WKS Czarni Radom

Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: lipton »

Nie no, poddaję się...
Kobra? 8-)
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Noworoczny »

No przecież to chyba oficjalna xywa Żalińskiego.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: lipton »

Wojciech Żaliński pisze:Kobra? Pierwszy raz o tej ksywie słyszę, zwykle wołają na mnie Cisolla. Nawet nie wiedziałem, że funkcjonuje taki pseudonim jak Kobra.
http:// Nazwa serwisu, którego nazwy nie wolno wymawiać /siatkowka/251289/zostalismy-sprzedani-nie-naduzycie-rozmowa-z-wojciechem-zali

Ale wywiad z 2011, więc rozumiem, że się przyjęło? (-:
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
Mania
Posty: 863
Rejestracja: 16 paź 2007, o 18:08
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Mania »

Puma też Wojtkowi wołali ;) słynny wywiad wielu wciąż mu pamięta. ;-)
"Można z nami wygrać, ale nie można nas pokonać" śp. Krzysztof Kowalczyk o AZS PW.
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Kamil92 »

Fajna akcja Czarnych, zakończona atakiem Szalpuka z drugiej linii, z drugiej piłki po obronie i as Artura na zakończenie meczu:
https://drive.google.com/file/d/0B6dOv- ... sp=sharing
Oglądałem też dzisiaj finał ML. Czarni mieli wszystko żeby wygrać ten mecz, ale koncertowo zawalili końcówkę. Mieli piłkę mistrzowską w górze, atakował Zwiech i został zablokowany. Później, przy remisie zablokowany został Bołądź i było już wiadomo, że tego nie wygrają. Ogólnie, to strasznie nierówny mecz Bartka. Mnóstwo prostych błędów i walenia przed siebie. Zwiech jest bardzo słaby na przyjęciu, tragicznie przyjmuje, bardzo źle atakuje i do tego na bloku niczego nie daje drużynie. Nie wiem w ogóle po co gra. Szalpuk trochę schowany w ataku, wykonał tylko 22 ataki, zaś Bołądź miał ich 44. Trochę to dziwne, bo skończył mecz z 64% skutecznością, ale możliwe, że rozgrywający nie był z nim zgrany zbyt dobrze. Po stronie JW, bardzo podobało mi się rozegranie Gila. W sumie to pierwszy raz go widziałem na dłuższym odcinku czasu, ale zaimponował mi, grał szybko, kombinacyjnie, ale przede wszystkim dokładnie.
astronauta
Posty: 2919
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: astronauta »

Dwa pierwsze sety były w końcówce na styku, choć JW cały czas gonił wynik, mogło pójść w każdą stronę. Zgadzam się w pełni z Twoimi uwagami, bardzo nierówny Bołądź, mnóstwo błędów i na zagrywce nie pomógł. Chętni mogą sobie obejrzeć mecz tu: https://www.youtube.com/watch?v=KQ7t-3qS2vg
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023. Lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019, 2023/2024 i ziemniaka 2016/2017.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: StanLee »

Po pierwsze, niech ktoś zdelegalizuje Młodą Ligę.
Po drugie, o co chodzi z tym, że w Radomie gra dwóch potencjalnych skrzydłowych reprezentacji, środkowy z doświadczeniem i ligowym i chyba jeszcze jeden gracz z niezłą karierą juniorską, a zagrywka Czarnych wyglądała niepoważnie?
Po trzecie, Gil jest fantastyczny.
Po czwarte, Gil naprawdę w tym meczu wyglądał fantastycznie. Jestem ciekaw, czy to jego normalny poziom.
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1491
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Biciut »

Brawo mlodziez pod wodzą trenera Kubiaka :) tam jest prawdziwa pasja i chec gry
Wilinho10
Posty: 132
Rejestracja: 25 maja 2010, o 12:23
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Wilinho10 »

Również jestem pod wrażeniem Gila. Ma papiery na świetnego sypacza. Gra szybko i niekiedy bardzo niekonwencjonalnie. Błędy jeszcze są, ale i tak duży Plus ;)
kanimo

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: kanimo »

StanLee pisze:Po pierwsze, niech ktoś zdelegalizuje Młodą Ligę.
Po drugie, o co chodzi z tym, że w Radomie gra dwóch potencjalnych skrzydłowych reprezentacji, środkowy z doświadczeniem i ligowym i chyba jeszcze jeden gracz z niezłą karierą juniorską, a zagrywka Czarnych wyglądała niepoważnie?
Po trzecie, Gil jest fantastyczny.
Po czwarte, Gil naprawdę w tym meczu wyglądał fantastycznie. Jestem ciekaw, czy to jego normalny poziom.
Chyba zblizony do normalnego.
Ciekawa kiedy bedziemy mogli go poogladac czesciej.
MPL obecnie nawet bez trasmisji. Ten pomysl umiera powoli.
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Kamil92 »

StanLee pisze:Po pierwsze, niech ktoś zdelegalizuje Młodą Ligę.
Po drugie, o co chodzi z tym, że w Radomie gra dwóch potencjalnych skrzydłowych reprezentacji, środkowy z doświadczeniem i ligowym i chyba jeszcze jeden gracz z niezłą karierą juniorską, a zagrywka Czarnych wyglądała niepoważnie?
Po pierwsze, to się zgadzam.
Po drugie, to możliwe, że wyglądało to tak słabo, bo przez 3 dni większość z nich rozegrała 15 setów i prawdopodobnie zabrakło już im paliwa na finał. Bołądź wyglądał w serwisie bardzo słabo, w ataku, tak jak już pisałem, strasznie nierówno. W półfinałowym meczu Łukasz Zugaj zagrał 10 asów.
kanimo

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: kanimo »

A czemu znowu przestawili Zwiecha?
Memo
Posty: 359
Rejestracja: 18 maja 2014, o 16:55
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Memo »

Ja za to bylem na meczu polfinalowym z zak.sa i grali bardzo nierowno. Wybaczcie moja mala woedze ale w radomiu przyjmujacy z nr. 8 gral straszna kaszane. Nic nie dawal druzynie, zaksiaki go punktowaly. Boladz robil mnostwo bledow ale w paru waznych momentach dal cos od siebie. Artur wygladal jak senior na tle kolegow. Pisze z tel dlatego wszystko z malej i bez pl znakow.
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Kamil92 »

@Memo
Ten z 8, to właśnie Zwiech. Zawodnik, który grał za czasów juniora na środku, w Czarnych gra na przyjęciu. Ogólnie, to moim zdaniem on nie potrafi atakować ze skrzydła, o przyjęciu nie wspominając, bo to jest w jego wykonaniu tragedia.

@kanimo
Nie mam pojęcia czemu go przestawili, ale była to bardzo zła decyzja. Szkoda go męczyć na skrzydle, bo nie potrafi tam grać. I w sumie, to nie wiem czemu on tam grał, ja wolałbym już grać na 2 libero.
astronauta
Posty: 2919
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: astronauta »

Jak można sobie zobaczyć na youtube, Zwiech był kopalnią punktów na przyjęciu i nie tylko: wystarczy wspomnieć, że nadział się na pojedynczy blok przy drugiej piłce meczowej dla Radomia. Chłopak się ewidentnie męczył. Ja byłem bardzo mile zaskoczony, że JW ten mecz wygrał: patrząc na składy, powinno było być szybkie 3:0 dla Czarnych. Kluczem była bardzo szybka i kombinacyjna gra Gila, który w ten sposób ukrył niedoskonałości wzrostowe przyjmujących JW.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023. Lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019, 2023/2024 i ziemniaka 2016/2017.
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Kamil92 »

Czarni szlifują formę na mecz ze Skrą i końcówkę sezonu. Lozano zarządził po 2 ciężkie treningi każdego dnia, ale zawodnicy dostaną też wolne na święta. Pozytywem jest na pewno powrót do pełnych treningów Majstorovica, któego Kowalski zastępował słabo. Zwłaszcza w przyjęciu mia mnóstwo problemów.
Do negatywnych wiadomości należy zaliczyć fakt, że Szalpuk i Kampa ostatni zmagali się z przeziębieniem i nie trenowali na 100%, a szkoda, bo od nich obu bardzo wiele zależy w tym sezonie.
Moim zdaniem Radomianie są w stanie powalczyć o dobry dla siebie wynik w meczu ze Skrą, chociażby z tego względu, że jest to ostatni ich mecz pod wodzą Lozano w tym sezonie. Dodatkowo mają jeszcze szanse na nawet 4 miejsce na koniec fazy zasadniczej, więc jest o co walczyć.

Źródło:
http://siatka.org/pokaz/czas-pracy-cerr ... ych-radom/
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: madlark »

Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3242
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Kicu »

Ależ mnie wkur**a takie podejście. Dostał wyższą ofertę i zbiera manatki. Drażni mnie podejście samego trenera, który w najważniejszym momencie zostawia zespół, a jeszcze gorsze jest chyba to, jak kluby (bo właściwie to nie tylko Radomia się tyczy) dają się robić w wała.
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: sb.slav »

A on nie obiecywał, że zostanie do końca sezonu? Tak jakoś kojarzę. Jeśli najpierw obiecuje, a potem ucieka to traci mój szacunek a i wkruw jest usprawiedliwiony.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3242
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Kicu »

Był chyba jakiś wywiad w którym wspominał, że nie zostawi Radomia przed końcem sezonu.
Tak czy siak - chyba podpisanie kontraktu już świadczy o złożeniu jakiejś obietnicy
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Noworoczny »

Wypowiem się na zasadzie tego politruka z dowcipu Vauda.
Oczywiście rację ma Kicu. Raul składając podpis na kontrakcie zobowiązał się do obecności na meczach Czarnych do końca sezonu. Podobnie, jak Domino zobowiązał się do występowania w barwach Zaxy do końca sezonu.
Pojawiła się jednak b. intratna propozycja z Iraku i doszło do renegocjacji kontraktu. Klub wiedział w którym miejscu się znajduje. Jakie ma realne szanse na czwórkę. Nastąpiła pewnie jakaś redukcja kwoty wynagrodzenia, prawdopodobnie przekraczająca udział procentowy absencji Lozano. Być może też w ten sposób zarząd zwiększył szanse na powrót Argentyńczyka na ławkę trenerską. Z pewnością Raul nie opuści klubu przed końcem sezonu samowolnie.

A poza tym w dobie internetu i skype'a Mały Rycerz może być obecny na ostatnich pojedynkach radomskiej drużyny nie tylko duchem.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
cezarek
Posty: 2
Rejestracja: 1 kwie 2016, o 08:08
Płeć: K

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: cezarek »

Kasa nie była głównym czynnikiem przyjęcia oferty z iraku. Lozano ma szanse zakwalifikować się na igrzyska z turnieji interkonynentalnych z irakiem to jest główny powód jak nie wejdzie to pewnie odpusci
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: madlark »

cezarek pisze:Kasa nie była głównym czynnikiem przyjęcia oferty z iraku. Lozano ma szanse zakwalifikować się na igrzyska z turnieji interkonynentalnych z irakiem to jest główny powód jak nie wejdzie to pewnie odpusci
Bzdury, warto odrobić lekcję: różnica pomiędzy Irakiem i innym krajem na I ;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
kanimo

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: kanimo »

Jak Irlandia?
Mniej jest rudych.
chemical_brother
Posty: 848
Rejestracja: 12 lut 2015, o 16:49
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: chemical_brother »

Kicu pisze:Ależ mnie wkur**a takie podejście. Dostał wyższą ofertę i zbiera manatki. Drażni mnie podejście samego trenera, który w najważniejszym momencie zostawia zespół, a jeszcze gorsze jest chyba to, jak kluby (bo właściwie to nie tylko Radomia się tyczy) dają się robić w wała.
Żartujesz sobie? Ty oczywiście byś nie uciekł, gdybyś dostał X razy większą pensję w lepszym miejscu pracy? Lozano wie, jakie są konsekwencje takiej decyzji - ryzykuje to, że ktoś go kiedyś nie weźmie, bo zapamięta sobie to, co zrobił z Radomiem. Z tym że Lozano jest na to tyle klasowym fachowcem, że większość klubów, szczególnie pokroju Radomia, zgadza się na takie ryzyko, bo potencjalna korzyść jest od niego większa. Zresztą renegocjował kontrakt.

Smutne to, jaką niektórzy mają mentalność niewolnika.
"Lepiej być burakiem niż Resoviakiem" - Bartosz Kurek, były zawodnik Resovii
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3242
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Kicu »

Jakiego niewolnika? Oczekuję jedynie wypełnienia kontraktu. To za dużo? To jest niewolnictwo? Skoro umowa i oczekiwanie jej wypełnienia to niewolnictwo, to może grajmy po "częstochowsku", czyli na ustnych "umowach"?
Przyszedł Castellani, naobiecywał, dostał ofertę od Turków i tyle go widzieliśmy. Ten jednak przynajmniej sezon dokończył. Nie potrafię jednak zrozumieć jak można opuścić zespół w trakcie sezonu i to mając szansę na 4-te miejsce i walkę o medale.
Oczywiście mam świadomość, że klub z Radomia musiał się na odejście zgodzić. Nie zmienia to jednak faktu, że to nie pierwszy i nie ostatni przypadek gdy polską ligę traktuje się jako przejściową i jako miejsce do wybicia się.

Mnie z kolei smuci, że niektórzy nie mają nic przeciwko bycia dymanymi.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: madlark »

A może Raul dogadał się z Radomiem na przyszły sezon?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Didek »

Ta szansa na 4 to raczej czysto teoretyczna. Realnie to Radom nie jest i nie zasługuje na bycie w 4. Tu gdzie jest to miejsce na miarę możliwości.

Co do Lozano, to poprowadzi ich w meczu z Bełchatowa, z tym że chyba będzie słabe pożegnanie, bo Bełchatów powinien po Czarnych się przejechać. I tyle będzie z "rumakowania".

Resztę sezonu doprowadzi asystent. Co Raul miał przekazać to przekazał. Wiele więcej nie da już rady.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3242
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Kicu »

madlark pisze:A może Raul dogadał się z Radomiem na przyszły sezon?
W takim przypadku jego przygoda z Iranem musiałaby być chyba chwilowa i ograniczać się jedynie do poprowadzenia ich reprezentacji tylko w tym sezonie.
Didek pisze:Ta szansa na 4 to raczej czysto teoretyczna. Realnie to Radom nie jest i nie zasługuje na bycie w 4. Tu gdzie jest to miejsce na miarę możliwości.
Jeśli się załapie do 4-ki, to znaczy, że na nią zasłużył ;) Jakie by te szanse nie były to jednak póki je mają, powinni walczyć.
I nie zgadzam się, że osoba Raula już nic tu nie da i klub może prowadzić asystent. Idąc tym tropem, można zatrudniać trenerów z górnej półki na pół roku, niech przekażą co wiedzą i "adios". Po co tracić kasę?

Zresztą... moje zdanie ma tu niewielkie znaczenie. Radom zrobił co chciał. Może coś ustalili między sobą, może wcale na tym nie stracą. Gdybym jednak był zawodnikiem takiego klubu z którego trener ucieka przed zakończeniem bo dostał fajną ofertę gdzie indziej, to czułbym się niezbyt fajnie.
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: ursula127 »

Didek pisze:
Resztę sezonu doprowadzi asystent. Co Raul miał przekazać to przekazał. Wiele więcej nie da już rady.
Chcę przypomnieć ,że Prygiel też miał swoje osiągnięcia i wpadki.Po roku u Lozano ma szansę już grać na poważnie w tej lidze
Ostatnio zmieniony 2 kwie 2016, o 23:22 przez ursula127, łącznie zmieniany 1 raz.
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”