II runda Play-off 2013/14

VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: II runda Play-off 2013/14

Post autor: VernonRoche »

Tichacek się zestresował. Źle to wróży.
Brasil

Re: II runda Play-off 2013/14

Post autor: Brasil »

Straszny syf w playoffach. I to w każdej lidze.
Loszek
Posty: 590
Rejestracja: 24 kwie 2011, o 09:45
Płeć: M

Re: II runda Play-off 2013/14

Post autor: Loszek »

Gra środkiem pozwoliła Resovii w jakiś sposób rywalizować z Zaksą po stracie Achrema, a teraz nie wiadomo, dlaczego Tichacek z tego zrezygnował. Sposób na Resovię dziś skrót. Ja kibicuje rzeszowskiej drużynie, ale naprawdę nie wiem jakim cudem oni wygrywają.
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2014, o 17:59 przez Loszek, łącznie zmieniany 2 razy.
Lineczka
Posty: 3632
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: II runda Play-off 2013/14

Post autor: Lineczka »

Mario pisze:Z cyklu "Jakich to mocnych środkowych ma reprezentacja":
Nowakowski i Perłowski przez półtora seta zero bloków.
A ile to bloków w ostatnim meczu ze Skrą miało Jastrzębie?
Awatar użytkownika
bakek
Posty: 743
Rejestracja: 24 sty 2013, o 02:22
Płeć: M

Re: II runda Play-off 2013/14

Post autor: bakek »

"Panowie, gramy dobrze. A chcemy grać jeszcze lepiej... Po co?" :D
Awatar użytkownika
michaek
Posty: 918
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: II runda Play-off 2013/14

Post autor: michaek »

Po tym sezonie koniecznie musimy sprzedać Konarskiego! To nie przystoi żeby tak mocno serwować w Resovii. :x
I chyba ktoś nas w ch**a zrobił, dałbym się zabić że w reprezentacji w lecie widziałem innego Pencheva, tamten cholera umiał silno serwować i to o zgrozo regularnie. :o
W sercu moim Sovia

"Co z tego, że mamy tak szeroki skład, skoro na boisku i tak może grać tylko sześciu z nas."
Paul Lotman
Awatar użytkownika
bakek
Posty: 743
Rejestracja: 24 sty 2013, o 02:22
Płeć: M

Re: II runda Play-off 2013/14

Post autor: bakek »

Konarski nie wytrzymuje...
Dobrze, że są weryfikacje: blok, siatka i przejście dołem w jednej akcji :)

Choć drugiego bloku już nie wychwycili.
Tylko mówię, nie mam na myśli drukowania.
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: II runda Play-off 2013/14

Post autor: adi_tiger »

Set skończony błędem. Po co jest ten chellange...
Nie da się sprawdzić najważniejszej rzeczy
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: II runda Play-off 2013/14

Post autor: jinx »

Tichy mag Konar Konar Konar
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Tsiar
Posty: 140
Rejestracja: 12 maja 2012, o 18:44
Płeć: M

Re: II runda Play-off 2013/14

Post autor: Tsiar »

Ja jestem ślepy, czy Swędrowski z Mazurem? Bo ja tam bloku nie widziałem.

(ale sprawdzane zdaje się było i tak dotknięcie siatki)
Brasil

Re: II runda Play-off 2013/14

Post autor: Brasil »

Mam nadzieję, że Resovia przedłuży trochę mecz, bo Konar idzie na rekord sezonu w błędach własnych.
Tsiar pisze:Ja jestem ślepy, czy Swędrowski z Mazurem? Bo ja tam bloku nie widziałem.
Jo tyż.
Awatar użytkownika
Marquss
Posty: 354
Rejestracja: 5 paź 2013, o 12:37
Płeć: M

Re: II runda Play-off 2013/14

Post autor: Marquss »

ciul z taka weryfikacja jak nie widza oczywistych blokow :D wyrazny blok Kooya...
Awatar użytkownika
Pawel_RZ
Posty: 870
Rejestracja: 17 maja 2011, o 18:33
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: II runda Play-off 2013/14

Post autor: Pawel_RZ »

jinx pisze:Tichy mag Konar Konar Konar
Chcecie kupić? :D
A tak na poważnie to aż za bardzo się go uczepił. Środkiem nie gramy bo nie umiemy.
Matius

Re: II runda Play-off 2013/14

Post autor: Matius »

Według mnie nie było bloku Kooya.
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: II runda Play-off 2013/14

Post autor: Skrzypek »

adi_tiger pisze:Set skończony błędem. Po co jest ten chellange...
Nie da się sprawdzić najważniejszej rzeczy
Nie było bloku. Mazur wprowadzał kibiców w błąd. Mogło się wydawać, że Kooy dotknął, ale gdybyśmy zobaczyli obraz z kamery wzdłuż siatki okazałaby się, że piłka jest już kilkanaście centymetrów za polem bloku. Skrót ekranu spowodował złudzenie optyczne.
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: II runda Play-off 2013/14

Post autor: Hirako »

Komentarz Swędrowskiego Ż-A-Ł-O-S-N-Y Jak w poprzednich meczach nie zwróciłem na to uwagi tak w tym już gościu przegina pałke :|
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: II runda Play-off 2013/14

Post autor: Chal »

Tylko mi się wydawało, że nie było tam żadnego bloku, a komentatorzy wprowadzili w błąd? Piłka poszła dziurą między blokującymi, a potem dopiero (ujęcie kilka razy przewijane do przodu i do tyłu) skrót kamery mógł sprawić wrażenie, że jednak było dotknięcie, tyle że piłka wtedy już minęła linię bloku. Ale mogę się mylić, musiałbym zobaczyć jeszcze raz w lepszej jakości.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
michaek
Posty: 918
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: II runda Play-off 2013/14

Post autor: michaek »

Chciałem z tego miejsca przesłać wyrazy współczucia kibicom KK za te lata z Kubą Jaroszem.
Dopiero teraz zrozumiałem jakie to straszne uczucie modlić się po 20, żeby akurat atakujący skończył... :(
W sercu moim Sovia

"Co z tego, że mamy tak szeroki skład, skoro na boisku i tak może grać tylko sześciu z nas."
Paul Lotman
Loszek
Posty: 590
Rejestracja: 24 kwie 2011, o 09:45
Płeć: M

Re: II runda Play-off 2013/14

Post autor: Loszek »

Nienawidzę takiego Tichacka(w sensie gry oczywiście). On jak się uprze, że będzie do kogoś grał to choćby skakał mu już potrójny blok to dalej będzie do niego grał. Drzyzga znowu nie gra nawet poprawnie technicznie, więc Resovia jest w czarnej dupie. Nie wiem, czy to zależy od psychiki Czecha, ale nie rozumiem jak w 1 meczu można grać bardzo dobrze kombinacyjnie, z takim polotem, a w następnym nawet nie starać się ułatwiać atakującym. Ciemno to widzę :(
Konarski i tak gra dzisiaj dobrze biorąc pod uwagę ile atakuje.
Wydaje mi się, że po małym palcu, ale z kamery do sprawdzania siatki nie do wyłapania.
Brasil

Re: II runda Play-off 2013/14

Post autor: Brasil »

Chal pisze:Tylko mi się wydawało, że nie było tam żadnego bloku, a komentatorzy wprowadzili w błąd?
Skrzypek pisze:Nie było bloku.
To dobrze widziałem. Już myślałem, że znowu jakiś nadgorliwy kibic będzie wyzywał mnie od kłamców. :D

Nie ma kim grać Tichacek. To gra do tytułu. Inna sprawa, że Konar 6 błędów popełnił przy 15 atakach, potem o dziwo trzymał...
Awatar użytkownika
Mario
Posty: 314
Rejestracja: 4 mar 2009, o 18:23
Płeć: M

Re: II runda Play-off 2013/14

Post autor: Mario »

No niestety Konar zaatakował w dziurę, a Swędrowski widział to co chciał widzieć. Bloku nie było bo być nie mogło.
pozytyw
Posty: 174
Rejestracja: 3 wrz 2012, o 19:29

Re: II runda Play-off 2013/14

Post autor: pozytyw »

Czemu dziwią was wystawy do Konarskiego? Kto ma kończyć piłki sytuacyjne? Penchev czy Brylant?
Najlepsi na świecie są kibice Resovii
ramired
Posty: 39
Rejestracja: 20 cze 2009, o 17:17

Re: II runda Play-off 2013/14

Post autor: ramired »

Trudno jest w oparciu o serwowaną nam powtórkę ocenić czy był blok. Można mieć tylko nadzieję, iż powtórki oglądane przez sędziów są bardziej wiarygodne (choć wątpię :) ).
Awatar użytkownika
bakek
Posty: 743
Rejestracja: 24 sty 2013, o 02:22
Płeć: M

Re: II runda Play-off 2013/14

Post autor: bakek »

Nie było bloku. Mazur wprowadzał kibiców w błąd.
Nie byłbym pewien ani tego, że był, ani że nie było. Wydawało się, że mogło być dotknięcie. W każdym razie decyzja już podjęta.
Awatar użytkownika
michaek
Posty: 918
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: II runda Play-off 2013/14

Post autor: michaek »

Czy w ramach profesjonalnej ligi jest gdzieś dostępny ten nowy regulamin wideoweryfikacji czy po staremu?
W sercu moim Sovia

"Co z tego, że mamy tak szeroki skład, skoro na boisku i tak może grać tylko sześciu z nas."
Paul Lotman
Awatar użytkownika
Fein
Posty: 659
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 16:14
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: II runda Play-off 2013/14

Post autor: Fein »

Oczywiście, że bloku nie było, to nie pierwszy raz kiedy komentatorzy polsatu w pewnością siebie wmawiają kibicom kłamstwa. A ci jak widać często bezmyślnie powtarzają.

Ja bym wpuścił Drzyzgę już dawno. Fakt, gra beznadziejna, jednak sezon jest już dla Sovii na 99% stracony i nie w mocy Tichachka jest to zmienić. A jak Fabian się stresuje teraz, to może nie będzie się stresował za rok. Jak chcą mieć polski skład, to niech kurde robią coś w tym kierunku.
Awatar użytkownika
zyll
Posty: 683
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:47
Płeć: M

Re: II runda Play-off 2013/14

Post autor: zyll »

Po pierwszym secie chciałem napisać, że Resovia walczy, ale nie starcza jej klasy sportowej. W kolejnym secie sportowo było zdecydowanie lepiej, ale końcówka rozegrana fatalnie. Gdzie są Ci dwaj wyrównani atakujący? No, wyrównani są, ale obaj słabiutcy w tej rywalizacji. Na marginesie, ja rozumiem, że nazwa sponsora musi pojawiać się w relacjach, ale nagminne określanie Resovii mianem Asseco, czy Asseco Rzeszów musi być dla kibiców Reski bolesne. Naprawdę, Swędrowskiego można mieć czasem dość.
Loszek
Posty: 590
Rejestracja: 24 kwie 2011, o 09:45
Płeć: M

Re: II runda Play-off 2013/14

Post autor: Loszek »

pozytyw pisze:Czemu dziwią was wystawy do Konarskiego? Kto ma kończyć piłki sytuacyjne? Penchev czy Brylant?
Sytuacyjne? :o Ile piłek w końcówce Tichacek miał przyjętych tak, że dało się zagrać środkiem, a poszły do Konara, 80%?
ramired
Posty: 39
Rejestracja: 20 cze 2009, o 17:17

Re: II runda Play-off 2013/14

Post autor: ramired »

michaek pisze:Chciałem z tego miejsca przesłać wyrazy współczucia kibicom KK za te lata z Kubą Jaroszem.
Dopiero teraz zrozumiałem jakie to straszne uczucie modlić się po 20, żeby akurat atakujący skończył... :(
Ktoś tego Konarskiego sprowadził rezygnując z Bartmana (abstrahując od procesu negocjacji), a następnie uparcie na niego stawiał.
Tsiar
Posty: 140
Rejestracja: 12 maja 2012, o 18:44
Płeć: M

Re: II runda Play-off 2013/14

Post autor: Tsiar »

Pytanie z innej beczki: czemu komentatorzy (dzisiaj Mazur, ostatnio Drzyzga) nie odmieniają imienia "Dick"? Wydaje mi się, że poprawną formą byłoby "Udany atak Dicka Kooya" a nie "Udany atak Dick Kooya".
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”