PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 8 (24-27 XI)

KibicSiatki
Posty: 619
Rejestracja: 27 lut 2023, o 16:48
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 8 (24-27 XI)

Post autor: KibicSiatki »

tomasol pisze: 26 lis 2023, o 13:04 Wczoraj było kilka zbliżeń na trenera ZAKSY i wyraz jego twarzy nie wskazywał na to, że przyjął przebieg meczu ze spokojem czy nawet rezygnacją. Wyglądało to raczej na zaniepokojenie i zaskoczenie. Żeby było jasne, wiem, że Kędzierzyn ma w tym sezonie poważne obiektywne trudności - kontuzje, zmęczenie podstawowych graczy, konieczność ściągania uzupełnień w trakcie sezonu. Niemniej coś wynika z czegoś, jeżeli na wstępie sezonu wypada ci kilku zawodników to naturalnym jest, że rodzą się pytania czy czegoś nie dopatrzono. Kędzierzyn na ten moment wygląda po prostu słabo i trochę nie przemawia do mnie dorabianie ideologii, że grają na pół gwizdka czy coś odpuszczają. Innym pytaniem jest czy nie powinni faktycznie czegoś odpuścić (imho powinni w obecnej sytuacji kadrowej).

Im dłuższa przerwa w grze tym dłużej dochodzi się potem do dobrej dyspozycji - tu grozi scenariusz, że podstawowi zawodnicy się z tą dyspozycją rozminą. Bo jak jedni się wyleczą to drudzy mogą wypaść albo złapać poważny kryzys fizyczny itp. Właśnie teraz jest najlepszy czas na granie rezerwowymi, bo po Nowym Roku to sorry, ale zacznie się poważniejsze granie i rotacje zrobią się dużo bardziej ryzykowne. No a że ci rezerwowi wyłapali urazy i to raczej poważne, to jak pisałem rodzi jednak pewne pytania czy aby na pewno wszystkiego dopilnowano. Ja wiem, że kontuzje ciężko przewidzieć, ale przypadkowa to jest kontuzja młodego Rumuna, pozostałe raczej nie.
Urazy kręgosłupa to nabywają normalni ludzie latami , przy ciężkiej pracy, a sportowcy przy obciążeniach i nigdy się nie wie kiedy to się trafi.
Bardziej trapi , że pechowo w Zaksie odbyło się to na raz.Wczesniej młody Huber scięgno achillesa(wymieniam bo nie ma reguły co do wieku i w zeszłym sezonie było na mniejszą skalę kontuzji w drużynie) ,Żaliński kolano.Stepień przesuwanie kręgów,Janusz wypuklina,Chitigoi upadek na nadgarstek,urazy mięsniowe są najbardziej częste w sporcie naciągnięcia,zerwania Sliwka,Kaczmarek,Bednorz,Kluth.
Decydujące mecze będą dopiero w lutym Puchar Polski,Play Off i walka o medale koniec marca , początek kwietnia,Liga Mistrzów też przełom marca/kwietnia i do tego czasu Zaksa odbuduje się.Teraz to celem jest wyjscie z 1 miejsca z Ligi Mistrzów(dla kazdej Polskiej drużyny w niej uczestniczącej) i zdobycie punktów ile się da w lidze.
Diomedea
Posty: 4509
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 8 (24-27 XI)

Post autor: Diomedea »

Tylko wlasnie Huber ponoc na bole narzekal wczesniej.
Nie istnieje choroba nazywajaca sie wypuklina, chyba ze tak mowia w KK.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2806
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 8 (24-27 XI)

Post autor: Simao »

Diomedea pisze: 26 lis 2023, o 14:21 Tylko wlasnie Huber ponoc na bole narzekal wczesniej.
Nie istnieje choroba nazywajaca sie wypuklina, chyba ze tak mowia w KK.
Masz rację, ale można dowiedzieć się różnych ciekawych rzeczy od niektórych kibiców z KK :) Nie jestem żadnym ekspertem, ale wiem że są różne choroby, zwyrodnienia, urazy kręgosłupa. To niestety często dotyczy sportowców. Tutaj mógłby wypowiedzieć się ktoś zaznajomiony z tym tematem, jakiś ekspert, ktoś ze środowiska medycznego. W sumie są to ciekawe kwestie.
Bruninho
Posty: 287
Rejestracja: 6 lip 2023, o 18:26
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 8 (24-27 XI)

Post autor: Bruninho »

Może kolega ma wypuklinę :]
A sportowiec to może mieć najwyżej przepuklinę i niestety na to cierpi Marcin.
Ostatnio zmieniony 26 lis 2023, o 15:27 przez Bruninho, łącznie zmieniany 1 raz.
KibicSiatki
Posty: 619
Rejestracja: 27 lut 2023, o 16:48
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 8 (24-27 XI)

Post autor: KibicSiatki »

Niestety dla znawców forumowych nie ma wyypukliny ,co mogło spotkać Marcina Janusza i miejmy nadzieję , że szybko wróci do zdrowia i na boiska siatkarskie .
To polecam przeczytać artykuł medyczny :
https://www.bardomed.pl/blog/porady-eks ... -leczenie/
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2806
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 8 (24-27 XI)

Post autor: Simao »

Ciekawe czy Radom już teraz, na początku sezonu pogodził się ze spadkiem. Zagumny rozczarowuje, bo to czas aby podjąć już jakieś kroki. Inaczej Radom nie będzie miał dużych szans powalczyć o utrzymanie. Pewnie wyjdę na złośliwego, ale w Radomiu powinni zatrudnić jakiegoś trenera, z całym szacunkiem dla Woickiego.
@KibicSiatki, jeśli o mnie Ci chodzi, to miałem na myśli sam fakt tej diagnozy. Żadnym ekspertem nie jestem, jeśli masz jakieś źródła i znasz dokładnie temat, to zwracam honor :)
Po prostu stwierdziłem, że to zwykłe domysły i insynuacje. Jednak widzę, że Ty znasz dokładną diagnozę, wiesz na czym polega problem, ten konkretny przypadek.
Pomocniczka
Posty: 2176
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 8 (24-27 XI)

Post autor: Pomocniczka »

Tak samo nie ma czegoś takiego jak wypuklina, jak inspekcja robotniczo-chłopska kontroluje pracę lekarzy.
bono
Posty: 3533
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 8 (24-27 XI)

Post autor: bono »

Diomedea pisze: 26 lis 2023, o 14:21 Tylko wlasnie Huber ponoc na bole narzekal wczesniej.
Nie istnieje choroba nazywajaca sie wypuklina, chyba ze tak mowia w KK.
https://www.youtube.com/live/DlIwSm9r8m ... CNFPUvvBEC

W 13 minucie Piotr wyjaśnia co dolega Marcinowi, ale on nie jest ortopedą więc może coś poknocił ;)
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
KibicSiatki
Posty: 619
Rejestracja: 27 lut 2023, o 16:48
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 8 (24-27 XI)

Post autor: KibicSiatki »

Simao pisze: 26 lis 2023, o 15:16 Ciekawe czy Radom już teraz, na początku sezonu pogodził się ze spadkiem. Zagumny rozczarowuje, bo to czas aby podjąć już jakieś kroki. Inaczej Radom nie będzie miał dużych szans powalczyć o utrzymanie. Pewnie wyjdę na złośliwego, ale w Radomiu powinni zatrudnić jakiegoś trenera, z całym szacunkiem dla Woickiego.
@KibicSiatki, jeśli o mnie Ci chodzi, to miałem na myśli sam fakt tej diagnozy. Żadnym ekspertem nie jestem, jeśli masz jakieś źródła i znasz dokładnie temat, to zwracam honor :)
Po prostu stwierdziłem, że to zwykłe domysły i insynuacje. Jednak widzę, że Ty znasz dokładną diagnozę, wiesz na czym polega problem, ten konkretny przypadek.
Ogólnie to wszyscy zawodnicy kontuzjowani ze wszystkich klubów, z urazami niech w spokoju się leczą, bo to czasem długo trwałe. Do zasadności w jaki sposób nabawali się Ci zawodnicy, sposobu leczenia i ich powrotu to nie jesteśmy od tego .
Do nie których to nie dociera. Zdrowie w życiu jest ważniejsze nawet od pieniędzy.
Proponuję zakończyć dyskusję o zdrowiu zawodników, a życzyć im wytrwałości w rehabilitacji.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2806
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 8 (24-27 XI)

Post autor: Simao »

@KibicSiatki, to oczywiste, zdrowie jest najważniejsze.
Radom zaczyna co grać i mamy efekty, wyrównany set. Ta drużyna ma potencjał na utrzymanie się w lidze, potrzeba im przede wszystkim lepszego trenera i może jakieś małe wzmocnienie na przyjęciu. Wtedy spokojnie mogliby powalczyć o utrzymanie się.
KibicSiatki
Posty: 619
Rejestracja: 27 lut 2023, o 16:48
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 8 (24-27 XI)

Post autor: KibicSiatki »

Dla kibiców siatkówki w środę dwa mecze o tej samej godzinie 18 w LidzeMistrzów, Resovia rozgrywa mecz w Słowenii, a Zaksa w tym samym czasie w Turcji.
Ułożenie meczów dla kibiców co chętnie obejrzeli te dwa mecze będzie ograniczone . Nie wiem kto wyznacza termin meczu , czy gospodarze, czy telewizja ?
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7987
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 8 (24-27 XI)

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Dzisiaj taki mecz, że jeżeli Radom go nie wygra, to trzeba będzie Woickiemu współczuć, a nie go zwalniać.
Awatar użytkownika
JootPe2
Posty: 421
Rejestracja: 23 lip 2022, o 19:48
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 8 (24-27 XI)

Post autor: JootPe2 »

KibicSiatki pisze: 26 lis 2023, o 15:50 Dla kibiców siatkówki w środę dwa mecze o tej samej godzinie 18 w LidzeMistrzów, Resovia rozgrywa mecz w Słowenii, a Zaksa w tym samym czasie w Turcji.
Ułożenie meczów dla kibiców co chętnie obejrzeli te dwa mecze będzie ograniczone . Nie wiem kto wyznacza termin meczu , czy gospodarze, czy telewizja ?
Drogi KibicuSiatkówki, można tylko domniemywać co stoi za post hoc ergo propter hoc. Przeżyjemy to jakoś. Patrz w stronę → A1: dzisiaj 3 x 18:00.
dyletant
Posty: 5111
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 8 (24-27 XI)

Post autor: dyletant »

Mecz przyjaźni kibicowskiej w Nysie. Gdyby Radom miał chociaż jeszcze 1 lepszego przyjmującego to wyglądaliby całkiem sensownie ze skrzydłami Hofer, Meljanac i ktoś lepszy niż Formela/Piotrowski.

Niby mają mecz z cieniującym Olsztynem, ale u siebie, więc wiadomo, że nie mogą wygrać, żeby podtrzymaćserię 360 meczów bez wygranej, zanim nie przeniosą się spowrotem pod Złoty Sufit. No i zza 2 tygodnie mecz W Częstochowie, ale nie oszukujmy się, jak nie ugrają w tych 2 meczach chociaż 3 punktów to mimo długiego sezonu będą jużwięcej niż jedną nogą w pierwszej lidze.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7987
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 8 (24-27 XI)

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

WysokiPortorykanczyk pisze: 26 lis 2023, o 16:55 Dzisiaj taki mecz, że jeżeli Radom go nie wygra, to trzeba będzie Woickiemu współczuć, a nie go zwalniać.
Meljanac: 29 pkt na 61/48% ataku.
Przyjmujący: 17 pkt na 29/8% ataku.

1-3.

Biedny Paweł Woicki.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2806
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 8 (24-27 XI)

Post autor: Simao »

WysokiPortorykanczyk pisze: 26 lis 2023, o 17:19
WysokiPortorykanczyk pisze: 26 lis 2023, o 16:55 Dzisiaj taki mecz, że jeżeli Radom go nie wygra, to trzeba będzie Woickiemu współczuć, a nie go zwalniać.
Meljanac: 29 pkt na 61/48% ataku.
Przyjmujący: 17 pkt na 29/8% ataku.

1-3.

Biedny Paweł Woicki.
Niekoniecznie biedny... W klubie pewnie naiwnie liczyli, że z takimi przyjmującymi będą mieć spokojne utrzymanie. Tutaj dużo mógłby pomóc jakiś transfer, który dodałby trochę jakości na skrzydłach. Do obu Serbów nie można mieć żadnych pretensji. Przydałby się jeszcze z jeden Serb na przyjęciu, np. Kujundzic. Tego typu gracz, a wyglądałoby to już dużo lepiej. Woicki był już na tym stanowisku w poprzednim sezonie. Oczywiście, nie od początku, ale chyba miał już jakiś wpływ na skład obecnej drużyny. Cały okres przygotowawczy spędził z drużyną, tak więc...
kibic_siatki
Posty: 2608
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 8 (24-27 XI)

Post autor: kibic_siatki »

Radom z takim rozkładem ataku, gdzie atakujący zdobywa ponad połowę całej drużyny, to miałby szanse na sukces tauronlidze (kobiet), gdzie to jest normą i podstawą gry, natomiast w męskiej im bardziej jest to rozłożone, tym lepszy efekt końcowy.
Vigo
Posty: 114
Rejestracja: 17 cze 2023, o 09:42
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 8 (24-27 XI)

Post autor: Vigo »

Simao pisze: 26 lis 2023, o 17:28
WysokiPortorykanczyk pisze: 26 lis 2023, o 17:19
WysokiPortorykanczyk pisze: 26 lis 2023, o 16:55 Dzisiaj taki mecz, że jeżeli Radom go nie wygra, to trzeba będzie Woickiemu współczuć, a nie go zwalniać.
Meljanac: 29 pkt na 61/48% ataku.
Przyjmujący: 17 pkt na 29/8% ataku.

1-3.

Biedny Paweł Woicki.
Niekoniecznie biedny... W klubie pewnie naiwnie liczyli, że z takimi przyjmującymi będą mieć spokojne utrzymanie. Tutaj dużo mógłby pomóc jakiś transfer, który dodałby trochę jakości na skrzydłach. Do obu Serbów nie można mieć żadnych pretensji. Przydałby się jeszcze z jeden Serb na przyjęciu, np. Kujundzic. Tego typu gracz, a wyglądałoby to już dużo lepiej. Woicki był już na tym stanowisku w poprzednim sezonie. Oczywiście, nie od początku, ale chyba miał już jakiś wpływ na skład obecnej drużyny. Cały okres przygotowawczy spędził z drużyną, tak więc...
Nysa zagrała dzisiaj zdecydowanie poniżej swoich możliwości. Chyba najsłabszy mecz w sezonie ale że grali z Radomiem to jakoś udało się wygrać
Czarny
dezerter
Posty: 1274
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 8 (24-27 XI)

Post autor: dezerter »

Od czego Radom ma prezesa Zagumnego, chyba pora reagować.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2806
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 8 (24-27 XI)

Post autor: Simao »

Drzyzga (senior) komentując mecz w końcu miał jakąś trafną uwagę odnośnie Resovii. Przyznał, że brakuje tej drużynie obrony, a Cebulj jest słabym graczem w tym elemencie. Natomiast Defalco jest akurat dobrym graczem w obronie. Cebulj ogólnie jest za słaby, jeśli chodzi o aspiracje Resovii i zdania nie zmienię. To dobry gracz ewentualnie na trzeciego, zmiennika. Nie do wyjściowego składu, a to gracz raczej za drogi na ławkę.
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1809
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 8 (24-27 XI)

Post autor: hardy »

Co to za skrót RZM?
kamil1999
Posty: 5595
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 8 (24-27 XI)

Post autor: kamil1999 »

dezerter pisze: 26 lis 2023, o 17:50 Od czego Radom ma prezesa Zagumnego, chyba pora reagować.
Dokładnie
Niech korzysta z nazwiska i szuka sponsorów bo z takim budżetem nie zajadą
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2806
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 8 (24-27 XI)

Post autor: Simao »

hardy pisze: 26 lis 2023, o 18:10 Co to za skrót RZM?
Też mnie to zastanawiało jakiś czas temu. Jest u nas w Rzeszowie taka stacja kontroli pojazdów, o nazwie RZM :] Tak poważnie, to RZ od miasta Rzeszów, natomiast M to odniesienie do drużyny (męska). W Rzeszowie mamy jeszcze kobiecą siatkówkę, zresztą na wysokim poziomie. Przynajmniej ja usłyszałem takie wyjaśnienie, czy to właściwe, nie wiem. Tak szczerze, to nie zagłębiałem się w to, bo nie jest to dla mnie istotne. Zwykła ciekawostka jak dla mnie.
Vigo
Posty: 114
Rejestracja: 17 cze 2023, o 09:42
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 8 (24-27 XI)

Post autor: Vigo »

Simao pisze: 26 lis 2023, o 18:31
hardy pisze: 26 lis 2023, o 18:10 Co to za skrót RZM?
Też mnie to zastanawiało jakiś czas temu. Jest u nas w Rzeszowie taka stacja kontroli pojazdów, o nazwie RZM :] Tak poważnie, to RZ od miasta Rzeszów, natomiast M to odniesienie do drużyny (męska). W Rzeszowie mamy jeszcze kobiecą siatkówkę, zresztą na wysokim poziomie. Przynajmniej ja usłyszałem takie wyjaśnienie, czy to właściwe, nie wiem. Tak szczerze, to nie zagłębiałem się w to, bo nie jest to dla mnie istotne. Zwykła ciekawostka jak dla mnie.
Głupota totalna. 300 innych lepszych skrótów bym wymyślił
Czarny
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2806
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 8 (24-27 XI)

Post autor: Simao »

Dulski zaczyna w końcu grać na poziomie, jaki oczekuje się od tego gracza.
Awatar użytkownika
Indyk AZS Ol
Posty: 950
Rejestracja: 20 maja 2011, o 12:49
Płeć: M
Lokalizacja: Jeziorany

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 8 (24-27 XI)

Post autor: Indyk AZS Ol »

Dulski show :) ależ mecz. To jak pociągnął końcówkę.
"Tak mają wojownicy? Jak nie idzie nożem to się wyjmuje topór, a jak toporem nie pójdzie to? ". - Adam Romański o Karlitzku :] w meczu KGHM Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn - 9 grudnia 2023 roku.
Diomedea
Posty: 4509
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 8 (24-27 XI)

Post autor: Diomedea »

Pozdrowienia dla znafcow, ktorzy po 4 czy 5 kolejkach napisali ze Dawid to zaden talent. :] :] :]
Wiadomo-mlody. Wiadomo, moze zafalowac. Moze tez byc z jakims problemem przeciazeniowy i raczej mniej zgrany z sypaczem. Ale pokazal zimna glowe w tej koncowce seta.
Sam Dawid tego nie uciagnie, jak sie Drzyzga opamieta to otworzy lewe skrzydlo. Na razie dal sie wepchnac w wymiane ciosow na prawym Fabie.
Co slabo swiadczy o jego chlodnej glowie.
Awatar użytkownika
Indyk AZS Ol
Posty: 950
Rejestracja: 20 maja 2011, o 12:49
Płeć: M
Lokalizacja: Jeziorany

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 8 (24-27 XI)

Post autor: Indyk AZS Ol »

Japończyk też robi robotę w obronie :)
"Tak mają wojownicy? Jak nie idzie nożem to się wyjmuje topór, a jak toporem nie pójdzie to? ". - Adam Romański o Karlitzku :] w meczu KGHM Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn - 9 grudnia 2023 roku.
Diomedea
Posty: 4509
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 8 (24-27 XI)

Post autor: Diomedea »

Pajak Dulskiemu nisku rzuca. To nie wystawa dla takiego zawodnika.
hottakesbot
Posty: 1064
Rejestracja: 30 paź 2022, o 21:48
Płeć: K

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 8 (24-27 XI)

Post autor: hottakesbot »

Pawel9221 pisze: 25 lis 2023, o 11:59
hottakesbot pisze: 24 lis 2023, o 22:51 Rozmawiamy o gościu, który po Paryżu będzie miał 27 lat. Jedyny jego wpływ na naszą kadrę jest taki, że Nasewicz przez niego grzeje ławę.
Sport to nie harcerstwo i nie gra ten kogo trener bardziej lubi, widocznie Nasevich przegrywa sportowo z Sasakiem, gdzie jak zauwazano gra nadwyraz dobrze narazie.
Jeśli patrzymy krótkowzrocznie to jasne, niech gra Sasak. Ja nie mam żadnych wątpliwości, że Nasewicz byłby lepszy po jednym pełnym sezonie gry, tylko do tego jest potrzebne długofalowe myślenie, którego w polskich klubach nie ma. I nie wiem skąd założenie, że Sasak gra dlatego, że jest lepszy, a nie dlatego, że trener go bardziej lubi albo dlatego że Wlazły tak kazał.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”