Relacje TV z meczów PlusLigi

cartman
Posty: 190
Rejestracja: 18 kwie 2009, o 07:27
Płeć: M
Lokalizacja: Resovia

Re: Relacje TV z PLS (PlusLigi)

Post autor: cartman »

przeemekk90 pisze:To chyba raczej wina tych którzy bawili się zapałkami na hali.

Wina ewidentnie jest po stronie polsatu, choćby za samo lekceważenie CSKA!! Oni się spodziewali szybkiego meczu 0:3 w setach do 11, 12 i 13??!! A jak by tak mecz zakończył się wynikiem 2:3 w setach 24:26 30:28 23:25 25:23 18:20, to mecz by trwał pewnie tyle samo czasu ile trwał dzisiaj przez dzieci bawiące się zapałkami....
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Relacje TV z PLS (PlusLigi)

Post autor: pk+ »

przeemekk90 pisze:To chyba raczej wina tych którzy bawili się zapałkami na hali.
A gdyby było pięć ciężkich, długich setów to czyja byłaby wina???

Przerwali transmisję i woleli puszczać powtórki boksu na drugim kanale. Nie było problemu w przeprowadzeniu dwóch równoległych transmisji na żywo.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
przeemekk90
Posty: 1315
Rejestracja: 31 sty 2009, o 11:51
Płeć: M

Re: Relacje TV z PLS (PlusLigi)

Post autor: przeemekk90 »

Polsat dał 2 godziny, tak zazwyczaj za każdym razem jest. A gdybanie że gdyby 5 setów , gdyby coś tam . A gdyby 3 sety (9,7,11),
Kibice odwalili lipe i tyle. A trzeba uszanować kibiców piłki ręcznej. Wrzucenie na Polsat Sport transmisji wcale nie ratuje sytuacji bo pewnie wiekszość klientów nie ma tego kanału. Dlatego zależało im żeby dwa mecze były na tym ''bardziej'' dostępnym kanale.
Real Madrid/Jagiellonia Białystok
Awatar użytkownika
Carpyook
Posty: 55
Rejestracja: 9 sty 2008, o 18:37
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Relacje TV z PLS (PlusLigi)

Post autor: Carpyook »

pk+ pisze: Przerwali transmisję i woleli puszczać powtórki boksu na drugim kanale. Nie było problemu w przeprowadzeniu dwóch równoległych transmisji na żywo.
Nie mogli przerzucić na PSExtra, bo wtedy na pewno obraziliby się kibice boksu, którym odebranoby możliwość obejrzenia po raz sześćdziesiąty siódmy arcyciekawej walki Wałujewa z Haye'm sprzed paru miesięcy... ;)
***
Wenn ist das Nunstück git und Slotermeyer? Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput! :)
Vaud
Posty: 640
Rejestracja: 3 kwie 2009, o 12:05
Płeć: M

Re: Relacje TV z PLS (PlusLigi)

Post autor: Vaud »

Carpyook pisze:
pk+ pisze: Przerwali transmisję i woleli puszczać powtórki boksu na drugim kanale. Nie było problemu w przeprowadzeniu dwóch równoległych transmisji na żywo.
Nie mogli przerzucić na PSExtra, bo wtedy na pewno obraziliby się kibice boksu, którym odebranoby możliwość obejrzenia po raz sześćdziesiąty siódmy arcyciekawej walki Wałujewa z Haye'm sprzed paru miesięcy... ;)
Jakąś niszową nożną wtedy na żywo transmitowali...
Dziesiąte miejsce w typerze F1 sezonu 2016 portalu v10.pl ;)
Awatar użytkownika
Carpyook
Posty: 55
Rejestracja: 9 sty 2008, o 18:37
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Relacje TV z PLS (PlusLigi)

Post autor: Carpyook »

Vaud pisze:
Carpyook pisze: Nie mogli przerzucić na PSExtra, bo wtedy na pewno obraziliby się kibice boksu, którym odebranoby możliwość obejrzenia po raz sześćdziesiąty siódmy arcyciekawej walki Wałujewa z Haye'm sprzed paru miesięcy... ;)
Jakąś niszową nożną wtedy na żywo transmitowali...
Nożna była później. Gdy skończyli transmisję LM na PS, na PSE leciała walka Wałujewa.
Jak dla mnie, to ten wczorajszy mecz był "niszowy", losy Parmy i Interu obchodzą mnie jak zeszłoroczny śnieg. Już zresztą widzę te rzesze abonentów Polsatu, którzy mają tę platformę właśnie po to, że oglądać takie mecze nożnej jak ten wczorajszy...
***
Wenn ist das Nunstück git und Slotermeyer? Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput! :)
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Relacje TV z PLS (PlusLigi)

Post autor: figol »

Ciężko się z wami nie zgodzić transmitują jakąś ustawianą walkę bokserską a potem anty futbol we Włoskim wykonaniu, who cares ??? ...
poznasz głupiego po czynach jego
Awatar użytkownika
nikt wazny
Moderator
Moderator
Posty: 1531
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 10:16
Płeć: M
Lokalizacja: Opole

Re: Relacje TV z PLS (PlusLigi)

Post autor: nikt wazny »

PS pokazuje w sobotę mecz Wawy z Bydgoszczą zamiast Sovii z Zaksą...
no comment :|
Ale jedno wiem po latach,
prawdę musisz znać i Ty.
Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy...
Awatar użytkownika
marcinbvb
Posty: 274
Rejestracja: 16 gru 2007, o 17:16
Płeć: M
Lokalizacja: Kedzierzyn-Koźle

Re: Relacje TV z PLS (PlusLigi)

Post autor: marcinbvb »

Szkoda bo mecz zapowiada sie bardzo ciekawie. Mecz z Radomiem transmitowany w tv, a z Rzeszowem nie? Dziwne. Pozostaje transmisja radiowa
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Relacje TV z PLS (PlusLigi)

Post autor: lucass90 »

Politechnika zagra ten mecz na Torwarze, więc Polsat nawet nie musiał sprzątać stamtąd swoich kamer...
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Relacje TV z PLS (PlusLigi)

Post autor: maksik »

lucass90 pisze:Politechnika zagra ten mecz na Torwarze, więc Polsat nawet nie musiał sprzątać stamtąd swoich kamer...
Mam nadzieję, że to ironia ;P
Na Torwarze praktycznie codziennie coś innego się dzieje (dziś jadę tam na koncert Chrisa Rea) więc chyba nie w tym tkwi szkopuł. Chodzi o równy podział transmisji wobec wszystkich drużyn i żeby 2 razy pod rząd nie było transmisji z udziałem tej samej drużyny chyba.. poza tym sądzę ze mecz Bydzi z W-wą może być bardzo ciekawy.
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Relacje TV z PLS (PlusLigi)

Post autor: lucass90 »

maksik pisze:
lucass90 pisze:Politechnika zagra ten mecz na Torwarze, więc Polsat nawet nie musiał sprzątać stamtąd swoich kamer...
Mam nadzieję, że to ironia ;P
Na Torwarze praktycznie codziennie coś innego się dzieje (dziś jadę tam na koncert Chrisa Rea) więc chyba nie w tym tkwi szkopuł. Chodzi o równy podział transmisji wobec wszystkich drużyn i żeby 2 razy pod rząd nie było transmisji z udziałem tej samej drużyny chyba.. poza tym sądzę ze mecz Bydzi z W-wą może być bardzo ciekawy.
O tym że Warszawa zagra z Bydgoszczą na Torwarze mówili komentatorzy podczas pierwszego seta Meczu Gwiazd. Mówili też że to "przedsięwzięcie" [Mecz Gwiazd] ma być "papierkiem lakmusowym" na warszawskich kibiców, dlatego organizatorzy chcą meczu na Torwarze - spodziewają się więcej kibiców = więcej kasy.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
limona
Posty: 184
Rejestracja: 6 lis 2009, o 19:11
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa

Re: Relacje TV z PLS (PlusLigi)

Post autor: limona »

lucass90 pisze: O tym że Warszawa zagra z Bydgoszczą na Torwarze mówili komentatorzy podczas pierwszego seta Meczu Gwiazd. Mówili też że to "przedsięwzięcie" [Mecz Gwiazd] ma być "papierkiem lakmusowym" na warszawskich kibiców, dlatego organizatorzy chcą meczu na Torwarze - spodziewają się więcej kibiców = więcej kasy.
Chcą też meczu na Torwarze bo trudno grać na zajętej Arenie w której odbędą się ME W badmintonie.
Kibic to dziwne stworzenie jest. Niby zwykły człowiek, a jednak inny.
Mania
Posty: 863
Rejestracja: 16 paź 2007, o 18:08
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Relacje TV z PLS (PlusLigi)

Post autor: Mania »

lucass90 pisze:
maksik pisze:
lucass90 pisze:Politechnika zagra ten mecz na Torwarze, więc Polsat nawet nie musiał sprzątać stamtąd swoich kamer...
Mam nadzieję, że to ironia ;P
Na Torwarze praktycznie codziennie coś innego się dzieje (dziś jadę tam na koncert Chrisa Rea) więc chyba nie w tym tkwi szkopuł. Chodzi o równy podział transmisji wobec wszystkich drużyn i żeby 2 razy pod rząd nie było transmisji z udziałem tej samej drużyny chyba.. poza tym sądzę ze mecz Bydzi z W-wą może być bardzo ciekawy.
O tym że Warszawa zagra z Bydgoszczą na Torwarze mówili komentatorzy podczas pierwszego seta Meczu Gwiazd. Mówili też że to "przedsięwzięcie" [Mecz Gwiazd] ma być "papierkiem lakmusowym" na warszawskich kibiców, dlatego organizatorzy chcą meczu na Torwarze - spodziewają się więcej kibiców = więcej kasy.
Z tą kasą bym nie przesadzała, bo koszta przedsięwzięcia są spore, a i tak dużo mniejsze dzięki pomocy m.st. Warszawy :)
Dla AZS-u to szansa by zdobyć kartę przetargową do negocjacji z potencjalnymi sponsorami. Swoje muszą też zrobić siatkarze, czyli w sobotę zapewnić widowisko i dobry wynik, a potem się utrzymać w lidze. :)
Uważam, że jest kilka powodów, by Polsat ten mecz transmitował, od 2 sezonów mecze PW z Bydgoszczą mają wiele smaczków, a po ostatnim meczu ich przybyło. ;-) Liczę, że nie będziecie po tym meczu marudzić, że taki 'marny' mecz pokazano. :D

ps. pierwotnie mecz na Torwarze miał być ze Skrą, ale przez PWM nastąpiła obsuwa w kalendarzu. Arena zajęta na ME, a grać trzeba. Jeśli uda się zapełnić Torwar choćby w 90% to będzie ogromny sukces (już wykupiono ponad 3000 biletów!), przy Skrze byłaby to bułka z masłem. ;)
"Można z nami wygrać, ale nie można nas pokonać" śp. Krzysztof Kowalczyk o AZS PW.
Awatar użytkownika
przeemekk90
Posty: 1315
Rejestracja: 31 sty 2009, o 11:51
Płeć: M

Re: Relacje TV z PLS (PlusLigi)

Post autor: przeemekk90 »

Mania pisze: ps. pierwotnie mecz na Torwarze miał być ze Skrą, ale przez PWM nastąpiła obsuwa w kalendarzu. Arena zajęta na ME, a grać trzeba. Jeśli uda się zapełnić Torwar choćby w 90% to będzie ogromny sukces (już wykupiono ponad 3000 biletów!), przy Skrze byłaby to bułka z masłem. ;)
Tylko że na mecze ze Skrą Warszawiacy szli by oglądać Skrę, a tutaj kibice idą zobaczyć dobrą grę Politechniki co w efekcie da porażkę Delecty - taki wynik jest wielce prawdopodobny. Zwłaszcza że Wawa w tym roku wygranymi nie rozpieszcza, a tu taka okazja z Bydgoszczą ...
Real Madrid/Jagiellonia Białystok
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Relacje TV z PLS (PlusLigi)

Post autor: Guilder »

Włączam sobie iplę o 14:45 chcąc zobaczyć jakiś porządny mecz, i co widzę? Kobiety grają :(. Czy mecz o 17 będzie transmitowany? Jeśli nie, to właśnie mnie szlag trafił.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
Kay
Posty: 836
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:12
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Relacje TV z PLS (PlusLigi)

Post autor: Kay »

Dennis Guilder pisze:Włączam sobie iplę o 14:45 chcąc zobaczyć jakiś porządny mecz, i co widzę? Kobiety grają :(. Czy mecz o 17 będzie transmitowany? Jeśli nie, to właśnie mnie szlag trafił.
Dopiero jutro :P
AZS Częstochowa
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Relacje TV z PLS (PlusLigi)

Post autor: maksik »

No i nie dość, że kobitki to jak na razie mecz albo jednej albo drugiej drużyny... NUUUUDAAAA!!!!
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
Mario
Posty: 314
Rejestracja: 4 mar 2009, o 18:23
Płeć: M

Re: Relacje TV z PLS (PlusLigi)

Post autor: Mario »

Kay pisze:
Dennis Guilder pisze:Włączam sobie iplę o 14:45 chcąc zobaczyć jakiś porządny mecz, i co widzę? Kobiety grają :(. Czy mecz o 17 będzie transmitowany? Jeśli nie, to właśnie mnie szlag trafił.
Dopiero jutro :P
a od przyszłego sezonu to już ligowych meczów siatkarek nie będzie ani w PS ani w TV4 ani na Ipli.
Będą już tylko i wyłącznie chłopy!
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Relacje TV z PLS (PlusLigi)

Post autor: evija »

Masz błędne informacje kolego.... ;) Puchar Polski Kobiet sprawa ma być dopięta.
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
LUKASJUS
Posty: 85
Rejestracja: 1 cze 2009, o 13:55
Płeć: M

Re: Relacje TV z PLS (PlusLigi)

Post autor: LUKASJUS »

No i chyba wyjaśniła sie sprawa transmisji PLS-u w przyszłym sezonie.Jak mówi Kmita (Polsat) na 90 % wszystko jest dograne.Cena za sezon pewnie gdzieś 3 miliony zł(nie pięć,ale sprawa milionowa-słowa Kmity), inna sprawa co PZPS z tą kasą zrobi (może szkolenia w Dubaju :D) Do tego 3 do 4 meczy w tygodniu.Nie wiem co z dostepnością dla szerszej publiczności ale sądze, że własze ligi wynegocjowały sobote i niedzielę na tv4 a piatek i poniedziałek Polsat Sport (taka moja optymistyczna wersja).Jeśli tak bedzie bede sie cieszył
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Relacje TV z PLS (PlusLigi)

Post autor: Mate »

Wielki hit Serie A1 Pań Pesaro - Bergamo obejrzało "tylko" 64 tys. osób, zaś potyczkę Valentii z Modeną 272 tys. Po raz kolejny mamy porównanie popularności pomiędzy siatkówką mężczyzn, a pań.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Relacje TV z PLS (PlusLigi)

Post autor: Antos »

Czemu polsat wybiera na transmisje mecz ktory bedzie krotki, jednostronny i bez emocji? AZS ma zagrac rezerwami wiec zanim sie transmisja zacznie to po 50 minutach skonczy. Ja chce ogladac dlugie i dramatyczne mecze stojace na wysokim poziomie.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Relacje TV z PLS (PlusLigi)

Post autor: Chal »

Pokaż taki mecz w tej kolejce :P W Bydgoszczy będą, a poza tym co, Skra - Jadar? Resovia - AZS PW? Mecze do transmisji były wybierane dobry miesiąc temu, wtedy jeszcze nie było wiadomo, że AZS nie będzie miał już o co grać, a z zespołów z dołu tabeli regularnie robił najwięcej problemów czołówce. W obecnej sytuacji ciekawszym meczem zdaje się spotkanie w Wieluniu, ale nie mogli tego przecież przewidzieć.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Relacje TV z PLS (PlusLigi)

Post autor: Mateusz1993 »

Mam dobre wieści dla fanów Plusligi mężczyzn od przyszłego sezonu 3-4 mecze Plusligi i może jeden Kobiet. Mówił to Kmita w magazynie Punkt Set Mecz.
Kto nie wie o co mi dokładnie chodzi:
http://iwanczyk.blox.pl/2010/03/Nieczys ... karek.html
Włączcie trzeci filmik po minucie zaczynają mówić konkretnie.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Relacje TV z PLS (PlusLigi)

Post autor: Guilder »

Jak dla mnie bomba, o ile wszystko będzie na ipli.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3944
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Plan transmisji Polsatu Sport na najbliższe dni

Post autor: Klugenhammer »

Plan transmisji Polsatu Sport na najbliższe dni:

Piątek, 26 marca 2010
18:00 Asseco Resovia Rzeszów - Domex Tytan AZS Częstochowa

Poniedziałek, 29 marca 2010
18:00 Jastrzębski Węgiel - Delecta Bydgoszcz

Czwartek, 1 kwietnia 2010
20:25 Delecta Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel

Piątek, 2 kwietnia 2010
18:00 Delecta Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Plan transmisji Polsatu Sport na najbliższe dni

Post autor: adi_tiger »

Klugenhammer pisze:Plan transmisji Polsatu Sport na najbliższe dni:
Czwartek, 1 kwietnia 2010
20:25 Delecta Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel

Piątek, 2 kwietnia 2010
18:00 Delecta Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel
Zawsze zastanawia mnie to ? Już planują ze bedzie wiecej niz 3 mecze ? Skoro juz ustawiają 4 mecz do TV ?
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Plan transmisji Polsatu Sport na najbliższe dni

Post autor: maksik »

adi_tiger pisze:
Klugenhammer pisze:Plan transmisji Polsatu Sport na najbliższe dni:
Czwartek, 1 kwietnia 2010
20:25 Delecta Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel

Piątek, 2 kwietnia 2010
18:00 Delecta Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel
Zawsze zastanawia mnie to ? Już planują ze bedzie wiecej niz 3 mecze ? Skoro juz ustawiają 4 mecz do TV ?
Może to będzie jakiś towarzyski lub pokazowy w razie co..;)
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
rafik30
Posty: 371
Rejestracja: 22 wrz 2009, o 17:12
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Relacje TV z PLS (PlusLigi)

Post autor: rafik30 »

Moze tak byc bo...Delecta będzie juz w półfinale po czwartkowym meczu :D .
A tak na poważnie to ustawiają ten emcz w ramówce bo jest największa szansa,ze w tej parze bedzie wiecej spotkań niz tylko 3-czy to takie dziwne?
Najbardziej wyrównana para to i najwięcej szans na wiecej niz tylko 3 mecze :) .
Rafał Osiński : Bydgoszczanin z krwi i kości-fan Chemika/Delecty,Pałacu,Zawiszy,Polonii,Artego
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”