Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: reeman »

Obaj atakujący mają kontrakt na przyszły sezon
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: drukjul »

reeman pisze:Obaj atakujący mają kontrakt na przyszły sezon
To nie znaczy, że klub nie może ich rozwiązać, albo też zawodnika z ważnym kontraktem gdzieś ewentualnie wypożyczyć. Luca Vettori podpisał w ubiegłym roku kontrakt z Trentino na trzy sezony, czyli aż do 2020 roku, ale atakujący reprezentacji Włoch w Trydencie jakoś zupełnie nie potrafił się odnaleźć, więc już teraz we Włoszech dużo się spekuluje, że w przyszłym sezonie jego miejsce na ataku w klubie spod Dolomitów zajmie konkurent z kadry - czyli Zajcew.
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: ursula127 »

aezakmi pisze:Śliwka w Zaksie? Hmm... Grał w Olsztynie pod okiem Gardiniego. Nie tak dawno Resovia z Śliwką w składzie ograła Zaksę prowadzoną przez Gardiniego, a Aleksander został MVP tamtego spotkania. Może Włoch ma oczy kolorowe patrząc na grę Śliwki, widzi w nim duże możliwości, kto wie. :) Będę musiał obejrzeć dwumecz Resovii z Bielgorodem, trudne zadanie przed Śliwką i dobry sprawdzian.
a kto będzie przyjmował?
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: aezakmi »

ursula127 pisze:a kto będzie przyjmował?
A kto najwięcej przyjmował, nie tak dawno w meczu z Zaksą i jeszcze został MVP? No właśnie. Nie udało się Wiśniewskiemu, Bieńkowi i reszcie, zdjąć Śliwkę z boiska, jak to robili w poprzednim sezonie. Może Gardini go chce, a jak nie wypali, cóż
- nastąpi zmiana trenera i tyle. :)
Awatar użytkownika
b^free
Posty: 315
Rejestracja: 21 sty 2014, o 14:50
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: b^free »

A moim zdaniem to dopiero teraz prezes Świderski będzie miał sporo do przemyślenia. Na kogo postawić jako "trzeciego" na przyjęcie? Buszka? Tak wychwalanego przez wszystkich po wczorajszym meczu? Strzał w stopę. Rafał w tym wieku nie będzie walczył o miejsce w składzie jak przyjdzie jakas "gwiazda" (czytaj pewniak na drugiego obok Sama). Za to zostawiając przykładowo Semenika wzmacnia konkurencję bo nie oszukujmy się, młody będzie zawsze walczył i chciał się pokazać, za to robiąc z niego prawdopodobnie rezerwowego cała karierę. Taki Kamil powinien grać regularnie inaczej wielkiej kariery nie zrobi, a kiedy jak nie teraz?
alimak
Posty: 438
Rejestracja: 8 lut 2009, o 10:54
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: alimak »

Semeniuk będzie wypożyczony, spokojnie.
kanimo

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: kanimo »

Oby.
Juz przed obecnym sezonem zdaje sie slyszalam podobne przypuszczenia. Tymczasem rrzezbi lawe.
alimak
Posty: 438
Rejestracja: 8 lut 2009, o 10:54
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: alimak »

Tak jak piszesz, przed obecnym sezonem to były przypuszczenia i raczej życzenia kibiców, teraz wszystkie strony uświadomiły już sobie, że to jedyna słuszna decyzja.
tosterpro
Posty: 105
Rejestracja: 11 lut 2018, o 12:05
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: tosterpro »

alimak pisze:Tak jak piszesz, przed obecnym sezonem to były przypuszczenia i raczej życzenia kibiców, teraz wszystkie strony uświadomiły już sobie, że to jedyna słuszna decyzja.
Skoro na wypożyczenie, to do klubu, w którym będzie grał, ale i w którym będzie się rozwijał (trener, sypacz). Górna część tabeli odpada, dolna też. Hm... Lubin, Olsztyn?
wolf22
Posty: 15
Rejestracja: 10 sty 2018, o 16:46
Płeć: K

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: wolf22 »

Jeśli chodzi o Resovię to ja, przed zastanawianiem się jak to będzie z atakującymi, najpierw zadałabym pytanie: Kto w przyszłym sezonie będzie trenerem??
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: reeman »

Sordyl?
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Didek »

reeman pisze:Sordyl?
Nie. On chce pracować w Polsce, ale nie dla niego Resovia. Obecnie jeździ po klubach i robi staże trenerskie.

Ciekawe czy w Resovii temat Anastasiego upadł definitywnie. Ostatnio nie dogadali się w zakresie wysokości kontraktu.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6840
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: leeon »

wolf22 pisze:Jeśli chodzi o Resovię to ja, przed zastanawianiem się jak to będzie z atakującymi, najpierw zadałabym pytanie: Kto w przyszłym sezonie będzie trenerem??
:]
No kto.... :]
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: pewniak »

leeon pisze:
wolf22 pisze:Jeśli chodzi o Resovię to ja, przed zastanawianiem się jak to będzie z atakującymi, najpierw zadałabym pytanie: Kto w przyszłym sezonie będzie trenerem??
:]
No kto.... :]
No własnie o tym samym pomyślałem :] :] :] :]
Ktoś w ogóle zakłada, że Kowal odejdzie? Pierwsza informacja o kontraktach na przyszły sezon to będzie podpisanie nowej umowy z trenerem. Zwłaszcza, że w tym "fatalnie" rozpoczętym sezonie przez Serniottiego (5 porażek po dwunastu kolejkach) zakończy sezon na wybornym 5 miejscu!
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
wolf22
Posty: 15
Rejestracja: 10 sty 2018, o 16:46
Płeć: K

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: wolf22 »

pewniak pisze:
leeon pisze:
wolf22 pisze:Jeśli chodzi o Resovię to ja, przed zastanawianiem się jak to będzie z atakującymi, najpierw zadałabym pytanie: Kto w przyszłym sezonie będzie trenerem??
:]
No kto.... :]
No własnie o tym samym pomyślałem :] :] :] :]
Ktoś w ogóle zakłada, że Kowal odejdzie? Pierwsza informacja o kontraktach na przyszły sezon to będzie podpisanie nowej umowy z trenerem. Zwłaszcza, że w tym "fatalnie" rozpoczętym sezonie przez Serniottiego (5 porażek po dwunastu kolejkach) zakończy sezon na wybornym 5 miejscu!
No tak :] Przecież to oczywista oczywistość :]

Gdyby Kowal miał chociaż odrobinę honoru to by sam zrezygnował. W tamtym sezonie miał zrobione pożegnanie, a w tym "czarodziejsko" wrócił na stołek trenera. Jak przedłużą z nim umowę... Nie będzie wiadomo czy się śmiać, czy płakać :D

Mieszko Gogol chyba jest wolny na przyszły sezon ;) Może to kandydatura warta rozpatrzenia :)
RobertBaklarzan
Posty: 145
Rejestracja: 7 lut 2018, o 14:38
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: RobertBaklarzan »

Ale trzeba prosze państwa powiedzieć że Andrzej popularny Endrju Kowal dobrze przejął drużynę i gra na miare możliwości.
Żeby nie było wcześniej uznawałem że szkodzi Resovii nie osiągając z gwiazdami większych sukcesów nie mniej jednak teraz ładnie poukładał grę
Memo
Posty: 359
Rejestracja: 18 maja 2014, o 16:55
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Memo »

Gogol mam nadzieje będzie zbierał szlify u Belga, a jeśli będzie chciał i mógł trenować klub to już niech zostanie w Szczecinie i nabiera doświadczenia.
tosterpro
Posty: 105
Rejestracja: 11 lut 2018, o 12:05
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: tosterpro »

RobertBaklarzan pisze:Ale trzeba prosze państwa powiedzieć że Andrzej popularny Endrju Kowal dobrze przejął drużynę i gra na miare możliwości.
Żeby nie było wcześniej uznawałem że szkodzi Resovii nie osiągając z gwiazdami większych sukcesów nie mniej jednak teraz ładnie poukładał grę
Mam takie samo zdanie. Pierwszy kamieniem bym nie rzucił.
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Kiepski »

Może Kowal grę poukładał (częściowo), ale zauważmy że jej nie przygotowywał, a często w sezonach w których przygotowanie drużyny do sezonu należało do niego kiepsko to wyglądało i grali naprawdę dobrzy zawodnicy. Mnie tam Kowal nie przekonywał i nie wiem czy kiedykolwiek przekona. Tak miałem kiedyś z Nawrockim w Skrze i do teraz na jego osobę nie zmieniłem zdania.
damianho
Posty: 749
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: damianho »

ja jestem ciekaw jakby się rozwinął Piotrek Łukasik przy Anastasim. Ciekawymi opcjami do wyciągnięcia też będą Wachnik i Łaszzyński z Dafi.
Ostatnio zmieniony 16 lut 2018, o 19:10 przez damianho, łącznie zmieniany 1 raz.
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: ursula127 »

tosterpro pisze:
RobertBaklarzan pisze:Ale trzeba prosze państwa powiedzieć że Andrzej popularny Endrju Kowal dobrze przejął drużynę i gra na miare możliwości.
Żeby nie było wcześniej uznawałem że szkodzi Resovii nie osiągając z gwiazdami większych sukcesów nie mniej jednak teraz ładnie poukładał grę
Mam takie samo zdanie. Pierwszy kamieniem bym nie rzucił.

Trochę za wczesnie na jednoznaczne sądy,ale Kowal po półrocznej przerwie jest nie do poznania.
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: mily66 »

damianho pisze:ja jestem ciekaw jakby się rozwinął Piotrek Łukasik przy Anastasim. Ciekawymi opcjami do wyciągnięcia też będą Wachnik i Łapczyński z Dafi.
Łapszyński ≠ ciekawa opcja.
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: iron »

damianho pisze: Łapczyński z Dafi.
Ten sam, który nie łapie się do podstawy w słabych Kielcach?
No sympathy for fools...
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: ursula127 »

iron pisze:
damianho pisze: Łapczyński z Dafi.
Ten sam, który nie łapie się do podstawy w słabych Kielcach?
ten sam o którym Kadziu mówił ze to najwiekszy talent i najwiekszy leser?
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Pele »

ursula127 pisze:
iron pisze:
damianho pisze: Łapczyński z Dafi.
Ten sam, który nie łapie się do podstawy w słabych Kielcach?
ten sam o którym Kadziu mówił ze to najwiekszy talent i najwiekszy leser?
Kadziu różne głupoty gada a Wy to traktujecie jak prawdy objawione.
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
kanimo

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: kanimo »

Taa. Jeszcze pamietam jak Kadziu komentowal mecze I Ligi. Bardzo byl subiektywny i bardzo probowal przylozyc chlopcom ze Spaly. Opowiadal jacy to slabi grajkowie, podczas gdy jego byli koledzy byli swietnymi zawodnikami.

Wiec od kiedy Kadzio jest takim znawca talentow i najkepiej poinformowanym komentatorem? Dodatkowo trudno uwierzyc w jego obektywizm, wiec tzw wiesci z szatni tez pewnie trzeba dzielic przez 2.
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: skrowiec »

W Skrze podjęto temat pozostania Srecko, z tego co mi wiadomo na chwilę obecną to chodzi o kasę..
Memo
Posty: 359
Rejestracja: 18 maja 2014, o 16:55
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Memo »

Kadziu grał z Łapą w jednej drużynie stąd te pochwały, ja miałem przyjemność na Łapę grać w rozgrywkach młodzierzowych, gość zapowiadał się na prawde dobrze.
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: jinx »

skrowiec pisze:W Skrze podjęto temat pozostania Srecko, z tego co mi wiadomo na chwilę obecną to chodzi o kasę..
:D:D:D:D

Teraz??:D:D:D
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: BadTrue »

Nie teraz, tak naprawde 100% odejścia Srecko nigdy nie było, nadal po prostu się zastanawia czy odejdzie czy nie i z tego co mi wiadomo kierunek Trentino jest raczej wątpliwy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”