Ceny karnetów w PLS (PlusLidze)

Knutsen
Posty: 668
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Ceny karnetów w PLS (PlusLidze)

Post autor: Knutsen »

Postanowiłem założyć dość dziwny może dla co poniektórych temat, a mianowicie ceny karnetów, biletów na mecze drużyn występujących w Polskiej Lidze Siatkówki. Powiecie co za głupota wszystkie zapewne są takie same, bo każdy przezes klubu (rada nadzorcza) ustalają ceny biletów wzorując się na innych..a to nie prawda. W zależności od tego jakiej drużynie kibicujemy możemy nieźle "przyoszczędzić" lub nieźle "przybulić". Poniżej przedstawiam ranking cen klubów PLS:


1.Skra Bełchatów - karnet na sezon możemy kupić w dwóch opcjach -mecze ligowe + puchar Polski - 350 złlub mecze ligowe + puchar Polski + liga mistrzów - 450 zł

2.AZS Częstochowa - karnety możemy kupić w dwóch opcjach - "na dół" bliżej parkietu 500zł lub "górę" 300zł

3.PZU AZS Olsztyn - karnety w dwóch opcjach - mała trybuna – 500 zł
duża trybuna - 350 zł


4.Jastrzębski Węgiel - jedna opcja do tego bardzo dziwna - w cenie 300 zł obejrzymy tylko mecze rundy zasadniczej rozgrywek PLS, rozgrywane w hali sportowej w Jastrzębiu-Szerokiej?? Nie za drogo?? Karnety to raczej są na cały sezon?? Według mnie żyłowanie kieszeni kibiców.

5.Delecta Bydgoszcz - karnet na wyszystkie mecze kosztuje tylko 80 zł!!

6.(Jadar)* Czarni Radom - 300 zł – karnet (uprawnia do wejścia na wszystkie mecze, miejsce siedzące na parkiecie)

7.Płomień Sosmowiec - brak danych
8.Mostostal Kędzierzyn - brak danych
9.Resovia Rzeszów - brak danych

10.Politechnika Warszawa - cena karnetów to: 250 zł (normalne) i 150 zł (ulgowe)

Dziwi mała cena w Bydgoszczy, śmieszy olbrzymia w Jastrzębiu. Na pochwałe zasługuje Warszawa karnety ulgowe
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2007, o 13:39 przez Knutsen, łącznie zmieniany 2 razy.
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Ceny karnetów w PLS.

Post autor: Antos »

Nie za drogo w Czestochowie? W Bydgoszczy rzeczywiscie prawdziwe Eldorado.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Knutsen
Posty: 668
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Re: Ceny karnetów w PLS.

Post autor: Knutsen »

Antos pisze:Nie za drogo w Czestochowie? W Bydgoszczy rzeczywiscie prawdziwe Eldorado.
Tanio nie jest szgólnie dla młodych ale ceny są takie jak w Olsztynie I Bełchatowie więc "wielka trójca"się trzyma Jastrzębie się wyłamało
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
banan

Re: Ceny karnetów w PLS.

Post autor: banan »

Resovia - w zależności od sektorów od 200 zł do 350 zł.

Pozdrawiam
Knutsen
Posty: 668
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Re: Ceny karnetów w PLS.

Post autor: Knutsen »

banan pisze:Resovia - w zależności od sektorów od 200 zł do 350 zł.

A jest opcja skierowana do młodzieży uczącej się??
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Ceny karnetów w PLS.

Post autor: lucass90 »

Cena karnetów w Częstochowie nie jest wysoka biorąc pod uwagę ilość meczów rozgrywanych podczas sezonu (Liga, Puchar Polski, Puchary Europejskie). Zresztą nie szkoda mi kasy, skoro mam zobaczyć w tym sezonie gwiazdy z Odincowa :)

P.S.: Wg. mnie lepiej ogląda się mecze na Hali Polonii z góry bo na dole można zawsze oberwać piłką :D Poza tym jest lepsza perspektywa na całe boisko :)
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
PaStKa
Posty: 174
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:19
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Ceny karnetów w PLS.

Post autor: PaStKa »

W zeszłym roku na mecze w Gwardii w PLSie karnety kosztowały 100 zł(a na LSK 60). Niektóre ceny troche mnie przerażają, 300 zł na 9 meczy rundy zasadniczej to, jak łatwo policzyć 33,33 zł na mecz. To ile tam kosztują normalne bilety?
„Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.” - Albert Einstein
Knutsen
Posty: 668
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Re: Ceny karnetów w PLS.

Post autor: Knutsen »

PaStKa pisze:W zeszłym roku na mecze w Gwardii w PLSie karnety kosztowały 100 zł(a na LSK 60). Niektóre ceny troche mnie przerażają, 300 zł na 9 meczy rundy zasadniczej to, jak łatwo policzyć 33,33 zł na mecz. To ile tam kosztują normalne bilety?
To że Wrocławianie grają tylko 9 meczy no to nie dziwne że i karnet kosztuje 100zł.

W sezonie 2005/2006 było w Hali Polonia - 19 meczy+3 dniowy Memoriał Gołasia więc meczy było sporo
W sezonie 2006/2007 było w Hali Polonia - 24 mecze więc jeszcze więcej a nie jak mówisz 9:]

Faktem jest ze w Jastrzębiu jest 300zł za 9 meczy ale tam jest mała hala cięzko póżniej kupić bilety.."prawo podaży i popytu"
Pozdrawiam
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Ceny karnetów w PLS.

Post autor: Ted »

PaStKa pisze:Niektóre ceny troche mnie przerażają, 300 zł na 9 meczy rundy zasadniczej to, jak łatwo policzyć 33,33 zł na mecz. To ile tam kosztują normalne bilety?
Wystarczy zajrzec na strone internetowa klubu. Jest tam napisane ze bilety na mecz ligowy sa w cenie 15 zl - normalny, 8 zl - ulgowy. Pozwole sobie zauwazyc, ze na Borynii bilety na mecze PLS sa jednymi z tanszych od wielu, wielu lat.

Co do karnetow na mecze Jastrzebskiego Wegla... W zeszlym sezonie kosztowaly one 250 zl i pozwalaly wejsc posiadaczowi karnetu na mecze ligowe w rundzie zasadniczej i Pucharu Polski. W tym sezonie karnety (sztuk 100) sa po 300 zl i obejmuja wejsca jedynie na faze zasadnicza. Pewnie wlodarze klubu doliczyli koszty inflacji, a Puchar Polski... zostal wylaczony pewnie dlatego, ze w tym roku od poczatku maja zamiar grac pelna dwunastka :) Jak pamietamy, dokladnie rok temu jastrzebianie w fazie grupowej Pucharu Polski grali po 7-8 chlopa.

Fakt karnet w Jastrzebiu jest po 300 zl, jednak nie zapominajmy ze w innych miastach trzeba wydac wiecej :) chociaz tam mozna wejsc na wieksza ilosc spotkan.
Knutsen
Posty: 668
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Re: Ceny karnetów w PLS.

Post autor: Knutsen »

Bilety na pojedyńcze mecze nie są bardzo drogie 15 do 20 zł to nie jest wygórowana cena zwarzywszy na fakt, że jest to najwyższa klasa rozgrywkowa. Co do karnetów sprawa wygląda różnie dla mnie karnet oznacza, że moge wyjść na wszystkie mecze swojej drużyny bez wyjątku więc ten podział mnie dziwi.. byłbym wstanie zrozumieć go jeśłi np. byłby pakiet na ligę polską i osobno na ligę mistrzów. Cena 300zł mnie nie dziwi wszak od wielu lat podobne ceny są w Częstochowie i Olsztynie :D

Pozdrawiam.
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
banan

Re: Ceny karnetów w PLS.

Post autor: banan »

Knutsen pisze:
banan pisze:Resovia - w zależności od sektorów od 200 zł do 350 zł.

A jest opcja skierowana do młodzieży uczącej się??

Nie ma.
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Ceny karnetów w PLS.

Post autor: Ted »

W Jastrzebiu sprawa jest o tyle skomplikowana, ze mecze PLS i Pucharu Polski rozgrywane sa w Szerokiej (dzielnica Jastrzebia), natomiast na mecze Ligi Mistrzow trzeba bedzie pojechac juz do pobliskich Pawlowic (na trasie szybkiego ruchu Gdansk - Cieszyn). Jak zapewne slusznie sie domyslasz klub bedzie wynajmowal hale w Pawlowicach i z pewnocia bedzie musial podzielic sie procentem ze sprzedazy biletow. Inne kluby PLS nie maja takiej sytuacji.
Knutsen
Posty: 668
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Re: Ceny karnetów w PLS.

Post autor: Knutsen »

banan pisze:A jest opcja skierowana do młodzieży uczącej się??Nie ma.[
I właśńie to mnie dziwi, bo kluby zamiast przyciągać młodzierz stawią jej poprzeczkę nie do przeskoczenia w wielu przypadkach. Załóżmy, że ma ktoś z was 15 lat i jednorazowy wydatek rzędu 300-400 zł to "kupa kasy" wiadomo że nie pójdziecie go kupić i nie bedziece chodzić na mecze, a z czasem przestanie Was klub interesować wogóle (tv i prasa to mało).

Prośba do klubów nie rezygnujcie z najmłodszych kibiców którzy są przyszłością Waszych zespołów.
"Prezesie szanuj kibica swego, bo możesz nie mieć żadnego..."
Ted pisze:W Jastrzebiu sprawa jest o tyle skomplikowana, ze mecze PLS i Pucharu Polski rozgrywane sa w Szerokiej (dzielnica Jastrzebia), natomiast na mecze Ligi Mistrzow trzeba bedzie pojechac juz do pobliskich Pawlowic (na trasie szybkiego ruchu Gdansk - Cieszyn). Jak zapewne slusznie sie domyslasz klub bedzie wynajmowal hale w Pawlowicach i z pewnocia bedzie musial podzielic sie procentem ze sprzedazy biletow. Inne kluby PLS nie maja takiej sytuacji.
I ja to nawet rozumiem :D a mecze Play Off też będą rozgrywane na Krótkiej czy w Pawlowicach bo właśnie o nie mi najbardziej chodzi czemu nie ma ich w tym pakiecie za 300zł. :D

Być może klub z Jastrzębia doszedł do wniosku ze na Play Offy będą tylko obowiązywały bilety a karnetów nie będzie??

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2007, o 21:33 przez Ted, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Nie piszemy posta pod postem
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Ceny karnetów w PLS.

Post autor: KChudz »

W Rzeszowie (Resovia) w ubiegłym sezonie gdy bilety normalne kosztowały 15, a ulgowe 10 zł, były dostępne wejściówki grupowe dla młodzieży po 3 zł. Obecnie prawdopodobnie też będą dostępne grupowe bilety, chociaż takiej informacji jeszcze nie było.
Awatar użytkownika
szakal3d
Posty: 40
Rejestracja: 22 sie 2007, o 13:23
Płeć: M
Lokalizacja: Czeladź
Kontakt:

Re: Ceny karnetów w PLS.

Post autor: szakal3d »

PŁOMIEŃ SOSNOWIEC - 150 zł
Tylko 2 rzeczy są nieskończone wszechświat i ludzka głupota , lecz co do tego pierwszego nie mam pewności.........
Eltek
Posty: 137
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:04
Płeć: M

Re: Ceny karnetów w PLS.

Post autor: Eltek »

Moze w jastrzebiu zakladaja mozliwosc ze nie wejda do play off tylko beda walczyc o utrzymanie??;] tak powaznie mowiac u nich hala jest jak kanciapa wiec nie trudno jest zapelnic hale wiec czy tak czy tak ta ilosc karnetow za ta cene sie sprzeda. Ale spojrzmy na stosunkowo tanie bilety. 15 zl normalny 8 ulgowy to jest bardzo mala cena
Nie zapomnij gdzie sie urodziles, bo w pamieci jest siła zaklęta
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Ceny karnetów w PLS.

Post autor: evija »

U mnie w Bydgoszczy 10 zł normalny 5 zł ulgowy - to jest chyba najtaniej w PLS (?). Drużyna jednak walczyła i teraz też będzie walczyć o utrzymanie, więc czymś trzeba kibiców na trybuny ściągnąć ;)
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
Ann
Posty: 288
Rejestracja: 21 sie 2007, o 09:19
Płeć: K
Lokalizacja: Londyn

Re: Ceny karnetów w PLS.

Post autor: Ann »

Knutsen pisze:4.Jastrzębski Węgiel - jedna opcja do tego bardzo dziwna - w cenie 300 zł obejrzymy tylko mecze rundy zasadniczej rozgrywek PLS, rozgrywane w hali sportowej w Jastrzębiu-Szerokiej?? Nie za drogo?? Karnety to raczej są na cały sezon?? Według mnie żyłowanie kieszeni kibiców.
Ponieważ mecze LM rozgrywane będą w innej hali podobnie jak runda playoff. Nie można sprzedać karnetów na cały sezon w związku z tym. Nie spieram się, że może zasadnicza runda powinna w związku z tym kosztować mniej...
Pio68
Posty: 5
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 15:04
Płeć: M

Re: Ceny karnetów w PLS.

Post autor: Pio68 »

W Kędzierzynie karnety sa po 180zł, obejmuja 9 meczów ligowych + 3 play-offu.....patrzą cna inne kluby to raczej przystepna cena.Karnetów jest 570.
Mirka
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2007, o 22:16
Płeć: K

Re: Ceny karnetów w PLS.

Post autor: Mirka »

Ted pisze:W Jastrzebiu sprawa jest o tyle skomplikowana, ze mecze PLS i Pucharu Polski rozgrywane sa w Szerokiej (dzielnica Jastrzebia), natomiast na mecze Ligi Mistrzow trzeba bedzie pojechac juz do pobliskich Pawlowic (na trasie szybkiego ruchu Gdansk - Cieszyn). Jak zapewne slusznie sie domyslasz klub bedzie wynajmowal hale w Pawlowicach i z pewnocia bedzie musial podzielic sie procentem ze sprzedazy biletow. Inne kluby PLS nie maja takiej sytuacji.

runda play off nie będzie rozgrywana w Pawłowicach tylko na lodowisku w Jastrzębiu!
Nie powinno dziwić że karnety na mecze Jastrzębskiego Węgla są takie drogie bo po pierwsze jest ich mało a po drugie bardzo trudno jest zdobyć bilet bezpśrednio przed meczem ponieważ hala jest bardzo mała (małe jest piękne ;] i ta atmosfera ;D).
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2007, o 23:20 przez Ted, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Pkt 20 Regulaminu Forum. PS: A gdzie napisalem, ze mecze Jastrzebeskiego beda grane w Pawlowiach? :)
Awatar użytkownika
hefalump
Posty: 34
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 12:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wieluń
Kontakt:

Re: Ceny karnetów w PLS.

Post autor: hefalump »

Bez sensu jest tez to że nie ma karnetów ulgowych, w takiej sytuacji karnet wyjdzie mnie praktycznie dwa razy drożej niż kupno biletów na każdy mecz, tyle że trzeba stać w kolejkach i czasami może braknąć. Ale moi zdanie powinni zrobic takie karnety, żeby jak najwięcej młodych przychodziło na mecze.
Knutsen
Posty: 668
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Re: Ceny karnetów w PLS.

Post autor: Knutsen »

hefalump pisze:Bez sensu jest tez to że nie ma karnetów ulgowych, w takiej sytuacji karnet wyjdzie mnie praktycznie dwa razy drożej niż kupno biletów na każdy mecz, tyle że trzeba stać w kolejkach i czasami może braknąć. Ale moi zdanie powinni zrobic takie karnety, żeby jak najwięcej młodych przychodziło na mecze.

Takie karnety były jeszcze 2 sezony temu prawie wszędzie niestety prawem ewolucji wygineły (patrz boom na siatkówke). Tak więc teraz młody kibic który z reguły się uczy i nie zarabia musi znaleźc na prędce 300 zł lub liczyć się z tym ze spędzi miło czas w kolejce po bilety?? Logiki w tym żadnej nie widzę bo klubom powinno zależeć na najmłodszych kibicach,a widać zależy im wyłącznie na pieniądzach.

Wyzyskom ze strony klubu mówimy stanowcze NIE :D


Pozdrawiam
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
Awatar użytkownika
hefalump
Posty: 34
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 12:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wieluń
Kontakt:

Re: Ceny karnetów w PLS.

Post autor: hefalump »

Masz racje wydać 300 czy 450 złoty na karnet to dużo dla młodego człowieka. Wszędzie słyszy się, że siatkówka to sport rodzinny, że na hale przychodzią całe rodziny. Na karnety dla pięcio osobowej rodziny trzeba wydać ponad dwa tysiące, myślę że nie wszystkich na to stać. Więc jak dzieci mają zarazić się siatkówką? Z telewizora? To nie to samo.
Może napisać list do klubów, pls czy pzps pod którym za pośrednictwem internetu podpisaliby się młodzi kibice, w którym poprosić o przepis, czy rozporządzenie o obowiązku ulgowych karnetów.
Awatar użytkownika
szakal3d
Posty: 40
Rejestracja: 22 sie 2007, o 13:23
Płeć: M
Lokalizacja: Czeladź
Kontakt:

Re: Ceny karnetów w PLS.

Post autor: szakal3d »

NAstąpiła pomyłka PŁOMIEŃ SOSNOWIEC - 100 ZŁ
Tylko 2 rzeczy są nieskończone wszechświat i ludzka głupota , lecz co do tego pierwszego nie mam pewności.........
Knutsen
Posty: 668
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Re: Ceny karnetów w PLS.

Post autor: Knutsen »

hefalump pisze:Masz racje wydać 300 czy 450 złoty na karnet to dużo dla młodego człowieka. Wszędzie słyszy się, że siatkówka to sport rodzinny, że na hale przychodzią całe rodziny. Na karnety dla pięcio osobowej rodziny trzeba wydać ponad dwa tysiące, myślę że nie wszystkich na to stać. Więc jak dzieci mają zarazić się siatkówką? Z telewizora? To nie to samo.
Może napisać list do klubów, pls czy pzps pod którym za pośrednictwem internetu podpisaliby się młodzi kibice, w którym poprosić o przepis, czy rozporządzenie o obowiązku ulgowych karnetów.

Swego czasu sam wystąpiłem do pewnego klubu z zapytaniem formalnym w sprawie likwidacji karnetów młodzierzowych (nie chodzi o Częstochowe zaznaczam bo co niektórzy gotowi połączyć miejsce mojego zamieszkania z klubem) niestety zostałem totalnie wyśmiany, wręcz prezes pewnego klubu aspirującego do wielkiej czwórki stwierdził, "że karnety nie są dla młodych...a dla BOGATYCH. Z młodzierzą na halach jest większy problem i wiecej kosztuje obsługa meczu (ochroniarze)." Z takim tokiem rozumowania i taką osobą stwierdziłem że nie ma sensu wdawać się w polemikę dalszą... na tym się skończyło. Smutne...radze się przyzwyczaić do tego (booom siatkarski napędza interes klubów).

Marzy mi się system:
- karnetów młodzierzowych (powiedzmy za 160 zł za sezon)
- karnetów normalnych (powiedzmy za 300-350 zł za sezon)
- karnetów 1+1 (opiekun+dziecko)
- karnetów 2+2
Tak jest za granicą ale u nas niedoczekanie mamy jedną opcje i już

Pozdrawiam
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
Pln
Posty: 2
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:38
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Ceny karnetów w PLS.

Post autor: Pln »

Dodam, że w Bydgoszczy do 18 roku zycia, za okazaniem legitymacji wejście jest darmowe.
Awatar użytkownika
stozek
Posty: 9
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:09
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Ceny karnetów w PLS.

Post autor: stozek »

A w tamtym sezonie w Rzeszowie karnety kosztowały odpowiednio 100 zł ulgowy i 200 normalny. W tym sezonie niestety woda sosdowa i pieniądze uderzyły działaczą do głów. Niedość, że zlikwidowali karnety dla młodzieży uczącej się to jeszcze podnieśli dramatycznie ceny karnetów od 200( najgorsze miejsca za boiskiem) do 400 zł.
Diego

Re: Ceny karnetów w PLS-ie

Post autor: Diego »

Czas odświeżyć temat.
Rzeszowscy działacze dalej brną w ślepy zaułek i coś im siadło na głowę i wyżera mózg. W ten sposób próbują przyciągnąć kibiców podwyższając ceny biletów i karnetów. A wy co o tym sądzicie?

Karnety i bilety na sezon 2008/2009
Ceny karnetów:
* Sektory szare (A1, B1, C1, D1, H2, K2) - 450 PLN
* Sektory zielone (A2, A3, B2, C2, C3, D2, D3, G1, H1, H3, I3, K1, K3, J1, L1) - 400 PLN
* Sektory żółte (A4, B4, C4, D4, G2, I2, J2, L2) - 350 PLN
* Sektory niebieskie (G3, I3, J3, L3) - 300 PLN
* Sektory pomarańczowe (E2, F2, N1, N2, N3) - 250 PLN
* Sektory popielate (E3, F3, M, O) - 200 PLN
Ceny biletów:
* normalny - 25 PLN
* ulgowy - 15 PLN

http://resoviassa.pl/download/Z2Z4L3Jlc ... a_2008.jpg

Ja mogę dodać tylko jedno-TEMPE **UJE
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Ceny karnetów w PLS-ie

Post autor: Antos »

25 i 15? A myslalem ze tylko w Olsztynie kibice sa dojeni jak krowy.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Ceny karnetów w PLS-ie

Post autor: Robert »

No to policzmy. W Rzeszowie karnet na "średni" sektor kosztuje 200 pln. Nie wiem jaki to jest sektor, lecz przypuszczam że słaby. W sezonie zasadniczym jest 9 meczy + 9 meczy albo i więcej w PO dojdą do tego z 2-3 w PP i dajmy na to z 3-4 w europejskich pucharach. Łącznie daje nam to 9+9+3+4= około 25 meczy. W takim razie i tak się opłaca gdyż przy tej ilości meczy cena za jeden bilet wynosi 8 pln. Tylko najważniejsza rzecz widoczność pewnia nie za dobra. Kolejna rzecz - według mnie ceny biletów powinny być zróżnicowane, co do klasy przeciwnika z którym się gra. Nie oszukujmy się rywalizacja dajmy na to Resovii z Płomykami będzie nudna jak flaki z olejem. Nie inaczej będzie też z Warszawą. Na pewno jednak 25 pln jak na jeden mecz to spora cena, a ja tradycyjnie zapytam czy są bilety rodzinne? dajmy na to jest rodzinka 2+2 i idą sobie na mecz to płacą 80 pln czyli 2x25 + 2x15 czy jest inaczej? Każdy kij ma dwa końce i uważam, ze 400 pln to jakby nie było to spory wydatek.


W Sosnowcu w ubiegłym sezonie były karnety po 100 pln na cały sezon, więc źle nie było.

PS. Czy karnety w Rzeszowie obejmują mecze PO?
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”