozegnaja w koncu libero to osoba do zastapienia i dwoch libero nie bedzie koniecznych. I tu pojawia sie pytanie co z Gackiem?:) chyba zagranica bo niby ktoby go chcial? Resovia i Jastrzebie maja etatowych libero, Delecta nie po to sprowadzala Ryska, ZAKsa nie ma powodu by cos zmieniac na tej pozycji, a Czewa... no coz podczas ostatniego rozbioru Czewy chyba tego zawodnika bylo najmniej zal nie wspominajac o tym ze w Czewie po udanych wczesniejszych wyborach znow padnie na mlodego zawodnika... Tak na marginesie w tej sytuacji byc moze Czewa powinna zapolowac na Debca- znajac zycie kazdy by na tym zyskal.
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Antos »

A ja stawiam ze bedzie naturalna wymiana Gacek-Zatorski.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Vaud
Posty: 640
Rejestracja: 3 kwie 2009, o 12:05
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Vaud »

KChudz pisze:
Vaud pisze:
KChudz pisze: (...) Grając z Maryjuszem, Plińskim, Antigą nie będzie mógł odbierać ich atomowych serwów, wrednych flotów.
Dlaczego zaraz "wrednych"?. Raczej dopracowanych...
Użyłem tego słowa w kontekście przyjmującego. To że są dopracowane i zawodnicy cały czas je poprawiają to widać "gołym okiem".
Rozumiem. Ale słowo "wredne" samo w sobie niesie ładunek negatywny czy wręcz odstręczający w stosunku do zagrywającego.
Bardziej neutralne a chyba także i właściwe od strony językowej byłyby ( dla tych flotów ) słowa: nieprzyjemny, nieprzewidywalny, kąśliwy czy zdradliwy... ;)
Dziesiąte miejsce w typerze F1 sezonu 2016 portalu v10.pl ;)
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Mate »

Nie miałeś się czego uczepić. Niektóre floty są wredne i tyle ;) .
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
jacek05
Posty: 189
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: jacek05 »

kevinpsb pisze:
jacek05 pisze:Myślę, że Zatorskiego na drugiego libero ściągać jednak nie będą, podobnie jak przed tym sezonem nie ściągali za wszelką cenę Kłosa na trybuny.
Po 1 Zatorski gra lepiej niz Gacek...
Po 2 Zatorskiego kontrakt jest ze 2 razy mniejszy...
Po 3 Zatorski ma 20 lat... wiec mozna patrzec przyszłosciowo ....
Po 4 Zatorski bedzie grał co raz lepiej...
Po 5 Gacek bedzie grał co raz gorzej...
wow.. dziękuję, że naświetliłeś mi tą sprawę..
a tak na serio, to chodziło mi o to, że dla mnie jedyne opcje to albo Zatorski zostaje w AZSie, Gacek w Skrze (mniej prawdopodobne) albo następuje wymiana (bardziej prawdopodobne), a raczej nie ma opcji, obaj w Skrze. Tak mi się przynajmniej wydaję.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Skra Bełchatów

Post autor: maksik »

Teraz to nawet by mnie nie zdziwiło jakby obaj trafili do Bydgoszczy..;) Wtedy będzie prawdziwa zdrowa rywalizacja na tej pozycji ;)
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Antos »

Zauwazcie ze ostatnio Murek trafi ze Skry do AZSu, podobnie mogloby byc z Bartmanem wiec wedlug mnie powrot Gacka do Czestochowy odbedzie sie na 99% ale na 100% nie w nastepnym sezonie, jeszcze za wczesnie.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: pk+ »

Antos pisze:Zauwazcie ze ostatnio Murek trafi ze Skry do AZSu, podobnie mogloby byc z Bartmanem wiec wedlug mnie powrot Gacka do Czestochowy odbedzie sie na 99% ale na 100% nie w nastepnym sezonie, jeszcze za wczesnie.
W sumie po wymianie Gacek-Zatorski oba kluby mogłyby powiedzieć że się wzmocniły ;) W Skrze lepszy libero, a w prawdopodobnie wciąż młodym AZS bardzo doświadczony zawodnik.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
EddieMarchewka
Posty: 243
Rejestracja: 9 maja 2009, o 20:40
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: EddieMarchewka »

Vaud pisze: Rozumiem. Ale słowo "wredne" samo w sobie niesie ładunek negatywny czy wręcz odstręczający w stosunku do zagrywającego.
Bardziej neutralne a chyba także i właściwe od strony językowej byłyby ( dla tych flotów ) słowa: nieprzyjemny, nieprzewidywalny, kąśliwy czy zdradliwy... ;)
Whoa, w Mariusza się bawisz? Wredne floty? Tak się nie mówi! Tak się nie robi!
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Skra Bełchatów

Post autor: azsiak88 »

Drzyzga w meczu Częstochowy i Skry powiedział o zagrywce Wiśni jako "szpetnej". Co jak co ale trafił z tym określeniem. Założę się że jak zagrywa Wiśnia to każdy z przyjmujących mówi sobie "tylko nie na mnie" ;)
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
Vaud
Posty: 640
Rejestracja: 3 kwie 2009, o 12:05
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Vaud »

Mate pisze:Nie miałeś się czego uczepić. Niektóre floty są wredne i tyle ;) .
Ale tylko niektóre. Tylko te w wykonaniu bełchatowian... ;)
Dziesiąte miejsce w typerze F1 sezonu 2016 portalu v10.pl ;)
Vaud
Posty: 640
Rejestracja: 3 kwie 2009, o 12:05
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Vaud »

EddieMarchewka pisze:
Vaud pisze: Rozumiem. Ale słowo "wredne" samo w sobie niesie ładunek negatywny czy wręcz odstręczający w stosunku do zagrywającego.
Bardziej neutralne a chyba także i właściwe od strony językowej byłyby ( dla tych flotów ) słowa: nieprzyjemny, nieprzewidywalny, kąśliwy czy zdradliwy... ;)
Whoa, w Mariusza się bawisz? Wredne floty? Tak się nie mówi! Tak się nie robi!
Niekoniecznie. Przeczytaj jeszcze raz...
Dziesiąte miejsce w typerze F1 sezonu 2016 portalu v10.pl ;)
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”