Sezon 2016/2017 - kolejka 21.

Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4623
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 21.

Post autor: niepoinformowany »

b^free pisze:
Paweł Zatorski pisze:Przykra sytuacja z panem z klubu kibica @jastrzebski_wegiel, który po meczu wyzwał mnie prosto w twarz od idiotów, bo walczyłem w meczu i mobilizowałem zespół, nie zmieni mojego zdania na temat klubu @jastrzebski_wegiel i jego kibiców. Macie świetny zespół, fantastycznych kibiców i super atmosferę! A wyjątki zdarzają się wszędzie...
Ale wiadomo, że to zawodnicy zawsze są źli. :(
A może wersję drugiej strony poznamy? Po pamiętnym meczu w Rzeszowie pewnie też walczył dalej, mimo, że było po meczu. :]
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
TommyLeeJones
Posty: 1672
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 21.

Post autor: TommyLeeJones »

StanLee... I co to zmienia? Żeby te 50% osiągał. To są czołowe polskie kluby ale chyba nie chcesz mi powiedzieć, że Skra albo Resovia grają poukładaną siatkówkę? Jedynie K-K taką gra ale na bloku mają parę Wiśnia - Bieniek, tyłka w tym elemencie nie urywają, a Konarski blokuje drugie skrzydło. W Serie A mógłby zrobić większy postęp na zagrywce, ataku po bloku i kierunkach, powalczyć z lepszymi, myślałem że jako fan Serie A się z tym zgodzisz ;) . Bo to, że jest lepszy od Filipa z czym się w całej rozciągłości zgadzam, wiele nie znaczy.
szatow
Posty: 547
Rejestracja: 9 sty 2016, o 21:25
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 21.

Post autor: szatow »

Ogólnie , to pamiętajcie, że rok temu Muzaj nie miał obok siebie Olivy, a choć grał mniej równo niż teraz, to potrafił ciągnąć całą grę Jastrzębskiego(i miał często dni konia, także z czołówką, których teraz zbytnio nie ma[przy Olivie nie potrzebuje mieć?]). A był to jego pierwszy sezon tak naprawdę.

Natomiast nie wiem o co chodzi z trzymaniem kierunków u Muzaja, bo według mnie akurat prostą i ciasny skos ma fajnie opanowane(nie oglądałem całego meczu wczoraj- pewnie stąd te opinie..), a jakbym się miał przyczepić, to właśnie czasem do dalekich uderzeń po przekątnej, do czego jest tak bardzo predysponowany, rozbijania bloku(jeszcze brakuje pary w łapie czasem) i szukania dziur, gdy się da.

Nie jestem takim Filipofobem jak Stanlee, ale niech chłopak coś udowodni, jeśli chce faktycznie mierzyć w ten najwyższy poziom(a tak go przedstawiacie) i niech to będzie coś poza faktycznie dobrym fragmentem sezonu. Od kiedy gra w gorszym zespole to aż taki atut?

Ale tak swoją drogą, to może, choć ta nasza liga oczywiście jest świetnym roztworem dla rodzenia się i rozwoju dobrych talentów, to te największe może trochę padają ofiarą tej specyfiki. Zamiast wyjechać do naprawdę mocnej ligi- włoskiej i grania z Topem światowym, to grają w mocnej, ale jednak długiej i zróżnicowanej lidze, gdzie może pierwsza piątka coś gra, a i czołówka to nie Ngapeth i Juantorena. I może te wybitniejsze talenty troszkę się kręcą w kółko w tym pożywnym bagienku. Tylko, czy my mamy takie talenty? ;).
TommyLeeJones
Posty: 1672
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 21.

Post autor: TommyLeeJones »

szatow pisze:Natomiast nie wiem o co chodzi z trzymaniem kierunków u Muzaja, bo według mnie akurat prostą i ciasny skos ma fajnie opanowane(nie oglądałem całego meczu wczoraj- pewnie stąd te opinie..), a jakbym się miał przyczepić, to właśnie czasem do dalekich uderzeń po przekątnej, do czego jest tak bardzo predysponowany, rozbijania bloku(jeszcze brakuje pary w łapie czasem) i szukania dziur, gdy się da.
Może i ma opanowane ale za rzadko je wykorzystuje na rzecz przekątnej, wybacz ale nawet ja, leworęczny atakujący, potrafię wbić się po skosie w trzeci metr, a mam ok. 40-50 cm mniejszy zasięg :D . On może zatem to robić seriami. Maciek nie jest słaby ale w Serie A łatwiej byłoby mu poprawić umiejętności, poszerzyć arsenał zagrań dzięki zmaganiu się z trudniejszymi przeciwnikami. Tyle.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 21.

Post autor: StanLee »

@TommyLeeJones, napisałeś bez trybu przypuszczającego, że ''taka gra mu idzie, póki nie trafi na klasową, poukładaną drużynę, która dobrze skacze na siatce", to odniosłem się do meczów z najlepszymi przeciwnikami z jakimi to Muzaj się spotyka. Jak chodziło Ci o to, że na najwyższym poziomie to może nie przejść, to OK, ale źle się wyraziłeś, więc nie miej pretensji.

Oglądam sobie z nudów Polska 2017, i ''wielu mówiło, że Fabian był najlepszym sypaczem PŚ do ostatniego meczu" Drzyzgi, to chyba pierwsza tak nieobiektywna uwaga WD na temat syna jaką słyszałem.
szatow pisze:Nie jestem takim Filipofobem jak Stanlee, ale niech chłopak coś udowodni, jeśli chce faktycznie mierzyć w ten najwyższy poziom(a tak go przedstawiacie) i niech to będzie coś poza faktycznie dobrym fragmentem sezonu.
Tzw. iks de.

A co do wyjazdu do Serie A, to jednak jest to trochę bardziej skomplikowane. Tzn. fajnie napisać ''jedźcie do Włoch, rozwijajcie się'', ale np. Konarski po ostatnim sezonie w Bydgoszczy jak chciał odejść, to z tego co kojarzę, propozycję miał z Latiny, która na farcie wtedy zrobiła ćwierćfinał Serie A. I, no, mając do wyboru granie w mistrzu Polski, a w 7. czy tam 8. zespole Serie A za mniejszą kasę...

I analogicznie z Muzajami oraz Filipami, bo we Włoszech na ten moment jest pewnie ponad 10 lepszych atakujących od nich, a wyjazd do Włoch żeby powalczyć o playoffy gdy w Polsce gra się o medale nie jest i dla nikogo nie byłby żadną alternatywą. Tzn. dla Muzaja, bo Filip w Polsce nie łapie się na playoffy. :D
Ostatnio zmieniony 11 lut 2017, o 14:17 przez StanLee, łącznie zmieniany 1 raz.
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 21.

Post autor: aezakmi »

TommyLeeJones pisze:wybacz ale nawet ja, leworęczny atakujący, potrafię wbić się po skosie w trzeci metr, a mam ok. 40-50 cm mniejszy zasięg :D
Na czystej siatce się nie liczy :D
StanLee pisze: Oglądam sobie z nudów Polska 2017, i ''wielu mówiło, że Fabian był najlepszym sypaczem PŚ do ostatniego meczu" Drzyzgi, to chyba pierwsza tak nieobiektywna uwaga WD na temat syna jaką słyszałem..
Pojawiło się nazwisko Żygadło i po prostu pali się im grunt pod nogami.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 21.

Post autor: compact »

Stream do meczu, ktory zabangla na telefonie? Nie ipla.
kader14
Posty: 665
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 14:08
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 21.

Post autor: kader14 »

compact pisze:Stream do meczu, ktory zabangla na telefonie? Nie ipla.
Goldvod.tv
Mam nadzieję,że dożyje czasów,kiedy siatkarze staną na olimpijskim pudle
Just#
Posty: 165
Rejestracja: 15 sty 2017, o 17:31
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 21.

Post autor: Just# »

Ciekawy jestem jak zaprezentuje się Skra.
Para Winiarski-Penchev na przyjęciu.

Lotos w optymalnym zestawieniu. Grzyb za Gawryszewskiego na środku.

Trefl jest w stanie powalczyć o punkty? Jest.
TommyLeeJones
Posty: 1672
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 21.

Post autor: TommyLeeJones »

StanLee pisze:@TommyLeeJones, napisałeś bez trybu przypuszczającego, że ''taka gra mu idzie, póki nie trafi na klasową, poukładaną drużynę, która dobrze skacze na siatce", to odniosłem się do meczów z najlepszymi przeciwnikami z jakimi to Muzaj się spotyka. Jak chodziło Ci o to, że na najwyższym poziomie to może nie przejść, to OK, ale źle się wyraziłeś, więc nie miej pretensji.
Faktycznie powinien być tryb przypuszczający z uwagi na brak takowych drużyn w PLS-ie, co dobitnie ukazały mecze z Civitanovą oraz Modeną, to takie zespoły miałem na myśli mówiąc, że taka gra nie przechodzi ;) .
aezakmi pisze:Na czystej siatce się nie liczy
Punkt dla Ciebie :D . Ale cały myk polega właśnie na tym, że bijąc po takim skosie, mijasz blok. Wczoraj zagrał tak Derocco, Deroo też ma takie zagranie w arsenale lecz Muzaj na zasięgu może wykonać to lepiej.
StanLee pisze:I analogicznie z Muzajami oraz Filipami, bo we Włoszech na ten moment jest pewnie ponad 10 lepszych atakujących od nich, a wyjazd do Włoch żeby powalczyć o playoffy gdy w Polsce gra się o medale nie jest i dla nikogo nie byłby żadną alternatywą. Tzn. dla Muzaja, bo Filip w Polsce nie łapie się na playoffy.
To prawda, dla zawodnika liczą się też aspekty finansowe, wszakże są limity i w Polsce zarobisz więcej, rodzinne, tutaj grasz o tytułu, tam o play-offy. Niemniej patrząc tylko z perspektywy umiejętności siatkarskich - Serie A daje najwięcej, bo grasz z najlepszymi. Temat zostać czy wyjechać, zaryzykować czy nie niewątpliwie byłby trudny do wyczerpania, można sobie tylko gdybać, czy jak np. Piotrek Nowakowski wyglądałby po dwóch sezonach we Włoszech, bo oferty miał na 99,9%.


Edit: Winiar kontuzja, dostaje zmianę... Nie ma co, pograł sobie.
Ostatnio zmieniony 11 lut 2017, o 15:05 przez TommyLeeJones, łącznie zmieniany 1 raz.
iti
Posty: 919
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 17:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 21.

Post autor: iti »

Winiar zlapal jakis uraz. I zszedl. Wyglada na plecy.
Milten
Posty: 1137
Rejestracja: 23 cze 2013, o 19:16
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 21.

Post autor: Milten »

:] (Przepraszam, cholera, przepraszam. Ale naprawde nie jestem w stanie nic merytorycznego napisac. I nie jest to smiech z Michala tylko z Piechockiego)
Bartosz Kurek jest tytanem siatkówki. <3
Just#
Posty: 165
Rejestracja: 15 sty 2017, o 17:31
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 21.

Post autor: Just# »

Strasznie monotonny jest Szalpuk na lewym skrzydle. Dosyć często jest wyblokowany. Nie mówie tu akurat o dzisiejszym meczu, ale ogólnie.

Hebda ładnie w ataku i jest secik dla Trefla.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 21.

Post autor: compact »

Oby wypadli z tej czwórki.
TommyLeeJones
Posty: 1672
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 21.

Post autor: TommyLeeJones »

Chryste... Hebda chyba 4/4 w samej końcówce seta. Jak Leon :D .

Szalpuk daje pożywkę @Grzegorzowi i trudno go bronić. Pytanie brzmi: po co gra, jeśli ma problemy z barkiem? Bednorz przynajmniej jest zdrowy.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6840
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 21.

Post autor: leeon »

Ziiewwww tak oto Piechocki zaorał Skrę Bełchatów.
ciorny17
Posty: 8567
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 21.

Post autor: ciorny17 »

compact pisze:Oby wypadli z tej czwórki.
Myślisz, że rozwiąże to główny problem, którym moim zdaniem jest zbytni sentyment do pewnych nazwisk Piechockiego? Bo według mnie nie.
Kłamca.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 21.

Post autor: compact »

ciorny17 pisze:
compact pisze:Oby wypadli z tej czwórki.
Myślisz, że rozwiąże to główny problem, którym moim zdaniem jest zbytni sentyment do pewnych nazwisk Piechockiego? Bo według mnie nie.
Brązowy medal tego nie rozwiąże na bank.
orw3ll
Posty: 701
Rejestracja: 1 cze 2013, o 16:24
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 21.

Post autor: orw3ll »

Hebda profesor! :D
Milten
Posty: 1137
Rejestracja: 23 cze 2013, o 19:16
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 21.

Post autor: Milten »

Gre Skry Bełchatów w ofensywie sponsoruje słowo "Wyblok".
Bartosz Kurek jest tytanem siatkówki. <3
TommyLeeJones
Posty: 1672
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 21.

Post autor: TommyLeeJones »

STAŁO SIĘ! Kurek na przyjęciu.
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 21.

Post autor: aezakmi »

Jest Kurek :D. Doczekaliśmy się - no to zobaczymy jak będzie im szło.
Awatar użytkownika
Joker
Posty: 1473
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:50
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 21.

Post autor: Joker »

No dożyliśmy tego momentu. Teraz zobaczymy czy jesteśmy tacy mądrzy i Kurek coś pokaże
Awatar użytkownika
Gerrard
Posty: 417
Rejestracja: 13 kwie 2016, o 20:09
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 21.

Post autor: Gerrard »

W końcu. Tego się nie dało oglądać.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6840
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 21.

Post autor: leeon »

K...A to miało być grane od PP! Na tym etapie byłaby już inna gra Bartka.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 21.

Post autor: Szampon093 »

Kurek na przyjęciu!
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 21.

Post autor: Kamil92 »

leeon pisze:K...A to miało być grane od PP! Na tym etapie byłaby już inna gra Bartka.
O, a właśnie miałem pisać, że Piechocki gra dobrze, na boisku para Penchev - Kurek, to na co będzie narzekał użytkownik @leeon.
No to już wiem.
betkrzys
Posty: 883
Rejestracja: 6 maja 2012, o 10:41
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 21.

Post autor: betkrzys »

To teraz czekam na Kurek show :) Resovi zrobił srebrny medal, to i Skrze niech ogarnie finał :)
zespół nie da rady to sędzia pomoże - finał czelendż 2019.
kader14
Posty: 665
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 14:08
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 21.

Post autor: kader14 »

Mazur:"Kłos świetny środkowy" Jakby był świetny to by nie psuł tyle zagrywek.
Mam nadzieję,że dożyje czasów,kiedy siatkarze staną na olimpijskim pudle
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 21.

Post autor: ksjw90 »

iti pisze:Winiar zlapal jakis uraz. I zszedl. Wyglada na plecy.
Znowu? :] :] :] Emerytura, Winiarski emerytura! Bo szkoda na ciebie kasy...
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”