Transfery 2011

Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Transfery 2011

Post autor: madlark »

Temat "Transfery 2010" został zablokowany, więc stad moja inicjatywa.
Do gry w +L aż się pali Mistrz Olimpijski.
Drodzy członkowie Fartu Kielce i Klubu Kibica.
:D
należy wspomnieć
w ataku sięga 324 cm, a w bloku 315 cm
czy on na pewno będzie grał na libero?
http://www.fart.kielce.pl/nowosci,220.html :o
p.s
Z niecierpliwością czekam na tę szansę i nie mogę wyobrazić sobie lepszego miejsca do gry w siatkówkę.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 2011

Post autor: Guilder »

Podejrzewam, że Lambourne mało sobie nie liczy. W takim razie można powiedzieć, że mnóstwo szmalu wyrzucono w błoto. Czy naprawdę nie można było znaleźć nikogo bardziej wartościowego?
Z drugiej strony, mistrz olimpijski to dobry zabieg marketingowy. Może się to w pewnym procencie zwróci.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Transfery 2011

Post autor: evija »

Ja uważam, że dla Kielc jest to jednak wzmocnienie. Co innego u nas gdy był Michał, według mnie Rich był niepotrzebny, ale w Kielcach jest inaczej. Oby tylko nie pokazywał środkowego palucha trenerowi ;) i w ogóle niech się trzyma z dala od sensacji :]
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Transfery 2011

Post autor: Antos »

Jak to niektorzy nie ucza sie na bledach innych...
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: madlark »

Jeśli Fart nie załapie się do 1-6 to wiadomo przez kogo, a jak się załapie to wiadomo, że dzięki fartowi. :]
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Zver
Posty: 247
Rejestracja: 29 sie 2009, o 11:33
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: Zver »

Skra musi wymienić Antigę, francuz gra tragicznie przede wszystkim w ataku baa nawet w przyjęciu miewa problemy.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Transfery 2011

Post autor: weary_skier »

Jeśli mielibyśmy się czepiac przyjęcia Antigi to 3/4 plusligowych przyjmujących w ogóle nie powinno grac w siatkówkę.
Co do ataku, to Antiga jest już za słaby na nazwijmy to International level (MŚ, FF LM) ale w Pluslidze wciąż sobie radzi nieźle. Wyniki ok 40% w ataku dla defensywnego przyjmującego nie są złe a i czasem zdarzy mu się miec ok 70% w ataku.
Nasuwa się więc wątpliwosc wciąż o poziom prezentowany na plusligowych parkietach a raczej jak wielka wciąz jest różnica między tym co u nas a tym najwyższym poziomem światowym.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Transfery 2011

Post autor: Antos »

Jutro ostatni dzien okienka transferowego, jesli AZS Olsztyn nikogo nie kupi to leci na leb, na szyje do 1 ligi. Ciekawe ze Fart ktory przed sezon byl w 5 razy gorszej sytuacji od akademikow zdolal zbudowac dwa razy lepszy sklad.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: Antonella Hard Core »

Swoją drogą to już dawno nie było takiego ruchu na rynku transferowym podczas trwania sezon jak ma to miejsce teraz. W trakcie rozgrywek do klubów dołączyła spora ilośc graczy: Castrad,Lambourne,Idi,Jacobsen,Smuc,Król czy Rybak.
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Transfery 2011

Post autor: azsiak88 »

Antonella Hard Core pisze:Swoją drogą to już dawno nie było takiego ruchu na rynku transferowym podczas trwania sezon jak ma to miejsce teraz. W trakcie rozgrywek do klubów dołączyła spora ilośc graczy: Castrad,Lambourne,Idi,Jacobsen,Smuc,Król czy Rybak.
i Żuk :D
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
Zver
Posty: 247
Rejestracja: 29 sie 2009, o 11:33
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: Zver »

Skra Bełchatów powinna zatrudnić nowego przyjmującego, który zagwarantuje b.dobry poziom w przyjęciu jak i w ataku, a Antigę działacze Skry winni odesłać na zasłużoną emeryturę do Francji bądź Turcji.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Transfery 2011

Post autor: Arff »

wątpię, aby w trakcie sezonu znaleźli kogoś lepszego niż Antiga... po sezonie Stefan zapewne odejdzie, a w jego miejsce zostanie ściągnięty jakiś zawodnik wysokiej klasy... ale póki co, będzie raczej tak jak jest...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Zver
Posty: 247
Rejestracja: 29 sie 2009, o 11:33
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: Zver »

post usunięty
Ostatnio zmieniony 6 sty 2011, o 14:15 przez nikt wazny, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: pkt 23 regulaminu
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: Transfery 2011

Post autor: szyderca »

No cóż, zamknęli jeden temat, to marzyciele bardzo szybko znaleźli sobie miejsce do nowych rozmów. I znowu zapowiada się "Niekończąca się opowieść" fantastów...
A wracając do tematu.. No cóż byłam przekonana, że Farciarze będą szukali wzmocnień na nieco innej pozycji. Jest to dla mnie spore zaskoczenie, bo to trzeci libero w zespole. Jedyny plus tego jest taki, że idąc przykładem kucharzy i medalików, to w przyszłym sezonie dotychczasowy libero ma szansę stać się wyróżniającym zawodnikiem na swojej pozycji :)
Awatar użytkownika
Rabbit
Posty: 52
Rejestracja: 14 paź 2010, o 08:06
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Transfery 2011

Post autor: Rabbit »

Słuchając wywyiadu z Wroną po meczu ze Skrą, który powiedział, że nie wie czy wróci w tym sezonie na boisko widziałbym nowego środkowego w zespole. Ale teraz zapada pytanie kogo ? Najlepiej Polaka, ale który jest wolny lub kogo można wyporzyczyć ?
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: madlark »

Rabbit pisze:Słuchając wywyiadu z Wroną po meczu ze Skrą, który powiedział, że nie wie czy wróci w tym sezonie na boisko widziałbym nowego środkowego w zespole. Ale teraz zapada pytanie kogo ? Najlepiej Polaka, ale który jest wolny lub kogo można wyporzyczyć ?
Tyle, że okienko transferowe już się zamknęło. :o
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Domelinho
Posty: 586
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 17:53
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: Domelinho »

Co z Wroną?
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Transfery 2011

Post autor: Arff »

zawsze można wziąć zawodnika z młodej ligi ;)
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: Antonella Hard Core »

Jeśli to prawda że Wrona nie zagra do końca sezonu to Delecta ma problem bo rezerwowym środkowym jest Cerven i biorąc pod uwage że bedzie musiał grać przez całe mecze to na ławce będzie musiał usiąśc ktoś z trójki pozostałych stranierich (Sopko,Siltala,Masny), zdaje sie że w ostatnim meczu ze Skrą Masny był rezerwowym a rozgrywał Lipiński, ale raczej będziemy Pieczonke widzieli jeszcze czesciej na parkiecie niż dotąd.
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Transfery 2011

Post autor: Antos »

AZS Olsztyn nikogo nie kupil na przyjecie tak wiec na 99,99% bedzie zamkniecie ligi.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Awatar użytkownika
Xaar
Posty: 497
Rejestracja: 25 paź 2010, o 21:08
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: Xaar »

post usunięty
Ostatnio zmieniony 12 sty 2011, o 09:10 przez nikt wazny, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: pkt 23 regulaminu
Adrian
Posty: 73
Rejestracja: 24 lip 2009, o 17:39
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: Adrian »

post usunięty
Ostatnio zmieniony 12 sty 2011, o 09:10 przez nikt wazny, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: pkt 23 regulaminu
Awatar użytkownika
Xaar
Posty: 497
Rejestracja: 25 paź 2010, o 21:08
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: Xaar »

post usunięty
Ostatnio zmieniony 12 sty 2011, o 09:10 przez nikt wazny, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: pkt 23 regulaminu
Awatar użytkownika
nikt wazny
Moderator
Moderator
Posty: 1530
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 10:16
Płeć: M
Lokalizacja: Opole

Re: Transfery 2011

Post autor: nikt wazny »

A tak obracając się w strefie marzeń to marzy mi się, żeby tak jak w zeszłym roku na Czarnowskiego, tak w tym nasz prezesio Kaziu Pietrzyk zachorował na Lucasa Divisa :D . Byłby kapitalnym wzmocnieniem. W parze z Ruciakiem fajnie by się uzupełniali. Myślę, że perspektywa gry w pucharach, której w Jastrzębiu prawdopodobnie nie będzie miał mogłaby go skusić. Jak z jego kontraktem?
Ciekawi mnie jeszcze jak zachowa się Grodecki w okresie transferowym. Będzie chciał na maxa odrodzić druzynę od razu i będzie szaleć, czy może spokojnie do obecnego składu kogoś dołoży.
Ale jedno wiem po latach,
prawdę musisz znać i Ty.
Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy...
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: KadrO »

nikt wazny pisze:A tak obracając się w strefie marzeń to marzy mi się, żeby tak jak w zeszłym roku na Czarnowskiego, tak w tym nasz prezesio Kaziu Pietrzyk zachorował na Lucasa Divisa :D . Byłby kapitalnym wzmocnieniem. W parze z Ruciakiem fajnie by się uzupełniali. Myślę, że perspektywa gry w pucharach, której w Jastrzębiu prawdopodobnie nie będzie miał mogłaby go skusić. Jak z jego kontraktem?
Ciekawi mnie jeszcze jak zachowa się Grodecki w okresie transferowym. Będzie chciał na maxa odrodzić druzynę od razu i będzie szaleć, czy może spokojnie do obecnego składu kogoś dołoży.
Grodecki nigdy nie zachowywał składu opierając się na jego podstawach. Zawsze zmieniał prawie całą drużynę, z różnymi skutkami. Teraz jest Bernardi, coś czuję że na to nie pozwoli. Jedno jest pewne, zatrzymanie Yudina i Divisa to będą najtrudniejsze zadania.
Awatar użytkownika
MAX
Posty: 604
Rejestracja: 29 kwie 2008, o 09:43
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: MAX »

Ja sie za to zastanawiam czy Resovia w obliczu playoff i pucharów szuka jakiegoś zmiennika dla Baranowicza? Skoro Ilić ma takie problemy ze być moze czeka go nawet operacja to chyba trzeba by sie nad tym szybko zastanowić. Chyba że ten młody Kowalski da rade... mogł go w sumie wpuścić w meczu w Czewą co mu zależało przy takim wyniku.
Resovia Rzeszów 1905
* * * * * * *
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Transfery 2011

Post autor: Arff »

okienko transferowe jest już zamknięte, więc raczej należy wątpić, aby Resoia szukała wzmocnień... Kowalski będzie musiał dać sobie radę i bardzo dobrze, że Travica go nie wpuścił w meczu z Czestochową, bo jakby cos się popsuła(niekoniecznie z winy samego rozgrywającego, bo taka zmiana może wybić zespół z rytmu) to Czewa mogłaby się odrodzić...
KadrO pisze: Teraz jest Bernardi, coś czuję że na to nie pozwoli. Jedno jest pewne, zatrzymanie Yudina i Divisa to będą najtrudniejsze zadania.
Trzeba pamiętać, że Bernardi, podobnie jak Travica(choć ze względu na jego wielką karierę zawodniczą zapewne jeszcze lepsze), ma bardzo dobre kontakty we Włoszech i bardzo dobrze zna tamtejszy rynek i być może będzie chciał szukać wzmocnień wśród "swoich"... ;]
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
MAX
Posty: 604
Rejestracja: 29 kwie 2008, o 09:43
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: MAX »

[post usunięty]
Ostatnio zmieniony 19 sty 2011, o 14:49 przez Arff, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: pkt 23 regulaminu forum
Resovia Rzeszów 1905
* * * * * * *
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Transfery 2011

Post autor: Arff »

[post usunięty]
Ostatnio zmieniony 19 sty 2011, o 14:49 przez Arff, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: pkt 23 regulaminu forum
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: kevinpsb »

Napiszcie co wiecie o kontraktach zawodników występujących w Pluslidze. Chodzi mi głównie kiedy danemu graczowi kończy się kontrakt. Zżera mnie ciekawość kogo możemy się spodziewać na parkietach Plusligowych w przyszłym sezonie, kogo nie, a kto zmieni barwy klubowe. Interesują mnie wszyscy gracze Plusligi. W szczególności interesują mnie kontrakty zawodników Czewy Reski i PW o których nie wiem niczego... Na forum jest sporo kibiców JW więc jakby ktoś mógl powiedzieć o Łomaczu, Gasparinim Divisu Gawryszewskim Yudinie Wice i Hardym byłbym bardzo wdzięczny.
Z tego co wiem ja to:
Skra Bełchatów:
Wlazły Mariusz do 2015
Kurek Bartek do 2014
Możdżonek Marcin 2014
Falasca Miguel 2012
Pliński Daniel 2011
Bąkiewicz Michał 2011?
Woicki Paweł 2011?
Zatorski Paweł 2013
Antiga Stephane 2011
Kłos Karol 2012
Winiarski Michał 2012
Novotny Jakub 2011
Zaksa Kędzierzyn:
Świderski Sebastian 2012
Czarnowski Patryk 2012
Zagumny Paweł 2011
Gacek?
Urnaut?
Idi 2011?
Ruciak Michał 2012
Jarosz Jakub 2012?
Kazimerczak 2011?
Gladyr Jurij 2011 Kontrakt 2+4 ew :o
Witczak?
Pilarz 2011?
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”