Skra Bełchatów

Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: madlark »

leeon pisze:Nie widzę tego kadrowego bicia na głowę jeśli chodzi o składy. Resovia ma na pewno najbardziej wyrównany skład.
A skład ZAKSy nie jest wyrównany?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
betkrzys
Posty: 883
Rejestracja: 6 maja 2012, o 10:41
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: betkrzys »

PvK pisze:Czyli kadrowo Resovia i Zaksa biją Skrę na głowę, a i Jastrzębie słabiej nie wygląda. Czyżby sezon Bełchatowa bez medalu i awansu z fazy grupowej LM? Prawdziwy test dla Nawrockiego, jeśli jednak awansuje i zdobędzie medal to pokaże, że można nazwać go trenerem, jeśli nie to zostanie wuefistą już prawdopodobnie na zawsze.

No tu kolega się kompromituje po całości, niby dlaczego Resovia i ZAKSA bije SKRE o głowe? Bo z Falasca nie przedłużyli kontrakt a zakontraktowali Vinica? Wg mnie jedyny plus na korzyść Falasci było doświadczenie z zgranie z zespołem, Możdżonek wygryziony grzał już ławe, jedyne co to Kurek, ale myslę że doświadczony Cala przynajmniej mu dorówna, więc gdzie tu bicie o głowe przez ZAKSĘ i Resovię ? Resovia trafiła z formą na ostatnie mecze Play offów, czego nie można powiedzieć o SKRZE.....
zespół nie da rady to sędzia pomoże - finał czelendż 2019.
plusik00
Posty: 99
Rejestracja: 2 maja 2012, o 13:19
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: plusik00 »

jak skra zdobedzie medal to bedzie cud.woicki pierwszym rozgrywajacym bedzie.do tego skra nie ma lawki rezerwowych wiec ciezko im bedzie cos ugrac o wyjsciu z grupy w lm tez mozna zapomniec.co to slowenca gosc ma 25 lat a oni go mlodym talentem nazywaja
betkrzys
Posty: 883
Rejestracja: 6 maja 2012, o 10:41
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: betkrzys »

kto go nazywa młodym talentem? Jeszcze nie spotkalem się z taką oceną zawodnika? Co najwyżej jest perspektywicznym, u rozgrywających latka troche wolniej lecą..
zespół nie da rady to sędzia pomoże - finał czelendż 2019.
Awatar użytkownika
PvK
Posty: 1008
Rejestracja: 6 kwie 2011, o 21:06
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: PvK »

leeon pisze:Nie widzę tego kadrowego bicia na głowę jeśli chodzi o składy. Resovia ma na pewno najbardziej wyrównany skład.
Brak ławki Skry na pozycji przyjęcia i nieograny na tym poziomie rozgrywający aż kłują w oczy. Na upartego można też popsioczyć na zmiennika Wlazłego, jeśli chodzi o jego aktualne umiejętności.
Odszedł Kurek, Możdżonek, Falasca. Przyszedł Cala i Vincić. Czyżby plotki o cięciach finansowych okazały się prawdziwe?
plusik00
Posty: 99
Rejestracja: 2 maja 2012, o 13:19
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: plusik00 »

mam nadzieje ze tym mlodym srodkowym bedzie polak bo jak znow jakis talent pokroju cupkovicia to bedzie zle.jestem troche w szoku ze skra sie az tak oslabila i az tylu zawodnikow wymienila.plinski juz prawie 35 lat klos mnie w ogole nie przekonuje ale niech bedzie jest mlody teraz dostanie sezon w 6 bo nie wierze ze wuefista postawi na koistre nastepnie woicki troche szalony niedokladny i z dziura w bloku, vincic ogladalem pare meczow nie przekonal mnie w zadnym ale moze tez nie mial z kim grac warunki fizyczne bardzo dobre o winiaru wlazlym nie mowie bo to klasa swiatowa tak samo zatorski a co do kubanczyka to mysle ze da rade.martwi mnie tylko ten srodek no i brak lawki rezerwowej z szacunkiem do bakiewicza ale on juz nawet w przyjeciu tak nie blyszczy jak pare sezonow temu
ligamistrzow
Posty: 204
Rejestracja: 24 kwie 2012, o 12:35
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: ligamistrzow »

Ja Vincica oglądalem w kwalach do IO a z racji ze kibicuje Zaksie to jestem mega zadowolony z tego transferu , ten typek sypal fatalnie i watpie zeby w Skrze bylo inaczej.
Awatar użytkownika
radosoviak
Posty: 731
Rejestracja: 31 paź 2011, o 20:08
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Skra Bełchatów

Post autor: radosoviak »

http://www.laola1.tv/de/at/volleyball/c ... 79403.html
tutaj macie pojedynek Vincic(Bled) vs Resovia.W drugim secie mógł wpaść w kompleksy.
"Zagrywką meczu się nie wygrywa. " Ljubomir Travica
KuNowymHoryzontom
Posty: 437
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 14:11
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Skra Bełchatów

Post autor: KuNowymHoryzontom »

Hahaha, no to mają Ricardo .
:))
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Arff »

obejrzałem losowe 2 minuty tego meczu i w tym czasie Vincić dokonał niebywałej sztuki, bo 3 razy wystawił niedokładnie(w tym czasie wystawiał 4 razy) :P W tym raz do środkowego na wysokości jego głowy... :D No cóż... jeżeli reszta meczu wyglądała podobnie, to chyba pewien balonik pęknie z wielkim hukiem w przyszłym sezonie...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
bela500
Posty: 20
Rejestracja: 23 maja 2010, o 18:03
Płeć: M
Lokalizacja: Pisz - Mazury
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: bela500 »

330 w bloku a 320 w ataku ? Coś chyba nie tak ?;)
Awatar użytkownika
Pawel_RZ
Posty: 870
Rejestracja: 17 maja 2011, o 18:33
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Pawel_RZ »

Hmm... a możę by tak Woicki na wypożyczenie Vincic jako drugi a Ricardo jako pierwszy ?
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: grzegorzg »

Arff pisze:jeżeli reszta meczu wyglądała podobnie, to chyba pewien balonik pęknie z wielkim hukiem w przyszłym sezonie...
Będę wdzięczny za wyjaśnienie, kto, gdzie i kiedy ów balonik pompuje ?
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Arff »

Wystarczy spojrzeć na komentarze pod informacją o przyjście Vincića... Większość w tonie "Skoro skra go zakontraktowała, to musi być dobry"... w tym problem, że wcale nie musi...

Że już nawet nie wspomnę o redaktorze Bińczyku, który pewnie napisze, że Vincić to światowej klasy rozgrywający, który jak dotąd nie znalazł sobie lepszego klubu, bo nikt nie miał tak znakomitego oka, jak włodarze w Bełchatowie...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Skra Bełchatów

Post autor: dreamer »

grzegorzg pisze:...Będę wdzięczny za wyjaśnienie, kto, gdzie i kiedy ów balonik pompuje ?
Z chęcią przyłączam się do tego pytania i też wysłuchałbym wyjaśnienia.
Muszę powiedzieć, że z mojego punktu widzenia wygląda to tak, że od zakończenia rozgrywek ligowych minionego sezonu, zawsze obecna w poprzednich okresach transferowych atmosfera triumfu, wychwalania i przypominania o wyższości Skry nad pozostałymi drużynami ligi (tak było naprawdę) gdzieś prysła. Nie widać dziennikarzy którzy chcieliby ją wskrzesić i podgrzewać, a i działaczy Skry w sumie są w tym, okresie transferowym bardzo powściągliwi w zapowiedziach.

dreamer
PS
Trochę nie wtej kolejności, ale widzę, że odpowiedź jest. Dzięki.
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
radosoviak
Posty: 731
Rejestracja: 31 paź 2011, o 20:08
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Skra Bełchatów

Post autor: radosoviak »

Bińczyk już nakreślił "atuty" nowego rozgrywającego wiek i wzrost .O rozegraniu nic nie wspomniał pewnie teraz ogląda jego mecze obgryzając paznokcie a później wyciągnie wnioski i napisze jakiego to Skra nie ma wybitnego rozgrywającego i że do De Cecco się nie umywa. :D
"Zagrywką meczu się nie wygrywa. " Ljubomir Travica
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: grzegorzg »

Arff pisze:Wystarczy spojrzeć na komentarze pod informacją o przyjście Vincića... Większość w tonie "Skoro skra go zakontraktowała, to musi być dobry"... w tym problem, że wcale nie musi...

Że już nawet nie wspomnę o redaktorze Bińczyku, który pewnie napisze, że Vincić to światowej klasy rozgrywający, który jak dotąd nie znalazł sobie lepszego klubu, bo nikt nie miał tak znakomitego oka, jak włodarze w Bełchatowie...
Naprawdę uważasz wszystkie te żródła za warte wzmiankowania na tym forum ?
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Arff »

Opieram się na wypowiedziach kibiców Skry... coś w tym złego? To chyba oni są wyznacznikiem tego, czy balonik jest napompowany czy nie...? To, że balonik nie jest wciąż pompowany to nie znaczy, że jest w stanie wytrzymać napór oczekiwań, które przez ostatnie lata zostały mocno wyśrubowane...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: madlark »

Ale chyba trzeba pamiętać jak wielcy Skry uzasadniali potrzebę rozstania z Hiszpanem?
Ma być więcej środka. Będzie?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: leeon »

Arff pisze:obejrzałem losowe 2 minuty tego meczu i w tym czasie Vincić dokonał niebywałej sztuki, bo 3 razy wystawił niedokładnie(w tym czasie wystawiał 4 razy) :P W tym raz do środkowego na wysokości jego głowy... :D No cóż... jeżeli reszta meczu wyglądała podobnie, to chyba pewien balonik pęknie z wielkim hukiem w przyszłym sezonie...
Nie no nie wygłupiajmy się. Zobacz sobię np. grę Zagumnego w Turcji z Arkasem. Mało kiedy rozgrywający gra taką padakę. Nie jestem zwolennikiem Vincica zupełnie, ale jedyne co Nam pozostaje to dać mu szansę. Co z tego będzie zobaczymy, mozliwości były ograniczone, ale można było powalczyć o ciekawszego zawodnika.

Czytam sobie wypowiedzi i raczej pompowania balonika nie widzę, kibice Skry odebrali ten transfer bez entuzjazmu.
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: jinx »

Ten mecz gdzie miał na środku Samika??
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: leeon »

Tak ten, w którym z uporem maniaka wrzucał Rouziera w siatkę. Oczywiście Guma to o wiele lepszy zawodnik, ale padakę każdy rozgrywający może zagrać w szczegolnosci, gdy koledzy mu nie pomagają.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: grzegorzg »

Arff pisze:Opieram się na wypowiedziach kibiców Skry... coś w tym złego?
Dziwne, ze jako argumentu używasz anonimowych wpisów gdzieś w sieci zamiast wypowiedzi przedstawicieli klubu i fachowców.
Tym bardziej dziwne, że pełnisz na forum jakąś rolę...
A bawienie się w spekulacje co i kto kiedy napisze, to w zasadzie .,. spam.


A propos Vincica. Przyznam, że trochę opadła mi szczęka. Kibicowi Skry w zasadzie pozostaje tylko napisać (czytaj : mieć nadzieję), że koniec wieńczy dzieło ...
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: leeon »

PvK pisze:
leeon pisze:Nie widzę tego kadrowego bicia na głowę jeśli chodzi o składy. Resovia ma na pewno najbardziej wyrównany skład.
Brak ławki Skry na pozycji przyjęcia i nieograny na tym poziomie rozgrywający aż kłują w oczy. Na upartego można też popsioczyć na zmiennika Wlazłego, jeśli chodzi o jego aktualne umiejętności.
Odszedł Kurek, Możdżonek, Falasca. Przyszedł Cala i Vincić. Czyżby plotki o cięciach finansowych okazały się prawdziwe?
Brak ławki? Sorry, ale jakoś nie widzę by ławka JW czy też ZAKsy była mocniejsza. Nieograny rozgrywający - w LM ograny i to czasami z niezłym skutkiem. Żaden wirtuoz, ale Tischer przy Nim to też nie jest geniusz ;). Zmiennik Wlazłego? a kto jest zmiennikiem Łaski, Rouziera? Środkowi Skry tez nie mają co drżeć przed innymi. Problem jest ze zmiennikami na pozycji przyjmującego.
Awatar użytkownika
radosoviak
Posty: 731
Rejestracja: 31 paź 2011, o 20:08
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Skra Bełchatów

Post autor: radosoviak »

leeon nie odniosłeś się do ławki Resovi nie wiem o czym to świadczy czy jest aż tak złe czy jest aż tak dobrze myślę że to drugie :D
"Zagrywką meczu się nie wygrywa. " Ljubomir Travica
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: leeon »

napisałem wczesniej, że Resovia ma najbardziej wyrownany skład z druzyn PLS.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Skra Bełchatów

Post autor: dreamer »

leeon pisze:...Problem jest ze zmiennikami na pozycji przyjmującego.
Proszę bardzo.
Trzeba powiedzieć działaczom żeby ruszyli dupami i uderzyli tam, gdzie można natrafić na zawodników jeszcze bez kontraktów na kolejny sezon. Pierwsze nazwisko jakie przychodzi mi do głowy, to moim zdaniem najlepszy zawodnik reprezentacji Argentyny w fazie grupowej Ligi Światowej - Christian Poglajen.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: BadTrue »

Hmm.....jeszcze rano bylem przekonany ze rozgrywajacym bedzie Drzyzga, a tutaj Vincic. Zawód duży, bo to nie zawodnik dla takiej drużyny takiej jak Skra. Mam nadzieje tylko ze Piechocki w niedługim czasie powie jakie są cele druzyny na nowy sezon, bo to mnie bardzo ciekawi.
Grimm
Posty: 273
Rejestracja: 28 lut 2012, o 13:39

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Grimm »

Jeśli mówimy o pompowaniu balonika przez Skrę to warto wymienić ludzi z klubu.Prezes Skry przed sezonem mówił ,że jego marzeniem jest wygranie Ligi Mistrzów ,że chce to zrobić w ciągu najbliższych lat.Jeśli idziemy tym tokiem rozumowania to dla mnie Falasca wymieniony na Vincica jest po to aby zwiększyć szanse Skry na ostateczny triumf.
Pamiętam wywiad Piechockiego w którym potwierdził ,że rozmawiali z Grbićem czy Bruno.Jak wypada Vincic przy tych nazwiskach?
Balonik pompują także komentatorzy polsatu.Pamiętam słowa pana Mielewskiego ,który po meczu z Budwańską Rivierą powiedział coś w stylu "taki przeciwnik to trening dla siatkarzy Skry". Czyż to nie pompowanie balonika?Jeśli to był trening to trzeba myśleć poważnie o wygrywaniu z Zenitem czy Trento.
Balonik był pompowany przez kilka ostatnich lat.Skra jako pierwszy polski zespół miała wygrać LM i na stałe zaistnieć w europejskiej elicie.Poprzedni sezon zweryfikował wszystko i obecne okienko transferowe pokazuje ,że balonik pt "Skra-dobro narodowe" pęka.
Oczywiście wszystko zweryfikuje boisko ,ale ja widzę poważne przesłanki ,że Skra w nadchodzącym sezonie będzie miała sporo kłopotów.
Już nie ma Skra i dłuuugo dłuuugo nic.
sony16
Posty: 65
Rejestracja: 28 lip 2011, o 18:11
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: sony16 »

Jest Vincic. Powiem wam , nikt z nas nie wie co będzie grała skra w tym roku. Niby jest Winiarski , Wlazły , Pliński , Klos - Kooistra , Zatorski, Cala ale na najważniejszej pozycji zagra zawodnik , który może wystrzelić a może się okazać totalną porażką. Wolałbym o wiele Drzyzge , no coz szkoda. Dla mnie na dzień dzisiejszy jakby patrzeć na same papiery to najmocniejsza jest resovia potem zaksa - skra - jastrzebie. Liga będzie bardzo ciekawa .
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”