Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: Aquino »

Zator w Resce? Mam nadzieję że kontrakt podpisze dopiero po IO bo jeszcze straci połowę swoich umiejętności i w Tokio będzie klops.
Awatar użytkownika
Artem
Posty: 423
Rejestracja: 8 maja 2017, o 13:33
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: Artem »

Aquino pisze:Zator w Resce? Mam nadzieję że kontrakt podpisze dopiero po IO bo jeszcze straci połowę swoich umiejętności i w Tokio będzie klops.
Przecież Igrzyska są po tym sezonie a nie po następnym.
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: johnnyrotten »

Artem pisze:Jeszcze się sezon na dobre nie zakorzenił a Resovia już poluje na rynku transferowym. Wydaje się, że to może być ostatni sezon Zatorskiego w Zaksie.
Podchody pod zawodników już w listopadzie? Tego to chyba jeszcze nie grali.

Jeśli to, o czym piszesz, stanie się ciałem, to możemy być świadkami końca ery Zaksy. Jeśli do tego Semeniuk odejdzie do Włoch, skąd miał ofertę już przed tym sezonem, to dwa ważne ogniwa w linii przyjęcia naraz by ubyły w Kędzierzynie. A pamiętajmy, że do tej pory była wymiana jednego-dwóch elementów, ale nie fundamentów. Jak jeszcze by odszedł Toniutti, który bodajże przedłużał tylko do końca tego sezonu, to będzie rewolucja, jakiej w Zaksie nie było od lat.

Resovia zyskałaby znakomitego libero na kilka kolejnych lat, bo jestem przekonany, że Zatorski nie zaliczy jakiegoś zjazdu - 30 czy 31 lat to na tej pozycji nie problem. Pytanie, jakie plany ma jeszcze Giuliani, prezes Maciąg czy tam Adam Góral. Może wreszcie poszli tam po rozum do głowy i zrozumieli, że nie mityczna jakość treningu uzyskana dzięki dwóm równym szóstkom, ale mocny pierwszy skład to podstawa dobrej gry. Już w tegorocznym układzie widać, że są jakieś zalążki takiego myślenia.

Myślę, że Resovię byłoby stać nawet na Leona, gdyby nie przepalała pieniędzy na kontrakty dla przeciętniaków od trzech-czterech sezonów. Ale opcje realistyczne np. Kwolek (mimo kontraktu z Warszawą do 2022, bo Rzeszów ponoć był z nim już dogadany) też byłyby ciekawe. Jednak takie pójście na całość może niektórych graczy z potencjałem zepchnąć na margines, np. Butryna czy zwłaszcza Szerszenia. No ale dużo czasu jeszcze do takich rozważań, na razie obserwujmy, jak Resovia będzie sobie radziła w tym składzie, który ma teraz.
Awatar użytkownika
Artem
Posty: 423
Rejestracja: 8 maja 2017, o 13:33
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: Artem »

Pamiętasz kiedy Zatorski przedłużył kontrakt z Zaksą? W styczniu. Żeby myśleć o takich zawodnikach trzeba zacząć działać dużo wcześniej.
Szary Wilk
Posty: 8027
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: Szary Wilk »

I bardzo dobrze, bo ZAKSA to skąpigrosze i minimaliści, a ja chciałbym mocny polski team w europejskich pucharach, nie taki, który co roku odpada losując 3 lub 4 drużynę ligi rosyjskiej/włoskiej.
Awatar użytkownika
Artem
Posty: 423
Rejestracja: 8 maja 2017, o 13:33
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: Artem »

Szary Wilk pisze:I bardzo dobrze, bo ZAKSA to skąpigrosze i minimaliści, a ja chciałbym mocny polski team w europejskich pucharach, nie taki, który co roku odpada losując 3 lub 4 drużynę ligi rosyjskiej/włoskiej.
Być może w przyszłym sezonie spełnią się Twoje oczekiwania, Zatorski to nie jedyny polski gracz, którego Resovia chce pozyskać.
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: johnnyrotten »

Artem pisze:
Szary Wilk pisze:I bardzo dobrze, bo ZAKSA to skąpigrosze i minimaliści, a ja chciałbym mocny polski team w europejskich pucharach, nie taki, który co roku odpada losując 3 lub 4 drużynę ligi rosyjskiej/włoskiej.
Być może w przyszłym sezonie spełnią się Twoje oczekiwania, Zatorski to nie jedyny polski gracz, którego Resovia chce pozyskać.
No to się zacznie zgadywanka :D

Obstawiam powrót Kubiaka z Japonii. On sam zresztą - żartem czy niekoniecznie - mówił, że chciałby zagrać w Resovii.
Awatar użytkownika
Artem
Posty: 423
Rejestracja: 8 maja 2017, o 13:33
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: Artem »

Kubiak odejdzie z Japonii tylko wtedy kiedy przestaną go tam chcieć. Raczej nikt z naszych klubów nie wyłoży Michałowi takiej kasy jaką dają mu Pantery.
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: johnnyrotten »

Artem pisze:Kubiak odejdzie z Japonii tylko wtedy kiedy przestaną go tam chcieć. Raczej nikt z naszych klubów nie wyłoży Michałowi takiej kasy jaką dają mu Pantery.
To z topowych graczy przychodzi mi na myśl tylko Kwolek, ewentualnie Muzaj jako wciąż rozwojowy zawodnik na atak. Z innych czołowych klubów raczej nikogo by nie wyciągnęli, więc moim zdaniem Fornal, Huber czy Semeniuk odpadają.
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: Lucarelli »

Ale kabaret lmao, wygrali kilka spotkań i już wraca, pycha megalomania i plany podboju świata. Bicz boży 2.0 :] :] :]
Kibice Resovii to musi być najzabawniejsza grupa kibiców jaką kiedykolwiek widziałem, sny o potędze i oderwanie od rzeczywistości na porządku dziennym.
Może najpierw dostańcie się do play-offów pierwszy raz od kilku lat a dopiero później zacznijcie budować tą "potęgę" lol. :] :] :]
Szary Wilk pisze:I bardzo dobrze, bo ZAKSA to skąpigrosze i minimaliści, a ja chciałbym mocny polski team w europejskich pucharach, nie taki, który co roku odpada losując 3 lub 4 drużynę ligi rosyjskiej/włoskiej.
No tak bo odpaść z czołowym klubem włoskim czy rosyjskim to wstyd, bardzo zabawne szczególnie w tym kontekście jako że Resovia nigdy w nowożytnej historii nie wygrała z żadnym włoskim klubem, czołowym lu nie lol
Awatar użytkownika
Artem
Posty: 423
Rejestracja: 8 maja 2017, o 13:33
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: Artem »

Ale kabaret lmao, wygrali kilka spotkań i już wraca, pycha megalomania i plany podboju świata. Bicz boży 2.0 :] :] :]
Kibice Resovii to musi być najzabawniejsza grupa kibiców jaką kiedykolwiek widziałem, sny o potędze i oderwanie od rzeczywistości na porządku dziennym.
Może najpierw dostańcie się do play-offów pierwszy raz od kilku lat a dopiero później zacznijcie budować tą "potęgę" lol. :] :] :]
Nie rozumiem co ma piernik do wiatraka? Czy przed sezonem Resovia planowała pozyskać Fabiana? Nie. Nadarzyła się okazja i klub bardzo szybko z niej skorzystał. Podobnie jest w tym przypadku. Kibic każdej drużyny marzy o jak najsilniejszej ekipie. Śmieszy Cię to? Jesteś kibicem Zaksy? To uważaj, za chwilę może się okazać, że Zatorski to nie jedyny szóstkowy zawodnik, którego możecie stracić.
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: Lucarelli »

Artem pisze:
Ale kabaret lmao, wygrali kilka spotkań i już wraca, pycha megalomania i plany podboju świata. Bicz boży 2.0 :] :] :]
Kibice Resovii to musi być najzabawniejsza grupa kibiców jaką kiedykolwiek widziałem, sny o potędze i oderwanie od rzeczywistości na porządku dziennym.
Może najpierw dostańcie się do play-offów pierwszy raz od kilku lat a dopiero później zacznijcie budować tą "potęgę" lol. :] :] :]
Nie rozumiem co ma piernik do wiatraka? Czy przed sezonem Resovia planowała pozyskać Fabiana? Nie. Nadarzyła się okazja i klub bardzo szybko z niej skorzystał. Podobnie jest w tym przypadku. Kibic każdej drużyny marzy o jak najsilniejszej ekipie. Śmieszy Cię to? Jesteś kibicem Zaksy? To uważaj, za chwilę może się okazać, że Zatorski to nie jedyny szóstkowy zawodnik, którego możecie stracić.
O matko ale się boję, przestraszyłem się nie na żarty.
Mam nadzieję, że jak już w Resovii będzie ten, Zatorski, Leon, Anderson, złota rybka i pstrokaty jednorożec to okażecie litość Zaksie i dacie im wygrać tego jednego honorowego seta. Bądźcie ludźmi. :] :] :]
Marek907
Posty: 183
Rejestracja: 17 kwie 2020, o 12:32
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: Marek907 »

Najpierw Zatorski, potem Leon, potem Kubiak jeszcze i wilczki z Podkarpacia powalczą o awans do pierwszej 10, swój największy sukces od kilku sezonów :]
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: Matson »

Zabawny jest ból d.... niektórych kibiców na plotki transferowe Resovii. Stała gadka się zaczyna- to może wejdą do 10 pierwszy raz od kilku lat heheheheh, to może od razu Leon i juantorena hehehe, rozumiem że w kontekście innych klubów od kilku lat nic ciekawego się nie dzieje ale jak nie macie nic konstruktywnego do powiedzenia to darujcie sobie bo człowiek wchodzi po całym dniu żeby poczytać dyskusje na temat siatkówki a nie pyskówki rodem z januszolandii. Drużyny robią podchody pod różnych zawodników, co w tym dziwnego? Jak nie kupią to nie kupią, jak kupią i będą słabo grać to można drzeć łacha. Takie same głupie komenatrze były jak Skra kupowała Sandera, potem jakoś dziwnie cicho tacy szydercy siedzą...
TommyLeeJones
Posty: 1672
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: TommyLeeJones »

Lucarelli to użytkownik, który bronił Kaczmarka i zachowania sędziego podczas pamiętnego finału Plusligi między Kędzierzynem i Warszawą. Kompletnie nie widział w tym wszystkim problemu. Także jego groteskowa reakcja na, koniec końców, niewinną informacje nie może dziwić. Wystarczy, że dotyczyła ZAKS-y, to taki "trigger" w jego przypadku.

Nie wiem co jest dziwnego w tym, że Resovia sonduje Zatorskiego. Polak, weteran, ścisła czołówka na świecie, multimedalista, nie słychać o awanturach z jego udziałem, murowane wzmocnienie chyba każdej drużyny świata. Tylko głupi by chociaż nie zapytał, jeśli posiada chociaż porównywalną kasę, którą Zatorski ma w K-K ;) . Dla takich zawodników nie ma "sezonu transferowego", bo to nie jest jakiś przypadkowy siatkarz, co robi CV i czeka.
Ale obecna Resovia może Zatorskiego skusić tylko kasą. Bo potężną ekipę to Paweł ma na miejscu, zgrany od lat kombajn. Pewnie będą trzymać rękę na pulsie i obserwować rozwój sytuacji w zależności od tego kogo stracą/nabędą obie ekipy, także można obstawić w ciemno, że o ile Azoty nie odetną klubu od kasy, Paweł będzie tym silniejszym w negocjacjach. I nie tyczy się to tylko RR.
Edit: i nie dotyczy jeszcze pewnie Skry no ale to już nie wina Zatora, że syn prezesa Piechockiego zechciał sobie pograć w Bełchatowie jako libero.
Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: Blanco »

Resovia ma problem na libero, więc to zainteresowanie Zatorskim w ogóle nie dziwi. Tym bardziej, że tych podobieństw do transferu Igły ze Skry jest aż nadto.
Diomedea pisze:Co do wyrzucenia z kadry Francji to nie tyle zostal wyrzucony ile oglosil publicznie ze nie zagra z Ngapethem. A w bojce nie on byl agresorem , a juz kilkurotnie stajacy przed sadem za pobicie, gwiazdor francuskiej reprezentacji, wczesniej jego kolega z pokoju.
Postawiłbym tezę, że Patry powodował, iż nie zapłakał Tillie nad tą rezygnącją ;)

A propos Francuza w kontekście Resovii, ja sobie popatrzyłem raz jeszcze na suche liczby Boyera we Włoszech i pamiętając, że było mu trudno, bo chociażby Irańczyk na przyjęciu, ale on miał mocno średnie te statystyki. Przecież na forum Konar za podobne/lepsze liczby to jest jechany na maxa.
pwpl97
Posty: 355
Rejestracja: 21 lut 2019, o 13:01

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: pwpl97 »

Nie bez powodu Zatorski podpisał umowe z Michalakiem.
alimak
Posty: 438
Rejestracja: 8 lut 2009, o 10:54
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: alimak »

Akurat Michalak ma sporo klientów w Kędzierzynie i to od ładnych paru lat. Za to Malke (były Zatora) często upycha swoich w Rzeszowie ;)
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: reeman »

A to nie Michalak upchnął GKS w Resovii?
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: Matson »

Myśle ze takiego zawodnika jak Zator nie musi upychać nigdzie żaden menadzer :D
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: johnnyrotten »

reeman pisze:A to nie Michalak upchnął GKS w Resovii?
Nie wiem, ale rok upchnął wszystkich w Katowicach i mógł dzięki temu dyktować warunki w tej medialnej burzy, która się rozpętała.
Blanco pisze: Przecież na forum Konar za podobne/lepsze liczby to jest jechany na maxa.
To jest szeroki temat pod tytułem "cudze chwalicie"...

Jest parę osób na forum mających jakieś wyobrażenia o kosmicznym poziomie niektórych graczy albo lig zagranicznych (włoskiej przede wszystkim), a wielu Polaków ta grupka deprecjonuje. I żeby było śmieszniej - nie ligowych średniaków, tylko reprezentantów. Myślę, że z tych samych kompleksów wynikały dawne wynalazki w postaci Paczko Bożków i Jarmoców - lepszy obcy przeciętniak z polskim paszportem niż rodowity Polak.

Ile klubów spoza PlusLigi może dorównać Zaksie czy Jastrzębskiemu poziomem gry? Pewnie z 7 albo coś koło tego.

To, że tacy gracze, jak Malinowski, Waliński, Butryn czy Halaba prawdopodobnie nigdy nie zagrają w kadrze, tylko świadczy, jak mocnych mamy rodzimych zawodników. Ale Konarski nie skacze tak wysoko jak Boyer i do tego Polak, więc można szydzić. Nie jestem fanem Dawida i uważam, że swój prime miał w Bydgoszczy jako młody gracz przy Masnym, kiedy pokazywał niezłą dynamikę. Ale deprecjonowanie go całkowite to nieporozumienie. O Śliwce już nawet nie wspominam.
ciorny17
Posty: 8566
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: ciorny17 »

johnnyrotten pisze: To, że tacy gracze, jak Malinowski, Waliński, Butryn czy Halaba prawdopodobnie nigdy nie zagrają w kadrze, tylko świadczy, jak mocnych mamy rodzimych zawodników. Ale Konarski nie skacze tak wysoko jak Boyer i do tego Polak, więc można szydzić. Nie jestem fanem Dawida i uważam, że swój prime miał w Bydgoszczy jako młody gracz przy Masnym, kiedy pokazywał niezłą dynamikę. Ale deprecjonowanie go całkowite to nieporozumienie. O Śliwce już nawet nie wspominam.
Coraz częściej też pojawiają się wpisy jak Twój, a prawda leży mniej więcej pośrodku.

A to że tacy gracze, których Ty wymieniłeś świadczy tylko o tym, że w naszej lidze się sprawdzają, a już na poziomie reprezentacyjnym niekoniecznie. Tyle. Dorabianie ideologii że w kadrze byliby zbawicielami jest wyróżnieniem z fusów. Konarski jest hejtowany za to, że dwoma zlotami MŚ winduje cenę, a poziomu nie prezentuje adekwatnego do oczekiwań. Czy Robert Horry z 7 pierścieniami NBA jest lepszy niż LeBron?

Śliwka to inna para kaloszy. Chłopak ma 25 lat, na początku swojej kariery mocno rozbudził oczekiwania, toż dam Blain powiedział, że to polski Ngapeth. Później gra Olka była różna. Jego emocjonalne zaangażowanie w grę czasami mu przeszkadzało. Dlatego był i jest tak oceniany. A nie przypominam sobie, żeby przez ostatnie półtora roku na Olka wylewała się wielką fala krytyki.
Kłamca.
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: johnnyrotten »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 13 lis 2020, o 12:10 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: zupełnie nie na temat
Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: Blanco »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 13 lis 2020, o 12:10 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: zupełnie nie na temat
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: reeman »

Nie ma się co dziwić Zatorskiemu, że szuka większych pieniędzy, bo tylko Resovia może konkurować z Zaksą finansowo i nawet ją przebić, Skra odpada z wiadomych względów ,JW ma Popiwczaka, a świat nie ceni libero, przykład Jeni, Lube>Modna.
Myślę, że jest to gra jego menadżera, który chce zmusić Zaksę do znacznego podniesienia Kontraktu Pawła.
bono
Posty: 3524
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: bono »

Ja wiem że nic ciekawego nie dzieje się w +L z powodu covida i nie ma o czym pisać ale plotki,transfery 2021 to chyba nie ta zakładka. Może lepiej założyć nowy wątek i tam snuć dywagacje?
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1491
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: Biciut »

pwpl97 pisze:Nie bez powodu Zatorski podpisał umowe z Michalakiem.
alimak pisze:Akurat Michalak ma sporo klientów w Kędzierzynie i to od ładnych paru lat. Za to Malke (były Zatora) często upycha swoich w Rzeszowie ;)
Michalak gra do tego w jednej ekipie ze Świdrem i kilkoma chłopakami

http://www.rlps.com.pl/druzyna/zoo-mar-lunatycy-1
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: Matson »

Marek907 pisze:Rzeszówek w połowie listopada się zorientował że znowu nic nie ugra i już buduje następny zupełnie nowy skład? :]
Jakbyś miał jakiekolwiek pojęcie to byś wiedział że kluby przedłużają umowy z najlepszymi zawodnikami jeszcze przed świetami, wiec jak się chce zawodnika który nie jest 5 kołem u wozu to się rozmawia odpowiednio wcześniej... ale czego można oczekiwać od trolla którego ambicją jest napisanie byle czegoś wyśmiewającego bez zadnej wartości merytorycznej ;) Mimo tak niskich wymagań wobec takich ludzi prosiłbym jednak mimo wszystko o szacunek do drużyny i do miasta bez zniekształcania jego nazwy. To forum nie śmietnik
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: Tharaster »

https://www.przegladsportowy.pl/siatkow ... aIwL3neNk8

Wywiad z trenerem Kowalem i ciekawe pytanie jak i odpowiedź padła:

"Przed sezonem mówiło się, że może pan wrócić do Asseco Resovii. Czy faktycznie było coś na rzeczy?

Było, ale ja podpisałem na dwa lata kontrakt w Suwałkach i obiecałem właścicielowi Ślepska, że zostanę na kolejny rok. Teraz Resovia nie ma już zresztą problemu, bo trener przedłużył kontrakt. To jest dobre, bo uważam, że to czego Resovii brakuje, to stabilizacja. Jeśli ją złapią i Adam Góral będzie miał nadal cierpliwość w budowie składu, to myślę, że kwestią czasu jest kiedy wrócą do gry o medale."
Heimlock
Posty: 624
Rejestracja: 29 lut 2020, o 15:29
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: Heimlock »

Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”