PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XX

michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XX

Post autor: michal1983 »

No i ok. Jesteśmy mimo wszystko tutaj na tym forum jakąś trzymającą się razem (mimo różnic zdań i sprzeczek) społecznością siatkarską i szkoda by było gdyby przez kilku idiotów, niespełnionych hools :] pojawiły się zbędne antagonizmy.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
Awatar użytkownika
Beo
Posty: 116
Rejestracja: 11 sty 2021, o 12:22
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XX

Post autor: Beo »

A jak dla mnie od jakiegoś czasu toczy się tu absurdalna dyskusja, która powinna już być dawno wycięta przez moderację. Jeżeli jednak ma to wszystko zostać, to nie wyobrażam sobie jak można wpaść na pomysł, że jedyną rozsądną reakcją na chamstwo jest chamstwo. Dalej się powstrzymam przed niemiłymi komentarzami i zaproponuję z takim nastawieniem powrócić do piłki nożnej. W siatkówce kultywujmy tradycje ludzi cywilizowanych. Głośny, zorganizowany doping -- tak (z perspektywy mojej osobiście, tylko pozytywny, nieskierowany w przeciwnika); chamstwo, obelgi i wyzwiska w kierunku rywali -- nie. Ostatnio miałem okazję brać udział w siatkarskich derbach Łodzi po raz pierwszy i byłem pozytywnie zaskoczony w tym przypadku kibicami ŁKSu, doping zorganizowany i pełny energii, bez przekraczania żadnych granic przyzwoitości.
GOLAB
Posty: 60
Rejestracja: 22 lis 2008, o 14:47
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XX

Post autor: GOLAB »

michal1983 pisze: 18 sty 2023, o 13:17 No i ok. Jesteśmy mimo wszystko tutaj na tym forum jakąś trzymającą się razem (mimo różnic zdań i sprzeczek) społecznością siatkarską i szkoda by było gdyby przez kilku idiotów, niespełnionych hools :] pojawiły się zbędne antagonizmy.
Dokładnie,tak jak napisałeś.
Nie zamierzam z nikim tutaj wojny prowadzić,ale lekkie,, uprzejmości,, czasami bywają.
Tymczasem pozdrawiam i piąteczka 😉
Szary Wilk
Posty: 8019
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XX

Post autor: Szary Wilk »

Beo pisze: 18 sty 2023, o 13:19 A jak dla mnie od jakiegoś czasu toczy się tu absurdalna dyskusja, która powinna już być dawno wycięta przez moderację. Jeżeli jednak ma to wszystko zostać, to nie wyobrażam sobie jak można wpaść na pomysł, że jedyną rozsądną reakcją na chamstwo jest chamstwo. Dalej się powstrzymam przed niemiłymi komentarzami i zaproponuję z takim nastawieniem powrócić do piłki nożnej. W siatkówce kultywujmy tradycje ludzi cywilizowanych. Głośny, zorganizowany doping -- tak (z perspektywy mojej osobiście, tylko pozytywny, nieskierowany w przeciwnika); chamstwo, obelgi i wyzwiska w kierunku rywali -- nie. Ostatnio miałem okazję brać udział w siatkarskich derbach Łodzi po raz pierwszy i byłem pozytywnie zaskoczony w tym przypadku kibicami ŁKSu, doping zorganizowany i pełny energii, bez przekraczania żadnych granic przyzwoitości.
A to dlatego, że Budowlani nie mają kibiców, a nawet jak mają, to kibice ŁKS nie biorą ich na serio. Dla ŁKS wizyty na siatkówce to odskocznia od pilki. Bardzo szanuję idee wielosekcyjnosci, która u nas jest rzadkością (Legia i ŁKS jako jedyni chodzą na więcej niż piłkę. No i jeszcze GKS Tychy, Cracovia i Unia Oświęcim na hokej). Z drugiej strony, gdyby był to mecz z jakąś Legią... No wiesz, nie byłoby tak miło. Dlatego cieszę się, że siatkówka nie wchodzi w paradę piłkarskim ekipom.
kuchcik77
Posty: 2347
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XX

Post autor: kuchcik77 »

Czasy uprzejmości na siatkówce minęły wraz z końcem starć z Czewą, starym Radomiem albo Radlinem No i Nysa dwie dekady temu.Gerym na myśl o przedwczorajszej hm zadymie podsmialby się tylko sprawdzając ślady po latających śrubach itd itp.folklor był, teraz nie ma miejsca na takie przyspiewki..

Cóż, może młodzi tęsknią, mnie raczej przeszło.
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XX

Post autor: qtp »

kuchcik77 pisze: 18 sty 2023, o 13:39 Cóż, może młodzi tęsknią, mnie raczej przeszło.
Im się tylko wydaje że tęsknią, to tak jak z "komuno wróć'...
Nuriel
Posty: 843
Rejestracja: 16 kwie 2021, o 21:45

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XX

Post autor: Nuriel »

Jezu co ja tu czytam...
Jak dla kogoś wyzuwanie innych jest okej, to sugeruje się zgłosić na jakąś terapię, bo to nie jest normalne.

Nie wiem jak można usprawiedliwiać takie zachowania.
I nie, na chamstwo w żadnym wypadku nie odpowiada się chamstwem, tak jak na przemoc nie odpowiada się przemocą. Naprawdę, mamy XXI wiek, litości.
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 624
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XX

Post autor: MAG siatki »

Nuriel pisze: 18 sty 2023, o 15:16 Jezu co ja tu czytam...
Jak dla kogoś wyzuwanie innych jest okej, to sugeruje się zgłosić na jakąś terapię, bo to nie jest normalne.

Nie wiem jak można usprawiedliwiać takie zachowania.
I nie, na chamstwo w żadnym wypadku nie odpowiada się chamstwem, tak jak na przemoc nie odpowiada się przemocą. Naprawdę, mamy XXI wiek, litości.
Brawo za ten komentarz. Mam nadzieję, że zdrowy rozsądek zwycięży... !!!
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1808
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XX

Post autor: hardy »


GOLAB pisze: Owszem,powiecie patologia.
Ja uważam,że to objaw oddania dla barw i klubu.
A przyśpiewka zawsze i wszędzie Kędzierzyn ... będzie to żadna nowość,bo większość kibiców z mojego miasta ma takie same przekonania.
Czyli chętnie byś usłyszał jakby w stronę waszych kibiców śpiewano "Nysa, Nysa, k..wa łysa"?
Adamde
Posty: 827
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XX

Post autor: Adamde »

Przenoszenie patologii z kopanej na grunt siatkarski to kiepski pomysl. Pokazmy ze mamy wiecej kultury, taki moj maly apel.
GOLAB
Posty: 60
Rejestracja: 22 lis 2008, o 14:47
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XX

Post autor: GOLAB »

hardy pisze: 18 sty 2023, o 18:03
GOLAB pisze: Owszem,powiecie patologia.
Ja uważam,że to objaw oddania dla barw i klubu.
A przyśpiewka zawsze i wszędzie Kędzierzyn ... będzie to żadna nowość,bo większość kibiców z mojego miasta ma takie same przekonania.
Czyli chętnie byś usłyszał jakby w stronę waszych kibiców śpiewano "Nysa, Nysa, k..wa łysa"?
Nie ma problemu.Bedzie ciekawiej na meczach😉
Jak AZS przyjeżdżał to śpiewaliśmy buda, buda,buda, łańcuch pies, częstochowska...AZS.
Dla Kędzierzyna są inne przyśpiewki 😁
Mecze z Kędzierzynem i Częstochową to jest kawał kibicowskiej historii, historii która jest przekazywana z pokolenia na pokolenie.
Nie chwalę plucia innych,ale kij ma również dwa końce -pamietajcie o tym.
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XX

Post autor: michal1983 »

I niech tą historią pozostaną.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XX

Post autor: Blanco »

O Dulskim już napisałem, że zagrał świetną partię, o Winiarze, który zachował się jak nie on ( :) ) tym wyjściem z Kozłowskim i Dawidem na trzeciego seta jeszcze nie. I tak, jak Averill jest kapitalny, tak nie mogę się oprzeć wrażeniu, że strasznie średnio gra Poręba. Zresztą podobnie jak w zeszłym sezonie. Nie wiem, może ta kontuzja Hubera i w konsekwencji to powołanie Mateusza do kadry jakkolwiek mi percepcję na jego korzyść mocno wzmocniło.

W pierwszym secie Skra zdobyła 20 punktów. W tym 6, które dostała od Cebulja.
kamil1999
Posty: 5584
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XX

Post autor: kamil1999 »

Przyjmujący w ataku w dzisiejszym meczu(skończone/liczba ataków):
13/45 po stronie Lubina
8/37 po stronie Lwowa
Nie ma kompletnie lewego
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”