BBTS Bielsko-Biała

koofel
Posty: 160
Rejestracja: 14 maja 2017, o 09:54

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: koofel »

Ludzie nie dajmy się zwariować. Troszkę to wygląda, że ktoś kto krytykuje BBTS jest be a jak chwali, to cacy. Póki co więcej jest powodów do zmartwień niż do radości, więc o tym piszemy. Mamy do tego prawo i też każdy ma prawo się z tym nie zgodzić, co piszą inni. Mam o Bielsku swoje zdanie i jest ono negatywne. Jak coś zmieni się na plus, to nie omieszkam tego odnotować
"Skoczył jak dzik w żołędzie"
NinaS
Posty: 52
Rejestracja: 30 maja 2017, o 14:40
Płeć: K

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: NinaS »

koofel pisze:Ludzie nie dajmy się zwariować. Troszkę to wygląda, że ktoś kto krytykuje BBTS jest be a jak chwali, to cacy. Póki co więcej jest powodów do zmartwień niż do radości, więc o tym piszemy. Mamy do tego prawo i też każdy ma prawo się z tym nie zgodzić, co piszą inni. Mam o Bielsku swoje zdanie i jest ono negatywne. Jak coś zmieni się na plus, to nie omieszkam tego odnotować
Ja ze swojej strony mogę przeprosić, że się trochę uniosłam, ale zdenerwowałam się. Zrobił się w tym wątku ping-pong: każde zdanie jest odbijane i atakowane: dowody, podaj dowody. Nie jesteśmy w jakimś cholernym CSI, nie jesteśmy w sądzie, że ja się mam bronić przed kimś. Tak jak piszesz, mam prawo wypowiedzieć opinię. Skoro piszę, że piszę o moich wrażeniach, to o nich piszę. Druga sprawa, że z treści wątku zrozumiałam, że @KaliBBTS jest przedstawicielem klubu lub w każdym razie jest z tym klubem blisko i jeśli tak, to tak się po prostu nie robi. Rozumiem, że może być mu przykro, więc przepraszam, jeśli stałam się tego przyczyną, ale mam wrażenie, że też nie waliłam jakoś w ten klub strasznie, a moje zdanie jednak nie jest dobre, a obserwuję - może nie tak jak najlepsi kibice i najbardziej wytrwali fani, ale jednak śledzę. A takie czepianie za słówka i odpowiedź na każdy jeden post jest irytujące. Polecam wątek Politechniki Warszawskiej, gdzie się wypowiada pan Bańcerowski: tak się to robi i serio, to są podstawy chyba jakiegoś promowania klubu i pokazuje pewne braki w wiedzy i umiejętnościach. Jak się robi inaczej można tylko zrazić ludzi do siebie. Pewnie dlatego często pracownicy firm mają zakaz wypowiadania się na temat firmy w sieci: bo mogą narobić większego bigosu, chcąc dobrze skądinąd.

Co do krytyki: ja lubię takie powiedzenie, że jeśli jedna osoba mówi ci że jesteś osłem to ją zignoruj, jeśli dwie osoby mówią ci ze jesteś osłem to je zignoruj. Jednak jeśli pięć osób mówi ci że jesteś osłem to idź i kup sobie siodło. To nie jest chyba tak, że wszyscy się uczepili, wszyscy są źli, wszystko jest przez wszystkich. Chyba nigdzie tak nie ma.
Ostatnio zmieniony 15 cze 2017, o 12:21 przez NinaS, łącznie zmieniany 1 raz.
Kali BBTS
Posty: 460
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:29
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Kali BBTS »

NinaS pisze:
koofel pisze:Ludzie nie dajmy się zwariować. Troszkę to wygląda, że ktoś kto krytykuje BBTS jest be a jak chwali, to cacy. Póki co więcej jest powodów do zmartwień niż do radości, więc o tym piszemy. Mamy do tego prawo i też każdy ma prawo się z tym nie zgodzić, co piszą inni. Mam o Bielsku swoje zdanie i jest ono negatywne. Jak coś zmieni się na plus, to nie omieszkam tego odnotować
Ja ze swojej strony mogę przeprosić, że się trochę uniosłam, ale zdenerwowałam się. Zrobił się w tym wątku ping-pong: każde zdanie jest odbijane i atakowane: dowody, podaj dowody. Nie jesteśmy w jakimś cholernym CSI, nie jesteśmy w sądzie, że ja się mam bronić przed kimś. Tak jak piszesz, mam prawo wypowiedzieć opinię. Skoro piszę, że piszę o moich wrażeniach, to o nich piszę. Druga sprawa, że z treści wątku zrozumiałam, że @KaliBBTS jest przedstawicielem klubu lub w każdym razie jest z tym klubem blisko i jeśli tak, to tak się po prostu nie robi. Rozumiem, że może być mu przykro, więc przepraszam, jeśli stałam się tego przyczyną, ale mam wrażenie, że też nie waliłam jakoś w ten klub strasznie, a moje zdanie jednak nie jest dobre, a obserwuję - może nie tak jak najlepsi kibice i najbardziej wytrwali fani, ale jednak śledzę. A takie czepianie za słówka i odpowiedź na każdy jeden post jest irytujące. Polecam wątek Politechniki Warszawskiej, gdzie się wypowiada pan Bańcerowski: tak się to robi i serio, to są podstawy chyba jakiegoś promowania klubu. Inaczej można tylko zrazić ludzi do siebie. Pewnie dlatego często pracownicy firm mają zakaz wypowiadania się na temat firmy w sieci: bo mogą narobić większego bigosu, chcąc dobrze skądinąd.

Co do krytyki: ja lubię takie powiedzenie, że jeśli jedna osoba mówi ci że jesteś osłem to ją zignoruj, jeśli dwie osoby mówią ci ze jesteś osłem to je zignoruj. Jednak jeśli pięć osób mówi ci że jesteś osłem to idź i kup sobie siodło. To nie jest chyba tak, że wszyscy się uczepili, wszyscy są źli, wszystko jest przez wszystkich. Chyba nigdzie tak nie ma.
Ależ każdy może mieć opinie jakie tylko sobie chce mieć - tym nie dyskutuję nigdzie w żadnym poście. Jednakże jeśli widzę wypowiedź kłamliwą czy wprowadzającą kogoś w błąd to wybacz, ale będę reagował.
Naprzód małymi łyżeczkami :)
Camillo Marcotti

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Camillo Marcotti »

A co wprowadzającego w błąd jest w stwierdzeniu, że póki co budujecie skład jak na pierwszą ligę?
koofel
Posty: 160
Rejestracja: 14 maja 2017, o 09:54

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: koofel »

Kali ja w stosunku do Twojego klubu jestem obiektywny i staram się na chłodno oceniać ruchy kadrowe i otoczkę wokół drużyny. Nie jest kolorowo i uważam, że na chwilę obecną macie skład, który nie gwarantuje utrzymania a to będzie Wasz cel przy posiadanym potencjale. Możesz się oczywiście ze mną nie zgodzić i jak mi wyłożysz na tacy w którym momencie nie mam racji, to zwróce Ci honor
"Skoczył jak dzik w żołędzie"
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: krzysiu »

Peacock w Bielsku podobno
barti522
Posty: 1810
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: barti522 »

Ostatni sezon spędził bodajże w Hurrikaani Loimaa - Finlandia.
Camillo Marcotti

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Camillo Marcotti »

No, pierwszy transfer na poziomie PlusLigi, oby tak dalej. W Będzinie się zbytnio może nie pokazał, ale wszystko przez kontuzję. Na zespół dolnej części tabeli to dobry ruch.

Widzicie, nawet złośliwy Camillo co tylko jedzie po Bielsku potrafi Bielsko pochwalić, jak zrobi sensowny ruch. A że rzadko robią, to... Miejmy nadzieję, że ten atakujący będzie chociaż na poziomie sportowym Harrisona, to może jakoś się uratują (przy dokupieniu jeszcze przyjmującego).
SzymonBB
Posty: 224
Rejestracja: 9 wrz 2009, o 10:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: SzymonBB »

Ciekawy transfer. Jeszcze jakiś sensowny atakujący i przyjmujący i tragedii nie będzie.
BBTS Bielsko-Biała
Oxygen
Posty: 147
Rejestracja: 18 cze 2016, o 10:32

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Oxygen »

Wszystko powiedziano, ale żeby nie było, że tylko marudzę to też powiem, że pierwszy dobry transfer jak na razie.
koofel
Posty: 160
Rejestracja: 14 maja 2017, o 09:54

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: koofel »

To i ja dołączę do grupy będących "na tak" jeśli chodzi o transfery Bielska. Pozytywny krok i jeszcze z dwóch nie anonimowych graczy na pozycję atakującego i przyjmującego i Wasz skład będzie przypominał ten Plusligowy
"Skoczył jak dzik w żołędzie"
Papilot
Posty: 223
Rejestracja: 25 lip 2015, o 22:00
Płeć: K

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Papilot »

W Będzinie szału nie zrobił. Może faktycznie kontuzja mu przeszkodziła.
koofel
Posty: 160
Rejestracja: 14 maja 2017, o 09:54

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: koofel »

Rzeczywiście w Będzinie nie poszalał, ale teraz jest nowe rozdanie, nowy klub i może przy odrobinie szczęścia i zdrowy pomoże drużynie. Oby tak się stało i wypiję za to koofel złocistego
"Skoczył jak dzik w żołędzie"
Camillo Marcotti

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Camillo Marcotti »

Poprzez specyficzny przebieg kariery klubowej w sumie w klubie poza Będzinem to Go nie widziałem, ale na tyle co Go obserwowałem na zawodach reprezentacyjnych, to wyglądał na całkiem fajnego rozgrywającego. Jakichś dziwnych błędów nie robi, wystawia dokładnie, czasem kombinacyjnie. Ciężko o lepszego rozgrywającego do klubu z dołu tabeli.

Choć przyznam, że jak zobaczyłem nagłówek "Australijski rozgrywający w BBTS'ie", to byłem przekonany, że Sukochev wraca :D ale na szczęście nie :D
koofel
Posty: 160
Rejestracja: 14 maja 2017, o 09:54

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: koofel »

Camillo ja również bardziej zapamiętałem go z gry w reprze i po tym, co pokazywał to jest dla Bielska realnym wzmocnieniem. Teraz kwestia tego komu te piłki będzie wystawiał. Liczę na solidnego atakującego (takowy miał się pojawić w połowie miesiąca a tu cisza) i nieprzeciętnego przyjmującego (gdzie do wyboru pozostają ci nienajwyższych lotów albo finansowo nieosiągalni) i absolutnie BBTS-u nie skreślam. Co będzie czas pokaże
"Skoczył jak dzik w żołędzie"
majkel
Posty: 51
Rejestracja: 9 maja 2017, o 16:20
Płeć: K

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: majkel »

Camillo Marcotti pisze:
Widzicie, nawet złośliwy Camillo co tylko jedzie po Bielsku potrafi Bielsko pochwalić

O **** ale wyróżnienie :) Camila do Polsatu za (matko)Boska.
koofel
Posty: 160
Rejestracja: 14 maja 2017, o 09:54

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: koofel »

To w pakiecie z Boskiem proponuję Wójtowicza, bo też go słuchać nie umiem...eee...hmmm...i ten, ten. Regularnie tego wysłuchując można zacząć się jąkać ;) Camillo chyba na karnet VIP właśnie zasłużyłeś :D
"Skoczył jak dzik w żołędzie"
Oxygen
Posty: 147
Rejestracja: 18 cze 2016, o 10:32

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Oxygen »

Za Boska i Wójtowicza biorę każdego. Serio.
Camillo Marcotti

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Camillo Marcotti »

Nawet Bąkiewicza? :D
Oxygen
Posty: 147
Rejestracja: 18 cze 2016, o 10:32

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Oxygen »

Camillo Marcotti pisze:Nawet Bąkiewicza? :D
Osz, ty. Dobry przykład na zdemolowanie mojej opinii.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Noworoczny »

Bielsko chce dogonić (przynajmniej) JW w liczbie postów.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Oxygen
Posty: 147
Rejestracja: 18 cze 2016, o 10:32

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Oxygen »

Noworoczny pisze:Bielsko chce dogonić (przynajmniej) JW w liczbie postów.
Czyli że jak - podobno - jesteśmy na nie, to nie powinniśmy? :/
majkel
Posty: 51
Rejestracja: 9 maja 2017, o 16:20
Płeć: K

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: majkel »

Camillo Marcotti pisze:Nawet Bąkiewicza? :D
No to wysoko poprzeczkę sobie zawiesiłeś ;)
SzymonBB
Posty: 224
Rejestracja: 9 wrz 2009, o 10:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: SzymonBB »

Ktoś coś wie na temat wzmocnień na przyjęciu i ataku. Mamy jeszcze trzy wakaty. Była kiedyś mowa o Janeczku na przyjęciu. Temat jakoś szybko ucichł.
BBTS Bielsko-Biała
Papilot
Posty: 223
Rejestracja: 25 lip 2015, o 22:00
Płeć: K

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Papilot »

SzymonBB pisze:Ktoś coś wie na temat wzmocnień na przyjęciu i ataku. Mamy jeszcze trzy wakaty. Była kiedyś mowa o Janeczku na przyjęciu. Temat jakoś szybko ucichł.
Wydawało się, że ten Janeczek na przyjęciu jest potwierdzony, ale rzeczywiście, poza jednym, linkowanym tu gdzieś wywiadem prezesa, nikt takiego info nie podał.
barti522
Posty: 1810
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: barti522 »

Ciekawe kto przyjdzie na brakujące miejsce na przyjęciu bo przecież Janeczek - Łukasik to byłaby istna strzelnica... Swoją drogą dziwny ruch , że chą przestawiać Janeczka, na tym ataku mógłby być plus jakiś defensywny gracz do Łukasika to może by coś powalczyli , tak to wychodzi , że jeden z nich będzie siedział na ławie. Na środku planowane jest jakieś wzmocnienie? czy mają zamiar grać cały sezon Siekiem , Cedzyńskim i Gacą ?
Oxygen
Posty: 147
Rejestracja: 18 cze 2016, o 10:32

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Oxygen »

SzymonBB pisze:Ktoś coś wie na temat wzmocnień na przyjęciu i ataku. Mamy jeszcze trzy wakaty. Była kiedyś mowa o Janeczku na przyjęciu. Temat jakoś szybko ucichł.
Szymonie, dziś rano potwierdzono już Janeczka, więc pewnie to nie temat ucichł, tylko niedopatrzenie, że nie był potwierdzony wcześniej. Teraz się wszystko zgadza.
Camillo Marcotti

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Camillo Marcotti »

Jako atakujący sprawdził się średnio, może na przyjęciu pójdzie lepiej. Mam tylko nadzieję, że Janeczek - Łukasik to nie jest docelowa para przyjmujących, bo wypadałoby jednak przyjąć :D
barti522
Posty: 1810
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: barti522 »

a co z atakującym , miał być w połowie czerwca , to chyba już minęło ? :D
Camillo Marcotti

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Camillo Marcotti »

barti522 pisze:a co z atakującym , miał być w połowie czerwca , to chyba już minęło ? :D
Oj tam, może podzielili czerwiec na nierówne połowy :D albo powiedzieli "w drugiej połowie czerwca",a 30 czerwiec też jest "drugą połową czerwca" :D
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”