Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: Aranger »

Tie-break w Gdańsku a Muzaj jest bodajże 7 punktów od rekordu punktowego w Pluslidze.
wieloryb_wacek
Posty: 371
Rejestracja: 18 sie 2018, o 15:01

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: wieloryb_wacek »

Co to wszyscy komentatorzy takie formalne stylówki? Poszetki, serio? Nie żebym narzekał, ale to ciekawe - prikaz z Polsatu?
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: weary_skier »

Może są świadomi stylu ;)

Kowal zaczyna składem, który kończył poprzedni mecz. Może to pomysł na ten sezon?
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
wieloryb_wacek
Posty: 371
Rejestracja: 18 sie 2018, o 15:01

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: wieloryb_wacek »

weary_skier pisze:Może są świadomi stylu ;)

Kowal zaczyna składem, który kończył poprzedni mecz. Może to pomysł na ten sezon?

Normalnie się tak nie ubierają, o to mi chodzi. Ale to dobrze - jak pisałem - nie narzekam,
Crosby
Posty: 188
Rejestracja: 13 sty 2017, o 15:21
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: Crosby »

Kanimo jak Ty krytykujesz takie transfery 12 drużyny poprzedniego sezonu to nie wiem czy mam się śmiać ćzy płakać :] :]
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: weary_skier »

wieloryb_wacek pisze: Normalnie się tak nie ubierają, o to mi chodzi. Ale to dobrze - jak pisałem - nie narzekam,
Skąd wiesz jak na co dzien ubiera się Swędrowski? Wiadome, że po domu pewnie chodzi dresach, ale teraz jest w pracy i wygląda, nie wiem jak dzisiaj, ale zazwyczaj dobrze.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Marcy$
Posty: 2087
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: Marcy$ »

Atak Jarosza prawie jak Kurka bez bloku Brazylijczyków w finale :)
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: aezakmi »

Mam nadzieję, że w głowie Żygadły nie pojawiła się emerytalna myśl: spokojnie sobie pogram do czterdziestki w swoim kraju i zakończę karierę, a co złego, to nie ja. Ważne, że hajs się zgadza. Bo jeśli tak, to kaplica. W KMŚ, Ziomek jeszcze tak źle nie wyglądał, jak dzisiaj. Było sporo pozytywnych opinii o jego grze. Gra prosto... W kadrze Drzyzga też grał prosto, a jaki był efekt końcowy - każdy widział. Początki bywają trudne. Na razie nie ma tam zespołu, jest zbieranina.

A Penczew, to potrzebuje jakiegoś treningu indywidualnego, bo gościu przestał skakać. Ten zawodnik grać musi - w szóstce Szczecina, bo przyjmuje. Ale dobrze by było, jakby w ofensywie również coś od siebie dołożył. Tylko z tym jest problem, bo dla niego siatka staje się przeszkodą nie do przejścia, o bloku już nie mówiąc.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: Noworoczny »

wieloryb_wacek pisze:
Zaksę nadal typuję poza podium,.
Będzie walczyć o utrzymanie.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
wieloryb_wacek
Posty: 371
Rejestracja: 18 sie 2018, o 15:01

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: wieloryb_wacek »

weary_skier pisze:
wieloryb_wacek pisze: Normalnie się tak nie ubierają, o to mi chodzi. Ale to dobrze - jak pisałem - nie narzekam,
Skąd wiesz jak na co dzien ubiera się Swędrowski? Wiadome, że po domu pewnie chodzi dresach, ale teraz jest w pracy i wygląda, nie wiem jak dzisiaj, ale zazwyczaj dobrze.
Lol. Normalnie tzn. jak komentuje inne mecze :) I fakt, obaj wyglądają dobrze.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: weary_skier »

Komentatorzy polsatu ubierają się elegancko od dłuższego czasu. Żadna niespodzianka.
Tak samo jak postawa Rzeszowa :(
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Szary Wilk
Posty: 8086
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: Szary Wilk »

Mam nadzieję, że Kwolek będzie się rozwijać i z biegiem lat stanie się naturalnym zastępca Kubiaka. To znaczy, będzie grać w jego stylu. Musi jeszcze trochę poprawić przyjęcie i dynamikę i będzie superr.
wieloryb_wacek
Posty: 371
Rejestracja: 18 sie 2018, o 15:01

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: wieloryb_wacek »

Kwolek rewelacja - świetnie atakuje, serwuje i przyjmuje.
ciorny17
Posty: 8595
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: ciorny17 »

Mam nadzieję, że Łukasz Wiese się odbuduje fizycznie po kontuzji, bo Łukasik totalnie nie przyjmuje. No nie.

Kwolek w lidze > Kwolek w kadrze :D
Kłamca.
Milten
Posty: 1137
Rejestracja: 23 cze 2013, o 19:16
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: Milten »

Rzeszów..eh. Może to sie poprawi, ale takie miasto, tacy kibice, taki budżet, taki skład..to jest jakaś tragedia antyczna. Jak miłość prezesa do trenera może wyrzucić cały potencjał za okno.
Bartosz Kurek jest tytanem siatkówki. <3
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: weary_skier »

Od dłuższego czasu obserwuje sędziego Kobienie i sam nie wiem jak on nie spadł jeszcze z najwyższej klasy rozgrywkowej :|
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
wieloryb_wacek
Posty: 371
Rejestracja: 18 sie 2018, o 15:01

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: wieloryb_wacek »

weary_skier pisze:Od dłuższego czasu obserwuje sędziego Kobienie i sam nie wiem jak on nie spadł jeszcze z najwyższej klasy rozgrywkowej :|
Szkoda, że słabo sędziuje w jedną stronę. Ale pewnie to przypadek. Nie?
Szary Wilk
Posty: 8086
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: Szary Wilk »

ciorny17 pisze:Mam nadzieję, że Łukasz Wiese się odbuduje fizycznie po kontuzji, bo Łukasik totalnie nie przyjmuje. No nie.

Kwolek w lidze > Kwolek w kadrze :D

Daj chłopakowi czas. Ma 21 lat, nie mierzy 200 cm i nie bije nad blokiem, musi nabrać doświadczenia, sprytu. Doskonalić przyjęcie. Jedynie dynamika do poprawy trochę, ale to kwestia treningu. Kubiak w wieku 23 dopiero zadebiutował w kadrze. W wieku Kwolka grał w Izraelu. Kto by przypuszczał, że będzie z niego topowy gracz. Nie bójmy się tego mówić, Kubiak to poziom światowy. Może nie jest lepszy niż Mefju,Earvin,Leon, ale na pewno jest to ta najwyższa półka. Oczywiście nie każdy jest mega ofensywnym przyjmujacym, Kubiak bardzo dobrze przyjmuje i też fajnie uderzy.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: weary_skier »

wieloryb_wacek pisze:
weary_skier pisze:Od dłuższego czasu obserwuje sędziego Kobienie i sam nie wiem jak on nie spadł jeszcze z najwyższej klasy rozgrywkowej :|
Szkoda, że słabo sędziuje w jedną stronę. Ale pewnie to przypadek. Nie?
Chłopie zbierz jakiś materiał do analizy większy niż set i dopiero rzucaj spiskowymi teoriami dziejów, bo nikt nie bierze Cię na poważnie.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Lynn
Posty: 971
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 22:28

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: Lynn »

jakim cudem Swędrowski powiedział, że w meczu Gdańsk - Katowice jest 15-15 w tiebreaku skoro Gdańsk wygrał 16-14? ;)
wieloryb_wacek
Posty: 371
Rejestracja: 18 sie 2018, o 15:01

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: wieloryb_wacek »

@weary - przecież piszę, że przypadek :)

Buszek słabiutko. Też zero zaskoczenia.

A co do dawania czasu Kwolkowi - Winiarski miał 22 lata, jak zdobywał wicemistrzostwo świata seniorów. Grając w pierwszej szóstce.

Fantastycznie, że trafił na Antigę, wyraźny postęp widać w przyjęciu i jestem przekonany, że będzie tylko lepiej, Antiga o niego zadba. Byle go nie zwolnili bez powodu.
Awatar użytkownika
pietrus72
Posty: 534
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:14
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: pietrus72 »

Za nami dwie kolejki ,na razie możemy spekulować kto i jaka ekipa jest w stanie poszaleć w naszej lidze,każdy ktoś po drodze zgubi pkt,zaskakująco wystartowała ekipa Chemika,Olsztyn będzie ciężko miał w tym sezonie ,to samo mozna powiedzieć o Lubinie.
Zaksa w meczu ze Stocznią zagrała poprawnie,Bieniek i Śliwka akurat mają formę,każdy w szóstce nie ustrzegli się błędów w każdym secie,Stocznia dopiero zagrała pierwszy poważny mecz poza sparingami,widać że Kurek będzie ciągnął atak w tym zespole,reszta w ogóle nie zgrana i myślę z każdą kolejką muszą doszlifować wszystkie etapy treningowe,Zaksa moim zdaniem będzie zajechana jedną szóstką ,bo rezerwy są cienkie i nie widzę pozytywów na podium obecnie -Gardini.
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2568
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: Murilo0 »

Reska nie ma punktu zaczepienia, ich gra jest zupełnie przypadkowa. Siatkówka jest nieprzewidywalna, ale wygląda mi tu na 0:3. Jeśli tak dalej pójdzie, to nawet Kowal zostanie zwolniony. Liga jest silna i listopadowa padaka skończy się miejscami niżej 10 w tabeli :]
All work and no play makes Jack a dull boy...
kanimo

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: kanimo »

Sprytu to akurat Kwolkowi nie brakuje. Raczej doswiadczenia. I przyjecie dzis trzyma.
Lukasik sie jedna bilansuje. I wyglada sporo dynamiczniej niz w Biesku.
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: Kamil92 »

Lynn pisze:jakim cudem Swędrowski powiedział, że w meczu Gdańsk - Katowice jest 15-15 w tiebreaku skoro Gdańsk wygrał 16-14? ;)
Może był challenge?

38 punktów Muzaja, więc do rekordu Klutha zabrakło 2 punktów. Szkoda, bo w 4. secie wykręcił 12/13 w ataku.
ciorny17
Posty: 8595
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: ciorny17 »

Ale ja nic nie mam do Kwolka. Chodzi mi o to, że Kwolek w wersji klubowej, gdzie nie gra miękko, ładuje z zagrywki aż miło, robi na mnie większe wrażenie jak jego wersja soft w kadrze.
Kłamca.
Szary Wilk
Posty: 8086
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: Szary Wilk »

wieloryb_wacek pisze:@weary - przecież piszę, że przypadek :)

Buszek słabiutko. Też zero zaskoczenia.

A co do dawania czasu Kwolkowi - Winiarski miał 22 lata, jak zdobywał wicemistrzostwo świata seniorów. Grając w pierwszej szóstce.

Fantastycznie, że trafił na Antigę, wyraźny postęp widać w przyjęciu i jestem przekonany, że będzie tylko lepiej, Antiga o niego zadba. Byle go nie zwolnili bez powodu.

Winiarski miał 22 lata jak był już na bardzo wysokim poziomie i 32 lata, jak już był jedna noga na sportowej emeryturze, więc chyba średnio na miejscu te porównanie. Nie każdy musi od dwudziestolatka grać mega siatkówkę. Sa ci, którzy wchodza na pewien poziom nieco później. Mika 2014 - 23 lata. Kubiak 2011 - 23 lata. Szalpuk w tym roku zaczał wchodzic na wysoki poziom, też 23 lata. Nie każdy to Leon,Boyer czy Kurek (na przyjęciu)

Zreszta, gracze czysto ofensywni maja latwiej szybko osiagnac wysoki poziom, ale znajdz mi takiego, co w wieku 21 lat był już kompletnym zawodnikiem i podpora swojej kadry. Poza Leonem. Ilu wymienisz? Niewielu.
lipa210
Posty: 407
Rejestracja: 6 kwie 2015, o 21:11
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: lipa210 »

Może mi ktoś wyjasnic powód gry Resovii Masłowskim gdy Smith jest przy siatce? Przecież gra Buszek z Mika więc nie przeszkadzają im limity
PH3N-x
Posty: 765
Rejestracja: 6 lip 2011, o 16:03
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: PH3N-x »

Rossard jakaś kontuzja? Czy po prostu tak sobie Kowal wymyślił?
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: weary_skier »

Że też dożyłem czasów, kiedy jedynym jasnym punktem, ostoją i zbawieniem Resovii jest ten niesamowity Jakub Jarosz.

Kowal żongluje libero nawet wtedy, gdy nie ma zagrożenia limitu, lol.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”